Tagsági ID

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
kira
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. júl. 11., szomb. 15:39

Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: kira »

A beta magyaritásnál azt irja h kell egy ID sám, na és ez hol található???
Bocs még uj vok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Vik »

kira írta:A beta magyaritásnál azt irja h kell egy ID sám, na és ez hol található???
Bocs még uj vok.
Ez abban a levélben található, amit a béta tesztelők kaptak nem sokkal a béta teszt indulása előtt. Még várnod kell a végleges magyarításra pár hetet.
Farsang88

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Farsang88 »

Sziasztok!

Már nem elérhető a Tagságba jelentkezés...:(
Valamilyen módon lehetne még kapni, hogy élvezzem a magyar nyelv szépségeit miharabb a játékban is?

Üdv!
Szlav
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009. júl. 16., csüt. 11:44

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Szlav »

lehet 50ezeré bármit :D vicc esélyed nincs az id -re ez ám az ID-egölő :twisted:
Vendég

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Oksa, köszi viccmester :twisted: !!!

Akkor hajrá, gyorsan teszteljétek le!!! :D
Farsang88

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Farsang88 »

A nevem lemaradt... :D
Szlav
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009. júl. 16., csüt. 11:44

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Szlav »

Farsang88 írta:A nevem lemaradt... :D
nekem sincs ID-ém tesó, szóval együtt cumizunk úgy néz ki :lol:
Deather01

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Deather01 »

Hali!! Nagyon vártam már h megjelenjen legalább a béta v, de a telepítésnél ID számot kér. Azt írta vmelyikőtök h az e-mail címen meg lehet tudni mindent de nem jött sajna össze semmi és még mindig relytély számomra h hol lehet megtudni a számomat. Kérlek segítsetek rajtam!! Köszi! :D :D

Oblivion Fan
By: Slayer
Farsang88

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Farsang88 »

nekem sincs ID-ém tesó, szóval együtt cumizunk úgy néz ki
Akkor jól van, várjunk türelmesen tovább. Addig is folytatom ezt a karimat ami most van. Ráér még az új kari... :D
mark12399
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. júl. 29., szer. 19:38

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: mark12399 »

honnan tudok szerezni ID-t az oblivion magyaritashoz????
mark12399
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. júl. 29., szer. 19:38

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: mark12399 »

mikor er veget az oblivion magyarítás tesztelése??????
Vendég

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Valószinüleg 9.-e körül.
Bodytrax

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Bodytrax »

hello mikor lesz magyarítás?

ez a játék égtelen jó, magyarul még jobb lenne......
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Helló!

Találtam a neten egy emberkét, aki közzé tette az ID számát, mindenki számára láthatóan. Amennyiben egy illetékest érdekel megadom neki a linket amin megtalálható.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

Nem tudom mi lenne a haszna. Attól nem jön meg az esze, ha tudjuk ki az. Éppen olyan gyerekes lenne "basztatni" az illetőt, mint az ő részéről az, hogy megszegte az adott szavát, nevezetesen azt, hogy nem adja át másnak az ID-t, főleg nem ilyen durva módon.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Ebben van valami. Csak gondoltam lehetne lépéseket tenni ellene, esetleg tiltani az ID-t vagy hasonló, de mondjuk igaz hogy egyszerűen nem éri meg.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

De mit tiltsunk rajta? Ez az ID már teljesen haszontalan. A véglegeshez nem kell. Aki meg a hibásat akarja használni a jó helyett, az megérdemli :-)
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Ez most valami kódolt üzenet akart lenni? Mert nekem kicsit úgy tűnt, mintha burkolt utalás lett volna. Vagy már annyira várom a végleges verziót hogy beképzeltem magamnak. :D
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

Pontosan. Csak beképzeled. Amúgy is Ákos posztja a bejelentés, nem venném el tőle a lehetőséget : - )
Farsang88

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Farsang88 »

Jól van, várunk még mindig, de csak nem jön a végleges verzió!??? Meddig tart még a tesztelés... ennyi erőből amíg nincs végleges én is tesztelném!!!:)
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Luc írta:Pontosan. Csak beképzeled. Amúgy is Ákos posztja a bejelentés, nem venném el tőle a lehetőséget : - )
Akkor azt hiszem szakemberhez fordulok. Pedig a hangok is mondták hogy nem őrültem meg. :lol:
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

Van pszihomókus ismerősöm, kéred a címüket? : - )
Boby

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Boby »

ferenc001 írta:Helló!

Találtam a neten egy emberkét, aki közzé tette az ID számát, mindenki számára láthatóan. Amennyiben egy illetékest érdekel megadom neki a linket amin megtalálható.


SZia. MEgadnád nekem a linket ? ;) :D :shock: :)
neptune

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: neptune »

Luc írta:De mit tiltsunk rajta? Ez az ID már teljesen haszontalan. A véglegeshez nem kell. Aki meg a hibásat akarja használni a jó helyett, az megérdemli :-)
Hát éppen ez az,hogy haszontalannak tekintitek már az ID-t,de mégsem dobtatok ki egyet sem,hogy a sok ember aki veri a nyálát használhassa. Erről pofáztam pont az RC hírek alatti hozzászólásaimban,hogy csitításra tökéletesen alkalmas lett volna.... Így ne is várjátok,hogy csituljon a helyzet. Na mindegy,már kb 10 kommentemre ment rá,hogy a tudtotokra próbáljam adni,hogy nem vernék ott magukat,ha léptetek volna valamit. Annyit mondanék csak: none of my business. Mindenki azt eszi amit főzött:p
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

Nem biztos, hogy mindenki teljesen haszontalannak itéli az ID-t, amit olvastál az csak az én álláspontom. Persze azért csak van annyi haszna, hogy nem a félkész magyar fordítása terjed el a játéknak. Bár ez sem teljesen igaz, pár igéretszegőnek köszönhetően. Amúgy milyen csitítás? Ha valaki nem bír várni és a seggét veri a földhöz, az az ő baja. Nyálverni is lehet, nyugodtan, amíg belsőségek, szaporítószervek és nőági felmenők nem kerülnek szóba. Mindez nem mozdít semmit semerre. Meg kell várni amíg kész lesz. És ha már a statisztikák szóba jöttek, érdekes lenne tanulmányozni a nyavajgó, türelmetlenek, türelmesek és hallgatagok életkorait. Sejtésem szerint olyan lehet mint egy játszótér környéke. Mindig a kicsik kiabálnak a legjobban :-)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Luc »

neptune írta:Mindenki azt eszi amit főzött:p
Na ebben teljesen igazad van. Nézd csak:
Mi például most "lazannyát"(sic!) eszünk, szombaton meg bográcsozunk egyet. Valamelyik nap meg egy vakvarjú nevű ételt ettünk. Igaz azt nem mi főztük, hanem egy egri étterem készítette. Olyasmi volt mint a pizza, csak jóval vastagabb tésztával, főtt tojás és kolbászkarikák voltak rajta, meg hagyma. Holnap reggel meg olyan juhbeles virslit fogunk sütni, amit bemetszek spirál alakban, hajítok alá jó sok hagymát meg nagyon vékonyra szelt szalonnát, szépen megpirítom, és mielőtt a hagyma túlsülne, megy rá fűszer, majoránna, bors esetleg kömény, de az is lehet, hogy inkább valami indiai borzalmas maszlagos keveréket szórok rá. Mivel a bort nem szeretem, ezért valószínűleg menta teát iszok mellé. Természetesen szigorúan cukor nélkül, mert az csak elrontja az ízét. De még egy egyszerű hagymás rántotta is bekövetkezhet, sosem lehet tudni. Kedvfüggő. Na ez az amit főzünk és megesszük.
Aki meg vergődik, az magának vergődik. Ő eszi amit főz. Nem mi.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Luc írta:Van pszihomókus ismerősöm, kéred a címüket? : - )
Persze! De remélem nem feketén szerezte a képzettségét. :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Vik »

neptune írta: Hát éppen ez az,hogy haszontalannak tekintitek már az ID-t,de mégsem dobtatok ki egyet sem,hogy a sok ember aki veri a nyálát használhassa. Erről pofáztam pont az RC hírek alatti hozzászólásaimban,hogy csitításra tökéletesen alkalmas lett volna.... Így ne is várjátok,hogy csituljon a helyzet. Na mindegy,már kb 10 kommentemre ment rá,hogy a tudtotokra próbáljam adni,hogy nem vernék ott magukat,ha léptetek volna valamit. Annyit mondanék csak: none of my business. Mindenki azt eszi amit főzött:p
Tudod, ez az egész ID-s dolog azért lett kitalálva, hogy ne egy hibákkal teli magyarítás forogjon közkézen, amiről a sok (most nem akarok durva jelzőt használni, más meg nem jut eszembe :) ) jól megmondja a véleményét a fórumokon, és lehúzza a munkánkat. Így is sokan anyáztak, mert nem voltak képesek elolvasni néhány egyszerű hírt, illetve megérteni, hogy még nincs készen a magyarítás, de hamarosan készen lesz, és majd akkor játszhatnak. De ezzel csak magukat égették. (Meg zavartak a munkámban, de ez más kérdés.)

Az meg, hogy közben elkezdődik az iskola, nem biztos, hogy a mi hibánk. (Apropó: ha véghez viszik azt a marhaságot, hogy egész nyáron legyen tanítás, akkor vajon mit fognak szólni?)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tagsági ID

Hozzászólás Szerző: Vik »

Okafogyottság folytán ezt a témát lezárom.
Lezárt