Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

-ha jobban vissza olvasod nem csak én írtam!
-de legalább 1-2 nappal elöre szolhattak volna hogy pl. egyes email szolgáltatok blokolhatják (elnézést AKKOR ha írtátok, gondolom elkerül hete a figyelmemet)
-többet nem veszekedek :)
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kár ezzel foglalkozni a morrohun team nem tudja elküldeni újra új email címre, az email szolgáltató meg úgysem fog semmit tenni az ügy érdekében. Legyetek türelemmel,ha már eddig kibírtuk.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ákos sosem szerette sem a freemailt, sem a vipmailt, sem pedig a citromailt, ez nem új dolog, nem kell ehhez összeesküvés-elmélet :). Attól függetlenül viszont, hogy én nem tartom őket sokra, azért még működhetnének. Az, hogy a Citromailen kívül gyakorlatilag bármelyik szolgáltató képes volt egy rendes levelet a beérkező mappába továbbítani, azt hiszem, elvárható működésnek lehet hívni. Az, hogy ők rengeteg bizonyítottan nem spam e-maillel eljátszották azt, hogy visszautasítják, csak őket minősíti, de sajnos tényleg ti szívtok miatta, ezt sajnálom is.

A gond az idővel van: pár óra múlva nem leszek egy kis ideig, így nem tudom megoldani azt, hogy újra regisztráljatok egy alternatív e-mail címmel, majd áthozzam ezen ID számokat a korábbi levélből, majd csak nektek kiküldjem őket. Tényleg sajnálom, egyáltalán nem számítottam ilyen problémára.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

szotsaki írta:Ákos sosem szerette sem a freemailt, sem a vipmailt, sem pedig a citromailt, ez nem új dolog, nem kell ehhez összeesküvés-elmélet :). Attól függetlenül viszont, hogy én nem tartom őket sokra, azért még működhetnének. Az, hogy a Citromailen kívül gyakorlatilag bármelyik szolgáltató képes volt egy rendes levelet a beérkező mappába továbbítani, azt hiszem, elvárható működésnek lehet hívni. Az, hogy ők rengeteg bizonyítottan nem spam e-maillel eljátszották azt, hogy visszautasítják, csak őket minősíti, de sajnos tényleg ti szívtok miatta, ezt sajnálom is.

A gond az idővel van: pár óra múlva nem leszek egy kis ideig, így nem tudom megoldani azt, hogy újra regisztráljatok egy alternatív e-mail címmel, majd áthozzam ezen ID számokat a korábbi levélből, majd csak nektek kiküldjem őket. Tényleg sajnálom, egyáltalán nem számítottam ilyen problémára.
Azért köszi szotsaki, te meg értöbb vagy :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Akkor viszont mi értelme lesz nekünk tesztelni, ha mondjuk jövő héten kapom meg?
Észreveszek majd valamit kiírom jelentem aztán meg lehülyéznek majd hogy ez már volt.
Na mindegy várjunk de ha jövő héten sem jön meg, akkor ebből a körből kiszállok.
Remélem a második körbe még így is be lehet kerülni, hogy esetleg meg sem kapom ezt a levelet. ;)
Lupika

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Lupika »

Nem tudom mit kell ezen ennyit macerázni. Ha egyszer a szolgáltató nem csinálja meg akkor a MorroHun Teamnek kéne ezt az egészet orvosolni, mert így nem halad a dolog egy tapodtat sem. Most lehet kéregetni, de elvileg ők kérték, hogy segítsetek nem pedig fordítva :twisted: . Ezért ha azt akarják, hogy legyen tesztelő akkor el kell intézniük, hogy megkapjátok a fájlokat amik kellenek a teszteléshez. Az meg, hogy nekik fontos-e a citromailosok tesztelése az meg az ő dolguk. Egyet azonban szerintem senki se szeretne, hogy sokat csússzon a tesztelés, mert személy szerint már én is nagyon várom, hogy használjam a fordítást :? .
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Lupika írta:Nem tudom mit kell ezen ennyit macerázni. Ha egyszer a szolgáltató nem csinálja meg akkor a MorroHun Teamnek kéne ezt az egészet orvosolni, mert így nem halad a dolog egy tapodtat sem. Most lehet kéregetni, de elvileg ők kérték, hogy segítsetek nem pedig fordítva :twisted: . Ezért ha azt akarják, hogy legyen tesztelő akkor el kell intézniük, hogy megkapjátok a fájlokat amik kellenek a teszteléshez. Az meg, hogy nekik fontos-e a citromailosok tesztelése az meg az ő dolguk. Egyet azonban szerintem senki se szeretne, hogy sokat csússzon a tesztelés, mert személy szerint már én is nagyon várom, hogy használjam a fordítást :? .
Ott a pont :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Lupika írta:Nem tudom mit kell ezen ennyit macerázni. Ha egyszer a szolgáltató nem csinálja meg akkor a MorroHun Teamnek kéne ezt az egészet orvosolni, mert így nem halad a dolog egy tapodtat sem. Most lehet kéregetni, de elvileg ők kérték, hogy segítsetek nem pedig fordítva :twisted: . Ezért ha azt akarják, hogy legyen tesztelő akkor el kell intézniük, hogy megkapjátok a fájlokat amik kellenek a teszteléshez. Az meg, hogy nekik fontos-e a citromailosok tesztelése az meg az ő dolguk. Egyet azonban szerintem senki se szeretne, hogy sokat csússzon a tesztelés, mert személy szerint már én is nagyon várom, hogy használjam a fordítást :? .
Nincs ott a pont, mivel ha tesztel másik pl. 500 ember a 15 citromailes meg nem, akkor lényegében nem történt gond.
Ha esetleg hotelként üzemelne a Morrohun, és pénzt kapna azért, hogy a legkényesebb vendég fenekét is tisztára nyalja, akkor bizonyára mindent megtenne azért, hogy a vendég ne háborogjon...
Ezer meg egy dolgot kellett javítani, ha Ákos rááll a citromailes levelekre, akkor lehet a hibabejelentőre nem jut ideje, így 15 ember miatt másik - hasracsapok - 500 ember munkája lehetetlenülne el.

De ha egy kicsit logikusan gondolkodnátok, akkor azt kérdeztétek volna, hogy számlálja-e a fordítás az időt, és mondjuk letilt-e pl. 2 hét múlva... mert ugye akkor a béta tesztideje is meg van szabva... Nem tudjuk meddig tart, így ezt a lehetőséget én pl. ki is zárnám. Így elvileg amíg ki nem jön a kész változat, lehet használni a bétát... a második kör gondolom új telepítőt ad majd, és bizonyos id-kkel nem fog működni...
De ha megkérdeztétek volna Ákost, és tagadta volna, hogy x ideig használható csak a béta, akkor megspóroltatok volna magatoknak jó pár szem nyugtatót...
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

TGWH írta:
Lupika írta:Nem tudom mit kell ezen ennyit macerázni. Ha egyszer a szolgáltató nem csinálja meg akkor a MorroHun Teamnek kéne ezt az egészet orvosolni, mert így nem halad a dolog egy tapodtat sem. Most lehet kéregetni, de elvileg ők kérték, hogy segítsetek nem pedig fordítva :twisted: . Ezért ha azt akarják, hogy legyen tesztelő akkor el kell intézniük, hogy megkapjátok a fájlokat amik kellenek a teszteléshez. Az meg, hogy nekik fontos-e a citromailosok tesztelése az meg az ő dolguk. Egyet azonban szerintem senki se szeretne, hogy sokat csússzon a tesztelés, mert személy szerint már én is nagyon várom, hogy használjam a fordítást :? .
Nincs ott a pont, mivel ha tesztel másik pl. 500 ember a 15 citromailes meg nem, akkor lényegében nem történt gond.
Ha esetleg hotelként üzemelne a Morrohun, és pénzt kapna azért, hogy a legkényesebb vendég fenekét is tisztára nyalja, akkor bizonyára mindent megtenne azért, hogy a vendég ne háborogjon...
Ezer meg egy dolgot kellett javítani, ha Ákos rááll a citromailes levelekre, akkor lehet a hibabejelentőre nem jut ideje, így 15 ember miatt másik - hasracsapok - 500 ember munkája lehetetlenülne el.

De ha egy kicsit logikusan gondolkodnátok, akkor azt kérdeztétek volna, hogy számlálja-e a fordítás az időt, és mondjuk letilt-e pl. 2 hét múlva... mert ugye akkor a béta tesztideje is meg van szabva... Nem tudjuk meddig tart, így ezt a lehetőséget én pl. ki is zárnám. Így elvileg amíg ki nem jön a kész változat, lehet használni a bétát... a második kör gondolom új telepítőt ad majd, és bizonyos id-kkel nem fog működni...
De ha megkérdeztétek volna Ákost, és tagadta volna, hogy x ideig használható csak a béta, akkor megspóroltatok volna magatoknak jó pár szem nyugtatót...
És a 2. kör-ben újra lehet jelentkezni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Háhá... :D
Még pár tucat nyugtató megspórolhattál volna, ha elolvasod pl. a híreket, ahelyett hogy aggódsz és háborogsz :D
Lupika

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Lupika »

Én pont ezt mondtam :lol: . Ha így hamarabb meglesznek a teszteléssel akkor meg fölösleges rikácsolni, mert nem csak 15 emberből áll a világ :ugeek: . Ők tudják mi jó nekik.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Hagyd, nem lehet több 12-nél. Odaírja a nevét, meg azt, hogy hogyan kell kiejteni. Illetve elég furcsán ír.
Mellesleg, Én azért próbálom a citromosokat rávenni arra, hogy ugyan engedjék már át azt a levelet, közben meg elfoglalom magam. Egyesek nagyon ráérnek O.o
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Esetleg a kipotyogott id-ket megkapjátok, az a megoldás talán menne... és akkor nyáron még teszteni is tudnátok, csak más név alatt :D
Majd megmondják, várjatok pár hetet :)
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Eisenberg75 írta:Hagyd, nem lehet több 12-nél. Odaírja a nevét, meg azt, hogy hogyan kell kiejteni. Illetve elég furcsán ír.
Mellesleg, Én azért próbálom a citromosokat rávenni arra, hogy ugyan engedjék már át azt a levelet, közben meg elfoglalom magam. Egyesek nagyon ráérnek O.o
Most rám érteted? gyere eljöhetsz ide hogy megtud hogy "12-nél nem lehetek több"
De ne agodj sokan mondták de amikor meglátak beijedtek
De nem itt van az a téma hogy szerinted ki hány éves
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

TGWH írta:Esetleg a kipotyogott id-ket megkapjátok, az a megoldás talán menne... és akkor nyáron még teszteni is tudnátok, csak más név alatt :D
Majd megmondják, várjatok pár hetet :)
Oks de szerintem 4-5 nap alat még a levél is megjön szerintem
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Tudom, hogy nem nekem jött ez a dolog, de azért na....
Az, hogy kinek miért és mennyi szabadideje van, az a saját magánügye.
Meg az is, hogy azt az időt mire használja el.
Én eddig egész évben melóztam megállás nélkül, egy nap szabadságon sem voltam, sok héten 6, de nem ritkán 7 napot dolgoztam, úgy, hogy a hetek értelemszerűen "összeértek".
Eléggé fárasztó is a meló, na nem kimondottan fizikailag, ugyanis emberéletekről lehet szó, ha nem koncentrálok eléggé, vagy nem figyelek oda.
Most lenne egy hetem végre, mikor semmi másra nem kellene figyelnem, csak arra, hogy semmire se figyeljek :D , szórakozzak, így-úgy, kockuljak kicsit.
Most tudnám használni, tesztelni a fordítást, mert most érek rá.
És ezzel nem hiszem, hogy csak én vagyok így.
Részemről 4-5 napba nem őrülök bele, csakhogy kb ennyi a szabadidőm is, amit erre tudok szánni, aztán meg már nem.
Szóval azzal, hogy 4-5 nap múlva úgyis megkapom a levelet, ki is törölhetem.
Én a részemről keresek egy "alternatív" megoldást.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

tubusz írta:Tudom, hogy nem nekem jött ez a dolog, de azért na....
Az, hogy kinek miért és mennyi szabadideje van, az a saját magánügye.
Meg az is, hogy azt az időt mire használja el.
Én eddig egész évben melóztam megállás nélkül, egy nap szabadságon sem voltam, sok héten 6, de nem ritkán 7 napot dolgoztam, úgy, hogy a hetek értelemszerűen "összeértek".
Eléggé fárasztó is a meló, na nem kimondottan fizikailag, ugyanis emberéletekről lehet szó, ha nem koncentrálok eléggé, vagy nem figyelek oda.
Most lenne egy hetem végre, mikor semmi másra nem kellene figyelnem, csak arra, hogy semmire se figyeljek :D , szórakozzak, így-úgy, kockuljak kicsit.
Most tudnám használni, tesztelni a fordítást, mert most érek rá.
És ezzel nem hiszem, hogy csak én vagyok így.
Részemről 4-5 napba nem őrülök bele, csakhogy kb ennyi a szabadidőm is, amit erre tudok szánni, aztán meg már nem.
Szóval azzal, hogy 4-5 nap múlva úgyis megkapom a levelet, ki is törölhetem.
Én a részemről keresek egy "alternatív" megoldást.
Én is így vagyok :) csak az enyém az fizikai munka és ilyen melegben... nagyon fárasztó
Lupika

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Lupika »

Ümm... lenne egy kérdésem. Itt írta valaki, hogy törtjátékkal nem fog működni a magyarítás. Ez ugye nem igaz?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Nincs alternatív megoldás.
Lupika, szerinted? Ha nem menne, máris a tesztelők kb. 80-90 százaléka háborogna...
Lupika

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Lupika »

Végül is logikus, de azért gondoltam megbizonyosodom róla.... Köszi! :)
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Dehogynincs..... ;)
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Sziasztok!

Megértem hogy nem akarnak időt és energiát áldozni abba a 12 emberbe hogy megkapja azt a emailt amit annyira várt.Tisztában vagyok vele nem az ő hibájuk
hogy mi nem jutunk hozzá de szerintem nem is a miénk.Azért írom ezt mert arról volt szó hogy aki jelentkezik az tesztelhet is.Amikor meg elkezdték kiküldeni a
leveleket ugye azt mondták várj fél órát utána hát 5-8 óra most meg már 5 nap és ez a jobbik eset.Szerintem azok akik eddig nem jutottak hozzá azok csak várjanak türelemmel hogy az az 500 ember jól és hatékonyan elvégezze a dolgát,és majd ha kész lesz az a végleges verzió akkor hozzá juthat.Mert ennek nagyon olyan szaga van hogy ezt mi elbuktuk.De hát ha eddig tudtunk várni most az a pár hónap meg mit zavar.Addig is jól ellesz a tokjában a játék,mert én még nem tettem fel mondván ha lesz teszt majd felrakom.Na mindegy Bízzunk benne hogy talán elér hozzánk is az a fránya email.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Addig is játszok angolul, hogy ha a második körbe mégis bekerülök, jól össze tudjam hasonlítani a szövegeket. ;)
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Zagloba írta:Addig is játszok angolul, hogy ha a második körbe mégis bekerülök, jól össze tudjam hasonlítani a szövegeket. ;)
Ezzel csak az a baj hogy bekerüljünk a második kőrbe az elsőben legalább 5 hibát jelezni kellene.De ha nincs email akkor nem lehet tesztelni és nehézkes jelenteni.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Remélem mi, ha nem kapjuk meg az elsőt automatikusan átkerülünk a következő körbe.
Legalábbis ez lenne a sportszerű. Persze még bármikor megjöhet a levél. ;)
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Zagloba írta:Remélem mi, ha nem kapjuk meg az elsőt automatikusan átkerülünk a következő körbe.
Legalábbis ez lenne a sportszerű. Persze még bármikor megjöhet a levél. ;)
Az lehet hogy sport szerű lenne de én nem bízok benne míg fel nem ajánlják ezt a lehetőséget.Abban már kevésbé bízok hogy ezt az emailt mi meg kapjuk.Ahogy olvastam a citromail válaszát.De ne nekem legyen igazam.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

A béta tesztelés legalább két hétig tart. Ha jól láttam még tegnap a naplókat, a Citromail a kiküldéstől számított 5 napig nem engedi be a leveleket. Sajnos akkor nem leszek netközelben, de remélem, hogy addigra megkapjátok. Ha mégsem így lenne, akkor természetesen azok, akik valamilyen rajtuk kívül álló hiba miatt nem tudtak tesztelni (pl. nem kaptak ID számot, pedig regisztráltak vagy a levelük a sorban ragadt), automatikusan továbbjutnak az RC tesztre is.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szotsaki írta:A béta tesztelés legalább két hétig tart. Ha jól láttam még tegnap a naplókat, a Citromail a kiküldéstől számított 5 napig nem engedi be a leveleket. Sajnos akkor nem leszek netközelben, de remélem, hogy addigra megkapjátok. Ha mégsem így lenne, akkor természetesen azok, akik valamilyen rajtuk kívül álló hiba miatt nem tudtak tesztelni (pl. nem kaptak ID számot, pedig regisztráltak vagy a levelük a sorban ragadt), automatikusan továbbjutnak az RC tesztre is.
Ez jó hír. Remélem akkor a vipmail is "csak" 5 napig nem engedi be a leveleket és valamennyit tudok tesztelni. :)
Lupika

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Lupika »

A két hét bétát úgy kell érteni, hogy RC-tesztel együtt?
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

szotsaki írta:A béta tesztelés legalább két hétig tart. Ha jól láttam még tegnap a naplókat, a Citromail a kiküldéstől számított 5 napig nem engedi be a leveleket. Sajnos akkor nem leszek netközelben, de remélem, hogy addigra megkapjátok. Ha mégsem így lenne, akkor természetesen azok, akik valamilyen rajtuk kívül álló hiba miatt nem tudtak tesztelni (pl. nem kaptak ID számot, pedig regisztráltak vagy a levelük a sorban ragadt), automatikusan továbbjutnak az RC tesztre is.
Ez jól hangzik.Gondolom akkor már másik email címre kapnánk meg a levelet.Na de ne szaladjunk annyira előre bízzunk benne hogy megjön és tudunk segíteni az első körben is.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Lupika írta:A két hét bétát úgy kell érteni, hogy RC-tesztel együtt?
Szerintem nem. Kb. két hét, mire lemegy ez, aztán majd jön a következő.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Ez tényleg jó hír, így már nyugodtabban alszom :)
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Köszönjük Ákos!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Akkor viszont mi értelme lesz nekünk tesztelni, ha mondjuk jövő héten kapom meg?
Észreveszek majd valamit kiírom jelentem aztán meg lehülyéznek majd hogy ez már volt.
Van, akit azért lehülyéznek, mert kérdezni mert, úgyhogy ez ne zavarjon... Egyébként meg attól, hogy később tudod kezdeni a tesztelést, még találhatsz és jelenthetsz olyan hibát, ami mások figyelmét elkerülte. Nagy ám ez a játék, és sok szöveg van benne.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Igaz is.
Van talonban olyan mentésem ahová kevesen jutnak majd el a teszt alatt szerintem.
Csak jönne már az a levél. :roll:
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Akkor most a citromailesek nem kapnap levelet, vagy csak egy hét múlva? Ezt nem kellett volna kiírni?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:Akkor most a citromailesek nem kapnap levelet, vagy csak egy hét múlva? Ezt nem kellett volna kiírni?
Ha visszaolvastál volna tudnád, hogy ezt nem tudták előre.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Igaz is.
Van talonban olyan mentésem ahová kevesen jutnak majd el a teszt alatt szerintem.
Csak jönne már az a levél. :roll:
Hová is, csak úgy kíváncsiságból :D
Sarkadi

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Sarkadi »

Sziasztok!

Azzal a gonddal fordulok hozzátok, hogy véletlenül töröltem az általatok küldött e-mailt, így nem tudtam telepíteni a magyarítást! Amennyiben megoldható, az alábbi e-mail címre : sarkadi.d1@gmail.com, megköszönném, ha újat tudnátok küldeni, és akkor bele is kezdenék a tesztelésbe. Köszönöm!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Eisenberg75 írta:Ez tényleg jó hír, így már nyugodtabban alszom :)
Örülök neki, hogy nyugodtabban tudsz aludni :D
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Mi értelme van amúgy annak, hogy egy visszatartott levelet 4-5 nap után, de mégis megkapok?
Ha tényleg az, aminek gondolják, ennyi idő alatt majd megszűnik az lenni? Vagy mi?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

légyszives mondjátok meg, hogy citromailesek megkapják a levelet, vagy nem?! mert ha nem játszok vele angolul... :cry:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vendég írta:légyszives mondjátok meg, hogy citromailesek megkapják a levelet, vagy nem?! mert ha nem játszok vele angolul... :cry:
Őőőő miért nem nézed meg?
Meg nézd meg azt is, letelt-e a négy-öt nap. Ha egyszerre lett kiküldve, akkor elvileg egyszerre jön majd meg, csak pár napos csúszással.
Elsozoli

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Elsozoli »

Én is citromailes vagyok.
Felfoghatatlan számomra,hogy a sok xar szemét simán átjön és nem győzöm őket törölni míg egy szimpla levél nem jön át.
A vatera és a sok xemét hirdető levél átjön még pornó hirdetések.Voltak akik egyszerre 4-5 email címet adtak meg így tutira megkapták a levelet de ha ez így van miért nem szóltak előre,hogy lehet,hogy a citromailseknek ez gond lesz így adjunk meg több címet.
Megint akik harácsolnak és furmányosak azoknak megvan és használhatják míg akik úgymond tisztességesek voltak és úgy gondolták elég egy címet megadni mert elég lesz azok rábaxtak.Ez van sajnos így működik ez a világ.Ebből is tanulhattunk legközelebb pofátlanabbaknak kell lennünk és ha jelentkezünk valamire jól biztosítsuk be magunkat.Csinálok 10 címet és ez után minddel mahinálok majd.
Tudom ez most úgy tűnik mintha egy 10 éves nyomi gyerek írta volna de qurva dühös vagyok mert megint tisztességesen akartam eljárni és megint pofára estem e miatt.
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Gruby »

citromail és freemail mindíg is problémás volt, Ha valaki ezt még nem hallotta, akkor innen is értesülhet erről. Nagyon sok fórumon téma, hogy ez a 2 cím rettentően rossz. Ha fontos levelet vársz, hotmail vagy Gmail emílcímet használj, ezekre mindíg megérkezik minden levél. több mint 20 éve levelezek neten, ha nekem nem hisztek, hát egészségetekre. Béke :)
Reece

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Reece »

Ne haragudjatok kicsit bugyuta vagyok így reggel.
De pontosan mi az a "RC" teszt? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Elsozoli írta:Én is citromailes vagyok.
Felfoghatatlan számomra,hogy a sok xar szemét simán átjön és nem győzöm őket törölni míg egy szimpla levél nem jön át.
A vatera és a sok xemét hirdető levél átjön még pornó hirdetések.Voltak akik egyszerre 4-5 email címet adtak meg így tutira megkapták a levelet de ha ez így van miért nem szóltak előre,hogy lehet,hogy a citromailseknek ez gond lesz így adjunk meg több címet.
Mert nem tudtuk előre, hogy a Citromaillel ennyi gond lesz. A jelentkezésnél elég volt egyetlen, jól használható e-mail címet megadni.
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

AZ is probléma, hogy nem csak a Citromail és a hozzá hasonszőrű szolgáltatók sz@rnak le minket, holott többen is kértük tőlük a levél elérhetőségét.
Itt sem érdekel senkit, hogy megoldás szülessen sokunk problémájára.
Sajnos ez a helyzet!
Ez persze semmit sem von le az eddigi és az ez utáni munkátokból, ugyanúgy örül mindenki a magyarításnak, örömmel teszteli/használja majd, de ez is egy megoldandó probléma lett volna.
Ha sok embert érint akkor azért, mert így sokan kiesnek a tesztből.
És gondolom azért nem lehetünk kevesen, ugyanis ha jól tudom voltak itt még problémás szolgáltatók.
Sokan amit lehetett megtettük, szóltunk itt, szóltunk a szolgáltatónál.
Én például konkrétan kértem őket, hogy egy bizonyos címről, egy bizonyos témájú levelet legyenek szívesek eljuttatni nekem/hozzáférhetővé tenni.
Mindenki ugyanazt a sablon szöveget kapta, áll a dolog ott is, meg itt is.
Oké, majd megkapjuk (vagy nem), meg majd lesz második kör, meg majd lesz végleges fordítás is, amit lehet majd használni, de most ezt kellett volna valahogy orvosolni.
Na mindegy, nem tudunk mást csinálni, mint várni.
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Már nem azért, de tisztában van vele itt a tömeg, hogy egy játékról, illetve annak magyarításáról van szó? Nem veszítitek el az állásotokat, nem rúgnak ki az iskolából, nem fognak kopogtatni a végrehajtók sem 2 nap múlva, hogy miért nincs feltelepítve a magyarítás. Elhiszem, hogy bosszantó a dolog, de ettől még nem értem ezt a hisztérikus világvége-hangulatot.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Nem, ez itt véresen komoly. :roll:
De azért a véleményét mindenki leírhatja ezzel kapcsolatban.
És ha a sorok között is olvasnál, akkor láthatnád, hogy nem is annyira konkrétan a levél hiánya és ezzel együtt a magyarítás hiánya, mintsem inkább a hozzáállás a problémája sokaknak ezzel kapcsolatban.
De mindegy, mindenki tud várni, nincs ezzel semmiféle probléma!
Válasz küldése