csapatépítés

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
hegazsoldos

csapatépítés

Hozzászólás Szerző: hegazsoldos »

Csapatot keresek egy RPG játék készítéséhez.
A csapat egyenlőre 11 tagú.(3 programozó,2 kezdő modellező,2 könyvíró,3 ötletelő és egy zenész.).A csapatnak eddig még csak foruma van de már készül a saját oldal is.Programnyelvnek az Eiffel-t választottuk,amit először C-re majd gépi nyelvre forditunk(:D nem mi,hanem egy program :D).A játékról röviden annyit,hogy pl. Skyrim(stílus),Sims(sokoldaluság,pl.tulajdonságok),Oblivion(komolyság),Gothic(küldetések stílusa) keveréke.Eddig a játékhoz elkészült egy képzeletbeli térkép(maga a térkép formája,szigetek,hegyek,barlangok,vulkánok,helységnevek,városok,falvak,stb.)Ezen kívül rengetek lista(növények,állatok,fegyverek,ruhák,stb.)
Egyenlőre főleg grafikusra/animátorra,programozóra és max 1-2 ötletelőre lenne szükségünk.
Ha valakit érdekel várom a komikat...
-a játékról bővebben privát üzenetben.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Ha van már weblapja a játéknak, szívesen megnézném. Nem mintha jelentkezni akarnék, csak úgy kíváncsiságból. Amúgy sok kitartást kívánok ehhez a hatalmas feladathoz!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na még mindig nem kezdtétek el? Mondtam, ötlettel azzal rengetegge tudok szolgálni :D csak kérdés mi lesz belőle...
gyula

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: gyula »

Hajrá remélem sikerül a lehetetlent elvégre akkor ha sikerrel járnátok már komplett céget csinálhatnátok. :D ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Erről most így hirtelen az a történet jutott eszembe, amikor a Sony 2009-ben megbízott egy -elvileg profi- játékfejlesztő stúdiót egy játék elkészítésével PS3-ra. Adott nekik egy évet a munka elkészítésére. Telt múlt az idő, dolgoztak, dolgoztak, többször is meghosszabbították a határidőt, végül elfogyott a pénzük, de 2012 nyarára azért elkészültek vele. Ők is tizenvalahány fős csapatban dolgoztak, főállásban. Ezt csak azért hoztam fel, hogy talán nem egy ekkora munkával kellene kezdenetek a játékfejlesztést.
Kretox
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 11:46

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: Kretox »

Én tudnék story emberkének jelentkezni :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: csapatépítés

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Elég régi hsz-ra válaszoltatok.
Azóta már kb. hatszor fel is oszlott a project kb. :)
Hány ilyet láttam már... a dolog ott bukik el, hogy mindenki csak sztorit akár írni mert nagynak érzi magát. Esetleg egy átlagost össze is rak.
Programozni meg nem akar senki sem, mert ugye az a nehezebb része.
Válasz küldése