Oblivion Multi

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Norbi11122

Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Norbi11122 »

Van Oblivion multiba is tudtátok??????? :D
Loreadon

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Loreadon »

Nem tudtam! Komolyan beszélsz? Hogy juthatok fel oda? :shock: :?: :geek:
VanHelsing
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. szept. 29., kedd 13:27

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: VanHelsing »

Loreadon írta:Van Oblivion multiba is tudtátok??????? :D
Ez a hír nagyon érdekelne!! Örülnénk neki ha bővebben is kifejtenéd :P
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Vik »

VanHelsing írta: Ez a hír nagyon érdekelne!! Örülnénk neki ha bővebben is kifejtenéd :P
Már megtörtént. Jobbra fönt van a kereső, ha beírjátok, hogy "multiplayer", előjön a megfelelő hozzászólás.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Hé Vik látom hozzászóltál MMOGames.hu-n a TES Mmo pletykával kapcsolatban tegnap? :D
Csak véletlenül akadtam rá. Szóval neked nem jönne be ez a dolog peddig képzeld el mennyi újdonsággal találkozhatnál rendszeresen. Az hogy sok a pvps meg noob, scammer az nem lenne akadály, mint ősrégi WoWos hozzászoktam, nomeg persze direkt vannak szerverek amik közül választani lehet - Ha a kalandozást szereted akkor játszhatsz PvE szerveren. Itt az ellenfél nem gyilkol le ha te nem akarsz küzdeni. Vannak RP (roleplay) kimondottan olyan szerverek ahol meghatározott keretek között lehet viselkedni, mintha eljátsszanád a karaktered. Lehet nem leszel a világ egyedüli ura, de a barátaiddal családtagjaiddal együtt járhatnád be Tamrielt, milyen más világ lenne megfelelő MMO-nak ha nem ez?? :lol: :lol: :lol:
Ha persze elég kocka vagy lehetsz akár rettegett harcos is :D
Mit meg nem adnék egy TES mmo-ért :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta:Hé Vik látom hozzászóltál MMOGames.hu-n a TES Mmo pletykával kapcsolatban tegnap? :D
Az valaki más lehetett. MMO-ból csak a Star Trek Online érdekel pillanatnyilag, de ha lenne TES MMO, természetesen kipróbálnám.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:
Arcturus írta:Hé Vik látom hozzászóltál MMOGames.hu-n a TES Mmo pletykával kapcsolatban tegnap? :D
Az valaki más lehetett. MMO-ból csak a Star Trek Online érdekel pillanatnyilag, de ha lenne TES MMO, természetesen kipróbálnám.
Nem te írtad? :shock: Pedig annak a nickje is Vik volt mérget vettem volna h a tiéd a komment, nah mindegy akkor :)
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Helló!

Tényleg létezik csak nem tudom, hogy működik, amúgy csak ketten lehet tolni...még.
Már írtam máshova is erről szal ha tudjátok h működik kérlek segítsetek. =)
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Ahogy én tudom nem volt valami sikeres mert csak az alapjátékot lehet beállítani nagy nehézségek árán, ami annyit tesz hogy modok kiegek nélkül lehet játsszani egymással. Ha már valaki végigjátszotta annak nem lesz valami nagy élményben része ha sikerrel jár akkor sem.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Anno teszteltem. 100% osan működik, nagyon jó. Azon kívül, hogy olyan lagg wan, hogy az hihetetlen... :)
Nagy feltöltés és letöltés kell...
Szasza86
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. nov. 25., pén. 17:03

Re: Oblivion Multi

Hozzászólás Szerző: Szasza86 »

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon, de nagy rajongója a sorozatnak. (Abszolúte lelkes amatőr) :D Legnagyobb sajnálatomra elég régiek ebben a témában a bejegyzések, ezért félve, hogy nem fogok érdemben választ kapni, de beregisztráltam ide. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy ki az aki használt is már ilyen Multi Mod-ot és milyen tapasztalatokkal. A bejegyzések idejét nézve sokat változhatott már a helyzet a legutolsó hozzászólás óta, és valószínű új alternatívák is jelenhettek meg.

Ami számomra eddig a legígéretesebbnek tűnik:

- Oblivion Reborn
- MultiTES4
- OblivionOnline (bár erről még nem sokat lehet hallani)

Ezekről a modokról, és hasonlókról tud valaki bővebb felvilágosítást adni? (telepítés, használat)

Előre is köszönönöm! :D
Válasz küldése