Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Luc

Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Luc »

Legyen még ilyen, vagy inkább hanyagoljam?
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Luc írta:Legyen még ilyen, vagy inkább hanyagoljam?
Van olyan, akinek nem tetszik? Benne van a Winamp listámban is.
Thunder89
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 13:02

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Thunder89 »

Nekem nagyon bejött. Én már jó ideje youtube-os videókat nézek és hallgatom, hogy hogyan játszák el mások a Morrowind, valamint az Oblivion zenéjét különféle hangszereken és tök jó hallani, hogy új dolgokat is csempésztek bele. Szinte hihetetlen de van egy két olyan tehetség, aki simán ráver az eredeti zenére. Ajánlom mindenkinek!
Lord Vytros

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Lord Vytros »

Sztem nagyon zsír a zene, ja és mivel máshol nem tudtam meg köszönni: Köszönöm a magyarosítást, ti vagytok a legkirályabbak ! :D
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Egy nagy problémám van vele: hogy csak egyszer hangzik el, és nem folyamatosan megy a telepítés alatt. Szerintem betehetnénk majd akár Császári Könyvtár alapzenének is.
Metalmuki

Minden tiszteletem a Tiétek!

Hozzászólás Szerző: Metalmuki »

Kicsit meglepett a telepítés előtt ez a kis muzsika, és nagyon tetszett!
És nem utolsó sorban:köszönet a munkátokért!
Angolul sosem tudtam végigjátszani, mert volt türelmem szótárazni... ;) de most végre ismét levehetem a polcról a cuccost!
Ódákat zengenék, ami senkit sem érdekelne, egyszerűen : KÖSZI NEKTEK
Adanos

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: Adanos »

Valaki le tudná passzolni a kottáját? A végét nem találom el a hangszeremen.
Luc_csak_nincs_otthon

kotta...

Hozzászólás Szerző: Luc_csak_nincs_otthon »

Ha hazaérek elküldhetem. De ne kottára számíts, nem éri meg a vacakolást :-)
Luc_csak_nincs_otthon

kotta.....

Hozzászólás Szerző: Luc_csak_nincs_otthon »

De ha jól emlékszem, akkor ugyanarra a hangra végződik, amivel kezdődik.
Dennis

Alternatív zenék...

Hozzászólás Szerző: Dennis »

...melyek a játék alapzenéit hivatottak lecserélni. Olvastam a letöltéseknél, gondoltam kiróbálom, hát letöltöttem... Nos, én imádom a komolyzenét... Főleg ha meg van bolondítva modern hangzásokkal.
Olvastam azt is, hogy a mű Oszkár érdeme. Nos, Oszkár, ha ezeket te írtad, minden elismerésem, és csak így tovább, mert eszméletlenül jó...
Mint mondtam, igazi zeneőrült vagyok, a zene az életem... és miközben hallgattam ezeket a műveket, szinte végig rázott a hideg... felejthetetlen élmény végighallgatni őket!

És ha már ide kezdtem írni, itt köszönöm meg a csapat többi tagjának is fáradtságos munkájukat, hogy lefordították az egész játékot. Nagyon szép munkát végeztetek, gratulálok és mégegyszer köszönöm!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kinek, hogy tetszett a telepítő zenéje?

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Oszkár érdemei a videók és a grafikák, a zenemű Luc és Koncsos Gergely tanár úr érdeme ;)
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Alternatív zenék...

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dennis írta:...melyek a játék alapzenéit hivatottak lecserélni. Olvastam a letöltéseknél, gondoltam kiróbálom, hát letöltöttem... Nos, én imádom a komolyzenét... Főleg ha meg van bolondítva modern hangzásokkal.
Olvastam azt is, hogy a mű Oszkár érdeme. Nos, Oszkár, ha ezeket te írtad, minden elismerésem, és csak így tovább, mert eszméletlenül jó...
Mint mondtam, igazi zeneőrült vagyok, a zene az életem... és miközben hallgattam ezeket a műveket, szinte végig rázott a hideg... felejthetetlen élmény végighallgatni őket!

És ha már ide kezdtem írni, itt köszönöm meg a csapat többi tagjának is fáradtságos munkájukat, hogy lefordították az egész játékot. Nagyon szép munkát végeztetek, gratulálok és mégegyszer köszönöm!
Azt a zenei csomagot nem én szereztem, csak összegyűjtöttem egy csokorba. De örülök, hogy tetszik. :)
Válasz küldése