Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

DFRun írta:
morayg írta:Igazából nem elakadtam, csak tudni szeretném: hogy lehet... :roll: sex-elni :roll: a játékban?
Hát úgy,hogy rákötöd a lemezt a ...........,majd keresel egy nőt.Persze így valószínűleg nem fogsz neki tetszeni :lol: Na mindegy az Oblivionban ilyet nem lehet.Próbáld ki a Witchert.
Én ezt azért így nem mondanám. Tesnexuson elég durva 18 éven felülieknek szóló modok vannak...
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Tudom,tudom :D Csak próbálom óvni a fiatalságot :D Egyébként a TESNEXUS-on tényleg vannak ilyen modok,csak azt nem értem ha le akarsz tölteni egyet akkor bekerülsz egy olyan útvesztőbe,hogy csak na.Reg ide,reg oda,adjál bankszámlaszámot,stb.Nekem ez nem tetszik :evil:
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Jajj! Gergő!
morayg
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún. 14., vas. 9:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: morayg »

Biztos, hogy lehet. Láttam egy videót a You Tube-on.
morayg
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún. 14., vas. 9:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: morayg »

Amúgy meg jajj Noel!
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

morayg írta:Biztos, hogy lehet. Láttam egy videót a You Tube-on.
Nem tudnád belinkelni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

DFRun írta:Tudom,tudom :D Csak próbálom óvni a fiatalságot :D Egyébként a TESNEXUS-on tényleg vannak ilyen modok,csak azt nem értem ha le akarsz tölteni egyet akkor bekerülsz egy olyan útvesztőbe,hogy csak na.Reg ide,reg oda,adjál bankszámlaszámot,stb.Nekem ez nem tetszik :evil:
Mármint a Tesnexuson? Meg kell adni az emil címet, talán nevet, aztán kész.
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Akkor csak én kattingattam el valahová tök máshova.Hát igen az angol nyelvvel való kompatibilitási problémáim,ugye :D
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

DFRun írta:Akkor csak én kattingattam el valahová tök máshova.Hát igen az angol nyelvvel való kompatibilitási problémáim,ugye :D

Próbálkoztam a TESNEXUS-on a Cute Elves nevű fajt letölteni,ami állítólag "adult-only" meg "mature",ami azért fura számomra mert nekem ez megvolt,nem volt benne semmi extra,egyszerűen csak egy tündér kis karaktert lehetett vele csinálni.Kár hogy anno véletlen letöröltem az Oblivionnal együtt.Na szóval ide irányított:http://www.tesnexus.com/premium.php.
Ez most mi?És egy csomó moddal ez van.Bocs hogy ilyen tök vagyok ehhez :oops:
obuldg

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: obuldg »

hali mindenkinek
obuldg

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: obuldg »

hali indenkinek le a kalappal a forditoknak már nagyon várom
most wowozok de megfogadtam ha elkészüla magyaritás végigviszem ugy lesz a legjobb:)
én rengeteget szivtam már a az oblivionnal mert mindik modokat kerestem és volt hogy 100 mod is fent volt azt valamelyik bezavart igy mindig kilépett a játék szoval én már vagy 50 szer ujrarraktam
de most már csak pár modot rakok fel
A kérdésem egy moddal kapcsolatos látok kozs hireket egy bizonyos nehrim modrol ami egy hatalmas kieg lesz de nem tudom mikor fog elkészülni vagy már elkészült vagy mi van vele
ha valaki tudna segiteni hol lehetne leszedni vagy valami infot rola hogy kamu e vagy tényleg lesz nehogy aztán olyan legyen mint a duknuken forever ami 12 év után se jeleink meg:)
szoval mégegszer köszönöm nektek hogy leforditjátok
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

DFRun írta:
DFRun írta:Akkor csak én kattingattam el valahová tök máshova.Hát igen az angol nyelvvel való kompatibilitási problémáim,ugye :D

Próbálkoztam a TESNEXUS-on a Cute Elves nevű fajt letölteni,ami állítólag "adult-only" meg "mature",ami azért fura számomra mert nekem ez megvolt,nem volt benne semmi extra,egyszerűen csak egy tündér kis karaktert lehetett vele csinálni.Kár hogy anno véletlen letöröltem az Oblivionnal együtt.Na szóval ide irányított:http://www.tesnexus.com/premium.php.
Ez most mi?És egy csomó moddal ez van.Bocs hogy ilyen tök vagyok ehhez :oops:
Lesz a magyarításhoz is, és csöppet sem felnőtteknek szóló. A premium Tesnexus tagság fizetős, azért van, hogy fennmaradhasson az oldal. Próbálj meg olyan hivatkozást keresni, amiben "free" feliratot látsz.
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

A Cute Elves benne lesz a magyarításban :o ?Na törölhetem le a karakteremet :evil: Vagy lehet hogy megtartom,csak kezdek egy újat :D
Mongi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Mongi »

a testvérek küldijeinél : miután felvetted a küldit az egyik testvértől beszélj a kocsmárossal ott rögtön utánna. Az azt mondja , hogy ő nemtudja hogy holvan Weatherleah, de tud valakit aki szerinte igen. Elküld a harcosok céhében egy nőhöz. Őt kérdezd meg, és ő be is jelöli a térképen neked. Amint odamentél ott van egy kis ház, körülötte van öszvisz 3-4 ogre, ha megölted őket kész a küldi mehetsz vissza a fiukhoz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

DFRun írta:A Cute Elves benne lesz a magyarításban :o ?Na törölhetem le a karakteremet :evil: Vagy lehet hogy megtartom,csak kezdek egy újat :D
Nem lesz benne, letölthető beépülő lesz. Emiatt pedig nem kell törölnöd a karaktered.
Mythbuster

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Mythbuster »

Egy hangyányit elakadtam a játékban pontosabban szólva a magic guild küldetéseinél. Vissza kell szerezni valami Féregsisakot mielőtt Mannimarco megszerezné. A Teleman erődben elintézem a nekromantákat és az oblivioni lényeket és amikor elérek a nyíl által jelzett célomhoz Irlav Jarol-t (akinél a cucc van) nem találom sehol. Lehet hogy én rontottam el valamit vagy ez csak egy bug de felettébb idegesítő. Ha tudja valaki a megoldást akkor ossza meg velem.
Néhány kép:
http://img33.imageshack.us/img33/2046/o ... 041438.png
http://img530.imageshack.us/img530/865/ ... 041504.png
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Mythbuster írta:Egy hangyányit elakadtam a játékban pontosabban szólva a magic guild küldetéseinél. Vissza kell szerezni valami Féregsisakot mielőtt Mannimarco megszerezné. A Teleman erődben elintézem a nekromantákat és az oblivioni lényeket és amikor elérek a nyíl által jelzett célomhoz Irlav Jarol-t (akinél a cucc van) nem találom sehol. Lehet hogy én rontottam el valamit vagy ez csak egy bug de felettébb idegesítő. Ha tudja valaki a megoldást akkor ossza meg velem.
Néhány kép:
http://img33.imageshack.us/img33/2046/o ... 041438.png
http://img530.imageshack.us/img530/865/ ... 041504.png
Pedig ott kellene feküdnie a barlang padlóján, holtan
amúgy itt a leírás:
http://www.oblivionhq.hu/modules.php?na ... at&pid=241
Mythbuster

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Mythbuster »

Tudom, olvastam a leírást és még néhányat de sehol sem találtam infót hasonló problémáról.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mythbuster írta:Tudom, olvastam a leírást és még néhányat de sehol sem találtam infót hasonló problémáról.
A főmenü - Data Files részben mik vannak bejelölve?
Mythbuster

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Mythbuster »

Eddig nem foglalkoztam vele hogy mi van bejelölve:
http://img38.imageshack.us/img38/1770/nvtelenk.jpg
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mythbuster írta:Eddig nem foglalkoztam vele hogy mi van bejelölve:
http://img38.imageshack.us/img38/1770/nvtelenk.jpg
Közben én is végigszaladtam ezen a Teleman Erődön, és tényleg nincs ott Irlav Jarol hullája. De az is biztos, hogy nem a magyarítás hibája, mivel összehasonlítottam az eredetivel, és nincs változtatás a küldetés dolgai között, csak a szövegeket fordítottuk le. Megnéztem, hogy indul a küldetés, mitől kell ott lennie, és úgy vélem, kettő napot várni kell, miután az előző küldetést elvégeztétek.
Mythbuster

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Mythbuster »

Hát én vártam 4 napot az előző küldetés után és az új felvétele előtt majd felvettem a küldetést és vártam még 4 napot mielőtt elmentem az erődhöz. Ott elértem a az utolsó üreghez és semmi. Kimentem a barlangból vártam 1 hetet. visszamentem és még mindig semmi. Nekem a te megoldásod nem jött be :D.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Nekem sincs ott a holttest, az a szép zöld nyíl mutat egy üres területre!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

dazsolt írta:Nekem sincs ott a holttest, az a szép zöld nyíl mutat egy üres területre!
Megvan a hiba oka. Ahogy a hírek hozzászólásánál írták, tényleg a nemhivatalos Oblivion folt a ludas, de csak azért, mert egy hibalehetőséget akartak megszüntetni, a magyarítás pedig nem volt felkészítve erre. Javítottam, és úgy néztem, máshol ilyen kavarodás nem lesz. Remélem. :)
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Gratulálok, biztos nem volt egyszerű

Obli patch ki, a hulla meglett
magnesmalac

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: magnesmalac »

Üdv!
Segítségeteket kérném.
Az ajánlásokat gyűjtögettem a mágus céhben, mikor is elértem az utolsó ajánláshoz Leyawiin-be.
Meg is beszéltem mindent, el is mentem az a keresett tárgyért a romhoz (Kékvér erőd) legyaktam minden bent lévő banditát, és elértem az utolsó teremhez, ahol a térép szerint az amulett van.
Azonban az ajtó zárva és nem tudok bejutni a terembe.:S:SSemmi ötletem...kulcs senkinél nincs, és elvileg mindenkit megöltem, de az ajtó zárva..és a szöveg szerint, "kulcs kell a kinyitásához".
Tud valaki segíteni?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

magnesmalac írta:Üdv!
Segítségeteket kérném.
Az ajánlásokat gyűjtögettem a mágus céhben, mikor is elértem az utolsó ajánláshoz Leyawiin-be.
Meg is beszéltem mindent, el is mentem az a keresett tárgyért a romhoz (Kékvér erőd) legyaktam minden bent lévő banditát, és elértem az utolsó teremhez, ahol a térép szerint az amulett van.
Azonban az ajtó zárva és nem tudok bejutni a terembe.:S:SSemmi ötletem...kulcs senkinél nincs, és elvileg mindenkit megöltem, de az ajtó zárva..és a szöveg szerint, "kulcs kell a kinyitásához".
Tud valaki segíteni?
Az egyik rablónál van a kulcs azt hiszem az orknál
laciba10

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: laciba10 »

Tele vagyok cuccal,hogy tudok pár dologtól megszabadulni?Előre is köszi! :(
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

Hello nem tudjátok mért van az hogy a Chorrol-i polgármesterasszonnyal a kapcsolatot nem tudom 70 fölé vinni. Speechcraftom 31 probálkozam már personality potionnal , charm magic -el is (illlusion 35) de nem tudom 68 fölé tolni és 70 kéne hogy meg tudjam venni a házat Chorrolban mert.. az a kedvenc házam.

meg imperial city-ben is kéne egy jó ház mondjuk 10.000-ért mert a waterfront elég kicsi jó lenne még pár eladó ingatlan IC-be
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

laciba10 írta:Tele vagyok cuccal,hogy tudok pár dologtól megszabadulni?Előre is köszi! :(


Úgy dobálhatsz ki cuccokat
pl.: ha van nálad egy steel kard az invertory-ban ha rákattintasz akkor a kezébeveszi. Kattints rá az adott tárgyra de tartsd nyomva az egeret míg ki nem dobja , legyen elég hely eldobni az adott tárgyat pl. ha szorosan egy fal mellet állsz akkor azt irja hogy nincs elég hely hogy eldobhass egy tárgyat . Tipp: mikor eldobsz valamit nézz felfelé.

Vagy ha mondjuk egy szekrénybe akarsz bepakolni ugye nyomsz egy "space" billentyüt mutatja mi van a szekrénybe. A szekrény ablak alja felé van 2 zsák ikon ha a nyitott zsákra katintasz akor te pakolsz a szekrénybe ha a másikra akkor pont forditva... vagy pont fordítva? :) mind1 azt majd te már szabályzod
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kaiden írta:Hello nem tudjátok mért van az hogy a Chorrol-i polgármesterasszonnyal a kapcsolatot nem tudom 70 fölé vinni. Speechcraftom 31 probálkozam már personality potionnal , charm magic -el is (illlusion 35) de nem tudom 68 fölé tolni és 70 kéne hogy meg tudjam venni a házat Chorrolban mert.. az a kedvenc házam.

meg imperial city-ben is kéne egy jó ház mondjuk 10.000-ért mert a waterfront elég kicsi jó lenne még pár eladó ingatlan IC-be
IC-ben sajnos csak a Waterfronti ház eladó, de ha felrakod a Buy Umbamaco Manor nevü DLC-t egyből lesz egy pöpec kis házad igaz, hogy 38 pénz de megéri (azt még azért hozzáfűzném, hogy előtte told végig a hozzátartozó küldit, mármint az Umbamacos küldit)
A Chorrol-i polgármesterasszonynak meg próbálj 1-2 szívességet tenni
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kaiden írta:
laciba10 írta:Tele vagyok cuccal,hogy tudok pár dologtól megszabadulni?Előre is köszi! :(


Úgy dobálhatsz ki cuccokat
pl.: ha van nálad egy steel kard az invertory-ban ha rákattintasz akkor a kezébeveszi. Kattints rá az adott tárgyra de tartsd nyomva az egeret míg ki nem dobja , legyen elég hely eldobni az adott tárgyat pl. ha szorosan egy fal mellet állsz akkor azt irja hogy nincs elég hely hogy eldobhass egy tárgyat . Tipp: mikor eldobsz valamit nézz felfelé.

Vagy ha mondjuk egy szekrénybe akarsz bepakolni ugye nyomsz egy "space" billentyüt mutatja mi van a szekrénybe. A szekrény ablak alja felé van 2 zsák ikon ha a nyitott zsákra katintasz akor te pakolsz a szekrénybe ha a másikra akkor pont forditva... vagy pont fordítva? :) mind1 azt majd te már szabályzod
Talán nem kéne ennyire túlbonyolítani Caps+ bal klikk
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

Caps + bal klikk?? :) lol ezt nem is tudtam :D

Chorrolba a festményes küldit már megcsináltam. Küldi után odamentem a nőhöz és 68-nál disposition maxed...
Gondoltam felhuzom az illusion skillt 50-re hátha akkor már majd hat rá a charm spell.
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

Nah letöltöttem ezt a ház modot. Azt irja hogy addig ne nagyon használjuk amig meg nem csináltuk a
SECRETS OF THE AYLEIDS küldetést. Valaki meg tudná mondani hogy ez melyik? Rákerestem google-val de az angol szövegekböl nem nagyon tudtam kihámozni mi.
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

:evil: :evil: :evil:

Hi. Megint én vagyok.....

Na feltettem ezt az Umbamaco manort. azt irja a tesnexus-on a készítő hogy IC-ben a talos plazaban kell keresnem az ajtón egy cetlit amire rá van irva hogy eladó a ház. Végigjártam egész Talos plaza-t egyik házon se volt semmi .

daZsolt!!! irtad hogy csináljak küldit enél az umbamaco-nál ... ki ez? ho ltalálom?

elöre is kösz
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kaiden írta:Nah letöltöttem ezt a ház modot. Azt irja hogy addig ne nagyon használjuk amig meg nem csináltuk a
SECRETS OF THE AYLEIDS küldetést. Valaki meg tudná mondani hogy ez melyik? Rákerestem google-val de az angol szövegekböl nem nagyon tudtam kihámozni mi.
Előbb szerezz 2 ayleid szobrot, Umbamaco fazon ezeket gyűjti és úgy adja a többi küldit a vége egész érdekes! Összesen 10 db ayleid szobor van a játékban ha megkapja mindet + jutalmat ad.
A helyeket ahol szobrok vannak
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:The_Collector
Itt megtalálod
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

Na kikapcsoltam a mod-ot most be tudok menni umbaco-hoz mert ha be volt kapcsolva a mod akkor csak umbaco házajtojához ezt irta : wodden door , requires key.

na bementem umbamaco hoz de nem tudok vele a szobrokrol beszélni elöbb szerezzek szobrokat adjam neki oda majd kapcsoljam be a modot? o.O má semmit nem értek de kösz a linket
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kaiden írta:Na kikapcsoltam a mod-ot most be tudok menni umbaco-hoz mert ha be volt kapcsolva a mod akkor csak umbaco házajtojához ezt irta : wodden door , requires key.

na bementem umbamaco hoz de nem tudok vele a szobrokrol beszélni elöbb szerezzek szobrokat adjam neki oda majd kapcsoljam be a modot? o.O má semmit nem értek de kösz a linket
Na figyelj amíg Umbamaco él addig ne! kapcsold be a módot! OK Szerezd meg neki a két szobrot utána adja a küldiket!
Ha meg nem tudod mi hol van innen letölthetsz egy térképet
http://www.morrowind-oblivion.com/obliv ... ve_map.php

És ha tiéd a ház a pincében középen van egy szekrény, ami átjáró egy másik helyre, érdemes átmenni tele van tuti cuccal!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kaiden írta:Caps + bal klikk?? :) lol ezt nem is tudtam :D

Chorrolba a festményes küldit már megcsináltam. Küldi után odamentem a nőhöz és 68-nál disposition maxed...
Gondoltam felhuzom az illusion skillt 50-re hátha akkor már majd hat rá a charm spell.
Megvesztegetést próbáltad már? (Nekem is kellett trükköznöm, mikor a házvásárlást teszteltem...)
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

kösz!

persze de megvesztegetéssel is max 68. Semmiféle charm spell nem hat rá van egy küldi chorrol-ban amiben egy kardot kell visszaszaszerezni szerintem az majd feltolja a a desposition 100-ra vagy ha nem... akkor nemtom cheathez folyamodok?
El Diablo
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 7., kedd 11:19

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: El Diablo »

Találtam egy vízzel elárasztott, szellemekkel teli barlangban két üveg különleges bort. Amint felvettem egyből bekerült a küldetések közé, de a szöveg csak nemes egyszerűséggel annyi, hogy a későbbiek során majd még jól jöhet. Zéró kiindulópont. Tud valaki segíteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kaiden írta:kösz!

persze de megvesztegetéssel is max 68. Semmiféle charm spell nem hat rá van egy küldi chorrol-ban amiben egy kardot kell visszaszaszerezni szerintem az majd feltolja a a desposition 100-ra vagy ha nem... akkor nemtom cheathez folyamodok?
Amikor elérted a maxot, adj neki pénzt, hogy jobban kedveljen.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

El Diablo írta:Találtam egy vízzel elárasztott, szellemekkel teli barlangban két üveg különleges bort. Amint felvettem egyből bekerült a küldetések közé, de a szöveg csak nemes egyszerűséggel annyi, hogy a későbbiek során majd még jól jöhet. Zéró kiindulópont. Tud valaki segíteni?
Cellanevet tudnál mondani? Bor nevét?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

El Diablo írta:Találtam egy vízzel elárasztott, szellemekkel teli barlangban két üveg különleges bort. Amint felvettem egyből bekerült a küldetések közé, de a szöveg csak nemes egyszerűséggel annyi, hogy a későbbiek során majd még jól jöhet. Zéró kiindulópont. Tud valaki segíteni?
Árnyéküző bor IC-vel szembe a híd túloldalán lévő fogadósnő gyűjti 6db kell majd neki összesen
Kaiden

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kaiden »

Na megcsináltam minden küldetést chorrol-ban igy ment fel a királynővel a kapcsolatom 83-ra házat megvettem már csak 4000 arany kell és teljesen be lesz rendezve úgyhogy indulhat a rablás+aréna+küédetések.

Most kicsit gyengusz gépem van nem sokára meg lesz véve az új és ezen a gépen az oblivion gyakran csinál olyat hogy kilép és azt írja hibát észlelt
Föleg mikor : megölök valamit
gyorsutazok
ajtókon ki-be mászkálok.
A gyenge gép lehet a gond? (1.8 p4 1gb ddr nvidia 7600 gt) gondolom a proci kicsit gyíííík :)


( Arra gondoltam lehetne szép házak versenyt rendezni minden oblivionos ház egy külön kategória csak a játékban alapba fellelhető tárgyakat lehet felhasználni + setscale parancs. Mit szóltok)
Warfoki
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 8., szer. 22:44

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Warfoki »

morayg írta:Igazából nem elakadtam, csak tudni szeretném: hogy lehet... :roll: sex-elni :roll: a játékban?
Ha pc-n (nem a pc-t :D ) tolod, akkor több mod is van ilyenre. Menj fel a tesnexus.com-ra, advanced search fül az oldalsó menüben. Itt a description contains alá írd be, hogy adults only. Jó válogatást. :geek:

szerk.: Ehh... elfelejtettem a fórum második oldalára lapozni, így azt hittem ez a legfrissebb hozzászólás. :roll: Bocs a keverésért. :roll:
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kaiden írta:Na megcsináltam minden küldetést chorrol-ban igy ment fel a királynővel a kapcsolatom 83-ra házat megvettem már csak 4000 arany kell és teljesen be lesz rendezve úgyhogy indulhat a rablás+aréna+küédetések.

Most kicsit gyengusz gépem van nem sokára meg lesz véve az új és ezen a gépen az oblivion gyakran csinál olyat hogy kilép és azt írja hibát észlelt
Föleg mikor : megölök valamit
gyorsutazok
ajtókon ki-be mászkálok.
A gyenge gép lehet a gond? (1.8 p4 1gb ddr nvidia 7600 gt) gondolom a proci kicsit gyíííík :)


( Arra gondoltam lehetne szép házak versenyt rendezni minden oblivionos ház egy külön kategória csak a játékban alapba fellelhető tárgyakat lehet felhasználni + setscale parancs. Mit szóltok)
van egy mod ami gyengiti a grafot.
Nekem anno elment egy AMD 2,8+-on meg egy ATI9550 is
Attila

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Sziasztok!

A Mágusok Céhének egyik küldijét csináltam.2 helyre kell elmenni, és a 2 helyről 1-1 tárgyat elhozni.Az egyik a nekromanták amulettje, a másik a gilisztasisak.Az amulettet elvittem, minden szép és jó volt.Azután elballagtam a másikért is.Legyaktam mindenkit, oda is érkeztem a a zöld nyílhoz a térképen, keresem az embert,(mivel egy Irlav Jarol nevezetű ürgénél van) nem találom.Gondoltam bbiztos kieset a pályából v valami.Beírtam a ghost kódot, nem találtam.Na visszamenetem az egyetemre, a fővárosba.bementem a tancsterembe v mibe.És mit látnak sötételf szemeim??????Irlav Jarol vígan álldogál e termben, és richtig nem akar elmenni a zöld nyílhoz.Mit kellene csinálnom?Volt már valakinek ilyen problémja és ha igen, hogy csinálta meg?

előre is köszi

Üdv:Attila
Attila

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Mythbuster írta:Egy hangyányit elakadtam a játékban pontosabban szólva a magic guild küldetéseinél. Vissza kell szerezni valami Féregsisakot mielőtt Mannimarco megszerezné. A Teleman erődben elintézem a nekromantákat és az oblivioni lényeket és amikor elérek a nyíl által jelzett célomhoz Irlav Jarol-t (akinél a cucc van) nem találom sehol. Lehet hogy én rontottam el valamit vagy ez csak egy bug de felettébb idegesítő. Ha tudja valaki a megoldást akkor ossza meg velem.
Néhány kép:
http://img33.imageshack.us/img33/2046/o ... 041438.png
http://img530.imageshack.us/img530/865/ ... 041504.png

Most látom, hogy neked is ugyanez a bajod.Am ott van a misstikus egyetemen a tanácsteremben
Attila

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Vaklárma.megoldottam.
Válasz küldése