Készültségi állapot

A játék magyarításával kapcsolatos kérdések helye
Beornmaci

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Beornmaci » 2019. márc. 22., pén. 21:29

A telepítőben lévő "Juhééé!" gomb nálam mindent vitt! :)

krisz01

Hozzászólás Szerző: krisz01 » 2019. márc. 22., pén. 21:45

Sziasztok szeretnék érdeklödni hogy már az összes emailt kiküldtétek mert én nem kaptam semmit.Akkor azt jelenti hogy nem kerültembe vagy várjak még egy kicsit?

szotsaki
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: szotsaki » 2019. márc. 22., pén. 22:30

Igen, minden e-mailt kiküldtünk. A citromailes topicot nézted? Elképzelhető, hogy ott lesz a megoldás kulcsa.

Aki jelentkezett, mindenkit elfogadtunk, nem válogattunk semmilyen szempont alapján; így ha jelentkeztél, neked is ugyanolyan jogod van tesztelni, mint a többi jelentkezőnek.

Beornmaci

Hozzászólás Szerző: Beornmaci » 2019. márc. 22., pén. 22:48

azokat a javításokat, amire időközben rájöttem, hogy hülyeséget írtam, nem lehet valahogy visszavonni?

krisz01

Hozzászólás Szerző: krisz01 » 2019. márc. 22., pén. 22:51

szotsaki írta:
2019. márc. 22., pén. 22:30
Igen, minden e-mailt kiküldtünk. A citromailes topicot nézted? Elképzelhető, hogy ott lesz a megoldás kulcsa.

Aki jelentkezett, mindenkit elfogadtunk, nem válogattunk semmilyen szempont alapján; így ha jelentkeztél, neked is ugyanolyan jogod van tesztelni, mint a többi jelentkezőnek.
Szia idö közbe észrevettem már el is küldtem az emailt most várom a választ.Köszi.

sir0cco

Hozzászólás Szerző: sir0cco » 2019. márc. 22., pén. 22:59

krisz01 írta:
2019. márc. 22., pén. 21:45
Sziasztok szeretnék érdeklödni hogy már az összes emailt kiküldtétek mert én nem kaptam semmit.Akkor azt jelenti hogy nem kerültembe vagy várjak még egy kicsit?
Én is reménykedem még talán befut holnapra :mrgreen:

juvi

Hozzászólás Szerző: juvi » 2019. márc. 23., szomb. 1:14

Nos, csak beszereztem a játékot úgy, ahogy illik :D , és már neki is álltam a tesztelésnek. Gondoltam egy csomagban, naponta töltöm fel a hibákat, de most hogy oda is álltam 39 darabbal (a karakter generálás osztályok részéig jutottam ma), és fel is töltöttem őket, de nem jelentek meg az "elbírálatlan" sorban. Ez nem jelent semmit, ugye? Vagyis bementek a hibáim, csak még nem kerültek adminisztrálásra?

Ja, plusz info: kegyetlen nyelvtan és irodalom náci vagyok, szóval sok véleményes hibát is beküldtem. Sok sikert a feldolgozásukhoz :)

warg

Hozzászólás Szerző: warg » 2019. márc. 23., szomb. 10:44

Beornmaci írta:
2019. márc. 22., pén. 22:48
azokat a javításokat, amire időközben rájöttem, hogy hülyeséget írtam, nem lehet valahogy visszavonni?
Amennyire tudom, erre nincs lehetőség, de semmi gond. Majd megnézzük és töröljük őket, ha érvénytelenek. :)
juvi írta:
2019. márc. 23., szomb. 1:14
Nos, csak beszereztem a játékot úgy, ahogy illik :D , és már neki is álltam a tesztelésnek. Gondoltam egy csomagban, naponta töltöm fel a hibákat, de most hogy oda is álltam 39 darabbal (a karakter generálás osztályok részéig jutottam ma), és fel is töltöttem őket, de nem jelentek meg az "elbírálatlan" sorban. Ez nem jelent semmit, ugye? Vagyis bementek a hibáim, csak még nem kerültek adminisztrálásra?

Ja, plusz info: kegyetlen nyelvtan és irodalom náci vagyok, szóval sok véleményes hibát is beküldtem. Sok sikert a feldolgozásukhoz :)
Néha előfordulhat, hogy pár órával később jelennek meg a bejegyzések, de nem szabadna egynek sem elvesznie, emiatt ne aggódj.
Köszi az eddig jelentett hibákat! A végtelenségig lehetne finomítani, és persze az ember stílusán is múlik. Igyekszünk majd mindent átnézni. :)

krisz01

Hozzászólás Szerző: krisz01 » 2019. márc. 23., szomb. 21:14

Sziasztok.Még tegnap elküldtem a másik email cimel de nem érkezett válasz.Ez lehet azért van mert nem regisztráltambe (bár nem mintha nem szeretnék csak nem látom hogy hol kell már lassan 1 éve) csak elküldtem az emailos címemet nektek.

Szemi92

Hozzászólás Szerző: Szemi92 » 2019. márc. 24., vas. 14:14

Üdv a The White March kiegészítőt a fő történet szál után vagy elölte kel kijátszani

warg

Hozzászólás Szerző: warg » 2019. márc. 24., vas. 19:33

Szemi92 írta:
2019. márc. 24., vas. 14:14
Üdv a The White March kiegészítőt a fő történet szál után vagy elölte kel kijátszani
A fejlesztők azt ajánlják, hogy hetedik szinten fussunk neki a kiegészítőknek, de ha magasabb szinten vagy, akkor a kieg elején ki lehet választani, hogy erősebbek legyenek az ellenfelek, így nem lesz unalmas.

Az e-mailekkel kapcsolatban még nem tudom, hogy mikor készül el szotsaki a megoldással, de nem felejtette el, abban biztos vagyok. :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2019. márc. 28., csüt. 10:52

Az e-mailekkel kapcsolatban még nem tudom, hogy mikor készül el szotsaki a megoldással, de nem felejtette el, abban biztos vagyok. :)

A hiba óta eltelt egy hét - megint jön a hétvége és sehol a levél. Én nagyon türelmesen várakozok, de legalább egy mondat visszajelzést reméltem,
hogy meddig kell még várni. Mégis mi történik?

mgx44

Hozzászólás Szerző: mgx44 » 2019. márc. 28., csüt. 20:57

Haliho !

Nagy gratula a CSAPATnak. Elképzelhető ezen a készültségi szinten már nem tudok becsatlakozni.... :(
Csak drukkolni tudok továbbra is...... vagy ilyesmi :)

alohaaaaaa

defy

Hozzászólás Szerző: defy » 2019. ápr. 6., szomb. 16:22

Sziasztok !

valamilyen úton módon hozzájuthatok a magyarosításhoz. Sajnos a tesztben nem vettem részt mert nem ismertem a játékot, támogatni természetesen tudom a csapat munkáját de visszamenőlegesen a tesztelésben már esélyem sincs segíteni .

Válaszotokat előre is köszönöm !

Vik
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vik » 2019. ápr. 6., szomb. 18:39

defy írta:
2019. ápr. 6., szomb. 16:22
Sziasztok !

valamilyen úton módon hozzájuthatok a magyarosításhoz. Sajnos a tesztben nem vettem részt mert nem ismertem a játékot, támogatni természetesen tudom a csapat munkáját de visszamenőlegesen a tesztelésben már esélyem sincs segíteni .

Válaszotokat előre is köszönöm !
Meg kell várnod a végleges magyarítást, ami a tesztelés befejezése után bárki számára elérhető lesz.

Turmix

Hozzászólás Szerző: Turmix » 2019. ápr. 7., vas. 15:43

A Steamen most 18,49€ a Pillars of Eternity - Definitive Edition, ha valakit esetleg érdekel.

Shedien

Hozzászólás Szerző: Shedien » 2019. ápr. 7., vas. 17:32

Instant gaming : 14.29 euro a definitive edition. Èn is ott vettem, megbizhato oldal.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2019. ápr. 17., szer. 18:12

Mikorra várható nyílt teszt, esetleg a végleges verzió? Köszi előre is :)

Vik
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vik » 2019. ápr. 18., csüt. 12:15

Vendég írta:
2019. ápr. 17., szer. 18:12
A nyílt teszt egy hónapja elindult. A végleges változat szerintem több dologtól is függ. Például ne küldjenek be naponta 20-30 hibát.

lacikuka

Hozzászólás Szerző: lacikuka » 2019. ápr. 19., pén. 11:54

Mondjuk nekem ma sikerült! És elnézést, csak pár XML fájlt néztem meg, a legtöbbje csak egy-két kifejezés (ami már le van fordítva) olyasmi, mint a Defiance- Bay., de valahogy angolul maradt.
Van egy - két fájl is, ami viszont teljesen angol!

warg

Hozzászólás Szerző: warg » Tegnap, 14:34

Vik írta:
2019. ápr. 18., csüt. 12:15
Vendég írta:
2019. ápr. 17., szer. 18:12
A nyílt teszt egy hónapja elindult. A végleges változat szerintem több dologtól is függ. Például ne küldjenek be naponta 20-30 hibát.
A nyílt teszt jelentkezési határideje viszont lejárt, sajnos jelenleg nincs lehetőség utólagos jelentkezések elfogadására.

Válasz küldése