Morrowind - Kereskedők áruújratöltődés késleltetése

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Verboncás

Morrowind - Kereskedők áruújratöltődés késleltetése

Hozzászólás Szerző: Verboncás »

Halló halló!

Új vagyok a fórumon, és szeretnék egy kis segítséget kérni. Napokban ismét feltettem a harmadik részt, de ezúttal szerettem volna a számomra hibáknak, vagy legalábbis hiányosságoknak tekintendőket kiküszöbölni. Alapvetően nem szeretem, ha egy mod az alapmechanizmusokba beleturkál, a készítők okkal döntöttek úgy ahogy. Viszont a Herbalism for Purists tökéletes példája az alapok meghagyásával készült gyakorlatilag továbbfejlesztésre. Ehhez az elvhez próbálom kötni magam, viszont most számomra kemény fába vágtam. Van a kereskedőknek az az engem rettentően irritáló tulajdonságuk, hogy néhány árut rögtön újrapótolnak miután megvettük őket. Ez az alacsony értékű, és szinte semmire sem használható tárgyaknál nem is zavaró, viszont mikor nagyobb értékűeket lehet addig halmozni, amíg aranyaink engedik, az felettébb kivesz az élményből (a visszaadogatás magasabb áron csak hab a tortán). Rengeteg gazdaságot befolyásoló mod létezik természetesen, viszont akármennyire is kerestem, rendre olyanokat találtam amik nagyon drasztikusan változtatják meg a pénzfolyás mértékét, és a tárgyak árait. Az újratöltéssel önmagában nem lenne semmi problémám, sőt, ha például egy hónaponta, de minimum egy hetente történne úgy lenne számomra ideális. Ilyen módosítást viszont sajnos nem találtam sehol. Meglehet, hogy egyszerűen nincs igény rá, vagy túl bonyolul (akár kivitelezhetetlen), vagy szimplán nem volt eléggé effektív a keresésem. Válaszokat előre is köszönöm!