Nemtudom letörölni a magyirtást

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Revns
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. nov. 26., szomb. 22:30

Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: Revns »

Helló a problémám az lenne hogy nem tudom letörölni a magyaritást amióta egy másik skyrim ot is ráraktam a gépre és azt akartam magyaritani de ennek hatására elromlot a másik skyrimom ezért azt ujra kellet raknom de miután magyaritani akartam nem tudtam ugyanis csak javítani vagy eltávolítani tudom. Nemtudom kitörölni se a programok szolgaltásokbol se a rendes uninstallal se sehogyan vallami megoldás :?
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Távolítsd el a skyrimet, majd töröld a teljes skyrim mappát is. Aztán telepítsd újra és így már tuti honosítás nélküli lesz.
Revns
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. nov. 26., szomb. 22:30

Re: Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: Revns »

Köszönöm a választ de csak azért akarom törölni a magyaritást mert buggosan van most fent a skyrimon és egy csomo minden angol maradt. Magyarul ha leis törlöm a skyrimot nem engedi ujratelepiteni a magyaritást mivel ugyis a javitás és eltávolitás menü jön fel.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Akkor mielőtt még telepítenéd csinálj egy eltávolítást, nem csak a telepítőjéből, hanem a Programok és szolgáltatásokban is.
Revns
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. nov. 26., szomb. 22:30

Re: Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: Revns »

ez a probléma hogy még onan se tudom letörölni a magyaritást miután letöröltem a skyrimot.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nemtudom letörölni a magyirtást

Hozzászólás Szerző: Vik »

Revns írta:ez a probléma hogy még onan se tudom letörölni a magyaritást miután letöröltem a skyrimot.
Máskor egyből az eltávolítással kezdd. Nem szerencsés dolog kézzel törölgetni telepített programokat. CCleaner telepítése és futtatása javasolt, az helyre tudja hozni a regisztrációs adatbázisban összekavarodott dolgokat.
Válasz küldése