Egy Skyrim-alapú videó elkészítésére keresek vállalkozó szellemet!

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
waryou303
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. nov. 16., szer. 10:40

Egy Skyrim-alapú videó elkészítésére keresek vállalkozó szellemet!

Hozzászólás Szerző: waryou303 »

sziasztok

A zenekarral csináltunk egy Skyrim-tribute nótát nemrég, amiben a játékból való effektek, hangok, ilyesmik hallhatóak (sok egyéb máson kívül), egy taktus erejéig még a Dragonborn téma is belekerült :)

Szeretnénk hozzá egy klipet csinálni, ami magából a játékból való képeket tartalmaz - tele van a youtube ilyesmi tribute videókkal, talán a TGF-é a legismertebb Malukah zenéjével. Külföldi fórumokról már volt jelentkező, a storyboardra gyakorlatilag remek ötletek is születtek, de a megvalósítást sajnos nem tudja megcsinálni a srác mert kicsit sok dolga lett, a gépe meg nem működik jól.

Ha esetleg köztetek lenne olyan aki ebben tudna nekünk segíteni, azt nagyon megköszönnénk! Egyrészt lehet a meglevő ötletet "leforgatni", vagy persze saját ötlettel/storyboarddal is, nekünk mindegy, csak jó legyen a végeredmény :)

A kompenzációt a munkáért majd nyilván megbeszéljük, a zenekar is csak egy hobbi-projekt, nem ebből élünk, de valamit azért biztosan ki tudunk majd találni hogy mindenkinek jó legyen.

Részleteket szívesen küldök, meg a felvett nótát is meg lehet hallgatni, tessék jelezni a szándékot, ha van :)

köszi
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Egy Skyrim-alapú videó elkészítésére keresek vállalkozó szellemet!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Csak ötletek terén tudnék segíteni, facebookon Raimhol néven megtalálsz! :) Szívesen segítenék, ha tudok, ingyen is.
waryou303
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. nov. 16., szer. 10:40

Re: Egy Skyrim-alapú videó elkészítésére keresek vállalkozó szellemet!

Hozzászólás Szerző: waryou303 »

nincs FB-m, legalabbis nekem szemely szerint :(
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Egy Skyrim-alapú videó elkészítésére keresek vállalkozó szellemet!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

No, ezt még nem is láttam...

Ha még mindig aktuális akkor én megpróbálok segíteni ebben.
Nem kérek semmit...max egy Panzer Corps DLC-t. ;)

tasvr8@gmail.com-on keress meg!
Válasz küldése