Kérdés

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
zozóka 1953

Kérdés

Hozzászólás Szerző: zozóka 1953 »

Tudom,hogy régi a játék de tudja valaki,hogy lehet megcsinálni a Zombie bowl o rama játékot???-ha valaki segitene elöre is köszi.
Tyr Morga
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. jan. 18., szer. 21:49

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: Tyr Morga »

Üdv!

Nem tudom kérdezte e már valaki, nem találtam sehol, ha igen akkor bocsi.
Kérdésem az Elder Scrolls Legend nevezetű kártyajátékhoz fűződne. Várható hozzá valamiféle magyarítás, vagy leírások esetleg? A magyarítás nem tudom mennyire megoldható, elvégre ez egy Hearthstone szerű kártyajáték, netes stb.
Válaszokat előre is köszi! :)
fortis

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: fortis »

Sziasztok! A kérdésem azzal lenne kapcsolatos, hogy elővettem újra a Skyrim játékot,de ez már egy új gép, a régi már oda lett. Szóval telepíteném annak rendje és módja szerint, és amikor beírom a termék kulcsot az a szöveg jön ki, hogy ez a kulcs már meg lett adva, és még egyszer nem lehet felhasználni. Ilyenkor mi van?
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Anno rgisztráltál a steamre, és csak az kell, onnan le tudod újra tölteni..
fortis

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: fortis »

fortis írta:Sziasztok! A kérdésem azzal lenne kapcsolatos, hogy elővettem újra a Skyrim játékot,de ez már egy új gép, a régi már oda lett. Szóval telepíteném annak rendje és módja szerint, és amikor beírom a termék kulcsot az a szöveg jön ki, hogy ez a kulcs már meg lett adva, és még egyszer nem lehet felhasználni. Ilyenkor mi van?
Megoldódott a problémám,a Steam segített, hogy jó legyen.
fortis

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: fortis »

ignussen írta:Anno rgisztráltál a steamre, és csak az kell, onnan le tudod újra tölteni..
Köszi, az volt a probléma, hogy elfelejtettem már milyen felhasználó névvel és jelszóval regiztem a Steamra. Ebben segítettek és így most jó. neked is köszi !
ErosPista
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 10:22

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: ErosPista »

Hali, érdeklődni szeretnék hogy van olyan oldal, ahol fallout 3 módokat lehet találni magyarítva? :)
Válasz küldése