Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
DarwinHun

Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: DarwinHun »

Az lenne a kérdésem ,hogy megcsinálom a leírtakat akkor sérülhet az eredeti játék?
Illetve mivel tudom xboxra feltenni a szükséges file-okat?
shadoWT13

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: shadoWT13 »

nekem olyan kérdésem lenne hogy megvettem a skyrimet steamen és le szeretném magyarosítani de mikor indítanám a magyarítást azt az üzenetet kapom hogy nem a legfrissebb patchet használja a játék és kilép mit tudnék tenni?
GifPrince

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: GifPrince »

Sziasztok nekem lenne egy olyan problémám hogy leszedtem a magyarítást fel is raktam de nem teljesen magyar a játék a menü meg néhány cucc magyar benne csak viszont a párbeszédek és feliratok angol. tudnátok nekem segíteni ez ügyben?
A Skyrim Legendary Edition van a gépemen.
Előre is köszi
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Hosszú évek után újra feltettem a játékot. Steam-es. Telepítettem rá a jelenlegi magyarítást. erre a Bethesda logó után ki is lép. Mit qrhattam el? Valamit nagyon, de hasznos ötletet várnék.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kocsis76 írta: 2019. dec. 8., vas. 15:12 Hosszú évek után újra feltettem a játékot. Steam-es. Telepítettem rá a jelenlegi magyarítást. erre a Bethesda logó után ki is lép. Mit qrhattam el? Valamit nagyon, de hasznos ötletet várnék.
Akkor van ilyen, ha
1. hiányzik a betöltési sorból valamilyen .esm,
2. Skyrim SE kiadást próbálsz indítani, de úgy, hogy bejelentkeztél (volna) a bethesda.netre a játékon belül (Modok).
blade.hun
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. szept. 27., vas. 12:51

Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: blade.hun »

Sziasztok!

A játékot többször is játszottam már a munkátokkal, nagyon köszönöm!
Beruháztam egy VR set-re és azon keresztül is neki szeretnék menni a játéknak.
Nagyobb élményt adna a magyarosított verzió. A kérdésem, hogy várható olyan telepítő verzió, ami erre a formára is telepedik?
előre is köszönöm!
Ademon
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021. máj. 7., pén. 20:24

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Ademon »

Sziasztok!

Steam-ről vettem meg a játékot, a magyarítás szépen működik, azonban amikor kb. egy hónappal később telepítettem mellé a Dawnguard-ot és a HD texture kiegészítőt csak eredeti nyelven indítva hajlandó működni a DLC-kel, a magyarítással indítva nem tölti be a kiegészítőket. Miért van ez, és mi a megoldás?

Előre is köszi a válaszokat!
VL67
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 17:46

Re: Kérdések a magyarosítással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: VL67 »

Ademon írta: 2021. máj. 7., pén. 20:31 Sziasztok!

Steam-ről vettem meg a játékot, a magyarítás szépen működik, azonban amikor kb. egy hónappal később telepítettem mellé a Dawnguard-ot és a HD texture kiegészítőt csak eredeti nyelven indítva hajlandó működni a DLC-kel, a magyarítással indítva nem tölti be a kiegészítőket. Miért van ez, és mi a megoldás?

Előre is köszi a válaszokat!
Próbáld meg ezt!
Skyrim Hun
Válasz küldése