Saját mod pack

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Sziasztok!

Soha nem modoltam idáig, az elmúlt napokban kezdenek összeállni a fejemben az alapok.
Szeretnék készíteni egy saját mod packot úgy, hogy minden amit letöltök, megmaradjanak a kis fájlok, ha valaha nem lesz internetem, akkor is meglegyenek.

Az alap elképzelés, igazából semmi extra..
Lehetőleg magyar nyelvű maradjon minden (hasonlóan mint a Kull Mod Packban) kikvéve: majd lejjebb.

Szeretnék egy jól kinéző textura packot a tájnak, embereknek, tárgyaknak, varázslatoknak stb.
Egy-két javítás, hogy legyen élet a városokban, ne legyenek sík hülyék az emberek stb..
Valamilyen enm..
És ami nagyon kéne az sem baj ha azok a részek angolok lesznek, stabil, működő szex modok!

Valójában ha Kull Mod Packban, benne lennének még a stabil, jobb szex modok, az lenne az álmaim mod packja.

De egy szerényebb, nem annyira fullos és maximalista precizitású , összerakott kis csomag is megfelelne nekem, amit lehetőleg össze is tudok rakni a segítségetekkel.

Bármilyen jó tanácsnak, útmutatónak, ajánlásnak, segítségnek nagyon örülni fogok!

Köszönettel:
Paracletos
vendégbubus

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Textúra csomagnak a Skyrim Mod Combinert javaslom. http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/51467/?
Eltart egy darabig az összeszedése, mert van benne (kiadástól, beállításoktól függően) 40-50 mod csomag, amikből szépen kiválogatja a legjobb dolgokat.
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Nagyon szépen köszönöm!
Holnap kipróbálom (ma 24 órázom) !

Az a helyzet, hogy MO-val nem tudtam berakni-telepíteni a letöltött modokat.
Ki kellett próbálnom tegnap a NMM-et.
Vele már eljutottam odáig, hogy felismeri, berakja, telepíti a modokat.

Ha sajátot szeretnék megtartani (offline) , akkor azokat a fájlokat mentsem el, amiket telepít a NMM a virtualinstall mappába?

A másik pedig a sorrend.. texturákkal érdemes kezdeni ? Vagy elsőnek a magyar unofficialt...?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: Vik »

paracletos írta:Nagyon szépen köszönöm!
Ki kellett próbálnom tegnap a NMM-et.
Vele már eljutottam odáig, hogy felismeri, berakja, telepíti a modokat.

Ha sajátot szeretnék megtartani (offline) , akkor azokat a fájlokat mentsem el, amiket telepít a NMM a virtualinstall mappába?

A másik pedig a sorrend.. texturákkal érdemes kezdeni ? Vagy elsőnek a magyar unofficialt...?
Elmentheted őket máshova, de ha nem törlöd a Nexus Mod Managerből, csak kikapcsolod, akkor is megőrzöd. Mivel a textúráknak alapból nincsen köze a nem hivatalos javításokhoz (kivéve azokat, amiket beleraktak), mindegy, hogy melyikkel kezded. Amire érdemes figyelni, hogy új beépülők telepítése után futtass LOOT-ot.
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Nagyon szépen köszönöm!

Mivel nagyjából az oldalon lévő , lemagyarított unofficialokat és modokat tenném fel, valamilyen kis egyszerűbb enb-vel, egy egyszerű 2k-s textúra packkal és ezek mellé tenném be ezeket:

http://kepfeltoltes.hu/view/151206/6527 ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/151206/6499 ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/151206/1138 ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/151206/2759 ... es.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/151206/2518 ... es.hu_.png

Ezért lehet, hogy jobban járnék ha a Kull Mod Pack 1-hez tenném hozzá valahogy az 5 linkben lévő beépülőket.

Már tényleg nem tudom, hogy melyik megoldás lenne a bölcsebb. (saját pack készítés , vagy Kull pack mellé bepréselni valahogy)

Igen, azt már megtanultam, hogy NFIS és LOOT futtatása minden mod után, más kérdés, hogy ez elég-e..

Másik félelmem, hogy az egész játék angol lesz, mert úgy képzelem el, hogy teljesen magyarított eredményt kapjak és csak ez a pár párbeszéd és lehetőség lesz angol.

Még egyszer köszönök mindent!

És továbbra is megköszönök bármilyen hozzászólást-segítséget!
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Egész nap készítgettem és bozrzalmas végeredményt kaptam sajnos.

Így akár át is nevezhetném a fórum témáját arra, hogy, hogyan tegyem be Kull packjába azt a pár darab modot..?
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: Prttp »

paracletos írta:Egész nap készítgettem és bozrzalmas végeredményt kaptam sajnos.

Így akár át is nevezhetném a fórum témáját arra, hogy, hogyan tegyem be Kull packjába azt a pár darab modot..?
Mindenki így kezdi. :D
Szerinted milyen borzalmakat éltem át, mikor elvállaltam a perkus maximus fordítását kb. úgy, hogy játszottam az alapjátékkal magyarul 50 órát és kb semmi angol tudásom nem volt :mrgreen: . Emlékszem, amikor 3x végignéztem az angol oktatóvideót a Perma és az MO telepítéséről. Nézegettem a spanyol videókat a TesVTranslator használatáról (csak spanyolt találtam). Na meg mikor már azt hittem, hogy végeztem a fordítással és jött a java probléma, hogy angol szöveget gyárt a tárgynevekhez, de aztán minden megoldódott.
Szépen lassan majd belejössz. Nem kell erőltetni. ;)
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Jó lehetett :) Jól hangzik :D

Amúgy az általam felrakott modokat szépen lefuttatta rendben a bal felső sarokban, a grafikával voltak komoly gondok.
Hát az inik hozzáigazítása a packhoz már tényleg nem az én asztalom.

Mindenesetre sok jó magyarított mod-ot leszedtem, hála Nektek , majd még próbálkozom.
És köszönöm :)
VL67
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 17:46

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: VL67 »

Törölve
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

Hú, köszönöm!
Meglesem!

Bár bevallom, hogy azóta azt a szentségtörést tettem, hogy a SE verziót mod-olom immár magamnak. (ezt is megéltem)
Nincs vele gond, talán nem olyan érzékeny, mi földi halandók is szépen tudjuk mod-olni.

Sajnos még csak töredéke van át portolva a mod-oknak de szépen haladnak és új tartalmak is készülnek.

Jó lenne SE mod-okat magyarítani bár az skse frissítések miatt, sokszor frissülnek a modok is :(

Fájdítom is a szívem, hiszen számomra mindig nagyon tetszetős volt a sötét , "beteg" dolgok ebben a világban..gondolok itt a sok Sexlab mod-okra és egyéb rémségekre :)
Sajnálatos módon a SE-ban karcsika a felhozatal ilyen téren...

Kull Mester pedig nem volt hajlandó soha lealjasítani a KMP-jait az én szintemre :) :)

Aztán lehet, hogy teszek még egy próbát a LE-nel ;)
Avatar
paracletos
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015. nov. 20., pén. 21:18

Re: Saját mod pack

Hozzászólás Szerző: paracletos »

El sem hiszem!
Csak sikerült szépen meg modolni a Legendary verziót..
Hála Nektek és az oldalnak!

Ezer köszönet mindenért Srácok!
Válasz küldése