MOD-ok, textúrák, Modellek.

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: raimhol »

gb_oblivion_tournament_v1.1.-hez nem tudnátok magyarosítást készíteni vagy egy helyet ahonnan leszedhetek hozzá ?? Nagyon megköszönném, nagyon rég óta keresek aréna programot, végre van, de kellene magyarosítás ! :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tudni tudnánk, de most a Skyrimmal vagyunk elfoglalva.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Azt megértem! :S De nagyon megköszönném, ha lemagyarítanátok, nagyon rég óta szeretném már ezt a kiegészítőt ! Sajnos nincs pénzem vagy hasonló, de ha valamiben tudok segíteni a magyarításért cserébe, akkor megtenném, mert fontos lenne nekem nagyon! :S
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Annyi angol tudással, amennyivel megtaláltad a neten azt a modot, simán tudsz játszani is vele. Szöveg jóformán csak akkor van benne, amikor kiválasztod a meccs helyszínét meg az ellenfeleket. Akik egyébként rohadt erősek, elég durva fegyverekkel.
Szóval a szöveges része tényleg minimális, próbáld ki.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Próbáltam, de le van magyarosítva a játékom, és így nem a legjobb, hogy az a része angol ! és nem is teljesen értem, csak hogy start mach !
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Egyébként pedig sok ember szeretne aréna módot, főleg magyarul ! A magyarosításért cserébe 100 helyre ellinkelem az oldalt ! :D
Gondorfi

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Gondorfi »

Sziasztok!

A Servant of the Dawn modról tud valaki valamit?Annyit tudok hogy ezzel lehet csatlakozni végelegesen a Mitikus Hajnalhoz és elhozni a világra a káoszt ;) Viszont nemtudom van-e hozzá magyarítás,és egyébb infókat se tudok.Játszott egyáltalán valaki innen a moddal,mert az mesélhetne :)
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abba hogy, hogy lehet belerakni a játékba a morrowin,fekete mocsár stb kiegészitéseket vagy mapokat? Már mindenhol rákerestem és egyszerűen nem találtam semmit ami nekem kéne.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Heinz írta:Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abba hogy, hogy lehet belerakni a játékba a morrowin,fekete mocsár stb kiegészitéseket vagy mapokat? Már mindenhol rákerestem és egyszerűen nem találtam semmit ami nekem kéne.
Morrowind : http://morroblivion.com/
Nem sima kiegészítő, hanem a teljes Morrowind, minden szereplőjével, küldetésével és helyszínével együtt, az Oblivion motorjára átírva. Magyarán ugyanazzal a karakterrel végig tudod játszani az Oblivion mellett a Morrowindet is.
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Helló. Nagyon szépen köszönöm!! Ha nem boldogulok majd írok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Heinz írta:Helló. Nagyon szépen köszönöm!! Ha nem boldogulok majd írok.
Arra figyelj oda, hogy a betöltési sor legeslegvégére rakd a Morroblivion dolgait. Nálam még a halálos reflexet is elé kellett állítani, csak úgy működött.
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Szia. Utánna néztem a linknek és sajnos semmire nem jutottam vele. Nekem fizetősre adja be. Semmi érdemlegeset nem tudtam letölteni a linkről, egyedül egy konvertert tudtam leszedni semmi mást. Utánna néztem máshol is és semmi, konkrétan nem tudom hogy mi kell hozzá,mit szedjek le. Olvaggattam fórumokat és én arra jutottam hogy(szerintem a 3-dik rész kell a 4-be belerakni) most jól értelmeztem??? Szeriintem NEM!! El tudod magyarázni,hogy csináljam?? Pedig nagyon tetszik a játék, van mikor hajnal 4-ig nyomom.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Ha a Morroblivionra gondolsz, az biztosan nem fizetős. Itt van részletesen leírva, hogyan kell telepíteni:
http://morroblivion.com/forums/morroblivion/mods/2173
Angolul nem árt tudni valamennyire, de nem vészes.
Kell a Morrowind is hozzá, ezt először nem írtam. Annyira nem ástam bele magam, de azt hiszem a hangok meg a zenék miatt (is) kell, mert azokat használja a mod, mint az alap Morrowind.
Kicsit bénáztam vele mire működött rendesen nálam, de nagyon megéri.
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Rendbe megprobálom hátha sikerül, előre is köszönöm szépen!!!!!
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Szia. Az eredeti obliviont azt töröljem, vagy ebbe a mappába telepitsem a morrohunt? Vagy töröljem az egészet és csak a morrohunt telepitsem csak??
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Heinz írta:Szia. Az eredeti obliviont azt töröljem, vagy ebbe a mappába telepitsem a morrohunt? Vagy töröljem az egészet és csak a morrohunt telepitsem csak??
A MorroHun a csapatunk neve, mi készítettük az Elder Scrolls játékok magyarítását. Minket nem kell telepíteni. :)
A Morroblivion modhoz kell a Morrowind, Tribunal, Bloodmoon, Oblivion, Shivering Isles. Ezek magyarítása nem szükséges hozzá. "Telepíteni" pedig az Oblivion\Data mappájába kell, mint egy beépülőt.
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Bocsika :) :). Ezt elirtam :). A morrowin-re gondoltam. Most már értem, az oblivion a fő játék és a többi meg a (kiegészitése)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Heinz írta:Bocsika :) :). Ezt elirtam :). A morrowin-re gondoltam. Most már értem, az oblivion a fő játék és a többi meg a (kiegészitése)
Így most már én is értem, mire gondoltál. Megzavart a sok "Morro" kezdetű kifejezés. :)
anyád

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: anyád »

Szia. Nem sikerült telepiteni a játékot. Most ennyire hülye lennék vagy ennyire bonyolult??
leszedtem a Morrowind_ob.esm Master File-t ,leszedtem a nagy fájlt. A nagy fájlba nincs telepitő eggyenként másoltam a mappákat be kb 2-óra hossza volt. Most ezt igy kell? Utánna telepiteni akartam a mester fált de kelett neki valami net framework azt leszedtem neki, utánna telepiteni akartam de kérte a morrowind goty. Ez mi lenne?? Ezzel még nem találkoztam!!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A goty a "Game of the Year" rövidítése valószínüleg, gondolom a morrowind-et és összes hivatalos kieg-ét tartalmazó változat lehet ez!?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

anyád írta:Szia. Nem sikerült telepiteni a játékot. Most ennyire hülye lennék vagy ennyire bonyolult??
leszedtem a Morrowind_ob.esm Master File-t ,leszedtem a nagy fájlt. A nagy fájlba nincs telepitő eggyenként másoltam a mappákat be kb 2-óra hossza volt. Most ezt igy kell? Utánna telepiteni akartam a mester fált de kelett neki valami net framework azt leszedtem neki, utánna telepiteni akartam de kérte a morrowind goty. Ez mi lenne?? Ezzel még nem találkoztam!!
Mint már én is és Vik is írtuk, kell hozzás a Morrowind és a két hivatalos kiegészítője, a Tribunal és a Bloodmoon is, az Oblivionon és kiegjein kívül. A goty biztosan az Év Játéka kiadás, ami egyben tartalmazza az alapjátékot és a kiegeket. Szerintem tök lényegtelen, milyen kiadásban van meg (vagy van letöltve, ne adj' isten). Én úgy emlékszem, semmi ilyesmivel, se net framework-kel nem nem kellett foglalkoznom, letöltöttem a fájlokat, bemásoltam a helyükre és működött a dolog.
Van installer, csak nem a nagy fájlban.
Nem kell órák hosszat másolgatni a nagy fájl cuccait, ugye meshes, textures, blablabla mappák vannak benne, meg esp fájok, ilyesmi. Az egészet berakod az Oblivion data mappájába, ott a helye.
De itt
http://morroblivion.com/forums/morroblivion/mods/2173
pontosan le van írva, hogyan kell csinálni.
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Oké rendbe van, megprobálom. Már bocsika hogy ilyen értetlen vagyok. Nem szándékos!!! :) Addog is nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!
Gabesz

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Szia megint bajom van. Felraktam az obliviont, utánna a (morrowindet,a tribunalt, a bloodmoon) az utóbbi 3-at az oblivion mappába telepitettem. Telepiteni akartam a morroblivion installert, beraktam a datamappákat a keresőjébe és azt irja ki hogy, You havent' got GOTY in this directory. Most miért nem találja, mikor fel van telepitve!!!!!
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Gabesz írta:Szia megint bajom van. Felraktam az obliviont, utánna a (morrowindet,a tribunalt, a bloodmoon) az utóbbi 3-at az oblivion mappába telepitettem. Telepiteni akartam a morroblivion installert, beraktam a datamappákat a keresőjébe és azt irja ki hogy, You havent' got GOTY in this directory. Most miért nem találja, mikor fel van telepitve!!!!!
Héhó! Ne az Obli mappájába telepítsd a Morrowindet meg a cuccait, hanem installáld azt is külön. A Morroblivion dolgai kerülnek az Oblivion datájába, nem a Morrowind.
Tehát: fenn van ugye az Obli. Most meg telepítve lesz, játékra készen a Morrowind is, külön. Így valahogy kell kinéznie: Bethesda Softworks mappa, ott van ugye az Oblivion, meg a Morrowind is mindegyik szépen külön. Minden Morroblivion cucc az Oblivionba, Morrowind meg a kiegészítői nem.

Most már fell kell raknod ide egy screenshotot a Morroblivionos karakteredről, látni akarom hogy sikerült a telepítés!! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gabesz írta:Szia megint bajom van. Felraktam az obliviont, utánna a (morrowindet,a tribunalt, a bloodmoon) az utóbbi 3-at az oblivion mappába telepitettem. Telepiteni akartam a morroblivion installert, beraktam a datamappákat a keresőjébe és azt irja ki hogy, You havent' got GOTY in this directory. Most miért nem találja, mikor fel van telepitve!!!!!
Azt ugye tudod, hogy még ha sikeresen telepítenéd is a játékokat (külön!), utána még a betöltési sorrendet is változtatnod kell? A korábban megadott leírásban ott van ez a pont is. Tényleg, a géped teljesíti a minimum követelményeket?
csá

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: csá »

Hello! 3-napi kinlódás meghozta az eredményt!!!! Minden kapott egy uninstallt és most már szuper!!!!!!!!!!
mindent rendesen raktam be de morroblivion sehire se hamva. Már köszi a segitséget!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

csá írta:Hello! 3-napi kinlódás meghozta az eredményt!!!! Minden kapott egy uninstallt és most már szuper!!!!!!!!!!
mindent rendesen raktam be de morroblivion sehire se hamva. Már köszi a segitséget!!
Most akkor minden működik, kivéve a Morrobliviont, amit telepíteni akartál?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Sikerült telepíteni, vagy nem? Ha sikerült is, meg be van jelölve a data fájlok között, akkor sem fog semmi változás látszani, ha nem új karaktert indítasz. Régi karakterrel meg kell keresni Imperial Cityben (a börtönnél, azt hiszem) az emberkét, aki segít eljutni Morrowindbe. De ha új játékot kezdesz, rögtön látszik hogy működik a mod vagy nem, mivel választanod kell hogy a börtönben vagy a Vvardenfellbe tartó hajón induljon a sztori.
hello

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: hello »

Hogy cseréljem meg a betöltési sorrendet mivel kell megválltoztatni??? Hova tegyem a screenshots-ot?? És milyet kell leszedni??? Mert már csak ennyi hiányzik hozzá..
csá

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: csá »

Szia. Na elindult a morroblivion, de van egy kis baj vele. Feltettem a magyarositásokat mind a kettőre de csak az oblivionon megy. A morrowind részén minden angol söt a karakterek nem is beszélnek, a szájuk sem mozog. Mit rontottam el??
Van mikor hibaüzenettel ki is lép a játékból. ?????????
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

hello írta:Hogy cseréljem meg a betöltési sorrendet mivel kell megválltoztatni??? Hova tegyem a screenshots-ot?? És milyet kell leszedni??? Mert már csak ennyi hiányzik hozzá..
OBMM-mel, mint máskor is. A képernyő mentéseket oda teszed, ahova akarod. Mit milyet kell leszedni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

csá írta:Szia. Na elindult a morroblivion, de van egy kis baj vele. Feltettem a magyarositásokat mind a kettőre de csak az oblivionon megy. A morrowind részén minden angol söt a karakterek nem is beszélnek, a szájuk sem mozog. Mit rontottam el??
Van mikor hibaüzenettel ki is lép a játékból. ?????????
A Morroblivionhoz nem készült magyarítás, azt nem tehetted fel. A karakterek pedig azért nem beszélnek, mert át kell alakítani a hangokat. Kivéve, ha nincs mit átalakítani, mert nem készültek hangok a teljes Morrowindhez. De ezt ugye te is olvastad a Morroblivion telepítési útmutatójában, ahol azt is leírták, hogy melyik beépülőt kell letölteni Oblivon Nexusról a puffer ürítéshez, ha folyton kilép a játék?
hali

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: hali »

Az oblivion és a morrowind magyarositást tettem fel de csak az oblivion rész magyar. Hát nem igazán nyerte el a tetszésemet külön külön jobb. Még a többit hiányolom belőle( pörölyföld , a fekete mocsár stb az hogy kell bele raknia? vagy már benne van csak még nem adta be? Vagy még azok is külön módok? Meg nekem bizonyos helyeken beszaggat. Pedig a gépem birja.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Purge Cell Buffer:
http://oblivion.nexusmods.com/mods/9139
Ez a mod kell hozzá, hogy ne (vagy sokkal kevesebbszer) dobjon ki a játék, ha Morrowindben jársz. A kilépések oka pedig, hogy míg az Oblivionban a városok zárt, külön cellák, addig a Morrowindben - és értelemszerűen a Morroblivionban is - az összes város nyitott, ami eléggé megterheli a gépet. A sima Oblivionnál is hasznos lehet, ha nem atomerőmű a számítógéped.
A Morroblivion nem sima mod, hanem az egész Morrowind játék az Oblivionhoz átírva. Azokat a területeket tartalmazza, mint a Morrowind és kiegészítői: Vvardenfell, Solstheim szigete és Mournhold városa.
Van Hammerfell és Black Marsh mod is az Oblivionhoz, de minek? Bejárhatsz egy-egy jó esetben negyedrészt befejett, szinte töküres területet...
A többi tartomány közül egyedül Elsweyr kidolgozott és élő, küldetésekkel, városokkal.
hali

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: hali »

Hello. Hol lehet letölteni a többi módokat? A pörölyföld fekete mocsár, meg a többit?? Én már néztem és sehol nem tudom leszedni. Nem tudom hogy keressem. Hiába irom be a keresőbe hogyPL: oblivion fekete mocsár nem azt adja be amit én szeretnék. Tudsz ebbe segíteni? Meg esetleg hogy hogy kell az obliba berakni?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

hali írta:Hello. Hol lehet letölteni a többi módokat? A pörölyföld fekete mocsár, meg a többit?? Én már néztem és sehol nem tudom leszedni. Nem tudom hogy keressem. Hiába irom be a keresőbe hogyPL: oblivion fekete mocsár nem azt adja be amit én szeretnék. Tudsz ebbe segíteni? Meg esetleg hogy hogy kell az obliba berakni?
Az Oblivion Nexuson kell keresgélni. Ott írd be a keresőbe hogy Hammerfell vagy Black Marsh.
De mondom, nem nagy durranás egyik sem. Obliba berakni úgy kell, ahogy az adott modnál leírta a készítője - jó esetben mellékel hozzá readme fájlt, vagy ott írja le az instrukciókat, ahonnan letöltöd a modot.
csá

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: csá »

Oké rendbe megnèzem. Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségeteket. Majd írok ha valami nem sikerűl. Ja még az hogy melyik módba tudok gyürűvel farkasemberré válltozni?? Olvastam én de konkrétan nem írja sehol.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

csá írta:Oké rendbe megnèzem. Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségeteket. Majd írok ha valami nem sikerűl. Ja még az hogy melyik módba tudok gyürűvel farkasemberré válltozni?? Olvastam én de konkrétan nem írja sehol.
Oblivionban nem tudom, nézz körül Nexuson esetleg (lycanthropy vagy werewolf kulcsszavakkal keresgélj).

A Morrowindben (a Bloodmoon kiegészítőben) és a Skyrimben szerezheted meg Hircine gyűrűjét, ami az átváltozáshoz kell.
Elvileg a Morroblivionban is lesz, de egyelőre az a küldetés még nincs kész, "csak" az alap Morrowind összes küldetése és a Tribunal egy része.
Bandi

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szevasztok! Felraktam a Terkep_Jelzo_Nagyjavitas_3.8 plugint de csak részben működik az ikonok átváltoznak rendeltetésük szerint de a többi funkció nem működik.

ezeket a pluginokat használom még jelenleg:

Oblivion.esm
Cobl Main.esm
Unofficial Oblivion Patch.esp
Unofficial Shivering Isles Patch.esp
KDDwemerSpectacles.esp
DLCFrostcrag.esp
DLCMehrunesRazor.esp
DLCSpellTomes.esp
DLCOrrery.esp
DLCBattlehornCastle.esp
xulSnowdale.esp
DLCThievesDen.esp
MorroHun.esp
magyarjavitas.esp
DLCVileLair.esp
DLCFolians.esp
ExtendedPrivateQuarters.esp
DLCBeretva.esp
Knights.esp
Castle_Highrock.esp
KDCirclets.esp
Dreadweave Complete.esp
DLCShiveringIsles.esp
Map Marker Overhaul.esp
Map Marker Overhaul - SI additions.esp

ha valaki tud kérem segítsen. előre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bandi írta:Szevasztok! Felraktam a Terkep_Jelzo_Nagyjavitas_3.8 plugint de csak részben működik az ikonok átváltoznak rendeltetésük szerint de a többi funkció nem működik.
OBSE működik? Mintha az is kellene hozzá.
Bandi

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Bandi »

Vik írta:OBSE működik? Mintha az is kellene hozzá.
Ez egy jó kérdés. Bemásoltam ugyan a két file-t a helyére de ugye a működésének nincs látható jele.
Bandi

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bandi írta:
Vik írta:OBSE működik? Mintha az is kellene hozzá.
Ez egy jó kérdés. Bemásoltam ugyan a két file-t a helyére de ugye a működésének nincs látható jele.
Bocs. Kevertem a pluggy- al, de OBSE is van. Remélem működik is.
Bandi

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Bandi »

Vik írta:OBSE működik? Mintha az is kellene hozzá.
Köszönöm. Tényleg az OBSE volt a ludas. Van egy src mappa a file-ok között, nem írta readme hogy azt is be kell másolni a főkönyvtárba. most újratettem az egész OBSE-t, és fogtam /mi baj lehet belőle? :) / bemásoltam azt is, és láss csodát műkxik.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bandi írta: Köszönöm. Tényleg az OBSE volt a ludas. Van egy src mappa a file-ok között, nem írta readme hogy azt is be kell másolni a főkönyvtárba. most újratettem az egész OBSE-t, és fogtam /mi baj lehet belőle? :) / bemásoltam azt is, és láss csodát műkxik.
Nem is kell bemásolni, az csak azért van ott, ha valaki kíváncsi az OBSE forráskódjára/tovább akarná fejleszteni, hozzáférjen. De az a lényeg, hogy működik.
Vendég

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok, felraktam a Better Cities mod-ot, de sajnos ngyon akad, mégha a grafiaki beállításokat nagyon le is veszem :/ A vadonban, illetve az épületekben nem akad, csak ha egy városban vagyok :/ Van erre valami megoldás esetleg? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Van. Vagy eltávolítod a Better Cities modot, vagy fejleszted a géped. Én pl. a Texture Pack Combinerrel terheltem túl a gépemet 1-2 hete. Igaz, hogy Nexus Mod Managerben 1 kattintással ki tudnám kapcsolni azt a rengeteg beépülőt, de inkább gyönyörködöm a tájban (alapból sem volt rossz, de így sokkal jobb), és már úton van a memóriabővítés.
Peterikus
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. feb. 29., szer. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Peterikus »

Sziasztok! Tudna linkelni valami olyan modot amivel az NPC-k többet beszélnek egymással pl:az oblivionban.
Soul

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Soul »

Sziasztok!
Felraktam a Homálydomb üreg beépülőt, és ha elküldöm a kalózokat rabolni, nem találom meg a zsákmányt. Hova rakják? Tudná valaki pontosítani? Vagy egy képet mutatni róla? :)
Remélem jó helyre írtam.
Előre is köszi.
Soul

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Soul »

Sziasztok!
Felraktam a Homálydomb üreg beépülőt, és ha elküldöm a kalózokat rabolni, nem találom meg a zsákmányt. Hova rakják? Tudná valaki pontosítani? Vagy egy képet mutatni róla? :)
Remélem jó helyre írtam.
Előre is köszi.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: MOD-ok, textúrák, Modellek.

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Soul írta:Sziasztok!
Felraktam a Homálydomb üreg beépülőt, és ha elküldöm a kalózokat rabolni, nem találom meg a zsákmányt. Hova rakják? Tudná valaki pontosítani? Vagy egy képet mutatni róla? :)
Remélem jó helyre írtam.
Előre is köszi.
Ez a Thieves Den lesz, gondolom.
A kalózok egy hétig "melóznak", ezután kapsz üzenetet hogy megvan a zsákmány, emlékeim szerint kb. 1000 arany minden alkalommal. Szintén csak a memóriámra hagyatkozva: a kapitány kabinjában, ahol a naplókat is találjuk, van egy láda amibe az embereid a pénzt rakják.
Ha eltelt egy hét, üzenetet is kaptál a részesedésedről és még sincs a ládában, akkor sajnos nem tudok segíteni.
Válasz küldése