The Elder Scrolls Total War

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Anno, vagy öt-hat évvel ezelőtt találtam Tamriel Total War vagy valami haasonló készülő modból képeket. Gondoltam magamban, ez bizony örökéletűvé varázsolná a Total War szériát számomra... aztán el is felejtettem legyintve, hogy tuti nem lesz kész sose!

Erre 2015. márciusában megjelenik MTW2: Kingdoms-ra a The Elder Scrolls Total War! :D

Rövid vélemény? Zseniális! Minden klappol benne, a frakciók, a diplomácia, a térkép, az épületek, a zenék, az egységek stb. Már maga az az élmény, hogy ezúttal nem E/1 személyben, félistenként megváltod a világot, hanem egy nép, nagy ház vezetőjeként felülről irányítod Tamriel sorsát, valami felemelő és egyben pozitív értelemben fura érzés! Mint ha valami TES spin offal játszanál.

Eddig csak a Hlaalukat próbáltam huzamosabb ideig és belekóstoltam a nordokba meg a birodalmiakba is. Lőttem pár képet steamen, videóm is van, majd hétvégén fellövön youtube-ra. Mindenkinek nyugodtan ajánlom, nekem bejött!

http://steamcommunity.com/id/somesz/scr ... =imagewall
Zagloba/out/

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Mivel a profilomat főleg TW Mod.-ok adják, ezért amint időm engedi(sajnos nem mostanában) tuti rittyentek egy bemutatót belőle.
Kösz az információt! ;)
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Eljött a nagy nap! Az igazság órája! Nerevarine vs. Vivec! :D

Bizony, ahogy telik az idő úgy megkapod Nerevarine-t, mint hadvezért. Később meg Oblivion kapuk is nyílnak.

Egyébként a Tribunal provokálta ki a háborút, hát így jártak! Vivecben most már csak egy kanton van, Hlaalu! :D Na jó nem, a többi nagy házzal békében vagyok, a Tribunal kezdte hergelni a Dres meg a Hlaalu házakat. Ráfázott!
Csatolmányok
2015-03-26_00009.jpg
2015-03-26_00006.jpg
2015-03-26_00004.jpg
2015-03-26_00003.jpg
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Egy kletöltési linket meg egy telepítésí utmutatót linkelj be nekem légyszíves!
Nincs sok időm és sok felelsleges böngészést megspórolnál nekem. Köszönöm előre is.
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

http://www.moddb.com/mods/the-elder-scrolls-total-war

Mivel orosz nyelven van, így szedd le hozzá az angol patchet is. Így se lesz teljesen angol sajnos, néhány szöveg orosz marad.

Egyébként az MTW\Kingdoms\mod(?) mappába kell másolni, ahol vannak a kampány mappák (azték, keresztes stb.) Futtatni steamből meg ezzel a kapcsolóval tudod:

Kód: Egész kijelölése

--features.mod=mods/name_of_the_mod_folder
Melóban vagyok még, nem látom az otthoni gépem ha netán hülyeséget írnék.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Köszönöm!
Én is most estem haza munkából aztán megyek is tovább...még hat nap aztan 7-.ig pihi. ;)
Levették a modot TWC-ről én meg ott kerestem előbb utóbb készítek egy bemutatót belőle, de hogy mikor az kérdés.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Nekem ez így túl sok :D viszont ha normál rpg-ben valakik tényleg jól megcsinálnák Morrowindet, azt nagyon díjaznám. Nagyobb települések, több szereplő, és jól felépített küldetés sorozatok :D aztán ez mellé jöhetne, hogy 10-12 főnyi sereggel rohanok támadni, és egyik katonatársam sem akar kinyírni, belémbugzani, vagy épp az ellenfélnek háttal várni a támadást :D én már ettől boldog lennék :D így pár száz emberrel kicsit sok, meg hát khhhm... kicsit ronda a képek alapján.
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

2006-os játék az MTW2, a textúrákat meg a Morrowindból és a többi TES-ből rakták össze. Nem egy szépség, de ennél több nem is kell szerintem egy wargame esetében.

Azt mondjuk nem értem mit értesz "normál rpg" alatt, ha a Morrowind ezek szerint nem volt az. :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: TGWH »

somesz83 írta:2006-os játék az MTW2, a textúrákat meg a Morrowindból és a többi TES-ből rakták össze. Nem egy szépség, de ennél több nem is kell szerintem egy wargame esetében.

Azt mondjuk nem értem mit értesz "normál rpg" alatt, ha a Morrowind ezek szerint nem volt az. :D
Elsőre azt hittem a Morrowind alá moddolta valaki a mtw világot, de ez így már hülyeségnek hangzik :D szóval fordítva. Azért volt olyan furcsa a mod mappa :D ez esetben szintén kéne egy kis grafikai láncfelvarrás, legalább hogy a ,,nem pipálták be az arányos nagyítást a kép átméretezése közben'' effektus eltűnyjön :)
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Csalóka, mert Vivec városa miatt itt totál szét volt csúszva a kamera. Egyébként nincs gond az aránnyal, ha megnézed a többi screent a steam profilomon. Valójában a hülye kamera és nézetek miatt alig vártam, hogy vége legyen Vivec ostromának. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: TGWH »

somesz83 írta:Csalóka, mert Vivec városa miatt itt totál szét volt csúszva a kamera. Egyébként nincs gond az aránnyal, ha megnézed a többi screent a steam profilomon. Valójában a hülye kamera és nézetek miatt alig vártam, hogy vége legyen Vivec ostromának. :)
És minden úgy van, ahogy a total warokban szokott lenni?
Valami miatt kimaradt a sorozat... elsőre gyenge volt a vga, utána meg valami rohadtul nem tetszett, talán a rendszer volt túl hülye, vagy valami.
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Jaja, az a recept.

Na, felment a videó egy röpke 10 perces csatáról. ;)

https://youtu.be/um6PoUmFwz8
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mobilnettel ilyet nem nézek. Kaptam t-mobiltól is mobilnetet, csak szarra sem jó, mert csak edge jön be, még a torony mellett is :D
Na most jutottam el odáig, hogy feltettem a Rise of Avencast-ot :D magyarítással szarakodok, kell neki codec pack vagy dx frissítés - újabb játékok érdekes mód elmentek, mindegy -. Írták a readme-ben mivel próbálkozzam ha megkapom a hibaüzit és nem játssza le a videót. Az nem jött be. DX frissítés sem, most a codec pack jön XD na le is mászott kemény 13mb :D

Jóvan, rossz helyre másoltam a feliratokat :D na most lassan géééééém :D :D
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Összefoglaltam röviden milyen is lett ez:

https://kalandorokasztala.wordpress.com ... total-war/
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Total War

Hozzászólás Szerző: TGWH »

somesz83 írta:Összefoglaltam röviden milyen is lett ez:

https://kalandorokasztala.wordpress.com ... total-war/
Valahogy nem jönnek be a total war játékok.
Mondjuk ha a modot erre a játékra alapozzák, már töltöm is lefelé :D
https://www.google.hu/search?q=knights+ ... 45&bih=892
Válasz küldése