Aréna készítő verseny!

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: (Az utolsó az enyém, és eddig is itt sírt... :) )
Egyébként most írtál egy új dolgot, amit eddig még nem említettél. Mik is volnának azok a hatalmas bugok benne?
Hát hogy nem egy humánt tesz be, hanem többet :D
De most komolyan, Vik, mennyire bonyolult azt beállítani, hogy egy-egy elleni párharc legyen a modban, automatán a végtelenségig? :D állatok, birodalmiak, meg birodalmi állatok nélkül? :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:De most komolyan, Vik, mennyire bonyolult azt beállítani, hogy egy-egy elleni párharc legyen a modban, automatán a végtelenségig? :D állatok, birodalmiak, meg birodalmi állatok nélkül? :D
Nem tudom, pár óra. Egyszer megpróbáltam, az egyszerű módszer fél óra alatt nem volt jó, hosszabban meg nem akartam vele foglalkozni.
Amúgy mi a helyzet az állat birodalmiakkal? :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
TGWH írta:De most komolyan, Vik, mennyire bonyolult azt beállítani, hogy egy-egy elleni párharc legyen a modban, automatán a végtelenségig? :D állatok, birodalmiak, meg birodalmi állatok nélkül? :D
Nem tudom, pár óra. Egyszer megpróbáltam, az egyszerű módszer fél óra alatt nem volt jó, hosszabban meg nem akartam vele foglalkozni.
Amúgy mi a helyzet az állat birodalmiakkal? :)
Én a helyedben a beígért pénzre kérdeznék rá! :lol:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

1, állat birodalmi nincs, mert pcsmöccse az összes :D
2, pénz szintén nincs, mert fél óránál többet kellene vele foglalkozni :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

HA kell adok facebookot is... De a program azért elég nehéz... Hogy még a páncél is generálódjon, a fegyver is, a szint is, esetleg az ellenfelek perkjeik is, és az életerejük is. Szerintem nehéz megcsinálni azt amit leírtam. Ha valaki csinálna egy olyan arénát, ami tényleg magától generál mindent, d tényleg MINDENT, akkor tényleg szívesen felajánlok pénzt érte.
Én csak azt a játékélményt szeretném, hogy bemegyek az arénába, és bead valami harcost, ami generáció útján kapja meg a képességeit a szintjét, az erejét, a perkjeit, az életerejét, tényleg mindent ami lehetséges. Csak ennyi... ha ez sikerülne, akkor felajánlok pénzt érte.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

SziszeeintSzultana írta:Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
Megírod akkor a levelet nekik? :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol írta:
SziszeeintSzultana írta:Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
Megírod akkor a levelet nekik? :)
Mi lenne ha PM-ben baszogatnád?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol írta:HA kell adok facebookot is... De a program azért elég nehéz... Hogy még a páncél is generálódjon, a fegyver is, a szint is, esetleg az ellenfelek perkjeik is, és az életerejük is. Szerintem nehéz megcsinálni azt amit leírtam. Ha valaki csinálna egy olyan arénát, ami tényleg magától generál mindent, d tényleg MINDENT, akkor tényleg szívesen felajánlok pénzt érte.
Egyébként mi a garancia, hogy tudnád használni? Mi van, ha akkor is elkezded a szokásos kifogásaidat?
dgsgsg

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dgsgsg »

Vik írta:
raimhol írta:HA kell adok facebookot is... De a program azért elég nehéz... Hogy még a páncél is generálódjon, a fegyver is, a szint is, esetleg az ellenfelek perkjeik is, és az életerejük is. Szerintem nehéz megcsinálni azt amit leírtam. Ha valaki csinálna egy olyan arénát, ami tényleg magától generál mindent, d tényleg MINDENT, akkor tényleg szívesen felajánlok pénzt érte.
Egyébként mi a garancia, hogy tudnád használni? Mi van, ha akkor is elkezded a szokásos kifogásaidat?
Ha normális beépülőt készít valaki ami megfelel a megadott pontoknak, és nem kell variálni, nem lenne kifogás.
dgsgsg

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dgsgsg »

(feltléve ha nem összecsapott munka). De egy normális aréna ha elkészül, a pontoknak megfelelően akkor nem lenne gondom..
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Én a helyedben a beígért pénzre kérdeznék rá! :lol:
Felesleges. Nemrég bevallotta, hogy a Skyrim is kalóz változatban van meg neki. Gondolod, hogy tényleg hajlandó lenne a Steam akciós ár többszörösét kifizetni egy beépülőért?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Igen, és? Hajlandó lennék... diák vagyok, de havi 14000 ft zsebpénzt kapok, a skyrimet csak leszedtem, mint ahogy mindent letöltök kb... De hajlandó lennék fizetni egy ilyen arénáért. Ha kell adok facebookot is, azt is mondtam.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
Dr.UnGrammar írta:Én a helyedben a beígért pénzre kérdeznék rá! :lol:
Felesleges. Nemrég bevallotta, hogy a Skyrim is kalóz változatban van meg neki. Gondolod, hogy tényleg hajlandó lenne a Steam akciós ár többszörösét kifizetni egy beépülőért?
Képzelem a tranzakciót:
- Itt a facebook profilom
- Nem tudok utalni, mert apa nem engedi használnia kártyáját (különben sem tudom, hogy működik)
- Megbeszélünk egy találka helyet
- Sajnos nem tudok utazni mert "diák" vagyok
- Te érjél rá mert diák vagyok
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Még mindig nincs pénz, de holnap kapok két ötöst és lesz
- Kettes lett a matek, nincs pénz
- Nincs pénz
- Van pénz gyere a parkba!
- Másnapi bejegyzés a híreknél: "Fordító csapatunk kénytelen megválni Vik nevű tagjától, mivel a hatóságok pedofília gyanújával letartoztatták. Vik-re egy parkban csaptak le a kommandósok..."
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Tök egyszerű az egész, előbb utal, utána kap modot :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Dr.UnGrammar írta: Képzelem a tranzakciót:
- Itt a facebook profilom
- Nem tudok utalni, mert apa nem engedi használnia kártyáját (különben sem tudom, hogy működik)
- Megbeszélünk egy találka helyet
- Sajnos nem tudok utazni mert "diák" vagyok
- Te érjél rá mert diák vagyok
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Még mindig nincs pénz, de holnap kapok két ötöst és lesz
- Kettes lett a matek, nincs pénz
- Nincs pénz
- Van pénz gyere a parkba!
- Másnapi bejegyzés a híreknél: "Fordító csapatunk kénytelen megválni Vik nevű tagjától, mivel a hatóságok pedofília gyanújával letartoztatták. Vik-re egy parkban csaptak le a kommandósok..."
Vagy:
- 2-3 aréna meccs után meguntam az egészet, úgyhogy máskor izgalmasabbra is csináld, mert így túl random :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Mennyi is most a Legendary Edition?
6500? Erre azért elég az a zsebpénz.
Vagy kérd karácsonyra!

Nem hiszen, hogy évekbe tellik kitanulni a CK.-t.
Még alap angolból sem.
Mint minden, ez is akarat kérdése szerintem.
Amikor elkezdtem moddolni a Total War részeket én is alig tudtam angolul, mégis sikerült elérnem azt amit elterveztem...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Vagy:
- 2-3 aréna meccs után meguntam az egészet, úgyhogy máskor izgalmasabbra is csináld, mert így túl random :D
Mondjuk az is elég irónikus, hogy egy aréna lepottyan, arra ki tud találni egy sztorit, mert fontos hogy miért van ott, meg miképp épül bele a játékba, de egy kezdő mágus tünde mit keres full nehézpáncélban, pallóssal az arénában, az nem fontos :D

Hááát... nem biztos hogy nekem megér 6500 Ft-ot a játék, kb. évek óta nem játszottam vele :D jövőre meg még ennyi szabadidőm sem lesz, mint most, csak télen... Cserébe kinéztem egy kicsi gaiwant, húzni a zasszonyt, mindig beszól, hogy már egy-két órája teázom :twisted: :lol:
dfdfsfs

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dfdfsfs »

Sleth írta:
Dr.UnGrammar írta: Képzelem a tranzakciót:
- Itt a facebook profilom
- Nem tudok utalni, mert apa nem engedi használnia kártyáját (különben sem tudom, hogy működik)
- Megbeszélünk egy találka helyet
- Sajnos nem tudok utazni mert "diák" vagyok
- Te érjél rá mert diák vagyok
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Nincs pénz
- Még mindig nincs pénz, de holnap kapok két ötöst és lesz
- Kettes lett a matek, nincs pénz
- Nincs pénz
- Van pénz gyere a parkba!
- Másnapi bejegyzés a híreknél: "Fordító csapatunk kénytelen megválni Vik nevű tagjától, mivel a hatóságok pedofília gyanújával letartoztatták. Vik-re egy parkban csaptak le a kommandósok..."
Vagy:
- 2-3 aréna meccs után meguntam az egészet, úgyhogy máskor izgalmasabbra is csináld, mert így túl random :D
21 éves vagyok, és egyedül vagyok pesten koleszben, tehát nem lenne gond...
dfdfsfs

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dfdfsfs »

TGWH írta:
Sleth írta: Vagy:
- 2-3 aréna meccs után meguntam az egészet, úgyhogy máskor izgalmasabbra is csináld, mert így túl random :D
Mondjuk az is elég irónikus, hogy egy aréna lepottyan, arra ki tud találni egy sztorit, mert fontos hogy miért van ott, meg miképp épül bele a játékba, de egy kezdő mágus tünde mit keres full nehézpáncélban, pallóssal az arénában, az nem fontos :D

Hááát... nem biztos hogy nekem megér 6500 Ft-ot a játék, kb. évek óta nem játszottam vele :D jövőre meg még ennyi szabadidőm sem lesz, mint most, csak télen... Cserébe kinéztem egy kicsi gaiwant, húzni a zasszonyt, mindig beszól, hogy már egy-két órája teázom :twisted: :lol:
Ha kell megírok egy jó sztoryt, de már írtam! ;)
Raimhol333

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Raimhol333 »

TGWH írta:
Sleth írta: Vagy:
- 2-3 aréna meccs után meguntam az egészet, úgyhogy máskor izgalmasabbra is csináld, mert így túl random :D
Mondjuk az is elég irónikus, hogy egy aréna lepottyan, arra ki tud találni egy sztorit, mert fontos hogy miért van ott, meg miképp épül bele a játékba, de egy kezdő mágus tünde mit keres full nehézpáncélban, pallóssal az arénában, az nem fontos :D

Hááát... nem biztos hogy nekem megér 6500 Ft-ot a játék, kb. évek óta nem játszottam vele :D jövőre meg még ennyi szabadidőm sem lesz, mint most, csak télen... Cserébe kinéztem egy kicsi gaiwant, húzni a zasszonyt, mindig beszól, hogy már egy-két órája teázom :twisted: :lol:
Egyébként pedig a tündér nem alapértelmezett karakter... Hogy miért jelenik meg random véletlen páncélban arra meg kitalálunk valami sztoryt, hogy mert a birodalom mindenféle típusú harcost akar látni mindennel... de eleve a játszható karakterek saját személyiségek is lehetnének, ha egy elf kétkezessel szeret harcolni, nem mindegy?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Raimhol333 írta:
Egyébként pedig a tündér nem alapértelmezett karakter... Hogy miért jelenik meg random véletlen páncélban arra meg kitalálunk valami sztoryt, hogy mert a birodalom mindenféle típusú harcost akar látni mindennel... de eleve a játszható karakterek saját személyiségek is lehetnének, ha egy elf kétkezessel szeret harcolni, nem mindegy?
Tünde, nem tündér! Nagy különbség (szó szerint :lol: )! Tünde = elf, csak nem mindegy milyen fordítást használunk :D én tündézem az elfet. Az elf hivatalosan talán kis gonosz manót jelent :D vagy valami ilyesmi.
Na ezt mondtam a másik énednek, az egész aréna mod poénja a sztori... mondjuk amilyen idióták a birodalmiak, simán kinézem belőlük, hogy mágusra vagy íjászra nehézpáncélt adnak :D

Te, és ha az user az északiakkal már megnyerte a háborút, akkor mi van? Birodalmi arénák fognak működni? :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Remélem ezek után törlitek végre ezt a nevetségesen felesleges topikot!?
Információcsere, kapcsolatfelvétel megtörtént; vagy esetleg nevezzétek át "Boldogok az arénakészítők"-re! :lol:
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:
Raimhol333 írta:
Egyébként pedig a tündér nem alapértelmezett karakter... Hogy miért jelenik meg random véletlen páncélban arra meg kitalálunk valami sztoryt, hogy mert a birodalom mindenféle típusú harcost akar látni mindennel... de eleve a játszható karakterek saját személyiségek is lehetnének, ha egy elf kétkezessel szeret harcolni, nem mindegy?
Tünde, nem tündér! Nagy különbség (szó szerint :lol: )! Tünde = elf, csak nem mindegy milyen fordítást használunk :D én tündézem az elfet. Az elf hivatalosan talán kis gonosz manót jelent :D vagy valami ilyesmi.
Na ezt mondtam a másik énednek, az egész aréna mod poénja a sztori... mondjuk amilyen idióták a birodalmiak, simán kinézem belőlük, hogy mágusra vagy íjászra nehézpáncélt adnak :D

Te, és ha az user az északiakkal már megnyerte a háborút, akkor mi van? Birodalmi arénák fognak működni? :D
Most elképzeltem azt, hogy egy tündér (= kicsi repülő lény) full nehéz páncélzatban és egy kétkezes pallossal nekiront egy két méteres barbárnak, akinek akkora kosz és sőrréteg van a testén, hogy felér egy médium vérttel :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Remélem ezek után törlitek végre ezt a nevetségesen felesleges topikot!?
Információcsere, kapcsolatfelvétel megtörtént; vagy esetleg nevezzétek át "Boldogok az arénakészítők"-re! :lol:
Kár lenne törölni, hatalmas poénok vannak benne... :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Kár lenne törölni, hatalmas poénok vannak benne... :)
Tudod mit? Fizetünk ha nem készíted el neki az arénát! :D :D :lol:
raimhol434242

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Kilehet találni simán valamit, akár azt hogy valami eldugott szervezet mint a sötét testvériség létrehozott illegális arénázást... Ha már a skyrimben vannak kannibálok miért ne lehetne aréna is illegálisan!? Ha kell írok jó sztorit, és nem kellenek a kifogásaitok. Tünde (ELf) miért ne lehetne nehézpáncélban? Miért kell ennyire beszűkülten sztereotípiákra építeni? Szerintem tök reális egy illegális eldugott aréna valahol... Sztoryt írok komolyabbat rá akár... Nem kifogás, hogy nem épül be a történetbe... Kannibálos és egyéb idióta szálak is vannak a skyrimbe. Még skyrimes nyelvezettel is tudok sztoryt írni... EGy jó aréna pedig élvezetes tud lenni akárki akármit mondd, ha pedig valaki megcsinál egy ilyen fullos arénát, akkor lenne egy nagyon jó szórakozási lehetőség.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol434242 írta:Kilehet találni simán valamit, akár azt hogy valami eldugott szervezet mint a sötét testvériség létrehozott illegális arénázást... Ha már a skyrimben vannak kannibálok miért ne lehetne aréna is illegálisan!? Ha kell írok jó sztorit, és nem kellenek a kifogásaitok. Tünde (ELf) miért ne lehetne nehézpáncélban? Miért kell ennyire beszűkülten sztereotípiákra építeni? Szerintem tök reális egy illegális eldugott aréna valahol... Sztoryt írok komolyabbat rá akár... Nem kifogás, hogy nem épül be a történetbe... Kannibálos és egyéb idióta szálak is vannak a skyrimbe. Még skyrimes nyelvezettel is tudok sztoryt írni... EGy jó aréna pedig élvezetes tud lenni akárki akármit mondd, ha pedig valaki megcsinál egy ilyen fullos arénát, akkor lenne egy nagyon jó szórakozási lehetőség.
Dark Brotherhood létrehoz egy illegális arénát, amelyet egy láthatatlan védőpajzs miatt nem láthat akármi csak te Chosen One, első e néven. A pajzsot a földönkívüli sárkányok hozták létre mielőtt távoztak volna Tamrielről még régen a messzi messzi galaxisba.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Most nem azért, de a te agyszüleményednél klasszisokkal jobb arénák(küzdőterek) vannak kidolgozva immár a Skyrim módosításai között... ;)
Mindenesetre várom a történetet.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Miért kell ennyire beszűkülten sztereotípiákra építeni?
Talán mert egy tünde nem elég erős a nehézpáncélhoz meg a pallóshoz?
Nagyon durva példával ez olyan, mint
► Show Spoiler
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Miért kell ennyire beszűkülten sztereotípiákra építeni?
Talán mert egy tünde nem elég erős a nehézpáncélhoz meg a pallóshoz?
Nagyon durva példával ez olyan, mint
► Show Spoiler
Pasoroth üzeni, hogy Viagrával sem lennél arra képes amire ő nehéz páncélban!
Forrás: Hallgerd története
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ja kérem; nekem régen volt olyan módosításom ami a hosszúéltűek népének alapból nem engedélyezte a nehéz vértezetet illetve a kétkezes fegyvereket...max. ha a saját kovácsolási eljárásukkal készült. ;)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

TGWH írta:
Miért kell ennyire beszűkülten sztereotípiákra építeni?
Talán mert egy tünde nem elég erős a nehézpáncélhoz meg a pallóshoz?
Nagyon durva példával ez olyan, mint
► Show Spoiler
Ha a te karakteredet épp lefejeznék, és túléli Alduin támadását, és képes felfejlődni 60 LV-re és úgy megerősödni, hogy 1 sárkány 1 ütés, akkor miért ne lenne reális hogy a tünde képes nehézpáncélt hordani? Annyira nem törékenyek azért....
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Zagloba írta:Most nem azért, de a te agyszüleményednél klasszisokkal jobb arénák(küzdőterek) vannak kidolgozva immár a Skyrim módosításai között... ;)
Mindenesetre várom a történetet.
Szívesen írok történetet, ha készülne tényleg aréna. De feleslegesen nem akarom az időmet pocsékolni. De a jó történet kreativitás kérdése. Ezt bárki beláthatja... Ha valaki képes Thomas a Gőzmozdony módot készíteni, ahol Thomas a Gőzmozdonnyal kell harcolni, akkor ne mondd már, hogy egy random aréna akkora hű de nagy skyrim beépülő probléma lenne! :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A jó történethez fantázia, megfelelő szókincs, retorika, és az adott világ summáriumának minimum haladó szintű ismerete szükséges.
Ez nyugodtan belátható...
Kreativitás a rajzhoz, modellezéshez, meg a tervezéshez kell.

Ha kell az a random aréna, akkor készítsd el!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol írta: Ha a te karakteredet épp lefejeznék, és túléli Alduin támadását, és képes felfejlődni 60 LV-re és úgy megerősödni, hogy 1 sárkány 1 ütés, akkor miért ne lenne reális hogy a tünde képes nehézpáncélt hordani? Annyira nem törékenyek azért....
Ja, csak épp nem a saját karakteremről volt szó, hanem random ellenfelekről :D meg ugye ott az is előjön, hogy nem ért hozzá, de viseli :D persze, mert csak az volt, kell rá sztori, minden csak kreativitás :D :lol: :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Tudod mit? Fizetünk ha nem készíted el neki az arénát! :D :D :lol:
Nem lehet, már megtettem. Csak nem tudja használni.
gfgccg

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: gfgccg »

Vik írta:
TGWH írta:Tudod mit? Fizetünk ha nem készíted el neki az arénát! :D :D :lol:
Nem lehet, már megtettem. Csak nem tudja használni.
Az egy iszonyat bugos es gyenge arena de mar kifejtettem :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Legyél oly szíves és ezen a topikon kívül ne rimánkodj más témákban!
Előre is kösz.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Nem lehet, már megtettem. Csak nem tudja használni.
De nem írtad te magad is, hogy egy-egy elleni harcra nem jó? A gyerek meg azt mondja szörnyeket is generál, meg állatokat, neki meg csak humán kell, de úgy, hogy semmit se kelljen állítania.
Akkor most mindent tud a mod amit a gyerek kért, csak épp nem hülyebiztos?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:De nem írtad te magad is, hogy egy-egy elleni harcra nem jó? A gyerek meg azt mondja szörnyeket is generál, meg állatokat, neki meg csak humán kell, de úgy, hogy semmit se kelljen állítania.
Akkor most mindent tud a mod amit a gyerek kért, csak épp nem hülyebiztos?
Egy dolgot nem tud, az egy-egy elleni harcot. (Ma este eszembe jutott egy egyszerű módszer arra is). A többi kifogására értettem, hogy nem tudja használni. Az meg marhára nehéz feladat, hogy van egy lista, amiből kiválasztasz egy elemet (ha mondjuk az első szint túl könnyű, akkor megnézed a másodikat vagy a harmadikat).
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Egy dolgot nem tud, az egy-egy elleni harcot. (Ma este eszembe jutott egy egyszerű módszer arra is). A többi kifogására értettem, hogy nem tudja használni. Az meg marhára nehéz feladat, hogy van egy lista, amiből kiválasztasz egy elemet (ha mondjuk az első szint túl könnyű, akkor megnézed a másodikat vagy a harmadikat).
Nem kellenek ilyen szarságok :D
Benthagyod neki a legnehezebb szintet oszt jóvanazúgy :D Aztán amikor jön reklamálni, akkor adsz neki még egy modot, ami eggyel könnyebb szintű :D
Amúgy meg ha egy-egy ellen akar harcolni, akkor abban igaza van, hogy nem jó egy-egy elleni harcra...
Amúgy hogy a fenébe működik ez, alapból több ellenfél van, és egyet nem lehet olyan egyszerűen beállítani?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Vik, könyörgöm töröld ezt a topikot!
Ja mégsem mert akkor szétoffol mindent. Nexuson mit mondtak meg lehet valósítani amit akar?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Nem kellenek ilyen szarságok :D
Benthagyod neki a legnehezebb szintet oszt jóvanazúgy :D Aztán amikor jön reklamálni, akkor adsz neki még egy modot, ami eggyel könnyebb szintű :D
Amúgy meg ha egy-egy ellen akar harcolni, akkor abban igaza van, hogy nem jó egy-egy elleni harcra...
Amúgy hogy a fenébe működik ez, alapból több ellenfél van, és egyet nem lehet olyan egyszerűen beállítani?
Egyébként poénból én is gondoltam olyan megoldásra, hogy legyen egy ellenfél, aki fixen megöli, aztán hadd örüljön. :)
Igen, több ellenfél van (nézd meg a videót, ott van az is a Nexuson), és amikor megpróbáltam 1 db-ra korlátozni a létrejövő új ellenfelek számát, valamiért nem vette figyelembe a játék.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Vik, könyörgöm töröld ezt a topikot!
Ja mégsem mert akkor szétoffol mindent. Nexuson mit mondtak meg lehet valósítani amit akar?
Nem törlöm. Max átnevezem "Aréna készítő verseny és egyéb csacskaságokra". :)
Az megvolt, mi lesz az új Star Wars film címe? Csillagok Háborúja VII - Az Erőt felébresztheTED. :)
Amúgy nem tudom, mit írtak a Nexuson. Nem foglalkoztam vele mostanában.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Most hogy mondod inkább; "Arénád-e avagy az északi fény értelme." név, ideálisabb lenne úgyhiszem...;)
gghhv

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: gghhv »

Vik írta:
TGWH írta:De nem írtad te magad is, hogy egy-egy elleni harcra nem jó? A gyerek meg azt mondja szörnyeket is generál, meg állatokat, neki meg csak humán kell, de úgy, hogy semmit se kelljen állítania.
Akkor most mindent tud a mod amit a gyerek kért, csak épp nem hülyebiztos?
Egy dolgot nem tud, az egy-egy elleni harcot. (Ma este eszembe jutott egy egyszerű módszer arra is). A többi kifogására értettem, hogy nem tudja használni. Az meg marhára nehéz feladat, hogy van egy lista, amiből kiválasztasz egy elemet (ha mondjuk az első szint túl könnyű, akkor megnézed a másodikat vagy a harmadikat).
Pont ez a baj
.. . Magatol kene random jonnie az ellenfel szintjenek nem nekem allitgatni mert igy nincs varatlan meglepetes.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik nekem ezt csináld meg. Miért, mer csak, követelem!

[thumbnail]http://i2.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 32/7e9.gif[/thumbnail]
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Szóval akkor valaki tud olyasmi arénát, ahol játszható fajú karakterek ellen lehet harcolni, és véletlenszerűek a képességeik az ellenfeleknek, és a fegyvereik is, és alkalmas 1 vs1 harcra?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Kb ha ilyen mód készülne, a játékot lehetne úgy játszani, mintha külön gladiátor játék lenne, és gladiátorként élni az életemet...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kb. már ezerszer leírtuk. Vagy megcsinálták már, vagy lehetetlen :D
Menj fel a nexus-ra, baszkodd az ottani moddereket, mert itt modkészítők nincsenek :D
Válasz küldése