Kérdések / Segítség!

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
Inv1sus

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Inv1sus »

Esetlen construction kiddel valahogy ilyesmit ki lehet javítani? Mert ha később kapok valam hasonlót a főküldetéseknél, akkor én falba verem a fejem. :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Inv1sus írta:Esetlen construction kiddel valahogy ilyesmit ki lehet javítani? Mert ha később kapok valam hasonlót a főküldetéseknél, akkor én falba verem a fejem. :roll:
Biztosan ki lehet javítani. Egyébként nézegettem kicsit CS-ben Arille Kereskedőházát, és nem találtam 70 pontos zárt ajtót.
Inv1sus

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Inv1sus »

akkor 75 pontos ez lényegtelen. Az épület másik részében van, nem ott ahol lehet kereskedni. Ki kell menni, körbe a deszkákon, lemenni a falépcsőn és balra fordulni és ott az ajtó.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Inv1sus írta:akkor 75 pontos ez lényegtelen. Az épület másik részében van, nem ott ahol lehet kereskedni. Ki kell menni, körbe a deszkákon, lemenni a falépcsőn és balra fordulni és ott az ajtó.
Megtaláltam. Egy sima kis raktárszoba, semmi érdekes. Hacsak nem számít annak, hogy Arille ott tartja az áruit.
gmolitor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 7., kedd 21:13

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: gmolitor »

Valaki megtudná mondani, hogy Caius miért nem adja fől a harmadik azaz a vicces parancsot??
Többször végig vittem a játékot, de ilyen problémám még soha nem volt.
A választ előre is köszönöm.
tocsi

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: tocsi »

gmolitor írta:Valaki megtudná mondani, hogy Caius miért nem adja fől a harmadik azaz a vicces parancsot??
Többször végig vittem a játékot, de ilyen problémám még soha nem volt.
A választ előre is köszönöm.
Erdekes, velem is ez a hejzet. :cry:
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Mit neveztek vicces parancsnak? Nem rémlik ilyesmi...
gmolitor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 7., kedd 21:13

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: gmolitor »

Brenda írta:Mit neveztek vicces parancsnak? Nem rémlik ilyesmi...
Az viveces akar lenni. Bocs, csak béna elírás. Arról a küldetésről van szó, amikor elküld vivecbe három embert felkeresni. Fejleszthetem magam maxra, akkor is azt mondja, hogy se ő se én nem állok készen. Ez miért van?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Sajnos nincs ötletem, ilyennel tesztelésnél sem találkoztunk. Ha néhány napot vársz, akkor sem oldódik meg? (Ha jól emlékszem, olvasgat pár napig, mielőtt ezt adja.)
gmolitor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 7., kedd 21:13

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: gmolitor »

Brenda írta:Sajnos nincs ötletem, ilyennel tesztelésnél sem találkoztunk. Ha néhány napot vársz, akkor sem oldódik meg? (Ha jól emlékszem, olvasgat pár napig, mielőtt ezt adja.)
Eddig pontosan 24 órát kellett várni, de most még kb 300-nál sem adja föl :(
Renji823
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. ápr. 17., vas. 15:56

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Renji823 »

Csá!
El szeretném kezdeni az alkímiát, van is hozzá cuccom. Minden Ajiránál szereztem be (a 4 eszközt). Hogyan tovább? Maradjon minden az eszköztárban és úgy pakolgassak vagy hogy? Egyébként 20-as az alkímia szintem (kiképzéssel).
Köszi!:)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Renji823 írta:Csá!
El szeretném kezdeni az alkímiát, van is hozzá cuccom. Minden Ajiránál szereztem be (a 4 eszközt). Hogyan tovább? Maradjon minden az eszköztárban és úgy pakolgassak vagy hogy? Egyébként 20-as az alkímia szintem (kiképzéssel).
Köszi!:)
Fogod a mozsarat, rárakod a karaktered képére. Megjelenik egy új ablak, felső sorban a használt alkimista felszerelésed (ami a tárgylistádban van), alul pedig kiválaszthatod, milyen hozzávalókból akarsz dolgozni. Ha sikerül összeválogatni egy működő kombinációt, jobb oldalt megtalálod a hatásokat. Bővebben: Tippek, trükkök.pdf 61. oldala, Alkimista tanfolyam címszó alatt.
Renji823
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. ápr. 17., vas. 15:56

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Renji823 »

Köszi szépen! Nagyonsokatsegítettél!:)
Vendég

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Van olyan tárgy valahol a játékban ami nem csak akkor növeli meg valamelyik tulajdonságomat amikor aktiválom hanem alapból amikor felveszem?(pl. mint az a mellvért Tel Fyrben a Curiass of Savior's Deligh)
Válaszotokat előre is köszönöm!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Van olyan tárgy valahol a játékban ami nem csak akkor növeli meg valamelyik tulajdonságomat amikor aktiválom hanem alapból amikor felveszem?(pl. mint az a mellvért Tel Fyrben a Curiass of Savior's Deligh)
Válaszotokat előre is köszönöm!
Igen, bármelyik állandó hatással bűvölt tárgy így működik. Pl. a vakító gyorsaság csizmája, vagy a saját készítésűek is.

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: »

Hali! Volna egy kis technikai problémám a játékkal. Konkrétan a mentésrendszerrel. Valamit feltelepíthettem anno, aminek sikerült az egész szisztémát megbolondítania. Az F5 billentyű nem reagál, azt írja ki, baj van a gyorsmentéssel. Az alvás vagy gyorsutazás utáni automentésnél ugyanez történik. A rendes manuális mentés viszont rendesen működik. A Morrowind Overhaul mod feltétele után azonban eléggé idegesítővé vált az automentés hibája, ugyanis alvásnál és utazásnál legalább egy fél percet várni kell, hogy kijöjjön a hibaüzenet, aztán a játék folytatódhasson. Ez nagyon megakasztja a játék folyamatát és eléggé frusztráló tud lenni. Újratelepítettem a játékot, azonban a hiba még mindig fennáll. Nincs véletlen valami rejtett mappa a Bethesda játékmappán kívűl, ahol tárolja a mentéseket? Mert hiába raktam újra a játékot a régi mentéseim még mindig megvannak. Pedig elvileg törlődniük kellett volna. Lehet a mentésfájlok a ludasak? Valaki találkozott már hasonló problémával rajtam kívűl? Előre is köszönöm a segítséget.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

A mentéseid a Morrowind\Saves mappában vannak. Attól, hogy eltávolítod a Morrowindet, majd újratelepíted, nem biztos, hogy törlődniük kell. Esetleg megpróbálhatod törölni az autosave.ess-t és a quiksave.ess-t, hátha akkor megjavul.

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: »

Nem tudok semmit se törölni, mert egyszerűen nincs Saves mappám! Tessék nyugodtan meglesni.

http://kepfeltoltes.hu/110424/Morro2_ww ... es.hu_.png

De az a vicc, hogy minden korábbi mentésem megvan és működőképes ennek ellenére is. Az is furcsa, hogy a korábbi felrakott modok esm. és esp. fájljai bent vannak a Morrowind Launcher Data Files listájában. Pedig ez nem volna lehetséges.

Ráadásul a legutóbbi újratelepítés óta még jobban megvan zakkanva a játék. Mikor belépnék nem a főmenüt hozza ki, hanem rögtön bedob valahova a Hamuföldek közepére egy 1-es szintű dunmer acrobatával. Csak innen lehetséges új játékot indítani.

Egyszerűen nem értem mi a fene baja lehet a játéknak. Lassan kezdek attól tartani, hogy csak egy format /C segítene :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zé írta:Nem tudok semmit se törölni, mert egyszerűen nincs Saves mappám! Tessék nyugodtan meglesni.

http://kepfeltoltes.hu/110424/Morro2_ww ... es.hu_.png

De az a vicc, hogy minden korábbi mentésem megvan és működőképes ennek ellenére is. Az is furcsa, hogy a korábbi felrakott modok esm. és esp. fájljai bent vannak a Morrowind Launcher Data Files listájában. Pedig ez nem volna lehetséges.

Ráadásul a legutóbbi újratelepítés óta még jobban megvan zakkanva a játék. Mikor belépnék nem a főmenüt hozza ki, hanem rögtön bedob valahova a Hamuföldek közepére egy 1-es szintű dunmer acrobatával. Csak innen lehetséges új játékot indítani.

Egyszerűen nem értem mi a fene baja lehet a játéknak. Lassan kezdek attól tartani, hogy csak egy format /C segítene :S
Keress rá, hátha van még egy Morrowind valahol a gépeden. Más ötletem nincs. Esetleg a Data Files mappába is nézz be, hogy jók-e a játékhoz tartozó *.esm-ek. Régebben már volt ilyen hiba, hogy valaki 1. szintű dunmerrel tudott indulni, és úgy emlékszem, ezt az okozta, hogy angol nyelvű mentésből próbált magyar játékot kezdeni. Vagy nem. :)
Sylas

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Sylas »

Üdv!
Annak, hogy a Sötét Testvériség betámadjon és eltudjam kezdeni a Tribunal küldiket kell hogy legyen valamiféle követelménye? Adott szint vagy hírnév pl? Mert 10. szintű vagyok és még egy kósza orvgyilkos se keresztezte az utamat.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sylas írta:Üdv!
Annak, hogy a Sötét Testvériség betámadjon és eltudjam kezdeni a Tribunal küldiket kell hogy legyen valamiféle követelménye? Adott szint vagy hírnév pl? Mert 10. szintű vagyok és még egy kósza orvgyilkos se keresztezte az utamat.
Nincs semmi követelmény, véletlenszerűen jöhetnek alvás közben. Mármint amikor te alszol. :)
Sylas

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Sylas »

Vik írta:Nincs semmi követelmény, véletlenszerűen jöhetnek alvás közben. Mármint amikor te alszol. :)
Hmm... érdekes. Volt hogy direkt egész napokat átaludtam kint a szabadég alatt és mésge támadt be senki :S
szogyenyi
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. máj. 27., pén. 15:47

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: szogyenyi »

Üdv. Én ott akadtam el, hogy Mehra Milo-t ki kellene szabadítanom, de egyszerűen az őrökkel nem bírok, mert lekaszálnak secc-perc alatt. Valaki tud tanácsot adni, mit kellene vennem/fejlesztenem vagy valami? Mert már vettem egy csomó erős páncélt, kardom is tűrhető és a hosszúpenge/blokkolás/nehéz/közepespáncél képességeket sem tudom már fejleszteni a harcosok céhében.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

szogyenyi írta:Üdv. Én ott akadtam el, hogy Mehra Milo-t ki kellene szabadítanom, de egyszerűen az őrökkel nem bírok, mert lekaszálnak secc-perc alatt. Valaki tud tanácsot adni, mit kellene vennem/fejlesztenem vagy valami? Mert már vettem egy csomó erős páncélt, kardom is tűrhető és a hosszúpenge/blokkolás/nehéz/közepespáncél képességeket sem tudom már fejleszteni a harcosok céhében.
Esetleg megpróbálhatod a nehézség csúszkát lejjebb venni.
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

Vagy a tgm-et .:)
Siroh

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Siroh »

Hello, a kérdésem az, hogy hogy/hol tudok csatlakozni a vámpír klánokhoz(a berne quarra mag az a másik) a neten nemtaláltam útmutatást hozzá...remélem h nem 7 pecsétes titok.Előre is kösz a választ!
TESMAN jelszó nélkül

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: TESMAN jelszó nélkül »

Siroh írta:Hello, a kérdésem az, hogy hogy/hol tudok csatlakozni a vámpír klánokhoz(a berne quarra mag az a másik) a neten nemtaláltam útmutatást hozzá...remélem h nem 7 pecsétes titok.Előre is kösz a választ!
ha vámpír vagy.van is 1 plugin itt az oldalon amivé vámpárrá változtat
crow89

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: crow89 »

valaki járt már Vivec palotájában? Mit jelent az h lélegezzem be a dicsőségének a vizét?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

crow89 írta:valaki járt már Vivec palotájában? Mit jelent az h lélegezzem be a dicsőségének a vizét?
Fulladj bele a vízbe. :D
TamrieliRocker
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 23., csüt. 21:07
Tartózkodási hely: Égkoszorú, Rockerfalva, Skinheadfalva

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: TamrieliRocker »

Ne aggódj, utána újraéledsz... Kivéve ha hibás. Ments egyet előtte, és meglátod ogy igazunk volt.
Csak ott jó, ahol az oltár van és csak egyszer, utána meg megnyílik az út.
A pillanatnyi feketeség az újraéledés miatt van.
Frozen

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Frozen »

Sziasztok!
Dyvath Fyrnél elakadtam amikor a corprusból szeretnék kigyógyulni. Yagrum Bagarn nem adja oda nekem a Dwemer boots of flying csizmát. Csak annyit mond, hogy "Nálam vannak Fyr nagyúr csizmái! Azokért jöttél nemde?"
Itt mi a teendő? Vagy esetleg a magyarosításban van a hiba?
Előre is köszi a segítséget.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Hú, de régen volt... Már csak annyi rémlik, hogy ha minden lehetséges témáról beszélgetsz vele, a végén odaadja (kicsit zsörtölődik, hogy nem tudta megjavítani talán).
Frozen

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Frozen »

Sajnos nem működik végig kérdeztem az összes dolgot amit meg lehet, de nem adja ide. :( Esetleg nem kell valami szint hírnév szint vagy akármi, hogy ideadja? Mondjuk lehet az a probléma, hogy korábban megöltem egy Corprusarium lakót és dyvath fyr nem akart segíteni. Emiatt kénytelen voltam a konzolban ügyködni, hogy idővel megbocsátson nekem. Ezután megkaptam a csizmás küldetést rendesen, de ugye nem adja ide az a dagadt póklábú. :( Valami tipp, hogy hogyan tovább? :?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Igen, tényleg a lakó megölése kavarhatott be szerintem. Sajnos nem tudom, ilyenkor hogy lehet rávenni a folytatásra.
Ha semmi más nem működik, van egy alternatív útja is a főszál végigvitelének, de ahhoz Vivec istent kell megölnöd. A magyarításhoz mellékelt végigjátszásban utána tudsz nézni, hogy ez a szál hogy működik.
Tomi

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Tomi »

Üdv!

Azt hiszem, egy kicsit bebugoltam a játékban, egy kis segítséget kérnék ha ezen lehet-e egyáltalán :?

A következő a helyzet:
A Bloodmoon kieg.-ben megcsináltam a fő sztoriszálat, jelenleg a Holló sziklánál tartok, Falco oldalán.
Adott a "Szállítmányozási problémák" nevű küldetés. Azt sikeresen teljesítettem, majd Falco-hoz mentem, és ott nem a "megbízás", hanem arra, hogy a levelet kelljen elvinni 5 órán belül. Ezzel ugye kihagytam a "Tolvaj elfogása", "Meg akarok halni" és a "Felfedezés a bányában" című küldetéseket, mondván hogy majd megcsinálom őket. Igen ám, viszont a leveles küldetés után Falco egyből a fafúriás küldetést adja, aminek a végén kell beszélni egy taggal a kocsmában, azonban nekem az még nem épült fel, így nem tudok visszamenni, hogy a leveles küldetés helyett a másik 3 missziót vállalhassam el, mivel már mentettem a küldetés felvétele után :x

A kérdésem az lenne, hogy valamilyen módon fixálható lenne ez a probléma? Nagyon nem szeretném emiatt újrakezdeni a játékot...

Előre is köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tomi írta:Üdv!

Azt hiszem, egy kicsit bebugoltam a játékban, egy kis segítséget kérnék ha ezen lehet-e egyáltalán :?

A következő a helyzet:
A Bloodmoon kieg.-ben megcsináltam a fő sztoriszálat, jelenleg a Holló sziklánál tartok, Falco oldalán.
Adott a "Szállítmányozási problémák" nevű küldetés. Azt sikeresen teljesítettem, majd Falco-hoz mentem, és ott nem a "megbízás", hanem arra, hogy a levelet kelljen elvinni 5 órán belül. Ezzel ugye kihagytam a "Tolvaj elfogása", "Meg akarok halni" és a "Felfedezés a bányában" című küldetéseket, mondván hogy majd megcsinálom őket. Igen ám, viszont a leveles küldetés után Falco egyből a fafúriás küldetést adja, aminek a végén kell beszélni egy taggal a kocsmában, azonban nekem az még nem épült fel, így nem tudok visszamenni, hogy a leveles küldetés helyett a másik 3 missziót vállalhassam el, mivel már mentettem a küldetés felvétele után :x

A kérdésem az lenne, hogy valamilyen módon fixálható lenne ez a probléma? Nagyon nem szeretném emiatt újrakezdeni a játékot...

Előre is köszi!
Ez egy rejtélyes hiba, amit még sose tudtam előállítani, pedig már többen is jelezték. Nekem mindig felépült a kocsma.
Tomi

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Tomi »

Vik írta:
Tomi írta:Üdv!

Azt hiszem, egy kicsit bebugoltam a játékban, egy kis segítséget kérnék ha ezen lehet-e egyáltalán :?

A következő a helyzet:
A Bloodmoon kieg.-ben megcsináltam a fő sztoriszálat, jelenleg a Holló sziklánál tartok, Falco oldalán.
Adott a "Szállítmányozási problémák" nevű küldetés. Azt sikeresen teljesítettem, majd Falco-hoz mentem, és ott nem a "megbízás", hanem arra, hogy a levelet kelljen elvinni 5 órán belül. Ezzel ugye kihagytam a "Tolvaj elfogása", "Meg akarok halni" és a "Felfedezés a bányában" című küldetéseket, mondván hogy majd megcsinálom őket. Igen ám, viszont a leveles küldetés után Falco egyből a fafúriás küldetést adja, aminek a végén kell beszélni egy taggal a kocsmában, azonban nekem az még nem épült fel, így nem tudok visszamenni, hogy a leveles küldetés helyett a másik 3 missziót vállalhassam el, mivel már mentettem a küldetés felvétele után :x

A kérdésem az lenne, hogy valamilyen módon fixálható lenne ez a probléma? Nagyon nem szeretném emiatt újrakezdeni a játékot...

Előre is köszi!
Ez egy rejtélyes hiba, amit még sose tudtam előállítani, pedig már többen is jelezték. Nekem mindig felépült a kocsma.
Valami save fájl buherálással vagy konzol paranccsal nem oldható meg az ilyen? Esetleg Construction Set?
vendégbubus

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Tomi írta: Valami save fájl buherálással vagy konzol paranccsal nem oldható meg az ilyen? Esetleg Construction Set?
Egyetlen megoldás van: visszaállsz egy korábbi mentésre, és nem ugrasz át küldetéseket.
Tomi

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Tomi »

vendégbubus írta:
Tomi írta: Valami save fájl buherálással vagy konzol paranccsal nem oldható meg az ilyen? Esetleg Construction Set?
Egyetlen megoldás van: visszaállsz egy korábbi mentésre, és nem ugrasz át küldetéseket.
Értem én, csak az a baj, hogy nincs korábbi mentésem :/
Mindegy, akkor ezek szerint a Bloodmoon-t nem játszom ki :(
Terwet

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Terwet »

üdv mindenki!
hogy oldható meg az, hogy a csben a dialógusoknál tudjak ékezetes betűket írni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Terwet írta:üdv mindenki!
hogy oldható meg az, hogy a csben a dialógusoknál tudjak ékezetes betűket írni?
Használd azokat a karaktereket, amik a magyarításban vannak.
Terwet

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Terwet »

Vik írta:
Terwet írta:üdv mindenki!
hogy oldható meg az, hogy a csben a dialógusoknál tudjak ékezetes betűket írni?
Használd azokat a karaktereket, amik a magyarításban vannak.
ez működik köszi!
Terwet

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Terwet »

remélem hogy nem rossz helyre írom, de van még egy gyors kérdésem:

házat csinálok, emeleteset, leraktam a falakat, padlót. valahogy ki lehet kapcsolni a "tetőgerendákat" a hlaalu stílusnál? nagyon zavarnak, nem tudom normálisan berendezni a házat, mert alig látok valamit :?
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Hű, ezt nem értem. Kikapcsolni a tetőgerendákat? CS-ről beszélsz, nem? Az interior elemeken nem lehet csak úgy változtatni, azok egy tárgyak, modellek, nem lehet őket szétkapni.

A nézet meg forgatható kedvedre.
Terwet

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Terwet »

somesz83 írta:Hű, ezt nem értem. Kikapcsolni a tetőgerendákat? CS-ről beszélsz, nem? Az interior elemeken nem lehet csak úgy változtatni, azok egy tárgyak, modellek, nem lehet őket szétkapni.

A nézet meg forgatható kedvedre.
CS-ről beszélek, igen. forgatható, persze, de nehézkes a kamera mozgatása (legalábbis nekem) és a tárgyakat csak nagy nyűggel tudom elhelyezni, ezért kérdeztem, hogy a tetőt, amit a házmál látsz, mikor kívülről nézed, ki lehet e kapcsolni (nem szétkapni), vagy valami, mert engem marhára idegesít :?
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Szerintem nem lehet. A tárgyak egyébként egy gombnyomással "leejthetők", s úgy nem kell kézzel húzgálni őket csak utána igazgatni picit. Nem emlékszem melyik az a billentyű.
Terwet

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Terwet »

F lesz az... na hát akkor majd gyakorolgatom kicsit, mert nem rég kezdtem, majd belejövök köszi a segítséget!
Vendég

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Akármennyire hihetetlen, de sikeürlt eltüntetnem a térképem:P.Amikor nézegettem a tekercseimet, hirtelen megakadt a játék, odébvittem az egeret véletlenül odébvittem a térképet és eltünt.Hogy lehet megmenteni azt a szegény térképet?Amúgy jól haladok, csak szeretnék végre daedra fegyvereket és páncélokat szerezni, de erősek az őrök:P.Az első dolog viszont fontosabb, aki tud segíteni az segítsen kérem:P.A térkép nélkül el vagyok veszve Morrowind világában.Valamint hogy lehet a szörnyek lelkét lélekkristályba zárni?És egy alma kérdés:Mi az az aranyszent?
vendégbubus

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Vendég írta:Akármennyire hihetetlen, de sikeürlt eltüntetnem a térképem:P.Amikor nézegettem a tekercseimet, hirtelen megakadt a játék, odébvittem az egeret véletlenül odébvittem a térképet és eltünt.Hogy lehet megmenteni azt a szegény térképet?Amúgy jól haladok, csak szeretnék végre daedra fegyvereket és páncélokat szerezni, de erősek az őrök:P.Az első dolog viszont fontosabb, aki tud segíteni az segítsen kérem:P.A térkép nélkül el vagyok veszve Morrowind világában.Valamint hogy lehet a szörnyek lelkét lélekkristályba zárni?És egy alma kérdés:Mi az az aranyszent?
Megpróbálhatod kikapcsolni, majd újra bekapcsolni a térképet a képernyő alján levő ikonokra kattintva, de jó eséllyel ugyanott fog meg(nem)jelenni, ahova raktad. Persze az is lehet, hogy csak kikapcsoltad, akkor egyszerű a dolog. Szörnyek lelkét lélekcsapda varázslattal lehet lélekkőbe zárni. Ha addig végzel a lénnyel, amíg rajta van lélekcsapda, és van nálad akkora lélekkő, amibe belefér, akkor sikerülni fog. az aranyszent pedig egy daedra; főként daedrikus romok környékén találkozhatsz vele kb. 20. szinttől. Mellesleg neki van a legértékesebb lelke, amihez hatalmas lélekkő kell, viszont hajlamos leszedni magáról a lélekcsapdát.
animato
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. dec. 18., vas. 9:16

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: animato »

Sziasztok!
Írok ide is hátha előbb jön a segítség! Tegnap megvettem a játékot a steamen, de nem tudom hová telepítette a játékot, ezért nem találom a morrowind mappát sem ahová a magyarítást kellene telepíteni! Ebben kellene a segítség! Előre is köszi!
Válasz küldése