A Nagy Balhé

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
xHakeszx

A Nagy Balhé

Hozzászólás Szerző: xHakeszx »

Hello!

Van Ugyebár az utolsó Szürke Róka (Tolvajok Céhe) küldetés az amikor el kell hozni a Birodalmi Palotából az Elder Scrollst csak van 1kis gond, mindent megcsináltam lépésről lépése és pont az van hogy belépek az őrök szobájába vagy hova de észrevesznek minden alkalommal ezért azt csináltam hogy akkor elmegyek arra a helyre ahol találkoznom kell a Vak Pappal hogy elvigyem a Tekercset csak bizony ám az a gond hogy ők is egyből rám jönnek és a küldetés frissíti magát hogy mennyek felfele lent már nincs kiút kimegyek azon a kéményen és azt mutatja hogy mennyek a Szürke Rókához már mindenki engem üldöz bemegyek akkor meg azt mutassa mennyek ki na ilyenkor mit kell csinálni ? Most ez egy bug vagy valamit nagyon elrontottam (Még utólag leszögezem hogy voltam olyan bamba hogy nem csináltam rendes mentést csak gyorsmentéseket csak én buta még akkor véletlenül mentetem akkor amikor kiértem a Palotából) Gondolom innentől kezdve nem lehet megcsinálni a küldetést ugye? Előre is köszönöm ha valaki tud megoldást!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A Nagy Balhé

Hozzászólás Szerző: Vik »

Láthatatlansággal esetleg érdemes lenne próbálkozni, más ötletem nincs. Mentésekre érdemes odafigyelni.
xHakeszx

Re: A Nagy Balhé

Hozzászólás Szerző: xHakeszx »

Azzal nem lehetne megoldani hogy be addolom magamnak az Elder Scrolls-t ? Már probálgattam de a konzol mindig ki ír valami script not saved
xHakeszx

Re: A Nagy Balhé

Hozzászólás Szerző: xHakeszx »

Valaki akkor tud vmi megoldást ?
Avatar
Razor
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. márc. 25., szer. 17:23

Re: A Nagy Balhé

Hozzászólás Szerző: Razor »

xHakeszx: A leírás kicsit hibás. Pl említi a csizma felvételét akkor is mikor a 2 kapcsolót kell bekapcsolni és a romos lépcsőn kellene felugrani. Nos én itt nem is használtam, eleve könnyű felszerelésem van, sötét testvériség talérja, meg eleve magas a karakterem akrobatika képessége...
Nos, mentésből érdemes 2 is tartani ilyen esetekre, mer van olyan eset is hogy elbukod a küldit. (de lehet hogy újra lehet kezdeni a küldetést) Mikor a két szobor közt felnyílik az átjáró, akkor onnantól a tekercs megszerzéséig lopakodni kell! Alapesetben be kell nyomni a bal Ctrl és Caps lock gombot. Ilyenkor guggolva, lassan megy a karakter. Ha meg van a tekercs akkor mehetsz osonva is, HA nem vettek észre. Más különbe rohanás felfelé. Csizmát most vedd fel mielőtt elfelejted. A térkép majd az egyik szinten középre az ajtókra mutat, ez a mágus szoba. Itt be kell menni a másik helységbe a kandallóba. Előfordul hogy a mágus szobája zárva lesz, ajtót feltöröd vagy állj fel lopakodó módból és fuss ide-oda, erre a mágus kinyitja az ajtót. Onnan már a végigjátszás leírása jó, nincs semmi extra. Viszont ha üldöznek az őrök, előbb vidd el a tekercset szürke rókának majd utána ráérsz megküzdeni az őrökkel. Ha meg van a homályüreg dlc akkor ott a kereskedőtől vehetsz nehéz zár nyitó varázslatot, így nem kell annyit feltörni.
Válasz küldése