vámpír kérdés

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
kigyo

vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: kigyo »

Sziasztok, nekem is a vámpíros dologgal van problémám. Szóval én nem is akartam vámpír lenni, csak aludtam és vámpírosat álmodtam :D Ezután már jöttek is a vámpírtulajdonságok, ami még elmegy de a napégéssel komoly gondjaim vannak. Ráadásul a karakterem is hol nő, hol pedig férfi... Erre tud valaki valami megoldást? :D
kigyo

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: kigyo »

Olvastam itt a fórumon, hogy beszélgess Skingrad grófjával. Megpróbáltam de az ajtója zárva van nem is tudom még feltörni :D illetve meghalok a naptól az ajtó előtt :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: genndy »

Birodalmi Város, Mágusegyetem, ott az embered.
RayzisDC
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. jan. 31., pén. 13:35

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: RayzisDC »

hello!
nekem az lenne a problémám, hogy én pont vámpír szeretnék lenni :D
pls mondanátok olyan barlangokat, kriptákat, ahol sok esélyem van vámpírokra találni?
olvastam ugyanitt a Vámpirizmus résznél, hogy van a főút mellet skingrad és a főváros között van egy kőágy, amin ha elalszok megmarnak. nah, ha az előzőre nem tudotk válaszolna, akkor ezt elmondjátok hol van pontosan? én vámpír szeretnék lenni, csak a Sötét Testvériséges dolgot elbuktam, mivel egy küldetést elbuktam vicente-nél, így nem akar vámpírrá változtatni
pls help
kigyo

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: kigyo »

Fúú ezt nem tudom. Én most próbálom kigyógyítani magam, hála az előző hozzászóló segítségének:) Azt hiszem a serkúti fogadóban aludtam mikor először álmodtam ilyet, de rá nem jöttem volna, hogy éjjel megmartak és azért van ez:D De most hogy mondod :D De az is lehet, hogy a sötét testvériség hírvivője volt, a kalózos helyen? Homálydomb üregben ott aludtam a kapitány kabinjában.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: genndy »

UESP wiki: Oblivion:Vampire Dungeons

Az alvás közbeni megharapás random, nincs kijelölt hely ahol biztosan megtörténik. Ha viszont a játék úgy dönt, hogy következő alvásnál megharapnak, azt nem lehet kikerülni, maximum ha nem alszol onnantól kezdve (tehát mondjuk előtte állás-visszatöltés sem fog segíteni).
kigyo

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: kigyo »

Aha, már csak 5 db hatalmas lélekkövet kell szereznem :( Asszem egy darabig vámpír maradok :(
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:UESP wiki: Oblivion:Vampire Dungeons

Az alvás közbeni megharapás random, nincs kijelölt hely ahol biztosan megtörténik. Ha viszont a játék úgy dönt, hogy következő alvásnál megharapnak, azt nem lehet kikerülni, maximum ha nem alszol onnantól kezdve (tehát mondjuk előtte állás-visszatöltés sem fog segíteni).űó
... hmm... főleg amikor úgy ,,harcolok'' egy vámpír ellen, hogy hozzám sem ér, és hopp, megharapott a köcsög! :D
RayzisDC
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. jan. 31., pén. 13:35

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: RayzisDC »

amúgy tényleg!
ha vért szívok az áldozatomból, akkor ő is vámpír lesz?
mert nem akarok új vámpírokat, szerte minden helyen, ahol ettem.
inkább, csak a normál játék alatt generáltakat + azokat akiket ők haraptak meg.
na midnegy, nem bonyolítom tovább, a lényeg az, hogy én nem akarok vámpírra tenni senkit
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem csinálsz vámpírt az áldozatból.
RayzisDC
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. jan. 31., pén. 13:35

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: RayzisDC »

És amúgy az Emberi vérrel mi van? Mármint az üvegcsével? Lehet olyat, hogy nem iszok vért, hanem egy kis üvegcsébe teszem?
A Sötét Testvériség, A Megtisztulás küldetése során, Vincente ládájában találtam 4 darab ilyen kis üvegcsét, amit el is raktam, és tartogatok a nehéz időkre. Amúgy, köszönöm az előzőket, vámpír vagyok. :D Nah, és ha lehet ilyet magam csinálni, akkor hogy?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: vámpír kérdés

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem lehet üvegbe tenni, harapással csak ihatsz.
Válasz küldése