ID kod

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
Knight

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Knight »

G.F. írta:nem az a gond elmondom a sok embernek, hogy le lehet tölteni.Hanem hogy Zárt és le lehet töltetni, olyan helyre ráadás ahonnan már a készt szedtük általában.ez így egy olyan feeling, mint a Marcsika most te nem játszhatsz velünk a homokozóba.
Hát nem tudom, nekem egyáltalán nem kelt ilyen érzést, én nekem olyat kelt hogy még nincs kész és ezért nem lehet játszani vele, csak a tesztelőknek...
De amúgy megértem hogy mire gondolsz, hogy milyen jó hogy aki jelentkezett tesztelőnek az már játszhat magyarul, de hát ez van. Szerintem az oldal szerkesztője sem azért tette nyilvános helyre, mert ilyen érzést akart kelteni, hanem mert nemtudta hogy ez valakit zavar. Speciel engem egyáltalán nem zavar.
magyarítás

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: magyarítás »

Bocsánat.
Azt hiszem, történelmi példa:
'A királynőt meggyilkolni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki benne van én nem ellenzem'

"Az Oblivion magyarítást csak a tesztelők használhatják tesztelésre."

Mások pedig játékra? :)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

A példa rossz.
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

magyarítás írta:Bocsánat.
Azt hiszem, történelmi példa:
'A királynőt meggyilkolni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki benne van én nem ellenzem'

"Az Oblivion magyarítást csak a tesztelők használhatják tesztelésre."

Mások pedig játékra? :)
Bocsánat.
Azt hiszem, hülyeségeket hordasz össze.
"A magyarítás tesztelésére bárki jelentkezhetett 2 héten belül, aki lecsúszott vagy egyszerűen nem méltatták válaszra."

A bárki közül szerinted csak tesztre használják?kezitcsókolom
csak ezér' akadtam ki, mert Pistike a hülye gyerek már használja míg Jóska csak mert peches nem teheti és csorog a nyála mert ki van rakva letöltések közé. Pistike nagyon lesz*rja a tesztet és nem segít csak saját célra használja, elvan amíg kijön a végleges.Jóska próbál kérni egy ID kódot, hogy segít meg minden és úgy érzi miért nem kaphatna, mint Pistike.Hiába írt két héten belül vagy csak akár tegyük fel lecsúszott, hiába kéri szépen.. már azt mondják neki hogy vissza menjé bászkij hát remélem érthető és többet esküszöm nem fogok ide írni. talán én se lettem volna kiakadva, ha kaptam volna választ és id-t.Több szem többet lát és legalább el lettem volna a játékkal is.De miután nem kaptam semmit és láttam, hogy annak aki szépen kéri azzal hogy bánnak hát nem bírtam a pofámra ülni sajnálom, asszem így már elég érthetően megírtam.
G.F.
magyarítás

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: magyarítás »

Luc írta:A példa rossz.
Még inkább bocs.

Megkérlek, egy kicsit bővebben nem-e lehetne-e kifejtened-e...? :o
magyarítás

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: magyarítás »

Tisztelt G.F.

Engem idéztél. Nekem válaszoltál?...
Mire is? Kicsit lassú vagyok. :oops:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

G.F. írta:már azt mondják neki hogy vissza menjé bászkij hát remélem érthető és többet esküszöm nem fogok ide írni. talán én se lettem volna kiakadva, ha kaptam volna választ és id-t.Több szem többet lát és legalább el lettem volna a játékkal is.De miután nem kaptam semmit és láttam, hogy annak aki szépen kéri azzal hogy bánnak hát nem bírtam a pofámra ülni sajnálom, asszem így már elég érthetően megírtam.
G.F.
Kedves G.F, megértem, hogy érzékenyen érintett, hogy lemaradtál a tesztelésről. Ettől függetlenül nem kaphatsz ID-t. Se te, sem azok, akik naponta kértek, annak ellenére, hogy megmondtuk, lejárt a jelentkezési határidő. Igazság szerint a tesztelés befejezése után már nem nagyon lenne értelme újra elkezdeni a tesztelést sem.
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Nem értem G.F. , hogy miért nem jön ide a ,,deiváns" kifejezés ahogy körbe nézek a témában tudnék újjal mutogatni. :)
Csak, hogy tisztában legyünk a fogalmakkal és ne, hogy csak szavakkal dobálózgassunk mert az nem lenne ugye célra vezető. :)
Az értelmiségi szó az meg tőlem jött lehet ragozni hülyeségekkel az én hsz-emben megállta a helyét.
Mondok egy példát aki elég érett megérti. pl: Ha feldobnak egy labdát ne kapd el és dobáld előtte nézd meg, hogy mit használok labdának is, hogy mi is az a labda.
Ennyi erről...
Én nem könyörögtem ID-ért csak olvasgattam a fórumot és láttam az elitek, hogy beszélgetnek és mondanom se kell nem tetszett és ezért nyilatkoztam.
Na most jöhet a csipet csapat írni valami zamatosat.
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

Üdv, Deepidea csak annyit hogy amit írtam nem neked írtam egyedül azt a mondatot, hogy a deviáns k****ra nem illett oda és az értelmiségit se neked írtam, de aki nincs képben az magára veszi..én se könyörögtem ID-ért ennyi.amúgy nem voltál unszimpatikus csak mondom és nem is neked szólt az a komment, de nem ragozom.
Deviancia - társadalmi normáktól való eltérés valójában.ez az alapvető jelentése
és szerintem egy véleménytől nem leszel szabályt felrúgó.ám szólj ha tévedek.Demokrácia meg ugye nem létezik csak egy utópia. na ez lassan off de nembaj, ráfér.
Amúgy deviáns ember vagyok és jól is érzem magam így, mert néha ilyennek is kell lenni hogy továbblépjünk bizonyos problémákon.Vik, rendben.sajnálom, hogy így alakult.de legalább te is kinyitottad a szemed ennek örülök.
G.F.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Deepidea írta: Én nem könyörögtem ID-ért csak olvasgattam a fórumot és láttam az elitek, hogy beszélgetnek és mondanom se kell nem tetszett és ezért nyilatkoztam.
Na most jöhet a csipet csapat írni valami zamatosat.
Poénkodva, amit egyesek véresen komolyan vesznek, és megsértődnek. Elég zamatos volt? :)
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Vik:
De elég zamatos volt és korrekt és lehet meg is érdemeltem.

G.F. :
Tisztelet, hogy korrekten és kultúráltan válaszoltál te is.
Köszönöm a felvilágosítást még, ha nem is szorultam rá.
De legalább kezd normális lenni ez a topic.
Most akkor kinél mi a társasági norma. Nálam nem volt az a sok idétlen hozzászólás.
Lezárt