Játékon belüli Bugok

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
surja
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. jan. 5., hétf. 18:37

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: surja »

A főszál vége felé sok bugba botlottam.Nem enged házasodni..lezsírozom az esküvőt,megjelenek időben..ott állok a jónép előtt és nem kezdi a pap a dumáját.Minden ismerős mondja a magáét gépiesen,csak a pap kussol.Eltelik pár óra és a küldetés sikertelen..Lydia meg utál,h átcsesztem a fejét.Nyakatekert megoldásokat találtam csak a neten..pl.,h öljem meg Lydiát,élesszem újra és próbáljam másodszor is megkérni,de nem erőltettem.

A másik bug,h nem tudom megvenni Honeyside-ot Riftenben.Ott állok a helytartó előtt..ott van a lehetőségek közt,h megvehetem..örülnek is neki,közli,h tessék-itt a kulcs..de nem kapom meg a kulcsot,nem vonódik le a vételi ár és megmarad a lehetőség,h megvegyem.Mindig elmondja,h persze..megveheted..itt a kulcs,de sosem kapom meg.Pénzem van,küldetések elvégezve.A hiba sokaknál előjött,megoldást nem találtam.Ha odamegyek a házhoz,akkor látni,h más lakik benne.

Az orkoknál is van egy bug..Az a feladat,h a nagyfejű főnökkel kéne találkoznom egy barlangnál,de nem jön.Személyesen azt szajkózza,h akkor kezdjük,de sem akkor nem indul el,h kövessem,sem a helyszínen nem jelenik meg.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Hi!
Ez ugyanaz a bug amit írtam a másik topikban. Sajnos én sem tudom a megoldást.
Walter

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Walter »

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Lehet ez a probléma már több embernél is előfordult. A gondom az, hogy az elmúlt 1-2 napban folyamatosan meghal a karakterem, csak úgy magától minden előzmény nélkül. betegsége semmilyen sincs) Ezt kb 2-3 percenként megismétli és emiatt nem tudok semmit sem csinálni a játékban. Igaz elég sok modom van fent, de eddig nem volt semmi ilyen problémám. TEs5edittel folyamat átfuttatom a játékot de semmi, e mellett eredeti Legendary Skyrimem van amit steamről vettem. Mivel tudnám ezt a problémát megszüntetni? Köszönöm szépen előre is a segítséget.
sikoly0126

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: sikoly0126 »

Helló!
Az a helyzet ,hogy megvettem a Skyrim legendary editiont,eljuttotam LvL.30-ig és egyetlen DLC semm aktiválódot(pedig telepitésnél külön figyeltem erre).
És tudtommal ilyenkor legalább egynek illet volna elkezdődni.Ha bárkinek van ötlete ezzel kapcsolatosan kérem írjon.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem kell semminek feltétlenül elkezdődnie:
- Dawnguard: beszéltél őrökkel, hallottál híreket vámpírokról? Ha csak a vadonban kóboroltál, akkor valószínűleg nem. Szintfeltétel: 10.
- Hearthfire: adott megyében segíteni kell a lakosoknak, meg kell kapni a thane címet. Utána vehetsz telket. Nem lövöm le a három megyét.
- Dragonborn: főszálban kell eljutni egy bizonyos pontig, ahol megtámadnak
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok! Lenne egy apró bugom, mégis zavaró kicsit.. feltettem a heartfire és a dawnguard DLC-t, és azóta a banditákknál, és vámpíroknál, és egy-egy lénínél amikor hallom őket beszélgetni, angol a felirat. alapvetően szinte minden más magyar, de ez kicsit zavaró. Újra raktam a magyarítást is direkt, de nem hat, ötlet?
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: ignussen »

A válasz egyszerű a DLC fordítása még folyamatban, így a hozzá kapcsolódó szövegek még angolul maradtak. De eme probléma megoldására, azaz a fordításra, már nem kell sokáig várni...79%. ;)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

ignussen írta:A válasz egyszerű a DLC fordítása még folyamatban, így a hozzá kapcsolódó szövegek még angolul maradtak. De eme probléma megoldására, azaz a fordításra, már nem kell sokáig várni...79%. ;)
Áhh értem! de a vámpíroknak ennyivel több szövege lett a dlc-től? háát 79%... szóval már csak fél év... :D Leszedtem a dragon bornt is egyébként, de ez iso fájl, és ha felakarom tenni, akkor egy külön mappát csinál a the elder schools mappán belül, szintén elder schols néven. Nem tudom hogy kellene telepítenem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol írta:ámpíroknak ennyivel több szövege lett a dlc-től? háát 79%... szóval már csak fél év... :D Leszedtem a dragon bornt is egyébként, de ez iso fájl, és ha felakarom tenni, akkor egy külön mappát csinál a the elder schools mappán belül, szintén elder schols néven. Nem tudom hogy kellene telepítenem.
Egyszerű. Megveszed eredetiben, Steam letölti, neked nincs vele semmi különös dolgod.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Vik írta:
raimhol írta:ámpíroknak ennyivel több szövege lett a dlc-től? háát 79%... szóval már csak fél év... :D Leszedtem a dragon bornt is egyébként, de ez iso fájl, és ha felakarom tenni, akkor egy külön mappát csinál a the elder schools mappán belül, szintén elder schols néven. Nem tudom hogy kellene telepítenem.
Egyszerű. Megveszed eredetiben, Steam letölti, neked nincs vele semmi különös dolgod.
Gondolom te is megvetted az összes játékodat és filmedet, amit valaha "próbáltál"! :)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Dikerült a DLC-t betennem, de a baj, hogy most agol lett a játék menüje.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

megoldva.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Van egy nagy bugom. ha belemegyek a perkekbe, pl kovácsolás helett ilyeneket ír, hogy 0, vagy pl íjászatnál ilyet hogy #FFFFFF az helyett hogy íjászat! :D De magánál a perkfánál nincs semmi hiba. ez mitől lehet? :O hogy hozható helyre?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Az eladóknak is a milyen eladó árud van helyett valami angol szöveget, és hogy sale... valamiért az is angol lett.. nem értem. Direkt leszedtem most a magyarítást, és feltettem újra, de nem segít.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Skyrim Modok Honosításának Központja

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Az létezhet, hogy feltettem a dragonborn DLC-t, és valamit felülírt ami miatt aangol lett újra egy-egy szöveg? És pl a perkeknél is egykezes helyett ilyenekt ír hogy #FFFFFF meg kovácsolás helyett 0-t ír... De egyébként minden más jó.
Kompi

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Kompi »

Olyan kérdésem lenne, hogy a ház bugoknak lehet-e csinálni valamit. Pontosabban a hiányzó berendezési tárgyakkal. Fehérvágtái házban az alkimiai és a hálószoba, Markarthi házban is az alkimiai lab. Hiába veszem meg őket, nincsenek a házban. Alapjáték+3 dlc, magyarítás és az unofficial Dawnguard patch van telepítve. Igaz a Dawnguard patch nem az elejétől.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Kompi írta:Olyan kérdésem lenne, hogy a ház bugoknak lehet-e csinálni valamit. Pontosabban a hiányzó berendezési tárgyakkal. Fehérvágtái házban az alkimiai és a hálószoba, Markarthi házban is az alkimiai lab. Hiába veszem meg őket, nincsenek a házban. Alapjáték+3 dlc, magyarítás és az unofficial Dawnguard patch van telepítve. Igaz a Dawnguard patch nem az elejétől.
Ugye ezen a helyeken nem veszed meg a gyerekszobát is? Mert ha igen az a gond, ugyanis vagy alkimista laborod van vagy gyerekszobád...
Kompi

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Kompi »

Ezt én értem, de pl. a markarthi házban a gyerekszoba sincs meg. A fehérvágtai házban a hálószoba sincs hiába veszem meg. Mondjuk az intézőnél végigmegy a párbeszéd - el is mondja hogy mire hazaérek ott lesz a berendezés -, de a pénzt nem vonja le. Nem olyan nagy probléma ez ettől még játszható a játék, csak az érdekelne hogy van-e valamilyen 'trükk' amivel orvosolható a hiba. Felraktam egy unofficial Hearthfire patch fájl (mivel nekem nem a legendary edition van, hanem egyesével vettem a kiegeket), de kifagy tőle a játék.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Kompi írta:Ezt én értem, de pl. a markarthi házban a gyerekszoba sincs meg. A fehérvágtai házban a hálószoba sincs hiába veszem meg. Mondjuk az intézőnél végigmegy a párbeszéd - el is mondja hogy mire hazaérek ott lesz a berendezés -, de a pénzt nem vonja le. Nem olyan nagy probléma ez ettől még játszható a játék, csak az érdekelne hogy van-e valamilyen 'trükk' amivel orvosolható a hiba. Felraktam egy unofficial Hearthfire patch fájl (mivel nekem nem a legendary edition van, hanem egyesével vettem a kiegeket), de kifagy tőle a játék.
Akkor meg szükséges lesz mindegyik unofficial a következő sorrendben ( a high resolution nem kell, csak ha az is fent van, akkor így legyen):
Skyrim.esm
Update.esm
Unofficial Skyrim Patch.esp
Dawnguard.esm
Unofficial Dawnguard Patch.esp
Hearthfires.esm
Unofficial Hearthfire Patch.esp
Dragonborn.esm
Unofficial Dragonborn Patch.esp
[egyéb .esm-ek]
HighResTexturePack01.esp
HighResTexturePack02.esp
HighResTexturePack03.esp
Unofficial High Resolution Patch.esp
[egyéb .esp-k]
Kompi

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Kompi »

Köszönöm a segítséget, úgy néz ki megoldotta a problémákat.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok az FNIS-t szerettem volna feltenni, de mikor belépek az a hibaüzenet vár, hogy nem sikerült a betöltése az FNIS.esm és még kettőt felsorol. Úgy hallottam, hogy a skyrim tool-s mappában kellene átírni valamit valami yes-re, vagy ilyesmi, de a probléma ott kezdődik, hogy tool-s mappám nekem nincs is a skyrimben.. Ötlet?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Probléma megoldva.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok van egy hatalmas bugom! Sokszor a játékban kész egy küldi főleg most a vámpíros DLC-ben, és odamegyek a csávóhoz, leadom a küldetést, el is fogadja, de nem jelenik meg menü, hogy küldit csinálhatok nála, de minden más vámpír hozzá küld, hogy hozzá menjek küldetésért... és ez nem az első. sokszor bugolt már így más küldinél, és újra kellett indítanom a játékot, vagy ilyesmi, és akkor beadta a következő küldetést, de most nem adja be.... És van még egy nagy bugom, a better vampires menü ablakai néha nem jelennek meg a mod mangeren belül, és van hogy vér szívásra megyek pl egy hullánál, és nem kezdi el szívni a vért, majd később eltelik 10 perc, és utána dob vissza az eredeti hullához, és akkor kezdi el szívni a vérét. Nem tudom mit csináljak, hogy megoldjam ezt a bug problémát. A küldis zavar nagyon főleg...
Avatar
Alduin
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. márc. 14., hétf. 20:23
Kapcsolat:

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Alduin »

Kép
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Kull »

Alduin írta:Kép
Itt mi történt?
Avatar
Alduin
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. márc. 14., hétf. 20:23
Kapcsolat:

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Alduin »

Kull: Már meg van oldva csak nem a kard hüvelyébe tette (bocs hogy ezt nem írtam óta) de a XP32 Maximum Kiterjesztett Csontváz okozta a problémát. Lehet hogy rosszul telepítettem vagy a mod hibás.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: Kull »

Alduin írta:Kull: Már meg van oldva csak nem a kard hüvelyébe tette (bocs hogy ezt nem írtam óta) de a XP32 Maximum Kiterjesztett Csontváz okozta a problémát. Lehet hogy rosszul telepítettem vagy a mod hibás.
Aha értem, a mod biztos nem hibás de nálam is volt egyszer ilyen. Az Archery Gameplay Overhaul modal és elavult volt a FNIS, amit használtam. Mindig be kell jelölni a megfelelő opciókat és aztán update fnis beha..Bár lehet az is, hogy rosszul telepítetted az XPMSE-et.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Van az a küldi amikor fel kell szabadítani a viharköpenyesek oldalán a karavánt rolaffal, amit a birodalmiak visznek magukkal, és ahogy megcsinálom, megjelenek a viharköpenyes bázison, megkapom az 1000 aranyat a küldiért, de nem múlik el a küldetésnyíl a feje fölül. Korábbi mentésről is ugyan így megmarad a probléma... (szabadítsd fel nyugatvéget a küldi...).
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Van egy követőm, akinek hiába mondom, hogy "eljött a búcsú pillanata" ba*ik hazamenni, hanem követ tovább, valami megoldás?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Játékon belüli Bugok

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok! Vanegy a "legyél te is földbirtokos mód". Idáig tök jól működött, de kb egy 10 napja csináltam egy karaktert, és nem jelenik meg küldiként hogy "legyél te is böldbirtokos" és hogy vegyek könyvet. Könyvet sem találok (földbirtokos főkönyve), amit valami vegyesboltban kellene megvennem. De a menüben ott a mód viszont. Ötlet?
Válasz küldése