Hibák a telepítővel

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

dazsolt írta:Sziasztok!

Akkor ezek szerint nincs új ID szám?
Ez van így jártam. :(
(A telepítő nem hajlandó elfogadni a küldött ID számot.)
Ha nem 10 jegyű, akkor nem fogja elfogadni. Elvileg kaptál még egy levelet, amiben már 10 jegyű id-d van. Ha nem, keresd szotsaki-t.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

TGWH írta:
dazsolt írta:Sziasztok!

Akkor ezek szerint nincs új ID szám?
Ez van így jártam. :(
(A telepítő nem hajlandó elfogadni a küldött ID számot.)
Ha nem 10 jegyű, akkor nem fogja elfogadni. Elvileg kaptál még egy levelet, amiben már 10 jegyű id-d van. Ha nem, keresd szotsaki-t.
Nem kaptam még 1 levelet senkitől az ID számom meg 8 jegyű.

bocs most olvastam, hogy a citromail "kedveskedik" a felhasználókkal :(
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

dazsolt írta:
Nem kaptam még 1 levelet senkitől az ID számom meg 8 jegyü.
Ha nem kaptál, hogy lehet id számod? Elvileg ment egy jó, 10 jegyű. Ha nem, akkor így jártál :D
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

TGWH írta:
dazsolt írta:
Nem kaptam még 1 levelet senkitől az ID számom meg 8 jegyü.
Ha nem kaptál, hogy lehet id számod? Elvileg ment egy jó, 10 jegyű. Ha nem, akkor így jártál :D
azt írtam még 1 levelet
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

dazsolt írta: azt írtam még 1 levelet
Hova? Kinek? Mikulásbácsinak?
Sarkadi

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Sarkadi »

Sziasztok!

Azzal a gonddal fordulok hozzátok, hogy a tegnapi napon véletlenül töröltem az általatok küldött e-mailt, így nem tudtam telepíteni a magyarítást! Amennyiben megoldható, az alábbi e-mail címre : sarkadi.d1@gmail.com, megköszönném, ha újat tudnátok küldeni, és akkor bele is kezdenék a tesztelésbe. Köszönöm!
DanielSilen

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: DanielSilen »

Sziasztok!

Szerdán este 8 után rendben megjött a freemail-re a tesztelésre jogosító ID azonosító, de csak 8 számjegyű, így a telepítő nem fogadja el. Úgy tudom 10 szemjegyű új azonosítót tartalmazó e-maileket küldtek ki, ám én ez idáig nem kaptam ilyet. Már e-mailben tegnap kértem egy új ID-t, de nem jött válasz. Ha lehet küldjetek egy új e-mail-t a daniel.silen@freemail.hu címre. Köszi előre is!
majkika94

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: majkika94 »

Sziasztok nálam elfogadta az id de mi után feltelepítette a játékot a 20gb csinált 700mb játékot szóval tesztelni se tudtam és utána el se indult a játék : :?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

majkika94 írta:Sziasztok nálam elfogadta az id de mi után feltelepítette a játékot a 20gb csinált 700mb játékot szóval tesztelni se tudtam és utána el se indult a játék : :?
Rosszul tetted fel. Dobd vissza a biztonsági mentést, és kezd előröl.
josef121
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. jún. 5., szer. 12:11
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: josef121 »

Német verzióra sajnos nem telepíthető a magyarítás. [thumbnail]http://kepfeltoltes.hu/130726/2013-07-2 ... es.hu_.png[/thumbnail]

[thumbnail]http://kepfeltoltes.hu/130726/2013-07-2 ... es.hu_.png[/thumbnail] és még 14 ilyen hiba amit kiír telepítésnél.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

josef121 írta:Német verzióra sajnos nem telepíthető a magyarítás. ... és még 14 ilyen hiba amit kiír telepítésnél.
Mert nem german, hanem english szó szerepelt egész eddig a fórumban mindenhol, és mindenkinek ilyen van, steam-es is ilyen.
Tipp: nevezd át german helyett english-re, és lehet működni fog.
josef121
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. jún. 5., szer. 12:11
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: josef121 »

Gondolnom kellett volna az átnevezésre. Így működik köszönöm.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

josef121 írta:Gondolnom kellett volna az átnevezésre. Így működik köszönöm.
Nem gondolom, de ha eddig kb. pár tucat embernek bejött, akkor lehetséges hogy igen...
josef121
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. jún. 5., szer. 12:11
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: josef121 »

Ezért írtam, hogy működik :)
Mentha

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Mentha »

Sziasztok!
Másnál nem láttam, hogy hasonló problémája lett volna. Amikor telepíteném a magyarítást, kiírja, hogy nem az 1.9.32.0.8-as verzió van feltelepítve és kilép. Viszont a játékban egyértelműen látszik, hogy 1.9.32.0.8-as verzió.
http://kepfeltoltes.hu/view/130726/hiba ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130726/TESV ... es.hu_.jpg

Van valakinek ötlete?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mentha írta:Sziasztok!
Másnál nem láttam, hogy hasonló problémája lett volna. Amikor telepíteném a magyarítást, kiírja, hogy nem az 1.9.32.0.8-as verzió van feltelepítve és kilép. Viszont a játékban egyértelműen látszik, hogy 1.9.32.0.8-as verzió.
http://kepfeltoltes.hu/view/130726/hiba ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130726/TESV ... es.hu_.jpg

Van valakinek ötlete?
Úgy látom Steam-es változatod van. Nézd meg ott, hátha elszúrta a patchelést. Gondolom kiírja mi van fent. Legrosszabb esetben letörlöd, és telepíted még egyszer, akkor patchelni is fog. Vagy ha csak a patchet el lehet távolítani, akkor megoldódott a gond...
Biztos hogy jó a telepítő, a patchel lesz valami gond.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ha eredeti a játéka, akkor Steames. Nincs másmilyen. A uninstallt megússza, ha nyom egy 'Játékfájlok épségének ellenőrzésé'-t a Steamen belül. patchet külön eltávolítani nem lehet, mindenképpen a legújabb verziót kapja meg.

Mentha: Tuti hogy ott van a Skyrimed, ahová a magyarítást telepíteni próbálod (egészen pontosan a TESV.exe)?
Cervantes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. júl. 26., pén. 15:15

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Cervantes »

Hali, aki kapott már egy emailt, de csak 8 számjegyű ID-vel, és nem kapott másik, a magyarítás-telepítő által elfogadható 10 számjegyű ID-t, az akkor már nem is fog? írtam már szotsaki-nak, de még nincs válasz...
Moeka

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Moeka »

nekem is azt a hibát írja ki, hogy nem megfelelő a verzió, (nekem mondjuk nem eredeti a game)
Mentha

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Mentha »

Köszönöm a válaszokat, mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. A steames fájl ellenőrzés sem talált semmit. Kínomban már letöltöttem több tört verziót is és azokkal is ugyan ez volt a helyzet. Csináltam egy alapos registry takarítást, de az sem segített, így valószínűleg a win újratelepítés lenne a megoldás számomra, viszont ahhoz most semmi kedvem. Jövő héten megcsinálom, aztán megírom, hogy segített e.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mentha írta:Köszönöm a válaszokat, mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. A steames fájl ellenőrzés sem talált semmit. Kínomban már letöltöttem több tört verziót is és azokkal is ugyan ez volt a helyzet. Csináltam egy alapos registry takarítást, de az sem segített, így valószínűleg a win újratelepítés lenne a megoldás számomra, viszont ahhoz most semmi kedvem. Jövő héten megcsinálom, aztán megírom, hogy segített e.
Figyelj, mindenkinek megy, ha tört, ha steames. Akinek nem megy, ott súlyos vagy kevésbé súlyos user error történt. Javaslom keríts valakit aki ért a pc-hez, megmutatod neki az itten gyik-ot, de lehet anélkül is megoldja, mert pl. nálad van gond az oprendszerrel...

Lassan írom, hogy mindenki el tudja olvasni. A telepítővel semmi baj nincs, ha elsőre nem jó, újrateszed a magyarítást, nem viccelek, kb. 10 másdperc, és jó lesz.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem kötekedésből, de akkor már mégis: mi történik másodszori telepítésnél, amitől jó lesz? És az miért nem történt már meg előszörre jól?
Hirtelen hozzáfér valamihez, amihez addig nem? Felülír valamit amit addig nem tudott? Telepít még valamit amit elsőre nem?
Jó dolog, hogy a másodszori telepítés megoldja a dolgot, mert így legalább van megoldás, de ha jó a telepítő, akkor elsőre is jónak kellene lennie.
Cervantes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. júl. 26., pén. 15:15

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Cervantes »

Nem azért a 2 forintért, de miért nem kaptam 2. emailt, amibe már a helyes 10 számjegyű ID-t kapom meg? így bele sem tudok kezdeni a tesztelésbe, mert a régi 8 számjegyű az Oblivion-hoz volt jó :(
Mentha

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Mentha »

TGWH írta:
Mentha írta:Köszönöm a válaszokat, mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. A steames fájl ellenőrzés sem talált semmit. Kínomban már letöltöttem több tört verziót is és azokkal is ugyan ez volt a helyzet. Csináltam egy alapos registry takarítást, de az sem segített, így valószínűleg a win újratelepítés lenne a megoldás számomra, viszont ahhoz most semmi kedvem. Jövő héten megcsinálom, aztán megírom, hogy segített e.
Figyelj, mindenkinek megy, ha tört, ha steames. Akinek nem megy, ott súlyos vagy kevésbé súlyos user error történt. Javaslom keríts valakit aki ért a pc-hez, megmutatod neki az itten gyik-ot, de lehet anélkül is megoldja, mert pl. nálad van gond az oprendszerrel...

Lassan írom, hogy mindenki el tudja olvasni. A telepítővel semmi baj nincs, ha elsőre nem jó, újrateszed a magyarítást, nem viccelek, kb. 10 másdperc, és jó lesz.
Köszi, de a számítógéphez tök jól értek! Ahogy írtam, el is jutottam odáig, hogy az oprendszer újratelepítése lesz az egyetlen megoldás számomra. A registry számomra ismert részeit kitakarítottam, ahol tudom, hogy programok összetevői vannak, de valami biztos maradt amit sem én sem pedig a kereső, vagy a registry tisztító program nem talált meg. Ezen kívül más lehetőség már nincs. Háromszor telepítettem újra az eredeti játékot steam-ről, a steam-es hibakereső sem talál semmi gondot, a játék maga megy is rendesen. Sőt mint írtam tört verziókkal is próbálkoztam, azóta több verzióval is, alapjáték utólag fel patch-elve, eleve a jó verzió telepítése és minden esetben ugyan az volt a hiba. A játék működik, a magyarítás telepítője reklamál a nem megfelelő verzió miatt.
Én is lassan írom, hogy mindenki megértse (hozzáteszem eddig sikerült mindenkinek leszűrni a mondandóm lényegét) nem azt mondtam, hogy a telepítő a rossz, hiszen akkor ez sokaknál előfordult volna, csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg más is járt e így, illetve tud e valaki olyan megoldást ami nem jutott eszembe.
Mindenesetre köszönöm a válaszod és ha van ezen felül használható ötleted akkor szívesen várom!
Mentha

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Mentha »

Ha azt esetleg meg tudná mondani valaki, hogy a magyarítás honnan veszi a játék verziószámát, akkor azon el tudnék még indulni talán.
Köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

genndy írta:Nem kötekedésből, de akkor már mégis: mi történik másodszori telepítésnél, amitől jó lesz? És az miért nem történt már meg előszörre jól?
Hirtelen hozzáfér valamihez, amihez addig nem? Felülír valamit amit addig nem tudott? Telepít még valamit amit elsőre nem?
Jó dolog, hogy a másodszori telepítés megoldja a dolgot, mert így legalább van megoldás, de ha jó a telepítő, akkor elsőre is jónak kellene lennie.
Windows Vistától felfelé semmilyen programot nem ajánlott az alapértelmezett Program Files mappába telepíteni, mert olyan jól sikerült a Windows védelme, hogy ha valamilyen felhasználói programmal akarod módosítani, akkor -jogosultságoktól függetlenül- nem lesz sikeres a felülírás. Aki azt akarja, hogy elsőre sikeres legyen a magyarítás telepítése, rakja át a Skyrimet másik mappába, a Program Files-on kívül. (Tipp: mklink)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Aha, így érthetőbb, köszi.
Szerencsére én már régóta külön rakom a programokat és a játékokat is, hogy a C:-n tényleg csak a Windows legyen (meg amit mindenáron oda pakol), valószínűleg ezért nem futottam még bele ilyenbe.
Voalajam

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Voalajam »

Üdv!

A magyarítás telepítése előtt mentettem egyet, tehát amikor még teljesen angol volt a játék. Feltelepítettem a magyarítást, majd letöröltem és most nem akarja betölteni azt a mentést, amit a magyarítás előtt mentettem. Valószínűleg én vagyok amatőr hozzá, vagy valamit elnéztem, de ötletem sincs, hogy miért van ez. Valaki nem tapasztalt hasonló problémát? Mi lehet a megoldás?
GuszTayso

Re:Skyrim patch

Hozzászólás Szerző: GuszTayso »

Sziasztok. Megpróbáltam telepiteni a magyaritást és kéri a 1.9.32.0.8-as patchot. Hol tudnám ezt letölteni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Re:Skyrim patch

Hozzászólás Szerző: TGWH »

GuszTayso írta:Sziasztok. Megpróbáltam telepiteni a magyaritást és kéri a 1.9.32.0.8-as patchot. Hol tudnám ezt letölteni?
Steam alapból a legfrissebb verziót rakja fel, úgy tudom.
Warez megoldásban nem fogunk segíteni.
RedClout
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009. ápr. 29., szer. 13:33

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: RedClout »

Voalajam írta:Üdv!

A magyarítás telepítése előtt mentettem egyet, tehát amikor még teljesen angol volt a játék. Feltelepítettem a magyarítást, majd letöröltem és most nem akarja betölteni azt a mentést, amit a magyarítás előtt mentettem. Valószínűleg én vagyok amatőr hozzá, vagy valamit elnéztem, de ötletem sincs, hogy miért van ez. Valaki nem tapasztalt hasonló problémát? Mi lehet a megoldás?
Ha a Steam Cloud aktív, akkor onnét tölti be a mentéseidet. Próbáld úgy, hogy offline-ban vagy Steam-en, és akkor a gépen lévő mentéseket fogja használni. Jó esetben itt meg lehet az a mentés, ha nem f5-tel quicksave-ltél.
coldfoenix

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: coldfoenix »

Sziasztok. Kérhetnék új id számot ugyanis a régit nem fogadta el 8 számjegyű, újat meg nem kaptad automatikusan . Email címem: coldfoenix@msn.com.

Előre is köszi.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

coldfoenix írta:Sziasztok. Kérhetnék új id számot ugyanis a régit nem fogadta el 8 számjegyű, újat meg nem kaptad automatikusan . Email címem: coldfoenix@msn.com.

Előre is köszi.
Nem fogsz kapni, Ákos házon kívül. Próbáld jövő héten, vagy utána. Ha EGYET írsz neki, biztos válaszol ha gépnél lesz.
coldfoenix

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: coldfoenix »

Akkor kellemetlen, hogy már kivettem szabadságot a hétre, hogy tesztelhessek:D. Esetleg valaki id számával nem tesztelhetek? Mert nálam csak annyi a gond, hogy ugyanazt az id számot kaptam amit az Oblivion tesztelésekor kaptam. :/
RedClout
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009. ápr. 29., szer. 13:33

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: RedClout »

coldfoenix írta:Akkor kellemetlen, hogy már kivettem szabadságot a hétre, hogy tesztelhessek:D. Esetleg valaki id számával nem tesztelhetek? Mert nálam csak annyi a gond, hogy ugyanazt az id számot kaptam amit az Oblivion tesztelésekor kaptam. :/
Nekem egyben jött két e-mail, mindkettőben volt id number, de csak a másodikat fogadta el a szoftver. Nézd meg, hátha...
coldfoenix

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: coldfoenix »

Végig néztem már mindent sajna de nem kaptam másik emailt:/ szóval most ott tartok hogy a program megvan levan töltve de nem fogadja el a kódot
voalajam

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: voalajam »

RedClout írta:
Voalajam írta:Üdv!

A magyarítás telepítése előtt mentettem egyet, tehát amikor még teljesen angol volt a játék. Feltelepítettem a magyarítást, majd letöröltem és most nem akarja betölteni azt a mentést, amit a magyarítás előtt mentettem. Valószínűleg én vagyok amatőr hozzá, vagy valamit elnéztem, de ötletem sincs, hogy miért van ez. Valaki nem tapasztalt hasonló problémát? Mi lehet a megoldás?
Ha a Steam Cloud aktív, akkor onnét tölti be a mentéseidet. Próbáld úgy, hogy offline-ban vagy Steam-en, és akkor a gépen lévő mentéseket fogja használni. Jó esetben itt meg lehet az a mentés, ha nem f5-tel quicksave-ltél.
Kipróbáltam, de sajnos ez nem az az eset. Egy béta verziós magyarítás 2 perc alatt tett tönkre 362 órányi játékot...gratulálok.
RedClout
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009. ápr. 29., szer. 13:33

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: RedClout »

És más, régebbi manuális mentésekkel? Sokat tárol a géped is!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

voalajam írta:
Kipróbáltam, de sajnos ez nem az az eset. Egy béta verziós magyarítás 2 perc alatt tett tönkre 362 órányi játékot...gratulálok.
Hát ha ilyen okos voltál, hogy nem csináltál biztonsági mentést, akkor én is gratulálok... Úgy tudom nem írta le a telepítő, hogy ,,tedd fel nyugodtan úgy ahogy van, mert semmiféle bajod nem származik belőle, ha igen, fizetünk egy láda sört'' :D
voalajam

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: voalajam »

RedClout írta:És más, régebbi manuális mentésekkel? Sokat tárol a géped is!
Az automatikus, a manuális és a quicksave se indul el...
voalajam

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: voalajam »

TGWH írta:
voalajam írta:
Kipróbáltam, de sajnos ez nem az az eset. Egy béta verziós magyarítás 2 perc alatt tett tönkre 362 órányi játékot...gratulálok.
Hát ha ilyen okos voltál, hogy nem csináltál biztonsági mentést, akkor én is gratulálok... Úgy tudom nem írta le a telepítő, hogy ,,tedd fel nyugodtan úgy ahogy van, mert semmiféle bajod nem származik belőle, ha igen, fizetünk egy láda sört'' :D
Az van drága barátom, hogy csináltam biztonsági mentést, mert tudtam, hogy katasztrófa lesz. A probléma itt az, hogy a biztonsági mentéseket se tölti be a magyarítás telepítése után...akkor pontosan most ki gratulál kinek?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

voalajam írta:
RedClout írta:És más, régebbi manuális mentésekkel? Sokat tárol a géped is!
Az automatikus, a manuális és a quicksave se indul el...
Mi van, ha kikapcsolgatod a használt beépülőket? Egyébként Elder Scrolls játékoknál alapszabály, hogy legyen tartalék mentésed arra az esetre, ha valamelyik megsérül. (Mondjuk én már jártam úgy másik játékkal is, hogy tönkrement a mentés. Azóta ott is tartalékolok. Csak ott bonyolultabb, mert konzolport.)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

voalajam írta:
Az van drága barátom, hogy csináltam biztonsági mentést, mert tudtam, hogy katasztrófa lesz. A probléma itt az, hogy a biztonsági mentéseket se tölti be a magyarítás telepítése után...akkor pontosan most ki gratulál kinek?
Akkor nagyon egyszerű a dolog, kezdesz új játékot. A mentés magától is könnyen megsérülhet, főleg ha van egy rakat mod. Senki sem garantálta, hogy működni fog. Én tudtam folytatni a mentésemet, te nem, így jártál.
voalajam

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: voalajam »

TGWH írta:
voalajam írta:
Az van drága barátom, hogy csináltam biztonsági mentést, mert tudtam, hogy katasztrófa lesz. A probléma itt az, hogy a biztonsági mentéseket se tölti be a magyarítás telepítése után...akkor pontosan most ki gratulál kinek?
Akkor nagyon egyszerű a dolog, kezdesz új játékot. A mentés magától is könnyen megsérülhet, főleg ha van egy rakat mod. Senki sem garantálta, hogy működni fog. Én tudtam folytatni a mentésemet, te nem, így jártál.
Erről van szó! Köszönöm szépen és további sikerekben gazdag munkát kívánok...Égkoszorú
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Le kellett volna menteni az ini-ket meg a modlistát is. Szerintem leginkább az ini szállt el, vagy babrált bele a magyarítás.
Töröld le és hagyd hogy a játék újragenerálja, hátha az helyrerázza a mentést is.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Voalajam írta:Üdv!

A magyarítás telepítése előtt mentettem egyet, tehát amikor még teljesen angol volt a játék. Feltelepítettem a magyarítást, majd letöröltem és most nem akarja betölteni azt a mentést, amit a magyarítás előtt mentettem. Valószínűleg én vagyok amatőr hozzá, vagy valamit elnéztem, de ötletem sincs, hogy miért van ez. Valaki nem tapasztalt hasonló problémát? Mi lehet a megoldás?

Egy béta verziós magyarítás 2 perc alatt tett tönkre 362 órányi játékot...gratulálok.
Eszembe jutott még egy lehetséges hiba. Előfordulhat, hogy a SkyUI okozza az összeomlást, ha mondjuk összekavarodott egy régebbi változattal (nálam is történt ilyen).
Feltöltöttem ide néhány lefordított beépülőt, próbáld meg Nexus Mod Managerből telepíteni a SkyUI-t.
zsomimaci

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: zsomimaci »

voalajam!
Akkor új telepítés, és tolod tovább angolul....
ha 362órát játszottál akkor nincs nagyon szükséged a magyarításra szerintem :)
Molay

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Molay »

Sziasztok,

Nyaralásból hazatérve nagy örömmel kezdtem el telepíteni a magyarítást.(köszönet érte).Sajnos a Mentha által említett probléma nekem is jelentkezett, hogy nem megfelelő verzió számmal leáll a telepítő,pedig a legfrissebb a verzió.
Az alábbiakat már megtettem, hátha tud még valaki valami ötlettel szolgálni és reményt adni, hogy az elkövetkező pár napban meglesz az 5 hiba a tesztelés folytatásához:

-steam-en Skyrim újratelepítés más meghajtóra,könyvtárba is
-steam-es file-ok újraellenőrzése
-rendszergazdaként futtatva a telepítő
-kikapcsoltam végső próbálkozásként a vírusirtót is

Eredeti alap verzió (dobozosan vásárolt) ,teljesen tiszta mod mentesen,friss win7 64 bit-es.
Vagy azóta sikerült Mentha megoldani?

Üdv,Molay
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: jondon »

Most akkor dobozos, vagy steam-es?
Eisenberg75

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Elvileg a dobozos is steames mert anno a FEAR 2-t nekem steamről kellett leszedni holott dobozosan vettem meg. Nevetséges.
Válasz küldése