Hibák a telepítővel

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Mongi
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. jan. 26., szomb. 10:33

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Mongi »

nekem valamiért nem fogadja el a id számot a telepítő
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mongi írta:nekem valamiért nem fogadja el a id számot a telepítő
Rossz id számot írtál be... de ezt amúgy elmondja a telepítő is szerintem... ctrl c ctrl v annyira azért nem nehéz...

Ha nem megy, akkor sajnáljuk, de kiestél a versenyből, majd ha vége a bétatesztnek, akkor játszhatod a teljest :D
Avatar
EM64T
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. ápr. 7., vas. 20:53

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Mongi írta:nekem valamiért nem fogadja el a id számot a telepítő
Nekem sem.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

EM64T írta:
Mongi írta:nekem valamiért nem fogadja el a id számot a telepítő
Nekem sem.
Biztos jó számot írtatok be? Nekem kettőből kétszer elfogadta, biztos jó számot írtatok be?
Mongi
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. jan. 26., szomb. 10:33

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Mongi »

másolással meg beirással se fogadja el
Avatar
EM64T
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. ápr. 7., vas. 20:53

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: EM64T »

TGWH írta:Biztos jó számot írtatok be? Nekem kettőből kétszer elfogadta, biztos jó számot írtatok be?
Ctr C + Ctrl V, amit az e-mailben kaptam.
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Biztos jó számot írtatok be? Nekem kettőből kétszer elfogadta, biztos jó számot írtatok be?[/quote]

Na mivan unatkozol míg telepít? :D Hajrá hajrá!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Történt egy apróbb baleset a küldés közben pár embernél. Hamarosan megjön a második levél... Elnézést érte.
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

Sajnos nekem sem fogadja el a számot.

Gmail-re jött egyébként.
Szerk: látom javítás alatt :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

10 karakterből áll az ID szám (a hosszabb), azt fogadjátok el. A korábbi az oblivionos azonosítótok, az sajnos ide most nem jó.

Az e-mail küldése e-mail cím szerinti ábécérendben fordítva történik. Most körülbelül a „p” betűnél járok.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

szotsaki írta:10 karakterből áll az ID szám (a hosszabb), azt fogadjátok el. A korábbi az oblivionos azonosítótok, az sajnos ide most nem jó.
Akkor én másodszorra miért kaptam rövidebbet? :D valami gebasz van :D
MANTiS

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: MANTiS »

Srácok, nekem az a problémám hogy amikor megmutatom neki a Skyrim főmappáját és telepíteném, azt írja, hogy a magyarítás csak a Skyrim könyvtárába telepíthető :? Pedig a telepítő is automatán megtalálja, de mégse engedi..
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

MANTiS írta:Srácok, nekem az a problémám hogy amikor megmutatom neki a Skyrim főmappáját és telepíteném, azt írja, hogy a magyarítás csak a Skyrim könyvtárába telepíthető :? Pedig a telepítő is automatán megtalálja, de mégse engedi..
Ez egy kb. három hetes verzióra utal...
Többieknek gondolom ment törttel is, mivel nem volt nagy reklamáció... mutasd meg neki a mappát, mennie kell.


Nem baj breki, majd rájössz miért, ha visszaolvasol :D
MANTiS

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: MANTiS »

TGWH írta:
MANTiS írta:Srácok, nekem az a problémám hogy amikor megmutatom neki a Skyrim főmappáját és telepíteném, azt írja, hogy a magyarítás csak a Skyrim könyvtárába telepíthető :? Pedig a telepítő is automatán megtalálja, de mégse engedi..
Ez egy kb. három hetes verzióra utal...
Többieknek gondolom ment törttel is, mivel nem volt nagy reklamáció... mutasd meg neki a mappát, mennie kell.


Nem baj breki, majd rájössz miért, ha visszaolvasol :D
A legfrissebb patch van fennt, szóval még mindig nem értem mi a probléma.
MANTiS

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: MANTiS »

TGWH írta:
MANTiS írta:A legfrissebb patch van fennt, szóval még mindig nem értem mi a probléma.
Én sem értem, mennie kéne... d meghajtót nekem simán megette, egyedi mappahálózattal is...
Tehát: d -> games -> The Elder Scrolls V - Skyrim
Ennyi, te hová akarod telepíteni? Nem a The Elder Scrolls V - Skyrim\Data files-ba?
C:\Games\The Elder Scrolls V Skyrim , most telepítem fel még egyszer, mert a mostaniba elég sok a mod, lehet az zavar be neki, legalább most kiderül..
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ha bármi hibát észleltek a telepítővel kapcsolatban, ebbe a szálba írjatok.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Sziasztok!

Én is kérhetnék 1 új ID-t mert az rossz amit küldtetek.
Gryphon

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Gryphon »

Üdv. Tört verziós a játékom, patch megvolt, telepítés sikerült, de a játék csak tölt, nem indul. Ötlet? Előre is köszi!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Gryphon írta:Üdv. Tört verziós a játékom, patch megvolt, telepítés sikerült, de a játék csak tölt, nem indul. Ötlet? Előre is köszi!
Tört verzió ezen a fórumon tabutéma.
Egyébként el lett rontva és azért nem indul :D


dazsolt, ha 9 számjegyű, akkor elvileg kapsz másikat. De Ákos gondolom utánanéz :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

MANTiS írta:Srácok, nekem az a problémám hogy amikor megmutatom neki a Skyrim főmappáját és telepíteném, azt írja, hogy a magyarítás csak a Skyrim könyvtárába telepíthető :? Pedig a telepítő is automatán megtalálja, de mégse engedi..
Mik vannak a Skyrim könyvtáradban? Főleg a könyvtárak érdekelnek.
Nocy

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Nocy »

Üdv. Van egy kis gondom a magyarítással! Feltelepítettem és magyar szöveg fogad ,de már a főmenüben hiányoznak betűk a szövegből! Esetleg valaki tudna segíteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nocy írta:Üdv. Van egy kis gondom a magyarítással! Feltelepítettem és magyar szöveg fogad ,de már a főmenüben hiányoznak betűk a szövegből! Esetleg valaki tudna segíteni?
Milyen betűk hiányoznak?
Gryphon

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Gryphon »

Tényleg nem fog indulni? Csak mert előzőleg arról volt szó h nem panaszkodtak a tört verzió miatt...
Nocy

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Nocy »

Hiányoznak a következők:
a folytatás -á
új játék -ú,á,é
betöltés -é
készítők -é,i,ő
kilépés -i,é,é
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Az én ID számom 8 jegyű. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nocy írta:Hiányoznak a következők:
a folytatás -á
új játék -ú,á,é
betöltés -é
készítők -é,i,ő
kilépés -i,é,é
Leírnád a Skyrim telepítési útvonalát, és azt, hogy milyen rendszer van a gépeden?
Nocy

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Nocy »

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim , Win 7 64 bit
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nocy írta:C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim , Win 7 64 bit
Skyrim\Data\interface\fonts_en.swf-et nevezd át valamire, aztán futtass egy javítást a magyarítás telepítőjével.
Nocy

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Nocy »

Sajna nem műkszik! :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nocy írta:Sajna nem műkszik! :roll:
Tényleg, milyen nyelv volt eredetileg beállítva a Skyrimednek?
Nocy

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Nocy »

Vik írta:
Nocy írta:Sajna nem műkszik! :roll:
Tényleg, milyen nyelv volt eredetileg beállítva a Skyrimednek?
Az Angol.
Louie96
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. márc. 30., szomb. 12:14

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Louie96 »

Majd újra lehet telepíteni a magyarítást mert a napokban fogom a Windows újratelepíteni és utána lehet e megint a magyarítást?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nocy írta:Az Angol.
Akkor nem tudom, mi baja van. Majd holnap feltöltöm az ékezetes betűkészletet valahova, hátha kézzel bemásolva megjavul.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Nocy írta:Hiányoznak a következők:
a folytatás -á
új játék -ú,á,é
betöltés -é
készítők -é,i,ő
kilépés -i,é,é
Milyen fájlok vannak a Data\Interface könyvtáradban még? Illetve mikori az itt található fonts_en.swf fájl módosítási dátuma?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Louie96 írta:Majd újra lehet telepíteni a magyarítást mert a napokban fogom a Windows újratelepíteni és utána lehet e megint a magyarítást?
Igen.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Üdv!

A telepítő elején egy elírást találtam és mivel ez a telepítőben van,ezért gondolom ide kell belinkelni(kijelöltem legfelül:mimimális):
http://kepfeltoltes.hu/view/130725/el_r ... es.hu_.jpg
tibor16

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: tibor16 »

Köszönöm - nekem virágbolti - mégis rendesen megtalált mindent, ékezetesek a betűk - tehát minden OK!
Külön köszönet, hogy úgy oldottátok meg, hogy nem kellett egy kiegészítőktől mentes, egy "tiszta" változatot felrakni.
Újra kezdem a játékot. Nagyon köszönöm a munkátokat! Szép napot - napokat nektek...
:)
Ash
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. feb. 19., kedd 13:56

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Ash »

Helló!

Nálam a menüelemek jó 95 %-a angol maradt. win 7 64 bit. Steam-es Deluxe Edition. Elérési útvonal: Szokásos Steam útvonal. Nincs modolva a játék. Telepítésnél mindent úgy hagytam, ahogy automatice volt állítva.



* Újra telepítettem a magyarítást. Annyi változást eszközöltem, hogy a pipát kiszedtem a Backup résznél, bár kétlem, hogy ennek köszönhetően oldódott meg a probléma. A magyarítás most már jól megy.
exebin

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: exebin »

Nekem olyan "problémám" akadt, hogy a magyarítás telepítése nálam gyanúsan gyorsan lezajlott (kb 2 perc alatt), és a játékon belül rengeteg szöveg angol (pl a főküldi infója is, ami ugye modfüggetlen). Dobok rá egy BOSS-t hátha segít, bár van egy sanda gyanúm, hogy esetlegesen a Guards Dialogue Overhaul beépülő kavarhat be.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hmm, ezek szerint ha kétszer telepítitek, akkor felül tudja magát írni normálisan? Érdekes...
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Sziasztok!

Tudnátok új ID számot küldeni, mert amit küldtetek azt nem fogadja el a telepítő!
exebin

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: exebin »

Én kétszer is telepítettem de a második is túl gyorsan feldobta magát és rengeteg vanilla szöveg angol maradt. A nap folyamán később mikor lesz időm felrakom másik gépre is a Skyrimet modok nélkül, teszek azon is egy próbát, hátha.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nekem nem adja be a SkyUi-t, a telepítéskor semmi gond nem volt. Mi lehet a gond?

Köszi
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Nekem nem adja be a SkyUi-t, a telepítéskor semmi gond nem volt. Mi lehet a gond?

Köszi
Na ennek fuss neki még egyszer, mert nem értem mire akarsz célozni.

Gyerekek, szerintem végezzünk közvéleménykutatást. Ki milyen oprendszrerrel, skyrimmal vágott neki? Jöttek-e hibaüzik, próbálta-e javítani, stb.
Csak mert általában az user háborog, közben meg ő k..rta el... lehet úgy, hogy nem is tudott róla, vagy csak egyszerűen user...
Nyílván azt a nyamvadt fájlt át kéne nevezni, majd ráereszteni a telepítőt, és megoldja magának.
Csak halkan merem leírni, hogy ha ugyan az a telepítő Bélának meg Gizinek, meg még kb. 30 embernek megcsinálta, akkor a többieknél is működnie kellene, innentől a telepítőben nem lehet hiba, főleg ha vannak olyanok is, akiknek egyszerre feltette a magyar menüt...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

TGWH írta:
Dr Lecter írta:Nekem nem adja be a SkyUi-t, a telepítéskor semmi gond nem volt. Mi lehet a gond?

Köszi
Na ennek fuss neki még egyszer, mert nem értem mire akarsz célozni.

Gyerekek, szerintem végezzünk közvéleménykutatást. Ki milyen oprendszrerrel, skyrimmal vágott neki? Jöttek-e hibaüzik, próbálta-e javítani, stb.
Csak mert általában az user háborog, közben meg ő k..rta el... lehet úgy, hogy nem is tudott róla, vagy csak egyszerűen user...
Nyílván azt a nyamvadt fájlt át kéne nevezni, majd ráereszteni a telepítőt, és megoldja magának.
Csak halkan merem leírni, hogy ha ugyan az a telepítő Bélának meg Gizinek, meg még kb. 30 embernek megcsinálta, akkor a többieknél is működnie kellene, innentől a telepítőben nem lehet hiba, főleg ha vannak olyanok is, akiknek egyszerre feltette a magyar menüt...
Úgy értettem, hogy a régi menürendszert tartotta meg valamiért.
Brythe

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Win7 Ultimate, a telepítő nem jelzett hibát, de a txt file átnevezése, és utána a magyarítás telepítőjének újbóli ráeresztése megoldotta a menü gondokat (részletek a Hibák a magyarításban topicban), texture packokkal telemoddolt Skyrimem van, nincs ütközés (bár a cégtáblákon még gondolkozom, de olyat nem raktam fel, és így is van olyan cégér, ami magyar, és olyan is, ami nem).. eddigi legnagyobb hiba az állatok nevével volt, de az is az én hibámból, nem kapcsoltam ki a realistic animal modot. Ez az én összegzésem eddig... Nincs nagy gond a magyarítással, pár elgépelés, ilyesmi... Se kifagyás, se hosszabb angol szöveg. Azt tényleg tanácsolom, hogy a modokat gondoljuk át, mi is van felrakva, lehet hogy sok esetben ott a bibi, mint nálam.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Tehát az már biztos, amit tegnap is sejtettünk, hogy másodszorra már jó lesz...
Elsőre nekem is angol maradt a menü, de én töröltem, majd feltettem a bétát. Tehát elvileg nem írt felül semmit, mert nem volt... vagy hagyott volna valamit?
Brythe

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Nem tudom, mit ír felül, az átnevezett txt file-t meghagyta, és mellétette a Translate_ENGLISH.txt-et... talán ha van olyan nevű file a mappában, akkor nem rakja be (nem írja felül), mert úgy érzékeli, hogy létezik, tehát nem kell... ez csak találgatás, ennyire nem értek hozzá.Bár ennek ellentmond, hogy van, akinek elsőre lecserélte a menüt, nem?
exebin

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: exebin »

Ami az oprendszert illeti, nálam win8 x64. Semmi hibaüzi, semmit nem ír felül, stb. Egyértelműen a többi 200+ modom a lehet a ludas, ezért fogom egy vanilla Skyrimen is tesztelni a magyarítást, amint lesz időm. Ha nagyon muszáj, betolok majd ide egy BOSS logot, de nem hiszem, hogy attól bárki is okosabb lesz majd.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Sziasztok!

Akkor ezek szerint nincs új ID szám?
Ez van így jártam. :(
(A telepítő nem hajlandó elfogadni a küldött ID számot.)
Válasz küldése