Hibák a telepítővel

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Mindegyik változat Steames, bárhonnan is veszed. A dobozos is.
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: jondon »

Ezt nem értem. Amiket eddig vettem Steam-en, ha volt dobozos változata, akkor ahhoz nem kellett a Steam, és maga a játék is eltérő lehetett a Steam-es változathoz képest. A dobozoshoz legtöbbször adtak olyan pluszokat, mint pl. papír alapú térkép, medálok, plakátok, egyebek.
Akkor, ha jól értem, a Skyrim esetében csak steam-es változatról beszélhetünk?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Igen.
Egyre több játék jelenik meg, ami mindenképpen Steamhoz kötött, ha onnan veszed, ha másik digitális boltból, ha dobozosan. Ettől még van a dobozosnak is előnye (Skyrimhoz is van papírtérkép meg szép tok), de maga a játék mindenképp az accodhoz kötődik. Annak jó lehet a doboz, akinek mondjuk lassú a netje, és nem akar tizensok gigát letölteni (bár Skyrimnél ez már csak a Legendary Editionre igaz, annyi javítás meg DLC jött közben ki hozzá, hogy nem sokat nyer az ember az alapjáték DVD-vel).
Molay

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Molay »

Mai napon újra megpróbáltam a telepítést és elsőre sikerült.(verziószám eltérés hiba)Fogalmam sincs mi lehetett a probléma ,úgyhogy pár hozzászólással ezelőtt leírt
gond nálam megoldódott.
Pipó

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Pipó »

Sziasztok! Csak 8 jegyű kódot kaptam és egy emailt. Így nem tudom telepíteni. Orvosolhatnánk ezt valahogy? THX
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Pipó írta:Sziasztok! Csak 8 jegyű kódot kaptam és egy emailt. Így nem tudom telepíteni. Orvosolhatnánk ezt valahogy? THX
Nem.
Esetleg ha Ákos újra gépközelben lesz, akkor talán.
RedClout
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009. ápr. 29., szer. 13:33

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: RedClout »

Nekem elképesztően belassult a játék, amióta felraktam a magyarítást. Ma leadtam a Barenziah köveket Vex-nek, és kb. húsz percig tartott amíg a köveket meg a koronát egyesével kivette a játék a puttonyomból.
Másik: Találtam egy telért, nekiláttam kibányászni, percekbe telt mire elkezdte a csákányozást, nem jött visszajelzés hogy mit lootoltam belőle, viszont végeszakadatlanúl bányászott szegény, nem viccelek, elmentem vacsorázni, cigiztem egyet, és még mindig ütötte a falat, ki sem tudtam belőle lépni. A játékot kellett reset-elnem, hogy abbahagyja.
A küldetéseknél és a mágiáknál jó a fordítás, de a térkép és az inventory szerintem katasztrófa. A helységneveket nem is akarom minősíteni.
Üdv
Red
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

A gond nálad lesz, nekem pl. gyorsult a patch + magyarítás után. Kicsit tedd rendbe a gépet, amúgy sem árt néha.
Meg szerencse, hogy nem is kell minősítened. Ki lett tárgyalva ezerszer, ha nm tetszik, akkor fogod a CK-t, és szépen visszaírod az egészet angol helységnevekre. Meg ha a nagy piros kard fordítás sem tetszik, azt is vissza lehet írni big red sword-ra. Hajrá.
olvasofej

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olvasofej »

Ez a hibás ID probléma azt hittem megoldódik magától (újabb e-mail), de ezek szerint tévedtem.
Van valamilyen külön site, vagy bejelentő hely amiről nem tudok ?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

olvasofej írta:Ez a hibás ID probléma azt hittem megoldódik magától (újabb e-mail), de ezek szerint tévedtem.
Van valamilyen külön site, vagy bejelentő hely amiről nem tudok ?
Ki is lett küldve ugyan arra az e-mail címre. Ha nem kaptad meg, az cumi. Majd Ákos rendezi.
olvasofej

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olvasofej »

nem és a GYIK-ben lévő e-mail-os várakozási sorban sincs benne.
Centurio

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Centurio »

Sziasztok a legfrissebb patchet honnan tudnám letölteni mert ahol megtaláltam az vagy vírusos vagy sok egyébbel lehet csak letölteni
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Centurio írta:Sziasztok a legfrissebb patchet honnan tudnám letölteni mert ahol megtaláltam az vagy vírusos vagy sok egyébbel lehet csak letölteni
Steam automatikusan a legfrissebbet szedi le. Ha warez verzió, akkor oldd meg magad, ezzel a témakörrel itt nem foglalkozunk. Ha nem megy a google kereső, mert ugye sokszor valami hiba miatt napokig áll... na akkor vedd meg eredetiben, és jó lesz :D

olvasofej, ez azt jelenti, hogy a morrohun szerver már elküldte a levelet, viszont a levelező szolgáltatód szervere még nem küldte tovább neked.
olvasofej

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olvasofej »

Az első levél meg is érkezett rendben, csak a 8 számjegyű ID-t nem fogadta el a telepítő.

A 2. meg valamiért csak nem akart megérkezni, pedig vártam türelmesen.

???
olvasofej

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olvasofej »

Ja, az olvasofej@freemail.hu címről van szó.

Na mindegy addig is fordítom tovább a The last of us-t.
olompumpa
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. aug. 15., csüt. 17:41

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olompumpa »

Sziasztok,
van-e már erre a problémára megoldás?
http://ge.tt/3MfmKDp/v/0?c
nem tudom feltelpíteni, mert nem fogadja el az utat.
(elérési út;verzió stimmel)
előre is köfönöm a válaszokat!
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Erre szerintem választ ne várj, mert:
GY.I.K. írta:Tört verziójú Skyrimet nem támogatunk, így ilyen kérdéseket kérlek ne tégy fel a fórumban.
olompumpa
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. aug. 15., csüt. 17:41

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olompumpa »

...megint megy a hipokrita demagógia. ok - értem a meghaladott álláspontodat ( és a törpiekét is - még ha az életszerűséget nélkülözi is), és tiszteletben tartom. azért köszi Szilas a reakciót! Ha mégis tud erre vki megoldást, szóljon. Megjegyzem, nem vagyok benne biztos, hogy ez csak a tört verziónál probléma...?
(+ ha mégis, és segedelmeddel hozzájárulsz , az sem a tört verzió támogatása)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

olompumpa írta:...megint megy a hipokrita demagógia. ok - értem a meghaladott álláspontodat ( és a törpiekét is - még ha az életszerűséget nélkülözi is), és tiszteletben tartom. azért köszi Szilas a reakciót! Ha mégis tud erre vki megoldást, szóljon. Megjegyzem, nem vagyok benne biztos, hogy ez csak a tört verziónál probléma...?
(+ ha mégis, és segedelmeddel hozzájárulsz , az sem a tört verzió támogatása)
Mi van nálad az "f:\games\The Elder Scrolls V Skyrim" mappában?
olompumpa
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. aug. 15., csüt. 17:41

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olompumpa »

Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Szilas »

olompumpa írta:...megint megy a hipokrita demagógia. ok - értem a meghaladott álláspontodat ( és a törpiekét is - még ha az életszerűséget nélkülözi is), és tiszteletben tartom. azért köszi Szilas a reakciót! Ha mégis tud erre vki megoldást, szóljon. Megjegyzem, nem vagyok benne biztos, hogy ez csak a tört verziónál probléma...?
(+ ha mégis, és segedelmeddel hozzájárulsz , az sem a tört verzió támogatása)
Tudod: Góg és (de)Magóg fia vagyok én.... :D
Edit: mellesleg, a segítség, nem rajtam múlik, mivel nem én írtam a telepítőt. Ezzel pedig visszatértünk a problémádra: e telepítő készítője írta a GYIK-et is, erre hívtam fel a figyelmed.
Azért remélem, hogy sikerül. ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

olompumpa írta:http://ge.tt/10utyFp/v/0
Némileg eltér az eredetitől. De érdekes, mert másoknak meg engedte a telepítő tört játékra is telepíteni a magyarítást.
olompumpa
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. aug. 15., csüt. 17:41

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: olompumpa »

na megoldottam mindent. :) - gondolom izgultatok - azért köszönöm a választ! (felraktam a legendaryt)
ez a játék zseniális blabla nincsenek szavak.
off: Kérdés: van-e valami fordítás táblázat a perkekre?
[szorgosan gyűjtöm a hibákat, de korrekt eddig minden. nagy köszönet!]
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

olompumpa írta:off: Kérdés: van-e valami fordítás táblázat a perkekre?
A WebTopicsot tudom ajánlani az Elder Scrolls Lapok alján.
Jegor

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Jegor »

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van kb. két napja felraktam a 1.9.32.08 -as frissitést és a magyarositást azota nem tudok például megnyitni egy halot személyt, vagy egy probababát mert abban a pillanatban ki dob a játék ha valakinek van tanyácsa kérem segitsen, elöre is köszönöm .
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Próbáld újratenni a magyarítást, vagy szedd ki belőle a SkyUI-t, én a leírás alapján leginkább arra gyanakszom.
Jegor

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Jegor »

genndy írta:Próbáld újratenni a magyarítást, vagy szedd ki belőle a SkyUI-t, én a leírás alapján leginkább arra gyanakszom.
Sziasztok!


Köszönöm a segitséget ujratettem a magyaritást és ki szedtem a SkyUi-t, a fent emlitett hibák megszüntek most utazás és épületböl killépéskor a töltés közben lép ki a játékbol néha.
arvalis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. nov. 18., hétf. 17:46

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: arvalis »

Hali!

Telepítővel nem települ az skse, mert összetevő átviteli hibával leáll. Ha külön felrakom rendben felmegy, de aztán a magyarítás telepítése után ezt a hibaüzenetet írja ki:

Hibakód: -5012 : 0x80070005
Hiba információ:
>SetupNew\setup.cpp (633)
PAPP:Skyrim magyarítása
PVENDOR:MorroHun Team (http://www.morrohun.hu)
PGUID:9CFF8F1A-D6B3-4996-B7DF-532FFA25AEAD
$16.0.0.328PAK
@Windows 7 / Server 2008 R2 Service Pack 1 (7601)
IE Version: 9.10.9200.16736

A párbeszédek angolul maradtak. Próbáltam csak a bemásolós verziót, akkor sem lett jó. Legendary edition van meg, elvileg a patch jó rajta. Egyesével kicserélgettem már a strings és interface mappa file-it, de a dialógusok, a főmenü angol maradt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

A fenti hibakóddal nem tudok mit kezdeni.

"A párbeszédek angolul maradtak. Próbáltam csak a bemásolós verziót, akkor sem lett jó. Legendary edition van meg, elvileg a patch jó rajta. Egyesével kicserélgettem már a strings és interface mappa file-it, de a dialógusok, a főmenü angol maradt."

Ha a DLC-ket kikapcsolod a Data Files menüpontban, akkor mi lesz? Illetve a főmenühöz kell még valami. Ha a Nexusról letöltöd, akkor ott van a csomagban a Translate_ENGLISH.txt állomány.
arvalis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. nov. 18., hétf. 17:46

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: arvalis »

Szia,

Nem telepítettem dlc-ket. Igen ott van a Translate_ENGLISH.txt állomány, be is másoltam. De angol maradt.
arvalis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. nov. 18., hétf. 17:46

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: arvalis »

Újratettem az op.rendszert. Tisztán feltettem a játékot, most szépen felment hibaüzenetek nélkül a magyarosítás is. Mégis angol maradt a főmenü, az általános feliratok, üzenetablakok szövegei. A karaktegenerálás, a játékmenü magyar... tovább már nem is néztem. Nem értem :cry:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

arvalis írta:Újratettem az op.rendszert. Tisztán feltettem a játékot, most szépen felment hibaüzenetek nélkül a magyarosítás is. Mégis angol maradt a főmenü, az általános feliratok, üzenetablakok szövegei. A karaktegenerálás, a játékmenü magyar... tovább már nem is néztem. Nem értem :cry:
Valószínűleg valamit elrontottál. Azt te sem gondolod komolyan, hogy hibás telepítőt adnak ki :D
Oprendszert felesleges volt újrahúzni, mindegy :D keress egy havert aki ért a pc-hez, majd megoldja.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:
arvalis írta:Újratettem az op.rendszert. Tisztán feltettem a játékot, most szépen felment hibaüzenetek nélkül a magyarosítás is. Mégis angol maradt a főmenü, az általános feliratok, üzenetablakok szövegei. A karaktegenerálás, a játékmenü magyar... tovább már nem is néztem. Nem értem :cry:
Valószínűleg valamit elrontottál. Azt te sem gondolod komolyan, hogy hibás telepítőt adnak ki :D
Oprendszert felesleges volt újrahúzni, mindegy :D keress egy havert aki ért a pc-hez, majd megoldja.
Ja, mert akkora ész kell ahhoz, hogy rendesen feltegyen vmit az ember :D
(Amúgy már láttam olyat, hogy csak az op rendszer újra tétele segített s felmerült problémán, de az nem TES volt.)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

arvalis írta:Újratettem az op.rendszert. Tisztán feltettem a játékot, most szépen felment hibaüzenetek nélkül a magyarosítás is. Mégis angol maradt a főmenü, az általános feliratok, üzenetablakok szövegei. A karaktegenerálás, a játékmenü magyar... tovább már nem is néztem. Nem értem :cry:
1.9-es frissítést felraktad?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ez jó kérdés, de Steames eredetivel ez elő sem fordulhat, mert mindenképpen a legutolsót (1.9) kapja, azt szedi le neki.
Ha viszont warez verzió, akkor megvan a probléma gyökere...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Ja, mert akkora ész kell ahhoz, hogy rendesen feltegyen vmit az ember :D
(Amúgy már láttam olyat, hogy csak az op rendszer újra tétele segített s felmerült problémán, de az nem TES volt.)
Mert nem értett hozzá aki csinálta, ennyi.
waszla
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. dec. 25., szer. 0:45

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: waszla »

Ave! Boldog Karácsonyt mindenkinek.Nekem a telepitö a féluton leáll és ezt irja ki:Hiba 5006 0x80070005 ..ez mi lehet?A játék a Steamos Legendary Edition.A választ elölre is köszönöm.
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

Mielőtt telepítettem a magyarítást mentettem. a telepítőn beállítottam hogy csináljon biztonsági mentést. A biztonsági mentést nem találom, a mentéseim elvesztek...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Botond írta:Mielőtt telepítettem a magyarítást mentettem. a telepítőn beállítottam hogy csináljon biztonsági mentést. A biztonsági mentést nem találom, a mentéseim elvesztek...
A biztonsági mentésnek abban a mappában kell lennie, amit megadtál neki. De ha nagyon nem találod, Steam könyvtárban jobb kattintás a Skyrimon, tulajdonságok-helyi fájlok-játékfájlok épségének ellenőrzése után szépen megnézi, hogy minden rendben van-e, és letölti, ami hiányzik. Előtte célszerű eltávolítani a magyarítást. A játék mentéseid pedig a Dokumentumok\my games\skyrim\saves mappában vannak.
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

Vik írta: A játék mentéseid pedig a Dokumentumok\my games\skyrim\saves mappában vannak.
A mappa üres :(
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: genndy »

A magyarítás akkor sem piszkál hozzá a mentéseidhez, tehát nem amiatt tűntek el.
Nézd meg akkor itt: Steam\userdata\<user ID>\72850\
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

genndy írta:A magyarítás akkor sem piszkál hozzá a mentéseidhez, tehát nem amiatt tűntek el.
Nézd meg akkor itt: Steam\userdata\<user ID>\72850\
offline módban játszok. Csak a bátyám mentései vannak ott (ő játszik online módban)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

... steam-en keresztül vetted meg vagy sem? Mert ha igen, akkor ott lesznek a mentések, erre való ez a mappa... ha meg nem, akkor a dokumentumok között lesznek a mentések... my games / skyrim
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

TGWH írta:... steam-en keresztül vetted meg vagy sem? Mert ha igen, akkor ott lesznek a mentések, erre való ez a mappa... ha meg nem, akkor a dokumentumok között lesznek a mentések... my games / skyrim
egyik helyen sincs :( . A bátyám vette meg nemtom hogy steam-en keresztül-e, de elvileg kell a steam ,offline módban is jó (én offline módban játszom)
Avatar
Darkglasscoffin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. okt. 27., vas. 18:32

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Darkglasscoffin »

Botond írta:
TGWH írta:... steam-en keresztül vetted meg vagy sem? Mert ha igen, akkor ott lesznek a mentések, erre való ez a mappa... ha meg nem, akkor a dokumentumok között lesznek a mentések... my games / skyrim
egyik helyen sincs :( . A bátyám vette meg nemtom hogy steam-en keresztül-e, de elvileg kell a steam ,offline módban is jó (én offline módban játszom)

Bocsánat, lehet, hogy totál hülyeség, csak egy kósza ötlet: Az nem lehetséges esetleg, hogy ha többen használjátok ugyanazt a gépet több felhasználói fiókkal, akkor nem a saját felhasználói fiókodban kerested a rendszer partíción?

C:/Felhasználók/Saját felhasználói fiókod/Dokumentumok/My Games/Skyrim/Saves
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Darkglasscoffin írta: Bocsánat, lehet, hogy totál hülyeség, csak egy kósza ötlet: Az nem lehetséges esetleg, hogy ha többen használjátok ugyanazt a gépet több felhasználói fiókkal, akkor nem a saját felhasználói fiókodban kerested a rendszer partíción?

C:/Felhasználók/Saját felhasználói fiókod/Dokumentumok/My Games/Skyrim/Saves
Nem hülyeség, én is ma délelőtt jöttem rá, hogy ez lehet nála a probléma.
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

Vik írta:
Darkglasscoffin írta: Bocsánat, lehet, hogy totál hülyeség, csak egy kósza ötlet: Az nem lehetséges esetleg, hogy ha többen használjátok ugyanazt a gépet több felhasználói fiókkal, akkor nem a saját felhasználói fiókodban kerested a rendszer partíción?

C:/Felhasználók/Saját felhasználói fiókod/Dokumentumok/My Games/Skyrim/Saves
Nem hülyeség, én is ma délelőtt jöttem rá, hogy ez lehet nála a probléma.
A többi fiókban sincs :( :(
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

Nem lehet az a gond oka hogy elvileg steam-mal játszok, de mindig offline dódban volt és így nem tudta feltölteni, a magyarító meg feltételezte hogy fent van? :?: Másra nem tudok gondolni hisz az egyetlen mod a Dragonborn, amivel elvileg kompatibilis...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Botond írta:Nem lehet az a gond oka hogy elvileg steam-mal játszok, de mindig offline dódban volt és így nem tudta feltölteni, a magyarító meg feltételezte hogy fent van? :?: Másra nem tudok gondolni hisz az egyetlen mod a Dragonborn, amivel elvileg kompatibilis...
Azért van a gépeden a mappa, hogy oda mentse. Hülyeség lenne neki mindig netre mászkálni egy mentésért, bár vannak idióták, akik simán megoldanának így egy-két játékot :D
Botond

Re: Hibák a telepítővel

Hozzászólás Szerző: Botond »

TGWH írta:
Botond írta:Nem lehet az a gond oka hogy elvileg steam-mal játszok, de mindig offline dódban volt és így nem tudta feltölteni, a magyarító meg feltételezte hogy fent van? :?: Másra nem tudok gondolni hisz az egyetlen mod a Dragonborn, amivel elvileg kompatibilis...
Azért van a gépeden a mappa, hogy oda mentse. Hülyeség lenne neki mindig netre mászkálni egy mentésért, bár vannak idióták, akik simán megoldanának így egy-két játékot :D
Akkor mégis mi lehet a baj forrása?
És hogy lehet megoldani?
Válasz küldése