Mód ötletek

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:raimhol343: A harmadik mod leírása egy az egyben a te kéréseidet tartalmazza. :/ Ergo szavad nem lehetne!
De igazán megírhatnád azt a levelet angolul, ha csak így ránézésből képes vagy lefordítani a mod leírást. :P

U.i.: Sőt most látom az utolsó is egy az egyben megfelel a kérésednek!
Na jó, de ahhoz fel kéne pakolni egy csomó arnéa modot, hogy megtudja... mondjuk kérhette volna a másik modos témában, igaz, nálad a pont...
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta:raimhol343: A harmadik mod leírása egy az egyben a te kéréseidet tartalmazza. :/ Ergo szavad nem lehetne!
De igazán megírhatnád azt a levelet angolul, ha csak így ránézésből képes vagy lefordítani a mod leírást. :P

U.i.: Sőt most látom az utolsó is egy az egyben megfelel a kérésednek!
Na jó, de ahhoz fel kéne pakolni egy csomó arnéa modot, hogy megtudja... mondjuk kérhette volna a másik modos témában, igaz, nálad a pont...
Egy szót sem tudok angolul... Nem tudom mit ír. Én csak annyit szeretnék, hogy 1vs1-be kapjak ellenfeleket, végtelen számút, akik sosem fogynak ki, ne ugyan azok legyenek az ellenfelek, és ne ugyan olyan erősek legyenek... magyarul ellenfélgeneráló program kell....:D
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Dr.UnGrammar írta:raimhol343: A harmadik mod leírása egy az egyben a te kéréseidet tartalmazza. :/ Ergo szavad nem lehetne!
De igazán megírhatnád azt a levelet angolul, ha csak így ránézésből képes vagy lefordítani a mod leírást. :P

U.i.: Sőt most látom az utolsó is egy az egyben megfelel a kérésednek!
Webfordításba írtam be, ahol félig megértettem, miylen ez az aréna, de még msot sem világos, tehát nem tudom megírni azt az angol levelet... ezért kérrdezt, hátha valami itt képes megírni angolul...
duble.d

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Sztem meglehetne csinálni amit kér mit szóltok én Égkoszorúba csinálok egy marha nagy arénát és ha kész átadom valami programokhoz jobbanértőnek akinek csak annyi dolga lenne hogy megcsinálja az ujragenerálódó ellenfeleket vagy ha tényleg olyan bonyolult ez a dolog akkor csak tegyen be 100-200 uj aréna harcost. Azt írják nincs idejük szal mire végeznek 100 emberrel vagy merrel vagy szörnyel m1 úgyis eltelik egy év xD szóval valaki aki jól programozik CK-zik irjon én meg nekilátok az arénának.
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

duble.d írta:Sztem meglehetne csinálni amit kér mit szóltok én Égkoszorúba csinálok egy marha nagy arénát és ha kész átadom valami programokhoz jobbanértőnek akinek csak annyi dolga lenne hogy megcsinálja az ujragenerálódó ellenfeleket vagy ha tényleg olyan bonyolult ez a dolog akkor csak tegyen be 100-200 uj aréna harcost. Azt írják nincs idejük szal mire végeznek 100 emberrel vagy merrel vagy szörnyel m1 úgyis eltelik egy év xD szóval valaki aki jól programozik CK-zik irjon én meg nekilátok az arénának.
Hű köszi, hogy segítesz ! :) Igazából az is nagyon király lenne, ha az az aréna benne berakva, ami az oblivionba volt egy az egyben, annyi különbséggel, amit írtál, hogy a harcosok generálódnáának. Ha erre nincs idő, akkor az is jó, ha rengeteg harcos van igazából. Csak a lényeg az az, hogy változatos legyen. Oblivioni aréna is eszméletlen jó volt, és tökre sajnáltam amikor vége volt, és csak iylen hülye szörnyekkel lehetett küzdeni. Ezért gondoltam a generálást, és akkor sosem fogy ki az ellenfél, és sosem tudod kit kapsz ki, aztán ha rossz napod van belefuthatsz olyanba is, aki lekaszabol 3 ütésből ! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Könnyűnek nem mondanám (sőt, helyenként kifejezetten bonyolult és nehézkes volt), de azért megvalósíthatónak bizonyult. Úgy vélem, minden követelményt sikerült teljesíteni.
Minden túlélt meccs után nincs külön jutalom, mert az ellenfelek dinamikusan, végtelenítve jelennek meg, de mindegyiknél található kincs (pénz is), ha elég gyors vagy. Mivel nemsokára ki kell fizetnem egy tartozást, jól jönne a felajánlott jutalom. Számlaszámot, ha kell tudok adni, de jó lesz Nexuson át, a Donate gombbal elérhető Paypalen keresztül is.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/39299/?
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Vik írta:
Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Könnyűnek nem mondanám (sőt, helyenként kifejezetten bonyolult és nehézkes volt), de azért megvalósíthatónak bizonyult. Úgy vélem, minden követelményt sikerült teljesíteni.
Minden túlélt meccs után nincs külön jutalom, mert az ellenfelek dinamikusan, végtelenítve jelennek meg, de mindegyiknél található kincs (pénz is), ha elég gyors vagy. Mivel nemsokára ki kell fizetnem egy tartozást, jól jönne a felajánlott jutalom. Számlaszámot, ha kell tudok adni, de jó lesz Nexuson át, a Donate gombbal elérhető Paypalen keresztül is.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/39299/?
1-1-be is lehet küzdeni ? :) Amúgy számlaszámot küldj ! Még egy gondom van, hiába próbálok regisztrálni, nem tudok egyszerűen... nem tudom letölteni a módot. emailre nem jött ilyen azonosító sem..
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Erre a tetves oldalra lehetetlen regisztrálni, 8. accontot regisztrálom be, de képtelenség belépni... Nem tudom letölteni a módot... nem jön semmi email, kezdek idegbeteg lenni... Amúgy a vidi alapján egész jó a mód ! :)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ugye még véletlenül sem fizetősen akarsz regisztrálni? Mert simán lehet ingyenesen is. Nem kellene hogy gond legyen, elég sokan használják a Nexust.
modoljunk3

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk3 »

sikerült regisztrálnom fél óra után...
ezt írja ki amikor leakarom tölteni a fájlt :
Your file is being prepared for download
If you do not receive an error, and the page continues to load, please be patient. Your file is being transferred to this server for downloading.
Download not starting? Please enable javascript and HTTP redirects in your browser and insure you aren't running any plugins that might stop these from loading (Adblockers, NoScript, etc.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ilyenkor várj szépen, amíg felugrik a letöltőablak.
Meg kapcsold ki az adblockert és engedélyezd a java-t
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Áhh sikerül !!!! király, letöltötte ! :D
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Vik írta:
Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Könnyűnek nem mondanám (sőt, helyenként kifejezetten bonyolult és nehézkes volt), de azért megvalósíthatónak bizonyult. Úgy vélem, minden követelményt sikerült teljesíteni.
Minden túlélt meccs után nincs külön jutalom, mert az ellenfelek dinamikusan, végtelenítve jelennek meg, de mindegyiknél található kincs (pénz is), ha elég gyors vagy. Mivel nemsokára ki kell fizetnem egy tartozást, jól jönne a felajánlott jutalom. Számlaszámot, ha kell tudok adni, de jó lesz Nexuson át, a Donate gombbal elérhető Paypalen keresztül is.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/39299/?
Az a baj amúgy, hogy ha odamegyek az aréna mesterhez, ő bevisz "középre" és jön végtelen mennyiségű ellenfél, egymás után, szóval sárkánytól vérfarkasig minden, a karokat meglehet húzni, de akkor is kettesével jönnek az ellenfelek 1vs1be nem lehet harcolni az a gond... :S Amúgy elehet szórakozni az arénában, és nem rosz beépülő, de 1vs1be nem lehet harcolni, és fogalmam sincs, hogy a "lények" felszerelései generálódnak-e.
duble.d

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Jó akkor márt nem kell csinálni arénát, jó az nem? :D xD csináltam egy mod ot világitó nyilvesszőkel dlc-k nélkül valakit érdekel vagy ha nem gond kitehetnétek a skyrim plungok közé majd :DD
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

modoljunk írta: Az a baj amúgy, hogy ha odamegyek az aréna mesterhez, ő bevisz "középre" és jön végtelen mennyiségű ellenfél, egymás után, szóval sárkánytól vérfarkasig minden, a karokat meglehet húzni, de akkor is kettesével jönnek az ellenfelek 1vs1be nem lehet harcolni az a gond... :S Amúgy elehet szórakozni az arénában, és nem rosz beépülő, de 1vs1be nem lehet harcolni, és fogalmam sincs, hogy a "lények" felszerelései generálódnak-e.
Amikor az arénamester küldetését csinálod, akkor nem jön végtelen mennyiségű ellenfél. Egymás után jön 9, és kész. Ha a random enemies gombot megnyomod (kapunyitó/záró gombtól eggyel balra), akkor jön az, amit kértél. Igaz, nem 1-1 elleni csaták lesznek. Mondjuk nem emlékszem, hogy ezt külön kérted volna. De egyébként is sokkal érdekesebb a 2-5 (vagy több) résztvevős, mindenki mindenki ellen harc... :)
(Nálam volt olyan, hogy a csata hevében két követőm kinyírta a harmadikat. Nem tudom, miért haragudtak meg rá...)

Ja megvan. Ha megnyomod valamelyik lénycsoportnak a gombját, és nem mész oda hozzájuk rögtön, akkor egymással kezdenek el harcolni. Csak annyi a dolgod, hogy megvárod, amíg az egyik nyer, és azzal már tudsz 1-1 elleni csatát játszani.

Számlaszámom:
Dózsa Viktor
10700103-33610807-51100005 (Cib Bank)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Vik írta:Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
Az lenne a legjobb ! Csak az is jó lenne, ha bármiylen erejű lehetne az ellenfél bármilyen cuccal ! Amúgy a sziget nagyon király, és a többi dolog.
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

modoljunk írta:
Vik írta:Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
Az lenne a legjobb ! Csak az is jó lenne, ha bármiylen erejű lehetne az ellenfél bármilyen cuccal ! Amúgy a sziget nagyon király, és a többi dolog.
Vagy belehetne rakni még pár "aktiváló kart" ami 1 ellenfelet ad, és valami mondjuk kettőt, és akkor nézni is lehet a harcot akár ! :D
Adam93

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Adam93 »

Vik írta:Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
Szia ! Kipróbáltam a módot, és a sziget nekem is tetszett, de az aréna az nem a legjobb. A karos megoldás nem rossz, de az a baj, hogy az aréna mesternél ott jön 10 ellenfél kb sárkánytól kezdve minden. ha a karokat húzod meg, akkor pedig mindig minimum két ellenfél jön, akik egymással kezdenek harcolni elsőnek, vagy folyamatosan teremnek. Az lenne az igazi, ha odamennénk ahoz a csukjás arénamesterhez, megkérdezi, hogy "akarsz harcolni" (valami béna szöveg ) És mondod, hogy "persze hogy akarok" (valami szöveg..) és mehetsz mint az Oblivionba be az arénába, és nyílik ki a kapu. Aztán generálna egy ellenfelet, de szigorúan egy ellenfelet, aki véletlen fajú (de emebrszerű, tehát elf, ork, sötét elf, északi, római, khait stb..) és véletlenszerű képességekkel és szinttel. Ez lenne a tökéletes aréna mód, persze a többi kar megmaradhatna amik vannak idáig. Még annyit, hogy a banditák akiket kipróbáltam mindegyik nagyon gyenge volt hozzám képest, gondolom csak a cuccok lettek véletlenszerűre állítva, mert esélytelenek ellenem. Lehetne, hogy megmarad minden kar, de átállítani az arénamestert arra, amit itt kifejtettem, akkor nem kellene sok változtatás. Csak véletlenszerű legyen az ellenfelek szintje, és cuccaik, mert így nem ellenfelek, és unalmas is, amikor 200. alkalommal ölöd meg az ugyan oylan cuccú és erejűű ellenfelet. Izgalmas lenne, ha véletlenül olyan ellenfelet generálna az aréna "program" ami elintéz, vagy nagyon szoros a küzdelem.
Ha generálja az ellenfél szintjét, és cuccait, akkor lehet hogy 25ös szintemmel kapok elsőnek egy 7-es szintű elfet, akit első vágással lefejezek, aztán ha kimentem az arénából és újra rámegyek, hogy küzdeni akarok, és lehet bedobna egy orkot 56-os szintel, bazi erős fegyverrel, ha nincs szerencsém. Ezért lenne jó egy ilyen mód, mert reális lenne az aréna, tehát bármilyen erős ellenfelet kaphatsz 1 az 1 ellen. Vélemény ?
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Adam93 írta:
Vik írta:Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
Szia ! Kipróbáltam a módot, és a sziget nekem is tetszett, de az aréna az nem a legjobb. A karos megoldás nem rossz, de az a baj, hogy az aréna mesternél ott jön 10 ellenfél kb sárkánytól kezdve minden. ha a karokat húzod meg, akkor pedig mindig minimum két ellenfél jön, akik egymással kezdenek harcolni elsőnek, vagy folyamatosan teremnek. Az lenne az igazi, ha odamennénk ahoz a csukjás arénamesterhez, megkérdezi, hogy "akarsz harcolni" (valami béna szöveg ) És mondod, hogy "persze hogy akarok" (valami szöveg..) és mehetsz mint az Oblivionba be az arénába, és nyílik ki a kapu. Aztán generálna egy ellenfelet, de szigorúan egy ellenfelet, aki véletlen fajú (de emebrszerű, tehát elf, ork, sötét elf, északi, római, khait stb..) és véletlenszerű képességekkel és szinttel. Ez lenne a tökéletes aréna mód, persze a többi kar megmaradhatna amik vannak idáig. Még annyit, hogy a banditák akiket kipróbáltam mindegyik nagyon gyenge volt hozzám képest, gondolom csak a cuccok lettek véletlenszerűre állítva, mert esélytelenek ellenem. Lehetne, hogy megmarad minden kar, de átállítani az arénamestert arra, amit itt kifejtettem, akkor nem kellene sok változtatás. Csak véletlenszerű legyen az ellenfelek szintje, és cuccaik, mert így nem ellenfelek, és unalmas is, amikor 200. alkalommal ölöd meg az ugyan oylan cuccú és erejűű ellenfelet. Izgalmas lenne, ha véletlenül olyan ellenfelet generálna az aréna "program" ami elintéz, vagy nagyon szoros a küzdelem.
Ha generálja az ellenfél szintjét, és cuccait, akkor lehet hogy 25ös szintemmel kapok elsőnek egy 7-es szintű elfet, akit első vágással lefejezek, aztán ha kimentem az arénából és újra rámegyek, hogy küzdeni akarok, és lehet bedobna egy orkot 56-os szintel, bazi erős fegyverrel, ha nincs szerencsém. Ezért lenne jó egy ilyen mód, mert reális lenne az aréna, tehát bármilyen erős ellenfelet kaphatsz 1 az 1 ellen. Vélemény ?
Mintha engem idéztél volna, teljesen uygan ezt szeretném én is amit leírtál ! Maga a "sziget" nagyon király lett viszont.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Egy ilyen mód valóban jó volna, de azért "római"(inkább birodalmi) gladiátorokat nem akartok bele ugye? ;)
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Zagloba írta:Egy ilyen mód valóban jó volna, de azért "római"(inkább birodalmi) gladiátorokat nem akartok bele ugye? ;)
Oké, azt tényleg nem illene ! :D De a többi jöhetne. A léyneg, hogy NE legyen férfarkas, vámpír, stb.. szóval csak "emberszerű kaszt" amit választhatsz akár játék elején magadnak.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Most hogy jobban belegondolok akár külön frakcióként is létre lehetne hozni a gladiátorok szövetségét, továbbfejlesztve ezzel a mód.-t.
Érdekes küldetéseket lehetne berakni, ha kell szívesen írok hozzá pár kalandot, előtörténetet, stb. Csak legyen aki beilleszti az eddigiek közé. ;)
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Zagloba írta:Most hogy jobban belegondolok akár külön frakcióként is létre lehetne hozni a gladiátorok szövetségét, továbbfejlesztve ezzel a mód.-t.
Érdekes küldetéseket lehetne berakni, ha kell szívesen írok hozzá pár kalandot, előtörténetet, stb. Csak legyen aki beilleszti az eddigiek közé. ;)
Hallod én is beszállok akár a történet írásba, elég kreatív vagyok, és izgalmas fordulatos történetet tudnék alkotni ! Akár lehetne hogy az első 15 ellenfél megtervezett, és csak utánna generálná, addig pedig lehetne egy jó történetszálat vinni, és az utolsó ellenfél az aréna bajnok lenne, ha pedig legyőzzük, utánna csak generálná az ellenfeleket ahogy "írtuk" . De Vik nem tudom megcsinálja-e. a sima generálás is nehéz feladat, hogy bármiylen szintű ellenfél bármiylen cucokkal jelenjen meg... mert az nem jó, ha mindig ugyan azok jönnek, és két vágásból megölöm őket. Tényleg ! Ha bajnok lesz az ember lehetne, hogy ez lenne a szöveg "Akadt egy kihívód, vár az arénában ". és generálna egy ellenfelet, aki ugye bármilyen erős lehet bármilyen fegyverekkel, a (véletlentől függ). Aztán így ha úgy vesszük az a lényege az egésznek, hogy megőrizd a címedet. De magát az aréna harcot nem hiszem, hogy megcsinálják jól, hogy tényleg generálódjon az ellenfél, szint alapján is, és minden téren.
Hogy ez külön frakció legyen az nem rossz ötlet ! Sztorikat pedig tudnék írni, amik izgalmasabbak mint az oblivionban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

modoljunk írta:Vagy belehetne rakni még pár "aktiváló kart" ami 1 ellenfelet ad, és valami mondjuk kettőt, és akkor nézni is lehet a harcot akár ! :D
Most is lehet nézni, ahogy mások harcolnak. Ott van fent az emelvényen a szék.
adam78

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: adam78 »

Adam93 írta:
Vik írta:Azon gondolkodtam, hogy ha kell, viszonylag egyszerűen meg tudom oldani, hogy mindig csak egy véletlen ellenfél jöjjön létre.
Szia ! Kipróbáltam a módot, és a sziget nekem is tetszett, de az aréna az nem a legjobb. A karos megoldás nem rossz, de az a baj, hogy az aréna mesternél ott jön 10 ellenfél kb sárkánytól kezdve minden. ha a karokat húzod meg, akkor pedig mindig minimum két ellenfél jön, akik egymással kezdenek harcolni elsőnek, vagy folyamatosan teremnek. Az lenne az igazi, ha odamennénk ahoz a csukjás arénamesterhez, megkérdezi, hogy "akarsz harcolni" (valami béna szöveg ) És mondod, hogy "persze hogy akarok" (valami szöveg..) és mehetsz mint az Oblivionba be az arénába, és nyílik ki a kapu. Aztán generálna egy ellenfelet, de szigorúan egy ellenfelet, aki véletlen fajú (de emebrszerű, tehát elf, ork, sötét elf, északi, római, khait stb..) és véletlenszerű képességekkel és szinttel. Ez lenne a tökéletes aréna mód, persze a többi kar megmaradhatna amik vannak idáig. Még annyit, hogy a banditák akiket kipróbáltam mindegyik nagyon gyenge volt hozzám képest, gondolom csak a cuccok lettek véletlenszerűre állítva, mert esélytelenek ellenem. Lehetne, hogy megmarad minden kar, de átállítani az arénamestert arra, amit itt kifejtettem, akkor nem kellene sok változtatás. Csak véletlenszerű legyen az ellenfelek szintje, és cuccaik, mert így nem ellenfelek, és unalmas is, amikor 200. alkalommal ölöd meg az ugyan oylan cuccú és erejűű ellenfelet. Izgalmas lenne, ha véletlenül olyan ellenfelet generálna az aréna "program" ami elintéz, vagy nagyon szoros a küzdelem.
Ha generálja az ellenfél szintjét, és cuccait, akkor lehet hogy 25ös szintemmel kapok elsőnek egy 7-es szintű elfet, akit első vágással lefejezek, aztán ha kimentem az arénából és újra rámegyek, hogy küzdeni akarok, és lehet bedobna egy orkot 56-os szintel, bazi erős fegyverrel, ha nincs szerencsém. Ezért lenne jó egy ilyen mód, mert reális lenne az aréna, tehát bármilyen erős ellenfelet kaphatsz 1 az 1 ellen. Vélemény ?

Na ezt nagyon támogatom az ötletet !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Adam93 írta: Szia ! Kipróbáltam a módot, és a sziget nekem is tetszett, de az aréna az nem a legjobb. A karos megoldás nem rossz, de az a baj, hogy az aréna mesternél ott jön 10 ellenfél kb
...
Ha generálja az ellenfél szintjét, és cuccait, akkor lehet hogy 25ös szintemmel kapok elsőnek egy 7-es szintű elfet, akit első vágással lefejezek, aztán ha kimentem az arénából és újra rámegyek, hogy küzdeni akarok, és lehet bedobna egy orkot 56-os szintel, bazi erős fegyverrel, ha nincs szerencsém. Ezért lenne jó egy ilyen mód, mert reális lenne az aréna, tehát bármilyen erős ellenfelet kaphatsz 1 az 1 ellen. Vélemény ?
Vélemény? Olvasd el az előző hozzászólásomat, nézd meg a teszt videot, ha nem egyértelmű, hogyan kell véletlen ellenfeleket létrehozni az arénában. Oké, 1-1 elleni véletlen ellenfeleket holnap megcsinálom.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

modoljunk írta:De Vik nem tudom megcsinálja-e.
Már megcsináltam. Olvassátok el még egyszer amit a "random enemies" feliratú karról írtam, meg nézzétek meg a videot, amit feltöltöttem hozzá.
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Vik írta:
Adam93 írta: Szia ! Kipróbáltam a módot, és a sziget nekem is tetszett, de az aréna az nem a legjobb. A karos megoldás nem rossz, de az a baj, hogy az aréna mesternél ott jön 10 ellenfél kb
...
Ha generálja az ellenfél szintjét, és cuccait, akkor lehet hogy 25ös szintemmel kapok elsőnek egy 7-es szintű elfet, akit első vágással lefejezek, aztán ha kimentem az arénából és újra rámegyek, hogy küzdeni akarok, és lehet bedobna egy orkot 56-os szintel, bazi erős fegyverrel, ha nincs szerencsém. Ezért lenne jó egy ilyen mód, mert reális lenne az aréna, tehát bármilyen erős ellenfelet kaphatsz 1 az 1 ellen. Vélemény ?
Vélemény? Olvasd el az előző hozzászólásomat, nézd meg a teszt videot, ha nem egyértelmű, hogyan kell véletlen ellenfeleket létrehozni az arénában. Oké, 1-1 elleni véletlen ellenfeleket holnap megcsinálom.
Rendben, de azt megtudod csinálni, hogy 1lv-81lv ig bármiylen szintű lehessen az ellenfél, és bármilyen kasztból ?
Mert egyedül ork és banditával lehetett harcolni az arénában, ami emberszerű volt, és ők is kettesével jöttek. A többi karnál pedig állatok, vagy vérfarkas, iylesmik jönnek. Írtam egy hosszú leírást, hogy mi lenne a legkirályabb aréna. Csak így ha csak banditák jönnek, nem túl erős ellenfelek. Tök izgalmas lenne, ha ork, elf, bármi generálódhatna, és mondjuk véletlenül kidob a gép egy orkot 110 "pontos" kétkezes fegyver képességgel, és viszonylag erős fegyverrel... akkor elég izgalmas meccs lehetne. Ha pedig úgy generál véletlenül a gép, akkor lehet egy ütés az ellenfél. Kipróbáltam a módot, de az egyiknél egymás után 10 ellenfél jön megállás nélkül, amik nem emberszerűek, hanem sárkány, vérfarkas stb. Minden kar csak ilyen "szörnyeket" generál kivéve azt amin orkok jönnek, és ahol banditák. De a banditák szinte egyforma erősek, mindegyik két vágás volt, nem volt olyan, hogy beadott egy bazi erőset, aztán egy közepeset, vagy véletlen egy gyengét, vagy egy oylan erőset, ami lazán kinyírt. Így nem a legjobb.

Mondjuk gondolom nehéz megcsinálni amit írtunk, hogy generálja az ellenfelek pontjait és a szintjét és a fegyvereit is, és egyesével jöljenek, és emberszerűek legyenek, mert kb csak ennyiről lenne szó, és ez lenne a legizgalmasabb aréna. Mellette persze megmaradhatnának a többi karok is, végülis nem zavarnak, és valaki tuti elszórakozna vele.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Lehetne az összes olyan kaszt ellenfél, akit választhatunk játék elején kasztnak, de mellé mehetne mondjuk bandita talán. Mennénk harcolni, generál az x mennyiségű kasztból egy kasztot, generál egy kinézetet, generál cuccot neki, generál képességeket (szint, íjászat, bezsédkészség, minden) és ennyi. Ha vége a harcnak kimész az arénából, és ha gondolod mehetsz újra az aréna mesternél, és egyből generálna megint egy ellenfelet, ugyan iylen módon. Így lehet hogy nagyon gyenge ellenfelet kapsz, de az is elképzelhető, hogy véletlenül egy 80as szintű elfet dob ki a gép 110 pontos íjász képeséggel, és egy lövéssel megöl...
De megértem, ha ezt nem tudja megcsinálni senki.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

modoljunk írta: Rendben, de azt megtudod csinálni, hogy 1lv-81lv ig bármiylen szintű lehessen az ellenfél, és bármilyen kasztból ?
Nem készítettem pontos leltárt a lehetséges szintekről és osztályokról. Elég sok a lehetőség.
Mert egyedül ork és banditával lehetett harcolni az arénában, ami emberszerű volt, és ők is kettesével jöttek. A többi karnál pedig állatok, vagy vérfarkas, iylesmik jönnek. Írtam egy hosszú leírást, hogy mi lenne a legkirályabb aréna. Csak így ha csak banditák jönnek, nem túl erős ellenfelek. Tök izgalmas lenne, ha ork, elf, bármi generálódhatna, és mondjuk
Melyik részét nem érted annak, hogy:
- bemész az arénába
- becsukod az ajtót
- lenyomod a Random enemies feliratú gombot
- ha túl gyengék az ellenfelek, akkor mod konfiguráció menüben növeled a nehézséget

Mert pontosan úgy működik, amit írtál. Jönnek orkok, erdei elfek, nemes elfek, sötételfek, stb. Mind véletlenszerűen generált, véletlen felszereléssel, névvel, szakértelmekkel.
véletlenül kidob a gép egy orkot 110 "pontos" kétkezes fegyver képességgel, és viszonylag erős fegyverrel... akkor elég izgalmas meccs lehetne. Ha pedig úgy generál véletlenül a gép, akkor lehet egy ütés az ellenfél. Kipróbáltam a módot, de az egyiknél egymás után 10 ellenfél jön megállás nélkül, amik nem emberszerűek, hanem sárkány, vérfarkas stb. Minden kar csak ilyen "szörnyeket" generál kivéve azt amin orkok jönnek, és ahol banditák. De a banditák szinte egyforma erősek, mindegyik két vágás volt, nem volt olyan, hogy beadott egy bazi erőset, aztán egy közepeset, vagy véletlen egy gyengét, vagy egy oylan erőset, ami lazán kinyírt. Így nem a legjobb.

Mondjuk gondolom nehéz megcsinálni amit írtunk, hogy generálja az ellenfelek pontjait és a szintjét és a fegyvereit is, és egyesével jöljenek, és emberszerűek legyenek, mert kb csak ennyiről lenne szó, és ez lenne a legizgalmasabb aréna. Mellette persze megmaradhatnának a többi karok is, végülis nem zavarnak, és valaki tuti elszórakozna vele.
Most is ez a legizgalmasabb aréna. Viszont az 1-1 elleni harcot addig nem rakom bele, amíg nem tudod használni, mert felesleges. (Mindössze egy kapcsoló kellene a mod konfiguráció menübe, meg a véletlen szám generálásnál kellene figyelni ennek az állapotát, és ha valaki bekapcsolja, akkor a létrehozandó ellenfelek számát átírni egyre, de nincs hozzá kedvem. Persze, ha lenne valami ösztönző dolog...)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Lehetne az összes olyan kaszt ellenfél, akit választhatunk játék elején kasztnak, de mellé mehetne mondjuk bandita talán. Mennénk harcolni, generál az x mennyiségű kasztból egy kasztot, generál egy kinézetet, generál cuccot neki, generál képességeket (szint, íjászat, bezsédkészség, minden) és ennyi. Ha vége a harcnak kimész az arénából, és ha gondolod mehetsz újra az aréna mesternél, és egyből generálna megint egy ellenfelet, ugyan iylen módon. Így lehet hogy nagyon gyenge ellenfelet kapsz, de az is elképzelhető, hogy véletlenül egy 80as szintű elfet dob ki a gép 110 pontos íjász képeséggel, és egy lövéssel megöl...
De megértem, ha ezt nem tudja megcsinálni senki.
Először azt érted meg kérlek, amit írtam. Köszike.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:Lehetne az összes olyan kaszt ellenfél, akit választhatunk játék elején kasztnak, de mellé mehetne mondjuk bandita talán. Mennénk harcolni, generál az x mennyiségű kasztból egy kasztot, generál egy kinézetet, generál cuccot neki, generál képességeket (szint, íjászat, bezsédkészség, minden) és ennyi. Ha vége a harcnak kimész az arénából, és ha gondolod mehetsz újra az aréna mesternél, és egyből generálna megint egy ellenfelet, ugyan iylen módon. Így lehet hogy nagyon gyenge ellenfelet kapsz, de az is elképzelhető, hogy véletlenül egy 80as szintű elfet dob ki a gép 110 pontos íjász képeséggel, és egy lövéssel megöl...
De megértem, ha ezt nem tudja megcsinálni senki.
Először azt érted meg kérlek, amit írtam. Köszike.
Én kipróbáltam, de a random eminems karnál jöttek vérfarkasok és sárkányok is, és körülbelül 10-en egymás után ! Az első két ellenfél volt csak "emberszerű" a random eminems karnál .
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Egyébként nagyon szeretném megtanulni a creation kitet jól használni, hogyt naulhatom meg, ha abszolult nem tudok angolul ? Csak németül tudok. De nem iylen alapszintre gondoltam, hanem mesteri szintre, szóval ahol bonyolultabb dolgokat is megtudok csinálni ?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

raimhol343 írta:Egyébként nagyon szeretném megtanulni a creation kitet jól használni, hogyt naulhatom meg, ha abszolult nem tudok angolul ? Csak németül tudok. De nem iylen alapszintre gondoltam, hanem mesteri szintre, szóval ahol bonyolultabb dolgokat is megtudok csinálni ?
Tényleg, ez egy jó dolog!
Én is szeretném megtanulni a Kit használatát olyan szinten, hogy akármit meg tudjak benne csinálni. Nagyon minimálisan tudok csak angolul.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Most hogy jobban belegondolok akár külön frakcióként is létre lehetne hozni a gladiátorok szövetségét, továbbfejlesztve ezzel a mód.-t.
Érdekes küldetéseket lehetne berakni, ha kell szívesen írok hozzá pár kalandot, előtörténetet, stb. Csak legyen aki beilleszti az eddigiek közé. ;)
Ne basszus ezt hányszor hallottam már :D
Tudod te hány project alakul azzal a céllal, hogy történetíró már van vagy 20, de se grafikus, se programozó nem jelentkezik? :D történetet írni bárki tud, az nem munka :P
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

TGWH írta:
Zagloba írta:Most hogy jobban belegondolok akár külön frakcióként is létre lehetne hozni a gladiátorok szövetségét, továbbfejlesztve ezzel a mód.-t.
Érdekes küldetéseket lehetne berakni, ha kell szívesen írok hozzá pár kalandot, előtörténetet, stb. Csak legyen aki beilleszti az eddigiek közé. ;)
Ne basszus ezt hányszor hallottam már :D
Tudod te hány project alakul azzal a céllal, hogy történetíró már van vagy 20, de se grafikus, se programozó nem jelentkezik? :D történetet írni bárki tud, az nem munka :P
TGWH te mindig csak provokatívan tudsz írni...VIK 1 nap alatt összedobott egy egész jó arénát rengeteg helyszínnel, házzal, emberekkel... ha egy hétig dolgozna rajta, vagy valaki más esetleg, és páran összedobunk egy jó történetet, simán lehetne egy brutális kiegészítőt csinálni, csak akarat kérdése.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hajrá, neki lehet állni.
Vik is sok dolgot kölcsönzött. Ha olyant kérsz ami már van, azt megkeresi, nincs vele sok meló. De általában olyant gondolnak ki a túlbuzgó történetírók, amit nek lehet megcsinálni. Meg az egyéb, lehetséges, de macera dolgok...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik ha szabad megkérdeznem, akkor elárulnád, hogy modoljunk uraság fizetett-e már a kért mod-ért?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Jó történetet nem tud bárki írni, ugyanis tapasztalat meg fantázia kell hozzá. Meg tudni kell kifejeznie magát az embernek.
Szerintem az gondolta az ember, hogy Vik egy saját arénát alkotott meg és nem egy már meglévőt alakított át.
Fizetni a mai világban? Neki sem álltam volna egy saját "mod" készítésének hacsak nem küldi el egy részét az általa felkínált összegnek.
TGWH ilyen, majd megszokod. :D ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Jó történetet nem tud bárki írni, ugyanis tapasztalat meg fantázia kell hozzá. Meg tudni kell kifejeznie magát az embernek.
Szerintem az gondolta az ember, hogy Vik egy saját arénát alkotott meg és nem egy már meglévőt alakított át.
Fizetni a mai világban? Neki sem álltam volna egy saját "mod" készítésének hacsak nem küldi el egy részét az általa felkínált összegnek.
TGWH ilyen, majd megszokod. :D ;)
Igen, de a legtöbb ember csak azt hiszi, hogy jó sztorit tud írni.
Én az oblivionnál unatkoznak, gondoltam készítek egy katedrálist az erdő közepére. Talajegyengetes, két templom osszenyom, így lett kéttornyu, meg átszineztem az oltár texturat. Nem nehéz, csak ra kell jönni i hogy van, onnantól könnyű.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Én kipróbáltam, de a random eminems karnál jöttek vérfarkasok és sárkányok is, és körülbelül 10-en egymás után ! Az első két ellenfél volt csak "emberszerű" a random eminems karnál .
Na, arra kíváncsi vagyok, hogy csináltad. Mert ilyet az aréna nem tud. Főleg nem 10-et egymás után. Szerintem kevered az arénamester küldetésével, mert ott tényleg vannak ilyen ellenfelek, és tényleg 9 (10?) hullámban jönnek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Egyébként nagyon szeretném megtanulni a creation kitet jól használni, hogyt naulhatom meg, ha abszolult nem tudok angolul ? Csak németül tudok. De nem iylen alapszintre gondoltam, hanem mesteri szintre, szóval ahol bonyolultabb dolgokat is megtudok csinálni ?
Sehogy. Először meg kell tanulnod angolul, hogy el tudd olvasni a www.creationkit.com leírásait. Próbálkozhatsz persze Gugli fordítóval, hátha jobban tudja az angol-német fordítást, mint a bármi-magyar fordítást...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

modoljunk írta:TGWH te mindig csak provokatívan tudsz írni...VIK 1 nap alatt összedobott egy egész jó arénát rengeteg helyszínnel, házzal, emberekkel... ha egy hétig dolgozna rajta, vagy valaki más esetleg, és páran összedobunk egy jó történetet, simán lehetne egy brutális kiegészítőt csinálni, csak akarat kérdése.
Nem egészen. 1 hétig dolgoztam rajta (két teljes szabadnapom is ráment), aminek a nagy része a véletlen ellenfelek generálásával telt, plusz, ha már ennyit foglalkoztam vele, kijavítottam néhány hibát az aréna többi részében. Maga az aréna már készen volt, és megkérdeztem a készítőjét, hogy használhatom-e.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Vik ha szabad megkérdeznem, akkor elárulnád, hogy modoljunk uraság fizetett-e már a kért mod-ért?
Még nem.
Aki meg a nevemben próbált válaszolni erre: két kattintással tudok törölni bármilyen hozzászólást a fórumról, úgyhogy felesleges próbálkozni.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Gondolom van saját "mod" ötleted is Vik, ha igen remélem elkészíted majd?! ;)

Sejtettem hogy fel kellett venned a kapcsolatot az aréna készítőjével már csak azért is mert így korrekt.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:Én kipróbáltam, de a random eminems karnál jöttek vérfarkasok és sárkányok is, és körülbelül 10-en egymás után ! Az első két ellenfél volt csak "emberszerű" a random eminems karnál .
Na, arra kíváncsi vagyok, hogy csináltad. Mert ilyet az aréna nem tud. Főleg nem 10-et egymás után. Szerintem kevered az arénamester küldetésével, mert ott tényleg vannak ilyen ellenfelek, és tényleg 9 (10?) hullámban jönnek.
Minden kart kipróbáltam, és a random eminemsnél is beadott mindig pár ellenfelet, sárkánytól kezdve mindent, ugyan azt csinálta a kar, mint amit az aréna mester "adott" .
Módharcos

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Módharcos »

Lenne egy ötletem ! Ez egy kicsit reálisabbá tenné csak a "játkot". annyi lenne a lényeg, hogy a nyílvesszőknél bekéne állítani, hogyha fejet ér egy lövés, akkor pl 80% essély van a halálra, ha a szívet, mondjuk akkor is, magyarul számítana, hogy hol találnak el nyílvesszővel, ha olyan helyen ami az életben halálos lenne, akkor a játékban is belelehessen halni egy lövésbe. annyi az egész,. hogy a szív környékére és a fej környékére betenni valamit, ami érzékeli, hogy oda ment a "nyílvessző" és akkor x % esély van a halálra. de azt is lehetne, hogy a nyílvesszők a test bizonyos pontjain máshogy sebződjenek, pl a lábon maradna a sebzés olyan mint most, de a testem pl háromszoros a sebés, a szívnél mondjuk 6szoros, fejen pedig mondjuk egyből halálos. Szerintem így tök reális lenne, mondjuk meg is nehezítené nagyon a játékot. Ezt mondjuk nem tudom hogy ez kivitelezhető-e, azért ez bonyolultnak tűnik. Olyan módot is lehetne csinálni, ami kicsit reálisabbá teszi a fegyveres harcot, pl teles erőből ha vág az ember akkor "ahová vágtál" ott 30% esély van hogy levágod azt a testrészét ! (oké ez már nagyon bonyolult lenne megtervezni ).
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Minden kart kipróbáltam, és a random eminemsnél is beadott mindig pár ellenfelet, sárkánytól kezdve mindent, ugyan azt csinálta a kar, mint amit az aréna mester "adott" .
Esetleg próbáld meg a kart az aréna mester nélkül.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:Minden kart kipróbáltam, és a random eminemsnél is beadott mindig pár ellenfelet, sárkánytól kezdve mindent, ugyan azt csinálta a kar, mint amit az aréna mester "adott" .
Esetleg próbáld meg a kart az aréna mester nélkül.
De próbáltam kétszer pár napja, és mindig egymás után jött egy csomó lény, és egy oylan kar sem volt, ahol egyedül jött egy ellenfél, mindig legalább ketten.
Válasz küldése