Mód ötletek

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:De próbáltam kétszer pár napja, és mindig egymás után jött egy csomó lény, és egy oylan kar sem volt, ahol egyedül jött egy ellenfél, mindig legalább ketten.
Még egyszer, utoljára megmutatom, hogyan kell használni a véletlen ellenfelekkel történő harcot az arénában. Utána részemről befejeztem. (Egyedül tényleg csak kis eséllyel jön ellenfél - azt a részt még nem raktam bele.)
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:De próbáltam kétszer pár napja, és mindig egymás után jött egy csomó lény, és egy oylan kar sem volt, ahol egyedül jött egy ellenfél, mindig legalább ketten.
Még egyszer, utoljára megmutatom, hogyan kell használni a véletlen ellenfelekkel történő harcot az arénában. Utána részemről befejeztem. (Egyedül tényleg csak kis eséllyel jön ellenfél - azt a részt még nem raktam bele.)
Nekem iylen mód konfigurációs menüm nem is volt talán. Amúgy mire szolgál az, hogy easy, medium vagy harc-e a beállítás (csak ugye elvileg random a karaktergenerálás) ? És a legalsó hogy Use Expanded list, mire való ? Ha csak egy ellenfél jön aminek bármilyen lehet a faja és a cuccai és az ereje, akkor jó az aréna teljesen. De ha pl csak banditák jöhetnek, akik mindig egyforma erősek ugyan olyan cucokkal, az unalmas, mert az lenne a lényeg, hogy ha véletlenül olyat generál, akkor izgalmas harc legyen, és akár meg is halhassak. pl generál egy elfet 100-as íj képességgel, és megkapja a legjobb íjjat a játékban, és 400 életerőt, annyira pechem van, és akkor lehet megöl az arénában.

Igazság szerint az oblivionban lévő harcok voltak a legjobbak, bement az ember, kicsit várt, és kapta az ellenfelet. annyi hogy ott megtervezett ellenfelek voltak. de ugyan így lehetne itt is, csak ugye a generálással, és akkor nagyon bénától az extra brutális ellenfélig bármit beadhat a játék.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
Dr.UnGrammar írta:Vik ha szabad megkérdeznem, akkor elárulnád, hogy modoljunk uraság fizetett-e már a kért mod-ért?
Még nem.
Aki meg a nevemben próbált válaszolni erre: két kattintással tudok törölni bármilyen hozzászólást a fórumról, úgyhogy felesleges próbálkozni.
Szomorú...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Nekem iylen mód konfigurációs menüm nem is volt talán.
Kell hozzá a SkyUI (meg a SKSE).
Amúgy mire szolgál az, hogy easy, medium vagy harc-e a beállítás (csak ugye elvileg random a karaktergenerálás) ? És a legalsó hogy Use Expanded list, mire való ?
Véletlenszerűen jönnek az ellenfelek, de a nehézségüket ezzel lehet szabályozni. Az expanded list kiterjeszti a használt listákat az eggyel könnyebb nehézségi fokozatra.
Ha csak egy ellenfél jön aminek bármilyen lehet a faja és a cuccai és az ereje, akkor jó az aréna teljesen. De ha pl csak banditák jöhetnek, akik mindig egyforma erősek ugyan olyan cucokkal, az unalmas, mert az lenne a lényeg, hogy ha véletlenül olyat generál, akkor izgalmas harc legyen, és akár meg is halhassak. pl generál egy elfet 100-as íj képességgel, és megkapja a legjobb íjjat a játékban, és 400 életerőt, annyira pechem van, és akkor lehet megöl az arénában.
Tudod mit? Ha kifizeted a felajánlott jutalmat, csak a te kedvedért lesz olyan beállítási lehetőség, hogy mindig egy ellenfél jön (nem pedig a mostani, véletlenszerű mennyiség), 80+ szinten, akinek lesz olyan képessége, hogy ha eltalálja a játékost, mondjuk 50% eséllyel végez vele. Mindent a megrendelő kedvéért. :)
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:Nekem iylen mód konfigurációs menüm nem is volt talán.
Kell hozzá a SkyUI (meg a SKSE).
Amúgy mire szolgál az, hogy easy, medium vagy harc-e a beállítás (csak ugye elvileg random a karaktergenerálás) ? És a legalsó hogy Use Expanded list, mire való ?
Véletlenszerűen jönnek az ellenfelek, de a nehézségüket ezzel lehet szabályozni. Az expanded list kiterjeszti a használt listákat az eggyel könnyebb nehézségi fokozatra.
Ha csak egy ellenfél jön aminek bármilyen lehet a faja és a cuccai és az ereje, akkor jó az aréna teljesen. De ha pl csak banditák jöhetnek, akik mindig egyforma erősek ugyan olyan cucokkal, az unalmas, mert az lenne a lényeg, hogy ha véletlenül olyat generál, akkor izgalmas harc legyen, és akár meg is halhassak. pl generál egy elfet 100-as íj képességgel, és megkapja a legjobb íjjat a játékban, és 400 életerőt, annyira pechem van, és akkor lehet megöl az arénában.
Tudod mit? Ha kifizeted a felajánlott jutalmat, csak a te kedvedért lesz olyan beállítási lehetőség, hogy mindig egy ellenfél jön (nem pedig a mostani, véletlenszerű mennyiség), 80+ szinten, akinek lesz olyan képessége, hogy ha eltalálja a játékost, mondjuk 50% eséllyel végez vele. Mindent a megrendelő kedvéért. :)
A magyarításban két fájl volt, csak az egyiket raktam fel, SKSE van, de SkyUI nem tudom van-e vagy pont a másikat raktam-e fel. Ha egyesével jönnek kifizetem, az íjas dolog nem érdekel annyira, sok macera lenne vele, hogy pár testrészen halálos lehessen a lövés, és az bonyolultabb feladat lenne megcsinálni, mint az egész arénát szerintem. Gondolom egy rádiuszt be kell állítani a szív környékére, amit ha eltalál a nyíl akkor halált ad be, de ehhez is programozni kell, és lehet bugolna néha a program stb, szóval ez nagyon macerás szerintem. Ha az arénában egyesével jönnek, és minden random, még a képességeik és az életerejük is, akkor fizetek, mivel megígértem ! Ha egyesével jönnek elméletileg megvan minden feltétel.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

SKYUI-m nincs az a probléma.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:SKYUI-m nincs az a probléma.
Innen letöltheted.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:A magyarításban két fájl volt, csak az egyiket raktam fel, SKSE van, de SkyUI nem tudom van-e vagy pont a másikat raktam-e fel. Ha egyesével jönnek kifizetem, az íjas dolog nem érdekel annyira, sok macera lenne vele, hogy pár testrészen halálos lehessen a lövés, és az bonyolultabb feladat lenne megcsinálni, mint az egész arénát szerintem. Gondolom egy rádiuszt be kell állítani a szív környékére, amit ha eltalál a nyíl akkor halált ad be, de ehhez is programozni kell, és lehet bugolna néha a program stb, szóval ez nagyon macerás szerintem. Ha az arénában egyesével jönnek, és minden random, még a képességeik és az életerejük is, akkor fizetek, mivel megígértem ! Ha egyesével jönnek elméletileg megvan minden feltétel.
Az nem baj, hogy az íjas dolog nem érdekel, mert szó nem volt róla. Az "egyszerre csak egy ellenfélre" gondoltam rászánom azt a fél órát, de nem akar működni, és most nem fogom órákig tesztelni ezt a hibát, úgyhogy sajnos nem tudom a te szintedre csökkenteni az aréna élvezeti értékét. Ez van.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:A magyarításban két fájl volt, csak az egyiket raktam fel, SKSE van, de SkyUI nem tudom van-e vagy pont a másikat raktam-e fel. Ha egyesével jönnek kifizetem, az íjas dolog nem érdekel annyira, sok macera lenne vele, hogy pár testrészen halálos lehessen a lövés, és az bonyolultabb feladat lenne megcsinálni, mint az egész arénát szerintem. Gondolom egy rádiuszt be kell állítani a szív környékére, amit ha eltalál a nyíl akkor halált ad be, de ehhez is programozni kell, és lehet bugolna néha a program stb, szóval ez nagyon macerás szerintem. Ha az arénában egyesével jönnek, és minden random, még a képességeik és az életerejük is, akkor fizetek, mivel megígértem ! Ha egyesével jönnek elméletileg megvan minden feltétel.
Az nem baj, hogy az íjas dolog nem érdekel, mert szó nem volt róla. Az "egyszerre csak egy ellenfélre" gondoltam rászánom azt a fél órát, de nem akar működni, és most nem fogom órákig tesztelni ezt a hibát, úgyhogy sajnos nem tudom a te szintedre csökkenteni az aréna élvezeti értékét. Ez van.
Nem tehetek róla, hogy szeretem a Reális küzdelmet...
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Van egy mód ötletem ! Egy kiáltás lenne, ami sokkal jobban belassítaná az időt, mint amennyire az időlasítás tuham, mindjuk 4-szer jobban lelassítaná, és végleges maradna, csak akkor folytatódna az idő normálisan újra, ha mégegyet kiáltasz, és nem lassulnál be te.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

raimhol343 írta:Van egy mód ötletem ! Egy kiáltás lenne, ami sokkal jobban belassítaná az időt, mint amennyire az időlasítás tuham, mindjuk 4-szer jobban lelassítaná, és végleges maradna, csak akkor folytatódna az idő normálisan újra, ha mégegyet kiáltasz, és nem lassulnál be te.
Nekem is van mod ötletem!
Alduin Meteor Hívása :)
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Dr Lecter írta:
raimhol343 írta:Van egy mód ötletem ! Egy kiáltás lenne, ami sokkal jobban belassítaná az időt, mint amennyire az időlasítás tuham, mindjuk 4-szer jobban lelassítaná, és végleges maradna, csak akkor folytatódna az idő normálisan újra, ha mégegyet kiáltasz, és nem lassulnál be te.
Nekem is van mod ötletem!
Alduin Meteor Hívása :)
Lennének bonyolultabb ötleteim is rengeteg. de nem fejtem most ki.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta: Lennének bonyolultabb ötleteim is rengeteg. de nem fejtem most ki.
Kreálj egy fórumtémát, és fejtsd ki ott, addig is lefoglalod magad. Aztán majd kiderül, mennyire váltaná meg a világot.
Ha meg ellopják, akkor örülj, hogy legalább megvalósult.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

TGWH írta:
raimhol343 írta: Lennének bonyolultabb ötleteim is rengeteg. de nem fejtem most ki.
Kreálj egy fórumtémát, és fejtsd ki ott, addig is lefoglalod magad. Aztán majd kiderül, mennyire váltaná meg a világot.
Ha meg ellopják, akkor örülj, hogy legalább megvalósult.
Itt a téma, ha tudsz olvasni: "mód ötletek" .
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Valahogy meglehet oldani, hogy vámpír és vérfarkas is legyen valaki úgy, hogy creation citben megcsinálom ?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:Valahogy meglehet oldani, hogy vámpír és vérfarkas is legyen valaki úgy, hogy creation citben megcsinálom ?
Na most vedd elő a józan paraszti eszedet. Ha a vérfarkas immunis a betegségekre, a vámpírság, meg mint betegség jelenik meg a játékban, akkor mi a helyes válasz? Gyanítom nem tudod eltüntetni a vérfarkasról a betegségekkel szembeni ellenállást...
modharcos

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modharcos »

TGWH írta:
raimhol343 írta:Valahogy meglehet oldani, hogy vámpír és vérfarkas is legyen valaki úgy, hogy creation citben megcsinálom ?
Na most vedd elő a józan paraszti eszedet. Ha a vérfarkas immunis a betegségekre, a vámpírság, meg mint betegség jelenik meg a játékban, akkor mi a helyes válasz? Gyanítom nem tudod eltüntetni a vérfarkasról a betegségekkel szembeni ellenállást...
Gondoltam, ellehet tüntetni a betegséggel szembeni ellenállást, vagy berakni a karakterbe minden vámpírra jellemző képességet, és a bestia alakot is, vagy iylesmi ! :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

modharcos írta: Gondoltam, ellehet tüntetni a betegséggel szembeni ellenállást, vagy berakni a karakterbe minden vámpírra jellemző képességet, és a bestia alakot is, vagy iylesmi ! :D
Próbáld meg.
De hasznosabb lenne átrágnod magad a temérdek leíráson, hogy mit lehet, és mit nem lehet megoldani, sokkal előbbre jutnál...
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

Fogalmam sincs, mire jó ha valaki vámpÍr meg vérfarkas is egyszerre, de CK-zni nem kell hozzá.
Vámpír leszel, aztán meg konzolba beírod:
player.addspell 00092c48
Kész.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:Fogalmam sincs, mire jó ha valaki vámpÍr meg vérfarkas is egyszerre, de CK-zni nem kell hozzá.
Vámpír leszel, aztán meg konzolba beírod:
player.addspell 00092c48
Kész.
A bónuszok kellenek neki. Gondolom én.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

A mik? Vámpírnak szinte csak negatív módosítói vannak, hogy valami pozitívat is kapjon, ahhoz folyamatosan szlopálnia kell a vért. Mászkálhat vérinfúziós állványt maga után ráncigálva :D
Vérfarkasnak meg ember formában nincs semmi plussza. Nem kap el betegséget, oké, de az a vámpírt is hol érdekli. Vérfarkasként mondjuk kap pluszokat, de a perkfához kell a DG is.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Oblivionban pl eszméletlenül élveztem a vámpírságot ! :D
Ricsi89

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Ricsi89 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Helló ! Ez egy nagyon jó ötlet, VIK ha átírná, hogy egyesével jöljenek, akkor szerintem elég jó lenne az az aréna, így nem az igazi tényleg.
replika87

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: replika87 »

Ricsi89 írta:
Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Helló ! Ez egy nagyon jó ötlet, VIK ha átírná, hogy egyesével jöljenek, akkor szerintem elég jó lenne az az aréna, így nem az igazi tényleg.
Ez a VIK által készített aréna kb használhatatlan, ha valami igényesebb ember normálisan szeretne aréna küzdelmet csinálni ! :D Egyedül az ellenfelek cuccai generálódnak maguktól, és az sem lehet bármi, a random eminemsnél mindig legalább két ellenfél jön, akik egyetlen ütésnyi ellenfelek számomra a 40-es karakteremnek. nincs egy ellenfél se, aki nem egy ütés lenne, ráadásul ha elindítod a random eminems menüt, akkor megállíthatatlan a dolog, egyszerűen folyamatosan jönnek a gyenge egy ütéses ellenfelek. fogadni mernék bármire, hogy a blockolás, életerő, és hasonló dolgok tuti nem generálódnak, mert legalább 2 órát szórakoztam az arénában, és egyetlen komoly ellenfelet sem kaptam. 1vs1-ben még harcolni sem lehet, mert minimum ketten jönnek, akik elkezdenek elsőnek harcolni egymással, aztán negyednyi életerővel jönnek ellened, olyan harcosok, amik alapból is egyetlen ütésből meghalnak, mert fogadni mernék blockolásuk, nehéz páncélzatuk, életerejük, nincs generálásra állítva. Érdemleges, izgalmas 1-1 elleni harcot képtelenség lefolytatni az arénában, mert az ellenfelek túl gyengék, mivel az élet erejűk gondolom fix, és a képességeik sem generálódnak, tehát sosem kaphatsz olyan ellenfelet, akinek mondjuk 5/5 a nehézpáncélzata, vagy az íjászata, esetleg még komolyabb pontjaik is lennének. Ez csak egy kritika volt, ezek az aréna hibái. Ha káoszt akarsz teremteni az arénáűn belül, és lehívsz 500 lényt, akkor lehet vele iylen tömegharcokat csinálni, ami élvezhető valamennyire, de ez nem aréna akkor...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rakd föl a nehézséget legmagasabb fokozatra, aztán kritikázz...
Egy-egy elleni harcot legfeljebb akkor csinálnám meg, ha lenne hozzá kedvem, de nincs, mivel már eleget foglalkoztam ezzel a munkával.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Márpedig az aréna nem csak 1-1 ember harcát jelenti :D
A tiszteletdíj átutalása megtörtént már? :D mert ha igen, akkor esetleg elvárható lenne, hogy azt kapja, amiért fizetett.
Van több másik aréna mod, vagy használd normálisan.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Több napnyi rinyálás, fenyegetőzés és ígérgetés után Vik összerakja nektek a modotokat, hogy aztán elküldjétek a francba?
Nem arénát, hanem lóbránert érdemelnétek!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Több napnyi rinyálás, fenyegetőzés és ígérgetés után Vik összerakja nektek a modotokat, hogy aztán elküldjétek a francba?
Nem arénát, hanem lóbránert érdemelnétek!
"Magyarország, te vagy a szívembe zárva, Magyarország..."
Szomorú, de ez van.
Ezek után már meg sem merném kérni Viket, hogy csináljon egy jófajta dungeon-t.
replika87

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: replika87 »

Dr Lecter írta:
Dr.UnGrammar írta:Több napnyi rinyálás, fenyegetőzés és ígérgetés után Vik összerakja nektek a modotokat, hogy aztán elküldjétek a francba?
Nem arénát, hanem lóbránert érdemelnétek!
"Magyarország, te vagy a szívembe zárva, Magyarország..."
Szomorú, de ez van.
Ezek után már meg sem merném kérni Viket, hogy csináljon egy jófajta dungeon-t.
Csak akkor bírod felrakni a nehézséget, ha le van szedve a magyarítás, és a mellé szánt kiegészítő, mert arra épül, így nem lehet beállítani a nehézséget simán. De nem értem minek van olyan menü, ha generálódik minden ? de 1vs1 elleni harcra alkalmatlan, és a random eminems-t ha elindítod, az életbe nem tudod leállítani, életed végéig jönni fognak a lényeg egymás után...
doktor92

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: doktor92 »

Ez a VIK által készített aréna kb használhatatlan, ha valami igényesebb ember normálisan szeretne aréna küzdelmet csinálni ! :D Egyedül az ellenfelek cuccai generálódnak maguktól, és az sem lehet bármi, a random eminemsnél mindig legalább két ellenfél jön, akik egyetlen ütésnyi ellenfelek számomra a 40-es karakteremnek. nincs egy ellenfél se, aki nem egy ütés lenne, ráadásul ha elindítod a random eminems menüt, akkor megállíthatatlan a dolog, egyszerűen folyamatosan jönnek a gyenge egy ütéses ellenfelek. fogadni mernék bármire, hogy a blockolás, életerő, és hasonló dolgok tuti nem generálódnak, mert legalább 2 órát szórakoztam az arénában, és egyetlen komoly ellenfelet sem kaptam. 1vs1-ben még harcolni sem lehet, mert minimum ketten jönnek, akik elkezdenek elsőnek harcolni egymással, aztán negyednyi életerővel jönnek ellened, olyan harcosok, amik alapból is egyetlen ütésből meghalnak, mert fogadni mernék blockolásuk, nehéz páncélzatuk, életerejük, nincs generálásra állítva. Érdemleges, izgalmas 1-1 elleni harcot képtelenség lefolytatni az arénában, mert az ellenfelek túl gyengék, mivel az élet erejűk gondolom fix, és a képességeik sem generálódnak, tehát sosem kaphatsz olyan ellenfelet, akinek mondjuk 5/5 a nehézpáncélzata, vagy az íjászata, esetleg még komolyabb pontjaik is lennének. Ez csak egy kritika volt, ezek az aréna hibái. Ha káoszt akarsz teremteni az arénáűn belül, és lehívsz 500 lényt, akkor lehet vele iylen tömegharcokat csinálni, ami élvezhető valamennyire, de ez nem aréna akkor...[/quote]

Egyet kell értsek, de azért köszönöm VIK-nek az arénát, ellehet vele szórakozni azért, csak pár hibája van, amit ki lehetne küszöbölni. egy-egy elleni harc ha lenne, és nem jönne folyamatosan randomnál megállás nélkül az ellenfelek, és nem lenne minden ellenfél egy vágás, akkor egész jó lenne. A kiritkával egyet értek, de szerintem könnyen kijavítható ez a hiba, ha ért valaki hozzá.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

quote]

Csak akkor bírod felrakni a nehézséget, ha le van szedve a magyarítás, és a mellé szánt kiegészítő, mert arra épül, így nem lehet beállítani a nehézséget simán. De nem értem minek van olyan menü, ha generálódik minden ? de 1vs1 elleni harcra alkalmatlan, és a random eminems-t ha elindítod, az életbe nem tudod leállítani, életed végéig jönni fognak a lényeg egymás után...[/quote]

Gondolom ez nem nekem ment.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

doktor92 írta:Ez a VIK által készített aréna kb használhatatlan, ha valami igényesebb ember normálisan szeretne aréna küzdelmet csinálni ! :D Egyedül az ellenfelek cuccai generálódnak maguktól, és az sem lehet bármi, a random eminemsnél mindig legalább két ellenfél jön, akik egyetlen ütésnyi ellenfelek számomra a 40-es karakteremnek. nincs egy ellenfél se, aki nem egy ütés lenne, ráadásul ha elindítod a random eminems menüt, akkor megállíthatatlan a dolog, egyszerűen folyamatosan jönnek a gyenge egy ütéses ellenfelek. fogadni mernék bármire, hogy a blockolás, életerő, és hasonló dolgok tuti nem generálódnak, mert legalább 2 órát szórakoztam az arénában, és egyetlen komoly ellenfelet sem kaptam. 1vs1-ben még harcolni sem lehet, mert minimum ketten jönnek, akik elkezdenek elsőnek harcolni egymással, aztán negyednyi életerővel jönnek ellened, olyan harcosok, amik alapból is egyetlen ütésből meghalnak, mert fogadni mernék blockolásuk, nehéz páncélzatuk, életerejük, nincs generálásra állítva. Érdemleges, izgalmas 1-1 elleni harcot képtelenség lefolytatni az arénában, mert az ellenfelek túl gyengék, mivel az élet erejűk gondolom fix, és a képességeik sem generálódnak, tehát sosem kaphatsz olyan ellenfelet, akinek mondjuk 5/5 a nehézpáncélzata, vagy az íjászata, esetleg még komolyabb pontjaik is lennének. Ez csak egy kritika volt, ezek az aréna hibái. Ha káoszt akarsz teremteni az arénáűn belül, és lehívsz 500 lényt, akkor lehet vele iylen tömegharcokat csinálni, ami élvezhető valamennyire, de ez nem aréna akkor...
Egyet kell értsek, de azért köszönöm VIK-nek az arénát, ellehet vele szórakozni azért, csak pár hibája van, amit ki lehetne küszöbölni. egy-egy elleni harc ha lenne, és nem jönne folyamatosan randomnál megállás nélkül az ellenfelek, és nem lenne minden ellenfél egy vágás, akkor egész jó lenne. A kiritkával egyet értek, de szerintem könnyen kijavítható ez a hiba, ha ért valaki hozzá.[/quote]

Azt írod, "ha valaki ért hozzá." Gondolom ezek szerint te nem. Mégis, "szerintem könnyen kijavítható."
Ezt miből állapítottad meg?
Most nem Viket akartam védeni.
tribulatimologi

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: tribulatimologi »

Dr Lecter írta:
doktor92 írta:Ez a VIK által készített aréna kb használhatatlan, ha valami igényesebb ember normálisan szeretne aréna küzdelmet csinálni ! :D Egyedül az ellenfelek cuccai generálódnak maguktól, és az sem lehet bármi, a random eminemsnél mindig legalább két ellenfél jön, akik egyetlen ütésnyi ellenfelek számomra a 40-es karakteremnek. nincs egy ellenfél se, aki nem egy ütés lenne, ráadásul ha elindítod a random eminems menüt, akkor megállíthatatlan a dolog, egyszerűen folyamatosan jönnek a gyenge egy ütéses ellenfelek. fogadni mernék bármire, hogy a blockolás, életerő, és hasonló dolgok tuti nem generálódnak, mert legalább 2 órát szórakoztam az arénában, és egyetlen komoly ellenfelet sem kaptam. 1vs1-ben még harcolni sem lehet, mert minimum ketten jönnek, akik elkezdenek elsőnek harcolni egymással, aztán negyednyi életerővel jönnek ellened, olyan harcosok, amik alapból is egyetlen ütésből meghalnak, mert fogadni mernék blockolásuk, nehéz páncélzatuk, életerejük, nincs generálásra állítva. Érdemleges, izgalmas 1-1 elleni harcot képtelenség lefolytatni az arénában, mert az ellenfelek túl gyengék, mivel az élet erejűk gondolom fix, és a képességeik sem generálódnak, tehát sosem kaphatsz olyan ellenfelet, akinek mondjuk 5/5 a nehézpáncélzata, vagy az íjászata, esetleg még komolyabb pontjaik is lennének. Ez csak egy kritika volt, ezek az aréna hibái. Ha káoszt akarsz teremteni az arénáűn belül, és lehívsz 500 lényt, akkor lehet vele iylen tömegharcokat csinálni, ami élvezhető valamennyire, de ez nem aréna akkor...
Egyet kell értsek, de azért köszönöm VIK-nek az arénát, ellehet vele szórakozni azért, csak pár hibája van, amit ki lehetne küszöbölni. egy-egy elleni harc ha lenne, és nem jönne folyamatosan randomnál megállás nélkül az ellenfelek, és nem lenne minden ellenfél egy vágás, akkor egész jó lenne. A kiritkával egyet értek, de szerintem könnyen kijavítható ez a hiba, ha ért valaki hozzá.
Azt írod, "ha valaki ért hozzá." Gondolom ezek szerint te nem. Mégis, "szerintem könnyen kijavítható."
Ezt miből állapítottad meg?
Most nem Viket akartam védeni.[/quote]

Saját maga nyilatkozta ! ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

replika87 írta:Csak akkor bírod felrakni a nehézséget, ha le van szedve a magyarítás, és a mellé szánt kiegészítő, mert arra épül, így nem lehet beállítani a nehézséget simán.
Azért a SkyUI-t lehet telepíteni magyarítás nélkül is. Még a magyar változatot is, csak meg kell nézni a magyarítás GYIK-et.
De nem értem minek van olyan menü, ha generálódik minden ?
Azt látom, hogy nem érted.
de 1vs1 elleni harcra alkalmatlan,
Ez tény.
és a random eminems-t ha elindítod, az életbe nem tudod leállítani, életed végéig jönni fognak a lényeg egymás után...
Vagy amíg újra meg nem nyomod a gombot...
Faklati89

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Faklati89 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Légyszíves valaki csinálja meg !!!!! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Faklati89 írta:
Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Légyszíves valaki csinálja meg !!!!! :D
Megtörtént, néhány módosítással, csak a megrendelőnek ötször kellett elmagyarázni a működési elvet. Letöltési címet visszaolvasva megtalálhatod.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Megtörtént, néhány módosítással, csak a megrendelőnek ötször kellett elmagyarázni a működési elvet. Letöltési címet visszaolvasva megtalálhatod.[/quote]

Letöltöttem, majd igyekszem felrakni.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye illik minden egyes modnál kipróbálni, hogy működik e, nincs e ütközés, stb, meg lehet e azt oldani, hogy felrakok párat, elviszem addig, amíg kijutok Helgenből és ott mentek. Majd kilépek, teszek újakat, és az előző mentéstől folytatom?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Megtörtént, néhány módosítással, csak a megrendelőnek ötször kellett elmagyarázni a működési elvet. Letöltési címet visszaolvasva megtalálhatod.
Letöltöttem, majd igyekszem felrakni.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye illik minden egyes modnál kipróbálni, hogy működik e, nincs e ütközés, stb, meg lehet e azt oldani, hogy felrakok párat, elviszem addig, amíg kijutok Helgenből és ott mentek. Majd kilépek, teszek újakat, és az előző mentéstől folytatom?[/quote]
Szerintem nem fontos. Mert ha van egy karaktered, max kiszeded azokat, amikkel nem tudod folytatni, ha fontos a karakter.
Vagy pedig kezdesz újat, úgyis van pár faj, pár képesség kombó :D
Ekniron

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Ekniron »

Sziasztok ! Arénát tudna csinálni valaki, ami full ugyan olyan mint az oblivionban ? Egyszerűen generálna egy ellenfelet, véletlenszerű erőkkel, fegyverekkel, képességekkel
, fajjal, és egymásnak rohanunk, és kezdődik a harc (mint obliviinban). annyi hogy itt nem fogyna ki az ellenfelek száma. És az erejük, és skilljük véletlenszerű lenne.
Amit csinált itt valaki, azt lehetetlen normális arénaharcra használni, ha csak egy-egy elleni harcot szeretnék, ráadásul ha fentvan a magyarítás, akkor nem is lehet az opciókban állítgatni az aréna menüjét. (de menü sem kéne, ha mindent magától generál)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ekniron írta:Sziasztok ! Arénát tudna csinálni valaki, ami full ugyan olyan mint az oblivionban ? Egyszerűen generálna egy ellenfelet, véletlenszerű erőkkel, fegyverekkel, képességekkel
, fajjal, és egymásnak rohanunk, és kezdődik a harc (mint obliviinban). annyi hogy itt nem fogyna ki az ellenfelek száma. És az erejük, és skilljük véletlenszerű lenne.
Amit csinált itt valaki, azt lehetetlen normális arénaharcra használni, ha csak egy-egy elleni harcot szeretnék, ráadásul ha fentvan a magyarítás, akkor nem is lehet az opciókban állítgatni az aréna menüjét. (de menü sem kéne, ha mindent magától generál)
Van egy rakat, lehet válogatni :D ott van Vik-é is.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ekniron írta:ráadásul ha fentvan a magyarítás, akkor nem is lehet az opciókban állítgatni az aréna menüjét. (de menü sem kéne, ha mindent magától generál)
Miért ne lehetne? Csak nem lesz magyar nyelvű a menüje, mivel nem fordítottam le.
dfsfsfsfsfs

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: dfsfsfsfsfs »

TGWH írta:
Ekniron írta:Sziasztok ! Arénát tudna csinálni valaki, ami full ugyan olyan mint az oblivionban ? Egyszerűen generálna egy ellenfelet, véletlenszerű erőkkel, fegyverekkel, képességekkel
, fajjal, és egymásnak rohanunk, és kezdődik a harc (mint obliviinban). annyi hogy itt nem fogyna ki az ellenfelek száma. És az erejük, és skilljük véletlenszerű lenne.
Amit csinált itt valaki, azt lehetetlen normális arénaharcra használni, ha csak egy-egy elleni harcot szeretnék, ráadásul ha fentvan a magyarítás, akkor nem is lehet az opciókban állítgatni az aréna menüjét. (de menü sem kéne, ha mindent magától generál)
Van egy rakat, lehet válogatni :D ott van Vik-é is.
VAn egy rakat, csak egyik sem hasonlít az oblivion féle aréna harcra, mindegyik gagyi...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

dfsfsfsfsfs írta:
Ekniron írta:Sziasztok ! Arénát tudna csinálni valaki, ami full ugyan olyan mint az oblivionban ? Egyszerűen generálna egy ellenfelet, véletlenszerű erőkkel, fegyverekkel, képességekkel
, fajjal, és egymásnak rohanunk, és kezdődik a harc (mint obliviinban). annyi hogy itt nem fogyna ki az ellenfelek száma. És az erejük, és skilljük véletlenszerű lenne.
Amit csinált itt valaki, azt lehetetlen normális arénaharcra használni, ha csak egy-egy elleni harcot szeretnék, ráadásul ha fentvan a magyarítás, akkor nem is lehet az opciókban állítgatni az aréna menüjét. (de menü sem kéne, ha mindent magától generál)
VAn egy rakat, csak egyik sem hasonlít az oblivion féle aréna harcra, mindegyik gagyi...
Vaagy az user nem tudja használni...
dddd

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: dddd »

Érdekes, hogy kb használhatatlan normális harcra azon kívül, hogy káoszt hozol létre az aréna közepére, ahol tömegekkel lehet csak harcolni, amik mind egyforma erősek kb ! :D 1vs1ben még csak harcolni sem lehet, nem hogy oblivionhoz hasonló aréna harchoz hasonlítsam...
Vandorlovag

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vandorlovag »

Üdv mindenkinek!
Morrowindhez a Dwemerek eltűnésével kapcsolatban készítek egy új mod-ot T-bone modjára építve... Épületek már egész szépen haladnak (Facebook Morrohun team oldalán 3 képet ki is raktam belőle), pár script is egész jól működik, szöveges rész készítésébe is belejövök... csak a 3d modellezésben kérnék segítséget:
-Honnan és mit töltsek le, hogy új NIF file-kat készíthessek, vagy a meglévőket tudjam átalakítani? Illetve milyen segédprogramok kellenek hozzá...ha kellenek
-Hol találom az alap Morrowind és a két legfőbb kiegészítő Nif file-it? kerestem...sokat kerestem, de csak a modok nif készletét adta be...
Bármi nemű segítséget előre is köszönöm! :)
Adagolok3

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Adagolok3 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Valaki tényleg megcsinálhatná, de olyan arénamódot, amit az alapjátékra is fel lehet rakni. De sajna senki nem kéeps oblivionhoz hasonló arénát készíteni, ahol nem fogynak el az ellenfelek, és nem mindig ugyan oylan ellenfelek jönnek végig, hanem generálja az ellenfeleket.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Adagolok3 írta:
Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Valaki tényleg megcsinálhatná, de olyan arénamódot, amit az alapjátékra is fel lehet rakni. De sajna senki nem kéeps oblivionhoz hasonló arénát készíteni, ahol nem fogynak el az ellenfelek, és nem mindig ugyan oylan ellenfelek jönnek végig, hanem generálja az ellenfeleket.
Ha kilencmilliószor írod le, akkor sem lesz megcsinálva!
Rég elhagytuk azt az 5 éves gondolkodás módot, ahol a kisgyerek dacból csinálja meg a feladatait. :P
Adagolok3

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Adagolok3 »

Most írtam le elsőnek, az más, hogy vannak még emberek akik értelmesen szeretnének arénában harcolni mint pl oblivionban...! -.-" Oblivionban egyetlen probléma van, hogy idővel kifogynak az ellenfelek, pedig elképeztően jó meccsek vannak addig amíg lehet arénázni...
vendégbubus

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Hát, ha tényleg olyan sokan vagytok, akiknek oblivionos aréna kell a Skyrimban, akkor álljatok össze csapattá, és készítsétek el.
Adagolok3

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Adagolok3 »

vendégbubus írta:Hát, ha tényleg olyan sokan vagytok, akiknek oblivionos aréna kell a Skyrimban, akkor álljatok össze csapattá, és készítsétek el.
Szerintem nem kértem ki a véleményedet.
Válasz küldése