Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Súlyos történet

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Üdv.
Lenne egy kérdésem, és azért ide írom mert tulajdonképpen, nem találtam ilyesmi témát a fórumon, ha meg mégis lenne akkor meg sajnálom. xD

Tehát a kérdésem: Hogyha megvan steamen a skyrim, és ha újrarakom a gépemet, akkor a mentések megmaradnak?
Alfa

Re: Súlyos történet

Hozzászólás Szerző: Alfa »

TReKeSS írta:Üdv.
Lenne egy kérdésem, és azért ide írom mert tulajdonképpen, nem találtam ilyesmi témát a fórumon, ha meg mégis lenne akkor meg sajnálom. xD

Tehát a kérdésem: Hogyha megvan steamen a skyrim, és ha újrarakom a gépemet, akkor a mentések megmaradnak?

A mentéseid a
C:\Users\X\Documents\My Games\Skyrim ban vannak.
Tehát,ha ezt a mappát elmented egy pendrivera, akkor igen, a mentéseid megmaradnak.
Alfa

Re: Súlyos történet

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Egyébként, ha a segítődet megölik, akkor hol tudsz szerezni egy másikat helyette?
Kb. hány karakter van a Skyrimban, akit rá tudsz venni arra, hogy segítsenek?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Súlyos történet

Hozzászólás Szerző: Vik »

TReKeSS írta:Hogyha megvan steamen a skyrim, és ha újrarakom a gépemet, akkor a mentések megmaradnak?
Alapból nem, csak ha kimásolod őket a Dokumentumok\My Games\Skyrim\Saves mappából (egyáltalán nem biztos, hogy az előbb megadott útvonal helyes). Illetve, ha bekapcsoltad a felhőtárolást, és éppen jól működik, akkor a Steam felhőben is megtalálhatod a mentéseidet.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Súlyos történet

Hozzászólás Szerző: Vik »

Alfa írta:Egyébként, ha a segítődet megölik, akkor hol tudsz szerezni egy másikat helyette?
Kb. hány karakter van a Skyrimban, akit rá tudsz venni arra, hogy segítsenek?
Általában kocsmákban lehet felbérelni segítőket, illetve bizonyos küldetések elvégzéséért cserébe is veled tarthatnak. 20-30 ilyen NJK simán van a játékban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Már érik egy ideje egy ilyen téma is.
Adam76

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adam76 »

Ha minden küldetés kész a játékban, és minden alküdletés is stb, akkor a játékban mit lehet csinálni ? Az ilyen barlangokba újra teremnek szörnyek ? Vagy alapvetően ha minden barlangba minden lényt kinyírtam, és minden cuccot felszedtem (tudom ez lehetetlen, de tegyük fel) akkor mi lesz ? Létrejönnek még szörnyek, és cuccok, vagy nem ?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Minden újratermelődik egy idő után.
Illetve radiant küldik is mindig lesznek, bár azok nem valami izgalmasak.
jack
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 11:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: jack »

Sziasztok,esetleg nem tudja valaki hogy hogyan lehet kikapcsolni a havazást (elég zavaró hogy a kunyhó belsejében esik) ill.a telet?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

jack írta:Sziasztok,esetleg nem tudja valaki hogy hogyan lehet kikapcsolni a havazást (elég zavaró hogy a kunyhó belsejében esik) ill.a telet?
konzolba: fw 0010e1f2
jack
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 11:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: jack »

Vik írta:
jack írta:Sziasztok,esetleg nem tudja valaki hogy hogyan lehet kikapcsolni a havazást (elég zavaró hogy a kunyhó belsejében esik) ill.a telet?
konzolba: fw 0010e1f2
Köszönöm a segítséget.
Claymen

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Claymen »

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor legyőzök valakit és kapok egy erre a célra megírt animációt, nem vágja le a fejét.
Videókon néztem, hogy hol kéne ennek az ominózus jelenetnek bekövetkeznie, de nálam csak az animáció megy végbe, a fej viszont marad a helyén.
Nem egy kibírhatatlan gond, csak mégis olyan jól nézne ki :D
Szerintetek mi lehet a gond?

A legújabb patch van feltéve.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Claymen írta:Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor legyőzök valakit és kapok egy erre a célra megírt animációt, nem vágja le a fejét.
Videókon néztem, hogy hol kéne ennek az ominózus jelenetnek bekövetkeznie, de nálam csak az animáció megy végbe, a fej viszont marad a helyén.
Nem egy kibírhatatlan gond, csak mégis olyan jól nézne ki :D
Szerintetek mi lehet a gond?

A legújabb patch van feltéve.
A lefejezést az adott fegyver perk-je engedélyezi, nem helyszínfüggő!
Az egykezes fegyvernél a Savage Strike, míg a kétkezeseknél a Devastating Blow perket kell unlockolni hozzá. Mindegyik perk 50-es képesség szintet igényel, az animációra pedig 25% esély van.
Claymen

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Claymen »

Dr.UnGrammar írta:
Claymen írta:Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor legyőzök valakit és kapok egy erre a célra megírt animációt, nem vágja le a fejét.
Videókon néztem, hogy hol kéne ennek az ominózus jelenetnek bekövetkeznie, de nálam csak az animáció megy végbe, a fej viszont marad a helyén.
Nem egy kibírhatatlan gond, csak mégis olyan jól nézne ki :D
Szerintetek mi lehet a gond?

A legújabb patch van feltéve.
A lefejezést az adott fegyver perk-je engedélyezi, nem helyszínfüggő!
Az egykezes fegyvernél a Savage Strike, míg a kétkezeseknél a Devastating Blow perket kell unlockolni hozzá. Mindegyik perk 50-es képesség szintet igényel, az animációra pedig 25% esély van.

Köszönöm a gyors, pontos választ :-)
raimhol23232

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol23232 »

Helló ! Ha a harcosok céhébe vagyok, és velem van ez a farkas nevű ember, és én nem ölök meg senkit, de ő megöl valakit, a megölt emberekhez írja a statisztikába a számot. De miért ? Mármint nem én öltem meg azellenséget, akkor miért írja fel statisztikába ? Ha velem van annak minősül, mintha én öltem volna le azembereket ? Csak úgy akartam játszani, hogy ne legyen sok "embergyilkosság" a statisztikában, nem is öltem meg senkit, csak ez a Farkas nevű társam, és mégis felírja a statba, hogy 4 embert megöltem.
Ixap66

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Ixap66 »

Feltettem a magyaritást és azota kis ablakban indul a játék és nem tudom teljes képernyöre tenni. Mi a megoldás?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol23232 írta:Helló ! Ha a harcosok céhébe vagyok, és velem van ez a farkas nevű ember, és én nem ölök meg senkit, de ő megöl valakit, a megölt emberekhez írja a statisztikába a számot. De miért ? Mármint nem én öltem meg azellenséget, akkor miért írja fel statisztikába ? Ha velem van annak minősül, mintha én öltem volna le azembereket ? Csak úgy akartam játszani, hogy ne legyen sok "embergyilkosság" a statisztikában, nem is öltem meg senkit, csak ez a Farkas nevű társam, és mégis felírja a statba, hogy 4 embert megöltem.
A játék külön leírja a Help menüben is, hogy a magadhoz vett társak minden, ismétlem MINDEN tettéért te felelsz.
Pl.: Ha a Farkas leöl egy civilt, akkor téged csuknak le.
Avatar
Altair21
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 3:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

Kaptam egy segítőt fehér vágtában de amikor farkas társaságában kellett mennem akkor ő eltűnt. Hol találhatom meg ? a Jarl rendelte mellém
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

A harcosok céhe küldinél oda érkeztem, hogy megkérdezték magyarul "akarok-e vérfarkas lenni". igent mondtam, megvágta a vérfarkast, és kehelybe töltötte a vérét. Ha most elmennék és vámpírrá változtatnám magam, és így innám meg a kitöltött vért, akkor vámpír és férfarkas is leszek ? (elvileg ez nem lehetséges)
De mégis kivan a vér töltve, így bármikor bemehetek a helyre. Szóval vámpírként iszom a vérből, és ennyi. mi lesz, ha vámpírrá változok, és inni akarok a "kehelyből" ?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:A harcosok céhe küldinél oda érkeztem, hogy megkérdezték magyarul "akarok-e vérfarkas lenni". igent mondtam, megvágta a vérfarkast, és kehelybe töltötte a vérét. Ha most elmennék és vámpírrá változtatnám magam, és így innám meg a kitöltött vért, akkor vámpír és férfarkas is leszek ? (elvileg ez nem lehetséges)
De mégis kivan a vér töltve, így bármikor bemehetek a helyre. Szóval vámpírként iszom a vérből, és ennyi. mi lesz, ha vámpírrá változok, és inni akarok a "kehelyből" ?
A vérfarkas immunis a betegségekre, tehát a vámpírságra is...
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

nem figyeltél a leírásra... kivan töltve nekem a "kehelybe" a vér, de nem ittam még meg, elmennék, elsőnek vámpír lennék, meginnám a vért (ami a harcosok céhés, vagy miylen küldetés ) és úgy iszom ugye meg a vért, amit "kitöltöttek" hogy közbe vámpír vagyok. Van az a küldetés a "harcosok céhében" ahol ugye mindenki vérfarkas, amikor mondja a csávó, hogy este találkozzunk, és levisz ugye egy helyre, ahol a vérfarkast megvágja, és kitölti a vért... na a vért ha nem iszom meg, hanem elmegyek, vámpírrá válok, és úgy iszom meg a vért, akkor mi lesz ?
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Kör és kompánia, vagy micsoda... oylan mint oblivionban a harcosok céhe... ki van töltve már a vér, de eltudok menni bárhová, és ha addig megfertőzném magam vámpírsággal, és úgy mennék el a küldit folytatni, akkor elvielg vámpír és vérfarkas is leszek ! :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:Kör és kompánia, vagy micsoda... oylan mint oblivionban a harcosok céhe... ki van töltve már a vér, de eltudok menni bárhová, és ha addig megfertőzném magam vámpírsággal, és úgy mennék el a küldit folytatni, akkor elvielg vámpír és vérfarkas is leszek ! :D
Nem leszel, még ha kétszer is leírod ugyan azt.
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy a vérfarkas nem lehet beteg, meg fog gyógyulni. De próbáld meg, és írd le mi lett.
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

elhiszem, csak ugye csak akkor tudom folytatni a "harcosok céhe" (tudom nem az, de annak fogom írni) küldetéseket, ha megiszom a kehelyből a vért, és akkor egyből magától átváltozik vérfarkassá, mivel ez a "küldetés része". De ha elmennék, és vámpírrá változnék, a kehely ugyan úgy ki lesz töltve, és megihatom a farkas vért, ezért vagyok kíváncsi, hogy akkor mi lesz ? :D elvileg a küldi miatt átkellene változnia, de a vámpírság miatt nem tud... Tudod melyik küldit mondom nem ?
Amikor megvágja a farkast, és kitöltik a vért, és mondja, hogy "igyál a vérből növérem" és ott várja a szerencsétlen akár 1 évig is, hogy igyak ! :D Szóval elmehetnék, vámpírrá tehetném magam, és akkor úgy mennék vissza vért inni. Csak kíváncsi vagyok mi lesz akkor.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:elhiszem, csak ugye csak akkor tudom folytatni a "harcosok céhe" (tudom nem az, de annak fogom írni) küldetéseket, ha megiszom a kehelyből a vért, és akkor egyből magától átváltozik vérfarkassá, mivel ez a "küldetés része". De ha elmennék, és vámpírrá változnék, a kehely ugyan úgy ki lesz töltve, és megihatom a farkas vért, ezért vagyok kíváncsi, hogy akkor mi lesz ? :D elvileg a küldi miatt átkellene változnia, de a vámpírság miatt nem tud... Tudod melyik küldit mondom nem ?
Amikor megvágja a farkast, és kitöltik a vért, és mondja, hogy "igyál a vérből növérem" és ott várja a szerencsétlen akár 1 évig is, hogy igyak ! :D Szóval elmehetnék, vámpírrá tehetném magam, és akkor úgy mennék vissza vért inni. Csak kíváncsi vagyok mi lesz akkor.
Hajrá, próbáld ki, létezik a mentés funkció, nem lesz gond...
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

jaja, csak fogalmam sincs merre vannak vámpírok... :S
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Ki tudja, lehet ezzel az egy módszerrel kilehet játszani a dolgot, és lehetünk egyszerre vámpírok és vérfarkasok.
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Kipróbáltam, nem lehet kijátszani sajna tényleg ! :D és ha creation kitbe berakok magamnak vámpírságot valahogy a vérfarkasság mellé ? :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:Kipróbáltam, nem lehet kijátszani sajna tényleg ! :D és ha creation kitbe berakok magamnak vámpírságot valahogy a vérfarkasság mellé ? :D
Ba'meg, tényleg nem lehet kijátszani? Hűűűű ki hitte volna...
Gondolkozz kicsit, szerinted be tudsz rakni a CK-ban vámpírságot?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Vámpírság és vérfarkasság üti egymást. Nem lehetsz egyszerre mindkettő.
Ha vámpír vagy, akkor a vér megivásakor kigyógyulsz belőle és vérfarkas leszel.
Vérfarkas immunis minden betegségre, tehát sima vámpírharapásra is. Dawnguardban lehet csak vérfarkasból vámpír, mert a vámpírlord harapása olyan erős csak.
Mod biztos van rá hogy mindkettő legyél, de ez nem lore-friendly.
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Sziasztok olyan problemam van amire nagyon sok megoldast talatam,de egyik sem valt be. Kovetkezo a gondom a jatekom stabilan fut nincs is vele gondom bo 10-40 percig. Stabil FPS minden fasza (ultra-n), aztan egyszer csak valami irgalmatlanul elkezd akadni ( memory full, cashe full...fogalmam nincs az okrol igazabol csak tippelgetek) na a lenyeg, hogy konkretan elvezhetetlenne valik a jatek. Fordulni nem birok anelkul, hogy ne kene mindig nehany masodpercet varnom. Mivel sejtem ez valami popularis dolog lehet (marcsak a google talalatok szamat nezve), megsem talaltam sehol kielegito valaszt. Szokasoson tul vagyok: Defrag, regclean, driverfrissites, stb. Modokbol sincs fennt egetrengeto mennyiseg ami:
- climates of T.
- nehany hires face mapes kiegeszitok (a khajiitomhoz)
- egy ket bonus hang
- egy apachii haj mod

A jatekom steamen beszerzett eredeti legendaris edicio.

Gep:
-i5 Inter Quad 3.3 proci
- egy Nvidia 560 (dx11)
- 4 giga 1333mas ram
Kb ennyi a felsorolas a lenyeg, ahogy elneztem ezen azert tobbe kevesbe roccenes mentesen kellene futnia a Skyrimnek nem pedig fel ora utan lehetetlenul szaggatnia.

Elore is koszi a valaszt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

kindzsal írta:Sziasztok olyan problemam van amire nagyon sok megoldast talatam,de egyik sem valt be. Kovetkezo a gondom a jatekom stabilan fut nincs is vele gondom bo 10-40 percig. Stabil FPS minden fasza (ultra-n), aztan egyszer csak valami irgalmatlanul elkezd akadni ( memory full, cashe full...fogalmam nincs az okrol igazabol csak tippelgetek)
Azt nem tudom, hogy megoldja-e a gondodat, de a Skyrimnak egyébként jót tesz:
http://www.pcwintech.com/cleanmem
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Ez valami Memoria kezelo program amit a windoz nem tud magatol?:P

Mas: Ha leszedek addonokat akkor visit a jatek, hogy ez az hianyzik, es a jovoben ido utan hasznalhatatlan lesz a mentesem. Ez igy konkretan azt jelenti, hogy teszem azt 50 ora jatek utan instant elhal a mentesem, vagy hatalmas eselyem van arra, hogy a mentesem egyszer csak beszarik? Ha leszedem a modok egy reszet akkor erdemes ujmentest is kezdenem?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A telepítése után milyen beállítás javasolt vagy automatikusan is kifejti hatását?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Cleanmemhez egy jó leírás és beállítás:
http://skyrim.nexusmods.com/mods/32363/ ... 2363&pUp=1

kindzsal : rettentően modfüggő. Attól függ, mennyire nyúl bele a játékba. Unoff.Patch, overhaul leszedésénél sokkal nagyobb az esélye, hogy egyszer csak megdöglik a mentésed. Nincs rá pontos recept hogy mi történik. Az is simán lehet, hogy játszol tovább és semmit nem veszel észre 200 óra után sem, mert nem nyúlt bele annyira.
A tuti módszer: újramodolás után új játékot kezdeni.
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Koszonom. Hat szarugy. Kezdhetem elolrol megint:D:D Aztan ha igy is akadozik akkor el kell fogadjam a sorsom tobbe soha nem skyrimezhetek:D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Miket akarnál leszedni?
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Mar minden leszedtem mindet. Elolrol ujra pakolom lehetoleg minel kevesebb moddal megoldva amit szeretnek. Igazabol nagyon frusztralo, igy jatszani es nem vagyok meggyozve arrol sem, hogy vanillakent kivalloan fog futni. Kicsit olyan erzesem van, mint anno a stakernel, hogy megfeszulhetek lehet barmlyen jo gepem akkor is akadni fog.
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Fent van a magyarítás, de a Dragonborn és a másik kiegészítő nincs fent. Ha felrakom őket, egyből magyarok lesznek a betett kiegészítők is, vagy le kell szednem és újra raknom a magyarítást ?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

genndy írta:Cleanmemhez egy jó leírás és beállítás:
http://skyrim.nexusmods.com/mods/32363/ ... 2363&pUp=1
Ezer köszönet, most simán fut a Skyrim ezekkel a beállításokkal. ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

kindzsal írta:Ez valami Memoria kezelo program amit a windoz nem tud magatol?:P

Mas: Ha leszedek addonokat akkor visit a jatek, hogy ez az hianyzik, es a jovoben ido utan hasznalhatatlan lesz a mentesem. Ez igy konkretan azt jelenti, hogy teszem azt 50 ora jatek utan instant elhal a mentesem, vagy hatalmas eselyem van arra, hogy a mentesem egyszer csak beszarik? Ha leszedem a modok egy reszet akkor erdemes ujmentest is kezdenem?
Olyan memória kezelő program, amit a Windows tud magától. Viszont megszüntetni a Skyrim memóriaszivárgását, és ettől stabilabb lesz a játék. Azt nem lehet tudni, hogy hány óra, és hány hiányzó beépülő után válik használhatatlanná a mentésed. Igen.
Avatar
Altair21
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 3:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

raimhol343 írta:Fent van a magyarítás, de a Dragonborn és a másik kiegészítő nincs fent. Ha felrakom őket, egyből magyarok lesznek a betett kiegészítők is, vagy le kell szednem és újra raknom a magyarítást ?
Nem lesznek, mert egyenlőre ez csak az alapjáték magyarítása.
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Halas vagyok a segitsegetekert. Ujat kezdtem, valoszinu sose jovok ra melyik volt a ludas:D

raimhol343: Olvasd el mikor telepitesz. Csak az alapjatek, a tobbit felismeri, de semmit nem csinal vele leven nincs egy betu sem leforditva benne.
raimhol343

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

értem ! :)
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Help! Hogyan tudom visszaszerezni a követőmet?
Beléptem a Pajzstestvérekhez és a Próbára Ordas jött velem.
Már befejeztem a küldetést de Falendal-t nem találom sehol.
Hol keresem, hogy vehetem vissza magam mellé?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Menj vissza Folyamfenyvesbe vagy Fenyvespatakba(nem tudom melyik verzió lett végül) és ott megtalálod.
Vagy a fűrészmalomnál lesz mivel ott dolgozik, vagy a saját házában a kereskedő mögött. ;)
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Zagloba írta:Menj vissza Folyamfenyvesbe vagy Fenyvespatakba(nem tudom melyik verzió lett végül) és ott megtalálod.
Vagy a fűrészmalomnál lesz mivel ott dolgozik, vagy a saját házában a kereskedő mögött. ;)
Azért tettem fel a kérdés mert már egyszer visszamentem és nem találtam sehol.
De biztos csak elkerültük egymást mert másodszorra már megtaláltam.
Azért köszi az infót.

Újabb kérdésem lenne.
Beléptem a Pajzstestvérekhez és eléggé meglepve tapasztaltam a fordulatot.
Arra már rájöttem, hogy ahhoz hogy folytathassam a küldetéssorozatot mindenképpen át kell változzak. Milyen előnyökkel és hátrányokkal jár?
Illetve ez végleges, kigyógyulni nem lehet belőle?
Egyáltalán az átalakulás után lehet követőnk, vagy ha meglátja mik vagyunk megtámad minket?
Egyébként rendes Harcos Céh nincs csak ez?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ha akarod csak egyszer kell átváltoznod az egész játékban. Pont az adott küldetésben.
Van rá gyógymód.

Itt nézz körül: http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:V%C3%A9rfarkasok

Ja és ha egy követő elhagy téged bármilyen okból akkor ugye vissza kell jutnia az eredeti tartózkodási helyére. Ha ez történetesen a világ másik végén van, előfordulhat hogy soha nem ér vissza oda mert útközben elpatkol.
Nálam Lydia járt így egyszer. ;)
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Zagloba írta:Ha akarod csak egyszer kell átváltoznod az egész játékban. Pont az adott küldetésben.
Van rá gyógymód.

Itt nézz körül: http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:V%C3%A9rfarkasok

Ja és ha egy követő elhagy téged bármilyen okból akkor ugye vissza kell jutnia az eredeti tartózkodási helyére. Ha ez történetesen a világ másik végén van, előfordulhat hogy soha nem ér vissza oda mert útközben elpatkol.
Nálam Lydia járt így egyszer. ;)
Köszönöm szépen az infókat, nagyon hasznos volt.
Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha egy követő előtt alakulok át, akkor automatikusan megtámad és elhagy vagy miután látta, hogy én voltam nem.
A követőkkel kapcsolatban az rossz, hogy nem hívja fel a játék rá a figyelmet, hogy mikor tűnnek el.
Például ha a próba előtt ezt tudtam volna, simám mondom neki, hogy várjon, és nem kell hazamenni és a meghalásától sem kell tartanom.
Egyébként az érdekes volt, hogy amikor megtaláltam újra utcai ruhában volt, azt hittem elveszett az össze jó cucc, amit neki adtam, de nem, nála volt minden csak újra el kellett venni tőle és visszaadni, hogy felvegye.
Mi történik akkor, ha elküldöm, az végleges vagy visszavehetem.
Ezt azért kérdezem, hogy később, ha már lesz több követőm is tudok-e így váltogatni köztük?
Mert ha ez lehetséges akkor ha valakitől átmenetileg akarok csak megszabadulni a legjobb az ha ott teszem ahol felvettem.

Illetve az szeretném még kérdezni, hogy van-e valami hasonló leírás a szintlépésről és a skillekről is?
Még elég alacsony szintű vagyok, de hiába kezdtem el kiosztani a pontjaimat a csillagképek között nem tudok továbblépni.
Ott ahová még szeretnék pontot osztani nem világosodott ki semmi.
Ez mitől függ, mit csinálok rosszul?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kriszta írta: Köszönöm szépen az infókat, nagyon hasznos volt.
Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha egy követő előtt alakulok át, akkor automatikusan megtámad és elhagy vagy miután látta, hogy én voltam nem.
A követőkkel kapcsolatban az rossz, hogy nem hívja fel a játék rá a figyelmet, hogy mikor tűnnek el.
Például ha a próba előtt ezt tudtam volna, simám mondom neki, hogy várjon, és nem kell hazamenni és a meghalásától sem kell tartanom.
Egyébként az érdekes volt, hogy amikor megtaláltam újra utcai ruhában volt, azt hittem elveszett az össze jó cucc, amit neki adtam, de nem, nála volt minden csak újra el kellett venni tőle és visszaadni, hogy felvegye.
Mi történik akkor, ha elküldöm, az végleges vagy visszavehetem.
Ezt azért kérdezem, hogy később, ha már lesz több követőm is tudok-e így váltogatni köztük?
Mert ha ez lehetséges akkor ha valakitől átmenetileg akarok csak megszabadulni a legjobb az ha ott teszem ahol felvettem.

Illetve az szeretném még kérdezni, hogy van-e valami hasonló leírás a szintlépésről és a skillekről is?
Még elég alacsony szintű vagyok, de hiába kezdtem el kiosztani a pontjaimat a csillagképek között nem tudok továbblépni.
Ott ahová még szeretnék pontot osztani nem világosodott ki semmi.
Ez mitől függ, mit csinálok rosszul?
Szintlépésnél az elsőre kell rakni kettőt vagy hármat, utána tudsz csak továbblépni.
Leírás van a menüben, elég sok mindenről, talán még hasznos is. Esc játék közben.
Válasz küldése