Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Valaki tudna segiteni?Elég sokszor megfagy a játék.Legtöbbször ajtóknál.(Skyrim nem válaszol probléma.)Mi lehet a baj?Elég sok mod van telepitve.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

dondragon írta:Valaki tudna segiteni?Elég sokszor megfagy a játék.Legtöbbször ajtóknál.(Skyrim nem válaszol probléma.)Mi lehet a baj?Elég sok mod van telepitve.
Loot futtatás, memória javítás megvolt?
http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:Skyrim_GYIK
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Vik írta:
dondragon írta:Valaki tudna segiteni?Elég sokszor megfagy a játék.Legtöbbször ajtóknál.(Skyrim nem válaszol probléma.)Mi lehet a baj?Elég sok mod van telepitve.
Loot futtatás, memória javítás megvolt?
http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:Skyrim_GYIK
Csak 1 problémám van.Nincs skse ini a játékban.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Tedd fel az SKSE-t innen.
Zogb

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zogb »

genndy írta:Ugye még véletlenül sem ékezetes névvel próbálkozol?
Próbálkoztam én mindenhogy mire rájöttem, hogy amikor szerkesztésre adja a nevet, a prompt a név elejénél, a legelső betű előtt van, és ha delete gombbal törlöm az előző nevet, akkor nem jó, ha egérrel viszem a szó végére, akkor sem jó, egyedül ha a lefelé gombot nyomom meg, úgy ugrik a prompt a szó végére, és akkor backspace-szel törlöm, akkor jó.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Deathskull írta:Tedd fel az SKSE-t innen.
Az SKSE telepitve van.Csak nincs ini file.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

dondragon írta:
Deathskull írta:Tedd fel az SKSE-t innen.
Az SKSE telepitve van.Csak nincs ini file.
Ezt töltsd le és másold át a dll és ini fájlt a Skyrim főkönyvtárába és kész.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Kösz ez jóó.Már csak azt nem tudom miért dob ki a játék hibaüzenet nélkül.LOOT nem jelez hibát.És a TES5edit sem.
Kull/out

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull/out »

dondragon írta:Kösz ez jóó.Már csak azt nem tudom miért dob ki a játék hibaüzenet nélkül.LOOT nem jelez hibát.És a TES5edit sem.
Se a LOOT sem pedig a TES5edit nem fog szólni neked, hogy hééé haver, figyeljél már itt nagyon sok a mod mi ez a kupleráj? :D ; rossz a telepítési sorrended is és ezt kell előbb feltenni, aztán amazt meg utána :lol:
kexx

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kexx »

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a NMM frissítése után nem tudom elindítani, mert valami .NET framework-t kér és azt pedig nem engedi a gépem telepíteni. Van valami ötlet hogy működjön a NMM? A válaszokat előre is köszönöm!
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

kexx írta:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a NMM frissítése után nem tudom elindítani, mert valami .NET framework-t kér és azt pedig nem engedi a gépem telepíteni. Van valami ötlet hogy működjön a NMM? A válaszokat előre is köszönöm!
milyen gép nem engedi a framework-ot telepiteni?Vissza kell tenni a régebbit. https://www.microsoft.com/hu-hu/downloa ... x?id=48130 ez müködik.
johhn

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: johhn »

Azt meg lehet oldani hogy a Dawngard dlc-ben mind a két oldal küldetéseit megcsináljam? Vagy a vámpíroktól átmenjek a másik csoportba? Mod is jöhetne, ha van,
A vámpírokkal kezdtem, de megbántam :( Újrakezdeni meg sok idő lenne
johhn

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: johhn »

Találtam egy ilyet:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/22279/?

Viszont a leírást nem annyira értem:

"1a. Extract text to temporary location
1b. Copy text below into a notepad file
2. Place/save file in Skyrim data folder
3. Finish the Bloodlines quest and be somewhere in the Bloodstone Chalice quest
4. open console and type bat changesides (or the name you gave it)
5. quest related messages will appear
6. You are now on the dawnguard faction quest instead of the vampire and should be associated with them(dawngauard)

This runs the following commands:"

Ha a consolba kell beírni, akkor miért mentsem el egy txt fájlba, amit utána másoljak a data mappába?

És a "type bat cahngesides" mi lenne?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Azért írja, hogy tedd be a data mappába a szövegfájlt (changesides.txt), mert így nem 8 sort kell a konzolba beírnod, hanem csak egyet (bat changesides). A bat konzol parancs végrehajtja megnevezett fájlban lévő parancsokat.
Majd ha ezzel kész vagy, a Vérkő kehely továbbra is a leltáradban marad, azt is el kel távolítanod parancssorral. Az azért nincs benne a szövegfájlban, mert az ID-je játékonként változhat (ha valami mod megváltoztatja). Ezért a help paranccsal ki kell keresni, utána pedig a player.removeitem ID szám paranccsal törölni.
johhn

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: johhn »

köszi, most úgy néz ki hogy egy bugba akadtam, ha visszatérek a vámpír kastélyba leadni egy küldetést, mindenki nekem támad. Erre van valami megoldás?
Csak a magyarítást használom, más modot nem, illetve most felraktam az unnoficial pactheket, hátha javítaná, de nem ...
johhn

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: johhn »

megoldva, csakl el kellet utazni máshva várni egy napot, és vissza
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Segitség.A játékban nem tünik el agy sárkány.Utazáskor ott esik le elöttem.Mi lehet a hiba?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Ez elég gyakori hiba, elvileg van rá beépülő, ami automatikusan javítja (Dragon Stalking Fix), de kézzel is lazán el lehet tüntetni. A Tab feletti 0 gombbal felhozod a konzolt, rákattintasz a sárkányra, majd beírod, hogy disable és enter. (ments előtte egyet, ha véletlen rosszra kattintanál)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vagy enable utasításra visszahozza azt, amit disable-lel eltüntetett, ha mégsem akarja.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Vik írta:Vagy enable utasításra visszahozza azt, amit disable-lel eltüntetett, ha mégsem akarja.
KÖSZÖNÖM.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Hibás mentést lehet valahogy javitani??? Nem tudom miért lett hibás.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Légyszi segitsetek.Miért nem müködik a letöltés a Stream oldalrol?Bárhogy inditom el a játékot nem tölti le.Mi lehet a hiba?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

dondragon írta:Légyszi segitsetek.Miért nem müködik a letöltés a Stream oldalrol?Bárhogy inditom el a játékot nem tölti le.Mi lehet a hiba?
Fogalmam sincs. Esetleg próbáld meg a jobb katt-tulajdonságok-helyi fájlok-játékfájlok épségének ellenőrzését.
miskolcatesz17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: miskolcatesz17 »

Sziasztok!

Mar vagy 3 hete irtam a morrohun@gmailre de senki nem valaszolt, ezert itt is felteszem a nagy kerdest. Szoval a problemam a Morrowind magyaritasaval van. Rendszerem win 8.1. A gog.comos verziot sehogyan sem ismeri fel, akar a galaxyn akar azon kivul akarom telepiteni. Mindig kiirja, hogy a Morrowind konyvtaraba telepitsem, akarhanyszor is adom azt meg.
Nem tudnatok esetleg olyan verziot osszehozni, ami ehhez a valtozathoz is jo?

Atesz
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Üdv
Azt szeretném kérdezni hogy van e mód rá ha megtanultam egy bűvölést azt kitöröljem vagy elfelejtsem ha találok nála nagyobb bűvölt tárgyat.
Pl tanultam 10 % mágia ellenállást bűvölni és utána találtam tárgyat 15 % mágia ellenállással sehogy nem tudom az erősebbet megtanulni vagy gyengébbet kitörölni elfelejteni.
hunemperor2

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: hunemperor2 »

Azt nem tudom van-e olyan, de én mindig a játék elején rágyúrok a bűvölésre, amíg be nem tudom tenni a két optot minden felszerelésembe. Azok pedig akkor már nagyon magas értékek, így ez a kérdés lényegtelenné válik.
Piczourka
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. jan. 11., hétf. 18:05

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Piczourka »

Turmix írta:Üdv
Azt szeretném kérdezni hogy van e mód rá ha megtanultam egy bűvölést azt kitöröljem vagy elfelejtsem ha találok nála nagyobb bűvölt tárgyat.
Pl tanultam 10 % mágia ellenállást bűvölni és utána találtam tárgyat 15 % mágia ellenállással sehogy nem tudom az erősebbet megtanulni vagy gyengébbet kitörölni elfelejteni.
Hogy a példádnál maradjunk.
Lényegtelen hogy 10% mágiaellenállást tanulsz meg, vagy 15%-ost...vagy nagyobbat.
Az hogy mennyit tudsz belerakni az új tárgyba, a bűvölés képességedtől (ill. a rárakott pontoktól), és a lélekkő minőségétől (legjobb a hatalmas lélekkő) függ.
Esetleg azért jobb erősebb tárgyakat tanulni, mert attól jobban nő a bűvölés képesség.
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Piczourka írta:
Turmix írta:Üdv
Hogy a példádnál maradjunk.
Lényegtelen hogy 10% mágiaellenállást tanulsz meg, vagy 15%-ost...vagy nagyobbat.
Az hogy mennyit tudsz belerakni az új tárgyba, a bűvölés képességedtől (ill. a rárakott pontoktól), és a lélekkő minőségétől (legjobb a hatalmas lélekkő) függ.
Esetleg azért jobb erősebb tárgyakat tanulni, mert attól jobban nő a bűvölés képesség.
Üdv köszi a választ
Igen én ezt értem de a kezdetekkor találtam 10%.-os tárgyat lelkesen megtanultam használtam is, később találtam 15%.-osat de ezt már nem tudom lecserélni a kisebbel pedig az az 5 %.-ék biztos jó lenne. Na meg ha később találok 30%.-os mágia védelmű tárgyat biztos meg üt a guta, ezek szerint a kis tárgyak bűvölését nem érdemes megtanulni mert nem lehet lecserélni a nagyobbal, és hiába növekednek nem érik utol a nagyobb tárgyakat sose?
Meddig érdemes várni a bűvölés tanulással akkor gondolom ahogy haladok előre egyre jobb tárgyakat fegyókat találok akkor csak ha eljutok mondjuk a játék feléig akkor érdemes elkezdeni a bűvölés tanulást?
Ezt ezek szerint jól megszívtam mert egy csomó mindent megtanultam ahogy megtaláltam, arra gondoltam később ha jobbat találok biztos cserélhetem még ha ára is lesz a cserének.
Nincs valami cheat amivel kitörölhetem az eddig tanultakat a bűvölésből, jól előre haladtam nincs kedvem ez miatt újra kezdeni. :cry:
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem érted. Amikor megtaláltad és szétszedted a 10%-os tárgyat akkor csak az abban lévő bűvöltést tanultad meg, a százalékot nem. Úgyhogy emiatt nem is lehet lecserélni. Az hogy te éppen most csak 10%-ot tudsz belerakni egy új tárgyba az véletlen.
Hogy te milyen erőset tudsz bűvölni az csak a te Bűvölés képességedtől függ (illetve a felhasznált lélekkő nagyságától). Gyúrj rá, akkor majd fejlődik, és erősebbeket is tudsz bűvölni. 100%-on már bőven erősebbet tudsz bűvölni mint amiket találhatsz (meg ha kiperkeled a végét, akkor két hatást is rakhatsz egy tárgyra).
Olvass játékon belüli Helpet, totál érthetően le van írva melyik képesség hogy működik.
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

genndy írta:Nem érted. Amikor megtaláltad és szétszedted a 10%-os tárgyat akkor csak az abban lévő bűvöltést tanultad meg, a százalékot nem. Úgyhogy emiatt nem is lehet lecserélni. Az hogy te éppen most csak 10%-ot tudsz belerakni egy új tárgyba az véletlen.
Hogy te milyen erőset tudsz bűvölni az csak a te Bűvölés képességedtől függ (illetve a felhasznált lélekkő nagyságától). Gyúrj rá, akkor majd fejlődik, és erősebbeket is tudsz bűvölni. 100%-on már bőven erősebbet tudsz bűvölni mint amiket találhatsz (meg ha kiperkeled a végét, akkor két hatást is rakhatsz egy tárgyra).
Olvass játékon belüli Helpet, totál érthetően le van írva melyik képesség hogy működik.
Üdv Köszönöm a segítséget.
Most már értem annak alapján amit írtál visszatöltöttem egy régi mentést sikerült vennem egy 3 másodpercen belül meghal elnyeli meg egy 5 másodpercen belül meghal elnyeli a lelket fegyvert. Megtanultam egyiket visszatöltés másikat és mindkettő után 4 másodperceset tudtam bűvölni.
Én olvasom a segítséget csak az nem jött le valahogy hogy a megtanulandó tárgy mindegy milyen szintű annak nincs semmi köze ahhoz hogy mekkorát tudok később bűvölni.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Turmix írta:
genndy írta:Nem érted. Amikor megtaláltad és szétszedted a 10%-os tárgyat akkor csak az abban lévő bűvöltést tanultad meg, a százalékot nem. Úgyhogy emiatt nem is lehet lecserélni. Az hogy te éppen most csak 10%-ot tudsz belerakni egy új tárgyba az véletlen.
Hogy te milyen erőset tudsz bűvölni az csak a te Bűvölés képességedtől függ (illetve a felhasznált lélekkő nagyságától). Gyúrj rá, akkor majd fejlődik, és erősebbeket is tudsz bűvölni. 100%-on már bőven erősebbet tudsz bűvölni mint amiket találhatsz (meg ha kiperkeled a végét, akkor két hatást is rakhatsz egy tárgyra).
Olvass játékon belüli Helpet, totál érthetően le van írva melyik képesség hogy működik.
Üdv Köszönöm a segítséget.
Most már értem annak alapján amit írtál visszatöltöttem egy régi mentést sikerült vennem egy 3 másodpercen belül meghal elnyeli meg egy 5 másodpercen belül meghal elnyeli a lelket fegyvert. Megtanultam egyiket visszatöltés másikat és mindkettő után 4 másodperceset tudtam bűvölni.
Én olvasom a segítséget csak az nem jött le valahogy hogy a megtanulandó tárgy mindegy milyen szintű annak nincs semmi köze ahhoz hogy mekkorát tudok később bűvölni.
Egy tipp, tök felesleges a fegyverben a léleklopás okán több időre tenni, mint 1 másodperc, mert a halálos csapás is aktiválja, ráadásul 1mp esetén több töltet lesz a fegyverben.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ha éppen a Bűvölést fejleszti, akkor érdemes a lehető legtöbbet kihozni minden tárgyból, azzal fejlődik a legtöbbet a skill (a bűvölt tárgy pénzbeli értéke húzza a szintet). Ha rendesen használni akarja akkor tényleg elég az 1mp.
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Köszönöm a tippeket. :D
Avatar
Varyn
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. nov. 19., csüt. 14:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Varyn »

http://www.kepfeltoltes.hu/view/160223/ ... es.hu_.jpg
Valaki meg tudná mondani hogy ez miért van és hogy lehet kijavítani?
A kép a dawnguard erődben készült miután megszereztem mind a három tekercset (ilyenkor kívülről változik a vár, + falak stb)
modok nincsenek
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Varyn írta:http://www.kepfeltoltes.hu/view/160223/ ... es.hu_.jpg
Valaki meg tudná mondani hogy ez miért van és hogy lehet kijavítani?
A kép a dawnguard erődben készült miután megszereztem mind a három tekercset (ilyenkor kívülről változik a vár, + falak stb)
modok nincsenek
A fekete textúrák azt jelentik, hogy betelt a memóriád. Nekem, ha tovább játszottam ki is dobott anno.
Megoldás:
1) Mentés - kilépés - memory cleaner vagy gép újaindítás (elbagatelizálható, de hidd el jobban jársz) - játék indítása - töltés
2) Ha nem akarod, hogy előforduljon, csökkents a textúrák részletességét.
3) A biztos, fejlesztés, de ez sajnos pénzbe kerül, ezért is írtam a végére.
Avatar
Varyn
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. nov. 19., csüt. 14:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Varyn »

ignussen írta:
Varyn írta:http://www.kepfeltoltes.hu/view/160223/ ... es.hu_.jpg
Valaki meg tudná mondani hogy ez miért van és hogy lehet kijavítani?
A kép a dawnguard erődben készült miután megszereztem mind a három tekercset (ilyenkor kívülről változik a vár, + falak stb)
modok nincsenek
A fekete textúrák azt jelentik, hogy betelt a memóriád. Nekem, ha tovább játszottam ki is dobott anno.
Megoldás:
1) Mentés - kilépés - memory cleaner vagy gép újaindítás (elbagatelizálható, de hidd el jobban jársz) - játék indítása - töltés
2) Ha nem akarod, hogy előforduljon, csökkents a textúrák részletességét.
3) A biztos, fejlesztés, de ez sajnos pénzbe kerül, ezért is írtam a végére.
Rendben, köszönöm a segítséget :D nem gondoltam volna hogy a ram lesz a hibás :D
Avatar
angel1721
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. szept. 13., vas. 20:10

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: angel1721 »

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem:
1. Farkasemberként elvileg a perkek fánál ha fejlesztjük a balra lévő képességeket, akkor hívhatunk farkasokat (vagy farkasembert, már nem is tudom). Ez automatikusan kéne, hogy működjön, vagy valahogy lehet váltani az üvöltések között? Mert nekem nem jött össze.

2. Szerintem bug, de miután kigyógyultam a farkaskórból hiába alszom, nem kapom meg a kipihent bónuszt. Ez mással is előfordult? Van rá valami megoldás?

3. A Talos oltárnak 0%-kal kell megnövelnie a kiáltások újratöltési idejének gyorsaságát?
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Szeretném megkérdezni, az úton találkozom egyedül haladó zsoldosokkal beszélek velük és rábírom őket hogy adják át a küldetésüket. De se a küldetésről nem mondanak semmit se arról hogy hova mennek csak azt mondják „ A térképeden bejelöltem hova kell menned, addig én meg pihenhetek” de nincs semmi bejelölve a térképen és a küldetések között sincs új.
Ezek csak azért vannak hogy idegesítsék az embert, rosszul csinálok valamit vagy valami bugos nekem?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem bug. Küldetés nem jelenik meg a naplóban, de a térképen ott lesz egy új felfedezetlen hely. Ha már jártál ott akkor nem változik az ikonja. Nem kimondottan küldetés, inkább csak új helyeket felfedezni jó, semmivel sem más mintha magadtól találtad volna meg.
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

genndy írta:Nem bug. Küldetés nem jelenik meg a naplóban, de a térképen ott lesz egy új felfedezetlen hely. Ha már jártál ott akkor nem változik az ikonja. Nem kimondottan küldetés, inkább csak új helyeket felfedezni jó, semmivel sem más mintha magadtól találtad volna meg.
Köszönöm a választ.
Így már értem, Kicsit féltem hogy kimaradok valamiből. :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

angel1721 írta: 3. A Talos oltárnak 0%-kal kell megnövelnie a kiáltások újratöltési idejének gyorsaságát?
Ez biztosan hiba, valószínűleg a második pont is.
Avatar
angel1721
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. szept. 13., vas. 20:10

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: angel1721 »

Köszönöm. Annyira mondjuk nem vészes hibák. :)
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

Hi!
Nézegettem videókat egy windshear nevű kardról. Észrevettem, hogy a base dmg-e a megtaláláskor mindenkinél más volt(11,22,35), gondolom a karakter szintje miatt. Ezek szerint, ha én egy bizonyos fegyvert szeretnék használni, érdemes azt minél később megszerezni, hogy nagyobb legyen a sebzése? Ez eléggé bekorlátozza az „open world” fogalmát számomra :(
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

A Mesterségek teljes átszabása mod esetleg segíthet ezen a problémán, van egy olyan funkciója, hogy a szinthez kötött tárgyakat automatikusan/manuálisan fejleszti. Viszont az UESP honlapon a szinthez kötött tárgyaknál nem írja ezt a tárgyat, szóval szerintem azért különbözött a sebzése, mert fejlettebb volt az egykezes képzettségük, illetve voltak szerzeményeik (eredeti vagy mod által adott).
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

Ez megnyugtató, nagyon köszönöm! Megnézem azt a modot. Ennek tudatában kalandozhatok szabadon! :D
Gabrov8229

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Hi!

Az lenne a kérdésem: ház vásárlása után megveszem a labort, gyerekszobát, meg midnent, amit lehet, DE! Se labor, se gyerekszoba nem vár a kecóban, viszont a pénz gátlástalanul le van vonva! Tudom, hogy vagy gyerekszoba, vagy labor lehet, de próbáltam mindkettőt külön és akkor se jelent meg a házban 2 városban is kipróbáltam. Továbbá így a gyerek örökbefogadása is ugrik, csóró kiscsajt már vagy huszaszdor szívattam meg "Örökbefogadsz? -Nem. Kár." párbeszéddel.

Mit kell még csinálni ?
Gabrov8229

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Ja, meg az hogy van, hogy a saját házamban FOGLALT mindkét ágy ???? Holott tök üres, de nem dögölhetek bele mégsem. Programhiba ?
Coke

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Coke »

DE! Se labor, se gyerekszoba nem vár a kecóban, viszont a pénz gátlástalanul le van vonva!
Nekem is volt ilyen problémám de az unofficial hearthfire patch segített!
Gabrov8229

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Feltettem, de így meg nem indul el a játék.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Üdv! Zárat honnan tudok szerválni házépítéshez?
Válasz küldése