Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Yodafone írta:Üdv! Zárat honnan tudok szerválni házépítéshez?
Kovácsolni tudsz egy vas öntecs és egy korund öntecs felhasználásával (alapesetben, ha mod van, akkor más kellhet hozzá).
robika1987

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: robika1987 »

EGy kérdésem lenne.. Mindig ez a könnyű páncél+íj mániája van mindenkinek aki íjász karaktert csinál, ennek mi értelme van? Egyszerűbb kinyomni 100 pontig a nehéz páncélt, felkovácsolni, és akkor egy brutálisan duurva védelemmel rendelkező nehéz páncélja lehet az embernek úgy, hogy nem érzi a tömegét (tehát úgy fut benne mint egy könnyű páncélban) íjjal.
Gabrov8229

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Hi!

Kérdésem az lenne, hogy Sárkánytömlöcben csapdába esett Odahviing, a sárkány, majd az egyezkedés után, mikor elengedtetem és beszélnem kéne vele, mindenki nekiesik és ütik-vágják, a sárkány meg engem is aprít, de hiába verjük el, nem történik semmi, pihen kb 10-15 mp-et, majd megy tovább a csetepaté. Programhiba? Vagy mit kéne másképp csinálni ? Aki tart már itt, adjon tanácsot legyen kedves.


Köszi!
apakicsifia91

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: apakicsifia91 »

Sziasztok! Kompletten az elder schols történelmét ellehet valahol olvasni? Régen valaki linkelt nekem egy több száz oldalas történelmet róla.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Nem durva legendás fokozaton játszani? Így kezdtem el, de mindenki megöl kb! :D
danger

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: danger »

apakicsifia91 írta:Sziasztok! Kompletten az elder schols történelmét ellehet valahol olvasni? Régen valaki linkelt nekem egy több száz oldalas történelmet róla.
http://logout.hu/cikk/tamriel_tortenelm ... loszo.html
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Lehet valamit kezdeni az ősi tekercsekkel? Elég zavaró, hogy van 60egységnyi teher a tatyómban feleslegesen. A vén ork könyvtárosnak meg nem kell, pedig adnám ingyé is
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

A Sárkány tekercset Urag gro-Shub-nak, a Nap és a Vér tekercset pedig Dexion Evicus-nak lehet elvileg eladni. Viszont csak látszólagosan kellene súlyuknak lennie, mert küldetéstárgyak.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok! Csinálom a vűmpíros DLC-t és vent a better vampires beépülő is! a legelején mikor vámpírrá változtat a lord, szívhatok vért ott egy emberből, és onnantól ugye újonc rangot kap az ember, de ha csak simán hullából szívok vért, akkor nem is számítja.... írja hogy még 49 étkezés kellene, de hiába szívok, nem írja, hogy már csak 48 kell.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

raimhol írta:Sziasztok! Csinálom a vűmpíros DLC-t és vent a better vampires beépülő is! a legelején mikor vámpírrá változtat a lord, szívhatok vért ott egy emberből, és onnantól ugye újonc rangot kap az ember, de ha csak simán hullából szívok vért, akkor nem is számítja.... írja hogy még 49 étkezés kellene, de hiába szívok, nem írja, hogy már csak 48 kell.
Probléma megoldva! :) De aki ért a DLC-hez esetleg elmagyarázhatná, hogy vámpír "Démon" formában hogyan lehet perkpontokat gyűjteni, mert nem teljesen értem.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

raimhol írta:
raimhol írta:Sziasztok! Csinálom a vűmpíros DLC-t és vent a better vampires beépülő is! a legelején mikor vámpírrá változtat a lord, szívhatok vért ott egy emberből, és onnantól ugye újonc rangot kap az ember, de ha csak simán hullából szívok vért, akkor nem is számítja.... írja hogy még 49 étkezés kellene, de hiába szívok, nem írja, hogy már csak 48 kell.
Probléma megoldva! :) De aki ért a DLC-hez esetleg elmagyarázhatná, hogy vámpír "Démon" formában hogyan lehet perkpontokat gyűjteni, mert nem teljesen értem.
Van egy olyan vámpírvarázslat amivel életerőt szívsz el, ha ezzel ölsz meg valakit, akkor egy bizonyos embermennyiség után kapsz egy vámpír perk pontot.
Turmix

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Lenne egy kis gondom, ebben kérnék segítséget.
Miraakot szeretném rendre tanítani. Teljesítettem amit Hermaeus Mora kért szegény sámán meghalt és nekem kiírta hogy „Hatalomszót tanultál - Sárkány akarat hajlítás” a küldetéseknél azt írja hogy Old fel a „fölöttes uralom” kiáltásodat de hiba nézem a mágia menüt a megfelelő helyen nincs új megtanulható kiáltás semmilyen.
Lehet hogy ez azért van mert a főküldetésben még sehol nem vagyok? Még Jurgen kürtjét se szereztem vissza, épp hogy csak elkezdtem utána járni.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Valaki megtudná mondani, hogy mi az a kód, amivel totálisan letudom nullázni esetleg minden skillpontomat, és szintemet?
hunemperor2

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: hunemperor2 »

Ha van ilyen kód az engem is érdekelne. Mondjuk a szintet nem értem, lehet korán reggel van.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

player.setlevel [és a szint amit szeretnél] a szint kód. Skill pont lenullázásra nincs tippem, csak egy ötlet: player.advskill [és a skill amit szeretnél inyomni] 99999999999
és kinyomja 100-asra, azt pedig legendássá tesszük, és akkor visszakapja az ember a pontokat.
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

raimhol: Most megválaszoltad a kérdésed :D

Google-ben rákeresve hogy skyrim console commands elég sok ehhez hasonló lehetőséget lehet találni. A kódokat pedig a console parancssorba kell beírni, amit nálam a 0-ás gombbal lehet előhozni. Előfordulhat hogy más gombra van állítva, mint pl. a : ~
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Turmix írta:Lenne egy kis gondom, ebben kérnék segítséget.
Miraakot szeretném rendre tanítani. Teljesítettem amit Hermaeus Mora kért szegény sámán meghalt és nekem kiírta hogy „Hatalomszót tanultál - Sárkány akarat hajlítás” a küldetéseknél azt írja hogy Old fel a „fölöttes uralom” kiáltásodat de hiba nézem a mágia menüt a megfelelő helyen nincs új megtanulható kiáltás semmilyen.
Lehet hogy ez azért van mert a főküldetésben még sehol nem vagyok? Még Jurgen kürtjét se szereztem vissza, épp hogy csak elkezdtem utána járni.
Az "akarat hajlítás" alatt a fölöttes uralmat kell érteni.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

raimhol írta:Valaki megtudná mondani, hogy mi az a kód, amivel totálisan letudom nullázni esetleg minden skillpontomat, és szintemet?
kezd új játékot :)
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Help.Miért esik le minden tárgy a falról? (kard,pajzs.)Bermely terembe lépek be leesnek.Fegyfertartó állványok pedig nem müködnek.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

dondragon írta:Help.Miért esik le minden tárgy a falról? (kard,pajzs.)Bermely terembe lépek be leesnek.Fegyfertartó állványok pedig nem müködnek.
Használsz bármilyen HDT modot?
Illetve mekkora az fps nálad, mert be kell kapcsolni a v-syncet, így nem enged 60 fölé és akkor gyóóó.. :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Valaki aki ért az elder schols történeti hátteréhez, eltudná esetleg magyarázni nekem hogy mi az hogy negyed kor, és egyebek, és hogy aa morrowind, oblivion, skyrim mikor játszódik? Mennyi év van közöttük? Csak ha látok egy naplót amit találok, akkor értsem, hogy mikor lett írva.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

raimhol írta:Valaki aki ért az elder schols történeti hátteréhez, eltudná esetleg magyarázni nekem hogy mi az hogy negyed kor, és egyebek, és hogy aa morrowind, oblivion, skyrim mikor játszódik? Mennyi év van közöttük? Csak ha látok egy naplót amit találok, akkor értsem, hogy mikor lett írva.
A korok hasonlóan a mieinkhez (őskor, ókor, stb..) egy-egy nagy esemény okán változik, így van első, másod, harmad és negyedkor Tamriel világában. Igaz a világ története nem az első korral, hanem Hajnal korával, majd Mitikus korral folytatódik, és csak eztán következik az Első kor a Camoran dinasztia megalapításával. Ha jól emlékszem, a Másodkor a Második Birodalom megalapításával kezdődik, a Harmadik kor pedig természetesen Tiber Septimhez kötődik.

A morrowind nevű játék Harmadkor 427-ben kezdődik, mikor felbukkan a titokzatos Nerevarine Morowind tartományában, bár valójában a történet csak a szigeten ( Vvardenfell ) játszódik, közepén egy nagy vulkánnal.
Oblivion Cyrodiil nevű tartományban játszódik (mikor valamilyen ok folyamán oblivion nevű létsíkról, mely a daedrák otthona, kapuk nyilnak Tamriel-szerte ez a töténet Harmadkor 433-ban kezdődik, és mivel nem akarok spoilerezni, ha netán valaki még nem vitte végig (bár talán már nem lenne az) a főküldetés végi események jelentősen befolyásolják az addigi uralkodó dinasztia sorsát, és ezzel véget ér a Harmadkor és elkezdődik a Negyedkor.
200 évvel később, azaz Negyedkor 201-ben kezdődnek el Égkoszorúban a sárkányok és a Polgárháború megjelenésével a játék és az Elder Scroll újabb története.

Ha egyszer úgy lesz időm, talán egy részletesebbet is összerántok, de most ennyi. Ha van kérdés az lehet, és ha tudok akkor válasz is lesz..
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Áhh így már értem! :) Tehát a morrowind és oblivion szinte egy korban játszódik, aztán miután jön a negyedkor oblivion és skyrim között már 200 év eltelik kb.
danger

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: danger »

raimhol írta:Valaki aki ért az elder schols történeti hátteréhez, eltudná esetleg magyarázni nekem hogy mi az hogy negyed kor, és egyebek, és hogy aa morrowind, oblivion, skyrim mikor játszódik? Mennyi év van közöttük? Csak ha látok egy naplót amit találok, akkor értsem, hogy mikor lett írva.
Itt egy nagyon részletes leírás: http://logout.hu/cikk/tamriel_tortenelm ... loszo.html
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Vik írta:
Az "akarat hajlítás" alatt a fölöttes uralmat kell érteni.

Köszönöm szépen a választ.
Valami kehe lehetett mert abbahagytam a játékot kiléptem, azt másnap újrakezdtem a sztorit onnan hogy elkezdek a sámánnal dumálni és akkor meg megadta tudtam is használni.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Harkon mégis hogy a francba győzhető le? Akkora életerő regje van, hogy legendás szinten lehetetlen megverni.. Epikussá van kovácsolva minden cuccom, de még így is lehetetlen! :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Tárgy bűvölése esetén számít, hogy amit elpusztítok tárgyat annak milyenek a mértékei? Tehát elpusztítok egy 10 egykezest támadást adó tárgyat, akkor bénább bűvöléseket fogok tudni csinálni, mintha egy 50%-ost pusztítanák el? Előre is köszi a választ, csak mivel ezt nem tudom így nem merek egy bénább tárgyat beolvasztani bűvölés miatt.
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Elvileg csak a bűvölés típusát tanulod meg, függetlenül annak erejétől. A saját bűvöléseid ereje a skilljeidtől és a felhasznált lélekkristály méretétől függ.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Kull írta:
dondragon írta:Help.Miért esik le minden tárgy a falról? (kard,pajzs.)Bermely terembe lépek be leesnek.Fegyfertartó állványok pedig nem müködnek.
Használsz bármilyen HDT modot?
Illetve mekkora az fps nálad, mert be kell kapcsolni a v-syncet, így nem enged 60 fölé és akkor gyóóó.. :D
Hol kell bekapcsolni a v-syncet?
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

raimhol írta:Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Tárgy bűvölése esetén számít, hogy amit elpusztítok tárgyat annak milyenek a mértékei? Tehát elpusztítok egy 10 egykezest támadást adó tárgyat, akkor bénább bűvöléseket fogok tudni csinálni, mintha egy 50%-ost pusztítanák el? Előre is köszi a választ, csak mivel ezt nem tudom így nem merek egy bénább tárgyat beolvasztani bűvölés miatt.
Nem függ tőle a leggyengébb tárgyat tanuld meg. De ki is próbálhatod ments tanulj meg egy gyengét bűvölj, töltsd vissza a mentést tanulj meg egy erősebbet bűvölj és ugyan annyit tudsz bűvölni mind a két esetben.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Sziasztok! Megkaptam a dremora titkos szolgát, amit meg lehet idézni és átadható neki a felesleges felszerelés. Tetszik is a dolog, de a skyrimet ismerve jobb, ha rákérdezek: Nem fognak eltűnni a cuccaim, amit átadok neki? Nem érdekelne a dolog, ha eltűnik 1-1 sárkánycsont, vagy valami, de én előszeretettel gyűjtöm az egyedi itemeket, amiket néha sokáig kell magammal cipelnem, mire hazaérnék. Na már ha egy ilyen item tűnne el, azt sajnálnám. Biztonságos a dolog, vagy járt már úgy valaki, hogy amit odaadott neki, annak lába kélt? (Ugye ki bízik meg ezekben a dremorákban?)
Köszi a választ előre is

Ui.: gondolkoztam, hogy a kereskedőt válasszam, na de 2000 aranya van, ami egy vicc...
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Rákerestem gugliban, olyat találtam, hogy miután odaadsz neki egy tárgyat, és az idézés végeztével eltűnik, ha visszahívod, nem jelenik meg, így nem tudsz vele beszélni sem, hogy visszavedd a cuccod. Próbáld ki, ments egyet, adj neki valamit, majd hívd vissza. Ha visszajön, akkor elvileg ott kell nála mindennek lennie. Egyébként ha modot használnál, nem lenne ilyen probléma, az Extended Follower Framework-kel végtelen mennyiségű tárgyat lehet átadni a követőnek.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Köszönöm a fáradozásod. Teszteltem a dolgot, akkor nem tűnt el semmi, de mondom tuti ami tuti rákérdezek.
Modolni nem szeretek, 1 van fenn, a wardrobe room nevű, mert mint írtam is imádok gyűjtögetni, annak meg ugye úgy van értelme, ha próbabábukra ill. fegyvertárolókra kitehetem a szerzeményeket. Ráadásul amit te írsz, az számomra már a csalás kategória és amúgy sincs követőm. Jómagam settenkedő íjásszal játszom és ugye a követők mindent tudnak, csak lopakodni nem. Igazából nagyátlagban nincsenek problémáim a cipelt tömeggel, csak ha hirtelen beesik egy sárkány akkor vagyok néha bajban. Mivel íjász vagyok a sárkánycsont minden mennyiségben elfér, így nem hagyom hátra, ha nem muszáj.

Apropó követő: a dlc-kben elég sok olyan küldetés van, ahol kísérnem kell valakit. Nem lehet őket valahogy leszerelni, hogy "ugyan ne támadd már be azt a nyomorult ellenfelet, hanem majd én szép csöndben lelövöm őket"? Ez azért nem vicces, mert legendary nehézségen voltak már komoly gondjaim ilyen szutiációk miatt.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

Hol lehet Falmerekkel találkozni, Fehércsermely közelében illetve a megyeszékhelyekhez legközelebb? Barlang, akármi.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Ezeken a helyeken nagy számban találhatsz falmert. Széltetőhöz nagyon közel van a Halvaszületett-barlang, tőle északra, a Hófátyol szentélytől nyugat-délnyugatra.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Kull írta:Hol lehet Falmerekkel találkozni, Fehércsermely közelében illetve a megyeszékhelyekhez legközelebb? Barlang, akármi.
Markarthban a Mélykő erdődből nyílik, ahol Calcemo mágus adja a pók megölése küldetést a végén egy Törp rom nyílik tele falmerrel.
VL67
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 17:46

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: VL67 »

Kull írta:Hol lehet Falmerekkel találkozni, Fehércsermely közelében illetve a megyeszékhelyekhez legközelebb? Barlang, akármi.
A Csillámköd-barlang esik a legközelebb Fehércsermelyhez.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Valaki nem tudja mi lett a Nexus Mods oldalal????
danger

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: danger »

dondragon írta:Valaki nem tudja mi lett a Nexus Mods oldalal????
Semmi nem történt vele, működik rendesen.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Az ilyen troll meg vérfarkas vér mire jó? Hol lehet ezt felhasználni? Mert alkémiánál nem engedi.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Sziasztok!

Apokrifában aktiváltam azt a képességet, miszerint ha elolvasok egy képesség növelő könyvet, akkor kapok 1 képességpontot. A wardrobe room nevű modban elérhető minden könyv, így ott rögtön ki is próbáltam a dolgot, de hiába olvastam el egy könyvet, ami növelte bizonyos skillem, a pontot nem kaptam meg. Valamit félreértettem, vagy ez a bónusz bugos? Esetleg azért nem adott pontot, mert modos könyvvel próbálkoztam?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Valószínű, hogy már korábban elolvastad azt a könyvet.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Nem. A képességet növelte. Azt kiírta szépen. Tehát elvileg működnie kéne?

Más: a dlc-s építhető házzal lenne gondom. A vitrineket nem tudom használni. Elvileg ugye a kezemben lévő fegyvert lehetne beletenni, de nem adja ki a vitrin aktiválása akciót, csak a kinyitás/bezárás funkció van. Ha csak simán beleejtem a fegyvert, akkor 1-2 belépés után már kiesik belőle. Erre valami tipp? Javítás? Bármi?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Utóbbi problémához hoz töltsd le a kettő közül valamelyik javítást:
Hearthfire Display Case Fix
Hearthfire Display Case Fix - Unofficial Hearthfire Patch Edition
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Azt szeretném kérdezni hogy feltettem a Sárkánylelket perk ponttá plugint, ez 10 Sárkány lélekért adna 1 perk pontot nekem ez nagyon nem éri meg a leírásában találtam azt hogy a „Mod konfiguráció menüben át tudod állítani az arányt” gondolom talán kevesebbre állíthatnám a sárkánylelket.
A probléma az hogy a plugint az esc gomb lenyomásával felhott menüsorban található mod konfig menüben nem látni.
Rossz helyen keresem vagy valamit rosszul csinálok?
A plugint a Nexus mod managerrel tettem fel, először az angolt aztán a magyarítást.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Két oka lehet:
Egyik nincs SKSE vagy SkyUI telepítve.
Másik ha frissen telepítetted, várj egy kicsit a játékban. Nálam néha 4-5 perc is kell,és a bal felső sarokban kiírja, hogy 1 új bejegyzés az MKM menüben vagy valami hasonló. Ekkor már eléred az MKM menüben a beállítást.
És tényleg csak azt tudod beállítani, hogy hány sárkánylelket váltson át perk ponttá, a konkrét átváltás az Őrköveknél (Harcos, Mágus és Tolvaj kő) tudod megtenni, itt egy kisebb kő jelenik meg, azt kell aktiválni.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Az MKM frissítését erőltetni is lehet, ha beírod az alábbi sort a konzolba:
setstage SKI_ConfigManagerInstance 1
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Van SKSE meg SkyUI is meg már fenn is van egy ideje többször próbálgattam mielőtt segítséget kértem, viszont a konzol parancs bevált beírtam és egyből megjelent a menüben.
Azért így már jobb spórolni kell a sárkánylelkekkel nem tudom más hogy van vele de nekem elég szegényesen adja ezeket a sárkányokat.
Köszönöm a tippeket.
Enigma
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. jan. 22., pén. 19:34

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Enigma »

Turmix írta:Van SKSE meg SkyUI is meg már fenn is van egy ideje többször próbálgattam mielőtt segítséget kértem, viszont a konzol parancs bevált beírtam és egyből megjelent a menüben.
Azért így már jobb spórolni kell a sárkánylelkekkel nem tudom más hogy van vele de nekem elég szegényesen adja ezeket a sárkányokat.
Köszönöm a tippeket.
Deadly Dragons - Halálos sárkányok honosítás (Prttp) így nem kell spórolni :lol:
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Enigma írta: Deadly Dragons - Halálos sárkányok honosítás (Prttp) így nem kell spórolni :lol:
Köszönöm ez tényleg nagyon jó, és eddig egy kicsit könnyű is volt sárkányt ölni bosszantott is egy sárkány legyen tökös ellenfél.
Csak azt nem értem hogy kerülte el a figyelmemet mert az első oldalon ajánlottakat kétszer is átmazsoláztam azt egyenként pakolgatom felfele.
Válasz küldése