Re: Beszélgetős téma

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:
TGWH írta:Ki nem állhatom a túlmoderálást...
Ahogy nézem, a Tomb Raider téma is megszűnt. Most kivételesen egyetértünk.
Ez a sok Re:... sem értem hogy jött létre...
Most vagy legyen valaki aki rendet tart, és ráér figyelmeztetni, vagy legyen vad burjánzás, de ez a feles nagyon nem jó, pedig felesre ilyet nem szoktam mondani :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Tomb Raider-Legend:

Sikerült ezt is beszereznem, szerencsémre! Egész korrekt lett, de nálam az idei és az Anniversary szintjét nem üti meg. Egy fokkal jobb volt, mint az Underworld, ami ugye ennek a folytatása. Már most megmutatkozott a Crystalos srácok tehetsége, tényleg ügyesen összerakták. Gyorsan letudom a negatívumokat:
- sokszor buta MI
- unalmas tűzharcok
- nem túl nehéz
- a gyűjthető dolgoknak megint nincs értelme, azon kívül, hogy elnyújtják a játékidőt
- ami nem is hosszú, nekem 8 és fél óra lett és így is 94%-os lettem
- a feladványok tekintetében visszafejlődés, gyakorlatilag ugyanarra a "mérleg" mintára épül majdnem az összes
- nincs meg az a misztikus hangulata, ami pl. az ideiben megvolt, abban szabályosan érezni lehetett, hogy valamilyen gonosz erő munkálkodását a háttérben
- emlékezetes helyszín nekem csak a nepáli monostor nagyterme volt

Most pedig a pozitívumok:

- gyönyörű főtéma
- erős hangzásvilág, kb. 50%-ig vettem fel a hangerőt, de dübörgött a lakás
- a legtöbb helyen gyönyörű a grafika még mai szemmel is
- kaland szempontjából abszolút megállja a helyét, szépen felépítették a történet vázát, jól váltakoztak a helyszínek
- Larának van stílusa és humora
- jók a beszélgetések/beszólások a társakkal
- ha úgy vesszük, akkor storyja is van
- Excalibur rulez
- Lara estélyiben, majd széttépett estélyiben
- sokféle helyszín
- a bossfightok se rosszak
- remek irányítás a legtöbb helyen

Sajnos az ötödik pályán belebotlottam egy bugba, de megoldódott, most nem szeretném részletezni, csak kár érte, hogy a fejlesztők erre nem figyeltek, de sebaj, nem von le olyan sokat az értékéből, még így is élvezhető volt.
Egyszóval, érdemes vele próbálkozni!
Lollypopp

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Lollypopp »

Ó fenséges Vik, hogy halad a ME3 magyarítás? Kell segítség? :roll:
I KILL NOOB

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: I KILL NOOB »

SOSE LESZ KÉSZ A TRUEL.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Sleth »

I KILL NOOB: nem kéne öngyilkosnak lenned csak azért, mert noob vagy :P
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lollypopp írta:Ó fenséges Vik, hogy halad a ME3 magyarítás? Kell segítség? :roll:
Lassan, de biztosan. Pár hete jelentkezett valaki, persze ha gondolod, segíthetsz te is. Beszéljük meg magánban.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Holnap jön ki az új pes, élelmesebbek már megtalálhatják a neten :D válasz a Konaminak, akik azért nem adták ki a demót, mert a köcsög pc-sek feltörik :D na mindjárt játszhatok vele, el sem hiszem, de azért pechem van, holnap már nem leszek szabin, csak két nap kényszerszabadságom volt...
kovacsszandra
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. aug. 8., csüt. 15:07

Re: Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: kovacsszandra »

Csak érdeklődésképp, na meg hogy újraélesszük kicsit a fórumot, ha lehet... Ki mit tol még most, 2019 végefeléhttps://hu.flatfy.com/? :)
pityu

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: pityu »

@ kovacsszandra te mit tolsz?
részemről csak a skyrim:3 vagy new vegas, bár a fallout 4-et is elkezdem, miután megvettem az új gépemet ;) (tesóm, most az obliviont kezdte el "újra" xddddd nagyon feelinges volt az is, remek kreatív küldikkel, korához képest messze a legjobb járékmenettel+grafikával..)
most kíváncsi vagyok az új The Elder Scrolls V - Skyrim - Enderal - Forgotten Stories játékra is, mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?
kollarbela

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: kollarbela »

Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem hogy The Elder Scrolls V - Skyrim - Special Edition v1.5.80.0.8 - Xatab Repack miért jó? van magyaritás hozzá? érdemes töltenem? köszönöm^^
ui: en arkos vagyok:) v neha minecraft, kingdom come. errol az enderalrol nem hallottam, szerintem valami rajongók által készített cuc lehet, ha unatkozok majd 1x lehet h megnézem
GGG

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: GGG »

Üdv MorroHun Team, van valami hír csapatról jól vagytok még, lesz valamilyen projekt? Mivel sajnos a Divinity-óta szinte semmit nem hallani felöletek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Vik »

GGG írta: 2023. aug. 20., vas. 10:18 Üdv MorroHun Team, van valami hír csapatról jól vagytok még, lesz valamilyen projekt? Mivel sajnos a Divinity-óta szinte semmit nem hallani felöletek.
A Baldur's Gate 3 magyarítás előkészítési fázisban volt, aztán a projekt vezető egészségügyi/egyéb elfoglaltsági okokból kiszállt, és nem jelentkezett senki, hogy vállalja. Emiatt lényegében leálltunk.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Vik »

Készítettem saját használatra egy részleges magyarítást a Baldur's Gate 3 játékhoz.
Úgy döntöttem, hogy közzé teszem, hátha másnak is hasznos lesz.
Túl sokat nem kell várni tőle, kb. 1% körül járhat a lefordított szövegek mennyisége.
Letöltés

Telepítés:
A Baldurs Gate 3\Data\Localization mappában levő English.pak-ról készíts biztonsági mentést,
majd írd felül vele a magyarítást.

Az indító menü panaszkodni fog a megváltozott dolgok miatt, de ezt nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni.

Tartalmazza a 2023.09.07-én megjelent Hotfix #6 szövegeit.

Vik
chriswello

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: chriswello »

Sziasztok!!

Volt valahol egy PDF, ami teljesen magyar volt és a Morrowind teljes végigjátszását tartalmazta írásos formában.
Esetleg valakinek megvan még valahol?

köszi előre is!
GGG

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: GGG »

Jól látom, hogy ennek a csapatnak, annyi ?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: Brenda »

GGG írta: 2024. márc. 29., pén. 12:15 Jól látom, hogy ennek a csapatnak, annyi ?
Nem látod jól. Csak megpihenünk kicsit, és erőt gyűjtünk az újabb nagy munka előtt. ;)
GGG

Re: Beszélgetős téma

Hozzászólás Szerző: GGG »

Ez remek hír.
Válasz küldése