Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Itt a következő DLC trailere:

Dragonborn a címe, decemberben jön ikszbokszra, a szokásos egy hónapos szívatás után (gondolom) pedig normális gépre.
A helyszín Solstheim, lesz lándzsás harc, aréna és sárkánylovaglás, meg rengeteg egyéb.
Ellenfelünk az első Sárkányszülött lesz, aki a videó alapján nem olyan jótét lélek, mint az általunk alakított karakter (a gyilkosságokat és hasonlókat ne firtassuk...).
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:Itt a következő DLC trailere:

Dragonborn a címe, decemberben jön ikszbokszra, a szokásos egy hónapos szívatás után (gondolom) pedig normális gépre.
A helyszín Solstheim, lesz lándzsás harc, aréna és sárkánylovaglás, meg rengeteg egyéb.
Ellenfelünk az első Sárkányszülött lesz, aki a videó alapján nem olyan jótét lélek, mint az általunk alakított karakter (a gyilkosságokat és hasonlókat ne firtassuk...).
Most egy egy teljesen hivatalos trailer, amit a Bethesdások készítettek?
Mert akkor - bocsánat - besz@rok örömömben.
A szörnyek nem tetszenek, de annak örülök, hogy lesz aréna, illetve a lándzsának is, nem is értem alapból miért hagyták ki. A sárkánylovaglás kissé erőltetettnek tűnik nekem, viszont jó kis sötét hangulata lesz - legalábbis remélem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta: Most egy egy teljesen hivatalos trailer, amit a Bethesdások készítettek?
Mert akkor - bocsánat - besz@rok örömömben.
A szörnyek nem tetszenek, de annak örülök, hogy lesz aréna, illetve a lándzsának is, nem is értem alapból miért hagyták ki. A sárkánylovaglás kissé erőltetettnek tűnik nekem, viszont jó kis sötét hangulata lesz - legalábbis remélem.
Nem tudom, mi erőltetett a sárkánylovagláson, hiszen a fő küldetésszál egy pontján is van olyan. Csak gondolom, nem mutatják a játékban. Illetve nyilván nem játszottál a C-64-es Dragonstrike nevű sárkányszimulátorral. Azon se volt erőltetett, pedig az csak egy 8 bites gép volt...
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

A sárkánylovaglás és a szálfegyverek már láthatóak voltak a Skyrim Game Jam videóban (csakúgy mint egy csomó más dolog, ami azóta már bekerült a játékba a DLC-ken keresztül - lovasharc, házépítés például), szóval a megjelenésük nem akkora meglepetés.
Ha a Dawnguard volt a Knights of the Nine megfelelője, akkor a Dragonborn a Shivering Isles utódja lesz valószínűleg, aminek személy szerint nagyon örülök.
A trailer alatt hallható átdolgozott Skyrim muzsika pedig k...a jó!!

Még amiket felfedeztem a trailerben: egy Ascended Sleeper, Telvanni torony és levitáció varázslat.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta: Most egy egy teljesen hivatalos trailer, amit a Bethesdások készítettek?
Mert akkor - bocsánat - besz@rok örömömben.
A szörnyek nem tetszenek, de annak örülök, hogy lesz aréna, illetve a lándzsának is, nem is értem alapból miért hagyták ki. A sárkánylovaglás kissé erőltetettnek tűnik nekem, viszont jó kis sötét hangulata lesz - legalábbis remélem.
Nem tudom, mi erőltetett a sárkánylovagláson, hiszen a fő küldetésszál egy pontján is van olyan. Csak gondolom, nem mutatják a játékban. Illetve nyilván nem játszottál a C-64-es Dragonstrike nevű sárkányszimulátorral. Azon se volt erőltetett, pedig az csak egy 8 bites gép volt...
Így igaz, valóban nem játszottam a Skyrimmal - remélem mihamarabb tudom majd pótolni. A C-64-essel sem.
A sárkánylovaglásról hirtelen az Eragon jutott be, amiatt írtam.
De akkor ezek szerint nincs ilyen összefüggés - ennek csak örülni tudok, mert a film... pfff
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:A sárkánylovaglás és a szálfegyverek már láthatóak voltak a Skyrim Game Jam videóban (csakúgy mint egy csomó más dolog, ami azóta már bekerült a játékba a DLC-ken keresztül - lovasharc, házépítés például), szóval a megjelenésük nem akkora meglepetés.
Ha a Dawnguard volt a Knights of the Nine megfelelője, akkor a Dragonborn a Shivering Isles utódja lesz valószínűleg, aminek személy szerint nagyon örülök.
A trailer alatt hallható átdolgozott Skyrim muzsika pedig k...a jó!!

Még amiket felfedeztem a trailerben: egy Ascended Sleeper, Telvanni torony és levitáció varázslat.
Ha ez valóban így lenne, akkor én még jobban örülnék neki:D

Ezek szerint a Dawnguardban van olyan - vagy legalábbis nagyon hasonló - küldetés, mint pl a Földsánc Erőd/Paplovag Pajzsa A Kilenc Lovagjaiban?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

A párhuzamot nem igazán így értettem a DLC-k között.
KotN és Dawnguard: új fegyverek és páncélok, új sztoriszál, új frakció(k), de javarészt az alapjáték helyszíneihez toldottak néhány újat.
Bár a Dawnguard azért így is jóval több pluszt ad, mint a KotN. Amúgy ereklyéket keresni itt is kell, de minden TES játék tele van ilyesmivel. Elvégre a Morrowindben még Indiana Jones maradványait is megtalálhattuk az egyik kriptában. :)

Shivering Isles és Dragonborn: hatalmas, teljesen új terület, ami külön "világ". A SI-ben például nem is volt olyan ellenfél, ami az alap Oblivionban szerepelt. Remélhetőleg a Dragonborn is ezt az utat követi, még ha az újdonság a Morrowindből ismert felszerelések és lények visszatérését is jelenti.
Meg szerintem a SI szintén elég Morrowindes lett az óriás gombákkal meg a szürreális szörnyekkel.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Nem csak az első két DLC-nél kellett várni egy hónapot? Habár a hivatalos oldal sem ír semmit csak Xbox-ra.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Öreg vagyok már az efféle naivsághoz, de ha nem kell plusz egy hónapot várni, az csak kellemes csalódás lesz. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:Nem csak az első két DLC-nél kellett várni egy hónapot? Habár a hivatalos oldal sem ír semmit csak Xbox-ra.
Eredetileg arról volt szó, de lehet, hogy Microsoftnál úgy gondolták, miért ne váratnák a játékosokat mindegyiknél, ha egyszer megtehetik...
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Ez a kieg. nagyon ígéretesnek látszik, bár most sem a sárkánylovaglás fogott meg benne.
1# = Végre újfajta ellenfelek is bekerülnek a játékba, mert amik eddig voltak, azok kezdtek unalmassá válni.
2# = Végre újfajta cuccok, mert az, h kicsit felerősítették a sárkány páncélokat, h picivel erősebbek legyenek mint a deadric cuccok, az nem volt nagy szám...
3# = TÖRPÉK!!!
Amúgy az se rossz, h egy (nekem legalábbis) teljesen új tájat barangolhatunk be.
Amúgy tökre érthető a sárkánylovaglás---> az első Dovakhiin olyan kemény Mada Faka csávó aki a kis újával kipöcköli az átlag sárkány teljes fogprotézisét, reggelire vámpír lordokat falatkázik vérfarkas mártással, még a Nap is napszemüveget húz amikor ránéz, Csak Norisz pedig inkább megkérte az anyukáját, h csak azután szülje meg őt, hogy mi le Fus Ro Dahztuk ezt az új fő boss-t :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Törpék? Tamriel földjein nincsenek törpék. :D
Rieklingek annál inkább. ;)
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Hát nem tudom, h mik voltak, de a vidi egyik részében, nagyon olyanok voltak mint a törpék...
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Ja, azok rieklingek, vaddisznón lovagló kis szemétládák a Bloodmoon-ból. Mivel A Dragonborn is ugyanott játszódik mint a Bloodmoon, nyilván ők is feltűnnek újra.
Ha jól tudom, ők is az egykori Snow Elfek elkorcsosult leszármazottai, mint a falmerek. Vagy legalábbis ezt állítják róluk.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Cthulhu-cult írta:Ja, azok rieklingek, vaddisznón lovagló kis szemétládák a Bloodmoon-ból. Mivel A Dragonborn is ugyanott játszódik mint a Bloodmoon, nyilván ők is feltűnnek újra.
Ha jól tudom, ők is az egykori Snow Elfek elkorcsosult leszármazottai, mint a falmerek. Vagy legalábbis ezt állítják róluk.
A hangsúly az állítjákon van, mivel inkább goblinok mint elfek.
(Amúgy ezeket nem csesztetésből írom, csak idén tavasszal vittem újra a Bloodmoon-t :D)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Akkor goblinok, csak ne csesztess. :)
(Pedig rohadtul snow elf korcsok - a DNS állományuk 99%-a egyezik, ezt most találtam ki.)
Mindegy, megegyezhetünk rieklingben, aztán majd a boncoláskor kiderül, miféle jószágok.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Cthulhu-cult írta:Akkor goblinok, csak ne csesztess. :)
(Pedig rohadtul snow elf korcsok - a DNS állományuk 99%-a egyezik, ezt most találtam ki.)
Mindegy, megegyezhetünk rieklingben, aztán majd a boncoláskor kiderül, miféle jószágok.
Ha már a Dragonborn topicban vagyunk esetleg nem vagy te puszipajtása Hermaeus Mora-nak? Mintha a trailerben benne lettél volna a csápjaiddal....
A snow elf dolog elnézve. Túl sokat lógtál a skaalokkal. :roll:
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Az meg egy Ascended Sleeper volt, de a doktor úr ezt is jobban fogja tudni bizonyára. Biztos Cthulhu volt, igaz? :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Cthulhu-cult írta:Az meg egy Ascended Sleeper volt, de a doktor úr ezt is jobban fogja tudni bizonyára. Biztos Cthulhu volt, igaz? :)
Nem tartom kizártnak, hogy Dagoth nagy Cthulhu fan volt. Elvégre csak a fél rokonságát változtatta dunmerből elefántszerű-csáposszörnyé.
► Show Spoiler
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Hát nekem a videóban 0:55-nél azok nem goblinnak tűntek, de mind1, pár hét és már személyesen tapasztalhatjuk meg, h azok mi a fity fenék :D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

RIEKLINGEK. Mint a Bloodmoonban, ami ugyanezen a szigeten játszódik, és amiben ugyanígy (persze az akkori grafikai színvonalon értve) néznek ki.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Morzan írta:Hát nekem a videóban 0:55-nél azok nem goblinnak tűntek, de mind1, pár hét és már személyesen tapasztalhatjuk meg, h azok mi a fity fenék :D
Nem is írtam azt. :)
A kollégával azon tanakodtunk, hogy melyik fajhoz állnak közelebb.

Számunkra elég egyértelmű volt már eddig is, hogy mik azok a kis kék legények.

http://www.uesp.net/wiki/File:BM-creatu ... ounted.jpg
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Javaslom, szakadjunk két csoportra és indítsunk szent háborút egymás ellen.
Persze a saját frakciómon belül is lennének ellentétek, hála Dr.UnGrammar eretnek, póniidentitásából származó nézeteinek (goblinok rokonai, hah!).
:D
Az új kieg nagyban megkönnyíti majd a csapat dolgát, akik nekiálltak a Morrowindet átírni a Skyrim motorjára.
gorgo200

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: gorgo200 »

az lenne a király ha egész Tiamrielt belehetne barangolni single- be meg online is, legalább skyrim grafikával :) kuriózum lenne . Csak mindig az van hogy felkelek az álomból.... de hát egyszer majd csak eljut oda is a bethesda , csak győzzük kivárni .. =D de jó is lenne...
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Arra ott lesz az Elder Scrolls Online, bár nálam a single RPG a nyerő ;)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Meg az TES1: Arena
(Na jó, itt a jó ember megjegyezte a Skyrim grafikát külön :P)

Cthulhu: Szerintem kezd el fogalmazni a megadási feltételeidet.
http://tinyurl.com/87y9jhh
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Hát ez a sárkányszelídítés elég macera lesz, ha jól látom....
Én arra számítottam, hogy lesz egy fix sárkányunk, de úgy látszik, ez is olyan lesz mint a hajóskapitányok házassága...
Ahány kikötő annyi sárkány... azaz feleség :)
http://gamepod.hu/hir/skyrim_nem_hivata ... aciok.html
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Valaki meg tudná mondani, hogy valóban van e benne Aréna?
Mert az uesp-n nem találtam leírást róla.

Köszönöm
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Valaki meg tudná mondani, hogy valóban van e benne Aréna?
Mert az uesp-n nem találtam leírást róla.

Köszönöm
Nincs.
Nagyon sok dolgot a Beth csak félig csinált meg benne, így nagyon sokan átverve érzik magukat a kiegészítő miatt.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
Dr Lecter írta:Valaki meg tudná mondani, hogy valóban van e benne Aréna?
Mert az uesp-n nem találtam leírást róla.

Köszönöm
Nincs.
Nagyon sok dolgot a Beth csak félig csinált meg benne, így nagyon sokan átverve érzik magukat a kiegészítő miatt.
Pfff...csalódott vagyok. Részben ezért is, részben pedig azért, mert olvasható volt a fórumon nem is olyan régen, hogy minden egyes mod a Bethesda tulajdonában áll, és sokszor ezeket írják át, majd sajátukként eladja.
Költői kérdés: egy ilyen kaliberű cégnek, akik ilyen (jó) játékokat készítenek, miért kell így viselkednie? Amennyire tudom, elég jól kerestek a Skyrimmel.
Vagy. Todd Howard nyilatkozta, hogy elfelejtik azt a hozzáálást, miszerint 1 dollárért le lehet tölteni egy lópáncélt az Oblivionhoz, stb.
Nos, ez detto szerintem.

Azért köszönöm a válaszodat!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Todd annak idején azt mondta, hogy a Skyrim világára hatással lehetnek majd a játékosok. Például ha felgyújtod a folyó melletti fűrésztelepet, akkor az hatással lesz a játékvilágra.
Nos gyakorlatilag a játék azt sem hajlandó észrevenni, hogyha az egyik frakcióval megnyered a polgár háborút.

Kaptunk egy Gamejam videót, aminek a tartalmát 1 hét alatt kalapálták össze, buliból! Ezeknek a töredéke került csak be a DLC-kbe (jó formán semmi..).

Elhitették, hogy lesznek lándzsák. De ami ahelyett jött lándzsa néven... Nos az még trollkodásnak is durva...

Nem tudom hogy vagy vele, de nekem egyre nehezebb és nehezebb komolyan vennem a Bethesdát és a Skyrim-ot.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Todd annak idején azt mondta, hogy a Skyrim világára hatással lehetnek majd a játékosok. Például ha felgyújtod a folyó melletti fűrésztelepet, akkor az hatással lesz a játékvilágra.
Nos gyakorlatilag a játék azt sem hajlandó észrevenni, hogyha az egyik frakcióval megnyered a polgár háborút.

Kaptunk egy Gamejam videót, aminek a tartalmát 1 hét alatt kalapálták össze, buliból! Ezeknek a töredéke került csak be a DLC-kbe (jó formán semmi..).

Elhitették, hogy lesznek lándzsák. De ami ahelyett jött lándzsa néven... Nos az még trollkodásnak is durva...

Nem tudom hogy vagy vele, de nekem egyre nehezebb és nehezebb komolyan vennem a Bethesdát és a Skyrim-ot.
Valahogy én is úgy, ahogy Te!
De azért végig fogom majd tolni becsületből.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Mi van a lándzsákkal? Valaki látta már az ikszbokszos verzióban, hogy mi a helyzet? Hiszen elvileg új animációk és kivégzések is készültek külön a lándzsás harchoz...


Szerkesztés: Most olvastam, hogy csak a rieklingek használnak lándzsát, ha felvesszük, nyílvesszőként kerül az inventoryba. Elmennek már tényleg a f.....ba, hát megvoltak hozzá az animációk is már régen, erre b...nak belerakni a DLC-be.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Hali,várható dobozos megjelenés ennél is mint a dawnguardnál?meg a heartfirenél is de ez fontosabb.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Egyáltalán, kijött már a normális, pc-s verzió?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cthulhu-cult írta:Egyáltalán, kijött már a normális, pc-s verzió?
Még nem.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Na lehet lesz Dragonborn dobozosan :D fuck yea tutivétel mégha csak kód is cd nélkül

Tisztelt Gróf Miklós,



igen, tervezzük és jelen pillanatban a játékot kiadó Bethesda Softworks engedélyére várunk. Várható megjelenés 2013. február vége.



Üdvözlettel,



Daubner Tamás
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Város, de normális árat mondjanak rá, ne úgy mint a Dawnguardnál....
Heartfire vajon mikor jön?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

az nem lesz szerintem 50 megás vacakért biztos nem erőltetik meg magukat :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

11-11-11 írta:az nem lesz szerintem 50 megás vacakért biztos nem erőltetik meg magukat :D
Akkor adják ingyen!:D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Város, de normális árat mondjanak rá, ne úgy mint a Dawnguardnál....
Heartfire vajon mikor jön?
Amikor megveszed.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Város, de normális árat mondjanak rá, ne úgy mint a Dawnguardnál....
Heartfire vajon mikor jön?
Amikor megveszed.
És honnan lehet?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Pl:Greenmangaming-en 1500ft-ért
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

elvileg feb.5-én jön a DLC
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Morzan írta:elvileg feb.5-én jön a DLC
Úgy legyen!
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Attól még mi magyarok nem tudunk játszani! :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

11-11-11 írta:Attól még mi magyarok nem tudunk játszani! :D
Játszani tudunk, csak nem fogjuk érteni :D
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

11-11-11vok

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11vok »

Jobban várom ezt a DLC-t,mint a játékot anno. :D
Vissza menni Solstheimre nagyon zsír. :D :D Be is költözök majd :D
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Steam-en kint vannak a dlc-k
Válasz küldése