Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Jé, tényleg. Sőt, a Skyrimról is feloldották a régiózárat. Hogy egy réges-régi CoV-os mondással fejezzem ki magam: Megfogantak volna az átkok? :)
Beus

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Beus »

A Steam-ről 5-étől lehet megvenni a kiegészítőt?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Beus írta:A Steam-ről 5-étől lehet megvenni a kiegészítőt?
Már előrendelhető.
Beus

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Beus »

Köszi, már ki is fizettem, és akkor holnap pedig engedi letölteni? Internetes vásárláskor mindig parázok egy kicsit.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Beus írta:Köszi, már ki is fizettem, és akkor holnap pedig engedi letölteni? Internetes vásárláskor mindig parázok egy kicsit.
Nem biztos, hogy a mi időzónánk szerint engedik letölteni. Egyébként nekem azt írták, automatikusan letölti a játék, amint kiadják.
Beus

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Beus »

Köszi a választ!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nekem csak az a bajom, hogy nincs bankkártyám, így várhatok még egy kicsit:(
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

hát Dr. nekem is ez a bajom :) bár én cd galaxisnál előrendeltem,Hearthfire-t meg nem tudom beszerezni evégett :(
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

11-11-11 írta:hát Dr. nekem is ez a bajom :) bár én cd galaxisnál előrendeltem,Hearthfire-t meg nem tudom beszerezni evégett :(
Elméletileg 14.-én megvásárolhatjuk majd, bár én inkább elmegyek egy boltba majd.
Hearthfire annyira nem zavar, csak egy kicsit:)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Miért nem tudok hozzászólást írni? Ha ezt olvassátok, akkor nem kérdeztem semmit. :)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Nem értem, miért nem ment el az előbb... szóval nem tudok kiszállni a hajóból Solstheimben. Se semmi mást csinálni. Patch fent van. Valami ötlet?
Neten egy másik emberke is írta hogy ez a problémája (hogy megérkezik a szigetre, de onnantól nem tud semmit csinálni, még a térképet megnézni se), de eddig még nem volt rá válasz.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

miért vagyok spam?Amúgy nekem még meg sincs majd dobozosan egyszer.. :D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Megoldottam jó primitív módon: még a windhelmi kikötőben beírtam a dlc2ravenrock01 kódot, így egyből odateleportáltam. Lementem a kikötőbe, ott volt a hajó aminek engem kellett volna odavinnie, megkaptam az üzenetet hogy küldetés teljesítve, megérkeztem. :) Mondjuk ez nem az igazi, mert a problémát nem javítottam ki csak megkerültem, de legalább mehet tovább a sztori.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Na akkor jó játékot :D Remélem én is meg kezdhetném már végre. :D De az még kb 2-3 hét :(
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Pont kérdezni akartam, hogy miért nem úsztál el odáig, vagy repültél át.
Aztán emlékezni kezdtem....
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr.UnGrammar írta:Pont kérdezni akartam, hogy miért nem úsztál el odáig, vagy repültél át.
Aztán emlékezni kezdtem....
Külön világ Solstheim, nem úgy mint a Morrowindben.
Ha a fülem nem csal, a Morrowind zenéi szólnak Solstheimben. :) Nincs levitáció varázslat sajnos, a Telvanni toronyban "lift" van helyette (ami úgy néz ki, mintha levitációt használnánk, ez látszott a trailerben).
A füstölgő Vörös-hegy is megcsodálható, csak szerintem túl közel van Solstheimhez, kicsit furán néz ki.
A vérmedvék nagyon ott vannak. :)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Sajnos a Dragonborn tele van komoly bugokkal. Ráadásul ezek némelyike (eddig legalább kettő ilyen van) nem függ össze modokkal, az UESPWiki is megemlíti őket az adott küldetéseknél. A főküldetést jóformán nem lehet csalások nélkül megcsinálni, a végén a főellenfelet meg 3 órán keresztül próbáltam legyőzni, de bug hátán bug (nem mozdul és sebezhetetlen, vagy legyőzőm de egyszerűen eltűnik és a játék nem érzékeli hogy megöltem, stb.), mindennel találkoztam amit említettek ezzel kapcsolatban a neten. Tehát ismét csak várós egy újabb patch, mert ez így gáz.
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Hát... én kicsit csalódtam ebben a dlc-ben :/
Rossznak nem rossz, de nem valami nagy cucc, valahogy a dwanguard sokkal érdekesebb volt a számomra.
bugok amikkel találkoztam: az a bizonyos ,,lift" nálam nem műkszik, azaz elindúl, de ott beáll a képernyő és tölthetek be egy régebbi mentést, így maradt a tlc varázs szó...
Engem az a rész húzott fel amikor a deadra világban kellet harcolni a trutymókkal...
hiába voltam én is meg a fegyóm is maxos (direkt erre fejlesztettem) azokat a rohadékokat alig lehetett megölni utána meg egyből jöttek azok a láng kígyók amik csak fickándoztak utána durr a képembe robbantak...
A könyves puzzelnél újra kellet indítani a játékot különben nem fogadta el a helyes kombinációt....
A vége meg egy vicc. Annyi sárkánnyal 1 év alatt nem találkoztam mint amennyit magába szívott az a csávó 20 perc alatt :D
De az a nőci aki minket vezetett az elején az teljesen mereven mozog...
A textÚRÁK PEDIG HÁÁÁÁÁT elég gyenge az új cuccoknál. Mintha csak összedobták volna és nesze nektek, hogy ne sírjatok ennyit....
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Szomorú...
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Ami jó benne, az leginkább a Morrowind-nosztalgia. Újra bejárni azokat a helyeket, ahol 200 évvel korábban már "jártunk", nagyon hangulatos. Úgy tűnik, a Bethesda számára is egyértelmű, melyik volt a legjobb játékuk.
Végül is nem rossz a Dragonborn, de a főküldetés nagyon rövid, két nap alatt végigvittem (volna, ha meg tudnám ölni a főellenfelet, de az áldott jó bugok nem engedik). Összességében elmarad a Shivering Isles mögött, pedig ugye arról volt szó hogy legalább olyan lesz. Ott jóformán minden más volt, mint az alapjátékban, itt meg sok az átfedés.
Viszont a Skywind készítőinek a munkáját nagyban megkönnyítette a dlc, sok munkát spóroltak meg ezzel nekik.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Szomorú,hogy ezt mondjátok,vehették volna a fáradságot,hogy nem bugosan adják ki, késhetet volna akkor...Remélem minél hamarabb patchelik.Nem hiszem el,hogy ilyen trehány munkát adtak ki a kezükből...Volt rá több ,mint 2 hónapjuk azt erre tessék....Fogadni merek Box-on semmi bug sincs...
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

bethesdafan írta:Szomorú,hogy ezt mondjátok,vehették volna a fáradságot,hogy nem bugosan adják ki, késhetet volna akkor...Remélem minél hamarabb patchelik.Nem hiszem el,hogy ilyen trehány munkát adtak ki a kezükből...Volt rá több ,mint 2 hónapjuk azt erre tessék....Fogadni merek Box-on semmi bug sincs...
Olvastam a témáról (amikor próbáltam a bugokat javítani), és ezek a hibák már decemberben jelentkeztek az ikszbokszos verziót használóknál is. A főküldetésben volt olyan, amikor csak kódok beírásával tudtam továbbjutni, mert az egyik szereplő egyszerűen nem azt csinálta, amit kellett volna, és nem ment tovább a történet emiatt.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Akkor ott is javíthatták volna,max később adják ki...YT-n amit néztem videót boxosat ott semmi baj nem volt
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nem kell aggódni, Arthmoorék már a megjelenés napján kiadták az Unofficial Dragonborn Patch-et, és nyilván folytatják még...
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Vik írta:Nem kell aggódni, Arthmoorék már a megjelenés napján kiadták az Unofficial Dragonborn Patch-et, és nyilván folytatják még...
Az első volt amit letöltöttem, hátha segít. Semmit sem használ, az említett bugok ugyanúgy megvannak.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Valószínűleg hülye kérdés, de az ilyen bugokért ki a felelős? A programozók? A producer? A rendező? Valaki más?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:Valószínűleg hülye kérdés, de az ilyen bugokért ki a felelős? A programozók? A producer? A rendező? Valaki más?
Gondolom legkevésbé a programozók, valószínűleg ha hagynának nekik elég időt rendesen befejezni és tesztelni, kevesebb ilyen fordulna elő. A Nehrimet tudom megint csak példaként felhozni, ott ugye nem volt nagy felhajtás se a megjelenés, se egyáltalán a játék körül, egyszerűen elkészült amikor kész lett és jó volt. Azt azért nem értem, hogy ha az xbox verzió bugos volt, hogy nem lehetett két hónap alatt kijavítani, mire kijött a pc-s változat.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Na igen,ha tudtak róla akkor meg miért javították?2 hónap bőven elég lett volna rá...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

bethesdafan írta:Na igen,ha tudtak róla akkor meg miért javították?2 hónap bőven elég lett volna rá...
Talán már eleget kerestek vele ahhoz, hogy ne érdekelje őket.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vajon megjelenik ma?
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Még mindig nem. :( Remélem megrendelhetem még ma.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

még mindig nem.... :( :( :( :( :( :( :( :(
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

NA leadtam a rendelést :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Én is:D
Elvileg hétfőn átvehetem...
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Én elvileg szombaton,de szerintem hétfő lesz az.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Miraak Temploma valóban annyira szivatós?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:Miraak Temploma valóban annyira szivatós?
Nekem nem tűnt annyira annak. Főleg a szokásos élőholt ellenfelek, de vittem magammal társat is, meg 70-es szintű a karakterem elég tuning felszereléssel, szóval lehet hogy ezért nem volt olyan vészes.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Nekem azért 1 deathlord szívós ellenfél könnyű fokozaton is elég nagyot sebez.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azért kérdeztem csak, mert az egyik youtube-os videó címe az volt, hogy a legszivatósabb dungeon az egész játékben, és mikor belenéztem, láttam, hogy Miraakhoz van köze.
Sebaj, majd felkészülünk rá.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

bethesdafan írta:Nekem azért 1 deathlord szívós ellenfél könnyű fokozaton is elég nagyot sebez.
Nem hagyom közel jönni őket, shout/távolsági fegyver kombó hasznos ellenük. Meg időnként a futás, hogy meglegyen a távolság a lövöldözéshez. :)
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Miért nem tudok Stalhrim cuccot kovácsolni?Vagy valami különleges hely kell hozzá?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

bethesdafan írta:Miért nem tudok Stalhrim cuccot kovácsolni?Vagy valami különleges hely kell hozzá?
Stalhrim kell hozzá. Ha az már van, akkor nem szóltam. Nekem ment, miután megvolt hozzá a nyersanyag.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

De a kovács helynél. :D Minden megnéztem de sehol semmi stalhrim cucc.A DLC meg jó volt szép volt de rohadt rövid... 5 óra alatt vége a a főküldinek,pedig nem is rohantam.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

bethesdafan írta:De a kovács helynél. :D Minden megnéztem de sehol semmi stalhrim cucc.A DLC meg jó volt szép volt de rohadt rövid... 5 óra alatt vége a a főküldinek,pedig nem is rohantam.
Ha jól emlékszem, a Raven Rock-ban lévő bányában lehet találni stalhrimot, meg gondolom máshol is. Én egy helyen találtam eddig, az szerintem ott volt.
És tényleg rohadt rövid volt a főküldetés, mostanában sokkal kevesebb időm van játszani, de két nap alatt végigtoltam így is.
Beus

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Beus »

bethesdafan írta:Miért nem tudok Stalhrim cuccot kovácsolni?Vagy valami különleges hely kell hozzá?
Akkor tudsz stalhrim cuccokat kovácsolni, ha megvan az ebony smithing perk.
bethesdafan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Összes kovács perk megvan,rájöttem,hogy 1 küldit kell hozzá megcsinálni.
Morzan

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Hali

Talált már valaki olyan mod-ot amivel szabadon lehet irányítani a befogott sárkányt?
én eddig 1 olyat találtam amivel meglehet idézni 1-et és azzal lehet le föl röpködni, de lassabb mint ha lóval mennék, tüzet/jeget nem tud fújni, de a hátáról lehet íjászkodni :/
+ Nem tudjátok, hogy lehet azt megoldani, hogy a karakterem a dlc-s shout-nál amikor megszelídíti a sárkányt és felmászik rá, akkor ne kimerevedett végtagokkal álljon a nyakában?

Előre is köszi
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Morzan írta:Hali

Talált már valaki olyan mod-ot amivel szabadon lehet irányítani a befogott sárkányt?
Még nem volt időm utánanézni, de most így belegondolva, tulajdonképpen annyit kellene tenni, hogy fognánk a sárkány vezérlő rutinját, és lecserélnénk/módosítanánk a NoxyGame féle dwemer léghajó vezérlő rutinra.
Vakolat

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: Vakolat »

Sziasztok!
Nem tudom elindítani a Draborn kiegészítőt, mert az a bizonyos hajó nicns ott Windhelmben, a kulktista szekta tagok pedig nem támadnak meg. A kiegészítő panelen, a A Skyrim Launcher elindítása után, (Data Files) ki van pipálva a dragonborn kiegészítő pedig.... mi lehet a baj?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Dragonborn kiegészítő

Hozzászólás Szerző: genndy »

Főküldiben el kell jutni a Way of the Voice-ig.
Válasz küldése