Segítség!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre!
Jelenleg az olbliviont úgy játszom, hogy a magyarosításon és a patch-elésen kívül föltettem nagyon sok plug-int a plug-in oldalról(amihez le kell tölteni eredeti bővítményt azt nem, csak amik elindultak bővítmény nélkül)!
Elkezdtem csinálni a Zarándoklat küldetést és megszereztem a buzogányt, sisakot, mellvértet és csizmát! A kesztyűt nem tudom megszerezni, mivel egyszerűen nincs ott ahol lennie kell! A térképen úgy mutatja a helyét, hogy bemegyek a palotába és nem az oltár mellett/oldalán, hanem a palotán kívül jobb oldalt van de mikor kimegyek a palotából, újra visszaküld és a mellék szobákban sem tudok eljutni hozzá!!! Letöröltem a magyarosítást, újrainstalláltam a Kinghs of the Nine kiegészítőt és újra magyarosítottam, de semmi... ugyanaz....
Gondoltam arra hogy ha újra patch-elném akkor menne, de nem tudom, hogy kell úgy hogy ne töröljem a játékot, tehát nem akarom újra a plug-inokat telepíteni, mert sok van. Valaki tud segíteni?

Továbbá:
Csatakürt kastély : grafikai hibák + nem látszik a vár....
Újrainstalláltam a beépülőt(Battlehorn Castle (~9mb)), utána újra a magyarosítást, de mikor az adatfájloknál(indításkor vagy mod manager) bejelölöm a beépülőt, akkor belépés után az első töltésnél crash-el... :( tehát muszáj a nélkül játszam! Valaki tud valami megoldást?
Fagyszirt orom: le van zárva a bejárat(az első ajtó után)! Beépülő ujrainstallálása utána magyarosítás újrainstallálása, de semmi, ugyanaz.....
Valaki tud segíteni?

Köszönöm a válaszokat!!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

ChaosStone írta:Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre!
Jelenleg az olbliviont úgy játszom, hogy a magyarosításon és a patch-elésen kívül föltettem nagyon sok plug-int a plug-in oldalról(amihez le kell tölteni eredeti bővítményt azt nem, csak amik elindultak bővítmény nélkül)!
Elkezdtem csinálni a Zarándoklat küldetést és megszereztem a buzogányt, sisakot, mellvértet és csizmát! A kesztyűt nem tudom megszerezni, mivel egyszerűen nincs ott ahol lennie kell! A térképen úgy mutatja a helyét, hogy bemegyek a palotába és nem az oltár mellett/oldalán, hanem a palotán kívül jobb oldalt van de mikor kimegyek a palotából, újra visszaküld és a mellék szobákban sem tudok eljutni hozzá!!! Letöröltem a magyarosítást, újrainstalláltam a Kinghs of the Nine kiegészítőt és újra magyarosítottam, de semmi... ugyanaz....
Gondoltam arra hogy ha újra patch-elném akkor menne, de nem tudom, hogy kell úgy hogy ne töröljem a játékot, tehát nem akarom újra a plug-inokat telepíteni, mert sok van. Valaki tud segíteni?

Továbbá:
Csatakürt kastély : grafikai hibák + nem látszik a vár....
Újrainstalláltam a beépülőt(Battlehorn Castle (~9mb)), utána újra a magyarosítást, de mikor az adatfájloknál(indításkor vagy mod manager) bejelölöm a beépülőt, akkor belépés után az első töltésnél crash-el... :( tehát muszáj a nélkül játszam! Valaki tud valami megoldást?
Fagyszirt orom: le van zárva a bejárat(az első ajtó után)! Beépülő ujrainstallálása utána magyarosítás újrainstallálása, de semmi, ugyanaz.....
Valaki tud segíteni?

Köszönöm a válaszokat!!
Talán a kesztyűben tudok segíteni, fel van telepítve a Chorolli kápolna? Mert akkor nincs kesztyű.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta: Talán a kesztyűben tudok segíteni, fel van telepítve a Chorolli kápolna? Mert akkor nincs kesztyű.
Ha tényleg összeakad a kettő, akkor lehet próbálkozni a betöltési sorrend változtatásával: előbb a chorroli kápolna, azután a Kilenc Lovagjai+magyarítása.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Es hogy allitom be a sorrendet?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

ChaosStone írta:Es hogy állítom be a sorrendet?
Oblivion Mod Managerrel célszerű.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Es valaki megmondana hogy meik a chorroli kapolna? nem talaltam olyat :(

thx
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

ChaosStone írta:Es valaki megmondana hogy meik a chorroli kapolna? nem talaltam olyat :(

thx
Ha nem találtad a modjaid között, akkor gondolom nincs telepítve. De ugye az volt az alapkérdés, hogy összeakad-e a Knights of the Nine kiegészítővel.
A kesztyű biztosan a templomon belül van, bármit jelez a nyíl egyébként. Már nem emlékszem pontosan, vagy az oltár környékén, vagy lent a kriptában.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Cthulhu-cult írta:
ChaosStone írta:Es valaki megmondana hogy meik a chorroli kapolna? nem talaltam olyat :(

thx
Ha nem találtad a modjaid között, akkor gondolom nincs telepítve. De ugye az volt az alapkérdés, hogy összeakad-e a Knights of the Nine kiegészítővel.
A kesztyű biztosan a templomon belül van, bármit jelez a nyíl egyébként. Már nem emlékszem pontosan, vagy az oltár környékén, vagy lent a kriptában.

mikor kikapcsoltam az osszes beepulomet es csak az oblivion (base) bepulot hagytam ugy akkor egy kis kapolna volt de a kiegeszitovel mar egy nagy hosszu kapolna van ott! Sajnos nekem az oblivionba valamiert nem mukodik a Print Screen ezert csinaltam egy pici vazlatot: http://kepfeltoltes.hu/121103/chorrol_w ... es.hu_.jpg

A zold-del jelolt helyen kellene legyen a kesztyu de a pirosban jelzi... Lementem a kriptaba ott sincs semmi :(
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A zold-del jelolt helyen kellene legyen a kesztyu de a pirosban jelzi... Lementem a kriptaba ott sincs semmi :(

Az oltár környékén kell lennie, még világít is pár gyertya ott, meg vannak virágok is mellette.

A plugin neve, amelyel összeakadhat pedig Birodalmi Katedrális.


Most én is kérnék egy kis segítséget Heart of the Dead ügyben. Egy olyan verziót szeretnék letölteni, ami semmilyen módon nem hibás. Eredeti játékom van hozzá.

Köszönöm
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Dr Lecter írta: Az oltár környékén kell lennie, még világít is pár gyertya ott, meg vannak virágok is mellette.

A plugin neve, amelyel összeakadhat pedig Birodalmi Katedrális.


Most én is kérnék egy kis segítséget Heart of the Dead ügyben. Egy olyan verziót szeretnék letölteni, ami semmilyen módon nem hibás. Eredeti játékom van hozzá.

Köszönöm


Nagyon szepen koszonom a videot mert rajottem hogy nekem a regi katedralis volt, de meglepoen nem ugy kellett kijavitsam a hibat, hogy athejezem a beepulot, hanem egyszeruen kikapcsolom.... Nem ertem, hogy mi alapjan engedei most de engedi... Koszonom!!!!

Mar csak 2 problemam lenne :(
ChaosStone írta:Továbbá:
Csatakürt kastély : grafikai hibák + nem látszik a vár....
Újrainstalláltam a beépülőt(Battlehorn Castle (~9mb)), utána újra a magyarosítást, de mikor az adatfájloknál(indításkor vagy mod manager) bejelölöm a beépülőt, akkor belépés után az első töltésnél crash-el... tehát muszáj a nélkül játszam! Valaki tud valami megoldást?
Fagyszirt orom: le van zárva a bejárat(az első ajtó után)! Beépülő ujrainstallálása utána magyarosítás újrainstallálása, de semmi, ugyanaz.....
Valaki tud segíteni?

Köszönöm a válaszokat!!
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

ChaosStone:

Ha bemész először a toronyba (Fagyszirt Orom), akkor ugye egy lezártnak tűnő terembe jutsz, az egyetlen ajtó az amin bejöttél. El kell olvasni a könyvet, amit ha jól emlékszem a padlóból kinyúló kéz tart, ezután az ajtóval szemközti fal kinyílik és tovább lehet menni.
Ha ezt már csináltad és úgy sem működik, akkor nincs ötletem.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Sajnos nem mukodik :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

ChaosStone írta:Sajnos nem mukodik :(
Esetleg próbáld meg a magyarítás után állítani a betöltési sorban a DLCFrostcrag.esp-t.
ChaosStone
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. okt. 27., szomb. 22:59

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ChaosStone »

Sajnos így sem működik :(
Khyroter

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Khyroter »

Sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy az Oblivion akad. Nem FPS lagról van szó, hanem inkább mikrolag-nak mondanám, fogalmam sincs, hogy miért csinálhatja, technikailag simán futnia kéne, egyéb ennél keményebb játékok akadás mentesen futnak, lehet az a gond hogy Win7 és régi a játék, vagy esetleg driver hiba, vár már próbáltam frissíteni, de semmi változás.
Gépem adatai:
CPU QuadCore AMD Phenom X4 9650, 2300 MHz
VGA NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)
RAM 4 GB DDR 2
Alaplap ASRock 939SLI-eSATA2
DirectX 11
Win7 Professional

Előre is köszi a választ
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Khyroter

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Khyroter »

Ohh köszönöm :))
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A korábban ajánlott HoD verzió nekem nem volt jó, rögtön az első barlangnál Mesh hibát jelzett, ezért be se tudtam menni a barlangba, mert nem volt ajtaja. ha jól emlékszem, akkor a Nexusról töltöttem le.
Létezik más verzió is? Ha igen, akkor honnan lehetne letölteni?

Előre is köszönöm!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A korábbi segítségetekenk hála, majdnem kész is vagyok, egy apró bibi akadt csak.
Magyarítottam az egészet. Előtte felraktam ami kellett. Ugye a leghőbb vágyam ezzel kapcsolatban a Heart of Dead. Jelen pill. indul a játék, viszont azt nem magyarította le. Sebaj, csak ne legyen hibás, mesh hibás vagy akármi, lényeg, hogy végig tudjam tolni. (Rögtön a játék indításánál beadott pár küldetés panelt, de azért csak elindul.)
Viszont föl lett téve vagy a DarkUI vagy az Anti dark UI. Én ezt külön nem telepítettem, datába sem jelent meg. Valószínűleg a magyarítás következtében telepedhetett.
Szeretném ha nem lenne! Mely dolgokat kellene törölnöm?
Emlékszem, hogy egyszer már korábban töröltem a teljes könyvtárat, de az érintette a menü egy bizonyos részét, és úgy csúnya volt.
Amit most érint az UI:
-beállítás egy részét, ez annyira nem zavar
-rögtön az elején a faj beállítás, ez sem zavar annyira, mert csak egyszer kell látnom
- menü/térkép: aktív küldetések, jelenlegi küld., teljesített küld.
- az előugró kis panel, amikor megkérdezi, hogy mennyit szeretnék eldobni v. felvenni vmiből.

Utóbbi két sor már zavaró számomra.
Esetleg van más megoldás is?

Előre is köszönöm a segítséget!
Zsozsó

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni még pedig abban hogy az OLDbliviont miként lehet patchelni? Mert sajnos hiába patchelem a játékot (a magyarítás miatt is szükséges) csak a normál oblivion-ra hat az OLDblivion viszont a patchelés után minden egyes elindításnál leáll! A válaszokat előre is köszönöm!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Estét. Elindítom a játékot, bejön az intro eleje, és kivág... mi lehet a gond? Agyon van moddolva... obli mod manager tudna erre valamit?

szerk.: egyik mod lesz az, alapbeállítással pöccre indul :D jön a nagy keresgélés holnap, van vagy 82 esm fájl :D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

TGWH írta:Estét. Elindítom a játékot, bejön az intro eleje, és kivág... mi lehet a gond? Agyon van moddolva... obli mod manager tudna erre valamit?

szerk.: egyik mod lesz az, alapbeállítással pöccre indul :D jön a nagy keresgélés holnap, van vagy 82 esm fájl :D
Ismerős, ó, nagyon is ismerős helyzet!:)
Utólag okoskodva: alapszabály, hogy egyszerre egy modot raksz fel, azután megnézed mit szól hozzá a játék. Ha elindul is, lehetnek problémák. Nálam az volt a tuti, ha gyorsutazással elmentem Imperial City-be, abba a negyedbe ahol az üzletek vannak (Market District, ha jól emlékszem). Itt körberohantam a terepet, bementem egy-két boltba. Ha minden klappolt, akkor működött az újonnan telepített moddal a játék. Ha nem, akkor simán fagyott vagy kilépett, amikor be akartam menni valahová, vagy egyszerűen a menübe sem tudtam belépni. Lehet hogy ez ökörség, de nálam bejött.:)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na elakadtam :D megvan az amulet, viszont nincs kulcs :D úgy emlékszem jártam már így. Mit kellene tennem, hogy kijuthassak a csatornán át?
Nem adta oda a kulcsot, ill elveszett a kulcscsomóm :D na hogy konzolozzam vissza a kulcsot? Vagy kezdjem előről?

szerk.: a kulcscsomót visszaszereztem - konzol - de üres... keresek egy id-t meg egy parancsot :D
Meg ugye még a párbeszédeket kellene lassítanom, erre v.mi módszer?
Még egy szerk.: megvan Baurus kulcsa, viszont még mindig azt kapom, hogy ide kulcs kell... most mi van?
Nem szóltam, kulcscsomó mod kikapcsol és jó a kulcs :D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Ezt próbáld meg a szöveg/felirat lassításához:
http://oblivion.nexusmods.com/mods/16622
Kyurity

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Kyurity »

Üdv!
van egy kisebb gondom...ami sok nagyobbat okoz.Felraktam a magyarosítást, és amikor indítottam volna, akkor 1xerűen kikapcsol a program...minden semmi az egész csak úgy eltűnik....gondoltam h modmanagerrel megkell oldani a dolgot(me nem az oblivion.ini) van legfelül, hanem más...csakhogy a modmanager nem küldi tovább a gamenek a változtatásokat a sorrendben, ugyanúgy marad,ha számít, win7 em van.
snowball
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. feb. 9., szomb. 22:41

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: snowball »

Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni térkép ügyben. Átnyálaztam az "írást", de nem találtam megoldást a problémámra, csak ezt az elég régi hozzászólást a Nem indul el a játék! topikban:

"Map probléma :S

Szerző: Tityi » 2011. júl. 5., kedd 21:33

Feltettem a játékot a kiegészítőt, majd a magyarosítást, minden klappol. Egy dolgot kivétel, mégpedig a térképet. Ugyan is azt nem tudom megnézni. Végig vittem így a játékot, de elég zavaró, hogy időnként elég nagy távokat kell megtenni "A"-ból "B" pontba, és nincs meg a "utazási teleport" opció. Teljesen a táblákra, és a iránytűre hagyatkozok, ami mint már említettem elég monotonná tudja tenni a játékot. Előre is köszi a segítséget. :/"

Az én problémám is ugyan ez. Alap + 2 DLC + hun, tökéletesen fut, minden megjelenik, kivéve a térkép. Minden trükköt bevetettem, de csak ez látszik helyette:
http://kepfeltoltes.hu/130209/Oblivion_ ... es.hu_.jpg

A vas, amire felraktam:
http://kepfeltoltes.hu/130209/178972350 ... es.hu_.jpg

A válaszokat előre is köszönöm.
Kyurty

Oblivion,mod manager...és a win7

Hozzászólás Szerző: Kyurty »

van egy gondom....méghozzá a mod managerrel, +változtatom a sorrednet,nem érzékeli az oblivion lanuch/data táblázat, ha aktiválom/deaktiválom akkor érzékeli a játék is.mivel így nemtudom a magyarítással elindítani(csak kilép...gyorsabban mintha manuálisan csinálnám)a sorrendeket sem tudom változtatni példéul a morrohun.esm és a magyarjavitas.esm et sem....előre is köszönöm a segítő válaszokat!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ha jól emlékszem, erre már sikerült megoldást találni. http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kyurity írta:Üdv!
van egy kisebb gondom...ami sok nagyobbat okoz.Felraktam a magyarosítást, és amikor indítottam volna, akkor 1xerűen kikapcsol a program...minden semmi az egész csak úgy eltűnik....gondoltam h modmanagerrel megkell oldani a dolgot(me nem az oblivion.ini) van legfelül, hanem más...csakhogy a modmanager nem küldi tovább a gamenek a változtatásokat a sorrendben, ugyanúgy marad,ha számít, win7 em van.
Számít, ha mondjuk rendszermappába telepítetted a játékot (pl. Program Files), és nincs hozzá írási joga. Rakd át máshova, vagy adj neki írási jogot azokra a mappákra.
szca90

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Sziasztok!
Egy problémával fordulok hozzátok. Feltelepítettem az alap Obliviont meg a magyarítást hozzá és a játék elején mikor kijutok a csatornából és körülnézk a föld a közelben ilyen lilás színű..távolabb zöld amilyennek lennie kell...
Egy kis segítséget kapnék, azt megköszönném :)
bethesdafan

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Rakd fel újra a legújabb Obli patch-et,mert rosszul lett felrakva.
szca90

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: szca90 »

bethesdafan írta:Rakd fel újra a legújabb Obli patch-et,mert rosszul lett felrakva.
Próbáltam, meg töltöttem le máshonnan is, de úgy sem jó.. :/
nem tudom mennyire befolyásolja, de lehet az a gond, hogy nem eredeti a játékom.
bethesdafan

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

szca90 írta:Sziasztok!
Egy problémával fordulok hozzátok. Feltelepítettem az alap Obliviont meg a magyarítást hozzá és a játék elején mikor kijutok a csatornából és körülnézk a föld a közelben ilyen lilás színű..távolabb zöld amilyennek lennie kell...
Egy kis segítséget kapnék, azt megköszönném :)
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77
Vendég

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:Ha jól emlékszem, erre már sikerült megoldást találni. http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
Köszönöm a segítséget.
Az Oblivion\Data\menus\prefabs\ui_config\map_config.xml állomány törlése nálam nem járt eredménnyel, hiba észlelés után kilépett, viszont az Oblivion\Data\Menus és Oblivion\Data\Textures\Darkui meg az Oblivion\Data\Textures\menus\stats könyvtárak törlésekor megjelent a térkép.
mégegyszer köszönöm!
Drián
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. feb. 16., szomb. 14:28

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Drián »

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy el akartam távolítani az obliviont mert valamelyik modnál hibás lett, de az uninstallnál nem találta a setup.exe-t, aztán letöröltem mindent ami a játékkal kapcsolatos mindenhonnan, bár a vezérlőpult még mindig érzékeli. Letöltöttem újra a játékot és a régi iso-t is eltávolítottam, de még mindig úgy érzékeli hogy a játék fent van és a setup exe-t továbbra sem találja. Van-e valami ötlete valakinek, hogy ezt hogy lehetne orvosolni? előre is köszi

Ja és vezérlőpulton keresztül sem tudom az istenért sem eltávolítani
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drián írta:Ja és vezérlőpulton keresztül sem tudom az istenért sem eltávolítani
Azzal kellett volna kezdeni. Ha kézzel törölsz bármilyen telepített programot, akkor sok szemét marad után a beállításjegyzékben. Ilyen esetekben segíthet a CCleaner nevű program, ami kitakarítja.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik a játékban elérhető legmagasabb szint?

Köszi
genndy

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: genndy »

Függ a szintlépésektől. Ha minden szintlépésnél megvan az 5-5-5, akkor 20-21.
Általában 48-50. Az elméleti maximum 52, modoltalan játéknál természetesen.
Avatar
wilgax1991
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. márc. 16., szomb. 9:28

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: wilgax1991 »

Üdv!

Egy kérdéssel fordulnák a fordító csapathoz. Mivel még nincs lefordítva 100%-ra a Skyrim, így most nosztalgiázok, és neki álltam az Oblivion-al játszani. Letöltöttem hozzá a magyarítást, klaffol meg minden, csak mikor kimegyek a szabadba, ez vár: http://kepfeltoltes.hu/view/130316/Obli ... es.hu_.jpg
Ötlet, hogy mi okozhatja, vagy mivel lehet elhárítani a problémát?
Előre is köszi:)
Avatar
wilgax1991
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. márc. 16., szomb. 9:28

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: wilgax1991 »

már megoldottam :) itt találtam megoldást hozzá : http://oblivion.nexusmods.com/mods/20348#content
kalapács

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kalapács »

Hali. 2 kérdésem lenne. Játék közben ki írta, hogy "erő megsérült" Nem tudok mozogni se mert a felszerelésem így túl nehéz, mit lehet tenni? Vissza lehet valahogy állítani az erőt, vagy végleges?
A másik, hogy ha meg betegszem honnan tudom, hogy milyen betegségem van és ki gyógyultam e belőle?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

kalapács írta:Hali. 2 kérdésem lenne. Játék közben ki írta, hogy "erő megsérült" Nem tudok mozogni se mert a felszerelésem így túl nehéz, mit lehet tenni? Vissza lehet valahogy állítani az erőt, vagy végleges?
A másik, hogy ha meg betegszem honnan tudom, hogy milyen betegségem van és ki gyógyultam e belőle?
Eldobsz magadtól valamit, vagy valamiket, majd egy templomba bemenve imádkozol egyet, így visszaáll az erőd, és visszatérve fel tudod venni az eldobottakat. Tudtommal végleges csökkenés nincs benne.
A betegségeket a bal felső sarokban szokta kiírni amikor elkapod. Előzőhöz hasonlóan gyógyítható.
kalapács

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kalapács »

Értem köszi. Viszont ha nem tudtam megnézni, hogy milyen betegség fertőzött meg akkor utólag meg lehet nézni valahol?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

kalapács írta:Értem köszi. Viszont ha nem tudtam megnézni, hogy milyen betegség fertőzött meg akkor utólag meg lehet nézni valahol?
Hirtelen nem emlékszem erre, de szerintem nem.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: genndy »

Meg lehet. Varázslatok (F3), utolsó fül (az áthúzott halálfejes) - Active Effects.
kalapács

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kalapács »

Ha van egy pecsét kövem ami úgy néz ki, hogy: "Lélekcsapda: 10 mp támadáskor" Akkor az mire jó?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

kalapács írta:Ha van egy pecsét kövem ami úgy néz ki, hogy: "Lélekcsapda: 10 mp támadáskor" Akkor az mire jó?
Ráteheted egy fegyverre, aminek lesz egy olyan hatása, hogy miután először megsebzed az adott ellenfeled és 10 másodpercen belül megölöd, akkor a lelkét egy nálad lévő üres lélekkőbe zárhatod, amelyet majd felhasználhatsz a későbbiekben.
Remélem érthető voltam.
kalapács

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kalapács »

Dr Lecter írta:
kalapács írta:Ha van egy pecsét kövem ami úgy néz ki, hogy: "Lélekcsapda: 10 mp támadáskor" Akkor az mire jó?
Ráteheted egy fegyverre, aminek lesz egy olyan hatása, hogy miután először megsebzed az adott ellenfeled és 10 másodpercen belül megölöd, akkor a lelkét egy nálad lévő üres lélekkőbe zárhatod, amelyet majd felhasználhatsz a későbbiekben.
Remélem érthető voltam.
Igen :) Köszönöm
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Szaisztok! Két kérdésem lenne. Az első, hogy találom meg a zarándoklat útján az oltárokat, ha van amelyik oltá nevét két helyre is beteszi a játék? A második, miért nem tudok felcsücsölni a papcsődőrömre? A hivatalos pluginiokon kívűl mindössze csak a magyarítás, és párdarab magyarított plugin van feltéve. Az Istenek elveszett paplovagjait omod-val tettem fel.
Válasz küldése