Hearthfire

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Na ma jött le és van két napom megnézni mi is van ebben a kiegben. Képet még mindig nem tudok csinálni szóval először csak leírás lesz. ;)
Hát egyből ki kell irtanom néhány modot amivel nem müködik eggyütt, általában a vanilla házátalakítós modjai ezek.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Én még mindig azon az álláspontot vagyok, hogy egy normális kalandor nem épít, hanem szerez egy házat.
Meg amúgy is, hogy tudnék egyedül egy kastélyt, vagy egy síkokon át utazó tornyot összebarkácsolni? :P
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Sleth írta:Én még mindig azon az álláspontot vagyok, hogy egy normális kalandor nem épít, hanem szerez egy házat.
Meg amúgy is, hogy tudnék egyedül egy kastélyt, vagy egy síkokon át utazó tornyot összebarkácsolni? :P
Főleg, miután az összes nagyobb városban van már házad, a vadonban meg elalszol a sátradban (modokkal persze).
Ez a kastélyfejlesztgetés a Neverwinter Nights 2-ben jó volt, de itt nem sok értelmét látom - gumicsont a konzolosoknak, akik nem használhatják a milliónyi modot.
Cartman valami ilyet mondana nekik: "Nyenyenyeee!"
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Amúgy is főleg a konzolok miatt butultak le a mai játékok, úgyhogy ja: "Nyenyenyeee!"
(Más kérdés, hogy tonnányi mód nélkül eléggé olyan játék a skyrim, aminek jól áll a távolság.)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hát azon kívűl hogy a kovácsnál megjelentek az alkatrészek a házhoz, meg a breezehomeban a
z alkimistalabort gyerekszobává alakítottam, ja és a nyílpuskás célzás valami nagyon gyatra lett(olyan mintha modellezni akarták volna a szögben lövést de sajnos kevés sikerrel), semmi nem történt még.
Gyanítom nem elég egyszerűen csak Falkreath-be menni hanem ott néhány küldetést végre is kell hajtani ahhoz hogy megkapd a levelet a Jarl-tól., hogy engedélyezi neked a házépítést a város határában.
Nem láttam a lándzsát se, pedig mintha azt is ígérték volna. ;) Na meg a gyerekek örökbefogadásáról is levélben kéne értesítést kapnom, de még ezt sem látta. Csak nem szinthez vagy lejátszott időhöz van kötve ezen opciók használata?! Remélem nem. Ha valaki tud épkézláb leírást a hearthfire lehetőségeiről kérem jelezze(angol is lehet)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sleth írta:Én még mindig azon az álláspontot vagyok, hogy egy normális kalandor nem épít, hanem szerez egy házat.
Meg amúgy is, hogy tudnék egyedül egy kastélyt, vagy egy síkokon át utazó tornyot összebarkácsolni? :P
Idézel magadnak egy dremora főherceget, és megkéred, hogy intézkedjen. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta: Nem láttam a lándzsát se, pedig mintha azt is ígérték volna. ;) Na meg a gyerekek örökbefogadásáról is levélben kéne értesítést kapnom, de még ezt sem látta. Csak nem szinthez vagy lejátszott időhöz van kötve ezen opciók használata?! Remélem nem. Ha valaki tud épkézláb leírást a hearthfire lehetőségeiről kérem jelezze(angol is lehet)
Tessék. Mondjuk lándzsáról nem írtak, de ránézésre elég sok dolog van ebben a kiegészítőben.
stalker23

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: stalker23 »

nem tudom lehet én vagyok buta , eredeti steamos játékom van de még egy pechet se tudok felrakni nem hogy a dlc , hol vannak ezek hol keressem őket a steamon belül igaz az is hogy nem vagyok egy angol tanár . egy kis segítség elkelne .
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Vik »

stalker23 írta:nem tudom lehet én vagyok buta , eredeti steamos játékom van de még egy pechet se tudok felrakni nem hogy a dlc , hol vannak ezek hol keressem őket a steamon belül igaz az is hogy nem vagyok egy angol tanár . egy kis segítség elkelne .
A Steam magától frissíti a játékot, ha nem tiltottad le. Ha Esc gombot nyomsz, a bal alsó sarokban meg tudod nézni a verziószámot. A jelenlegi az 1.7.7.0 (hacsak nem adták ki ma az 1.8-as végleges változatát).

DLC-t legfeljebb a nagy felbontású textúra csomagot találhatod meg Steamen. Bővebben itt: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... 582#p14359.
stalker23

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: stalker23 »

köszi igaz fel van pechelve 1.7.7. mit tudom már hogy mennyire . a dlc meg 19.99 euro lol az egy kicsit borsos .
Morzan

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Morzan »

Google és torrent a barátod :D
Peterikus
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. feb. 29., szer. 20:21

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Peterikus »

Sziasztok! Nekem az van hogy Morthal-nál megvettem a telket.Elkezdem építeni a házat de az nem jelenik meg. Mit csináljak?

Közben kiderült hogy a falkarethi ház helyén van az amit csinálntam:D.De hogy tudom ezt helyre rakni?
Zulu

Re: Hearthfire

Hozzászólás Szerző: Zulu »

Sziasztok! Hearthfire-ben házépítéskor ha nem építek külön enchant és alchemy szárnyat, attól még lesz alchemy labor és enchantment asztal a házban? Előre is köszi a válaszokat!
Válasz küldése