Letöltés

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
laci55
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. júl. 1., szer. 12:31

Letöltés

Hozzászólás Szerző: laci55 »

Sziasztok,új vagyok még ezen az oldalon és le szeretném tölteni az Oblivion magyarítását de egyszerűen nem megy.Tudnátok rajtam segíteni?
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Luc »

Persze. Már segítettünk is. Csak el kell olvasni, hogy még nem lehet letölteni, csak a tesztelőknek. Ha pedig tesztelő vagy, akkor kaptál levelet, amiben jól leíródott a letöltés módja. De mivel még új vagy, amint azt három perce írtad, így valószínű, hogy te nem fogod tudni letölteni az épp javítás alatt álló magyar fordítást. Azt javaslom, hogy várj vele pár hetet, addigra jó eséllyek eltüntetünk, sőt, kijavítunk minden hibát és onnan tied a világ. Legalább is Tamriel egy része.
Joco1114

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Joco1114 »

Tudunk már valamit arról, hogy mikor lesz publikus a letöltés?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Joco1114 írta:Tudunk már valamit arról, hogy mikor lesz publikus a letöltés?
Persze, amint elkészültünk vele.
lacix

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: lacix »

és mikor lesz kész az oblivion magyarositása????
Jo.zsi

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Jo.zsi »

lacix írta:és mikor lesz kész az oblivion magyarositása????
:( :geek: :ugeek:
Vendég

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ViccesxD Mert én simán letöltöttem és csak feltelepíteni nem tudom... Am most bocsi hogy kötözködök de mi lenne ha odaírnátok hogy ne töltsd le mert úgyse tudod feltelepíteni? csak mert kicsit szívatás hogy letöltöm az 1gb-s korlátolt netemmel ezt a 0,5 gbs cumót és arcon csap hogy szarra se megyek vele:) köszke;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:ViccesxD Mert én simán letöltöttem és csak feltelepíteni nem tudom... Am most bocsi hogy kötözködök de mi lenne ha odaírnátok hogy ne töltsd le mert úgyse tudod feltelepíteni? csak mert kicsit szívatás hogy letöltöm az 1gb-s korlátolt netemmel ezt a 0,5 gbs cumót és arcon csap hogy szarra se megyek vele:) köszke;)
Igen, már más is javasolta. Sok dolgot lehetne még javítgatni a magyarítás helyett, nézd el nekünk, hogy első helyre azt tettük... (Csak kicsit kellett volna nézelődni a hírek között, hogy kiderüljön, hiába töltöd le a magyarítást.)
Vendég

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen igazad van:D Csak tudod vidéki kisfiú megörül hogy aranyat talál:D És előbb tölt aztán értetlenkedikxD Am korlátlan a netem, csak próbáltam érzékeltetni hogy ez egy nem korlátlan nevűnek kb egy tökönrúgás:/
raszturdia

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: raszturdia »

Sziasztok!
letőltöttem a hordoható lyukat, be is tettem a databa, ki is pipáltam az indítópanelen, de a játékban nem találom, hogy hol van !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

raszturdia írta:Sziasztok!
letőltöttem a hordoható lyukat, be is tettem a databa, ki is pipáltam az indítópanelen, de a játékban nem találom, hogy hol van !
Olvasd el a leírását.
raszturdia

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: raszturdia »

Vik írta:
raszturdia írta:Sziasztok!
letőltöttem a hordoható lyukat, be is tettem a databa, ki is pipáltam az indítópanelen, de a játékban nem találom, hogy hol van !
Olvasd el a leírását.
Elolvastam, de ott csak annyi van, hogy a hordozható lyukban van a szoba. De azt nem írja, hogy hol van a lyuk.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

raszturdia írta: Elolvastam, de ott csak annyi van, hogy a hordozható lyukban van a szoba. De azt nem írja, hogy hol van a lyuk.
"A hordozható lyuk megidézéséhez egy medált kell használnod, amit megvehetsz a bravili
Mágusok Céhében Ardaline-tól. Ha felveszed az amulettet, megkapod a varázslatot."
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Nálam ha rajta van a magyarítás nem jelenik meg Ardaline eladási listáján a medál, ha kikapcsolom meg igen
raszturdia

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: raszturdia »

Vik írta:
raszturdia írta: Elolvastam, de ott csak annyi van, hogy a hordozható lyukban van a szoba. De azt nem írja, hogy hol van a lyuk.
"A hordozható lyuk megidézéséhez egy medált kell használnod, amit megvehetsz a bravili
Mágusok Céhében Ardaline-tól. Ha felveszed az amulettet, megkapod a varázslatot."
Igen, talán ez így van, de nálam a játékban ardelin-nél nincs semmi ilyensmi, sőt, nem is árul varázslatokat, cdak alapanyagot. Az oblivion magyarítás nincs feltéve.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

dazsolt írta:Nálam ha rajta van a magyarítás nem jelenik meg Ardaline eladási listáján a medál, ha kikapcsolom meg igen
A töltési sorrend megfelelő?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

raszturdia írta: Igen, talán ez így van, de nálam a játékban ardelin-nél nincs semmi ilyensmi, sőt, nem is árul varázslatokat, cdak alapanyagot. Az oblivion magyarítás nincs feltéve.
Varázslatokat nem is fog, nálam (a magyarítással) amulettet igen.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Vik írta:
dazsolt írta:Nálam ha rajta van a magyarítás nem jelenik meg Ardaline eladási listáján a medál, ha kikapcsolom meg igen
A töltési sorrend megfelelő?
Elvileg igen, de nem gond mert egy 1 perces magyarítás kikapcsolással megoldottam, ha már megvettem a medált utána nem tűnt el
marcus69
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. júl. 23., csüt. 18:44

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: marcus69 »

Királyok vagytok végre oblivion magyarul húúúúúúúúúúúúúúú ez forrón is hangzik.Remélem nagyon király.
mester1988

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: mester1988 »

Sziasztok
Nem tudom telepiteni az oblivion magyaritást mert nincs főkönyvtára a játéknak
A játék fut!!!
Mit csináljak?Honnan tudnám letölteni azt az obliviont amihez van főkönyvtár vagy honnan töltsek le főkönyvtárt aki tud segiteni az irjon kérem ha van letöltési linketek akkor légyszives küldjétek el a:messsze@freemail.hu e-mail cimemre
hálásan köszönöm a segitséget
Vik_jelszó_nélkül

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik_jelszó_nélkül »

mester1988 írta:Sziasztok
Nem tudom telepiteni az oblivion magyaritást mert nincs főkönyvtára a játéknak
A játék fut!!!
Mit csináljak?Honnan tudnám letölteni azt az obliviont amihez van főkönyvtár vagy honnan töltsek le főkönyvtárt aki tud segiteni az irjon kérem ha van letöltési linketek akkor légyszives küldjétek el a:messsze@freemail.hu e-mail cimemre
hálásan köszönöm a segitséget
Először lépj ki a játékból. Másodszor a fórumon nem támogatjuk a warezt. Harmadszor megkísérelheted megvenni a Steam-en az Obliviont, hátha jó hozzá a magyarítás.
kalur

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: kalur »

sziasztok...olyan gondom van hogy az alap oblivion van feltelepítve a gépemre minden javítás nélkül...rátettem a magyarítást, azóta bizonyos dolgok nem jelennek meg hanem nagy sárga csillagok vannak helyettük...van olyan rész ahol egy komplett vár hiányzik csak a kapuja van meg amin ki be tudok sétálni...vicces...tud valaki megoldást vagy esetleg egy patch segítene ezen??
knorbert89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. jún. 13., szomb. 13:36

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: knorbert89 »

Sziasztok!
Lenne egy gondom. Fel akarom rakni az Obliviont, plussz a kozzá való kiegeket. Az egyiket megtaláltam (Shivering Isles) , de a másikat pedig (Knights of the Nine) csak pár helyen, ott is más méretűként találtam meg. Erdeklődnék hogy a kitömörített változata mennyit foglal, melyiket érdemesebb leszednem. Vagy netán valaki tudna-e nekem olyan oldalt mondani, ahol le lehet szedni?
A másik kérdésem pedig az, hogy az Obivion magyarításánál ki van írva hogy a Párbeszédek 36%, Küldetésállapotok 0%, Leírások 0%, és hogy ezek mire vonatkoznak, ettől még jó a magyarítás?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

knorbert89 írta:Sziasztok!
Lenne egy gondom. Fel akarom rakni az Obliviont, plussz a kozzá való kiegeket. Az egyiket megtaláltam (Shivering Isles) , de a másikat pedig (Knights of the Nine) csak pár helyen, ott is más méretűként találtam meg. Erdeklődnék hogy a kitömörített változata mennyit foglal, melyiket érdemesebb leszednem. Vagy netán valaki tudna-e nekem olyan oldalt mondani, ahol le lehet szedni?
A másik kérdésem pedig az, hogy az Obivion magyarításánál ki van írva hogy a Párbeszédek 36%, Küldetésállapotok 0%, Leírások 0%, és hogy ezek mire vonatkoznak, ettől még jó a magyarítás?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Vedd meg eredetibe ;)
Amúgy 1047 Mb.

A %-os információk a két kiegészítő fordítására vonatkoznak hogy jelenleg hol tart a fordítása.
Az alapjáték magyarítása teljesen elkészült még múlt évben. :)
Avatar
Tsingi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2010. feb. 27., szomb. 0:18
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Tsingi »

kalur írta:sziasztok...olyan gondom van hogy az alap oblivion van feltelepítve a gépemre minden javítás nélkül...rátettem a magyarítást, azóta bizonyos dolgok nem jelennek meg hanem nagy sárga csillagok vannak helyettük...van olyan rész ahol egy komplett vár hiányzik csak a kapuja van meg amin ki be tudok sétálni...vicces...tud valaki megoldást vagy esetleg egy patch segítene ezen??

A magyarítás megkezdése előtt a Shivering Isles kiegészítőt mindenképp pakold fel. A magyarítás ugyanis tartalmazza a Shivering Isles 1.2.0416 javítását, ami nélkül nem igazán működik. Az 1.2.0416 javítást természetesen külön is le lehet tölteni és instalálni, de akkor a magyarítás telepítésekor ezt nem kell már kipipálni - ezért fölösleges is külön sz×rakodni vele, a magyarításban úgyis megvan.
Hogy az alap Shivering Isles kiegészítőt honnan szerzed be, az a te dolgod (de talán az ingyenes mikro torrent nevű programmal). Szegeden a Media Marktban 1190 Ft-ért, a Tescoban pedig 1990-ért láttam. Érdemes megvenni, mert 1-2 hónapon belül azt is élvezhetjük majd magyarul.
A másik kiegészítő (Knights of the Nine) nem szükséges a magyarításhoz, és ha nincs meg, nem is szabad kipibálni a magyarítás telepítésekor, mert nagy bazi :?:-ek lesznek a helyükön.
Avatar
Tsingi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2010. feb. 27., szomb. 0:18
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Tsingi »

Sajna Hasbal, eredetiben már nem lehet kapni a boltokban :cry: Csak a Shivering Isles-t, de az is kifutó termék. Én is töltögetni szoktam, de ha megtetszik valami, megveszem, mert úgyis csak azzal fogok játszani, ami tetszik.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Tsingi írta:Sajna Hasbal, eredetiben már nem lehet kapni a boltokban :cry: Csak a Shivering Isles-t, de az is kifutó termék. Én is töltögetni szoktam, de ha megtetszik valami, megveszem, mert úgyis csak azzal fogok játszani, ami tetszik.
Érdekes én a Váci úti Tescoban láttam még, de csak mint egy vásárló bevásárló kocsijában ;) ((Budapest hiszen itt élek :lol: ))
vendég

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: vendég »

FIGELEM!!
Újra lehet kapni a cdgalaxisban az oblivont!!!
CSAK AZ OBLIVIONT!!!(nincs hozzá semmi)
Avatar
Tsingi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2010. feb. 27., szomb. 0:18
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Tsingi »

vendég írta:FIGELEM!!
Újra lehet kapni a cdgalaxisban az oblivont!!!
CSAK AZ OBLIVIONT!!!(nincs hozzá semmi)

Elég baráti áron, ha erre gondolsz: http://cdgalaxis.hu/PC/17569/oblivion-e ... lls-4.html :)
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Tudom hogy ez nem éppen rám vall de tudna nekem valaki szerezni egy nagyméretű magyar KOTN dvd boritót aminek van elől és hátlapja is? :roll:
Dani Mester

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Dani Mester »

Nekem egyszer sikerült felraknom az Oblivont.Kipróbáltam,működik-e.Működött.Másnap kipróbáltam,elkezdte tölteni,valamiért nagyon lassan 5 percig töltötte,és amikor a végéhez ért kiakadt.z miért volt?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dani Mester írta:Nekem egyszer sikerült felraknom az Oblivont.Kipróbáltam,működik-e.Működött.Másnap kipróbáltam,elkezdte tölteni,valamiért nagyon lassan 5 percig töltötte,és amikor a végéhez ért kiakadt.z miért volt?
Megsérülhetett benne valami. Amikor még működik, készíts teljes mentést az Oblivion mappáról, amikor pedig a magyarítás telepítése után már nem működik, másold vissza a teljes mentett mappát az eredeti helyére.
Vendég

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Dani Mester írta:Nekem egyszer sikerült felraknom az Oblivont.Kipróbáltam,működik-e.Működött.Másnap kipróbáltam,elkezdte tölteni,valamiért nagyon lassan 5 percig töltötte,és amikor a végéhez ért kiakadt.z miért volt?
Megsérülhetett benne valami. Amikor még működik, készíts teljes mentést az Oblivion mappáról, amikor pedig a magyarítás telepítése után már nem működik, másold vissza a teljes mentett mappát az eredeti helyére.
Kösz hogy szóltál,megpróbáltam újra,de most már el sem indul .http://www.morrohun.hu/forum/posting.ph ... =20&p=6809# Nem tudnál egy oldalt mondani,hogy hol töltsem le?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Kösz hogy szóltál,megpróbáltam újra,de most már el sem indul .http://www.morrohun.hu/forum/posting.ph ... =20&p=6809# Nem tudnál egy oldalt mondani,hogy hol töltsem le?
Nem vagyunk warez site.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Vendég írta:
Vik írta:
Megsérülhetett benne valami. Amikor még működik, készíts teljes mentést az Oblivion mappáról, amikor pedig a magyarítás telepítése után már nem működik, másold vissza a teljes mentett mappát az eredeti helyére.
Az 576 oldalán megrendelheted mindössze 2241 FT-ért
Dani Mester

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Dani Mester »

Köszi,hogy szóltál!
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Üdv,
Nem tudok letölteni TesNexus-ról mert hibát ír ki.Meg FilePlanet-ről mert nem tom hogy kell.
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

És a Mart's Monster Moddal miért nem megy a játék,azt hová rakjam?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Lord Jack írta:És a Mart's Monster Moddal miért nem megy a játék,azt hová rakjam?
Tudod ahonnan én jöttem az ilyeneket posthunternek nevezzük... (csak mert hirtelen vagy 8 topicba beírtál valamit...)
Azért nem tudsz letölteni mert először REGISZTRÁLNI kell magad mert csak addig 2 mega a letöltési határ. ;)
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Ok,de ha csak egybe írok akkor más témából is ugyanoda írjak?!Megpróbálok regelni.De a FilePlanet (PlanetElderScrolls) még mindig nem megy.A regelés se.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:Ok,de ha csak egybe írok akkor más témából is ugyanoda írjak?!Megpróbálok regelni.De a FilePlanet (PlanetElderScrolls) még mindig nem megy.A regelés se.
Firefox vagy Internet Explorer böngészővel próbáld!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:És a Mart's Monster Moddal miért nem megy a játék,azt hová rakjam?
Nyilván az után a beépülő után kell rakni, amivel ütközik. Oblivion Mod Manager meg tudja állapítani, melyek ütköznek, és mennyire.
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

És hogy jelzi?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:És hogy jelzi?
A Utilities-Conflict detector részben pirossal meg zölddel.
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Megcsináltam a TNPC plugint.Nem is volt nehéz.Csak egyszer estem csapdába, mikor felszúródtam a tövisekre.Az oblivion giga patch-t honnan tölthetném le?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:Megcsináltam a TNPC plugint.Nem is volt nehéz.Csak egyszer estem csapdába, mikor felszúródtam a tövisekre.Az oblivion giga patch-t honnan tölthetném le?
Nem tudom, de erre való a Google.
Lord Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

A múltkor fent volt egy oldalon (nyilván a morrohun.extra de nem tom mi lett vele) de az már nincs máshol meg nem találom.A FilePlanet problémám megoldódott.TesNexus-on viszont csak a fórumba tudok regelni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:A múltkor fent volt egy oldalon (nyilván a morrohun.extra de nem tom mi lett vele) de az már nincs máshol meg nem találom.A FilePlanet problémám megoldódott.TesNexus-on viszont csak a fórumba tudok regelni.
A fórumos jelszavaddal nem enged belépni a letöltős részébe?
Lord-Jack

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Nem tom.Hol van?Hogy kell belépni?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Letöltés

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Lord-Jack írta:Nem tom.Hol van?Hogy kell belépni?
Shit! Ne szerencsétlenkedj már ennyire b*meg... már a főoldalon betudsz jelentkezni a bal felső sarokban ;)
Válasz küldése