Hibák jelentése

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
északi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: északi »

Üdv.
Csak egy kis apróság, ha esetleg van valami listátok ahova fel szoktátok jegyezni az ilyesmit:
A nyári tinóra gomba az nyári tinóru ; )
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Ó, tényleg hasonlít a két faj, de nem összetévesztendő. ;) A nyári tinóru európai gomba, a tinóra viszont csak Cyrodiilban honos. Igaz, a mozgékonyságot mindkettő helyreállítja, de a tinóra főleg ital formájában, a tinóru pedig csak akkor, ha kissé romlott állapotban fogyasztjuk, és akkor is csak a mellékhelyiség irányába. (Az is lehetséges, hogy a fordító Nóra nevű kedveséről ábrándozott a név kitalálása közben. :))
északi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: északi »

Jahm, ha fantázia név akkor nem szóltam, csak gondoltam ha van galóca, kukorica, vagy dohány akkor ez is tinóru akart lenni :)
Nekem például nem is tetszik, hogy a Morrowind-nél megoldotta a Bethesda hogy nem földi növényeket hívtak földi neveken, itt meg nem. Öt perc alatt ki lehet találni legalább 50 nevet, és fajt, max a fordítók kínlódnak kicsit többet, ha át akarják ültetni magyarra ;)
északi

TES Construction Set 1.2.404

Hozzászólás Szerző: északi »

Más kérdés: nem tudtam eldönteni, hogy melyik fórumba való, de végül is hiba, csak nem tudom, hogy a fordított verzió hibája-e:
Letöltöttem a TES CS-t (help\about\Version 1.2.404) elkészítettm a saját .esp fájlomat, de ha dolgozok benne valamit és mentenék hibát érzékel, és leáll... És persze nem is ment.
Gondoltam kicselezem az auto save-el, 3 percre raktam, és örültem, mert 10 perc után se volt semmi gond, de mint kiderült, azért, mert nem is mentett el semmit.
A magyar verzió hibája lehet, hogy nem tudok menteni, mert mentéskor bezár a program?
északi

Re: Hibák jelentése: Magyar verzió, vagy Dark UI?

Hozzászólás Szerző: északi »

A telepítővel, ugye jár a Dark Ui is. Kiválasztottam azt is, csak tegnap észrevettem, hogy délen egy vastagabb sáv hiányzik a térlépemről.
Leyawiin után még az elhagyatott bánya látszik, de utána nincs tovább. Topal Bay, az Alávaló mélység sincs rajta, véletlenül találtam csak meg, de 'gyorsutazni' így biztos nem fogok tudni oda.
-Nem telepítettem a szines térképet a fordításból,
-steam-es deluxe kiadásom van,
-és 3 napig telepítettem a magyarítást, mire sikerült normális működésre bírnom. Nem nagyon lenne türelmem újrarakni a játékot kipróbálni hogy közvetlen a Dark Ui nélküli telepítés után sincs e térkép délen.

Nem használok túl sok plugint:
-a hivatalos DLC-ket
-He haver hol a lovam
-MaleBodyReplacer + slof's Better Bodies
-Növényszedés 3.0.1.

Mindent kikapcsolva, csak az Oblivion.esm+DLCVileLair.esp-t bent hagyva sincs délen térkép, de ugye a dark ui nem mod, hanem felülírja az eredeti textúrákat.

És a kérdésre visszatérve a fordítás vagy a dark ui a hibás? :) Tapasztalt már ilyet valaki Dark UI nélkül?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése: Magyar verzió, vagy Dark UI?

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta: És a kérdésre visszatérve a fordítás vagy a dark ui a hibás? :) Tapasztalt már ilyet valaki Dark UI nélkül?
A fordítás (én), meg a Bethesda együttesen. Hej, ha emlékeznék, hogy pontosan melyik .xml állományban kell átírnod egy 200-as értéket 150-re (vagy fordítva), hogy látszódjon a térkép alsó része is...

Szerencsédre, működik a kereső a fórumban. http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... =xml#p6264
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: TES Construction Set 1.2.404

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta:Más kérdés: nem tudtam eldönteni, hogy melyik fórumba való, de végül is hiba, csak nem tudom, hogy a fordított verzió hibája-e:
Letöltöttem a TES CS-t (help\about\Version 1.2.404) elkészítettm a saját .esp fájlomat, de ha dolgozok benne valamit és mentenék hibát érzékel, és leáll... És persze nem is ment.
Gondoltam kicselezem az auto save-el, 3 percre raktam, és örültem, mert 10 perc után se volt semmi gond, de mint kiderült, azért, mert nem is mentett el semmit.
A magyar verzió hibája lehet, hogy nem tudok menteni, mert mentéskor bezár a program?
Kétlem, mert én már több beépülőt is készítettem vele. Warnings.txt-ben van valami hibaüzenet?
északi

Re: TES Construction Set 1.2.404

Hozzászólás Szerző: északi »

Vik írta:
északi írta:Más kérdés: nem tudtam eldönteni, hogy melyik fórumba való, de végül is hiba, csak nem tudom, hogy a fordított verzió hibája-e:
Letöltöttem a TES CS-t (help\about\Version 1.2.404) elkészítettm a saját .esp fájlomat, de ha dolgozok benne valamit és mentenék hibát érzékel, és leáll... És persze nem is ment.
Gondoltam kicselezem az auto save-el, 3 percre raktam, és örültem, mert 10 perc után se volt semmi gond, de mint kiderült, azért, mert nem is mentett el semmit.
A magyar verzió hibája lehet, hogy nem tudok menteni, mert mentéskor bezár a program?
Kétlem, mert én már több beépülőt is készítettem vele. Warnings.txt-ben van valami hibaüzenet?
Nincs warnings.txt-m :) Közben újra letöltöttem, és felraktam, de nem jó, sajnos
északi

Re: Hibák jelentése: Magyar verzió, vagy Dark UI?

Hozzászólás Szerző: északi »

Vik írta:
északi írta: És a kérdésre visszatérve a fordítás vagy a dark ui a hibás? :) Tapasztalt már ilyet valaki Dark UI nélkül?
A fordítás (én), meg a Bethesda együttesen. Hej, ha emlékeznék, hogy pontosan melyik .xml állományban kell átírnod egy 200-as értéket 150-re (vagy fordítva), hogy látszódjon a térkép alsó része is...

Szerencsédre, működik a kereső a fórumban. http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... =xml#p6264
Próbálgatom akkor, köszönöm egyébként milyen szavakkal kerestél rá? :) Nézelődtem én is, de sose tudtam megtanulni hatékonyan használni a fórumokat, elég későn kezdtem el a netezést :)
északi

Re: Hibák jelentése: Magyar verzió, vagy Dark UI?

Hozzászólás Szerző: északi »

Vik írta:Szerencsédre, működik a kereső a fórumban. http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... =xml#p6264

1366x768 as felbontással játszva, 250-re átírva a _worldmapzoom> 150 </_worldmapzoom> -t végre teljes a térképem, köszönöm!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése: Magyar verzió, vagy Dark UI?

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta: Próbálgatom akkor, köszönöm egyébként milyen szavakkal kerestél rá? :)
"xml"
pdavid1997

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pdavid1997 »

Sya thx a segítséget ment kis erőfeszítéssel!! Egy kérdés olykor kiírja h egy hiba üzenetben egy APPCRASH nevü hiba mindik kidob és leáll a játék ugyanigy egy másik járékomnál ha tudtok erre valamit megköszönném!!
északi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: északi »

pdavid1997 írta:Sya thx a segítséget ment kis erőfeszítéssel!! Egy kérdés olykor kiírja h egy hiba üzenetben egy APPCRASH nevü hiba mindik kidob és leáll a játék ugyanigy egy másik járékomnál ha tudtok erre valamit megköszönném!!
Ezek az APPCRASH jellegű hibák majdnem mindig VGA/VGA driver eredetűek, amennyire vissza tudok rá emlékezni, elég színtelen tanács, de próbálkozz driver cserével esetleg.
Avatar
északi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. feb. 21., kedd 16:43

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: északi »

Brenda írta:Ó, tényleg hasonlít a két faj, de nem összetévesztendő. ;) A nyári tinóru európai gomba, a tinóra viszont csak Cyrodiilban honos.
Ha a növényeknek valami Magyarországon is ismert növényfaj neveit adtátok, miért pont a tinóruból lett tinóra? A kígyószisz miért nem lett akkor kígyószesz? :)
Szerintem kicsit mégiscsak elgépeléshangulata van így a dolognak, valahányszor benézek a táskámba.
samtex

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: samtex »

felraktam a magyaritast es a terkepbol nincsen semmi
nem latszik semmi
vki vmi otlet?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

samtex írta:felraktam a magyaritast es a terkepbol nincsen semmi
nem latszik semmi
vki vmi otlet?
Ha használsz kompatibilitás módot, lehet, hogy az a baja. Vagy nem. Ez a hiba még tesztelés alatt van.
samtex

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: samtex »

Vik írta:
samtex írta:felraktam a magyaritast es a terkepbol nincsen semmi
nem latszik semmi
vki vmi otlet?
Ha használsz kompatibilitás módot, lehet, hogy az a baja. Vagy nem. Ez a hiba még tesztelés alatt van.
nem használok kompatibiltás módot és már egy csomószor megpróbáltam de nem működik...
Picur89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. márc. 20., kedd 22:01

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Picur89 »

Sziasztok
Nekem is ez a problémám,hogy felraktam a Magyarosítást és egy plugin van fent a Kvatch Hőse,de a térképemből semmi sem látszik csak a nagy üresség...és az Anti Dark Uit raktam fel..de a másikkal sem jó...:S:S
Cacaobab

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Cacaobab »

Helló!
Na nekem az a bajom hogy kijövök az elején a csatornából és a ffű textúrája lecserélődik egy kékeslilás Cyrodiil térképre
ez ellen mit tudnék tenni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cacaobab írta:Helló!
Na nekem az a bajom hogy kijövök az elején a csatornából és a ffű textúrája lecserélődik egy kékeslilás Cyrodiil térképre
ez ellen mit tudnék tenni?
Rakd fel hibátlanul az 1.2.0416-os Oblivion foltot.
Axel92
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. ápr. 5., csüt. 17:16

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Axel92 »

Nem bírom elindítani a játékot. Azt írja ki hogy a játék hibát észlelt és ezért leáll. Segítsetek légyszives, mert eddig nem volt semmi baj, csak amióta új gépem van azóta csinálja. :x
Tokra
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. ápr. 8., vas. 16:48

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tokra »

Sziasztok,

Az Oblivion magyarításának telepítésénél, a csatolt képen látható hibaüzenetet kapom.
A telepítő el sem indul, egy hibakóddal kilép. Vagyis maga a telepítő program hibádzik valamit.
Tud valaki segíteni, mi lehet a probléma?

WinXP SP3 alatt használom, más programoknál ilye hibát még nem tapasztaltam,
Köszönöm.
Csatolmányok
oblierr.jpg
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tokra írta:Sziasztok,

Az Oblivion magyarításának telepítésénél, a csatolt képen látható hibaüzenetet kapom.
A telepítő el sem indul, egy hibakóddal kilép. Vagyis maga a telepítő program hibádzik valamit.
Tud valaki segíteni, mi lehet a probléma?

WinXP SP3 alatt használom, más programoknál ilye hibát még nem tapasztaltam,
Köszönöm.
Valószínűleg az a baja, hogy néha a telepítő hibás. Újra le kell töltened.
Ropi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Ropi »

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy amikor elkezdem a játékot már a karakter szerkesztő képnél full fehér minden kivéve a menüt és a játékban is fehér kép tárul elém de a célkereszt iránytű és hasonlók megjelennek. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baja? előre is köszönöm a segítséget
Mr. Lax

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Mr. Lax »

Vik írta:
samtex írta:felraktam a magyaritast es a terkepbol nincsen semmi
nem latszik semmi
vki vmi otlet?
Ha használsz kompatibilitás módot, lehet, hogy az a baja. Vagy nem. Ez a hiba még tesztelés alatt van.

Tisztelt fordító(k)!

Először szeretnék köszönetet mondani a fordításért, nagyon király. Régen toltam ezt a játékot, angolul de most kedvet kaptam megint hozzá. Oblivion+2 kieg felrak rá a magyarosítás. Belép minden szép és jó egy hibát kivéve. :evil: TÉRKÉP :evil: NINCS..NINCS. Igényes játékosként hiányos Gammával nem játszok. :ugeek: :D (se világ sem pedig helyi térkép nincs, ergo üres, a fentebb leírt hiba teljesen ugyan az).

Neki álltam keresni a hibát. Több újratelepítés, törlés után a helyzet nem változott. Kipróbáltam több gépen is:
-Asus noti: nincs térkép
-Dell noti: nincs térkép
-Otthoni P4 van térkép minden hibátlan.. :idea:

Arra jöttem rá hogy a monitor felbontással van a baj... vagyis nem azzal mert laptopon hiába állítom át a sima (1024*768) felbontásra ugyan az a helyzet. Vagy akármilyen (4:3) képarányt nem megy, az asztali PC-n meg zokszó nélkül .. :?

Hozzáteszem a sima angol oblivion szépen megy mind a három gépen.

A titok nyitja:

Mivel magyar fórumot, ami megoldást talált volna erre a hibára stb. Nem találtam ezért angolul kerestem. Angol fórumon találtam hasonló esetet a BTmoddal kapcsolatosan. Szegény barátunk debuggolt, szétszedett összerakott nem volt térkép.

Aztán beugrott a magyarosítással települ a BTmod (nagyított térkép, több tárgy látható egyszerre az inventoriban stb, a dark UI, anti-dark UI)
A lényeg hogy a BTmod utálja a HD 1366*768-as felbontást, szerintem a több HD felbontással is így van. Lehet erre még rápakol a win7 64bit. Lényeg az hogy én fogtam magam és a BTmod mappából kitöröltem azt az XML fájlt ami az átméretezésért felelős. Így kaptam egy BTmod-ot átmoddolt térkép nélkül.... Láss csodát fut rendesen.

Ha debuggolni akarnánk szerintem azt az XML fájlt kellene átnézni/átírni/próbák alá vetni. Én személy szerint megelégedtem a gyári térképpel.

Mindössze 2 napomba telt kb 20 óra mire rájöttem. :roll: , próbálkoztam betöltési sorrenddel, stb, fájlok egyenkénti átírogatásával, BSA állományok szét/összerakásával.. sorolhatnám. A halom Reinstallról nem is beszélve :P

Szóval btmod a ludas.. én töröltem az egész hóbelebancot. Használható, fut és minden jó---> megoldás
Én nem ragaszkodok a BT-hez...

ÜDV:

Mr. Lax
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Köszi az alapos tesztelést. Telepítettem egy Asus laptopra a játékot, 1366*768-as felbontás, Anti-Dark UI (BT mod csak lehetőségként van mellékelve), és továbbra is van nálam térkép. Ettől függetlenül megy a GYIK-be, hátha másnak is segít ez a módszer.
Mr. Lax

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Mr. Lax »

Vik írta:Köszi az alapos tesztelést. Telepítettem egy Asus laptopra a játékot, 1366*768-as felbontás, Anti-Dark UI (BT mod csak lehetőségként van mellékelve), és továbbra is van nálam térkép. Ettől függetlenül megy a GYIK-be, hátha másnak is segít ez a módszer.
okok... Bár nekem előjött ez a hiba, de hogy mi okozhatja?? Reljtély, a videó kártya? Nekem HD2000 Intel volt az asus notiban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ropi írta:Nekem lenne egy olyan problémám, hogy amikor elkezdem a játékot már a karakter szerkesztő képnél full fehér minden kivéve a menüt és a játékban is fehér kép tárul elém de a célkereszt iránytű és hasonlók megjelennek. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baja? előre is köszönöm a segítséget
A videokártyád teljesíti a játék minimum követelményeit? Ha nem, esetleg az Oldblivion program segíthet.
Boss15

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Boss15 »

Hellosztok!

Letöltöttem a magyarítást,de amikor azt telepítettem azt dobta ki hogy mennyek be C:\Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion\Data....és még így tovább, na azt akarja hogy egy nem létező mappát nevezzek át.
ez miért van?
és hogyan lehet megcsinálni?

én elösször átugrottam ezt nem törődtem vele,a játékban így nincs semmilyen beszéd és szöveg sem. :(
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Sziasztok!!!!

Az a problémám hogy amikor az oblivion magyarositását telepiteném kiirja hogy a voices.bsa átalakitás után is hibás marad... nah most megtaláltam ennek a leirását hogy is kell megcsinálni. Ezzel a bsacmd programmal szépen megcsináltam a dolgokat naggyábol ahogy irtátok de amikor arrol van szo hogy csomagoljam össze az utolso elötti lépés azt hiszem ott elakadok.. :S az archive flags hoz milyen paramétereket kell irni? ne haragudjatok de nem értek hozzá valaki részletesen irja le köszi!!!!!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Boss15 írta:Hellosztok!

Letöltöttem a magyarítást,de amikor azt telepítettem azt dobta ki hogy mennyek be C:\Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion\Data....és még így tovább, na azt akarja hogy egy nem létező mappát nevezzek át.
ez miért van?
és hogyan lehet megcsinálni?

én elösször átugrottam ezt nem törődtem vele,a játékban így nincs semmilyen beszéd és szöveg sem. :(
http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

step9701 írta:Sziasztok!!!!

Az a problémám hogy amikor az oblivion magyarositását telepiteném kiirja hogy a voices.bsa átalakitás után is hibás marad... nah most megtaláltam ennek a leirását hogy is kell megcsinálni. Ezzel a bsacmd programmal szépen megcsináltam a dolgokat naggyábol ahogy irtátok de amikor arrol van szo hogy csomagoljam össze az utolso elötti lépés azt hiszem ott elakadok.. :S az archive flags hoz milyen paramétereket kell irni? ne haragudjatok de nem értek hozzá valaki részletesen irja le köszi!!!!!!
Ha megtaláltad a leírást (az előző hozzászólásban ott van a címe), akkor az oldal végén megtalálod azt az utasítást, amit ki kell adnod.
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

És azt a scriptet hova is kell beirnom pontosan? :S
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Az a baj hogy nem szájbarágósan van leirva.. csak irja mit kell beirni.. de hogy hova kattintsunk stb.. azt nem irja...

légyszives vki irja le nekem ide vagy adjon skype cimet beszéljük meg köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

step9701 írta:És azt a scriptet hova is kell beirnom pontosan? :S
Start menü-futtatás-cmd. De ha odáig eljutottál, akkor nem világos, hogy miért pont ezt nem sikerül...
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Én a bsacmd-ben bontottam ki a voices1.bsa-t meg amikor össze kellet csomagolni akkor meg a pack-ra mentem és oda nem tudtam mit kell irni.. nem szájbarágosan volt leirva és azt hittem oda kel... a szájbarágáson azt értem pl: hogy csak annyit irtak oda h a programmal bontsd ki a voices1.bsa-t de azt nem irták le hogy mire kell menni... erre még ugy rájöttem h az unpackra és utána akadtam el
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Biertam mellesleg a scriptet és azt irja hogy nem találja azt a fájlt :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

step9701 írta:Biertam mellesleg a scriptet és azt irja hogy nem találja azt a fájlt :S
Ott kell beírnod, ahol a BSA commander program található. Közben rájöttem, miért nem megy neked. Nyilván nem foglalkoztál még parancssorral. Abban igazad van, ez tényleg nem teljesen kezdőknek szóló szájbarágós útmutató. Szerintem egyszerűbb lesz, ha megkérsz valakit, aki ért hozzá, hogy csomagolja vissza neked. Vagy ott is hagyhatod őket kibontva. Esetleg megpróbálhatjuk kideríteni, miért nem működik nálad a magyarítás telepítője. Angol nyelvű Oblivionra próbálod telepíteni a magyarítást?
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Köszönöm a gyors választ!!!

Igen angol nyelvűre szeretném telepíteni.

Sajnos az ismeretségi körömből senki sem ért hozzá :S

Amugy azt hogy érted hogy ott kell beirnom ahol a progi található? ha arra gondolsz átirtam az utvonalakat a nekem megfelelőkre
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Esetleg tudnál nekem segíteni teamviewerrel vagy skypeon? :S
Tommy

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hali!
Lenne egy kis gondom a magyarítás felrakásával. Ezt írja ki telepítés közben:
Kép[/url]
Már újratelepítettem a játékot többször is, de nincs változás.
Eredeti a játék. Win7 az oprendszer.
Ha valaki tud megoldást a problémára, azt megköszönném.
Tommy

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Mivel kicsibe rakta ki a képet, ezért itt a linkje:
http://kepfeltoltes.hu/120611/531440300 ... es.hu_.jpg
mucsm

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: mucsm »

Sziasztok lenne egy kérdésem magyarosítás közben ezt az üzenetet kapom:
A "DLCShiveringIsles - Voices.bsa" fájl az átalakítás után is hibás marad. Másold vissza a backup könyvtárból a régi fájlt a "Data" mappába. Ha ez nem segít, akkor újra kell telepítened a játékot. Szeretnéd újra ellenőrizni (Igen) vagy kilépsz (Nem)?

Mit tegyek? Előre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

step9701 írta:Esetleg tudnál nekem segíteni teamviewerrel vagy skypeon? :S
Nem valószínű, most vettem észre a kérésed. Bocs, inkább a Skyrim fordítással foglalkozom, nem pedig állandó fórumos támogatást nyújtok. Egyébként azt a bizonyos parancsot abban a könyvtárban kell kiadni, ahol a BSA commander van.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

mucsm írta:Sziasztok lenne egy kérdésem magyarosítás közben ezt az üzenetet kapom:
A "DLCShiveringIsles - Voices.bsa" fájl az átalakítás után is hibás marad. Másold vissza a backup könyvtárból a régi fájlt a "Data" mappába. Ha ez nem segít, akkor újra kell telepítened a játékot. Szeretnéd újra ellenőrizni (Igen) vagy kilépsz (Nem)?

Mit tegyek? Előre is köszönöm.
Ez a hiba akkor fordul elő, ha a telepítő azt érzékeli, hogy nem sikerült helyesen átalakítanod a fájlt, azaz az átalakított fájlt mérete nem lesz egyenlő a helyesen átalakított fájl méretével.
Ilyen hibába elvileg nem szabadna belefutnod, de ha mégis, akkor két lehetőség áll fent:
  • vagy olyan verziójú fájlt próbálsz átalakítani, amit mi nem próbáltunk (újabb patch, steam?)
  • vagy valami hiba van az átalakító progiban
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

Ebbe a kézi átalakításos dologba inkább nem megyek jobban bele nem értem .... ha letöltök egy patchet ahogy a kedves mucsesz irta az elöbb megoldodhat a problémám? ha igen melyik patchre gondolsz?
step9701

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: step9701 »

*szotsaki irta bocs el irtam
mucsm

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: mucsm »

Nagyon köszönöm a válaszodat sokat segítettél.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

step9701 írta:Ebbe a kézi átalakításos dologba inkább nem megyek jobban bele nem értem .... ha letöltök egy patchet ahogy a kedves mucsesz irta az elöbb megoldodhat a problémám? ha igen melyik patchre gondolsz?
A magyarításhoz az 1.2.0416-os javítás kell.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

mucsm írta:Nagyon köszönöm a válaszodat sokat segítettél.
Sikerült megoldanod a problémát? Ha igen, mi volt az?
Válasz küldése