Információk a TES Online-ról

Minden általános beszélgetés a megjelenés előtt álló Elder Scrolls Online-ról
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Hát úgy az egész, itt valami csoda kell, hogy ebből egy kiemelkedő mmo legyen. Eddigi információm szerint ez egy jó iparosmunka lesz, semmi több.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

De mégis mi? Vagy mi kellene, háromezer fős falvak minden apró részletig lemodellezve, vagy mi?
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Bármi ami nem igaz a mostanában kijött AAA címekre, mint például kihívás, innováció.
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Sziasztok!
Tud valaki valamit arról, hogy a TES Online havidíjas lesz-e?
Brythe

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Dreko írta:Sziasztok!
Tud valaki valamit arról, hogy a TES Online havidíjas lesz-e?
"Brian Wheeler elmondta valamelyik nap egy interjú során, hogy mindenképpen lesz egy egyszeri díj (a játék ára), amelyet ki kell majd csengetni, és amely kb. a mai AAA játékok árának fog megfelelni (és ezzel végleg kukázva lett a f2p, mint lehetőség). Hogy lesz e előfizetés mindemellett, csak tippelni lehet. Az mmorpg.com tippje, hogy nem lesz."

Ezt találtam erről.
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Őszintén szólva remélem, hogy nem lesz havidíjas. Az mmorpg-k nagy része már eleve ingyenesen jön ki, de tekintettel arra, hogy Elder Srcoll-ról van szó, teljesen korrekt az egyszeri díj. A Bethesda csak nem olyan kapzsi vállalat, mint a Blizzard, aki gátlástalanul kéri évek óta a havidíjat (ami bár lehet hogy külföldön nem annyira drága, de ide haza lassan egy új játékot lehet venni az árából) mint valami legitim díler, nem beszélve arról, hogy feladta a csodálatos Warcraft történetet az ázsiai felvevő piac növelése érdekében ( Mist of Pandaria).
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Dreko írta:Őszintén szólva remélem, hogy nem lesz havidíjas. Az mmorpg-k nagy része már eleve ingyenesen jön ki, de tekintettel arra, hogy Elder Srcoll-ról van szó, teljesen korrekt az egyszeri díj. A Bethesda csak nem olyan kapzsi vállalat, mint a Blizzard, aki gátlástalanul kéri évek óta a havidíjat (ami bár lehet hogy külföldön nem annyira drága, de ide haza lassan egy új játékot lehet venni az árából) mint valami legitim díler, nem beszélve arról, hogy feladta a csodálatos Warcraft történetet az ázsiai felvevő piac növelése érdekében ( Mist of Pandaria).
Nem, tudtommal nem lesz, havidíjas, egyszeri díj lesz. Én azért imádkozom, hogy mikrotranzakció ne legyen benne, mert az egyből elvette az egyenlőséget, a "fizetős" és a "nem fizetős" játékosok között. :S
Kretox
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 11:46

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Kretox »

Személy szerint, hányingerem van a hőkövetős nyilkatól meg spellektől -.-! Ha az ember arra az előnyre vágyik, hogy távolról harcoljon, akkor vállalja azt, hogy céloznia is kell!
Gondolok itt a médzsekre és hántörökre vagy mi a f*sznak nevezik majd el.



U.i.: Bocs a félig cenzúrázott obszcén kifejezésért :D
Brythe

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Kretox írta:Személy szerint, hányingerem van a hőkövetős nyilkatól meg spellektől -.-! Ha az ember arra az előnyre vágyik, hogy távolról harcoljon, akkor vállalja azt, hogy céloznia is kell!
Gondolok itt a médzsekre és hántörökre vagy mi a f*sznak nevezik majd el.



U.i.: Bocs a félig cenzúrázott obszcén kifejezésért :D
Nézegettem a bétáról le-lopott (és azóta valószínűleg törölt) videót, abban az íjász maga elé lőtt bizonyos területre hatóan. Egy kb 20-30 fokos körcikket képzelj el... ami szerintem reális olyan szempontból, hogy nagyjából egyenlő esélyeket teremt. Az ellenfél el tud ugrani, ha ügyes, viszont mégsem kell hajszálpontosan célozni, ami nagy hátrány lenne, ha azt nézed, hogy egy kardos akár összevissza is csapkodhat, hogy betaláljon.
dfsfsfsfsfs

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: dfsfsfsfsfs »

Ez hülyeség, akkor nem kell íjászt választani... vagy csinálják meg a játékban, hogy pár íjjal való találat halálos, és az reális akkor... Amúgy mikor jelenik meg ez a TES online ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

dfsfsfsfsfs írta:Ez hülyeség, akkor nem kell íjászt választani... vagy csinálják meg a játékban, hogy pár íjjal való találat halálos, és az reális akkor... Amúgy mikor jelenik meg ez a TES online ?
2014-et mondanak.
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

2014 Kora tavasz, ha jól emlékszem.
pistikejáccikheeee

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: pistikejáccikheeee »

lesznek tört szerók vajon ? :D mert pénzem nem lesz fizetős szerón játszani...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

pistikejáccikheeee írta:lesznek tört szerók vajon ? :D mert pénzem nem lesz fizetős szerón játszani...
Biztos hogy fizetős lesz?
Danijáccik

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Danijáccik »

TGWH írta:
pistikejáccikheeee írta:lesznek tört szerók vajon ? :D mert pénzem nem lesz fizetős szerón játszani...
Biztos hogy fizetős lesz?
Fogalmam sincs, de ha a wow fizetős, és ez hatszor jobb játék, ráadásul iylen "nagy nevű" és angol nyelvű, tuti nem lesz ingyenes, de remélem. Az már más kérdés, hogy lesz-e oylan jó mint a single player.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

A netes játékban hatalmas nagy potenciál van, viszont nehéz kiaknázni. Én biztos nem fizetnék érte sokat, mivel nincs sok időm játszani, és vannak más játékok is...
Ha nagyon nagyot durrantanának, akkor az évszázad játéka lenne, és egyből letaszítani a wow-ot a trónról. De én ilyent nem tudok elképzelni az obli meg a skyrim után... a hangulat csak a magyarítás és az agyonmoddolás után jön meg...
Pistikejáccik

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Pistikejáccik »

TGWH írta:A netes játékban hatalmas nagy potenciál van, viszont nehéz kiaknázni. Én biztos nem fizetnék érte sokat, mivel nincs sok időm játszani, és vannak más játékok is...
Ha nagyon nagyot durrantanának, akkor az évszázad játéka lenne, és egyből letaszítani a wow-ot a trónról. De én ilyent nem tudok elképzelni az obli meg a skyrim után... a hangulat csak a magyarítás és az agyonmoddolás után jön meg...
Én a magyarított skyrim alapjátékkal játszom, és iszonyat jó szerintem. De online verzióban, remélen nem ilyen tipikus játék lesz, mint pl a metin... ha átvinnék ezt a fejlődés rendszert, stb, eszméletlen nagyot ütne a játék. Skyrimben egyébként a harcrendszeren finomíthattal volna szerintem, igaz a lefejezés, kritikus ütés stb nem rossz, de ugyan az maradt, mint oblivionban kb.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Ha valakit érdekelne az anno kiszivárgott 20 perces videó, amit majdnem mindenhonnan leszedtek:
http://www.3dmgame.com/news/201304/276042.html
rossz hír

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: rossz hír »

Sajnos havidíjas lesz.
Nekem -1 játék akkor :shock:

http://www.gamestar.hu/havidijas-lesz-a ... nline.html
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

rossz hír írta:Sajnos havidíjas lesz.
Nekem -1 játék akkor :shock:

http://www.gamestar.hu/havidijas-lesz-a ... nline.html
Miért van egy olyan érzésem, hogy majd a startnál megszedik magukat a megvett példányokból és havidíjakból, majd pár hónapra rá átállnak f2p-re? Bár pénzügyileg ez a legjobb "modell", de nagyobb kockázatot jelent, mintha mindvégig b2p lenne.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Passz, részemről így az Obli meg a Skyrim után, így, hogy fizetős, tabu téma :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sleth írta:Miért van egy olyan érzésem, hogy majd a startnál megszedik magukat a megvett példányokból és havidíjakból, majd pár hónapra rá átállnak f2p-re? Bár pénzügyileg ez a legjobb "modell", de nagyobb kockázatot jelent, mintha mindvégig b2p lenne.
Gondolom, valamiből vissza akarják kapni azt a sok millió dollárt, amibe a kifejlesztése került.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Vik írta:
Sleth írta:Miért van egy olyan érzésem, hogy majd a startnál megszedik magukat a megvett példányokból és havidíjakból, majd pár hónapra rá átállnak f2p-re? Bár pénzügyileg ez a legjobb "modell", de nagyobb kockázatot jelent, mintha mindvégig b2p lenne.
Gondolom, valamiből vissza akarják kapni azt a sok millió dollárt, amibe a kifejlesztése került.
Ezzel nem lenne gond, de egy mmo esetén nagyon fontos, hogy mik az első benyomások, és mi a közvélemény róla. Ha mondjuk félévvel a megjelenés után ingyenesre teszik, akkor rengeteg ember ráteszi a "megbukott" jelzőt, amit erőteljesen hangoztatni is fognak. És ugye tudjuk, hogy ha vki rossznak akarja látni a játékot, akkor annak is fogja látni. Ez egy single-ben vagy sima multiplayer-ben nem zavar, mivel meglátásom szerint egy rétegjáték közössége sokkal értelmesebb (lásd BG2), de egy mmo-nál ahol tényleg sok ember kell az élvezetes játékhoz, ott ez létszükséglete (pl AH nem működik rendesen kevés játékos mellett, így mindent magadnak kéne kifarmolni).
De ha buytoplay modellt alkalmazták volna, ahol csak egyszer kell megvenni, akkor kevesebb pénzt kapnak az elején, de a játékosok nem fognak rengeteg új tartalmat követelni, és elnézőbbek is lesznek, ezáltal a közvélemény jobb lesz róla, így akár hosszútávon többet hozhat a konyhára, mint a paytoplay majd félévre rá a freetoplay modell.
Arthles

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Arthles »

Sziasztok kukkancsatok be! http://esohunklan.freewb.hu/ Köszi
gpprpg
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. okt. 26., szomb. 9:52

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: gpprpg »

4-6 hetente megjelenő Skyrim DLC szintű tartalmakat ígértek. Elég magasnak tartom a havidíjat, (és itt a "magassal" van a baj) de még ennyi elrettentés után is adnék neki egy esélyt. Ha tényleg betartják az ígéretek nagy részét befizetek rá. Elég valószínű hogy nem egy RPG lesz, bármennyire is azt szeretnének belőle csinálni. Itt is tuti lesznek gearhuszárok, akik rá fognak kényszeríteni a jobb felszerelések beszerzésére. Így a szerepjátékozás helyett azzal töltik majd az időt, hogy növeljék a számokat, nehogy valamilyen büntetést, vagy kitiltást kapjanak a klánból. Ez a kereskedő klánosdi pedig tetszik, mert nem csak gold hajtja majd a rendszert, hanem a pvp és klánszervezés is. Azt nem tudjátok, hogy lesz-e saját házunk (még ha nem is HeartFire szinten)a játékba? Vagy valami olyan hely, ahol annyi itemet tárolhatunk biztonságban amennyit akarunk? A MorroHun team tervez-e valamilyen magyar tudásbázist ehhez?
Kildaros

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Kildaros »

Sleth írta: De ha buytoplay modellt alkalmazták volna, ahol csak egyszer kell megvenni, akkor kevesebb pénzt kapnak az elején, de a játékosok nem fognak rengeteg új tartalmat követelni, és elnézőbbek is lesznek, ezáltal a közvélemény jobb lesz róla, így akár hosszútávon többet hozhat a konyhára, mint a paytoplay majd félévre rá a freetoplay modell.
Az, hogy mennyire elnézőek a b2p modell játékosai, jól látható a GW2 fórumain. Gyakorlatilag minden lehetséges helyet telesírnak a tartalomkövetelő hozzászólásokkal.

Manapság valóban a f2p a legjövedelmezőbb/legnépszerűbb. Ezzel szemben érthető a Zenimax törekvése az idióták kiszorítására, de kétlem, hogy sokáig felül tudna kerekedni a TES hangulat megőrzése a csilingelő dollárokon. Na de előbb vagy utóbb minden kiderül :)
Tiszti
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. jún. 4., kedd 16:25

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Tiszti »

Kves
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. jan. 18., szomb. 12:23

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Kves »

Sziasztok! Lehet, hogy nem ide kéne feltennem ezt a "kérdést", de nem találtam másik topicot.
http://tamrielfoundry.com/dragonknight/
Az ehhez hasonló szövegek le lesznek fordítva a TESO-val kapcsolatban? Csak mert az angol tudásom ilyen szövegeknél haszontalan. :/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kves írta:Sziasztok! Lehet, hogy nem ide kéne feltennem ezt a "kérdést", de nem találtam másik topicot.
http://tamrielfoundry.com/dragonknight/
Az ehhez hasonló szövegek le lesznek fordítva a TESO-val kapcsolatban? Csak mert az angol tudásom ilyen szövegeknél haszontalan. :/
Google translate-tel érdemes próbálkozni, egyébként rajongói oldalt miért fordítana le bárki is?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Már éppen eldöntöttem, hogy nem fogom megvenni a játékot (úgyse lenne rá időm), erre meghívtak a hétvégi stressz tesztre. De ha kipróbálom, akkor lehet, hogy megtetszik... :)
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Én is kaptam meghívót hétvégére, regisztráltam és telepítettem a 30 Gigás kliensprogramot, hogy pár napot játszhassak :)
( From Friday, February 7th at 12:00PM EST Until Monday, February 10th at 11:59PM EST) Jól számoltam hogy a mi időnk szerint péntek este 8-kor kezdődik a teszt?
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

péntek este 6tól, kedd hajnal 6ig :)
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Töltöm én is lefelé(tegnap du. 3 körül kezdtem) lejött kicsit több mint 10gb és még csak 15%nál tart. Ilyenkor mi van? :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Sovngarde írta:Töltöm én is lefelé(tegnap du. 3 körül kezdtem) lejött kicsit több mint 10gb és még csak 15%nál tart. Ilyenkor mi van? :D
Várjál még vele:D
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Gruby »

A 15% az nem a letöltés, hanem a telepítés állapota (letöltés+patch) és nem csak 1db letöltés van.. :)
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Köszi :)
Hát péntek 18:00-ig nem hinném, hogy végez...
De szombaton úgyis megyek Pestre. :D
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Gruby »

16.00-kor engedett be a TESO béta és több mint 1 óra után dobott le a szerver. A játéktól nem ezt vártam... fura. Van még 2 napom, hátha jobban megtetszik :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Aki képeket akar ide rakni a béta TESO-ból, ajánlom áttanulmányozásra az NDA nevű titoktartási szerződést. (Nem hogy megosztani nem szabad képernyőmentést/videot, hanem még készíteni sem.)
Bandie

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Bandie »

Csak nekem tölt ilyen eszméletlenül lassan? mondjuk most meg be se akar engedni :(
Szilas_

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Szilas_ »

Nem csak neked.
Kell némi türelem, mert az az öt perces belépés a minimális idő sajnos és lagspike-ok is lesznek bőven a játék folyamán.
Bandie

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Bandie »

Szilas_ írta:Nem csak neked.
Kell némi türelem, mert az az öt perces belépés a minimális idő sajnos és lagspike-ok is lesznek bőven a játék folyamán.
Igen tapasztaltam laggokat, a gond az, hogy beragadt a karim mikor kiléptem és azóta nem enged be, másik karival beenged csak amivel akarok avval nem :(
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Nem azért, de eddig ebbe a bétába egyelőre csak arról győztek meg ,hogy miért NE vegyem meg a játékot :(
Szilas_

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Szilas_ »

Naja, de ahogy írtad: béta.
Mint mmo, ez is úgy lesz, akár a többi, azaz még rengeteg fejlesztés, hibajavítás, és finomítás vár rá.
Amitől félek, hogy az lesz, ami a wow-nál.
Meg kell venned, plussz havi előfizetés és ugyancsak meg kell venned a kieg-eket, hogy tovább tudjál lépni, más területekre is el tudj jutni.
A játék eddig 200 millába került, ami rengeteg pénz. És ezt valahogy be kell vasalniuk.
Meglátjuk.
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Most hétvégén (feb 28. - márc 2.) ismét Béta teszt.
Annyiban változott, hogy már nincs titoktartási kötelezettség, lehet postolni bátran képeket, videókat majd.
Aki volt a korábbi béta tesztnél, az kap egy kulcsot, amivel hívhat plusz egy embert.
Ariam

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Ariam »

Sziasztok!

Voltam tesztelni két alkalommal is, és most hétvégén is lesz (ez lesz, azt hiszem, az utolsó teszthétvége megjelenés előtt), és csináltam összefoglalót róla, ha valakit érdekel, nézze meg az oldalamon: http://www.alea-area.mblx.hu/! Nekem tetszik egyelőre, meglátjuk, mit hoznak ki belőle. Na nem egy mindenre kiterjedő, aprólékosan kiveséző teszt, de valami információt azért talán nyújt. Hétvégén pedig a pluszokat is lehet már tesztelni (pl az Imperialt, a Mara-gyűrűt stb.), persze még nem tudom, hogy a régivel menjek-e tovább aldmeri területen, vagy nézzem meg, mit tud a kis birodalmi…

Én remélem, nem lesz annyira gearhajhászós/rohanós, mint a WoW, bár azt is többféle stílusban lehetett játszani, ismertem olyanokat, akik abszolúte szerepjátékosan csinálták, szóval ez emberfüggő (is).
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Harmadszor játszottam a hétvégén és úgy látom a Bethesda tartja magát az Elder Sroll sorozat hagyományaihoz. Kevéssel a megjelenés előtt az egyész játék egy hatalmas bughalmaz... Tudom hogy béta, de ami sok, az sok. Négy karakterrel is játszottam és volt olyan, hogy belefutottam négy bugos küldetésbe egyszerre és sehogy se tudtam továbblépni. A chat tele volt dühödt kérdésekkel hogy pl. ez a quest is hibás? éa a válasz hogy persze...
Összefoglalva egy nagyon, nagyon rossz emlékű teszthétvége volt...
Idézve egy előző hozzászólásból: "A játék eddig 200 millába került, ami rengeteg pénz. És ezt valahogy be kell vasalniuk." Nade.. így?
Ariam

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Ariam »

Sziasztok megint!

Megszületett a harmadik, immár utolsó TESO-bétahétvégéről. Kicsit más eltt a véleményem, mint az előttem szólónak, de akit érdekel, jöjjön, olvassa el, minden véleményt szívesen fogadok, köszi a figyelmet! :)

http://www.alea-area.mblx.hu/
Válasz küldése