Creation Kit

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Vik írta:
Xblades írta:Addig más, ha létrehozok egy új Outfit-et ami a ruha set amit kiválaszthatsz az Npc-nek ott az Outfit/EditorID ablakban hogyan kell új tételt hozzáadni?
Fogsz egy tárgyat, és áthúzod abba az ablakba.
Köszöntem a segítséget.
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Hello

Hogyan lehet itt Esp-ből Esm-é alakítani egy mod fájlt?
A Nexus Mod Managerrel is lehet?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Xblades írta:Hello

Hogyan lehet itt Esp-ből Esm-é alakítani egy mod fájlt?
A Nexus Mod Managerrel is lehet?
Szerintem az nem tudja, Tes4Gecko igen.
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Az gondolom az előző játékhoz van.
Így a Fallout 3 mod manager ezen funkciója is használható?

És kösz a választ.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Xblades írta:Az gondolom az előző játékhoz van.
Hoppá, tényleg. Megnéztem, a 0.21-es Nexus Mod Manager nem tud esm<->esp átalakítást, csak ezért meg nem akarok új változatot felrakni.
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Az érdekelne tudsz-e segíteni a következőben.
Letöltöttem egy modot ami egyedi NPC-t adott a játékhoz.
Saját test és fej alkotja. A fejjel már volt probléma de azt egy mod "javító" javította ( a test szintől eltérő fej szin)
Na most duplikáltam őt, a duplika átvett mindent csak a fej texturát nem.
Az eredeti jó a duplika nem, ugyan azon modon belül történt ez.
Hol hibázok?
Erre írták alakítsam át a esp esm-re de csak a Fallout 3 mod managerrel sikerült ami azt okozta hogy ahol a duplikált Npc volt oda ha be akartam menni (épület) lefagyott a játék.
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Heló mindenki valaki nemtud egy olyan 3d modellezö progit ami jo a skyrimhez és ingyenes + új tárgyakat tudok csinálnibenne mint páncél,kard és ujratextúrázás ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

duble.d írta:Heló mindenki valaki nemtud egy olyan 3d modellezö progit ami jo a skyrimhez és ingyenes + új tárgyakat tudok csinálnibenne mint páncél,kard és ujratextúrázás ?
Blendert érdemes kipróbálni.
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Vik írta:
duble.d írta:Heló mindenki valaki nemtud egy olyan 3d modellezö progit ami jo a skyrimhez és ingyenes + új tárgyakat tudok csinálnibenne mint páncél,kard és ujratextúrázás ?
Blendert érdemes kipróbálni.
megpróbálom köszi :D
PistikejáccikXD

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: PistikejáccikXD »

Sziasztok ! Hogy tudok olyan varázslatot csinálni, ami mondjuk tűz varázslat, kézből indul, és az egész játékteret porrá égeti akkora a sebzése, és akkora a terjedelme ?
Nem értek hozzá az a baj, csak nagyon egyszerű dolgokat csináltam idáig...
FFFFFFF

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: FFFFFFF »

Én oylan módot szeretnék, hogy lenen egy varázslatom, amit ha benyomok, viharos lenne az ég, és pl kardok potyognának az égből, ezt meg lehet csinálni ? (vgy esetleg farkasok esnek az égből ! :D
Gogi

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Gogi »

HA nem tudok angolul hogyna érhetném el, hogy komoly módokat készíthessek ? hogy tanuljak meg ?
raimhol3432

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol3432 »

SZiasztok ! MEgpróbáltam ez a videó alapján csinálni egy barátot, full ugyan így csináltam mindent, mint ahogy a videóban van:


De nem akar beszélgetni velem a "barátom" Ott van ahová raktam, de nem akar egyszerűen kommunikálni, így magammal sem tudom "vinni" ötlet ?
report95

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: report95 »

hali ! én egy északi karit csináltam, de hiába állítom be a fej színét full fehérre, amikor elkezdődik a játék a feje sötétebb a bőrénél... Mit csináljak ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

FFFFFFF írta:Én oylan módot szeretnék, hogy lenen egy varázslatom, amit ha benyomok, viharos lenne az ég, és pl kardok potyognának az égből, ezt meg lehet csinálni ? (vgy esetleg farkasok esnek az égből ! :D
Meg lehet, csak nincs értelme. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

PistikejáccikXD írta:Sziasztok ! Hogy tudok olyan varázslatot csinálni, ami mondjuk tűz varázslat, kézből indul, és az egész játékteret porrá égeti akkora a sebzése, és akkora a terjedelme ?
Nem értek hozzá az a baj, csak nagyon egyszerű dolgokat csináltam idáig...
Az épületek/növényzet nem rombolhatóak, bár elvileg ezt is meg lehet oldani, ha kicseréled valami romos épületre/leégett növényzetre azokat, amik a varázslat hatóterületén találhatóak. Ennél bővebben nem fogom tudni elmondani. Egyébként indulásnak a http://www.creationkit.com sokat segít.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol3432 írta:SZiasztok ! MEgpróbáltam ez a videó alapján csinálni egy barátot, full ugyan így csináltam mindent, mint ahogy a videóban van:


De nem akar beszélgetni velem a "barátom" Ott van ahová raktam, de nem akar egyszerűen kommunikálni, így magammal sem tudom "vinni" ötlet ?
Kb. 1.7-es frissítésnél volt egy olyan hiba, hogy a modok által játékba került NJK-k nem beszéltek, csak azután, hogy mentettél egyet, aztán egyből betöltötted. Hátha nálad is ez a baj.
raimholpoker

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimholpoker »

Na ezt kipróbálom ! :D
raimholpoker

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimholpoker »

Mentettem, mégis az a csaj, akit beraktam barátnak ezt mondja csak mint a papagáj : ja, a níd számting (nem tudom hogy kell leírni angolul) :D
Nem jön ki semmi párbeszéd, hogy magammal vihessem, vagy barámi, ezt a szöveget mondogatja végig... nem vágom.. a vidibe miután megcsinálta a csávó odament hozzá, és egyből elhívta stb...
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Hello

Valaki tudna segitteni van egy modom amiben egy új világvan márt majdnem skyrim méreteivel vetekedik de azt nemtudom hogykell megcsinálni hogy ha skyrimból átmegyek M-betü megnyomásakor kihozza skyrim világtérképét na azt hogylehet megcsinálni hogy az uj világ térképét hozza ki ne a skyrimosat ?? Hogyha valaki letudná irni vagy csak egy videót linkelni megköszönném néztem youtube-on de nemtaláltam ezzel kapcsolatba videót de ha téllegnincs nemcsak én nemtalálom kaphatnák egy leirást hozzá? Előre is köszönöm
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: genndy »

1. A mod pontos nevét írd már le legalább. Könnyebb ám úgy segíteni.
2. Olvasd el a modhoz mellékelt leírást (alaposan, végig!). Abban biztos írja hogy van-e rá parancs, billentyű, hogyan lehet.
3. Ha nem csinálta meg hozzá a térképet is, akkor nem fogsz tudni térképezni.
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

Üdv genndy férre érted azt a modot én csináltam csak nem tudom hogykell egy uj világhoz térképet csinálni videót nem találtam róla hogy lehetne, csak simán az érdekel ha a CK-be csinálsz egy új világot hogykell térképet hozzátenni úgy hogy ha skyrimbavagy akkor skyrim ha az új világba akkor annak a térképét adja be. Előre is kösz.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: genndy »

Upsz, bocs, félreértettem, nem néztem a topik címét. CK-hoz nem értek.
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

oké azért köszi
duble.d

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: duble.d »

duble.d írta:Hello

Valaki tudna segitteni van egy modom amiben egy új világvan márt majdnem skyrim méreteivel vetekedik de azt nemtudom hogykell megcsinálni hogy ha skyrimból átmegyek M-betü megnyomásakor kihozza skyrim világtérképét na azt hogylehet megcsinálni hogy az uj világ térképét hozza ki ne a skyrimosat ?? Hogyha valaki letudná irni vagy csak egy videót linkelni megköszönném néztem youtube-on de nemtaláltam ezzel kapcsolatba videót de ha téllegnincs nemcsak én nemtalálom kaphatnák egy leirást hozzá? Előre is köszönöm
Na de akkor valaki tudna ezzel kapcsolatban segitteni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Gondolom nem egyszerű, mert akkor boldog-boldogtalan új világot készíteni... megnézel egy total conversion modot, és megkérdezed hogy csinálták... vagy letöltöd és meglesed.
Gondolom elég sok grafikai meló, valamint be kell állítgatni egy rakat cellát...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Youtube-on nagyon szépen fellelhetők a CK-s videók, amelyekben szépen bemutatják a használatát.
Valakinek esetleg nem lenne kedve lefordítani?

Érvek:

1, jó gyakorlási lehetőség a fordítónak
2, sok nyavalygó - köztük én is - befoghatná a száját:)
3, ki tudja milyen új dolgok születnének

Köszi a figyelmet!
raimhol343

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Dr Lecter írta:Youtube-on nagyon szépen fellelhetők a CK-s videók, amelyekben szépen bemutatják a használatát.
Valakinek esetleg nem lenne kedve lefordítani?

Érvek:

1, jó gyakorlási lehetőség a fordítónak
2, sok nyavalygó - köztük én is - befoghatná a száját:)
3, ki tudja milyen új dolgok születnének

Köszi a figyelmet!
Támogatom, de szerinted lesz itt olyan ember aki készítene olyan videót amiben magyar kommentárral, vagy felirattal tanít ? Kétlem ! :S Én is nagyon örülnék neki egyébként, már gondoltam is rá, hogy rákérdezek.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

raimhol343 írta:
Dr Lecter írta:Youtube-on nagyon szépen fellelhetők a CK-s videók, amelyekben szépen bemutatják a használatát.
Valakinek esetleg nem lenne kedve lefordítani?

Érvek:

1, jó gyakorlási lehetőség a fordítónak
2, sok nyavalygó - köztük én is - befoghatná a száját:)
3, ki tudja milyen új dolgok születnének

Köszi a figyelmet!
Támogatom, de szerinted lesz itt olyan ember aki készítene olyan videót amiben magyar kommentárral, vagy felirattal tanít ? Kétlem ! :S Én is nagyon örülnék neki egyébként, már gondoltam is rá, hogy rákérdezek.
Addig biztos, hogy nem, ameddig nem jelzik elegen.
Utána már gondolkodhat rajta, végtére is, szerintem lenne rá igény.
Felirattal jobb lenne... mert ha normálisan le lenne fordítva az összes, hogy az olyanok is, mint én, tudják kezelni, akkor szerintem emberenként legalább 1 mod születne...
Nekem lenne is ötletem...
raimhol343

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Rengeteg jó ötletem lenne nekem is ! TGWH mindjárt írja majd a provokatív választ, hogy tanulj meg angolul ! :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

raimhol343 írta:Rengeteg jó ötletem lenne nekem is ! TGWH mindjárt írja majd a provokatív választ, hogy tanulj meg angolul ! :D
Hiányozna is, ha nem írna! :)
Tanuláshoz tanár kell, ahhoz meg pénz. Egyszerű a képlet.
Legalábbis én eddig mindig mindenben tanártól tanultam a legkönnyebben.
raimhol343

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Dr Lecter írta:
raimhol343 írta:Rengeteg jó ötletem lenne nekem is ! TGWH mindjárt írja majd a provokatív választ, hogy tanulj meg angolul ! :D
Hiányozna is, ha nem írna! :)
Tanuláshoz tanár kell, ahhoz meg pénz. Egyszerű a képlet.
Legalábbis én eddig mindig mindenben tanártól tanultam a legkönnyebben.
Ha érteném az angol vidiket, valószínű már csináltam volna egy aréna programot, ami minden programot lepipálna ! :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

1, nincs elég érdeklődő. Kezdjetek el aláírásokat gyűjteni, de egy tucat emberért egyszerűen nem éri meg a plusz munka senkinek sem.
1b, aki nem vág bele, az azért nem teszi, mert lusta. És pont. Mert lehet tanulni nulláról, nem kell hozzá tanár. Jó, tanárral gyorsabb lehet, de ha van egy pl. lengyel nyelvű ismertető, akkor megcsinálom az alapján, és ha kell, lefordítom nulla lengyel tudással, ha nem ismerek olyant, aki ért lengyelül.
Aki belevág, annak meg általában van jobb dolga is, mint egy tucat embert pátyolgatni, magyarázni nekik, mert holt biztos, hogy lesznek olyanok, akik még a magyar videó alapján sem értik, no meg olyanok is, akik megunják, nem folytatják. Jó, lesz egy tucat emberből kettő-három, aki modokat fog készíteni, jobb esetben.
2, nem csináltál volna olyan arénát, ami lepipál mindent. Mert ugye aki már készített arénát, az valószínűleg azért nem csinálta kvajóra, mert nem olyan egyszerű, mint azt te elképzeled magadnak. Jó, ha van 8 aréna mod, és ezek közül 2 tényleg szar, akkor ők egész egyszerűen lusták voltak vele többet szenvedni, a többi 6 gyerek nem hülye, hogy jobbat tudnál náluk készíteni :D
3, nem provokatív, egyszerűen nem szeretem a hülyéket. Ha videó alapján nem érted meg, akkor valószínűleg nem a készítővel van gond... fordítsd le mit ír a gyerek. Ha beszél, akkor nehezebb, és keress leírást hozzá, van egy rakat. Csak le kell fordítani, amit nulla angol tudással is meg lehet oldani. Nekem sem fordították le mások, elkezdtem és fordítottam, csináltam és kész.
Az ötletekről már beszéltem. Csak hiszed hogy jó ötleteid vannak, esetleg van egy-két jó ötleted. De amíg arra nem vagy képes, hogy lefordíts egy leírást, és megtaláld azt az aréna modot ami neked kell, addig veled vannak bajok.
Megjegyzés: attól, hogy nem vagy képes lefordítani pár mod leírást, attól még nem az van, hogy nincs normális aréna mod, pusztán te vagy képtelen megtalálni, mivel nem értesz hozzá, az esély még bőven megvan, hogy van jó mod. Vik modja is ott volt, ha nem szól, képtelen lettél volna kitapasztalni vagy lefordítani mi mire jó, és megint a mod készítő lenne a hülye, mert nem úgy csinálja ahogy te akarod, és még véletlenül sem te lennél a hülye, aki nem képes lefordítani, hanem ehelyett nyavalyog hogy szar, közben meg jó...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta: Hiányozna is, ha nem írna! :)
Tanuláshoz tanár kell, ahhoz meg pénz. Egyszerű a képlet.
Legalábbis én eddig mindig mindenben tanártól tanultam a legkönnyebben.
Nekem annak idején csak 2 vaskos szótáram volt. Aztán az is megtette...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
Dr Lecter írta: Hiányozna is, ha nem írna! :)
Tanuláshoz tanár kell, ahhoz meg pénz. Egyszerű a képlet.
Legalábbis én eddig mindig mindenben tanártól tanultam a legkönnyebben.
Nekem annak idején csak 2 vaskos szótáram volt. Aztán az is megtette...
Aki ügyes, az ügyes!
Nem mindenki olyan.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:
Dr.UnGrammar írta: Nekem annak idején csak 2 vaskos szótáram volt. Aztán az is megtette...
Aki ügyes, az ügyes!
Nem mindenki olyan.
Saját példámból kiindulva:
Ez hülyeség! Már megbocsáss...
raimhol343

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Én gyorsan tanulok, de hiába látom a videót, ha fogalmam sincs mi a francért csinálja amit csinál, és miért pont úgy... oké pár alap videónál még megérti az ember, de egy bonyolultabbnál nem, fogod tudni 0 angol tudással .
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

http://www.creationkit.com/Category:Tutorials

Plusz hozzá csapod a videót.

Szerk.: És ha külön szájba kellene rágni hozzá.
Végy egy angol-magyar, magyar-angol szótárat, nyisd meg a google fordítót, a videónál kapcsold be a feliratot.
Emellett ügyelj arra, hogy az adott szó milyen szövegkörnyezetben helyezkedik el. Ehhez nagy segítséget fog nyújtani a szótár szereplő rövid példák. Amennyiben nem érted ezeket a példákat használd a szótárad elején (vagy hátuljában) lévő rövidítések magyarázata részt.

Fontos: Szorgalommal minden elérhető!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol343 írta:Ha érteném az angol vidiket, valószínű már csináltam volna egy aréna programot, ami minden programot lepipálna ! :D
Csak kíváncsiságból: milyen arénára gondoltál, ami minden mást lepipálna?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:
raimhol343 írta:Ha érteném az angol vidiket, valószínű már csináltam volna egy aréna programot, ami minden programot lepipálna ! :D
Csak kíváncsiságból: milyen arénára gondoltál, ami minden mást lepipálna?
Valószínűleg olyanra, ami még olyant is tudna, amit lehetetlen megcsinálni a CK-val :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

[/quote]

Saját példámból kiindulva:
Ez hülyeség! Már megbocsáss...[/quote]

Semmi baj, nem haragszom, de te is bocsáss meg.
Mert attól, hogy van saját példád, ráadásul olyan, amit a saját bőrödön tapasztaltál meg, még egyáltalán NEM biztos, hogy a másik ember is olyan.
Annyi a lényeg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az embernek van hozzá affinitása.
De valószínűleg nem sikerült meggyőznöm még így se, úgyhogy ezen nem fogunk összeveszni :)
raimhol343

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Vik írta:
raimhol343 írta:Ha érteném az angol vidiket, valószínű már csináltam volna egy aréna programot, ami minden programot lepipálna ! :D
Csak kíváncsiságból: milyen arénára gondoltál, ami minden mást lepipálna?
Lenne egy aréna, ahol lehetne mint néző, és mint harcos is "mennyi" . Az arénamesterhez kellene menni, hogy nézni akarsz meccset, vagy harcolni. Ha nézőként mész, akkor az aréna széléről tudod nézni ahogy 1vs1-ben generál két harcost az aréna szélére rácsok mögé, felnyílik a rács, és egymásnak rohannak (mivel harcolni akarnak) , bármilyen fajjal (emberszerű lényt) bármilyen szinttel, bármilyen képzettségi szintekkel, bármilyen cuccokkal, tehát 1lv-250lvig, ezüst kardtól az ébenbuzogányig bármit kaphatnak akár 5/5-ös egykezes képességgel is, ha a program úgy generálja ki. És harcolnak... Ha arra mész, hogy te akarsz harcolni, akkor bekell menned az arénába, eltelik pár mp felnyílnak a rácsok, és mehetsz harcolni a generált ellenfél ellen, akinek szintén bármilyen cuccai lehetnek, és lehet hogy 60lv-s ellenfelet kapsz 100 pontos kétkezes skillel, és 5/5-re van "talentolva" a kétkezes támadása, és leüt egy ütésből. Minden meccs után +100 aranyat kapnál egy ládában. tehát 1 meccs 100 arany. 2 meccs 200 arany, mindig 100 arannyal többet minden meccs után. Ellehetne helyezni pár egyszerűbb küldetést is, akár 15 ellenfél az arénában, amik viszont megvannak tervezve, és a 15. ellenfél egy aréna bajnok, amit szinte megverhetetlenül erősre megcsinálnék. A lényeg viszont azon van, hogy Random egy ellenfélt generáljon a "rács mögött", ahogy arra megyek, hogy harcolni akarok. Aztán pár mp és indulhat a meccs. Nem csak a cuccok és a faj generálódna, hanem a képességek is. settenkedés, minden skilljére menne X mennyiségű pont, és a képességeken belül is a perkekre. Bármilyen ellenfélt kaphatna az ember, mert bármilyen cucc skill perk, képzettségi szint, szint,kinézet, mágiája lehet az ellenfélnek. Akár még lehetne iylen apróság is, hogy ha 10% alá esik az élete az ellenfélnek, akkor lemenne a földre, és lehetne beszélni vele, és megkímélhetem, és akkor adna egy cuccot a cuccai közül hálából. De rengeteg mindent meglehet csinálni.
Modharcos

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Modharcos »

A kiáltásoknál a creation citben a magnitude mit jelent ? az ádáz erőnél 1.00 a magnitude, ha átírom mi változik ?
Modharcos

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Modharcos »

Próbálok egy shoutot csinálni, de képtelenség... ádáz erőt akartam, ami sokkal erősebb, esetleg tovább tart, de nem tudok könyvet készíteni, ha pedig kóddal beírom hogy megkapja nem jelenik meg a varázslatok között.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Modharcos írta:A kiáltásoknál a creation citben a magnitude mit jelent ? az ádáz erőnél 1.00 a magnitude, ha átírom mi változik ?
Varázslatoknál a magnitude az erősséget jelenti.
modharcos

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: modharcos »

Próbáltam egy kiáltást csinálni, de nem tudok.. :S
modharcos

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: modharcos »

NEm értelek. Elvileg megkaptam a shoutot, azt írja: ASDASD már a varázslataid gyarapítja, mégsincs a kiáltások között.
Jani1989 vagyok
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:02

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Jani1989 vagyok »

modharcos írta:NEm értelek. Elvileg megkaptam a shoutot, azt írja: ASDASD már a varázslataid gyarapítja, mégsincs a kiáltások között.
Elnézést az előző üzenetemért kérlek vedd tárgytalannak. Nem figyeltem oda :?

Ui.:Kérem előző üzenetemet töröljék. :oops:
(Megtörtént - Vik)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Letöltöttem ezt a nemes programot:)
Elkezdtem az első videóval, és már az elején gondom van, mert a databan nincs nekem coolmod file.
A csávónak meg van.
Mindegy, gondoltam, iksz a Skyrim Masterfile-ra, már a betöltésnél beadott pár ablakot, hogy ilyen error, stb, pedig frissítve volt a kit.

???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Letöltöttem ezt a nemes programot:)
Elkezdtem az első videóval, és már az elején gondom van, mert a databan nincs nekem coolmod file.
A csávónak meg van.
Mindegy, gondoltam, iksz a Skyrim Masterfile-ra, már a betöltésnél beadott pár ablakot, hogy ilyen error, stb, pedig frissítve volt a kit.

???
Néhány hibaüzenetet mindig adni fog, ne foglalkozz velük. Csak akkor, ha a te beépülődre vonatkoznak. :)
Válasz küldése