Creation Kit

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

PC-sek, kedden már tölthetik is le a Skyrim Creation Kit nevű csomagot. A megjelenést Twitterren jelentette be a cég.
Forrás: http://techline.hu/jatek/2012/2/5/Kedde ... Kit_52W3AG
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

A megjelenést ma 17:00 utánra ígérik. Írom ezt majdnem 18:00-kor.
Eddig még nem találtam linket, viszont ha jól olvastam akkor a steam-en keresztül lesz elérhető.
Ha valaki többet tud akkor írja meg.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Kijött a Creation Kit! :D

A steam-on keresztül lehet letölteni!?!

"View" -> "Tools", és ott van a listában "Creation Kit".
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ajj, megelőztél. Megjegyzem, a Bethesda fórumán nem tudtam megnézni, hogy elérhető-e már, mert haldoklott egy picit. Vajon miért? :)
Per pillanat 9-15 KB/s sebességgel lehet tölteni Steam-ről a Creation Kitet, szóval kicsit túlterhelődött ez is. Igaz, mire ezt leírtam, megugrott a letöltési sebesség. Aztán visszaesett 40-re...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Jó hír, hogy az előzetes tesztek alapján nem lesz szükség hangátalakításra a magyarításnál.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

És az kiderült már, hogy mi az a extra, amit hozzá csaptak a PC-seknek meglepetésként?

szerk.: A kérdés közben tárgytalanná vált.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Nagy felbontású textúrák. PC-re alapból így illett volna kiadni. Igazi meglepetés, miután már mindent kicseréltem rég (meg gondolom más is, akit érdekelt a dolog). Jöhet a lópáncél...
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Hmm, próbálgatom a CK-t: a form data kivitelt ne próbálgassa ki senki, mert vagy negyed óra :D.
Illetve a Faction Rank Names exportjánál összeomlik.

Illetve most vettem észre a nagy exportálgatások után: hol van az import lehetősége?
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Hö Király!
Az előbb nyomtam egy 'T'-t, hogy felülnézetből lássak valamit... és összeomlott! :shock:

Amúgy azt hiszem, hogy nem ártana nekem egy kis frissítés, meg gyakorlás, mert elszoktam a szerkesztéstől. :oops:
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Csak nekem ír ki hibákat betöltéskor, vagy másnak is?
Hiba.JPG
sylon

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: sylon »

Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy tervezem megvenni a Skyrim-et de nem tudom működik-e steam-el a cucc mert elméletileg ebben a régióban nem lehet megvenni sem steam-ról. Szóval ha megveszem akkor a key-t be tudom regisztrálni steambe? (kétlem) És ha nem akkor ezek szerint ezt a creation kitet meg az automata moddolódásos dolgokat sem lehet kihasználni itthonról? :)

Ennyi :)


Kösz a válaszokat előre!
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

sylon írta:Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy tervezem megvenni a Skyrim-et de nem tudom működik-e steam-el a cucc mert elméletileg ebben a régióban nem lehet megvenni sem steam-ról. Szóval ha megveszem akkor a key-t be tudom regisztrálni steambe? (kétlem) És ha nem akkor ezek szerint ezt a creation kitet meg az automata moddolódásos dolgokat sem lehet kihasználni itthonról? :)

Ennyi :)


Kösz a válaszokat előre!
Hali

Nem egészen értem a kérdést. Most net nincs vagy bolt?
Azt viszont tudom, hogy én megvettem a játékot, (NEM A STEAM-en).
A boltban a lelkemre kötötték, hogy a steam-es fiókom adatait jól tároljam el, és ha kell segítenek.
Kellett!
De nem ez a lényeg, hanem az, hogyha a steam-es fiókod már megvan akkor onnan is megveheted ill. ha lemezről
telepítetted fel akkor a későbbiekben le is töltheted, ha valami gond adódik a lemezzel.
Itt jegyzem meg hogy le kellett töltenem, de ez egyedi eset volt és mint később kiderült mégsem kellett volna.

A játék feltelepítésekor (lemezről) először a steam települ fel, csak aztán a játék.
A játék (eredeti) csak a steam-en keresztül indítható el! Normál esetben nem lehet kikerülni.
A Creation Kit is csak a steam-en keresztül érhető el.

Remélem tudtam segíteni!
Sylon

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Sylon »

eugene írta:
sylon írta:Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy tervezem megvenni a Skyrim-et de nem tudom működik-e steam-el a cucc mert elméletileg ebben a régióban nem lehet megvenni sem steam-ról. Szóval ha megveszem akkor a key-t be tudom regisztrálni steambe? (kétlem) És ha nem akkor ezek szerint ezt a creation kitet meg az automata moddolódásos dolgokat sem lehet kihasználni itthonról? :)

Ennyi :)


Kösz a válaszokat előre!
Hali

Nem egészen értem a kérdést. Most net nincs vagy bolt?
Azt viszont tudom, hogy én megvettem a játékot, (NEM A STEAM-en).
A boltban a lelkemre kötötték, hogy a steam-es fiókom adatait jól tároljam el, és ha kell segítenek.
Kellett!
De nem ez a lényeg, hanem az, hogyha a steam-es fiókod már megvan akkor onnan is megveheted ill. ha lemezről
telepítetted fel akkor a későbbiekben le is töltheted, ha valami gond adódik a lemezzel.
Itt jegyzem meg hogy le kellett töltenem, de ez egyedi eset volt és mint később kiderült mégsem kellett volna.

A játék feltelepítésekor (lemezről) először a steam települ fel, csak aztán a játék.
A játék (eredeti) csak a steam-en keresztül indítható el! Normál esetben nem lehet kikerülni.
A Creation Kit is csak a steam-en keresztül érhető el.

Remélem tudtam segíteni!
Szia!

Köszi a választ!

Közben megnéztem cdgalaxis-nál a borító hátlapján ott van hogy kell hozzá steam a problémám csak annyi hogy már régóta steam-es vagyok de steam-en nem találok skyrim játékot mert az én régiómban nem elérhető a játék.. (beállítások/letöltés+felhő/letöltési régió = Hungary) Azt írja: Ez a tétel a te régiódban jelenleg nem elérhető. A texture pakk elérhető azt látom. Szóval steam-on nem lehet megvenni a játékot ezért féltem, hogy dobozost sem lehet oda reggelni.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Hmm...
Nálam is hasonló volt a probléma!
Azt hiszem a dotNet-tet kellett befrissíteni és utána már jó lett.
Ezért írtam azt ,hogy le kellett töltenem, de ez egyedi eset volt és mint később kiderült mégsem kellett volna. :roll:
Hát ezért.
Mostantól az egyedi jelzőt vissza vonom!
A boltos piszokul rendes volt mert kb. 6x hívott fel ez miatt. Végül is nem tudott segíteni ugyan, de rajta volt a dolgon.
Viszont nekem ezt a játék feltelepítése után írta ki,(jelenleg nem elérhető) amikor el akartam indítani.
Megkerestem, hogy hova települt fel és onnan indítottam de csak ablakos módban indult el, plusz meg kellett babrálni az .ini fájlt , hogy ne 900x800-ba fusson.
A boltos el se akarta hinni. :? Pedig, így volt. A magasságos a tanúm rája. (lásd: senki se látta). :mrgreen:
Dante

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Dante »

Üdv!

Lenne egy problémám a Creation Kit-tel kapcsolatban.
Nem hajlandó megjelenni a Steam-ben, újraindítottam már több soron is, feliratkoztam pár mod-ra a Steam Workshop-ban plussz magára az SW-re is, de semmi reakció a CK felől...
A CK-hoz szükséges a játék eredeti változatának megléte? Ha igen, kénytelen leszek megvenni, ha nem, akkor valami orvosság jól jönne a bajomra, vagy valami magyarázat szerűség. :D
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Ezek szerint úgy van ahogy mondod.
Kell az eredeti.
Nekem megjelent rögtön a listában.
Kb 3 percre rá ahogy kiadták már töltöttem is le.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ez az importálós kérdés eléggé fájó dolog lehet, úgyhogy megkérdeztem a Bethesda fórumán is, meglátjuk, válaszolnak-e.
peterr80

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

Van közöttetek olyan aki win 64 biten használja a kreation kitet ?

Mert nekem a kreation inditásánál akkor ír hibát amikor a windows initalizálása folyik.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dante írta:Üdv!

Lenne egy problémám a Creation Kit-tel kapcsolatban.
Nem hajlandó megjelenni a Steam-ben, újraindítottam már több soron is, feliratkoztam pár mod-ra a Steam Workshop-ban plussz magára az SW-re is, de semmi reakció a CK felől...
A CK-hoz szükséges a játék eredeti változatának megléte? Ha igen, kénytelen leszek megvenni, ha nem, akkor valami orvosság jól jönne a bajomra, vagy valami magyarázat szerűség. :D
Mindjárt meglátjuk :D
De ha valami érthetetlen okból kifolyólag nem jelenne meg, akkor vannak egyéb források is, ahonnét le lehet tölteni. Meg különben is, átlagembernek ez nem kell.
Az nem lehet, hogy xp-d van? Én csak úgy látom, hogy grafikai pack.
Kallahiosz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. aug. 23., kedd 5:34

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Kallahiosz »

Üdvözlet.
Azon moderek jelentkezését várom, akik rendelkeznek a Creation Kit programmal és tudnának segíteni nekem egy két dologban...
Sajnos a gépemben nincsen meg a programhoz rendelt minimum.
Nem tudom elegendő türelem birtokában érdemes e belekezdeni 2 magos processzorral és 512mb-s videokártyával.

Szándékomban áll több módot összerakni és ez által az esetleges összeférhetetlenséget kiküszöbölni és a sok bénázásnak lehetőségét kizárni.

Reakciókat előre is köszönöm.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kallahiosz írta:Üdvözlet.
Azon moderek jelentkezését várom, akik rendelkeznek a Creation Kit programmal és tudnának segíteni nekem egy két dologban...
Sajnos a gépemben nincsen meg a programhoz rendelt minimum.
Nem tudom elegendő türelem birtokában érdemes e belekezdeni 2 magos processzorral és 512mb-s videokártyával.

Szándékomban áll több módot összerakni és ez által az esetleges összeférhetetlenséget kiküszöbölni és a sok bénázásnak lehetőségét kizárni.

Reakciókat előre is köszönöm.
Én egy magos procival játszottam kicsit, és 256mb-os vga-val. Szerintem érdemes belefognod :D
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

peterr80 írta:Van közöttetek olyan aki win 64 biten használja a kreation kitet ?

Mert nekem a kreation inditásánál akkor ír hibát amikor a windows initalizálása folyik.

Jobb lenne a rendes hibauzi, mert ez igy picit zavaros...

Nekem egyebkent gond nelkul megy W7 H.Premium 64-biten. ;)
peterr80

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

TGWH írta:
Kallahiosz írta:Üdvözlet.
Azon moderek jelentkezését várom, akik rendelkeznek a Creation Kit programmal és tudnának segíteni nekem egy két dologban...
Sajnos a gépemben nincsen meg a programhoz rendelt minimum.
Nem tudom elegendő türelem birtokában érdemes e belekezdeni 2 magos processzorral és 512mb-s videokártyával.

Szándékomban áll több módot összerakni és ez által az esetleges összeférhetetlenséget kiküszöbölni és a sok bénázásnak lehetőségét kizárni.

Reakciókat előre is köszönöm.
Én egy magos procival játszottam kicsit, és 256mb-os vga-val. Szerintem érdemes belefognod :D
2 magos 5200 as ( 2* 2700 mhz ) 4 gb ram 1gb vid kari, nekem is megy rendesen a játék és a kreation kit is fut rendesen szerintem is nyugodtan kezdjél bele.
Xblades

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Hello

Én olyan embert keresek aki hajlandó mod társként egy általam készített terület mod-ot feldobni.
Pl egyéni párbeszédekkel, esetleg kisebb küldetéssel.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Küldetés scripteket vállalok, de még bele kell jönni...
Majd elválik.
Xblades

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Lord Jack írta:Küldetés scripteket vállalok, de még bele kell jönni...
Majd elválik.
És milyen szinten ismered a CT. mert én a területet megtudom csinálni és még párbeszédet is (ha nem sokat változott a Geck óta) csak nem tudom angolra fordítani nem ismerem még annyira a nyelvtant.
Küldetést még nem tudom hogyan kell szerkeszteni, de ahhoz is kell angol párbeszédet írni.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Bele kell jönnöm...
Jarl

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Jarl »

Na, a zenéket már le tudom cserélni.
Most már Amon Amarth dübörög sárkány harc közben... :)
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Az jó. Kalandozás közben én egyszer lecseréltem Freterniára és Ossianra, de nekem jobban bejön az alap.
Xblades

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Lord Jack írta:Bele kell jönnöm...
Jól van ha mást nem de megosztanád velem tudásodat megköszönöm. Én még semmit sem tudok a küldetés szerkesztés résztől.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Tessék megnézni a legfrissebb hírt, vannak oktató videók youtubon.
Vendég

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!

Fentebb látható egy hibaüzenet. Na nekem ilyeneket dobál amikor megnyitom a Creation Kit-et. 9 vagy 10 üzenetet kell leokéznom, mire hajlandó betölteni az adatokat. Másnak van ilyen "problémája"? Lehet tudni miért csinálja ezt? :?:
Egyébként minden rendben működik. Gyorsan összedobtam egy barlangot és ki is próbáltam. (nagyon jók a Bethesdás toturial videók) Egyedül a NavMash-t nem tudtam rajta elvégezni, de lehet ez nem is fontos?
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Ha megnyomod, hogy mégse, akkor azt veszi, mint a Yes to All-t...
Vendég

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia!
Köszi a tippet! Elég amatőr vagyok, most tértem át pc-re a PS3-ról a Skyrim miatt. ;)
Marcell

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Marcell »

Lehet hülyeséget kérdezek de hol kell ezt letölteni ? mert én nem találom sehol egy linket vagy útmutatót kaphatnék?
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Marcell írta:Lehet hülyeséget kérdezek de hol kell ezt letölteni ? mert én nem találom sehol egy linket vagy útmutatót kaphatnék?

A Steam-en tudod, a "tools", azaz eszkozok menuben megtalizni es inditani a letolteset. Tettem fel kepeket rola a non-profit PC RPG rajongo FaceBook kozossegembe, esetleg nezd meg!^ Publikus link a kepekhez: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 6f24e5886b
Assassin88

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Assassin88 »

Helló!

Szeretném egy 3d model guru segítségét kérni. Kellene egy olyan progi amivel körbe tudom forgatni a skyrimban szereplő sárkányok 3d modeljét, és a sárkányt tartalmazó file ok is kellenének. Csak rajzoláshoz kellene pl itt van ez a videó ha ezt ki lehetne merevíteni és körbe lehetne forgatni annak nagyon tudnék örülni.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Assassin88 írta:Helló!

Szeretném egy 3d model guru segítségét kérni. Kellene egy olyan progi amivel körbe tudom forgatni a skyrimban szereplő sárkányok 3d modeljét, és a sárkányt tartalmazó file ok is kellenének. Csak rajzoláshoz kellene pl itt van ez a videó ha ezt ki lehetne merevíteni és körbe lehetne forgatni annak nagyon tudnék örülni.
Hali!

Nos én nem vagyok 3d model guru, de a Skyrim-ben a 3D fájlok .nif kiterjesztésűek, a hozzájuk tartozó bőrök pedig .dds.
Ezekhez úgy lehet hozzájutni, hogy ki kell csomagolni a meshes.esp és a textures.esp fájlokat, egy arra alkalmas programmal(pl.:BSA_unpacker).
Na most ez nekem csak részben sikerült mert a dds-t nem csomagolja ki.
(Itt jegyezném meg, hogy megköszönném ha valaki tudna adni egy linket, ahonnan elérhető egy olyan kicsomagoló, ami nem áll le hibával a dds fájloktól. Előre is köszönöm!)
Ha leszeded valahonnan a niftools nevű programot, akkor egy kis ügyeskedéssel, akár animálva is megtekinthetőek a 3D-s nif fájlok, textúrázva.
Viszont ha fel rakod a CK-t akkor azzal feltelepül egy model nézegető progi is. Csak meg keresed a nif modelt dupla katt és megnyitja.

Saját magam részére írtam már programot ami megtudja jeleníteni a 3D-s modelleket, de mivel a textúrák nincsenek meg így csak egyféle szint tudok hozzá használni. Íme:
Csatolmányok
Kép saját programból az egyik modelről
Kép saját programból az egyik modelről
Kép saját programból az egyik modelről más szögből
Kép saját programból az egyik modelről más szögből
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hali!

Nos én nem vagyok 3d model guru, de a Skyrim-ben a 3D fájlok .nif kiterjesztésűek, a hozzájuk tartozó bőrök pedig .dds.
Ezekhez úgy lehet hozzájutni, hogy ki kell csomagolni a meshes.esp és a textures.esp fájlokat, egy arra alkalmas programmal(pl.:BSA_unpacker).
Na most ez nekem csak részben sikerült mert a dds-t nem csomagolja ki.
(Itt jegyezném meg, hogy megköszönném ha valaki tudna adni egy linket, ahonnan elérhető egy olyan kicsomagoló, ami nem áll le hibával a dds fájloktól. Előre is köszönöm!)
Ha leszeded valahonnan a niftools nevű programot, akkor egy kis ügyeskedéssel, akár animálva is megtekinthetőek a 3D-s nif fájlok, textúrázva.
Viszont ha fel rakod a CK-t akkor azzal feltelepül egy model nézegető progi is. Csak meg keresed a nif modelt dupla katt és megnyitja.

Saját magam részére írtam már programot ami megtudja jeleníteni a 3D-s modelleket, de mivel a textúrák nincsenek meg így csak egyféle szint tudok hozzá használni. Íme:
Nem .esp, hanem .bsa, és itt azt írják, hogy BSAopt nevű programmal megoldható.
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

CK-ban megnyithatoak a sarkanyok is, mint barmelyik masik 3D modell, szerintem be lehet oket akar allitani egy bizonyos testhelyzetbe is, bar azt meg nem probaltam.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Vik írta:
Nem .esp, hanem .bsa, és itt azt írják, hogy BSAopt nevű programmal megoldható.
Teljesen igazad van nem esp hanem bsa!!
DeEzCsakFigyelemVizsgálatVolt. 8-)
:D Aki észrevette annak +1p. aki nem annak -1p. :D

Köszi a linket! Mindjárt megnézem.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

Hali Vik!

Nahhh
Megnéztem a linket (köszi), letöltöttem, de hibával leáll(nem talál a dll-ben valamit).
Az oldalon is kérdezte már valaki, hogy ez mi?
Körbenéztem máshol is a hibával kapcsolatban:
reg tisztítást ajánlottak, a fájl cseréjét (.dll), újra telepítést.
Válasz nemvolt rá az oldalon a reg tisztítást megcsináltam de még mindig ugyanott tartok.

Assassin88-nak
SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMéT ARRA HOGY A CK-VAL, A CK ELINDÍTÁSA NÉLKÜL IS MEGLEHET NÉZNI A .NIF FÁJLOKAT. CSAK MEGKERESED DUPLA KATT ÉS MEGNYITJA. UTÁNA MÁR ELÉG CSAK RÁ HÚZNI AZ ABLAKRA.
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: eugene »

OK
Közben rájöttem, hogy mi a baj!
"Az eljárás belépési pontja RegGetValueA nem található Advapi32.dll".
Ez a dll Windows-onként más és más.
Csak Vista, vagy újabb Windows alatt működik.
Nekem meg, nem az van.
Jarl

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Jarl »

Valaki tud segíteni abban, hogy ha szeretnék tokot csinálni a kétkezes fegyverekhez, akkor hol kezdjem?
Kissé szúrja a szemem, hogy a pöröly csak úgy oda van "ragasztva" a hátunkhoz...

A másik meg hogy az a bizonyos "chanting", amikor közel állsz a falhoz, amely egy szót tartalmaz, és hallod, ahogy hív, azt a soundot milyen néven, és hol találom meg? Le akarom cserélni éppúgy, mint a csatazenéket (azok már megvannak).

Előre is köszönöm a segítséget.
Thalum
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. ápr. 22., vas. 11:08

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Thalum »

Sziasztok !

Tudna Nekem segíteni hogy miért tűnnek el bizonyos elemek a mentésemből ?? Egy házat szeretnék készíteni de mikor újra indítom a mentést egy csomó minden hiányzik a...pl konkrétan egy teljes helység eltűnt..baromi kezdő vagyok és egyenlőre nehezen igazodok el a CK-el..ha valaki tudja mi lehet a baj vagy elképzelése van legyen szíves írjon !!! köszönöm !!!
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Hello

Az érdekelne hogy hol tudom modosítani hogy egynél több master fájlt is betöltsön a CK?
Mert nekem nem enged betölteni ha több is be van jelölve a Master file formátumból.
Előre is köszönöm ha valaki megírná.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Xblades írta:Hello

Az érdekelne hogy hol tudom modosítani hogy egynél több master fájlt is betöltsön a CK?
Mert nekem nem enged betölteni ha több is be van jelölve a Master file formátumból.
Előre is köszönöm ha valaki megírná.
Csak annyi kellene hozzá, hogy egynél többet jelölsz be indításnál, majd ha elmented a változtatásaid egy beépülőbe, akkor az mindegyik megnyitott .esm-hez kapcsolódni fog. Kiír valamit, hogy miért nem engedi neked?
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Igen egy felugró ablakban ezt :

Multiple master files selected for load. Load operation aborted.
Avatar
Xblades
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 19:03
Tartózkodási hely: Tamriel Cloud-town

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Addig más, ha létrehozok egy új Outfit-et ami a ruha set amit kiválaszthatsz az Npc-nek ott az Outfit/Edit ablakban hogyan kell új tételt hozzáadni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Creation Kit

Hozzászólás Szerző: Vik »

Xblades írta:Addig más, ha létrehozok egy új Outfit-et ami a ruha set amit kiválaszthatsz az Npc-nek ott az Outfit/EditorID ablakban hogyan kell új tételt hozzáadni?
Fogsz egy tárgyat, és áthúzod abba az ablakba.
Válasz küldése