Küldetések végigjátszása

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ha kérdésed vagy egy küldetéssel kapcsolatban, vagy elakadtál, itt tedd fel a kérdésed.
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Hali

a partis résznél megkell szereznem dolgokat a sárkányok visszatéréséről de hiába szerzem meg semmi se történik :S

pls help
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

11-11-11. írta:Hali

a partis résznél megkell szereznem dolgokat a sárkányok visszatéréséről de hiába szerzem meg semmi se történik :S

pls help
Szerintem én még oda nem jutottam el de ha letudod írni a quest nevét akkor talán tudok segíteni
mlacix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. aug. 26., szer. 9:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: mlacix »

A partis rész lépésről-lépésre.
1. Találkozz a beépült emberrel Salitude-ban(az északi kikötőváros).
2. Add neki oda azokat a holmikat amikre szükséged lesz majd, hogy végezz mindenkivel(fegyverek + páncél és ha kell poti).
3. Beszélj delfinnel(ő adja neked oda a parti ruhát), és mikor ezt felvetted, ő megőrzi a maradék felszereléseidet.
4. Elmész a partiba, bemész és egy kis pia segítségével meggyőzöl egy embert hogy csapjon zajt a teremben, míg te és a beépült ember elmentek a felszerelésedért.
5. Megölsz mindenkit, majd átmész az udvaron át a másik épületbe, és ott is megölsz mindenkit(opcionális a gyilkolás).
6. Keresd meg a naplót(feljegyzést), amire szükséged va, majd a gép írja, hogy most megvan egy része a küldetésnek.
7. A beépült embert két őr elkíséri feléd, ő lebukott, és neked kell megölnöd a két őrt.
8. Ezek után a pincében lévő kis lejáraton át egy barlangba jutsz, ahonnan egy troll megölése után kimenekülsz.
9.Beszélj újra delfinnel, és vedd fel a Riverwood-i kocsma pincéjében lévő ládából a maradék felszereléseid.
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

mlacix írta:A partis rész lépésről-lépésre.
1. Találkozz a beépült emberrel Salitude-ban(az északi kikötőváros).
2. Add neki oda azokat a holmikat amikre szükséged lesz majd, hogy végezz mindenkivel(fegyverek + páncél és ha kell poti).
3. Beszélj delfinnel(ő adja neked oda a parti ruhát), és mikor ezt felvetted, ő megőrzi a maradék felszereléseidet.
4. Elmész a partiba, bemész és egy kis pia segítségével meggyőzöl egy embert hogy csapjon zajt a teremben, míg te és a beépült ember elmentek a felszerelésedért.
5. Megölsz mindenkit, majd átmész az udvaron át a másik épületbe, és ott is megölsz mindenkit(opcionális a gyilkolás).
6. Keresd meg a naplót(feljegyzést), amire szükséged va, majd a gép írja, hogy most megvan egy része a küldetésnek.
7. A beépült embert két őr elkíséri feléd, ő lebukott, és neked kell megölnöd a két őrt.
8. Ezek után a pincében lévő kis lejáraton át egy barlangba jutsz, ahonnan egy troll megölése után kimenekülsz.
9.Beszélj újra delfinnel, és vedd fel a Riverwood-i kocsma pincéjében lévő ládából a maradék felszereléseid.
thx csak az a baj hogy a feljegyzés megvan csak semmit nem ír ki :(
mlacix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. aug. 26., szer. 9:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: mlacix »

Akkor menj ki abból a házból ha tudsz, és próbálj meg visszajutni az elsőbe. Nálam akkor jöttek az őrök, mikor a pincéből visszafelé mentem már. Lehet, hogy egy kis időnek el kell telnie még odaérnek, mert az idő is fontos ezen a pályán. Ha így sem jó, akkor a konyhára menj vissza, hátha van másik módja is a kijutásnak.
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

mlacix írta:Akkor menj ki abból a házból ha tudsz, és próbálj meg visszajutni az elsőbe. Nálam akkor jöttek az őrök, mikor a pincéből visszafelé mentem már. Lehet, hogy egy kis időnek el kell telnie még odaérnek, mert az idő is fontos ezen a pályán. Ha így sem jó, akkor a konyhára menj vissza, hátha van másik módja is a kijutásnak.
konyha zárva :(
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

találtam patchet lehet ezzel megjavul
Arey

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Arey »

Egy kérdés. A first lessons quest után kaptam egy olyat, hogy valami Sa... előtt találkozzak a tanárral. Oda megyek, meg minden de semmi. Nincs ott a tanár. várok egy órát megjelenik az 1. tanítvány de ennyi onnantól kezdve akármennyit várok, nem történik semmi. próbáltam beszélni a tanítvánnyal, de az se hozott eredményt.

Kérlek segítsetek.
even74

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: even74 »

Én elakadtam ott hogy riftenbe vagyok 1 csatornába és esbernnel kéne beszélnem.Találkozok vele nem akar beengedni magához beszélek vele és azt mondja hogy gyorsan jöljek be csak az ajtót nem nyitja ki és én se bírom mit tegyek?
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

even74 írta:Én elakadtam ott hogy riftenbe vagyok 1 csatornába és esbernnel kéne beszélnem.Találkozok vele nem akar beengedni magához beszélek vele és azt mondja hogy gyorsan jöljek be csak az ajtót nem nyitja ki és én se bírom mit tegyek?
konzolba: katt ajtóra----unlock
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Arey írta:Egy kérdés. A first lessons quest után kaptam egy olyat, hogy valami Sa... előtt találkozzak a tanárral. Oda megyek, meg minden de semmi. Nincs ott a tanár. várok egy órát megjelenik az 1. tanítvány de ennyi onnantól kezdve akármennyit várok, nem történik semmi. próbáltam beszélni a tanítvánnyal, de az se hozott eredményt.

Kérlek segítsetek.
Ha jól tudom azt a küldetést a College of Winterhold-ban kaptad. Menj pihenj egy órát kettőt a házadban aztán másnap menj vissza, az öreg picit szenilis:D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

11-11-11. írta:
even74 írta:Én elakadtam ott hogy riftenbe vagyok 1 csatornába és esbernnel kéne beszélnem.Találkozok vele nem akar beengedni magához beszélek vele és azt mondja hogy gyorsan jöljek be csak az ajtót nem nyitja ki és én se bírom mit tegyek?
konzolba: katt ajtóra----unlock
Ez inkább csalás, mint küldetés végigjátszási tipp.
mlacix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. aug. 26., szer. 9:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: mlacix »

even74 írta:Én elakadtam ott hogy riftenbe vagyok 1 csatornába és esbernnel kéne beszélnem.Találkozok vele nem akar beengedni magához beszélek vele és azt mondja hogy gyorsan jöljek be csak az ajtót nem nyitja ki és én se bírom mit tegyek?
Ott ez nem bug szerintem. Több mint egy percig tart míg kinyitja az ajtót(közbe mondogatja is, hogy egy kicsit várj még). Miután bementél, látni fogod, hogy keresztbe-kasul le van láncolva az ajtó, és ezért tart ilyen sokáig. Mennyit vártál az ajtónál?
even74

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: even74 »

1 olyan percet de akkor többet várok.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Valaki megcsinálta már a Forbidden Legend nevű questet? Amikor a 3 amulettet kell össze kovácsolni ; újra kovácsolni?.:D (reforge)
A vége nagyon ütős lett!
Olaf

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Olaf »

A mage college-ba a nő miért nem enged be?
asderka

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: asderka »

Elakadtam a Reachcliffi barlangba ott h 1 ien szobába vaok ahol a térkép szerint 1 állá síron kellene átmenni csak zárva és kapcsolót nem találok.
Dovahkiin

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dovahkiin »

Esbernes küldetésnél kicsit buggy a csávó, menj ki az ajtón ahol bejöttél, majd vissza, ha nem megy még mindig akkor megint. Beszélni nem fog tudni, cs 2 secig mutatja amit mond azt eltűnik, de vhogy meg lehet csinálni, csak lusta voltam :D
Ha így ki be mászkálsz az ajtón akkor követni fog rendesen
Orwen
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 14:46

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Orwen »

Olaf írta:A mage college-ba a nő miért nem enged be?
Varázsolnod kell neki: a talajon ahol álltok van egy kör alakú szimbólum, azt kell megcélozni a varázslattal, ha nem rendelkezel még a megfelelő spellel, a nőnél meg lehet venni. (Fontos hogy a megfelelő varázslatot lődd a körre, és akkor beenged.)
Arey

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Arey »

Thx, az alvás segített. Am igen, annak a q-nak a vége tényleg elég ütős lett. Ráadásul még fel is robbantottam magam J'zargo scrolljaival. Bár, a csontik is hullottak rendesn. xD
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Arey írta:Thx, az alvás segített. Am igen, annak a q-nak a vége tényleg elég ütős lett. Ráadásul még fel is robbantottam magam J'zargo scrolljaival. Bár, a csontik is hullottak rendesn. xD
Hát igen. Nekem pl nagyon bejön J'zargo karaktere:D Mármint eléggé egoista, de úgy jó fej. Elvittem őt sárkányt ölni, meglepődött, hogy én vagyok a sárkány szülött XD :D
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Dovahkiin írta:Esbernes küldetésnél kicsit buggy a csávó, menj ki az ajtón ahol bejöttél, majd vissza, ha nem megy még mindig akkor megint. Beszélni nem fog tudni, cs 2 secig mutatja amit mond azt eltűnik, de vhogy meg lehet csinálni, csak lusta voltam :D
Ha így ki be mászkálsz az ajtón akkor követni fog rendesen
Érdemes időt szánni a csávó hangjának megjavítására, mert elég fontos dolgokat mond a sárkányokról később is. A voicesextra.bsa fájlt kell kicsomagolni a data mappába, és akkor már lesz hangja. BSA unpackert itt találsz: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3117
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Whiterun-tól nyugatra 1 (pont 1 irányba ahol van a folyó)van 1 tábor ahol van az 1ik sátorba 1 könyv legend of red eagle ha ezt felveszed kapsz 1 küldit többet nem írok am nem nehéz :)

Good Luck
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

hopp írta:
Dovahkiin írta:Esbernes küldetésnél kicsit buggy a csávó, menj ki az ajtón ahol bejöttél, majd vissza, ha nem megy még mindig akkor megint. Beszélni nem fog tudni, cs 2 secig mutatja amit mond azt eltűnik, de vhogy meg lehet csinálni, csak lusta voltam :D
Ha így ki be mászkálsz az ajtón akkor követni fog rendesen
Érdemes időt szánni a csávó hangjának megjavítására, mert elég fontos dolgokat mond a sárkányokról később is. A voicesextra.bsa fájlt kell kicsomagolni a data mappába, és akkor már lesz hangja. BSA unpackert itt találsz: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3117
Ez biztosan jó a Skyrimhez? TesNexusra az Oblivion dolgait szokták feltölteni.
Zombie
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. nov. 15., kedd 10:47

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Elakadtam a Forbidden Legend küldetés Find the Gauldur Amulet fragment in Saarthal részénél. Nem tudok bemenni Saarthal-ba, mert nincs nálam a kulcs. A küldetés többi része kész van. Ötlet?
Plusz: Eltűnt a lovam. Találtam egy szabad lovat, elvittem a lóárushoz, és mire visszamentem a sajátomért, eltűnt...
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Vik írta:
hopp írta:
Érdemes időt szánni a csávó hangjának megjavítására, mert elég fontos dolgokat mond a sárkányokról később is. A voicesextra.bsa fájlt kell kicsomagolni a data mappába, és akkor már lesz hangja. BSA unpackert itt találsz: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3117
Ez biztosan jó a Skyrimhez? TesNexusra az Oblivion dolgait szokták feltölteni.
Ugyanaz a formátum, én ezzel csináltam, nekem működött. Azóta szépen beszél az öreg.
mlacix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. aug. 26., szer. 9:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: mlacix »

Zombie írta:Elakadtam a Forbidden Legend küldetés Find the Gauldur Amulet fragment in Saarthal részénél. Nem tudok bemenni Saarthal-ba, mert nincs nálam a kulcs. A küldetés többi része kész van. Ötlet?
Plusz: Eltűnt a lovam. Találtam egy szabad lovat, elvittem a lóárushoz, és mire visszamentem a sajátomért, eltűnt...
Utazz a térképen "gyors utazással"(fast travel) valahova, és nézd meg, hogy ott lesz-e melletted a ló(ha városba utazol így, akkor az istállóknál nézz körül). Ha nincs ott, akkor eltűnt, vagy meghalt, és újat kell venned.
Olaf

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Olaf »

Orwen írta:
Olaf írta:A mage college-ba a nő miért nem enged be?
Varázsolnod kell neki: a talajon ahol álltok van egy kör alakú szimbólum, azt kell megcélozni a varázslattal, ha nem rendelkezel még a megfelelő spellel, a nőnél meg lehet venni. (Fontos hogy a megfelelő varázslatot lődd a körre, és akkor beenged.)
Thx!
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Olaf írta:
Orwen írta: Varázsolnod kell neki: a talajon ahol álltok van egy kör alakú szimbólum, azt kell megcélozni a varázslattal, ha nem rendelkezel még a megfelelő spellel, a nőnél meg lehet venni. (Fontos hogy a megfelelő varázslatot lődd a körre, és akkor beenged.)
Thx!
Én eldicsekedtem neki, hogy én vagyok a dragonborn, amire annyira ráizgult, hogy varázslás nélkül is beengedett
Zombie
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. nov. 15., kedd 10:47

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Zombie »

mlacix írta:
Zombie írta:Elakadtam a Forbidden Legend küldetés Find the Gauldur Amulet fragment in Saarthal részénél. Nem tudok bemenni Saarthal-ba, mert nincs nálam a kulcs. A küldetés többi része kész van. Ötlet?
Plusz: Eltűnt a lovam. Találtam egy szabad lovat, elvittem a lóárushoz, és mire visszamentem a sajátomért, eltűnt...
Utazz a térképen "gyors utazással"(fast travel) valahova, és nézd meg, hogy ott lesz-e melletted a ló(ha városba utazol így, akkor az istállóknál nézz körül). Ha nincs ott, akkor eltűnt, vagy meghalt, és újat kell venned.
Köszönöm, ez segített! Viszont a küldetésnél még mindig b***akodok. Már bent vagyok Saarthal-ban, de 6 szimbólumot kell forgatni, és nem találom a megoldást... :)

Már megvan! Mire jó a Youtube... :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Végigtoltam a Dark Brotherhood-szálat, mindenkinek ajánlom, k***a jó!! Még aljasabb küldetések vannak, mint az Oblivionban, nagyon beteg és nyomasztó az egész! Főleg vérfarkas karakterrel.:) Nekem jobban bejön, mint a fő sztori.
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Cthulhucult írta:Végigtoltam a Dark Brotherhood-szálat, mindenkinek ajánlom, k***a jó!! Még aljasabb küldetések vannak, mint az Oblivionban, nagyon beteg és nyomasztó az egész! Főleg vérfarkas karakterrel.:) Nekem jobban bejön, mint a fő sztori.
Én is ebbe az irányba fogok menni most szerintem, mert a fő szál kicsit hamarabb véget ért, mint gondoltam. Amúgy ha a fő szálat megoldom, akkor eltűnnek a sárkányok? Azóta nem találkoztam eggyel sem.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

hopp írta:
Cthulhucult írta:Végigtoltam a Dark Brotherhood-szálat, mindenkinek ajánlom, k***a jó!! Még aljasabb küldetések vannak, mint az Oblivionban, nagyon beteg és nyomasztó az egész! Főleg vérfarkas karakterrel.:) Nekem jobban bejön, mint a fő sztori.
Én is ebbe az irányba fogok menni most szerintem, mert a fő szál kicsit hamarabb véget ért, mint gondoltam. Amúgy ha a fő szálat megoldom, akkor eltűnnek a sárkányok? Azóta nem találkoztam eggyel sem.
Ha jól tudom egy kaptafára csinálták az Oblivion és a Skyrim lényegét.
Ha vége a fő küldinek, nincs több Oblivion kapu. = Nincs több jó kis Enchantingos Sigil stone
Ha vége a fő küldinek, nincs több sárkány. = Ha nem tanultál meg minden Shout-ot akkor szívás és az izgalmas sárkánycsatáknak is vége. És miért is izgalmas? Dupla sárkányról hallottunk. NEKEM TRIPLA JÖTT. Hát meglepődtem amikor kettő tüzet okádott a harmadik meg jeget.

Ha elkezdődnek a moddolások úgyis lesz egy olyan kis kiegészítő mod mint az Oblivionban, hogy az oblivion kapuk 4 nap után újra nyílnak (persze a bezártak) Szerintem a Skyrimba meg az lesz, hogy lesznek random Sárkányok újra.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Végigcsináltam a fő sztorit, és azóta több sárkánnyal találkoztam, mint előtte. Tehát alapból vannak random sárkányok, talán túl sűrűn is.
mlacix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. aug. 26., szer. 9:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: mlacix »

Adweex írta:
hopp írta:
Én is ebbe az irányba fogok menni most szerintem, mert a fő szál kicsit hamarabb véget ért, mint gondoltam. Amúgy ha a fő szálat megoldom, akkor eltűnnek a sárkányok? Azóta nem találkoztam eggyel sem.
Ha jól tudom egy kaptafára csinálták az Oblivion és a Skyrim lényegét.
Ha vége a fő küldinek, nincs több Oblivion kapu. = Nincs több jó kis Enchantingos Sigil stone
Ha vége a fő küldinek, nincs több sárkány. = Ha nem tanultál meg minden Shout-ot akkor szívás és az izgalmas sárkánycsatáknak is vége. És miért is izgalmas? Dupla sárkányról hallottunk. NEKEM TRIPLA JÖTT. Hát meglepődtem amikor kettő tüzet okádott a harmadik meg jeget.

Ha elkezdődnek a moddolások úgyis lesz egy olyan kis kiegészítő mod mint az Oblivionban, hogy az oblivion kapuk 4 nap után újra nyílnak (persze a bezártak) Szerintem a Skyrimba meg az lesz, hogy lesznek random Sárkányok újra.
Én már rég végigvittem a fő sztoriszálat, és még mindig vannak sárkányok, bár megjegyezném(SPOILER veszély) én nem öltem meg Paarthurnax. Ha őt is megöljük elképzelhető, hogy eltűnnek.
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Na jól van, akkor még van remény sárkányölésre. Sajnálnám, ha nem jönnének többet, mert ők voltak a fő bevételi forrásom :D
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Oké:) Tévedni emberi dolog:D Én sem akarom megölni Paradontaxot:D én már csak így hívom a fogkrémről.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Valaki tudna segíteni, merre találom Hircine-t? A Skyrimban nem mindegyik daedra herceggel lehet shrine-oknál kommunikálni, eddig négy ilyen küldetést csináltam, abból csak egynél volt shrine, a többivel teljesen véletlenül futottam össze egy-egy mellékküldetésben.
sasasa97

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: sasasa97 »

Én ott akadtam meg amikor delphine a fogadóban van és egy bezárt gardrób előt áll és az írja a küldetés hogy beszéljek vele. de ha jól értem csak annyit mond hogy a kulcs nincs meg v vmi ilyesmi... tudna valaki segíteni?
hancu20
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 22:41

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hancu20 »

Sziasztok!

Már mindenütt kerestem de nem találtam megoldást erre....Imperial Legion küldetés amikor Riftenben(asszem)kell bizonyítékot keresni(Find Evidence)a korrupcióra.De azt se tudom hol kezdjem a keresést....Lécci segítsetek!

Köszi!
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

sasasa97 írta:Én ott akadtam meg amikor delphine a fogadóban van és egy bezárt gardrób előt áll és az írja a küldetés hogy beszéljek vele. de ha jól értem csak annyit mond hogy a kulcs nincs meg v vmi ilyesmi... tudna valaki segíteni?
Már nem emlékszem pontosan, de a lényeg ez: az igazából nem szekrény, hanem egy titkos ajtó, a szekrény hátsó oldala is nyitható, az vezet a pincébe. Próbáld kinyitni, vagy csak menj egész közel Delphine-hez, hogy ő nyissa ki. Azt tudom, hogy először én se jöttem rá, mit kell csinálni.
Sun9us

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Sun9us »

Lenne egy kis gondom, a Companions küldikkel. Ugye a történet szerint vérfarkassá lehet válni, és ki is lehet gyógyulni belőle. Viszont elkapkodtam az egyik küldetést, (Boszorkány vadászosat, mert csak egy fejet hoztam el.) és az utolsó küldinél nem gyógyultam meg, csak az előző vezető. Utólag persze vissza mentem, lemészároltam a maradék boszikat, és a fejüket a kék lánggal égő tál\oszlop hoz vittem, de már nem akar aktiválódni. Totál elrontottam, vagy lehet-e még segítenem a túlszőrösödés problémáján? (Jópofa dolog, de az alvás jobban jönne.)
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

Sun9us írta:Lenne egy kis gondom, a Companions küldikkel. Ugye a történet szerint vérfarkassá lehet válni, és ki is lehet gyógyulni belőle. Viszont elkapkodtam az egyik küldetést, (Boszorkány vadászosat, mert csak egy fejet hoztam el.) és az utolsó küldinél nem gyógyultam meg, csak az előző vezető. Utólag persze vissza mentem, lemészároltam a maradék boszikat, és a fejüket a kék lánggal égő tál\oszlop hoz vittem, de már nem akar aktiválódni. Totál elrontottam, vagy lehet-e még segítenem a túlszőrösödés problémáján? (Jópofa dolog, de az alvás jobban jönne.)
A vámpírságból kigyógyulsz, ha vérfarkassá válsz. Visszafele ez nem működik? Próbálj meg vámpírokkal harcolni, hátha úgy kigyógyulsz a vérfarkasságból.
sasasa97

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: sasasa97 »

sajnos még mindig nem nyitja ki... azt mondja h az ajtó zárva van... és a haveromnak rögtön kinyitotta. követni kell és ott kinyitja... de nekem egyszer se... aztán az az előtti küldetésnél meg mindig azt írja h elcseszem az első feladatot... ha jól értettem akkor azt írja h valami szarvat kell visszaszerezni(lehet h rossz a fordítás)
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

SEPTIMUS nqak oda adtam az a kocka valamit de nem lesz semmi mit csináljak? az mondja hogy nem tudja kinyitni és kész :( mit csináljak? :(
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Adweex »

11-11-11. írta:SEPTIMUS nqak oda adtam az a kocka valamit de nem lesz semmi mit csináljak? az mondja hogy nem tudja kinyitni és kész :( mit csináljak? :(
Feltöltöttétek a kockát az információval amit Blackreach-ban találtatok? Ilyen csillagvizsgáló szerű. Nekem ezután pár fajnak a vérét kérte mivel csak úgy tudná kinyitni.
szabi

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: szabi »

Az egyik Companion-os küldivel el akadtam, most nem tom leírni a küldi pontos címét, de a lényege h vmi totemért v relicviáért mentem az íjjász csajjal egy barlangba. a barlangban van egy híd aminek a végén egy rácsos ajtó, az ajtóval szemben 4 kő állat figurákkal amiket forgatni lehet, és egy kar ami v nyitja az ajtót v beindítja a csapdákat. Korábban is volt hasonló kódos küldi de ott egy letört szobron volt a helyes kombináció itt viszont nem találom sehol. Mi lehet a helyes kombináció tud erről vki vmit?
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Adweex írta:
11-11-11. írta:SEPTIMUS nqak oda adtam az a kocka valamit de nem lesz semmi mit csináljak? az mondja hogy nem tudja kinyitni és kész :( mit csináljak? :(
Feltöltöttétek a kockát az információval amit Blackreach-ban találtatok? Ilyen csillagvizsgáló szerű. Nekem ezután pár fajnak a vérét kérte mivel csak úgy tudná kinyitni.
felvan töltve infoval aztán oda kell adnom neki és azt mondja nem tudja kinyitni és kész csak ezt hajtogatja.vártál valamennyi idő?
even74

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: even74 »

Elakadtam,valamilyen Sky Heaven Temple-be kéne bemennem de elakadtam a szerintem legutolsó fejtörőnél.
Válasz küldése