Küldetések végigjátszása

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

TGWH, leírod neki még egyszer a 2., 3. mondatodat? Hátha nem tudta elsőre elolvasni. :roll:
zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: zozookaaa »

ok megöltem mindenkit, most az a kérdés hogy jutok ki van egy kamra lejáró ahova mutat hogy menjek de kulcs kell hozzá azt hol találom?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

zozookaaa írta:ok megöltem mindenkit, most az a kérdés hogy jutok ki van egy kamra lejáró ahova mutat hogy menjek de kulcs kell hozzá azt hol találom?
Valószínűleg valamelyik ládában lesz az a kulcs, vagy a hulláknál.
zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: zozookaaa »

kevés a válasz! am sehol.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

zozookaaa írta:kevés a válasz! am sehol.
A válasz pont elégséges, te vagy bénácska, hogy nem találod...
zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: zozookaaa »

mivel mindenkit megöltem, és senkinél sem volt a kulcs,, és eggyik ládábans em így nehéz lessz
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

zozookaaa írta:mivel mindenkit megöltem, és senkinél sem volt a kulcs,, és eggyik ládábans em így nehéz lessz
Akkor valószínűleg a játék a hülye, meg a készítők, hogy nem tették oda a kulcsot, hogy tovább tudj menni...
Esetleg bug. Keresd jobban, hátha user error, ott kell annak lennie.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

A rabnál van, akit kiszabadítottál vagy megöltél.
Ha mégse, akkor valamelyik őrnél. Ott van valahol, hidd már el, megoldották hogy valahogy továbbjuss.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:A rabnál van, akit kiszabadítottál vagy megöltél.
Ha mégse, akkor valamelyik őrnél. Ott van valahol, hidd már el, megoldották hogy valahogy továbbjuss.
Én pl. kettőt is találtam, vagy hármat :D vagy azok valami mást nyitnak ki, nemtom. De utána tényleg röhej, pár nap múlva mentem vissza, feltörtem a kapu zárját, majd kedélyesen elbeszélgettek velem :D
Schählyt

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Schählyt »

zozookaaa írta:ok megöltem mindenkit, most az a kérdés hogy jutok ki van egy kamra lejáró ahova mutat hogy menjek de kulcs kell hozzá azt hol találom?
ha még nincs meg: el kell olvasni a könyveket amikért odaküldtek, és utána fog jönni 2 őr akiknél a kulcs van
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Help! Elakadtam a főküldiben.
Megvolt a béketárgyalás és mentem a tömlöchöz csakhogy az érkező sárkányt egyszerűen semmivel sem tudom megsebezni. Miért van ez?
A másikat még nem öltem meg gondoltam az később fogom, talán azt muszáj előtte megtenni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mit is mondanak előtte, illetve hogy is szól az a küldetés?
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Engem csapott be egy végigjátszás, mert már kínomban azt is megnéztem.
Ott azt írtá,k hogy először le kell gyengíteni és csak utána lehet csapdába csalni.
Ehhez képest sima hátrálással pillanatok alatt megoldottam.
Most fejeztem be a főküldit.
Viszont maradt pár elvarratlan szálam.
Maradt egy küldetés tárgyam Kahrozein agyara viszont küldetést eddig sehol sem találtam hozzá.
Illetve nem tudtam megszerezni három Hatalomszót pedig azt reméltem a főküldi végére mind meglesz.
Egyet az Időlassításból, a Jégalakból és a Rémületből.
A küldivel kapcsolatban és ezeknek a megtalálásánál tudnátok még segíteni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kriszta írta:Engem csapott be egy végigjátszás, mert már kínomban azt is megnéztem.
Ott azt írtá,k hogy először le kell gyengíteni és csak utána lehet csapdába csalni.
Ehhez képest sima hátrálással pillanatok alatt megoldottam.
Most fejeztem be a főküldit.
Viszont maradt pár elvarratlan szálam.
Maradt egy küldetés tárgyam Kahrozein agyara viszont küldetést eddig sehol sem találtam hozzá.
Illetve nem tudtam megszerezni három Hatalomszót pedig azt reméltem a főküldi végére mind meglesz.
Egyet az Időlassításból, a Jégalakból és a Rémületből.
A küldivel kapcsolatban és ezeknek a megtalálásánál tudnátok még segíteni?
Lehet az elején elhagytad. Jobb ötlet nincs, keress egy térképet, amin rajta vannak a szótaláló helyek :D

Íme a küldetés, biztos segít valamennyit:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Alteration_Ritual_Spell
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

A Szavakat folyamatosan lehet találni, nem a főküldetéstől függenek, az egész térképen szét vannak szórva a dungeonokban, néha szabadon állnak.
Ha jóban vagy a Szürkeszakállúakkal, kérdezgesd őket, és mondanak majd helyeket ahol biztosan van Fal. Ha megszerezted, mehetsz vissza hozzájuk, meg tudják adni az összes helyet.
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

TGWH! Köszi a linket utána nézek.

genndy! Persze ezt én is tudom, sőt a legtöbbet én is a Szürkeszakállúakat kérdezve találtam meg.
Csakhogy már egy jó ideje nem adnak újat, mindig azt mondják, hogy csönd van.
Arra számítottam, hogy ez csak azután várható, ha már mindet megtaláltam.
Így marad a sakkozás, hogy vajon melyik helyszín az amit esetleg kihagytam.
Egyébként most hogy mindegyik küldetés szállat befejeztem kicsit meglepődtem.
Régebben azt javasoltad, hogy ne menjek be előre sehova, mert a később mindenhová vezet majd küldi.
Hát nálam még elég sok felfedezetlen hely maradt.
De nem baj legalább van még hol kalandozni.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Pedig a mellékküldetéseket csinálva tényleg majdnem minden helyet fel lehet fedezni. Minden városban kérdezősködj mindenkitől, akkor majd tele leszel mellékküldikkel.
Mondjuk így még mindig jobban jártál, mintha mindenhová elmentél volna, és tele lennél megfejthetetlen helyekre való küldetéstárgyakkal.
Érdekes, tudtommal amíg van felfedeznivaló hely, addig azt a szakállas főnök megmondja. Lehet hogy nem mentél el még valahová, amit említettek, azért nem ad friss helyet.
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

genndy írta:Pedig a mellékküldetéseket csinálva tényleg majdnem minden helyet fel lehet fedezni. Minden városban kérdezősködj mindenkitől, akkor majd tele leszel mellékküldikkel.
Mondjuk így még mindig jobban jártál, mintha mindenhová elmentél volna, és tele lennél megfejthetetlen helyekre való küldetéstárgyakkal.
Érdekes, tudtommal amíg van felfedeznivaló hely, addig azt a szakállas főnök megmondja. Lehet hogy nem mentél el még valahová, amit említettek, azért nem ad friss helyet.
Minden városban és faluban jártam már és minden mellékküldetést megcsináltam amit megtaláltam.
Jó ideje nem tudtam felvenni semmi újat, pedig beszéltem mindenkivel.
Már így is több mint 120-at teljesítettem egyéb célból pedig túl vagyok a 300-on.
Küldetéstárgyam is csak az az egy említett maradt.
Szóval nem hiszem, hogy túl sokat kihagytam volna.
Inkább arról lehet szó, hogy nálam a véletlen generátor sokszor ugyanoda küldött vissza.
Vont olyan hogy egy barlangba négyszer is vissza kellett mennem különböző küldik miatt.
Próbáltam rákeresni a netem, hogy hány mellékküldi van a játékban, ezzel letudtam volna ellenőrizni, hogy mennyit hagytam ki.
De számszerűsített adatot sehol sem találtam.
A végigjátszásokat taglaló oldalak pedig nagyon különbözőek, van ahol csak a jelentősebb küldiket írják, van ahol részletesebbek ugyan, de olyat még nem találtam ahol minden szerepelt volna.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Nem lehet, hogy az a baj, hogy már kivégeztél mindent?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Ezen a lapon szerepel az ÖSSZES küldetés csoportokra lebontva:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Quests

Miscellaneous típusú küldetésből összesen 807 van.
Nem jelölt küldetésből (azaz nincs hozzá bejegyzés) 15.
Radiant (ismétlődő) küldetésből 120.
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Ez mind szép és jó ezeket én is néztem.
De én arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy mennyi a (side) mellékküldi.
De majd még mazsolázok ezeken az oldalakon.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kriszta írta:Ez mind szép és jó ezeket én is néztem.
De én arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy mennyi a (side) mellékküldi.
De majd még mazsolázok ezeken az oldalakon.
Azokból is meg van mind:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Side_Quests
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Dr.UnGrammar írta:
Kriszta írta:Ez mind szép és jó ezeket én is néztem.
De én arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy mennyi a (side) mellékküldi.
De majd még mazsolázok ezeken az oldalakon.
Azokból is meg van mind:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Side_Quests
Átnézem, köszi szépen.
adikas

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: adikas »

Thoraldot kell kiszabadítanom, hogy tudnám a küldetést sikeresen megcsinálni?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

adikas írta:Thoraldot kell kiszabadítanom, hogy tudnám a küldetést sikeresen megcsinálni?
Úgy hogy kinyírsz mindenkit, akinek hegyes a füle és nem hisz Talosban. :D
adikas

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: adikas »

Elgondolkodtam rajta, de kell lennie más megoldásnak is mert ha gyilkolásba kezdek azt írja a küldetés egy része nem sikerült.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

adikas írta:Elgondolkodtam rajta, de kell lennie más megoldásnak is mert ha gyilkolásba kezdek azt írja a küldetés egy része nem sikerült.
Igazából két metódus van:
- Direkt támadás az erőd ellen
- Lopakodás
Az UESP szerint a legkifizetődőbb a direkt támadás, mivel a domínium katonái jó minőségű felszereléssel vannak ellátva.

A küldetéssel akkor lehet gond, ha nem sorban haladsz az eseményekkel. Azaz először ki kell szedned az infót a rivális család tagjaitól.
Három módszer fog a rendelkezésedre állni:
- Zártörés: Betörsz a rivális család házába és megszerzed a levelet, ami az erőd pontos helyét rejti.
- Lopás: Ellopsz a rivális család fejétől egy szerelmes levelet és megzsarolod vele.
- Meggyőzés: Elbeszélgetsz a rivális család fejével, és meggyőződ, hogy kiadja az erőd helyét. 75-ös beszédkészség fog hozzá kelleni.

Ezután fog következni erődös rész a már említett két módszerrel. DE van egy titkos harmadik megoldás is, ami csak a Unofficial Skyrim Patch-el fog működni. Megnyered a polgár háborút a birodalomnak, és kéred a generálist, hogy állítson ki egy levelet a thalmornak a fogoly szabadon engedéséről.
adikas

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: adikas »

Köszi:)

Lehet a támadást választom, mert eddig Ulfric tűnik szimpatikusabbnak és gondolom akkor kiesne a 3. lehetőség.
Egyébként melyik csatlakozással lenne jobb az országnak?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

adikas írta:Köszi:)

Lehet a támadást választom, mert eddig Ulfric tűnik szimpatikusabbnak és gondolom akkor kiesne a 3. lehetőség.
Egyébként melyik csatlakozással lenne jobb az országnak?
Te döntöd el, és lényegében tök mindegy, két féle kimenet lehet és kész, nem nagyon törték magukat a történetírók ezen a téren...
Mielőtt elfvakult birodalom elvtárs megszólalna, leírom pártállás nélkül mi a helyzet:
Birodalom: szétesőben, adott egy önállósodni akaró tartomány, ahol már eddig is elég nagy befolyásra tettek szert a jarlok. Próbálják menteni a menthetőt, rendet teremteni az amúgy is kevés seregükkel, helyieket is toborozva.
Ulfric: önállósodni, elszakadni akar a szétesőben lévő birodalmiaktól, a thalmorok is veszélyesek, mivel a birodalmi fővárost pont Égkoszorú választja el a thlamor erőktől, így a Birodalom inkább az északiakat dobná oda a saját bőrük helyett.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

adikas írta:Köszi:)

Lehet a támadást választom, mert eddig Ulfric tűnik szimpatikusabbnak és gondolom akkor kiesne a 3. lehetőség.
Egyébként melyik csatlakozással lenne jobb az országnak?
A harmadik opció lenne a legjobb az országnak: Csinálod a főküldetést és fegyverszünetet köttetsz köztük.
A Domíniumot Skyrim nélkül a Birodalom nem tudja legyőzni, Skyrim pedig nem tudja magát megvédeni a Birodalom nélkül.

Szerény véleményem szerint...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
adikas írta:Köszi:)

Lehet a támadást választom, mert eddig Ulfric tűnik szimpatikusabbnak és gondolom akkor kiesne a 3. lehetőség.
Egyébként melyik csatlakozással lenne jobb az országnak?
A harmadik opció lenne a legjobb az országnak: Csinálod a főküldetést és fegyverszünetet köttetsz köztük.
A Domíniumot Skyrim nélkül a Birodalom nem tudja legyőzni, Skyrim pedig nem tudja magát megvédeni a Birodalom nélkül.

Szerény véleményem szerint...
Mert az végleges?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:
A harmadik opció lenne a legjobb az országnak: Csinálod a főküldetést és fegyverszünetet köttetsz köztük.
A Domíniumot Skyrim nélkül a Birodalom nem tudja legyőzni, Skyrim pedig nem tudja magát megvédeni a Birodalom nélkül.

Szerény véleményem szerint...
Ugyan már, szerintem te is láthattad, hogy egy sárkányszülött leölte a fél helyi hegyesfülő bandát :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:
Dr.UnGrammar írta:
A harmadik opció lenne a legjobb az országnak: Csinálod a főküldetést és fegyverszünetet köttetsz köztük.
A Domíniumot Skyrim nélkül a Birodalom nem tudja legyőzni, Skyrim pedig nem tudja magát megvédeni a Birodalom nélkül.

Szerény véleményem szerint...
Mert az végleges?
Nem, de reményt add a tárgyalásokra és a békére.
Erre valók a fegyverszünetek. :roll:

Meg politikai manőverezésre....
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta:
A harmadik opció lenne a legjobb az országnak: Csinálod a főküldetést és fegyverszünetet köttetsz köztük.
A Domíniumot Skyrim nélkül a Birodalom nem tudja legyőzni, Skyrim pedig nem tudja magát megvédeni a Birodalom nélkül.

Szerény véleményem szerint...
Ugyan már, szerintem te is láthattad, hogy egy sárkányszülött leölte a fél helyi hegyesfülő bandát :D
Tisztázzunk rögtön két dolgot:
- Égkoszorúban csupán maroknyi légió áll rendelkezésre (ha játszottad volna a polgár háborút birodalmiként folyton azt hallottad volna, hogy a légiók nagy része házon kívül van). Ergó full potenciállal már rég a folyóba aprították volna Windhelmet.
- Pár Justicar nem egyenlő 3 volt tartomány teljes haderejével.

Ezzel szemben a viharköpenyesekből mindent láttunk.. és hát... Nem a legmeggyőzőbb sereg. :?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta: Ugyan már, szerintem te is láthattad, hogy egy sárkányszülött leölte a fél helyi hegyesfülő bandát :D
Tisztázzunk rögtön két dolgot:
- Égkoszorúban csupán maroknyi légió áll rendelkezésre (ha játszottad volna a polgár háborút birodalmiként folyton azt hallottad volna, hogy a légiók nagy része házon kívül van). Ergó full potenciállal már rég a folyóba aprították volna Windhelmet.
- Pár Justicar nem egyenlő 3 volt tartomány teljes haderejével.

Ezzel szemben a viharköpenyesekből mindent láttunk.. és hát... Nem a legmeggyőzőbb sereg. :?
Pont azért esnek szét, mert kevesen vannak. Ilyenkor értelmes császár enged, nem pedig hagyja megpusztulni a seregét, hogy még tovább aprózódjanak. Az, hogy minden tartományban demagóg módra gyűjtik a levágandó helyieket, szintén nem szívderítő látvány...
Nem a legmeggyőzőbb sereg? Számos birodalmi erődöt elfoglaltak...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta: Ugyan már, szerintem te is láthattad, hogy egy sárkányszülött leölte a fél helyi hegyesfülő bandát :D
Tisztázzunk rögtön két dolgot:
- Égkoszorúban csupán maroknyi légió áll rendelkezésre (ha játszottad volna a polgár háborút birodalmiként folyton azt hallottad volna, hogy a légiók nagy része házon kívül van). Ergó full potenciállal már rég a folyóba aprították volna Windhelmet.
- Pár Justicar nem egyenlő 3 volt tartomány teljes haderejével.

Ezzel szemben a viharköpenyesekből mindent láttunk.. és hát... Nem a legmeggyőzőbb sereg. :?
Pont azért esnek szét, mert kevesen vannak. Ilyenkor értelmes császár enged, nem pedig hagyja megpusztulni a seregét, hogy még tovább aprózódjanak. Az, hogy minden tartományban demagóg módra gyűjtik a levágandó helyieket, szintén nem szívderítő látvány...
Nem a legmeggyőzőbb sereg? Számos birodalmi erődöt elfoglaltak...
Abban egyetértünk, hogy a jelenlegi császár egy katasztrófa...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Minden birodalom úgy esik szét, ha túl nagyra nő. Az élet értelme maga a fejlődés és a változás, az örkös körforgás, hogy a régi nagy kimúlik, és az új, a fiatal tör előre, hogy növekedjen, és aztán ő is kimúljon. :P
Ppeter78
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 19:28

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Ppeter78 »

Hogy kell elkezdeni a Sötét testvériség küldetéseket?
A Dicsőség árvaházban megöltem Kedves Geroldot, visszamentem Aventus Aretinohoz, megkaptam a családi örökséget, de utána nem talál meg a futár :(
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Aludj egyet. Maradj sokáig egy városban.
Hiiiii

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Hiiiii »

Sziasztok
az érdekelne hány Céhbe lehet csatlakozni?? jelenleg a Birodalmiaknál vagyok
És példáúl hogy tudok ki lépni egyből???
kendykendy
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. júl. 18., csüt. 17:06

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: kendykendy »

Miért van az hogy kétszer tudok fel venni 1 küldetést???? PL.: A vörös sas kardja küldit vagy négyszer beadta.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

kendykendy írta:Miért van az hogy kétszer tudok fel venni 1 küldetést???? PL.: A vörös sas kardja küldit vagy négyszer beadta.
Vannak küldetések, amik ismétlődnek csak más-más helyekre szólnak. Ilyenek a Jarl-ok és a céhek megbízásai (Misc típusú radiant küldetések).

Viszont a Red Eagle küldetés nem ismétlődhetne meg! Ez egy bug, amit az első nem hivatalos patch javít a játékban.
Vagyis a te példányod egyáltalán nincs patchelve, azaz egy mozgó bombával játszol. :P

Forrás:
After completing this quest, reading another copy of the book will assign the quest again. However, Red Eagle will not be there, and Red Eagle's Fury will not become Red Eagle's Bane. Keeping the sword in your personal inventory supposedly prevents the quest being reassigned.

PC Only This bug is fixed by version 1.0 of the Unofficial Skyrim Patch.
kendykendy
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. júl. 18., csüt. 17:06

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: kendykendy »

Most az a gondom hogy nyomtam a patchet meg minden. De még furcsa módon mindig kétszer tudom fel venni néhány küldetést. Lehet hogy én csesztem el valamit. Most kérdésem ha újra telepítem az egész játékot akkor a mentésem fog működni??? Mert130 óra játék idő után nem szeretném újra kezdeni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

kendykendy írta:Most az a gondom hogy nyomtam a patchet meg minden. De még furcsa módon mindig kétszer tudom fel venni néhány küldetést. Lehet hogy én csesztem el valamit. Most kérdésem ha újra telepítem az egész játékot akkor a mentésem fog működni??? Mert130 óra játék idő után nem szeretném újra kezdeni.
Mivel a legelső nem hivatalos folt javítja ezt a hibát, és ha nálad mégis jelentkezik, akkor nem használod ezt a javítást. Nézd csak meg az indító menü Data Files pontjában. A mentésed működni fog újratelepítés után is, csak arra figyelj, hogy rakj vissza minden beépülőt, amit használsz.
Bromiosz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Bromiosz »

Megtudnátok esetleg mondani, hogy az Elder Scroll-t tekercset hogy hol tudom majd leadni? Megcsináltam a fő küldetést de nálam maradt és nem engedi kidobni mivel küldetés tárgy. Gondolom csak nem bug.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Mágusegyetem könyvtárosának eladhatod. De ha fönt van a Dawnguard, akkor oda is kelleni fog, tartsd meg.
Bromiosz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Bromiosz »

köszönöm megpróbálom eladni a kiegészítők még nincsenek meg sajnos szóval nincs sok értelme +20 súlyt cipelnem. Ha elrakhatnám a ládámba akkor megtartanám de sajnos nem engedi.
SANEE78

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: SANEE78 »

Sziasztok!

Anriel "bénázása" után hátrahagyott egy hasitó tört ozt megemlitette van egy párja valami repesztő és ezek ketten együtt kulcsok, gondolom a törp labirintusokba ( remélem a kapcsolókat müködtetik),

A kérdésem jó helyen keresem a párját a törp vívmányoknál? Egyáltalán van-e?
(ha lehet igen vagy nem válasz legyen csak) érdemes-e kutatnom...

A választ köszi
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

A repesztő tudtommal nem elérhető skyrimban. Anriel mondja is, hogy elveszett.
Válasz küldése