Küldetések végigjátszása

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

Köszönöm, ez már kiindulópont.
Hogy állítom be az indulási sorrendet? Ez pontosan mit is jelent?
Nem szeretek kiegészítőket telepíteni a gépemre, így a Nexus Mod Managert is kihagynám, amennyiben lehet.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Palyika írta:Köszönöm, ez már kiindulópont.
Hogy állítom be az indulási sorrendet? Ez pontosan mit is jelent?
Nem szeretek kiegészítőket telepíteni a gépemre, így a Nexus Mod Managert is kihagynám, amennyiben lehet.
A hibát a Dragonborn kiegészítő okozza, mert belenyúl a lélekszívás képességbe.
A sorrendváltoztatás pedig annyit tesz, hogy a Nexus mod manager-nél megjelenik egy lista a használt kiegészítőkről és módokról. A Feladatod a listán lévő sorrendet megváltoztatnod (ami a lista elején van azt tölti be először a gép, ezért kell variálni).

NMM-et persze nem muszáj használni, de akkor magadnak csinálsz plusz munkát (szerintem...).
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Akkor kapcsold ki ideiglenesen a Dragonborn DLC-t, ezt megteheted a Launcherben a Data Files alatt, és akkor nem kell NMM-ezni.

(Ennyire nem kellene ajánlgatni, hogy tegyen kárt a saját mentésében. Inkább olvassa el a magyarítás GYIK-et. - Vik)
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

NMM-el megváltoztattam a sorrendet, de sajnos nem változott semmi. A mentésem alapján már kiraboltam Mirmurt. Lehet ez a baj? Ugyanis még mindig nem kaptam meg a dragon soul-t. Újra neki kéne senem, és frissiben megölnöm?

"Launcherben a Data files" - fájl szinten egyszerűen csak átnevezem a mappát?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

Palyika írta:NMM-el megváltoztattam a sorrendet, de sajnos nem változott semmi. A mentésem alapján már kiraboltam Mirmurt. Lehet ez a baj? Ugyanis még mindig nem kaptam meg a dragon soul-t. Újra neki kéne senem, és frissiben megölnöm?

"Launcherben a Data files" - fájl szinten egyszerűen csak átnevezem a mappát?
Ha nem szívod el a sárkány lelkét, később is visszamehetsz érte. Nálam legalábbis így működött.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Palyika írta:"Launcherben a Data files" - fájl szinten egyszerűen csak átnevezem a mappát?
Dehogyis, indításnál kiveszed előle a pipát.

Vik: annyi időre amíg elszívja a lelket, nem lesz semmi baja a mentésének. Főleg hogy a Dragonborn küldetései leginkább csak a szigeten indulnak be.
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

"Találja valami módot, hogy Thorald-ot kiszabaduljon a thalmorok fogságából."
Északi erődbe irányít, ahol is kétféle beszélgetés közül választhatok. Mindkettő esetében elhajt az őr. Ha betörni akarok, gyorsan pórul járok, durván erős a helyőrség.

Mi a küldetés folytatásának módja?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

1. Kiirtasz mindenkit.
2. Beállsz a Légióba, akkor Tulliustól tudsz kérni parancsot és békésen elengedik a foglyot. Ez viszont csak akkor működik, ha fönt van az Unofficial Skyrim Patch.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

genndy írta:Vik: annyi időre amíg elszívja a lelket, nem lesz semmi baja a mentésének. Főleg hogy a Dragonborn küldetései leginkább csak a szigeten indulnak be.
Lehet, hogy ezzel még nem tesz benne komoly kárt. De melyik a jobb módszer? Egyszer rendesen beállítani a használt beépülőket és a betöltési sorrendet, vagy minden sárkánynál kilépni a játékból, kikapcsolni a Dragonbort, visszalépni, elszívni a lelket, kilépni, visszakapcsolni (ha használni akarja), újra belépni, s így tovább?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
genndy írta:Vik: annyi időre amíg elszívja a lelket, nem lesz semmi baja a mentésének. Főleg hogy a Dragonborn küldetései leginkább csak a szigeten indulnak be.
Lehet, hogy ezzel még nem tesz benne komoly kárt. De melyik a jobb módszer? Egyszer rendesen beállítani a használt beépülőket és a betöltési sorrendet, vagy minden sárkánynál kilépni a játékból, kikapcsolni a Dragonbort, visszalépni, elszívni a lelket, kilépni, visszakapcsolni (ha használni akarja), újra belépni, s így tovább?
Az utóbbi totális hülyeség!
Vagy rakd rendbe a sorrendet, vagy játssz a kiegészítő nélkül. Ki- bekapcsolgatni a DLC-t elég fáradtságos meló, magadnak zúznád szét csak a játékélményt. (szerintem)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Az utóbbi totális hülyeség!
Vagy rakd rendbe a sorrendet, vagy játssz a kiegészítő nélkül. Ki- bekapcsolgatni a DLC-t elég fáradtságos meló, magadnak zúznád szét csak a játékélményt. (szerintem)
Az, de volt már olyan (másik fórumon), aki megmagyarázta, hogy úgy kell csinálni.
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

Nálam csak úgy működött a lélekleszívás, ha kikapcsoltam a kiegészítőt. Sorrend változtatásnál semmi nem történt, ráadásul a Sárkányt is újra le kellett ölnöm, mert hiába mentem vissza, a lélek nem szállt belém!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Palyika írta:Nálam csak úgy működött a lélekleszívás, ha kikapcsoltam a kiegészítőt. Sorrend változtatásnál semmi nem történt, ráadásul a Sárkányt is újra le kellett ölnöm, mert hiába mentem vissza, a lélek nem szállt belém!
Mivel olyan nincs hogy egy-két embernél nem működik, mindenki másnál igen, ezért valószínűleg más is volt a gond, sőt még meg is van! :D
Avatar
Darkglasscoffin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. okt. 27., vas. 18:32

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Darkglasscoffin »

1.) Kb. az után, hogy teljesítettem a Diplomatic immunity-t, (nem tudom, hogy van-e bármiféle összefüggés) egyszerűen eltűnt a quest-jeim közül az, amivel csatlakozhatnék a Birodalmi Légióhoz. Nem jelent meg felirat, hogy sikertelen küldetés, vagy hasonló. Lesz még valamikor lehetőségem csatlakozni vagy ezt már buktam?

2.) A Thieves Guild Trophy-k közül nekem a Jeweled Flagon hiányzik a polcról, ha jól értem , akkor ehhez 55 munkát kell teljesíteni. A Jeweled Pitcher viszont meg van (amihez ha jól értem 75 munkát kell teljesíteni). Nem számoltam, hány ilyen munkát teljesítettem, de saccra biztos meg van már vagy 100 kb. Mit tegyek, hogy meg legyen a Jeweled Flagon is?

Előre is köszönök minden segítő jellegű választ.
Ungrammar

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Ungrammar »

Darkglasscoffin írta:1.) Kb. az után, hogy teljesítettem a Diplomatic immunity-t, (nem tudom, hogy van-e bármiféle összefüggés) egyszerűen eltűnt a quest-jeim közül az, amivel csatlakozhatnék a Birodalmi Légióhoz. Nem jelent meg felirat, hogy sikertelen küldetés, vagy hasonló. Lesz még valamikor lehetőségem csatlakozni vagy ezt már buktam?

2.) A Thieves Guild Trophy-k közül nekem a Jeweled Flagon hiányzik a polcról, ha jól értem , akkor ehhez 55 munkát kell teljesíteni. A Jeweled Pitcher viszont meg van (amihez ha jól értem 75 munkát kell teljesíteni). Nem számoltam, hány ilyen munkát teljesítettem, de saccra biztos meg van már vagy 100 kb. Mit tegyek, hogy meg legyen a Jeweled Flagon is?

Előre is köszönök minden segítő jellegű választ.
A cuccok városokhoz vannak kötve.
Azaz, ezek szerint valamelyik városból nincs meg a 25 küldetésed.
Tekintve, hogy nincs semmiféle tracking arról, hogy hol mennyi küldetést teljesítettél ez most neked hatalmas szívás lesz. :(
Én anno külön kis cetlire, hogy hová hányszor küldött a gép.
Avatar
Darkglasscoffin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. okt. 27., vas. 18:32

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Darkglasscoffin »

Ungrammar:

Köszönöm.

Akkor, ha jól értem a program önmagának számolja, hogy melyik városban hány ilyen munka lett teljesítve, csak éppen ba**ik közölni szerencsétlen játékossal? Ez esetben még akkor valamikor sikerülhet megszerezni, ha elvégzek még jó pár ilyen munkát csak ki tudja mikor? Végül is ez még nem akkora tragédia, hogy nincs ott az a csicsás köcsög (vagy korsó). Ennél sajnos vannak nagyobb gondok is a játékban.

Akkor, ha ezek után minden városban meg lesz a minimum 25 elvégzett munkám és összesen 125 elvégzett munka, akkor megjelenik a Jeweled Flagon és a safe is, vagy ezeket már buktam örökre?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Darkglasscoffin írta:1.) Kb. az után, hogy teljesítettem a Diplomatic immunity-t, (nem tudom, hogy van-e bármiféle összefüggés) egyszerűen eltűnt a quest-jeim közül az, amivel csatlakozhatnék a Birodalmi Légióhoz. Nem jelent meg felirat, hogy sikertelen küldetés, vagy hasonló. Lesz még valamikor lehetőségem csatlakozni vagy ezt már buktam?

2.) A Thieves Guild Trophy-k közül nekem a Jeweled Flagon hiányzik a polcról, ha jól értem , akkor ehhez 55 munkát kell teljesíteni. A Jeweled Pitcher viszont meg van (amihez ha jól értem 75 munkát kell teljesíteni). Nem számoltam, hány ilyen munkát teljesítettem, de saccra biztos meg van már vagy 100 kb. Mit tegyek, hogy meg legyen a Jeweled Flagon is?

Előre is köszönök minden segítő jellegű választ.
1.) Nincs összefüggés, a főszál és a légiós küldetések függetlenek. Nincs ötletem milyen bug lehet, esetleg próbálj elmenni Solitude-ba és csatlakozni Castle Dour-ban, még ha nincs is küldetésed.

2.) Fordítva: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Thieves ... %29#Quests
A Jeweled Pitcher-hez kell 55, akkor ez neked megvan. Csak a munkák számától függenek a cuccok, úgyhogy csináld őket tovább nyugodtan, majd az is odakerül, ahogy írtad az utolsó mondatodban.
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Nem csatlakoztál a viharköpenyesekhez közben? Akkor el is kell tünnie a légiósnak...
Avatar
Darkglasscoffin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. okt. 27., vas. 18:32

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Darkglasscoffin »

Akkor ezek szerint az elderscrolls.wikia-n helytelenül (pont fordítva) van írva, és az Unofficial Elder Scrolls Pages információi a helytállóak?

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Thie ... 8Skyrim%29

Nem csatlakoztam még sem a Viharköpenyesekhez, sem a Birodalmi Légióhoz sem a Kompániához, de mind a 3 küldetés már megvolt a quest-jeim között. Ha esetleg mégis csatlakoztam volna valahogy véletlenül a Viharköpenyesekhez akkor az a küldetés is eltűnt volna vagy frissült volna, vagy nem?

A Birodalmi Légiós küldetést biztosan nem a Castle Dour-ban vettem fel, de már nem tudom, hogy hol, mert már hónapokkal ezelőtt volt. Igazából a Légiós és Kompánia küldetéseket a főszál teljesítése utánra akartam jó sokkal hagyni az utánra, hogy már csatlakoztam és végigvittem a Dark Brotherhood quest-eket is

Kipróbáltam a Castle Dour-ban és tudtam csatlakozni vagy a csatlakozáshoz történő előfeltételek teljesítését megkezdeni. Remélhetőleg akkor ez megoldódott, de hogy miért tűnhetett el a quest-em az továbbra is rejtély, bár remélhetőleg nincs jelentősége. Most inkább visszatöltöttem egy korábbi mentést, mert a Birodalmi Légiós és hasonló quest-ekkel csak később akarok foglalkozni, remélem majd akkor is csatlakozhatok.

Nagyon köszönöm a válaszokat.
Vizibubbancs

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vizibubbancs »

Hali! Olyan problémám lenne, hogy elkaptam vmi vámpír fertőzést. Szoval most vámpír vagyok. Hogy lehet ezt eltávolítani? Mert néztem egy videot ,valami Fallion v vmi hasonló nevű csávónál kell felvennem feladatot ,de nemtudom, mivel megtámad! Akárhova belépek városokba az NPC-k nekem esnek, az őrök ugyan nem, de senkivel se tudok beszélni mert megtámadnak. Ilyenkor mi a teendő??
PLS segítsetek
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Igyál vért alvó emberből mert már olyan ronda vagy hogy rögtön támadnak. Utána mehetsz Falionhoz, vagy ha ő nem fogad rögtön akkor valamelyik kocsmában kérdezősködj.
Vizibubbancs

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vizibubbancs »

Erre nemgondoltam, és hogy tudom azt megcsinálni??
Vizibubbancs

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vizibubbancs »

Hali! megint én, nem ad feladatot ez a Falion nevű ember, emlékezetem szerint már jártam nála egyszer feladatér. Viszont nem a videóban látható lélekelszívásos feladatot csináltam nála. Hol tudom elkezdeni?
Vendég

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok
A fő problémám, hogy még a játék elején vagyok és megöltem az első sárkányt. Na de utánna semmi sem történik elméletileg el kéne égnie és a lelke belém kéne hogy száljon de semmi már rengetegszer újra játszottam és újra és újra megöltem de semmi. Ott a tetem ami nála van azt el tudom venni de így ennyi. Nem történik semmi. Mit kéne csinálnom ?
Előre is köszi a válaszokat :)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

misisti

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: misisti »

Hello, olyan problémám van, hogy pusztító varázslatot akarok fejleszteni, tanulni és Faraldától kaptam egy könyvet aminek a címe Az elemek hatalma elolvastam,de nem történt semmi a küldetés neve:Pusztítás szertartás varázslat, Faralda mondta, hogy ő már nem tud új varázslatot mutatni ezért odaadja ezt a könyvet hátha tudok mit kezdeni vele...(semmire sem mentem vele) valaki tudja-e hogy hova kell menni vagy mit kell csinálni a könyvel ugyanis a térkép nem mutatja a helyszínt

lenne még egy kérdésem: az,hogy legendává teszem a pusztítás csillagjegyet az erősíti a varázslataimat vagy egyáltalán mi értelme van?

válaszaitokat előre is köszönöm! :)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

A leírás alapján meg kell találni a helyet amit leír a könyv. Akkor esélyes ha már sokat kóboroltál és ismered a helyszíneket, az alapján be lehet lőni hogy melyik hol van.
A következő kérdést megelőzendő: helyszínek:
► Show Spoiler
Legendásnak az az értelme, hogy újra fejlődhetsz belőle, ezáltal magasabb szintre kerülhetsz, nincs határa a szintlépéseknek. Illetve ha már nem akarod használni a skillt akkor átoszthatod másra a perkpontokat.
misisti

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: misisti »

genndy írta:A leírás alapján meg kell találni a helyet amit leír a könyv. Akkor esélyes ha már sokat kóboroltál és ismered a helyszíneket, az alapján be lehet lőni hogy melyik hol van.
A következő kérdést megelőzendő: helyszínek:
► Show Spoiler
Legendásnak az az értelme, hogy újra fejlődhetsz belőle, ezáltal magasabb szintre kerülhetsz, nincs határa a szintlépéseknek. Illetve ha már nem akarod használni a skillt akkor átoszthatod másra a perkpontokat.

köszi a segítséget: az első és a harmadik helyszín megvan de a másodikat nem találom: a Skybound merre található mihez van közel?
most komolyan a legendás csillagjegytől erősebb lesz a varázslatom?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Throat of the World oldalában, a nyugati oldalon. Helgentől durván keletre, észak-keletre.

Nem lesz erősebb a varázslatod. Sőt mivel a skill visszaesik 15-re, ezért gyengébb lesz és eltűnnek róla a perkpontok. Játék Helpjében is szépen le van írva.
Kyra
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. jún. 3., kedd 11:16

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kyra »

Sziasztok!
Lehet, hogy már volt ilyen kérdés de elég sok oldalt át olvastam és nem találtam :/

Szóval túl vagyok a polgár háborún (viharköpenyes). Volt egy olyan küldetés, hogy az ellen állók királyát kellett volna lelepleznem de a korrupt őrök lemészárolták azt a csókát és lecsuktak. Igaz hamar kiszöktem kisebb segítséggel. De körülbelül senkit sem érdekel hogy nyugatvégen megvadult ellenállók kajtatnak. a herceg is csak azt hajtogatja, hogy Madanach fejét karóra tűzi. Széltetőn pedig a helytartó a lelkemre kötötte hogy ha bármi hírem van nyugatról azt jelezzem Ulfric-nak, csak hogy nincs ilyen opció. Jelenleg azt bánom hogy nem követtem az ellenállókat amikor elmenekültek..
A kérdés a következő ennek van bármi jelentősége lesz következménye vagy ne is foglalkozzak vele?

A másik ami nem világos Ulfrick kijelentette, hogy meg várja a Tanács döntését...
És miért aktív még a Magányvára és Sárkány-híd közti Viharköpenyes tábor?
Köszi előre is a választ!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Semmi jelentősége nem lesz, ne foglalkozz vele. Az a küldetés csak addig tartott amíg kimenekültél a bányából, semmi hatása nincs, nem kell senkinek semmit jelenteni. Esetleg a Markarthi őröknek lesz pár ehhez kapcsolódó szövege, de tényleg csak ennyi. Nem lett volna semmi hasznod abból sem ha az ellenállókkal tartasz.
Ulfric is ezt fogja mondani, ennek a szálnak is csak ennyi a vége, nem lesz Nagykirály a játék alatt.
Táborok aktívak maradnak, sőt nagy valószínűséggel aktív légiós táborokba is belefutsz még (te döntésed, hogy mit kezdesz velük, békén lehet hagyni őket vagy lemészárolni az összeset, de nem fognak újratermelődni).
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Érdekes,h a táborok parancsnoka életben marad(legalábbis nekem állandóan magához tért,nem tudtam véglegesen kiiktatni).
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Polgárháború után már megölhetők (vagy az unoff. patchben javították, mert nekem az is fönt van).
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Majd utánanézek,kösz.
Freya

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Freya »

jondon írta:
genndy írta:Kaptál egy kést (kicsi, fekete-zöld, Nettlebane, nem tudom hogyan magyarították). Használd.
Ha viszont magaddal viszel egy fickót a templomból, aki veled akar odautazni, más lehetőséged is lesz ;)

Üdv:
Jondon

És mi lenne az? :) (Nem akarom bántani a fát, meg a fafúriák is nekem jönnek, és megölik még a vízesésnél lévő turistákat is..:/
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Freya írta:
jondon írta:
Ha viszont magaddal viszel egy fickót a templomból, aki veled akar odautazni, más lehetőséged is lesz ;)

Üdv:
Jondon

És mi lenne az? :) (Nem akarom bántani a fát, meg a fafúriák is nekem jönnek, és megölik még a vízesésnél lévő turistákat is..:/
Legyen annyi elég, hogy pacifikusan fog megoldódni a szituáció.
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

Hello,

Kék palotában vagyok, ahol is a kastély egyik lezárt szárnyába bejutottam egy ottani szellem fejébe.
Hogyan lehet kijutni?

Ahol megakadta, hogy fel kell ébreszteni az alvó embert. Sajnos nem kell fel, hanem megjelennek a gyerekkori énje, egy kecske, egy lovag, illetve egy boszorkány

köszi
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Persze hogy nem fog csak úgy fölkelni. Ez ennek a rejtvénynek a lényege. Csak akkor kel föl ha megnyugodott.
Lődözd őket a Bigyóval, azért kaptad. Ha megtaláltad a jó alakjukat akkor abban maradnak (elég könnyű rájönni melyik a jó).
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

GYerekkori énje, vagy a kecske?
Kecske

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kecske »

Attila!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Uh... Ezt elbénáztad. A lényeg az lenne, hogy megjelenésük szerint minél gyorsabban átváltoztasd a rémálom-képeket.
Azaz, amint megjelenik a farkas lelövőd a kapott bottal, aztán a bandita vezért, aztán a boszorkányt stb... stb...

Ha elakarod kerülni az elakadást, akkor figyelj Sheo bácsi szövegére.
Palyika
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. feb. 5., szer. 9:22

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Palyika »

Csak sikerült, idegtépő egy küldetés!
badspencer

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: badspencer »

Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik,de nagyon fontos kérdésem lenne! Hogyan kell sokszorosítani az Oghma Infinium könyvet ( Nekem a legendary változat van meg és nem tudom befolyásolja e de magyarul játszom) ?
Előre is köszi a választ!
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Azt szeretném kérdezni, ha a lázadókkal tartok, a végén meg kell ölni a régi király feleségét? Azért kérdem, mert nekem a lázadó vezér alapból nem szimpatikus. Nem tetszik ugyan a birodalom, de ezt kielégíti hogy kinyírom a császárt. Nekem elég hogy Moddal levetkőztetek minden nőt, és ellopom a ruhájukat. Elég büntetés az. Megölni nem szeretném. No meg a thne-je vagyok.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem kell.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

badspencer írta:Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik,de nagyon fontos kérdésem lenne! Hogyan kell sokszorosítani az Oghma Infinium könyvet ( Nekem a legendary változat van meg és nem tudom befolyásolja e de magyarul játszom) ?
Előre is köszi a választ!
3x is ugyanaz a válasz: AZ ISTENVERTE LEGENDARY ÓTA NEM LEHET!!!

Szerk.: Oh most látom, szeptemberi a kérdés...

[thumbnail]http://i0.kym-cdn.com/photos/images/new ... 14/c03.gif[/thumbnail]
illeskornel

előre haladás

Hozzászólás Szerző: illeskornel »

helo elakadtam a játékban hogyan lehet el szívni a sárkány lelkét azt irta áljak közel hozzá de nem csinál semmit valéaki tudna segiteni?? :?: :?:
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Nekem csak egyszer fordult elő. A következőnek elszívta.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: előre haladás

Hozzászólás Szerző: Vik »

illeskornel írta:helo elakadtam a játékban hogyan lehet el szívni a sárkány lelkét azt irta áljak közel hozzá de nem csinál semmit valéaki tudna segiteni?? :?: :?:
Tessék:
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
Motopapa
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. jan. 1., csüt. 16:37

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Motopapa »

Sziasztok!
ha még nézi valaki....
a Galdur amulett darabját keresem, lenn vagyok Geirmund csarnokában de nem tudom kinyitni a továbbhaladáshoz a rácsot. A kart hiába aktiválom nem történik semmi.Vannak itt pilonok amiket aktiválhatnék, de nincs semmi támpont, hogy milyen képhez tekerjem és egyáltalán van-e köze a rácshoz. Ha valaki válaszolna megköszönném.
Válasz küldése