Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Hát bár nem a karaktergeneráláshoz tartozik de azért megkérdezem. Hogyan kell blockolni a játékban? ^^"
Duvakii

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Duvakii »

Adweex írta:Hát bár nem a karaktergeneráláshoz tartozik de azért megkérdezem. Hogyan kell blockolni a játékban? ^^"
Ez elég érdekes kérdés hisz állítható de alapból jobbkatt jobbkéz balkatt balkéz ^^
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Minden általános kérdés ide kerül, ami nem fér be a többi fórumba.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Oké. Rájöttem, hogy kell Blockolni...

Blockolni csak akkor tudsz ha egyik kezed üres... ha a másikban mágia van fáklya vagy egy másik kard a blokkolás lehetetlen. (azthiszem)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Egy érdekesség: a Skyrim minden népszerűségi csúcsot megdöntött a Steam-en. Ma délután kicsit több, mint 100.000 játékos jelentkezett be, de azóta folyamatosan nő a felhasználók száma; jelenleg 227.779-nél járunk. Mindjárt én leszek a 227.780-adik. :)
balala

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: balala »

Az lenne a kérdésem hogyan lehet azt a varázslatot megcsinálni hogy az ember két kézbe fogja ugyanazt a varázslatot
és valahogy (nem a kettő egyszerre(videoban láttam még)) és két keze közt egy nagyobb varázslat keletkezik ami erősebb.
Werdase

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Werdase »

Amikor kivàlasztod a varázslatod, akkor nyomd meg a jobb és bal egérgombot egymás után és akkor azt kell látnod a varázslat mellett hogy LR azaz a jobb és bal kezedben is az a varázslat van ha egyszerre akarod használni akkor egyszerre nyomd le a kettô egérgombodat (de egyszerûbb ha elolvasod a használói kézikönyvet)
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:Egy érdekesség: a Skyrim minden népszerűségi csúcsot megdöntött a Steam-en. Ma délután kicsit több, mint 100.000 játékos jelentkezett be, de azóta folyamatosan nő a felhasználók száma; jelenleg 227.779-nél járunk. Mindjárt én leszek a 227.780-adik. :)
Hát jah, mivel ezúttal Égkoszorúba kizárólag a gőzfelhőn át vezet az út, hála a DRM-ezésnek. :P

Másik: Morrohunnak van Steam közössége?
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

házat hol lehet venni mert már tele vagyok :( (ha a maximum teherbírásod túlléped akkor még tudsz menni de futni nem)
even74

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: even74 »

Az inventoryba a tárgyakat hogy lehet zoomolni meg közelebbről megnézni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

even74 írta:Az inventoryba a tárgyakat hogy lehet zoomolni meg közelebbről megnézni?
C betűvel tudod kinagyítani, egyébként meg talán a jobb egérgomb nyomva tartása mellett tudod forgatni.
Vendég

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
even74 írta:Az inventoryba a tárgyakat hogy lehet zoomolni meg közelebbről megnézni?
C betűvel tudod kinagyítani, egyébként meg talán a jobb egérgomb nyomva tartása mellett tudod forgatni.
Thx már kitudom nagyítani de forgatni még mindig nem.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

11-11-11. írta:házat hol lehet venni mert már tele vagyok :( (ha a maximum teherbírásod túlléped akkor még tudsz menni de futni nem)
Azt írták hogy minden nagyobb városban lehet venni háza(ka)t.
Petya

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Petya »

Nekem az lenne a kérdésem hogy lehet e megadni magam egy nem kívánt harc esetén, úgy mint az Oblivion-nál a hárítás+shift lenyomásával?
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Petya írta:Nekem az lenne a kérdésem hogy lehet e megadni magam egy nem kívánt harc esetén, úgy mint az Oblivion-nál a hárítás+shift lenyomásával?
Úgy hogy elteszed a fegyvert, akkor ők is így cselekszenek, és tárgyalhatsz az őrökkel vagy az ellenfelekkel a lehetőségeidről. Ha tovább ölnek így is akkor már nincs visszaút. (Olvastam)
Foxcs

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Foxcs »

Sziasztok!
akadt egy kis problémám....sajnos vámpírrá lettem a játékban és nem találtam semmiféle ellenszert....már elég magas szintű vagyok én nem szívesen kezdeném újra a gamet...:S Tehát a lényeg, hogy már átváltoztam így mindenki megtámad és nem tudom folytatni a cselekményt...ha valaki tudna valami okosat mondani azt megköszönném.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Foxcs írta:Sziasztok!
akadt egy kis problémám....sajnos vámpírrá lettem a játékban és nem találtam semmiféle ellenszert....már elég magas szintű vagyok én nem szívesen kezdeném újra a gamet...:S Tehát a lényeg, hogy már átváltoztam így mindenki megtámad és nem tudom folytatni a cselekményt...ha valaki tudna valami okosat mondani azt megköszönném.
Mielőtt átváltoznál, gyógyítsd meg magad a betegségből.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Make your way to Falkreath . Once there, speak to Valga Vinicia at the Dead Man's Drink and ask about any rumors going around. She will tell you that Falion in Morthal studies vampires. Speak to him and he will tell you that, in order to perform the ritual, a black soul gem must be filled. To get the black soul gem you need to speak to Falion again and he will offer to sell it to you. To fill it, cast a Soul Trap spell on a human target and proceed to kill them. Once done, speak to Falion. He will ask you to meet him at dawn, not far from his house. Once there, he will perform the ritual and you will be cured of vampirism. Be sure you are not in the final stage, if you are they will recognize you as a vampire and try to kill you, feed yourself before you go there. If Valga Vinicia doesn't activate the quest wait until you become a vampire, any inn keeper will provide the same dialouge once you ask for rumors.
Indulj el Falkreath-ba. Amikor ott vagy beszélj Valga Vinicita-val a Dead Man's Drink-ben és kérdezd meg tőle, hogy hallott e valami pletykákat. Elfogja mondani, hogy Falion, Morthalban vámpírokat tanulmányoz. Beszélj vele és elfogja mondani, hogy a rituáléhoz egy feltöltött Black Soulgem kell. Hogy szerezz egy Black Soulgemet beszélj újra és újra Falionnal majd felajánlja neked, hogy megveheted tőle. Ahhoz, hogy feltöltsd castold el a Soul Trap varázslatodat egy Humanoid (ember, őr, mindegy de nehogy kutya lelket zárj bele) majd öld meg. Amikor kész vagy beszélj Falionnal. Arra fog kérni, hogy találkozz vele hajnalban nem messze a házától. Amint ott vagy elvégzi a rituálét és megszűnik a rajtad lévő vámpír " átok ".

A vámpírságnak 4 lépcsője van. Ha az utolsó lépcsőben vagy akkor már mindenki megtámad (Ha jól tudom, de szerintem a quest így is elvégezhető valahogyan)
Ha a betegséget elkapot egy vámpírtól akkor 3-4 napod van, hogy kikúráld magad különben teljesen átváltozol.
Ha kell itt van a forrás is. http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)
even74

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: even74 »

Bányászháshoz hol kell szereznem csákányt?
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Bemész egy mezei kereskedőhöz, bányáknál is található, illetve sokszor csak úgy a földön hevernek. Mindjárt írok egy kereskedőt akinél találhatsz. (már ha jól emlékszem az árul)

Akinél lehet PickAxe-t vásárolni : Whiterun - Adrianne Amenici --> Rögtön a bejáratnál jobbra lesz. Vagy kint dolgozik, vagy bent a házban.
naean
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 12., szomb. 19:32

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: naean »

Sziasztok!

Ismerkedek a játékkal, viszont egy kérdés fogalmazódott meg bennem, amire jó lenne még így a játék elején választ kapni (amíg még nem túl "veszteséges" új karaktert csinálni).

Ha történetesen a nord-ot, mint fajt szeretném kipróbálni, ellenben szívesen megmaradnék a tolvaj-mágus kombónál (tudom, micsoda párosítás...), akkor az mennyivel "hátrányosabb" számomra, mint mondjuk egy argonian vagy khajiit?
Átfogalmazva: a kezdeti statok mennyire lesznek fontosak a későbbiekben? Érdemes csak a specializálódás miatt új, tolvaj/mágushoz jobban illő karaktert készítenem, vagy pár szinttel később már úgyis dont-care lesz a faj?

Köszönöm a válaszokat!
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

naean írta:Sziasztok!

Ismerkedek a játékkal, viszont egy kérdés fogalmazódott meg bennem, amire jó lenne még így a játék elején választ kapni (amíg még nem túl "veszteséges" új karaktert csinálni).

Ha történetesen a nord-ot, mint fajt szeretném kipróbálni, ellenben szívesen megmaradnék a tolvaj-mágus kombónál (tudom, micsoda párosítás...), akkor az mennyivel "hátrányosabb" számomra, mint mondjuk egy argonian vagy khajiit?
Átfogalmazva: a kezdeti statok mennyire lesznek fontosak a későbbiekben? Érdemes csak a specializálódás miatt új, tolvaj/mágushoz jobban illő karaktert készítenem, vagy pár szinttel később már úgyis dont-care lesz a faj?

Köszönöm a válaszokat!
Egyáltalán nem furcsa a tolvaj mágus párosítás már csak azért is mert az Invisiblity egy Illúzió spell ami a mágiához tartozik. Nagyon hasznos dolog.

Íme a lista arról, hogy melyik faj mit ad.


Remélem segítettem.
naean
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 12., szomb. 19:32

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: naean »

A furcsa párosítást a nord és a mágus/tolvaj párosra értettem. :)

Igen, néztem nem egy hasonló oldalt a statokról, ezért is merült fel bennem a kérdés (aka. ezek a statok mennyire lesznek relevánsak a későbbiekben).
A mágus/tolvaj az biztos, a kérdés, hogy a (kb 2 órás) nordomat újrakezdjem-e egy erre a specializálódásra alkalmasabb fajjal, például wood / dark elffel vagy khajiit-tal... ?
KDany

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: KDany »

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy ha (még) nincs angol tudásom a játékból mit fogok érteni... meg hogy nagyon nagy hátrány-e?
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

KDany írta:Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy ha (még) nincs angol tudásom a játékból mit fogok érteni... meg hogy nagyon nagy hátrány-e?
Hát attól függ, én az Oblivionon tanultam meg angolul. Elösször semmit nem értettem belőle így a végigjátszást olvastam el ahhoz, hogy rájöjjek valójában mi is a story részletei.
Mikor döntést kell hozni akkor igen lényeges az angol tudás.
Viszont vannak dolgok melyre az ember magától rájön.
Ha játszottál már Angol játékkal akkor tudod mennyi hátrányt tud okozni. Szerintem kicsit nehézkes úgy a játék, mivel nem is tudod miről szól. Persze a sima élvezetért attól még lehet játszani :)

De remélem nem bátorítottalak el.
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

naean írta:A furcsa párosítást a nord és a mágus/tolvaj párosra értettem. :)

Igen, néztem nem egy hasonló oldalt a statokról, ezért is merült fel bennem a kérdés (aka. ezek a statok mennyire lesznek relevánsak a későbbiekben).
A mágus/tolvaj az biztos, a kérdés, hogy a (kb 2 órás) nordomat újrakezdjem-e egy erre a specializálódásra alkalmasabb fajjal, például wood / dark elffel vagy khajiit-tal... ?
Ha eddig tetszik vele a játék ne kezd újra!:D - Ha úgy gondolod, hogy szívesebben játszanál más kaszttal, akkor tégy úgy. Sajnos nem tudok ennél több építő dolgot mondani :)
KDany

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: KDany »

Adweex írta:
KDany írta:Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy ha (még) nincs angol tudásom a játékból mit fogok érteni... meg hogy nagyon nagy hátrány-e?
Hát attól függ, én az Oblivionon tanultam meg angolul. Elösször semmit nem értettem belőle így a végigjátszást olvastam el ahhoz, hogy rájöjjek valójában mi is a story részletei.
Mikor döntést kell hozni akkor igen lényeges az angol tudás.
Viszont vannak dolgok melyre az ember magától rájön.
Ha játszottál már Angol játékkal akkor tudod mennyi hátrányt tud okozni. Szerintem kicsit nehézkes úgy a játék, mivel nem is tudod miről szól. Persze a sima élvezetért attól még lehet játszani :)

De remélem nem bátorítottalak el.

Mindenképp meg fogom venni a játékot :D csak épp az ilyen párbeszédektől félek mert lehet hogy sok hülyeséget fogok művelni :/ mivel német volt az első nyelvem idén kezdtem az angolt úgyhogy szinte alig tudok valamit :( na nembaj majd azt fogom csinálni h fogom a nemtom hányszáz oldalas angol-magyar szótáram és azzal ülök le játszani xD
Mark

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Mark »

Sziasztok!
Imádom a játékot!!
Már próbáltátok megcsapni villámmal a gyerekeket :evil: mert beszóltak?
Nem lehet megsebezni őket :D komoly már próbáltam ez egy nagy bug, ti is próbáljátok már lécc mert nem tom h nálam van csak a hiba
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

én rá megyek minden lehetőségre lesz ami lesz :)
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Mark írta:Sziasztok!
Imádom a játékot!!
Már próbáltátok megcsapni villámmal a gyerekeket :evil: mert beszóltak?
Nem lehet megsebezni őket :D komoly már próbáltam ez egy nagy bug, ti is próbáljátok már lécc mert nem tom h nálam van csak a hiba
nem bug.Bethesda is mondta hogy nem lehet megtámadni őket sárkánykiáltást is bírják meg se rezzenek :)
even74

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: even74 »

Az inventorinba mivel bírom forgatni az itemeket ha kivannak nagyitva?
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

even74 írta:Az inventorinba mivel bírom forgatni az itemeket ha kivannak nagyitva?
EGÉRREL RÁKATTINTASZ ÉS FORGATOD
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Mark írta:Sziasztok!
Imádom a játékot!!
Már próbáltátok megcsapni villámmal a gyerekeket :evil: mert beszóltak?
Nem lehet megsebezni őket :D komoly már próbáltam ez egy nagy bug, ti is próbáljátok már lécc mert nem tom h nálam van csak a hiba
Igen ahogy az elöttem szólók is mondták a gyerekeket nem lehet bántani. A Fallout 3 ban sem lehetett.
De Mark. MI VETT RÁ TÉGED, HOGY MEGÜSS EGY GYEREKET???? :DDDD
even74

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: even74 »

A varázslataimat hogyan lehet tovább fejleszteni?
Mark

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Mark »

Adweex írta:
Mark írta:Sziasztok!
Imádom a játékot!!
Már próbáltátok megcsapni villámmal a gyerekeket :evil: mert beszóltak?
Nem lehet megsebezni őket :D komoly már próbáltam ez egy nagy bug, ti is próbáljátok már lécc mert nem tom h nálam van csak a hiba
Igen ahogy az elöttem szólók is mondták a gyerekeket nem lehet bántani. A Fallout 3 ban sem lehetett.
De Mark. MI VETT RÁ TÉGED, HOGY MEGÜSS EGY GYEREKET???? :DDDD
Nekem is megvolt a Fallout 3 ott nem akartam megütni egyet se :D
Azért akartam megcsapni mert azt mondta hogy senki se akar harcolni velem... na én meg úgy gondoltam kipróbálom mi lesz ha segítek a problémáján :)

hujjujjuj de szeretem ezt a játékot :D
azt meg szeretném kérdezni még hogy hol van a sötét testvériség? mert az egyik városban hú most nem jut eszembe ott van egy gyerek akinek meghalt az anyja és hívta az éjanyát azt hiszem és azt hitte rólam h én a sötét testvériség egyik "katonája" vagyok...
beszéltem vele és most ki kell nyírni valakit de még oda nem mentem el mert messze volt...
na az lenne a kérdésem hogy ezt már valaki megcsinálta ezt vagy nem és ez a sötét testvériség felé vezető út?
Mark

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Mark »

even74 írta:A varázslataimat hogyan lehet tovább fejleszteni?
Azt hogy érted?
Mert itt perkek vannak és úgy lehet fejleszteni a varázsláshoz szükséges varázserőt meg azt hogy kevesebbet fogyasszon a varázserő :D
és könyveket lehet venni azokban van a többi varázslat, persze találni is lehet...
HunterHun

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: HunterHun »

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e arra mód, hogy az árnyékokat, füstöt 100%osan kiiktassam? Ha kell bármilyen fileba belenyúlok, csak ne legyenek. xD Előre is köszi a helpet.
even74

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: even74 »

Mark írta:
even74 írta:A varázslataimat hogyan lehet tovább fejleszteni?
Azt hogy érted?
Mert itt perkek vannak és úgy lehet fejleszteni a varázsláshoz szükséges varázserőt meg azt hogy kevesebbet fogyasszon a varázserő :D
és könyveket lehet venni azokban van a többi varázslat, persze találni is lehet...
Úgy értem h novice-ról fejlődjön apprentice-re.
Mecha
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. aug. 2., hétf. 21:45

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Mecha »

Mark írta: azt meg szeretném kérdezni még hogy hol van a sötét testvériség? mert az egyik városban hú most nem jut eszembe ott van egy gyerek akinek meghalt az anyja és hívta az éjanyát azt hiszem és azt hitte rólam h én a sötét testvériség egyik "katonája" vagyok...
beszéltem vele és most ki kell nyírni valakit de még oda nem mentem el mert messze volt...
na az lenne a kérdésem hogy ezt már valaki megcsinálta ezt vagy nem és ez a sötét testvériség felé vezető út?

Én nem tartok ott de ez talán segít.
Arey

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Arey »

Egy kérdésem lenne. Hogyan lehet skyrimben kocsival utazni? istállónál odamegyek kocsihoz, beszéllek a taggal, kiválasztom a célpontot erre mondja,hogy száljak fel a kocsi hátuljára. Felugrok, semmi. Felszálok(hátramegyek és use cariege) leül de semmi, ugyanúgy dumál, hogy nem ér rá egész nap.

Ötlet?
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Riftenben hogy lehet meg venni a házat?Beszéltem a Jarlal de semmi :(
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

KDany írta:
Mindenképp meg fogom venni a játékot csak épp az ilyen párbeszédektől félek mert lehet hogy sok hülyeséget fogok művelni :/ mivel német volt az első nyelvem idén kezdtem az angolt úgyhogy szinte alig tudok valamit na nembaj majd azt fogom csinálni h fogom a nemtom hányszáz oldalas angol-magyar szótáram és azzal ülök le játszani xD
Nem muszály Angol nyelven játszanod, ha jól tudom van Német szinkronos változat is!?
even74 írta:

A varázslataimat hogyan lehet tovább fejleszteni?
Egyszerű. Itt úgy lépsz szintet ha fejlődnek a skilljeid, például ha Destruction Fire (pusztítás) varázslatot használsz állandóan, idővel ki írja, hogy fejlődött a skilled. A skilledet az adott iskolában megtudod nézni ha elő hozod a level up képernyőt.
Van még egy alternatíva ha elmész egy tanárhoz aki 5 skillt tanít maximum 200-700 arany árban. Ha úgy vesszük ez elég drága.
Úgyhogy ha a fejleszteni akarsz menj ki a vadonba és csapj le pár sárkányt, óriást meg pár mamutot. Sok életük van, úgyhogy van mire ellőni a varázslataidat. Csak óvatosan mert erősek.
Mark írta:

azt meg szeretném kérdezni még hogy hol van a sötét testvériség? mert az egyik városban hú most nem jut eszembe ott van egy gyerek akinek meghalt az anyja és hívta az éjanyát azt hiszem és azt hitte rólam h én a sötét testvériség egyik "katonája" vagyok...
beszéltem vele és most ki kell nyírni valakit de még oda nem mentem el mert messze volt...
na az lenne a kérdésem hogy ezt már valaki megcsinálta ezt vagy nem és ez a sötét testvériség felé vezető út?
Tudtommal ebben a játékban nincs benne a Sötét testvériség. Nem hiszem, hogy csatlakozni lehetne hozzájuk.
HunterHun írta:

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e arra mód, hogy az árnyékokat, füstöt 100%osan kiiktassam? Ha kell bármilyen fileba belenyúlok, csak ne legyenek. xD Előre is köszi a helpet.
Miért akarod őket kiszedni, úgy nem olyan a játék. Hogy jobban bírja a géped?
Arey írta:

Egy kérdésem lenne. Hogyan lehet skyrimben kocsival utazni? istállónál odamegyek kocsihoz, beszéllek a taggal, kiválasztom a célpontot erre mondja,hogy száljak fel a kocsi hátuljára. Felugrok, semmi. Felszálok(hátramegyek és use cariege) leül de semmi, ugyanúgy dumál, hogy nem ér rá egész nap.

Ötlet?
Arey tölts vissza egy korábbi mentést, menj be egy faluba aludni egyet kettőt, csapj le egy sárkányt majd aztán térj vissza a kocsishoz, kérd meg, hogy vigyen el talán akkor már működik. Előfordulhatnak kisebb ilyen bugok.
11-11-11 írta:

Riftenben hogy lehet meg venni a házat?Beszéltem a Jarlal de semmi
11-11-11 Biztos, hogy ő árulja a házat Riftenben? Van elég pénzed? - Még nem jártam ott eddig. Nem jutottam el mindenhova.
11-11-11.

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

meg néztem mindenkit és van elég pénzem de vettem whiterunba :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Adweex írta: Tudtommal ebben a játékban nincs benne a Sötét testvériség. Nem hiszem, hogy csatlakozni lehetne hozzájuk.
Dehogy nincs. Todd Howard már a kiszivárgott Quakecon videon megmondta.
TamrieliRocker
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 23., csüt. 21:07
Tartózkodási hely: Égkoszorú, Rockerfalva, Skinheadfalva

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TamrieliRocker »

Én már Sötét Testvériség tag vagyok, úgyhogy van! Menj el Riverwood-ba, azon belül a kocsmába, és beszélj a csapossal vagy a sepregetővel (lehetőleg nappal). Kérdezed az új pletykákról, és majd mondja, hogy egy ember meg akarta idézni a Sötét Testvériséget. Menj el Windhelm-be, mert ott van. A többit majd ő elmondja!
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Adweex »

TamrieliRocker írta:Én már Sötét Testvériség tag vagyok, úgyhogy van! Menj el Riverwood-ba, azon belül a kocsmába, és beszélj a csapossal vagy a sepregetővel (lehetőleg nappal). Kérdezed az új pletykákról, és majd mondja, hogy egy ember meg akarta idézni a Sötét Testvériséget. Menj el Windhelm-be, mert ott van. A többit majd ő elmondja!
oké köszi :D ezt nem tudtam hogy pont őket fogják áthozni. Bár én soha nem szerettem a Sötét testvériséget...
szabi

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: szabi »

hali! azt szeretném kérdezni h a soul gem-eket hogy lehet tölteni, tom meg kell ölni vkit/vmit és akkor, de mit kell nyomni közben h a kő töltődjön v hogyan kell csinálni?
thx
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

szabi írta:hali! azt szeretném kérdezni h a soul gem-eket hogy lehet tölteni, tom meg kell ölni vkit/vmit és akkor, de mit kell nyomni közben h a kő töltődjön v hogyan kell csinálni?
thx
Nyilván ugyanúgy, mint korábban: soul trap varázslattal.
Herufer

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Herufer »

nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen pozíciókat lehet elérni a játékban?
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Mivel ekkora szerepet kapott Steam a Skyrimban, nem akar valaki az első emberek közül egy Steam-es Morrohun közösséget (csoportot) kreálni ahová a PC-sek beléphetnek? Ott is közzétehetnétek a híreket egy copy-pasteval és aki épp játszik annak megjelenne a hír kis ablakban és egyből olvashatná, ahelyett hogy esetleg napok múlva néz fel a honlapra. Szerintem innen a legtöbb tag belépne.
Válasz küldése