Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na igen, az oblivionban is megvolt ez a ,,hiba''.
De a paródián jót nevettem :D feláll a tűz mellől, egy nyílvesszővel a fejében, és körbenéz, honnét jött :D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

TGWH írta:Na igen, az oblivionban is megvolt ez a ,,hiba''.
De a paródián jót nevettem :D feláll a tűz mellől, egy nyílvesszővel a fejében, és körbenéz, honnét jött :D
Az tényleg jó volt, meg az a színészi játék hozzá! :)
Ezt a problémát nehezítő modok alkalmazásával kiküszöböltem, már egy jól célzott lövéstől nyugovóra tér az ellenfél - sajnos gyorsan tapasztaltam, hogy cserébe én is, de ez legalább reális.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Ha jól emlékszem, akkor valaki korábban azt írta nekem, hogy miután legyőztem a Fehérvágta melletti sárkányt - Milnurt - ha jól emlészem így hívják, akkor utánna jelennek meg a sárkányok, mint az Oblivionban, Kvatch után.
Azért kérdezem, mert míg nincs meg a magyarítás, addig nem nagyon szeretém teljesen kijátszani, inkább csak barangolnék, viszont ha találok néhány Szót, akkor jól jönne néhány lélek is.

Köszöntem
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Így van ez. A Sárkánykő visszaszerzése után jön az őrtorony és az első sárkány aki haláltusájában felismeri személyünkben a dovakhin-t.
Utána kémlelheted az eget rendesen bár modok nélkül könnyű a sárkányok elleni harc. ;)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

A lényeg, hogy sárkánnyal még magas szintre fejlesztett karakterrel sem érdemes közelharcba keveredni. Távolsági fegyver vagy varázslat kell, meg fedezék a tűz/jég támadások ellen, akkor tényleg könnyű harc lesz.
Azért amikor kettesével támadnak, egy csapat egyenként is durva élőholt támogatásával (ilyen szerencsére csak a főküldetés kapcsán fordul elő), akkor futhatunk az életünkért.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:A lényeg, hogy sárkánnyal még magas szintre fejlesztett karakterrel sem érdemes közelharcba keveredni. Távolsági fegyver vagy varázslat kell, meg fedezék a tűz/jég támadások ellen, akkor tényleg könnyű harc lesz.
Azért amikor kettesével támadnak, egy csapat egyenként is durva élőholt támogatásával (ilyen szerencsére csak a főküldetés kapcsán fordul elő), akkor futhatunk az életünkért.
Remélem, hogy majd egyszer elérem azt a szintet, hogy akár hármat is levágok egyszerre. :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Egy tartalmas végigjátszás során mennyi sárkánnyal lehet összefutni?
Mert érdekel, hogy elbagatellizálják-e a sárkányokat azzal, hogy végén minden bokorban van egy, mint például az Oblivion kapuk esetében.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Sleth írta:Egy tartalmas végigjátszás során mennyi sárkánnyal lehet összefutni?
Mert érdekel, hogy elbagatellizálják-e a sárkányokat azzal, hogy végén minden bokorban van egy, mint például az Oblivion kapuk esetében.
Ha jók az előismereteim, akkor 13 Kiáltást lehet megtanulni alapból, melyek mindegyike 3 Szóból áll. Ez azt eredményezi, hogy Alduinnal együtt min. 40 sárkányt vadászhatsz le.
De szerintem annál több van. Tehát kb. úgy lehetnek, mint az Oblivion kapuk száma.

Igaz, nem játszottam még a játékkal, szóval egyáltalán nem biztos ez, csakis a látott videók alapján gondoltam ezt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Véletlenül is találkozhatsz sárkányokkal, bárhol és bármikor jöhetnek a szabad ég alatt. Ráadásul képesek, és ha nem intézed el őket rövid időn belül, megunják, és arrébb repülnek.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Bárhol, bármikor igen. Volt hogy a fél tartományon keresztül üldözött egy sárkány aztán mire olyan helyet találtam ahol eséllyel vehettem fel a harcot, egyszerűen odébállt.
kb 60-ig számoltam őket a legutóbbi karakteremmel, és akkor omlott össze a célzás, szóval most kezdtem újat és most viszem a követ vissza(19.szint).
Sajnos nem tudom ki milyen és mennyi modot, beépülőt használ így nem tudok azoknak irányadó adatokat mondani akik az alapjátékot futtatják. ;)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az elején van e bármilyen jelentősége annak, hogy kivel lépünk be a Várba?
Pl.: ha Hadvarral, akkor csak a Viharköpenyesekhez állhatunk be? Vagy ettől függetlenül mehetünk a Birodalmi Légióba?
Annyi megtudható, hogy mi a célja az egyiknek, és mi a célja a másiknak?
Mert az elején még nem vagyunk úgy, hogy ilyenekről beszélgessek velük, így nem tudom a szervezetek céljait, tevékenységét.
Illetve lehet, hogy rosszul emlékszem, de akármelyiküket választom, Folyamfenyvesben mindenképpen a kovácsként dolgozó rokonjához kerülünk?

Köszönöm
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy az elején van e bármilyen jelentősége annak, hogy kivel lépünk be a Várba?
Pl.: ha Hadvarral, akkor csak a Viharköpenyesekhez állhatunk be? Vagy ettől függetlenül mehetünk a Birodalmi Légióba?
Annyi megtudható, hogy mi a célja az egyiknek, és mi a célja a másiknak?
Mert az elején még nem vagyunk úgy, hogy ilyenekről beszélgessek velük, így nem tudom a szervezetek céljait, tevékenységét.
Illetve lehet, hogy rosszul emlékszem, de akármelyiküket választom, Folyamfenyvesben mindenképpen a kovácsként dolgozó rokonjához kerülünk?

Köszönöm
Oktató mód ennyi.
A céljuk csak szimplán a kijutás. Miután vége az oktató gyanánt szolgáló menekülésnek eligazítanak a legközelebbi településre, plusz megmondják hol kell belépni a szervezetükhöz.
Ha azután csatlakozol valamelyik félhez, akkor ha jól emlékszem a koronáért folyó kutatás során lesz lehetőséged oldalt váltani (árulással természetesen). Persze semmi drámaira ne számíts, egyszerűen csak a másik irányba kell elindulni a szajréval az elvárt helyett. Ha jól tudom senki nem fogja szóvá tenni mekkora egy sunyi szemét vagy. :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nem. Ha a légióst választod akkor tudsz a kovácshoz menni, ha a szabadságharcost akkor meg a fűrésztelepes húgához. ;)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Zagloba írta:Nem. Ha a légióst választod akkor tudsz a kovácshoz menni, ha a szabadságharcost akkor meg a fűrésztelepes húgához. ;)
Köszöntem. Akkor valószínűleg a légióst fogom majd választani...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy az elején van e bármilyen jelentősége annak, hogy kivel lépünk be a Várba?
Van még egy mellék küldetés valahol délkeleten, ott is számít, hogy kit választottál az elején (illetve melyik csoporttal vagy jó viszonyban), mert annak megfelelő NJK fog várni rád a rom előtt. Nekem ez a kedvenc helyem, mert nem muszáj végigszenvedni azt a hatalmas romot, kívülről is fel lehet mászni a falon a szó megtanulásához... :)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Köszönöm a válaszokat.
Akkor jól gondoltam, hogy eddig egyik TES-ben se volt sárkány, akkor hirtelen pótoljuk be úgy, hogy beleteszünk minimum 50-et...
És gondolom a változatosságuk se valami eget rengető, nincs például mágus-sárkány, aki alacsony HP-n láthatatlanná válik, elbújik valahol, és felhealeli magát, aztán megint teljes HP-val esik nekem, és emellett szeret elmére ható mágiákat is használni, és gyorsítani magát haste-vel(BG2-ben ezzel szívtam a legtöbbet)?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sleth írta:Köszönöm a válaszokat.
Akkor jól gondoltam, hogy eddig egyik TES-ben se volt sárkány, akkor hirtelen pótoljuk be úgy, hogy beleteszünk minimum 50-et...
És gondolom a változatosságuk se valami eget rengető, nincs például mágus-sárkány, aki alacsony HP-n láthatatlanná válik, elbújik valahol, és felhealeli magát, aztán megint teljes HP-val esik nekem, és emellett szeret elmére ható mágiákat is használni, és gyorsítani magát haste-vel(BG2-ben ezzel szívtam a legtöbbet)?
Minden sárkány mágus, eléggé ősi mágiákat használnak. Viszont láthatatlanná szerintem nem tudnak válni.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

A sárkányok elég jók lettek, sokszor csak a felettünk átsuhanó árnyék jelzi, hogy egy dög kiszúrt minket. A legmagasabb szintű sárkányok (ez a Dawnguard része, az alapjátékban a két legerősebb változat nem szerepel) a szokásos támadáson kívül más shout-okat is használnak, és külsőleg is különböznek a többitől.
xyts
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. júl. 26., csüt. 18:31

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: xyts »

Sziasztok!

Companions küldi csak úgy megy végig, ha vérfarkas leszek? (nem akarok az lenni:)) Lesz később hátrányom belőle? pl hogy más frakció nem kedvel majd.
Ugyan uespwiki a leírásnál nem említi, de nem tudom, hogy lehet-e valaki egyszerre vérfarkas és vámpír például.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

xyts írta:Sziasztok!

Companions küldi csak úgy megy végig, ha vérfarkas leszek? (nem akarok az lenni:)) Lesz később hátrányom belőle? pl hogy más frakció nem kedvel majd.
Ugyan uespwiki a leírásnál nem említi, de nem tudom, hogy lehet-e valaki egyszerre vérfarkas és vámpír például.
Senki nem tudja meg hogy vérfarkas vagy, ha nem szemtanúk előtt változol át. Az egyetlen aki felismer mint vérfarkast, a Dark Brotherhood egyik tagja, aki szintén alakváltó, szóval "kollégának" tekint.
Az egyetlen hátrány, hogy alvás után nem kapsz ideiglenes bónuszt a fejlődésre, de ez igazán elhanyagolható. Teljes védelmet kapsz az összes betegség ellen, és nincs idegesítő mellékhatás (napérzékenység, világító szem, stb.), mint a vámpírrá válás után.
Te döntöd el, mikor változol át (alap esetben naponta egyszer lehet), ha nem akarsz nem kell.
Nem lehetsz egyszerre vámpír és vérfarkas.
Nem kell a Companions küldetésekhez vérfarkassá válni, mondhatsz nemet is az ajánlatra.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Ez vicces, mert én meg pont úgy emlékszem, hogy az elutasítás után megakad a küldetésfolyam. :(
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr.UnGrammar írta:Ez vicces, mert én meg pont úgy emlékszem, hogy az elutasítás után megakad a küldetésfolyam. :(
Lehet hogy én emlékeztem rosszul, igazad van!
Azt elfelejtettem írni az előbb, hogy még a Companions küldetéssorozat alatt ki tudjuk kúrálni magunkat, ha akarjuk.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Pontosan. Megakad, de mint előttem is írták ez egy nagyon jó opció. Megcsinálod a szertartást, egyszer átváltozol és utána soha többet nem kell ha nem akarod. Viszont hasznos a betegségek elleni védelem. Semmi hátrányod nem származik belőle a továbbiakban. Nincs is nagyon értelme a kikúrálásnak hacsak az nem hogy újabb kalandokba keveredsz általa. ;)
lordkex(vendégként)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: lordkex(vendégként) »

Helló mindenkinek,

azt szeretném kérdezni, hogy tudna-e valaki segíteni abban, hogy honnan szerezzem meg a német nyelvi fájlokat a TES V-höz?
Találtam nagy nehezen egy oldalt, onnan leszedtem, de az csak a szinkron volt, nekem meg nyilván a felirat kellene.


Előre is köszi.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt szeretném még megkérdezni, hogy itt már nem Oblivion szerint vannak a küldetések, miszerint itt csak felsorolás szerint írják a részleteket, és csak az alapküldetés van leírva, ellenben az elődjénél, amiben minden egyes rész után írtak valamit?

Előre is köszönöm!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Azt szeretném még megkérdezni, hogy itt már nem Oblivion szerint vannak a küldetések, miszerint itt csak felsorolás szerint írják a részleteket, és csak az alapküldetés van leírva, ellenben az elődjénél, amiben minden egyes rész után írtak valamit?

Előre is köszönöm!
Bizony, lényegesen egyszerűbbek a naplóbejegyzések, de azért még előfordul, hogy bizonyos részek után változik a leírás.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Azt szeretném még megkérdezni, hogy itt már nem Oblivion szerint vannak a küldetések, miszerint itt csak felsorolás szerint írják a részleteket, és csak az alapküldetés van leírva, ellenben az elődjénél, amiben minden egyes rész után írtak valamit?

Előre is köszönöm!
Bizony, lényegesen egyszerűbbek a naplóbejegyzések, de azért még előfordul, hogy bizonyos részek után változik a leírás.
Kár, mert azok kimondottan tetszettek.
rostos

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: rostos »

Valaki segítene?

Van ez a Házépítgetős kieg.
Nekem nem akaródzik felépülni a házikó.
Megvettem a telket,bányásztam követ,agyagot,gyártottam szeget miegymás ,de az istennek se akaródzik megjelenni a téren a háznak.
A munkapadon semmit nem tehetek,csak a rajzasztal van amin tervek vannak,de csak módosítani lehet vagy nem-lehet a terveken.
A főépületet és minden kiegészítőt tyúkólat miegymást legyártottam.
Hol kellene keresnem ezeket az épületeket a teleport érkezési ponttól???
4amagis

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: 4amagis »

Heló!
Nekem olyan problémám lenne hogy van a játékomban pár bug. Hallottam hogy fent van már az 1.8-as patch, de sehol nem tudtam leszedni. Tudna valaki mondani egy linket ahonnan le lehet szedni?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nézz körül a Piratebayen...... ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Foglalkozik valaki modok ismertetésével? Kellene vagy egy tucat...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:Foglalkozik valaki modok ismertetésével? Kellene vagy egy tucat...
http://gamekapocs.hu/tag/kerub/blog/329 ... gyujtemeny

http://gamekapocs.hu/tag/kerub/blog/329 ... so_lepesek

Egészségedre! ;)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az, hogy a 20 perces demo videóban Bleak Falls Barrow titka a "Wrath" szó a Storm Call-ból, míg nekem, meg sok youtube-os videpn a "Force" szó volt az Unrelenthin Force-ból?

Köszönöm
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Aranyparázsal találkozhatunk e a játék során?

Köszönöm!
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Aranyparázsal találkozhatunk e a játék során?

Köszönöm!
Ez a Goldbrand lenne? Akkor sehol, a Skyrimben nincs benne.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:
Dr Lecter írta:Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Aranyparázsal találkozhatunk e a játék során?

Köszönöm!
Ez a Goldbrand lenne? Akkor sehol, a Skyrimben nincs benne.
Igen, köszi!
Morzan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Morzan »

OFFFFFFFF!
Tudom, h nem ide tartozik, de nem voltam benne biztos, hogyha az Oblivion fórumokba írok akkor belátható időn belül kapok választ...
Nemrégiben beszereztem a fent említett játékot és telepítettem hozzá a magyarítást, de nem raktam hozzá semmilyen kiegészítőt.
Az lenne a bajom, hogy körülöttem kb 100m körzetben a talaj átváltott lilára :(
Ha felmegyek egy domb tetejére és lenézek egy völgybe, akkor ott minden normális, lemegyek az is lila lesz :(
Valaki tudna nekem segíteni?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Vga Driver frissítés elsőre, aztán újratelepítés, nem eredeti játék esetén szinte bármit el tudok képzelni(ha az?). ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Eredeti játék esetén is bőven előfordulhat, hogy a textúrák megkeveredtek... általános szabály, hogy azt a modot másoljuk be utoljára, amiből a legtöbb textúrát szeretnénk látni. Ez esetben a magyarítást utoljára, és akkor biztos nem írja felül semmi.
Én elsőnek bemásolnám újra a textúrákat tartalmazó modokat, mappákat, figyelve arra, melyiket hányadikként másolom, és melyiket melyikkel írom felül.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Mintha azt írta volna hogy nem rakott fel semmilyen kiegészítőt. A modokról pedig nem nyilatkozott.
Eredeti játék modok nélkül 99.9%-ban nem produkál ilyen hibát. ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Mintha azt írta volna hogy nem rakott fel semmilyen kiegészítőt. A modokról pedig nem nyilatkozott.
Eredeti játék modok nélkül 99.9%-ban nem produkál ilyen hibát. ;)
Másolt sem :D tehát akkor user error, please change user...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A Speech-emet kinél tudom fejleszteni?

(Még hogy gyengék a sárkányok, kaptam egy levelet, hogy menjek el egy helyre, Whiteruntól északnyugatra, valamilyen Fast a neve, de már a második sárkányom szívat, holott közepes fokozaton tolom:D)
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Dr Lecter írta:A Speech-emet kinél tudom fejleszteni?

(Még hogy gyengék a sárkányok, kaptam egy levelet, hogy menjek el egy helyre, Whiteruntól északnyugatra, valamilyen Fast a neve, de már a második sárkányom szívat, holott közepes fokozaton tolom:D)
szerintem ez valami jelzés h folytasd a fő szálat, mert én már ezer éve nem folytattam azt, hanem mellékküldiket csinálok és folyamatosan jönnek a mocskok :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt szeretném megkérdezni, hogy a főszálon meddig kell eljutni ahhoz, hogy érdeklődhessek a Szürkeszakállú-aktól újabb Szavakért?

Köszönöm!
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:Azt szeretném megkérdezni, hogy a főszálon meddig kell eljutni ahhoz, hogy érdeklődhessek a Szürkeszakállú-aktól újabb Szavakért?
Úgy emlékszem, a végéig, vagy majdnem a végéig. Előtte még csomó más dolguk van a kisöregeknek. :)
Köszönöm!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dehogy! A 17-ből már a hatodik főküldetés (The Horn of Jurgen Windcaller) után kérheted a szavak helyét. Az pedig közel sem a fősztori vége. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Dehogy! A 17-ből már a hatodik főküldetés (The Horn of Jurgen Windcaller) után kérheted a szavak helyét. Az pedig közel sem a fősztori vége. :D
Köszönöm, pont tegnap vettem fel!:D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr.UnGrammar írta:Dehogy! A 17-ből már a hatodik főküldetés (The Horn of Jurgen Windcaller) után kérheted a szavak helyét. Az pedig közel sem a fősztori vége. :D
Szerencsére hagytam magamnak egy kiskaput: "úgy emlékszem".:)
Már a szenilitásom sem a régi. Nem baj, Dr.UnGrammar mindig javítja a hibáimat.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Elméletileg nem én vagyok a Sárkányszülött? Nem kellene minden sárkány lelkének belém szállnia? Mert a Szürkeszakállú barátom tanácsára ellátogattam Eldersblood Peak-re, de amint megöltem, nem áramlott belém a lelke.
Ez egy bug?

Köszönöm!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Elméletileg nem én vagyok a Sárkányszülött? Nem kellene minden sárkány lelkének belém szállnia? Mert a Szürkeszakállú barátom tanácsára ellátogattam Eldersblood Peak-re, de amint megöltem, nem áramlott belém a lelke.
Ez egy bug?

Köszönöm!
Érdekes? Utána néztem UESP-én és azt írja, hogy előfordul egy-két bug a helyen. Pl.: Nem működik rendesen a Word wall vagy nem hal meg a sárkány. Elméletileg egy újratöltés orvosolja mindegyik hibát.

Cthulhu-cult: Vigyázat csalók! Amiben nem vagyok biztos azt ellenőrzöm. ;)
Válasz küldése