Első benyomások a játékról

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Kull írta:Visszatérve a fentebbiekre: 1. készül egy Baldur's Gate ami nem a 3 lesz hanem az egy és a kettő között játszódik
2.készül a Sword Coast Legends(erre is értettem hogy BG néven fog futni de nem)
3.készül a Seven Dragon Saga

Videót,képeket tudtok találni,ezek mind hozzák az elvárt szintet,szinte 100%biztos :D . A szerencséseknek holnap hozza a postás a PoE-t ;)
PoE nekem eddig nagyon adja ;) . Olyan mintha egy Baldur's Gate epizóddal játszanék, ami nagy szó, főleg mostanában. Ráadásként a Pathfinder-ben a kedvenc kasztom a Soulknife, így a PoE beli Cipher kaszt nagy felüdülés számomra :)
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Neverwinter és Dragon Age.
Egyiket sem fejezted be, illetve az ajánlott (jobbra sikeredett) kiegészítőit szerintem nem is próbáltad a csalódás után.
Bevallom őszintén, nincs már türelmem és affinitásom az ötvenezredik fantasy történethez és világhoz. A Dragon Age-t is elkezdtem azóta többször is, és hihetetlen érdektelenségbe fulladt. (Neverwinterrről már nem is beszélve.)
Nincs új a nap alatt, ez az igazság. Nem fér a fejembe már több fantasy klisé. Egyedül a Divinity univerzum esetleg a Dishonored ami adott valami új és friss élményt és ugye itt a TES, ami önmagában egy hihetetlen mély világ. (Fallout-ot most direkt nem írom ide, mert az nálam egy szinten van a TESsel.)
A többi számomra tucat, D&D fantasy klisékből összerakott tákolmány. Meglátok egy tündét vagy orkot heveny hányinger kap el! Sőt, pl. hangosan röhögtem a Risen és az Arcania introján is, ami után uninstalláltam is őket! :D Biztos korral jár, de szerintem a Gyűrű Urát is végigtrollkodnám a moziban mai fejjel! :D

De szerintem támasszuk fel a CRPG topikot, ez már erősen off. ;)
Kull/out/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

Meglátok egy tündét vagy orkot heveny hányinger kap el!
[/quote]
Nem csodálom,sokszor kimegy az utcára az ember és azzal kell hogy szembesüljön hogy Vasudvard elszabadúlt :lol:
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Kull/out/ írta:
Meglátok egy tündét vagy orkot heveny hányinger kap el!
Nem csodálom,sokszor kimegy az utcára az ember és azzal kell hogy szembesüljön hogy Vasudvard elszabadúlt :lol:
És ez tényleg nem vicc! Ijedtem már meg szó szerint "embertől", annyira degenerált feje volt. Hát ilyen ez a Borsod. :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

somesz83 írta: Bevallom őszintén, nincs már türelmem és affinitásom az ötvenezredik fantasy történethez és világhoz. A Dragon Age-t is elkezdtem azóta többször is, és hihetetlen érdektelenségbe fulladt. (Neverwinterrről már nem is beszélve.)
Nincs új a nap alatt, ez az igazság. Nem fér a fejembe már több fantasy klisé. Egyedül a Divinity univerzum esetleg a Dishonored ami adott valami új és friss élményt és ugye itt a TES, ami önmagában egy hihetetlen mély világ. (Fallout-ot most direkt nem írom ide, mert az nálam egy szinten van a TESsel.)
A többi számomra tucat, D&D fantasy klisékből összerakott tákolmány. Meglátok egy tündét vagy orkot heveny hányinger kap el! Sőt, pl. hangosan röhögtem a Risen és az Arcania introján is, ami után uninstalláltam is őket! :D Biztos korral jár, de szerintem a Gyűrű Urát is végigtrollkodnám a moziban mai fejjel! :D

De szerintem támasszuk fel a CRPG topikot, ez már erősen off. ;)

Érdekes, én a Dragonlance-t pont hogy lazításnak szoktam olvansi. Nem vár semmi váratlan, minden rendezett és mértanian elrendezett.
Egy dolog van, amitől betegesen írtózok, a Salvator univerzum. Igaz egy könyvet nem ovlastam, nem tudom miért, de a rossz érzés kerülget ha csak rápillantok egy könyvre a bolban...
De egy jó Dörnyei fantasy bármikor jöhet :D :lol:

Megkaptam a legújabb rpg-ket, ki is próbáltam, jók is lesznek egynek, de inkább majd magyarítás után :P

Frater? Mostanság van valami holland névvel reklámozva a játékboltokban... DE! Avencast, le is szedem a polcról, az lesz most a tuti :D neki is ülök a mágus legendájának :D
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

Még ha csak Borsod lenne ebben a helyzetben,én egy olyan igazi ARÉNA modot szeretnék amelyben random benne lenne az összes ork,úgy is úgy tűnne mintha végtelen ellenfél lenne :D aztán beküldeném enyhén ittas állapotban Zaglobát :twisted:(ha önként vállalja persze) egy akkora motorosfűrésszel amit elbír. Pár agyamenő amúgy is olyan aréna modot akart,ahol csak nézőként elég jelen lenni. Bár hogy azért lorefrendly maradjon a mod :) fűrész helyett gladiust kapna,ha még kezdetben nem is tudja jól forgatni elég hamar szintet lépne :lol: :lol: :lol:
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Erről eszembe jut az, amikor gyakornok koromban a kolléga Uruk-hainak hívta a nem a napon lebarnultakat.
Szerintem rajtam kívül senki se vágta, hogy mire céloz. :D

U.i.: Előre sajnálom Vik-et a sok off Beszélgetések topicba való átillesztése miatt.
Szégyen a suttyó fajtánkra, szégyen!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:Erről eszembe jut az, amikor gyakornok koromban a kolléga Uruk-hainak hívta a nem a napon lebarnultakat.
Szerintem rajtam kívül senki se vágta, hogy mire céloz. :D

U.i.: Előre sajnálom Vik-et a sok off Beszélgetések topicba való átillesztése miatt.
Szégyen a suttyó fajtánkra, szégyen!
1, nyiss egy orkgyűlölő témát :D
2, tipp: elég a törzsfőnököt kupán vágni, attól elmegy a többinek a harci kedve, az arénában csak kerülgetni kéne az ork sámánokat, nőstényeket, harcosokat, meg bajnok harcosokat :D tiszta Sacred, van egy ork barlang, mindig ott léptünk szintet, potyogott ott mindenféle uniqe meg szett cucc :D

szerk.: de, wikipédia segített :D persze így már rémlik honnét volt ismerős :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Erről beugrik hogy a MAGUSban az ork viadalokat szerettem a legjobban mesélni az északi kalandozóknak...ha fogságba estek Gro-Ugon "kietlen" vidékén.
Az egyik fajtájának a neve is beszédes: hulljon a férgese :lol:
Egyébként a Kalandozók Krónikái az egyik legjobb szerepjáték a világon...akárki akármit mond!
http://kronikak.hu/wp-content/uploads/2 ... ndozok.pdf

Bocs az offlonért!
Bestiárium legújabb kreatúrája: offlon :D :D :D :D :roll:

U.I.: ha valaki orkgyűlölő témát nyit; annak tőböl rerágom a kezeit és béltépő késsel metszem ki a máját!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

skandar-graun.jpg
Fiuk!
Csináltam egy videót,egy szerintem állati jó modról és nem értem miért nem felel ez meg az Aréna modra vágyóknak?. Nézzétek el nekem a tartalmi eltéréseket arról a bizonyos részről ami az orkokat érinti :D Nem telefonról nézős!!!
Vik's Arena mod
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A jó öreg Skandar Graun mi?
A videó hangulata nagyon ottvan a szeren gratulálok!
Viszont engem ilyen dolgok már nem tudnak meghatni...(úgyis érted) ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

Kösz! Pontosan értem hogy mire gondolsz és nyilván mosolyt csalt az arcodra,egyébként nekem most komolyan szükséges a mod maga,mert igen nehézre modoltam a Skyrimet,be kell erősödnünk de nagyon :D
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

Sleth írta:
Kull írta:Visszatérve a fentebbiekre: 1. készül egy Baldur's Gate ami nem a 3 lesz hanem az egy és a kettő között játszódik
2.készül a Sword Coast Legends(erre is értettem hogy BG néven fog futni de nem)
3.készül a Seven Dragon Saga

Videót,képeket tudtok találni,ezek mind hozzák az elvárt szintet,szinte 100%biztos :D . A szerencséseknek holnap hozza a postás a PoE-t ;)
PoE nekem eddig nagyon adja ;) . Olyan mintha egy Baldur's Gate epizóddal játszanék, ami nagy szó, főleg mostanában. Ráadásként a Pathfinder-ben a kedvenc kasztom a Soulknife, így a PoE beli Cipher kaszt nagy felüdülés számomra :)
Hiába gyütt a postás. Többen írták és meg is tudom erősíteni azt ami lehet hogy csak bizonyos kasztoknál jön elő,hogy már a 2-3 szintnél vagy megáll az exp vagy úgy belassul mintha már 25. szinten lennél. Ez felér egy baseball ütővel való pofán veréssel egy ilyen ill. pont épp ennél a játéknál,más szóval hibás,nyilván jön egy pár patch és majd orvosolja ezt a szarvashibát.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kull írta: Fiuk!
Csináltam egy videót,egy szerintem állati jó modról és nem értem miért nem felel ez meg az Aréna modra vágyóknak?.
Egy trollnak nem felelt meg, aki több néven írogatott ide régebben.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Kull írta: Többen írták és meg is tudom erősíteni azt ami lehet hogy csak bizonyos kasztoknál jön elő,hogy már a 2-3 szintnél vagy megáll az exp vagy úgy belassul mintha már 25. szinten lennél. Ez felér egy baseball ütővel való pofán veréssel egy ilyen ill. pont épp ennél a játéknál,más szóval hibás,nyilván jön egy pár patch és majd orvosolja ezt a szarvashibát.
Nálam is lassan lépnek a karakterek, de ez nem bug, csak a harc után járó exp jóval kevesebb mint a többi hasonló játékban. Küldetések elvégzése adja a szintekhez szükséges exp-k nagy részét. Egy bugról tudok eddig, ami akkor jelentkezik, ha dupla kattintással veszel föl vagy veszel le egy cuccot, így minden passive buffod eltűnik örökre( faji is), ezért a cuccokat mindig ráhúzni kell a karakterekre, míg nem lesz egy patch.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

Sleth írta:
Kull írta: Többen írták és meg is tudom erősíteni azt ami lehet hogy csak bizonyos kasztoknál jön elő,hogy már a 2-3 szintnél vagy megáll az exp vagy úgy belassul mintha már 25. szinten lennél. Ez felér egy baseball ütővel való pofán veréssel egy ilyen ill. pont épp ennél a játéknál,más szóval hibás,nyilván jön egy pár patch és majd orvosolja ezt a szarvashibát.
Nálam is lassan lépnek a karakterek, de ez nem bug, csak a harc után járó exp jóval kevesebb mint a többi hasonló játékban. Küldetések elvégzése adja a szintekhez szükséges exp-k nagy részét. Egy bugról tudok eddig, ami akkor jelentkezik, ha dupla kattintással veszel föl vagy veszel le egy cuccot, így minden passive buffod eltűnik örökre( faji is), ezért a cuccokat mindig ráhúzni kell a karakterekre, míg nem lesz egy patch.
De hát akkor ez milyen rpg már megint? Nem attól fejlődnek a harci képességeim és nő a tapasztalatom pl kardforgatás vagy a támadómágia terén és leszek egyre avatottabb a témában ha minél több csatába belemegyek és persze győzök? Akkor leszek jobb íjjász ha megtalálom az álombéli öreg törpasszonyt vagy ha megtalálom és hazaviszem egy kislány elveszett cicuskáját? Hát nem tudom ez így nem stimmel,nekem ez nem oké,én elképesztő sokat csatáztam,volt rá példa hogy esélytelenül de kitartással és fondorlattal végül ha 3órába is telt de győztem és nézem a szintjelzőt de fingnyit se ment arrébb ahhoz képest amennyit dolgoztam,mondjuk akinél teljesen megállt az exp növekedés azt végképpen nem irigylem,bár neked elhiszem hogy ez nem hiba de akkor se értem :(
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ettől is lehetett tartani, illetve várható volt hogy a fiúk kicsit átesnek a ló túloldalára, de ez legyen a legkissebb baj mert az egyensúlyt 2-3 folttal meg tudják oldani. Lássuk be a jó szerepjátékok(papíron) a harci képességek használatát is egyforma arányban kezelik, mivel a játékos ha úgy dönt ezek segítségével éri el célját attól ő még jól "használhatja-játszhatja" a karakterét és ugyanúgy érdemes díjazni a tp-k kiosztásánál.
KM-ként soha nem alkalmaztam kettős mércét, ám mindig jutalom pontokat adtam ha egy adott szituációban a játékos a a képességeihez mérten a legjobb döntéseket hozta. Teszem azt egy harci szituációban egy kardművész nem fog gondolkodni hogy baszki most elfutok mert a KM nem fog adni annyi tp-t ha pszivel meg pengével oldom meg a helyzetet. Eleve azért hívják kardművésznek mert az. A harci és lelki(Slan-Pszi) képességeivel kerekedik felül. Ezt díjazni kell, mert helyesen, jól játsza a karakterét. Sokszor akkor is megjutalmaztam a kalandozóimat ha nem hajtották végre a feladatukat... :D
Az atmoszféra legyen jó, meg a lehetőségek tárháza legyen minél nagyobb. A játékmechanikán tudnak faragni ám ha unalmas és semmitmondó a világ(nyilván nem az) akkor ez a sokadik probléma.
Meg fogom venni a játékot amint lesz időm... :geek:
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Kull írta: De hát akkor ez milyen rpg már megint? Nem attól fejlődnek a harci képességeim és nő a tapasztalatom pl kardforgatás vagy a támadómágia terén és leszek egyre avatottabb a témában ha minél több csatába belemegyek és persze győzök? Akkor leszek jobb íjjász ha megtalálom az álombéli öreg törpasszonyt vagy ha megtalálom és hazaviszem egy kislány elveszett cicuskáját? Hát nem tudom ez így nem stimmel,nekem ez nem oké,én elképesztő sokat csatáztam,volt rá példa hogy esélytelenül de kitartással és fondorlattal végül ha 3órába is telt de győztem és nézem a szintjelzőt de fingnyit se ment arrébb ahhoz képest amennyit dolgoztam,mondjuk akinél teljesen megállt az exp növekedés azt végképpen nem irigylem,bár neked elhiszem hogy ez nem hiba de akkor se értem :(
Ha új fajta ellenséggel harcolsz, akkor egy ideig sok exp-t fognak kapni a karakterek, mivel új az ellenség és nincs benne tapasztalatuk. De ha egy ellenség fajtából már az 500-kat ölik le az inkább már rutin, és egy kis testmozgás mint új tapasztalat.
Akkor a gondolatmenetedet tovább vezetve a sok harcból szerzett exp után én hogy tudok a mechanics skillre fejleszteni? Ha egész végig csak harcoltam azért, hogy megkaphassam a következő szintet, akkor nem szabadna tudnom fejleszteni a csapda hatástalanításának és zárt ajtók kinyitásának mesterségét, nem? Ezért cRPG, asztalinál KM legyen a talpán aki mindenkinek fejben tartja, hogy pontosan mit csinált az adott szinten, és ennek tükrében engedeélyezze a az új képességek kioldását az új szinten.
Apropó, melyik harc tartott 3 óráig és milyen fokozaton?

Zagloba: Nekem eddig nagyon tetszik a játék, hangulata nagyon ott van a szeren, karakterek is érdekesek. A stronghold menendzsment meg már most részletesebb, mint ami a DA:I-ben volt, pl beszedettem az adót, aztán az egészet a banditák ellopták, mivel a stronghold védelme perpillanat a béka segge alatt leledzik.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Teljesen jogos, ezt alkalmaztam én is.
A századik "városi őrért vagy farkasért" már nem szoktam tp-t adni, csak ha olyan volt a szituáció hogy megérdemelt a játékos pár pontot.
A KM-nek jegyzteelnie kell, mert ha nem teszi akkor igen rossz KM...
Eleve ha nem használsz egy képzettséget akkor csak elméleti szinten fejlődhetsz benne. Ez papíron nagyon jól meg van oldva. A skyrimben is próbálták a Sklilltreet eszerint megoldani. A perkek az elméleti tudást szimbolizálták a számérték a gyakorlatot. Csak "kicsit elnagyoltra" sikeredett a rendszer. Erre jó pl a Perkus Maximus. Meg ugye nincs öregedés, nem tudom a PoE-ben van-e? Mert elég röhejes a legtöbb rpg-ben hogy már egy akadémiányi tudásanyagot hordozunk 28 éves fejjel...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Zagloba írta:Teljesen jogos, ezt alkalmaztam én is.
A századik "városi őrért vagy farkasért" már nem szoktam tp-t adni, csak ha olyan volt a szituáció hogy megérdemelt a játékos pár pontot.
A KM-nek jegyzteelnie kell, mert ha nem teszi akkor igen rossz KM...
Eleve ha nem használsz egy képzettséget akkor csak elméleti szinten fejlődhetsz benne. Ez papíron nagyon jól meg van oldva. A skyrimben is próbálták a Sklilltreet eszerint megoldani. A perkek az elméleti tudást szimbolizálták a számérték a gyakorlatot. Csak "kicsit elnagyoltra" sikeredett a rendszer. Erre jó pl a Perkus Maximus. Meg ugye nincs öregedés, nem tudom a PoE-ben van-e? Mert elég röhejes a legtöbb rpg-ben hogy már egy akadémiányi tudásanyagot hordozunk 28 éves fejjel...
Fable első része csinált ilyet.
Csak a tp olyan bőkezűen jött, hogy a végén 80 éves apókával pusztítottál.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Fable első része csinált ilyet.
Csak a tp olyan bőkezűen jött, hogy a végén 80 éves apókával pusztítottál.
Már aki. Az volt a kedvenc szórakozásom, hogy maxra fejlesztett, 17-18 évesre visszafiatalított karakterrel fejeztem be a játékot. :)
Zagloba/out/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Tudom, mint korábban is írtam a Fable az egyik kedvenc játékom volt xboxon 2004-ben.
Azon játékok egyike amit 100%-ra tettem. 0.7 év volt egy skill megszerzése/fejlesztése. A templomi adomány mértéke határozta meg a visszafiatalitást.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Kull »

A csapda hatástalanítás és zárt ajtók kinyitása az pont egyensúlyban,bőven jött annyi amennyi kellett de nem 500-kat öltem le egyfajtából és én taknyos 2-3 szintről beszélek,öltem farkast,trollokat,óriás trollt,lent a katakombákban azt az 4-5 féle ocsmányságot(nagyrészt csellel,kihasználva a szűk átjárókat),köztük mágikus lényeket(őket épp a tűz vitte),banditákat,vaddisznókat,1medvét és még nem tudom,hogy mit,teljesítettem egy halom küldetést(jelzem újból 2-3szint!!!!)és nemigen megy fel az exp,ne hogy már ez normális. Amikor mások a strandon barnultak és a csajokat bámulták,több nyarat bezárva rpg-kel vagy épp egy csapattal szerepjátékkal töltöttem és érzem hogy nincs egyensúly. Egyébként tiszta BG2,nagyon hozza amit kell leszámítva hogy lepisálva érzem magam(2-3 szint). Régen mire egy törp társam ténylegesen elérte hogy igazi TrollSlayer legyen szászakat vágott le és aztán valóban rutin munka lett vagy a kráni fejvadász és a mara- sequor forgatása,amit dugdosni kellett ezek már igen magas szintek és csak zárójelben jegyeztem ezt az uccsó mondatot,mert hol vagyok ettől.

Sleth:"Apropó, melyik harc tartott 3 óráig és milyen fokozaton?" Mielőtt lehordanál vedd ténylegesen komolyan a szitut: 1.normál fokozat,2.majdnem, tehát nem sokkal a kezdés után felfedező útra indultam,3.az addig útba esőket levágtam amíg el nem értem egy fákkal tarkított tisztásra,ahol egy vaddisznócsalád rontott nekem,és kicsit arrébb egy farkasfalka,ez a két banda tartott 3 óráig,4.gondoltam rossz a skill választás és+még túl takony vagyok még de nem végül elhullottak.(szerintem amúgy ez mind teljesen rendben is volt,csak úgy mint a medve,ezek komoly ellenfelek így kezdetben)
Kezdtem egyre jobb lenni,megismertem a skilleket,több kasztot is megmozgattam kicsit,szoktam a helyzeteket,beindultak a dolgok ahogy kell de ahogy korábban írtam végül egyik kaszttal elég sokáig elmenetem és valami nagyon nem gömbölyű az exp-al.

szerk: Olvastam,hogy eddig vagyis a mai napig 10 "komolyabb" ilyen-olyan hibát is orvosol az első patch és hamar gyün,azt mondom ezt azért érdemes megvárni.

Ez amolyan öregedés lenne a Skyrimban ill. felcseperedés,azért ez nem rossz:Growing Up in Skyrim
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Ez amolyan öregedés lenne a Skyrimban ill. felcseperedés,azért ez nem rossz:Growing Up in Skyrim
És ehhez hány évet kell játszani? :D Sose értettem ezeket a Sims modokat, mint anno Morrowindhez is jöttek ki terhes anyák, Oblivionhoz család mod, mondom mi a van? :D
Ungrammar/off mode/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

somesz83 írta:
Ez amolyan öregedés lenne a Skyrimban ill. felcseperedés,azért ez nem rossz:Growing Up in Skyrim
És ehhez hány évet kell játszani? :D Sose értettem ezeket a Sims modokat, mint anno Morrowindhez is jöttek ki terhes anyák, Oblivionhoz család mod, mondom mi a van? :D
Én már a Hearthfire DLC-t sem értettem...
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Én a földrengés módot nem értem, ráadásul be lehet állítani milyen időközönként legyen.
Nagyon életszerű. :shock:
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A hearthfire ráadásul hatalmas koppintás volt két korábbi modról...Emlékszem amikor kijött: feltettem dea War in Skyrim miatt mindhárom telek környéke élhetetlen volt. :lol:
Rengeteg komolytalam módosítás is van a 38000-ben; több mint a fele értelmetlen.

Szintekkel növekvő életkor változás. Na ez nem is rossz. Kiszámoltam a korábbi karaktereimból kiindulva hogy egy 80+os idős bácsikához kb 600 játékórát kéne elkövetnem a halott az halott mod mellett. Remélem lesz valaha még annyi időm...(nem valószínű) 8-)
Ungrammar/off mode/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

Zagloba írta:A hearthfire ráadásul hatalmas koppintás volt két korábbi modról...Emlékszem amikor kijött: feltettem dea War in Skyrim miatt mindhárom telek környéke élhetetlen volt. :lol:
Rengeteg komolytalam módosítás is van a 38000-ben; több mint a fele értelmetlen.

Szintekkel növekvő életkor változás. Na ez nem is rossz. Kiszámoltam a korábbi karaktereimból kiindulva hogy egy 80+os idős bácsikához kb 600 játékórát kéne elkövetnem a halott az halott mod mellett. Remélem lesz valaha még annyi időm...(nem valószínű) 8-)
Ugye figyelembe vetted, hogy minimum 6-os szintről kellene indulnod?
Ugye egy 1 évesnek elég nehéz lenne kimenekülni Helgen-ből. :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nálam már nincs Helgen... ;)
Ungrammar/off mode/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

Zagloba írta:Nálam már nincs Helgen... ;)
Akkor sem rúghatod rá a banditákra az ajtót pelenkában.
somesz83 offline

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: somesz83 offline »

Ungrammar/off mode/ írta:
Zagloba írta:Nálam már nincs Helgen... ;)
Akkor sem rúghatod rá a banditákra az ajtót pelenkában.
Egy nord? Szerintem simán. :lol:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Vik »

somesz83 offline írta:Egy nord? Szerintem simán. :lol:
Á, egy igazi tökös északi pucéran megy csatába... :)
Zagloba/out/

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Kéne egy mod amiben eljuthatunk a 6-os szintig.
Fogócska, bújocska, babázás, fakardozás....kőművessegéd, inas, utcagyerek...;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na jó, ez így már tényleg off :D
Talán a Fable volt az egyetlen, ahol valamiféle kiképzés volt a gyereknek.
Én mindig is úgy gondoltam, hogy egy jó oktató rész kellene az elején ahol a gyerek felnő, aztán amire van időd, azt megtanulod. De marha jó lenne egy olyan játék, ahol random karakterrel tudnál indulni. Úgy értem, úgy random, hogy nem csak a feje random - egyszer olyan randa szőke nőt sikerült így összehoznom, ami a menüben egész élhetőnek tűnt, aztán a próbajáték átvezetőiben mindig majd befostam, olyan fejeket vágott a dragon age inkvizítora... -, hanem az élettörténete is. Pl. ha gazdagnak születsz, akkor jó cuccal indulsz, ha szegénynek, na az cumi :D ha te születsz a legintelligensebb orknak a világon, akkor sem lehetnél főmágus, mert az ork annyira nem ért hozzá, max gyógyfüveket tudnál keresni, meg kisebb elemi mágiát használni. Teljesen jó lenne, és muszáj lenne abba az irányba fejlődnöd, ahol tehetséges vagy. Mondjuk egy testi-lelki alulfejlett karakterrel el is halnál, teljesen reális lenne :D

De ha már első benyomás, akkor Avencast még mindig :D kva jó játék :D két mentésem van, a ,,hajrá'' meg a ,,kvára nem ok'' :D :D ez kb. mindent elárul, legnagyobb baja hogy bugos kicsit... vagy pedig túl okos a MI, és folyton kikerüli a lassan mozgó csapdát, ami le tudná vágni a védőpajzsot róla...
A legtöbb bossharc úgy kezdődik, hogy ,,én oda bzmeg be nem megyek''
Kis stat, 17. szinten járok (mondjuk Sacred-ben meg 6 óra volt talán a 20. szint, vagy 8):
|c0FFGeneral Stats List
Total played : 420min 12sec
Time Active: 238min 22sec
Action Ratio: 32%
Movement Ratio: 59%
Gui Ratio: 7%
Dodge count: 1395
Roll count: 595
Damage received: 2053
Damage dealt: 56555
Mana used: 33296
Enemies killed: 723
Game Time: 25212

Most így belegondolva, ez a kb. hét óra tartott vagy 13-ig biztos :D
somesz83 off

Re: Első benyomások a játékról

Hozzászólás Szerző: somesz83 off »

Zagloba/out/ írta:Kéne egy mod amiben eljuthatunk a 6-os szintig.
Fogócska, bújocska, babázás, fakardozás....kőművessegéd, inas, utcagyerek...;)
Vagy egy kis buzi, akit mindenki ver és vegzál! :D Majd 10 év múlva belép a Sötét Testvériségbe. :twisted:
► Show Spoiler
Válasz küldése