Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vendég írta:Köszönöm ezen már túl vagyok, összeolvastam szépen a kezdő betűket, de nem igazán tudom mit is kéne csinálnom. :(
A Császár zöld útján, hol tornyot ér déli napsugár.
Szívesen leírom alább, de akkor kisebb lesz az élmény.

Cászár zöld útja a főváros Palota negyedéből kezdődik.
Torony, az rögtön jobbra lesz ahogy belépsz, ha jól emlékszem, egy síremlék az.
Déli napsugár, azaz délben nézd majd meg.

További jó játékot!
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nagyon köszönöm. Erre magamtól nem jöttem volna rá. Én kint a Zöld úton bolyongtam egy jó ideig, de akkor jogosan nem találtam semmit. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vendég írta:Nagyon köszönöm. Erre magamtól nem jöttem volna rá. Én kint a Zöld úton bolyongtam egy jó ideig, de akkor jogosan nem találtam semmit. :D
Nincs mit, szívesene, én is kaptam már segítséget itt, ezért ez a minimum:)
Anno én is a Zöld Úton bolyongtam, de én annyit rontottam, hogy a Palota negyedhez képest egy síkban pont déli irányban keresgéltem, kicsit túlbonyolítottam...
mate04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: mate04 »

Sziasztok! A birodalmi légió beépülővel lenne egy kis gondom... Amikor meg kell szereznem Reman Cyrodiil kardját. Meg is van minden, csak le kéne adni a palotában. Ott gondolom a kancellárnak, de az semmi mást nem mond mint, hogy mennyire elfoglalt stb... És nemtudok semmit se kérdezni.. MIt csináljak? :|
oblivionboy94

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

mate04 írta:Sziasztok! A birodalmi légió beépülővel lenne egy kis gondom... Amikor meg kell szereznem Reman Cyrodiil kardját. Meg is van minden, csak le kéne adni a palotában. Ott gondolom a kancellárnak, de az semmi mást nem mond mint, hogy mennyire elfoglalt stb... És nemtudok semmit se kérdezni.. MIt csináljak? :|
A kardot hol találtad meg???? én felforgattam mindent, és semmi...:/
Ppeter

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ppeter »

Sziasztok.

Chorrol-ban a "Pingáld a palotát" küldetést nem tudom hogy kell megcsinálni.Már beszéltem mindenkivel, Chanel-nél megtaláltam a festő felszerelést, a nyugati toronyban a festményt, de utána nem tudom mit kell csinálni. Légyszi segítsen vki.
Ppeter

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ppeter »

Sikerült megoldani :)
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

Sziasztok!

Én viszont nem jöttem rá.:)
Ppeter, leírnád, h oldottad meg a "Pingál a palotát"

Thx
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nézz körül az ebédlő szőnyegén! ;)
Ha jól emlékszem három nyomnak kell lennie.
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

Ez kellett!

köszöntem..:)
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

Még lenne egy kérdésem: "a Megmentő könnyei" küldetésről lenne szó:
eljutottam a tisztásra, megtaláltam a jégbe zárt hőst...mi a köv lépés?

thx
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

cris írta:Még lenne egy kérdésem: "a Megmentő könnyei" küldetésről lenne szó:
eljutottam a tisztásra, megtaláltam a jégbe zárt hőst...mi a köv lépés?

thx
Szedd össze a könnycseppeket.
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

de nincs semmi a jég környékén, a jeget nem tudom megtörni...egy kicsit pontosítanál, h hol találom megköszönném
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

megint én..:) vki pls...egyszerűen nem találom a "Dagon szentély" küldetésben a tavi barlang bejáratát, a térképen jelzi a barlangot, de körbejártam(úsztam) a tavat, de semmi...

thx
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

cris írta:megint én..:) vki pls...egyszerűen nem találom a "Dagon szentély" küldetésben a tavi barlang bejáratát, a térképen jelzi a barlangot, de körbejártam(úsztam) a tavat, de semmi...

thx
Ha jól emlékszem, akkor a tónál fel kell menni egy kisebb dombra, nézz szét körültötte, vagy használd a térképet.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

cris írta:de nincs semmi a jég környékén, a jeget nem tudom megtörni...egy kicsit pontosítanál, h hol találom megköszönném
Kicsi, apró kékes-fehér színű csepp alakú képződményeket kell keresgélni. (5 db-ot)
Ha megvan az első, akkor nem lesz baj a többivel.
Talán a legkönnyebb a két jégszobron lévő... hajrá!:D
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

KÖSZÖNTEM A SEGÍTSÉGEKET..:)
Liberty_Prime

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Liberty_Prime »

Jóestét kívánok mindenkinek.

Egy kis segítséget kérnék.
A Birodalmi Légiós beépülővel kapcsolatban.
Reman Kardja megszerzésénél, pontosítva után. A kard meglett a toronyban.
( Akinek nem sikerült megtalálni. Bementek, mindenki egymásnak esik, te bemész a mágus toronyba, ott mikor bent vagy kimész a másik oldalára, jobb ajtón keresztül, itt végig az úton amíg meg nem látod jobbra a falban a nagy őrtornyot. Oda be, fel az emeletre, kiállító vitrin, és ott van benne. )

Nos, ez után az jön hogy menjünk vissza a Börtön negyedbe, de adjuk el a palotában. Na már most. A palotában hiába lóbálom az emberek szemébe. Már fizetnék is hogy valaki elvegye, senkinek nem kell ez a vacak. A Börtön negyedben meg jó hogy nem röhögnek képen mert meg akarok tőle szabadulni. Nos, tehát..

Mit is kell innentől csinálni vele?

Évek óta játszom a játékkal. De eddig soha nem volt ilyen gondom. :D Viszont nagyon kellemetlen. :D Ha esetleg valaki segítene, nagyon hálás lennék. Cserébe én is segítek amiben tudok. Sok Küldit ismerek, bár a mellék küldiket nem mind, de a módokból mondjuk jó párat igen. Hát meg egyéb más dolgokban. Nagy Oblivion fan vagyok, szóval amiben tudok abban viszonoznám hálából. :)
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

sziasztok!
" Az erkölcsös vér rendje" küldetésben, nem tudok tovább haladni... Bemegyek a "vádolt" vámpír házába, de sehol nem találok nyomokat a tartózkodási helyéről. szekrényeket, ládákat már átnéztem. Vki pls...
thx
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

cris írta:sziasztok!
" Az erkölcsös vér rendje" küldetésben, nem tudok tovább haladni... Bemegyek a "vádolt" vámpír házába, de sehol nem találok nyomokat a tartózkodási helyéről. szekrényeket, ládákat már átnéztem. Vki pls...
thx
Egy szerelmes levelet kell keresned, amit az asztalon fogsz találni. Ezt elolvasva megkapod a fiatal ember nyári lakának a helyét.
cris
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. dec. 18., kedd 12:02

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cris »

KÖSZÖNTEM..:)
klau

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: klau »

elakadtam egy mágus céh küldetésnél
el kell menni egy romhoz és segíteni kinyitni egy ajtót
4 varázslat kell hozzá az elsővel és a másodikkal nincs is gond
de nem tudom, hogy melyik a 3. és a 4.
varázslat csökkentő és növelő kell de hiába próbálom nem múködik
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

klau írta:elakadtam egy mágus céh küldetésnél
el kell menni egy romhoz és segíteni kinyitni egy ajtót
4 varázslat kell hozzá az elsővel és a másodikkal nincs is gond
de nem tudom, hogy melyik a 3. és a 4.
varázslat csökkentő és növelő kell de hiába próbálom nem múködik
Az UESP szerint ez a helyes sorrend:

From Fire, Life (Fire Damage)
Frost Damage
Magicka Darkens or Magicka Wanes (Damage Magicka)
Magicka Shines or Magicka Waxes (Fortify Magicka)

Úgy emlékszem a szükséges tekercsek a közeli ládában lesznek (csak figyelj arra, hogy melyik lövedék és melyik érintéssel működő).
Liberty_Prime

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Liberty_Prime »

Jó estét és Boldog Új évet Mindenkinek!
Előzőleg feltett kérdésemre még nem kaptam választ, így gondoltam felteszem, újfent.

" Egy kis segítséget kérnék.
A Birodalmi Légiós beépülővel kapcsolatban.
Reman Kardja megszerzésénél, pontosítva után. A kard meglett a toronyban.
( Akinek nem sikerült megtalálni. Bementek, mindenki egymásnak esik, te bemész a mágus toronyba, ott mikor bent vagy kimész a másik oldalára, jobb ajtón keresztül, itt végig az úton amíg meg nem látod jobbra a falban a nagy őrtornyot. Oda be, fel az emeletre, kiállító vitrin, és ott van benne. )

Nos, ez után az jön hogy menjünk vissza a Börtön negyedbe, de adjuk el a palotában. Na már most. A palotában hiába lóbálom az emberek szemébe. Már fizetnék is hogy valaki elvegye, senkinek nem kell ez a vacak. A Börtön negyedben meg jó hogy nem röhögnek képen mert meg akarok tőle szabadulni. Nos, tehát..

Mit is kell innentől csinálni vele? "
zsukazs

segítség

Hozzászólás Szerző: zsukazs »

Harcosok céhe küldetés.
Egy ellopott követ kell keresni, a rablók meghaltak egy kivétellel
bejelölt egy romot , hogy oda menjek bementem lecsaptam az
ellenfeleket, de nem nyilik az ajtó hiába lépek rá a nyitókőre
NoObSzajBoT

Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: NoObSzajBoT »

Csumi all!
Elővettem újra az obliviont, belepakoltam pár modot/plugint amit innen töltöttem le, és a következő küldetésben akadtam el!
A birodalmi légióhoz csatlakozva van egy küldi, hogy egy vámpír őrt kell letartóztatnom (elolvastam a parancsokat, oda menetem ahova kell elvileg, de nem találom meg az őrt)
körberohangáltam ez egész negyedet éjjel is nappal is.. és az őrszobákban is nagy semmi...
valaki tudja hogy kell előkeríteni a tag vámpírt pls szóljon !TES 4 ever !
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Kiszabadítottam a Tisztelt Fordító Csapatot a gonosz lidérc fogságából, majd meg is köszöntétek:)
Azonban semmi sem történt azután. 3-an az emeleten áltok, 2-es az alagsorban, SzőtsÁki meg hol itt, hol ott bukkan fel. Hiába szólok hozzátok a duma ugyanaz.
Akkor most ennyi volt, mint pl. Az Aréna?
Egyszerűen nem rakja át, vagy van még valami?
A lidérckövek mire valóak?

Előre is köszönöm!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Kiszabadítottam a Tisztelt Fordító Csapatot a gonosz lidérc fogságából, majd meg is köszöntétek:)
Azonban semmi sem történt azután. 3-an az emeleten áltok, 2-es az alagsorban, SzőtsÁki meg hol itt, hol ott bukkan fel. Hiába szólok hozzátok a duma ugyanaz.
Akkor most ennyi volt, mint pl. Az Aréna?
Egyszerűen nem rakja át, vagy van még valami?
A lidérckövek mire valóak?

Előre is köszönöm!
A lidérckövek egy kirakós játék részei, ha valaki nem akarna megküzdeni a lidérccel. Tényleg senki sem mondja, hogy miért nem akar fordítani? Mert lenne még pár elintézni való feladat... :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Kiszabadítottam a Tisztelt Fordító Csapatot a gonosz lidérc fogságából, majd meg is köszöntétek:)
Azonban semmi sem történt azután. 3-an az emeleten áltok, 2-es az alagsorban, SzőtsÁki meg hol itt, hol ott bukkan fel. Hiába szólok hozzátok a duma ugyanaz.
Akkor most ennyi volt, mint pl. Az Aréna?
Egyszerűen nem rakja át, vagy van még valami?
A lidérckövek mire valóak?

Előre is köszönöm!
A lidérckövek egy kirakós játék részei, ha valaki nem akarna megküzdeni a lidérccel. Tényleg senki sem mondja, hogy miért nem akar fordítani? Mert lenne még pár elintézni való feladat... :)
De, most már jó.
Lidérckő: Istenek Elveszett Paplovagja full páncél+Aranyparázs kombó 44-es szinten közepes fokozaton gyerekjáték:D
Igen, az volt a baj, hogy kellett várni, míg mindenki hazatért, és röviddel utánna már be is adta.
Ha jól emlékszem, akkor a következőket oldottam meg eddig:
- erdőjárás
-pia
-írószerszámok
-Oszkár fordítása
No meg téged kellett noszogatni egy kicsit. Van még egy olyan rész, hogy meg kellenne téged szabadítanom a Reszkető Szigeteki Őrülettől, gondolom ehhez kelleni fog az Ákos könyve, no meg be kell lépni a kapun - utóbbit későbbre hagyom...
Kihagytam valamit?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rég volt, nem emlékszem. De az biztos, hogy magamnak jó hosszadalmas feltételeket adtam.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Kis segítséget szeretnék kérni HOD ügyben.
A harmadik pálya elejé járok, azaz kijöttem a templomból (használtam a kis fehér király szobriot), majd mentem Inarhoz, mondta keressem fel másnap.
Pihentem, rémálmom volt. Visszamentem hozzá, ő elirányított a brumai kastélyba, beszéltem a szőke hajú elffel, majd eltűnt, aztán Kattal, és Dublinnal.
Utánna elmentem Dragon Peak-re, ott megszereztem a sárkányos szobrot. (Mert ide irányított a piros nyíl. Végigjátszásban ez a rész később van, no meg lennie kellett volna egy másik rémálomnak is.)
Tehát most ott járok, hogy Katnak egy kis figyelemelterelésre lenne szüksége.
Végigjátszás szerint ezt Dublinnak kellene tennie, mert miután beszélek vele, ő elrohan, Kat varázslatával pedig kinyitom a kis dobozt.
Viszont hiába beszélek Dublinnal, csak annyit tesz a végére, hogy szóljak neki, ha van ötletem.

Akkor most mit tegyek?

Köszönöm!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Még egy kis segítséget szeretnék kérni - ezúttal Birodalmi Légió ügyben.
A küldetés (igazságra szomjazva) szerint az egyik őr egy vámpír.
Az Arborétumban kell járőröznöm hajnali kettő és kilenc között hogy lefülejem.
Hiába tettem többször is, semmi.
Help....

Köszönöm
NoObSzajBoT

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: NoObSzajBoT »

Én se tudom ezt a birodalmi légiós küldit megcsinálni...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

NoObSzajBoT írta:Én se tudom ezt a birodalmi légiós küldit megcsinálni...
Akkor már ketten vagyunk :D
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Megcsináltam az Igaszágra szomjazva küldetést, jól figyeljetek:

Ha minden igaz nektek is be van jelölve a térképen az arborétumban a délkeleti örtorony 2.emelete.
Ott kell várni a vámpirt és amikor eljön várni kell mig elkezd varázsolni,másképpen ugysem tudod ki az mert nincs jelölve.
Menny közel hozzá nagyon közel ,és amikor már ott vagy mellette várj pár másodpercet és ki irja hogy megvan a vámpir meg kell probálnom letartoztatni, és ekkor már le lehet tartoztatni.(nekem börtönbe ment és nem szegült ellen)(én is sokat szarakodtam vele mig rájöttem).
Még valami gondolom ti is észrevettétek hogy ha az egeret az egyik karaktere viszitek akkor ilyen kör jelenik meg(egy fej,és a szájábol pár vonal)(ez jelenti azt hogy beszélni akarsz vele).Na ez a vámpiros örnél ez az ikon egy korona.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

faricsi írta:Megcsináltam az Igaszágra szomjazva küldetést, jól figyeljetek:

Ha minden igaz nektek is be van jelölve a térképen az arborétumban a délkeleti örtorony 2.emelete.
Ott kell várni a vámpirt és amikor eljön várni kell mig elkezd varázsolni,másképpen ugysem tudod ki az mert nincs jelölve.
Menny közel hozzá nagyon közel ,és amikor már ott vagy mellette várj pár másodpercet és ki irja hogy megvan a vámpir meg kell probálnom letartoztatni, és ekkor már le lehet tartoztatni.(nekem börtönbe ment és nem szegült ellen)(én is sokat szarakodtam vele mig rájöttem).
Még valami gondolom ti is észrevettétek hogy ha az egeret az egyik karaktere viszitek akkor ilyen kör jelenik meg(egy fej,és a szájábol pár vonal)(ez jelenti azt hogy beszélni akarsz vele).Na ez a vámpiros örnél ez az ikon egy korona.
Köszi, odáig megvolt, hogy varázsolt a csávó. csak nekem akkor nem jelzett ki semmit. Tovább fogok próbálkozni!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Egy újrakezdéssel sikerült megoldani a Heart of the Dead problémámat, annyi volt a bibi valószínűleg, hogy felcserélte a szobrok megszerzését.
Egyébként egy nagyon jó kiegészítő, az egyik legjobb, ha nem a legjobb, amivel találkoztam. Azt azért sajnáltam, hogy nem magyarul ment nekem, de többnyire megértettem miről volt szó éppen.
Remélem a Skyrimhoz is lesz hasonló színvonalú...

Spoiler: Inar árulása azért egyértelmű volt.
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Segitséget kérnék a birodalmi beépülöhöz.
A küldi neve:Egy jo kis csetepaté.
Nálam van reman cyrodiil kardja és nem tudom hova kell leadni?
(vagy ez is olyan küldi hogy majd folytatodik magátol amikor a megfelelö másik küldetést megcsináltam?)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

faricsi írta:Segitséget kérnék a birodalmi beépülöhöz.
A küldi neve:Egy jo kis csetepaté.
Nálam van reman cyrodiil kardja és nem tudom hova kell leadni?
(vagy ez is olyan küldi hogy majd folytatodik magátol amikor a megfelelö másik küldetést megcsináltam?)
Jó kérdés, én pont most keresem azt a kardot :D
Mondjuk remélem, hogy nem kell hozzá a Mágusok Céhe ajánlásokat megcsinálnom, csakhogy a túloldalra is eljuthassak...
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Dr Lecter írta:
faricsi írta:Segitséget kérnék a birodalmi beépülöhöz.
A küldi neve:Egy jo kis csetepaté.
Nálam van reman cyrodiil kardja és nem tudom hova kell leadni?
(vagy ez is olyan küldi hogy majd folytatodik magátol amikor a megfelelö másik küldetést megcsináltam?)
Jó kérdés, én pont most keresem azt a kardot :D
Mondjuk remélem, hogy nem kell hozzá a Mágusok Céhe ajánlásokat megcsinálnom, csakhogy a túloldalra is eljuthassak...
A misztikus egyetemen hátso részén a birodalmi örtorony 2.emeletén lévö vitrinben van.
De aztán nem tudom hová kell vinni.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Jó kérdés, én pont most keresem azt a kardot :D
Mondjuk remélem, hogy nem kell hozzá a Mágusok Céhe ajánlásokat megcsinálnom, csakhogy a túloldalra is eljuthassak...

A misztikus egyetemen hátso részén a birodalmi örtorony 2.emeletén lévö vitrinben van.
De aztán nem tudom hová kell vinni.
Hoppá, ott nem kerestem, azt hittem, hogy az egyetemen van.
Próbáld meg vagy a főnöködet, vagy Ocato kancellárt. De ez csak tipp.
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Dr Lecter írta: A misztikus egyetemen hátso részén a birodalmi örtorony 2.emeletén lévö vitrinben van.
De aztán nem tudom hová kell vinni.

Hoppá, ott nem kerestem, azt hittem, hogy az egyetemen van.
Próbáld meg vagy a főnöködet, vagy Ocato kancellárt. De ez csak tipp.
Ocato kancelár mindig azt mondja hogy tul elfoglalt,ezér szerintem azt amikor elörébb jüttünk a föküldibe aszem ugy is küldibe fog ütközni beszélni vele és ekkor oda lehet adni a kardot ,de ez csak egy feltvés.

(Valakinek sikerült megcsinálnia a birodalmi beépülös Átlépni a vonalat küldetést amit micas hile ad nekünk?
És ha igen hogy?)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

faricsi írta: Ocato kancelár mindig azt mondja hogy tul elfoglalt,ezér szerintem azt amikor elörébb jüttünk a föküldibe aszem ugy is küldibe fog ütközni beszélni vele és ekkor oda lehet adni a kardot ,de ez csak egy feltvés.

(Valakinek sikerült megcsinálnia a birodalmi beépülös Átlépni a vonalat küldetést amit micas hile ad nekünk?
És ha igen hogy?)
Elég genyó munka, hogy ilyen ütközések lehetnek benne.
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Elég genyó munka, hogy ilyen ütközések lehetnek benne.
Nem biztos ,de addig is amig nem kapunk segitséget hogy hogyan vigyük tovább, addig tovább viszem a föküldit hátha igazam lesz.(vagy nem)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt megtudná nekem valaki mondani, hogy a Kilenc Lovagjaiban lévő Zarándoklatnál mennyi hírnevemnek kellene lennie, hogy méltónak találtassak az úti szentélyeknél? (58-am van most, 0 hírhedtséggel.)

Köszönöm
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta: Elég genyó munka, hogy ilyen ütközések lehetnek benne.
Sajnos igen. Elég sok hibát kijavítottam benne, azután rájöttem, hogy gyakorlatilag újra kellene írni az egészet.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Azt megtudná nekem valaki mondani, hogy a Kilenc Lovagjaiban lévő Zarándoklatnál mennyi hírnevemnek kellene lennie, hogy méltónak találtassak az úti szentélyeknél? (58-am van most, 0 hírhedtséggel.)

Köszönöm
Elméletileg a kiegészítő variálja az oltárokat, így 0 hírhedtséggel, akár mikor aktiválhatod őket (nem igényel fame pontokat). Elméletileg...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

faricsi írta:
Elég genyó munka, hogy ilyen ütközések lehetnek benne.
Nem biztos ,de addig is amig nem kapunk segitséget hogy hogyan vigyük tovább, addig tovább viszem a föküldit hátha igazam lesz.(vagy nem)
Elvittem addig, hogy Brumának segítséget kell kérnem.
Sajnos semmi eredmény nem született a kard ügyében, max. annyi, hogy beszélhettem a kancellárral.
Tartok tőle, hogyha végig is vinném a főszálat, akkor se változna semmi :cry:
Gondoltam, hogy beteszem a Börtön asztalába, ahová korábban azt a feljegyzést is kellett, de mivel ez egy küldetéstárgy, nem dobhatom el!

Így tehát én is segítséget kérnék az ügyben, hogy miután megszereztük Reman Cyrodiil Kardját, mi tévőek legyünk???
Esetleg vonuljunk nyugdíjba?

Köszönöm
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

faricsi írta:
Dr Lecter írta: A misztikus egyetemen hátso részén a birodalmi örtorony 2.emeletén lévö vitrinben van.
De aztán nem tudom hová kell vinni.

Hoppá, ott nem kerestem, azt hittem, hogy az egyetemen van.
Próbáld meg vagy a főnöködet, vagy Ocato kancellárt. De ez csak tipp.
Ocato kancelár mindig azt mondja hogy tul elfoglalt,ezér szerintem azt amikor elörébb jüttünk a föküldibe aszem ugy is küldibe fog ütközni beszélni vele és ekkor oda lehet adni a kardot ,de ez csak egy feltvés.

(Valakinek sikerült megcsinálnia a birodalmi beépülös Átlépni a vonalat küldetést amit micas hile ad nekünk?
És ha igen hogy?)
Ha minden igaz, akkor az Átlépni a vonalat a rabszolgafelszabadítós küldetés.
Korábban már legyilkoltam ott mindenkit, hiszen jó kis tárgyakat szerezhettünk tőlük:D
Ezért mikor odamentem, automatikusan kiírta, hogy kiszabadítottam őket, mehetek vissza a jutalmamért.
faricsi

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: faricsi »

Ha minden igaz, akkor az Átlépni a vonalat a rabszolgafelszabadítós küldetés.
Korábban már legyilkoltam ott mindenkit, hiszen jó kis tárgyakat szerezhettünk tőlük:D
Ezért mikor odamentem, automatikusan kiírta, hogy kiszabadítottam őket, mehetek vissza a jutalmamért.[/quote]

Neked a tábornál voltak az ellenségek?
Mert nekem csak a rabszolgák voltak ott.(lehet hogy nekem bugos)
Válasz küldése