Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
rolando95

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: rolando95 »

csáó
9es szintű vagyok épp és elakadtam. npstöl kaptam ezt: invitation to elenwen's reception Mit kezdjek vele, mi a kövi lépés ?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

rolando95 írta:csáó
9es szintű vagyok épp és elakadtam. npstöl kaptam ezt: invitation to elenwen's reception Mit kezdjek vele, mi a kövi lépés ?
Ez biztos Oblivionnal kapcsolatos kérdés? A név inkább a Skyrimből cseng ismerősen.
Illetve, ha egy kicsivel több infót adnál, akkor nagyon szívesen utána járok neked a dolgoknak.
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Sziasztok! Feltettem A Halott Szíve anyagot. Magyarosítottam is. Elindultam az első küldire, a barlanghoz, de ott egy szép nagy sárga csillag felkiáltó jellel a közepében várt. Mit rontottam el ?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

mesh vagy textura hiányzik
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

A magyarosítás anyagából?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

pasztva írta:A magyarosítás anyagából?
A beépülőből.
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Bocsi! Leírnád, hogy hogyan kell telepíteni? Előre is kössz!
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

pasztva írta:Bocsi! Leírnád, hogy hogyan kell telepíteni? Előre is kössz!
Csak be kell másolni mindent a Data Files mappába.
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Ne haragudj, de nem értem. Az eredeti, az telepítő .exe fájl-al van. Nem tudok bele "nyúlni", mert magától telepíti a plugint.
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Na, a sárga csillagokat megoldottam. Most már csak azt kellene, hogy a magyarosítás után a paliknak újra legyen hangjuk, és beszéd feliratok ne olyan gyorsan menjenek el. Ja, meg a tekercsek is magyarul legyenek. Ebben kérem a segítségeteket!
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

A mód készítője írja is, hogy nincs mindenkinek hangja, így ez már "megoldva", a lassú feliratozást meg ha jól tudom be lehet állítani a menüben.
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Légyszi abban segíts, hogy hogyan tudom magyarra állítani a tekercseket! Köszi. Nagyon köszönöm a segítségedet! Ja, a felíratokak dunsztom nincs, hogy hol lehet állítani.
Suci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. ápr. 27., pén. 17:13

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Suci »

hali Vahtacen titkánál elakadtam/: varázserő károsító varázslatom már van de helyreállítót hol találok??? vki help!):
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Suci írta:hali Vahtacen titkánál elakadtam/: varázserő károsító varázslatom már van de helyreállítót hol találok??? vki help!):
Kicsit nehéz volt kideríteni, hogy mi a baj, de azt hiszem tudom.

Ha jól sejtem a kutatási területen szeretnéd a mágikus biztonsági rendszert feltörni (mágusok céhe küldetés).
Ehhez pedig kelleni fog egy fortify magicka típusú spell.
Ilyet a következő személyektől tudsz tanulni:
Marc Gulitte - az Anvili mágus céhben
Edgar Vautrine - Birodalmi Főváros, Kereskedő Negyed
Raminus Polus - Birodalmi Főváros, Arcane University (nem tudom minek fordították)
Ungarion - Bravil (saját boltja van)

A főprobléma pedig az lesz, hogy ezt a varázslatot valami táblára (?) kell lőni. A fenti kereskedők pedig, csak olyat adnak el, amit magadon tudsz használni. Ezért az egyetemen át kell alakítanod a megvett varázslatot, úgy hogy célpontra lehessen lőni.

De mondok neked ennél is egyszerűbbet. Emlékeim szerint a küldetés elején említve volt, hogy lent valamelyik ládában már be vannak készítve a szükséges varázsaltok tekercsei. Ha azok meg vannak, akkor meg tudod magadnak spórolni a strapát.
Csaba57
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. feb. 9., hétf. 7:54

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Csaba57 »

Az én emlékeim szerint az "egyszerűbb" jó megoldás. Az egyik varázslat érintéssel működik. Ezért közel kell a liftező oszlopokhoz menni. Először mentés aztán gyakorlás. Sok sikert!
Raimf

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Raimf »

a Birodalmi Légió beépülővel gondom lenne. A második küldetésnél járok, ahol egy Trell nevű bűnözőt kellene elkapnom, de nem jelzi a térkép, hogy hol van, pedig a vízváros negyedben kellene lennie, de nem találom sehol... a házakat is mindd megnéztem !
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Raimf írta:a Birodalmi Légió beépülővel gondom lenne. A második küldetésnél járok, ahol egy Trell nevű bűnözőt kellene elkapnom, de nem jelzi a térkép, hogy hol van, pedig a vízváros negyedben kellene lennie, de nem találom sehol... a házakat is mindd megnéztem !
Ha végképp elakadtál, a Construction Set segítségével tudod megnézni a szereplők/tárgyak elhelyezkedését. CS-en belül megnyitod a modot amiben Trell szerepel, azután név szerint rákeresel az NPC-k között. Ha megvan, jobb klikk rá, azután "Use Info" opció. Kiírja, hol találod a játékban. Nagyon minimális angol tudással, sima logikával kb. 10 percen belül meg lehet találni. Ha már ismered a CS-t, akkor 2 perc.
Raimhol

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Raimhol »

Nah megtaláltam, most valamilyen Truley miatt akadtam el, aki miatt sittrevágtak, 1 órája keresem, de sehol nem találom ! pedig elvielg a mágusok céhe körül kell lenie a birodalmi városban... egy erdei elf ! kódot hogy hazsnáljam, nem teljesen értem amit írtál, én nem értek az ilyesmihez... megnyomom a 0-át és beírom amit mondtál, vagy mi?
Raimhol

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Raimhol »

Tuller a neve, bocsi, félreírtam...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Raimhol írta:Nah megtaláltam, most valamilyen Truley miatt akadtam el, aki miatt sittrevágtak, 1 órája keresem, de sehol nem találom ! pedig elvielg a mágusok céhe körül kell lenie a birodalmi városban... egy erdei elf ! kódot hogy hazsnáljam, nem teljesen értem amit írtál, én nem értek az ilyesmihez... megnyomom a 0-át és beírom amit mondtál, vagy mi?
Nem, a Constuction Set egy külön program, modok készítéséhez.
Raimhol

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Raimhol »

De én ezekhez nem értek, most hogy keressem meg a Tuller nevű erdei elfet? már nagyon idegesítő, nem akarok ezzel az egy küldivel sz..kodni... Aki tudja merre találom, vagy esetleg van valami kód, amivel kész ez a küldi, az megírhatná...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Raimhol írta:De én ezekhez nem értek, most hogy keressem meg a Tuller nevű erdei elfet? már nagyon idegesítő, nem akarok ezzel az egy küldivel sz..kodni... Aki tudja merre találom, vagy esetleg van valami kód, amivel kész ez a küldi, az megírhatná...
Letöltöttem innen a Morrohunról a modot amiben elakadtál, hogy megkeressem ezt a Tuller nevű jószágot. Ilyet nem találtam, csak egy Trell nevezetű High Elf van, aki Fantom néven szerepel magában a játékban. A Mágusok Céhénél áll, a nagy torony bejárata előtt. A képen szép libatrágya színnel jelöltem be. Ezen kívül már nincs tippem, ez az egyetlen karakter akire nagyjából illik a leírásod.
Csatolmányok
trell.png
Raimhol

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Raimhol »

Köszi, de Tuller nevű kellene, bőrtönbe juttatott, mert hamisított a bőrtönnaplóba dolgokat, és a bőrtönből ki is kelett szöknöm, felvenni a cuccaimat, és megkeresnem őt, de körbejártam már mindent pedig! :S Akit írtál, az talán a második küldiben volt, aki elakarta lopni a wikylend vagy milyen követ !
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Raimhol írta:Köszi, de Tuller nevű kellene, bőrtönbe juttatott, mert hamisított a bőrtönnaplóba dolgokat, és a bőrtönből ki is kelett szöknöm, felvenni a cuccaimat, és megkeresnem őt, de körbejártam már mindent pedig! :S Akit írtál, az talán a második küldiben volt, aki elakarta lopni a wikylend vagy milyen követ !
Akkor sajnos eddig tartottak a szuperképességeim. Az biztos, hogy Tuller nevű karakter nem találtam a modban. Ha megoldódik a dolog, írd majd meg, mert már engem is bosszant.:)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

A birodalmi légióban biztos emlékszel arra, amikor börtönbe kerülsz, és ki kell szökni (ami nem nehéz, mert az őröket nem érdekelni ) aztán a bizonyítékos ládából a cuccaidat elő kell szedni, és a börtönőr előtt van egy napló, amit ha elolvasol, megjelenik a küldetés ilyesmi üzenettel "felültetett inma Tuller, ez az erdei elf, ls elkell intéznem a kis mocskot" valami ilyesmit ír... és olvasható a naplóban, hogy a mágikus céh környékén mászkál ! Guard08 egyébként a küldi skript kódja ! nekem az is jó lenne, ha van olyan kód, amivel úgy lesz meg ez az egy küldi, hogy megkapom a jutalmat is érte ! Szóval nem értem már...
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Megoldódott a dolog! :D nem is akartam már küldizni, erre megjelent a csávó a birodalmi mágusok céhében, és lekelett gyilkoltatnom, mivel én nem ölhettem meg, mivel a mágusok céhében volt, és kirúgtak volna érte ! :D de a birodalmi katonáim kinyírták nekem ! :D Ja lenne egy kérdésem, a sötét testvériségben ugye én lettem a főnök, de ha kinyírok egy tagot, fog jönni helyette új? csak mert van két sötét testvériségi tag, aki alám van ugye beosztva, de ha véletlenül meghalnának, akkor jön majd új?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol írta:Megoldódott a dolog! :D nem is akartam már küldizni, erre megjelent a csávó a birodalmi mágusok céhében, és lekelett gyilkoltatnom, mivel én nem ölhettem meg, mivel a mágusok céhében volt, és kirúgtak volna érte ! :D de a birodalmi katonáim kinyírták nekem ! :D Ja lenne egy kérdésem, a sötét testvériségben ugye én lettem a főnök, de ha kinyírok egy tagot, fog jönni helyette új? csak mert van két sötét testvériségi tag, aki alám van ugye beosztva, de ha véletlenül meghalnának, akkor jön majd új?
Igen; egy hét alatt beszerveznek egy másik újoncot a helyére.
Jó szórakozást! ;)
Jósors Jack

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jósors Jack »

Sziasztok!
A daedra vére küldiben azokat a lidércfényeket hogy lehet kinyírni?
Bármit csinálok vele mire visszatöltődik a varázserőm, neki visszatöltődik az élete, így lehetetlen legyakni, nincs valami ötletetek?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Csak mágikus fegyver sebzi őket.
A te problémád az, hogy ezek a lények tőled szívnak el életerőt! Ezért próbálj távol lenni tőlük, vagy nagyon gyorsan végezni velük.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Ezüst vagy daedra fegyverek is sebzik őket, meg az összes többi olyan lényt, akiket hiába csapkodsz egyszerű fegyverekkel.
Jósors Jack

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jósors Jack »

Köszönet!
Mágusbottal egy pillanat alatt kivégeztem egyet :)
osop

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: osop »

Sziasztok a biradalmi légios küldetésben akadtam el. Anál a résznél ahol egy kardot kelet megszerezni a légionak a mágusoktol megvan a kard és azt irja térjek visza a börtön negyedbe viszamegyek de senki nem mond semmit mit kelene csinálnom a kardal ha valaki tud kérem segitsen benne :)
Ooblivionboy

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ooblivionboy »

Jó napot! Elakadtam, nem küldetésben de fontos! Szóval ha egy tárgyat el akarok dobni, eldobom és össze-vissza esik! Hogy tudnám a dolgokat ugy elhelyezni (pl a Bravil-i házamban) hogy "normálisan" nézzenek ki? Szóval a tárgyakat hogy tudom a nekem tetsző módon elhelyezni?? :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ooblivionboy írta:Jó napot! Elakadtam, nem küldetésben de fontos! Szóval ha egy tárgyat el akarok dobni, eldobom és össze-vissza esik! Hogy tudnám a dolgokat ugy elhelyezni (pl a Bravil-i házamban) hogy "normálisan" nézzenek ki? Szóval a tárgyakat hogy tudom a nekem tetsző módon elhelyezni?? :D
Rátenyerelsz az enterre, és igyekszel úgy mozgatni a tárgyat, hogy jól álljon.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Ooblivionboy írta:Jó napot! Elakadtam, nem küldetésben de fontos! Szóval ha egy tárgyat el akarok dobni, eldobom és össze-vissza esik! Hogy tudnám a dolgokat ugy elhelyezni (pl a Bravil-i házamban) hogy "normálisan" nézzenek ki? Szóval a tárgyakat hogy tudom a nekem tetsző módon elhelyezni?? :D
Az idióta fizikai engine miatt ez lehetetlen! Én személy szerint csak az erre létrehozott Decorator moddal tudtam megoldani.
http://oblivion.nexusmods.com/mods/6021

15 perc alatt beletanul az ember és komplett kastélyokat tud kirittyenteni vele!
Looori

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Looori »

Sziasztok!

A Reszkető-szigeteket járom be. A fő küldetés már rég a hátam mögött.
Nos, Xirethard-on keresztül bejutottam egy "Magánkert"-be, ahonnan még 3 ajtó nyílik, az egyik a hercegnői lakosztály, a másik kettő Depresszia házába vezet. Kijárat sehol sincs, mivel a hercegnői lakosztályból nincs kiút, a Depresszia házába vezető két ajtóhoz pedig kulcs kell, ami nekem meg nincs. Amerről jöttem arra nincs visszaút, habár a térkép jelez egy ajtót, de ott egy szobor van.... Érdekes...
Szóval zsákutca... Merre hát?
Segítsetek hogy tudok kijutni/továbbmenni....
Köszönöm előre is!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Looori írta:Sziasztok!

A Reszkető-szigeteket járom be. A fő küldetés már rég a hátam mögött.
Nos, Xirethard-on keresztül bejutottam egy "Magánkert"-be, ahonnan még 3 ajtó nyílik, az egyik a hercegnői lakosztály, a másik kettő Depresszia házába vezet. Kijárat sehol sincs, mivel a hercegnői lakosztályból nincs kiút, a Depresszia házába vezető két ajtóhoz pedig kulcs kell, ami nekem meg nincs. Amerről jöttem arra nincs visszaút, habár a térkép jelez egy ajtót, de ott egy szobor van.... Érdekes...
Szóval zsákutca... Merre hát?
Segítsetek hogy tudok kijutni/továbbmenni....
Köszönöm előre is!
Ha jól emlékszem a szobor mögött tényleg van egy ajtó! Ha aktiválod a szobrot valószínűleg ki fog nyílni.
Looori

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Looori »

Dr.UnGrammar írta:
Looori írta:Sziasztok!

A Reszkető-szigeteket járom be. A fő küldetés már rég a hátam mögött.
Nos, Xirethard-on keresztül bejutottam egy "Magánkert"-be, ahonnan még 3 ajtó nyílik, az egyik a hercegnői lakosztály, a másik kettő Depresszia házába vezet. Kijárat sehol sincs, mivel a hercegnői lakosztályból nincs kiút, a Depresszia házába vezető két ajtóhoz pedig kulcs kell, ami nekem meg nincs. Amerről jöttem arra nincs visszaút, habár a térkép jelez egy ajtót, de ott egy szobor van.... Érdekes...
Szóval zsákutca... Merre hát?
Segítsetek hogy tudok kijutni/továbbmenni....
Köszönöm előre is!
Ha jól emlékszem a szobor mögött tényleg van egy ajtó! Ha aktiválod a szobrot valószínűleg ki fog nyílni.
Valóban! Mintha mozgatható lenne a szobor, de sajna nem megy, beragadtam...
Azért köszönöm a választ!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Looori írta: Valóban! Mintha mozgatható lenne a szobor, de sajna nem megy, beragadtam...
Azért köszönöm a választ!
Hmmm... a Ritual of Dementia küldetésnél jutottál be? Akkor elvileg a szobor kapcsolóként kell hogy működjön, miután megtaláltad a hamis holttestet a grófnő lakosztályában. Ezt a mozgathatónak tűnik dolgot nem nagyon értettem a hozzászólásodban. Ne mozgasd, hanem aktiváld mintha tárgyat vennél fel.

Ha minden kötél szakad, akkor állj az egyik zárt ajtó elé, nyisd meg a konzolt és kattints a zárt ajtóra, hogy megjelenjen az ID száma. Utána gépeld be, hogy unlock, és az ajtó nyitva lesz.
Looori

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Looori »

Dr.UnGrammar írta:
Looori írta: Valóban! Mintha mozgatható lenne a szobor, de sajna nem megy, beragadtam...
Azért köszönöm a választ!
Hmmm... a Ritual of Dementia küldetésnél jutottál be? Akkor elvileg a szobor kapcsolóként kell hogy működjön, miután megtaláltad a hamis holttestet a grófnő lakosztályában. Ezt a mozgathatónak tűnik dolgot nem nagyon értettem a hozzászólásodban. Ne mozgasd, hanem aktiváld mintha tárgyat vennél fel.

Ha minden kötél szakad, akkor állj az egyik zárt ajtó elé, nyisd meg a konzolt és kattints a zárt ajtóra, hogy megjelenjen az ID száma. Utána gépeld be, hogy unlock, és az ajtó nyitva lesz.
Ez az "unlock" bevállt, baró!
-
Nem, nem a Ritual of Demetia küldetésnél jutottam be. Pár hónapja már tolom ezt a kiegészítőt, így fogalmam sincs, melyik küldetés van meg és melyik nincs. Amit tudtam végigvittem, a fő-szálat is, most épp felfedezem a szigetet. Xirethard-on keresztül jutottam be, s kifelé már nem ment. A szobort hiába aktiváltam, nem mozdult. Így jött az "unlock".
Apróság, de azért köszönöm!
Ooblivionboy

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ooblivionboy »

Jó napot, elakadtam :/ letöltöttem a Birodalmi Légió kiegészítőt, és az egyik küldetésnél, ahol a Misztikus Egyetemen összecsapnak a csatamágusok és a birodalmi katonák, meg kell keresnem Reman karját, de sehol nem találom :/Aki tudja hogy hol van legyenszives segítsen :/
Ron

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron »

Szia.Menj ki mágusok épületéből hátsó ajtón,le a lépcsőn és egyik faajtó őrtorony bejárata.
Ne foglalkozz azzal hogy piros az ikon rajta nyitva lesz spuriz fel második emeletre ott van egy tárolóba.
Ne állj le verekedni az ott lévőkkel csak szövegelnek.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

helló mindenkinek! lenne egy kis gondom :) a Reszkető szigeten adják azt a küldetést, hogy szerezek meg 3 dolgot..kettő megvan..a harmadik neve: Széthúzó amulett..a hely megvan(Milchar Csevegő csarnoka) de nem tudom megszerezni..ehhez kérnek egy kis segítséget :)

update: megoldva...
dese

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dese »

Ooblivionboy írta:Jó napot, elakadtam :/ letöltöttem a Birodalmi Légió kiegészítőt, és az egyik küldetésnél, ahol a Misztikus Egyetemen összecsapnak a csatamágusok és a birodalmi katonák, meg kell keresnem Reman karját, de sehol nem találom :/Aki tudja hogy hol van legyenszives segítsen :/
én idáig tudtam elvini utána nálam nem történt semmi elvileg visza kel meni a börtön negyedbe atán enyi legalábis nálam :)
Loganor
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. júl. 5., csüt. 0:19

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Loganor »

sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy kinél lehetne eladni a drága cuccokat, mert csak foglalja a helyet és akarnák belőle venni pár dolgot pl. házat ,jó lovat.. pl. van nálam a főstory főbossának a ruhája meg ilyenek :DD
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!

A főküldetéssel elakadtam, és úgy érzem elég nagy a baj. Eladtam a Mítikus Hajnal 3. kötetét, és sehol nem találom, próbáltam visszavásárolni. Ilyenkor buktam a főküldetést?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok!

A főküldetéssel elakadtam, és úgy érzem elég nagy a baj. Eladtam a Mítikus Hajnal 3. kötetét, és sehol nem találom, próbáltam visszavásárolni. Ilyenkor buktam a főküldetést?
Nos, nem egészen. Ha elmész a Császári Könyvtárba a nyitvatartási időben, és bemutatod a tagsági igazolványodat (ára: 20 septim fél évre), akkor kikölcsönözhetsz egy példányt, de csak ottani olvasásra. http://www.morrohun.hu/esl/CsK:Mitikus_ ... %A9sek_III
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszönöm a tippet, de nem nagyon értem a dolgot... :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Köszönöm a tippet, de nem nagyon értem a dolgot... :)
Akkor kattints arra a hivatkozásra, amit adtam az előbb. :)
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszönöm ezen már túl vagyok, összeolvastam szépen a kezdő betűket, de nem igazán tudom mit is kéne csinálnom. :(
Válasz küldése