Hibák jelentése

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Hát...
Vettem a bátorságot, és létrehoztam ezt a topicot... Remélem senki sem sértődik meg, mert a magyarítás nagyon király lett.

De ettől függetlenül egy két hiba előfordulhat.
Azoknak itt lehet a helye...
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Rögön kezdeném is...
Csak egy kisebb hibát észleltem, és nem is vagyok benne biztos, hogy a magyarítás okozza.
(mert ezen a gépen még nem próbáltam a morrowindet, tehát lehet alapból is ilyen lenne)

Szóval azt az iszonyatossan nagy hibát 8-) :D :lol: véltem felfedezni, hogy beragad az egér gödgője.
Tehát ha egy listába elkezek lefele görgetni, akkor nem áll meg a görgetés... csak ha egyszer az ellenkező irányba gördítem. Fölfelé ugyanez a helyzet.
Ez előfordul listáknál is, és ha a karakteremet nézem kívülről, akkor is.

No...
Remélem ennél nagyobb hbát senki se fog találni :lol:
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Mégegy...

((((A harcohok céhe első küldetésben, a nő, akinél a patkányokat ki kell irtani, nem hajlandó odaadni a raktárkulcsát, sőt nem is veszi tudomásul, hogy én jöttem segíteni...))))

Tévedtem bocsánat... én rontottam el valahol...
Fehér Csaba

Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Fehér Csaba »

Sziasztok!
Nekem a Tippek, trükkök pdf-et nem akarja beolvasni az Adobe Reader, pedig a 8.1.2-es verzió van már fent. A másik kettővel semmi gond, de ez nem megy. Kiírja, hogy a file rosz, a kódolás, stb, stb, szóval a szokásos szöveg.
Persze lehet, hogy én vagyok béna, de kellene egy kis segítség, vagy ha a pdf-et le lehetne tölteni az oldalról.

Köszi.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Sziasztok!

A Tippek,trükkök.pdf-nél nekem is ugyanez a helyzet.
AbiTomi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: AbiTomi »

Hmm. Nem tudom, mi lehet a gáz, jelzem nálam is ez a helyzet a magyarítással érkezett pdf fájllal.
Ákosnak elküldtem az eredetit, azt leellenőriztem, nálam nyílik szépen. Remélem mihamarabb felkerül az oldalra.
zeewolf

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: zeewolf »

Nálam az összes plugin hibát jelez kivéve a magyarjavitas.esp azt mondja nem megfelelő verzió, de úgy láttam attól még működnek.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Seyda Neen felől Hla Oad-be tartva, amikor töltötte volna be a területet kaptam a következő hibaüzenetet:
Model Load error: Meshes\c\C_shoes_common2.NIF
Cannot Load File File in Meshes\c\C_common2.NIF

Beérvén Hla Oed-be, ott a Glonagoth nevű karakter körül sárga színű piramis volt, ami hűen követte őt. :)
Most megpróbálom újratelepíteni, megnézem nem-e rossz patch-et tettem fel, és azért.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Újratelepítettem, és most tökéletesen működik. Bocs a fölösleges írásért.
Eredeti GOTY kiadás van, a Bloodmoon-t ha telepítem, 1.6.1820 verzióra telepíti egyből. Régebben amikor telepítettem az európai patch-et külön felraktam hozzá, és valószínű ezért akadt össze.
Luc

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Luc »

És minő rettenet... nem találom magam a játékban :(
Luc

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Luc »

A CS-ben látok mindenkit, de a játékban csak páran jelennek meg a bejárati csarnokban.
Lacpac
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:01

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lacpac »

Sziasztok!

Nekem eredeti játékom van, két kiegészítővel.
A magyarítás telepítése közben kéri a kiegészítőket, hogy szüksége van rólluk adatokra. Nekem meg csak egy meghajtóm van :| :| Nem tudom így rendesen telepíteni.
Próbáltam CD képet létrehozni, de másolásvédelem van rajta. Hogy lehet rólla lemezképfilet csinálni? Már ha lehet.
Ha nem lehet, akkor meg lehet e úgy csinálni a telepítőt, hogy először az egyik lemezt kéri be, majd a másikat?
Ez az első alkalom, hogy megbántam a megvásárlását.
Most úgy érzem, hogy ezentúl csak warezolni fogok (ez csak vicc), mennyivel egyszerűbb lenne. Már rég játszhatnék vele. :(
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Lacpac írta:Sziasztok!

Nekem eredeti játékom van, két kiegészítővel.
A magyarítás telepítése közben kéri a kiegészítőket, hogy szüksége van rólluk adatokra. Nekem meg csak egy meghajtóm van :| :| Nem tudom így rendesen telepíteni.
A magyarítás telepítéséhez nem kell CD, és ha jól tudom a telepítő is csak a Tribunal CDjét kéri be, tehát egy meghajtó bőveb elég.
Lacpac
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:01

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lacpac »

Désiré írta:
Lacpac írta:Sziasztok!

Nekem eredeti játékom van, két kiegészítővel.
A magyarítás telepítése közben kéri a kiegészítőket, hogy szüksége van rólluk adatokra. Nekem meg csak egy meghajtóm van :| :| Nem tudom így rendesen telepíteni.
A magyarítás telepítéséhez nem kell CD, és ha jól tudom a telepítő is csak a Tribunal CDjét kéri be, tehát egy meghajtó bőveb elég.

De! Kéri mindkettőt. Kiírja, hogy szükség van a Tribunal kieg cd-ről filek-ra, meghajtó betűjelét meg kell adni, majd a Bloodmoon-t is kéri (meghajtó betűjelét szintén meg kell adni).
Ugye egy meghajtóban csak egy cd van, azt be tudja olvasni, a másodikra meg már panaszkodik. Nincs meg, és figyelmeztet a majd megjelenő grafikai hibákra.
CD képet (.iso) kell csinálni az egyik lemezről (WinImage 8.10 alkalmas erre a feladatra, éjszaka akadtam rá), Alcohol-al, vagy Daemon Tools-al beolvastatni a képfilet.
Így már gond nélkül lemegy a telepítés.
Ezúton szeretném megköszönni a fordítók több éves munkáját!
Nagyon jó magyarul játszani végre, angolul is ment, de néha nem tudtam pontosan mit is szeretnének tőlem.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: totya »

Sziasztok!

Huh kicsit nehéz volt belépni az oldalra, érdekes ez a bejelentkezési módszer. Bezártam az összes böngészőablakot, utána már sikerült.

A warnings.txt-ben az összes pluginra ilyesmi üzenetet kapok:

One of the files that "mindegymi.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.


A fájl végén pedig ez van (ha nincs fenn a visual pack RC1)

Texture "Textures\Tx_BC_moss.tga" count 3.
Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_siding.dds" count 2.


Ha fenn van a visual pack RC1:

Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Data Files\Textures\menu_button_frame_top_right_corner.dds" count 2.


Remélem segít hogy ezt leírtam, MGE fenn van ha számít.
Myrkul

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Myrkul »

Először is szeretnék köszönetet mondani, hogy készen van a magyarítás, nagyon régóta várom már.
Az a baj, hogy sok gondom akadt vele. Már azóta, hogy kiadtátok a magyarítást, azóta csak szívok :)
Először is, már vagy 20x generáltam karaktert, és mindegyikkel volt valami probléma. Nagyon élveztem, hogy magyarul beszélnek hozzám, aztán egyszercsak egy alvás után rámtámadott egy sor hibaüzenet, mindezek után félelmetes sárga pacák felkiáltójellel a közepükben. Próbáltam keresni a neten valami megoldást, de nagyon nem találok. Magyarítás nélkül ez nem jön elő egyébként.
Aztán láttam, hogy nem vagyok egyedül a problémával, esetleg a trinunal-nál van valami baj?..Jó mondom, akkor nem telepítem a 2 kieget, és úgy magyarítom, nekem mind1. Legalább semmiféleképpen nem jöhetnek elő a sárga pacák, mert ugye a dark broterhood assassinok csak tribunallal jönnek.
Nagy sóhajjal megint megcsináltam egy karaktert, tiszta lappal kezdve..aztán észrevettem, hogy nem töltődik a mana alváskor, bárhol alszom. Semmilyen faji, vagy csillagjegyi okból nem történhet ez elvileg, de mégis...nem töltődik az az Istenverte Mana!!
Ne haragudjatok, de kezdem feladni a próbálgatásokat, uninstall-installálásokat, hogyan tudnám kijavítani ezeket a problémákat? Úgy szeretnék már játszani egy jót...:)
AbiTomi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: AbiTomi »

Myrkul írta:...aztán egyszercsak egy alvás után rámtámadott egy sor hibaüzenet, mindezek után félelmetes sárga pacák felkiáltójellel a közepükben...
Szerintem az lehet a probléma, hogy a magyarítás telepítésénél amikor bekéri a telepítő Tribunal CD-jét, elszúrtál valamit. :D Az alvás után előkerülő sárga pacák valóban a Tribunal miatt jönnek elő, nem véletlenül kell a Tribu CD-jéről a fájlokat felmásolni. :D
Hamster

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Hamster »

Csá! Az előző írásokból arra következtetek, hogy a magyarítás telepítéséhez kell a Tribunal kiegészítő..
Viszont az Nekem nincs meg csak a Morrowind van meg ( eredetiben )....
Menni fog a kiegészítő nélkül a magyarosítás telepítése??? THX
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

AbiTomi írta:
Myrkul írta:...aztán egyszercsak egy alvás után rámtámadott egy sor hibaüzenet, mindezek után félelmetes sárga pacák felkiáltójellel a közepükben...
Szerintem az lehet a probléma, hogy a magyarítás telepítésénél amikor bekéri a telepítő Tribunal CD-jét, elszúrtál valamit. :D Az alvás után előkerülő sárga pacák valóban a Tribunal miatt jönnek elő, nem véletlenül kell a Tribu CD-jéről a fájlokat felmásolni. :D
mit lehet elszúrni egy cd cserén? én felmásoltam rendesen a dolgokat a tribunal cdről és láss csodát mégis jönnek a sárga pacnivá alakult assasinok...hibaorvoslást követel a birkanép!! vagy értelmes segítséget..
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

jó jó jóó igen igen aha aha ahhaaa asszem megvan a gebasz.
a telepítő ugrik egyet a tribunal cd bekérésénél és egyböl a bloodmoont kéri és arról folytatja a telepítést. amikor a elvileg tribunal fájlmásolás végére érne nem kéri a bloodmont sem csak másolgat tovább. most megszakítottam a másolást akkor írt egy hibát gyorsan kicseréltem a tribunalt bloodmonra és folytattam. nemsoká kiderül így megy é... ha megy valszeg nem írok mert már bele is merültem a nemsárgapacnis assasinok gyakásába. ehhh remélem azért legalább egy ember lesz aki érti amit írtam rajtam kívül :). különben thx istencsászárok vagytok h megcsináltátok :shock:
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nahh mégsem merültem bele annyira h ne írjam meg : hihetetlenül forradalmian kreatív és vagányul kidolgozott módszeremmel már nem sárga pacnik az asszaszinok. mostantól amíg végig nem játtszom nem hallotok felőlem. :mrgreen: bb
Oshram

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Oshram »

Üdv!

Lenne egy olyan problémám hogy a Morrohun csapat kastélyában, ha megszólítok egy karaktert, és "Folytatás" van a párbeszédablak alján, akkor hiába kattintok a "Folytatás" gombra nem történik semmi, ha más témára kattintok akkor sem változik, ki sem tudok lépni a párbeszédből, tölthetek be új állást.
Eredeti Morrowind+Tribunal+Bloodmoon van fennt, ebben a sorrendben lettek telepítve.
Fehér Csaba

SÁRGA PACÁK

Hozzászólás Szerző: Fehér Csaba »

A sárga pacák nálam is megjelentek azon okból, amit ti is írtatok, azaz ha valakinek egy meghajtója van a gépen, a telepítő nem kéri, hogy cseréld a lemezeket, és ha a Bloodmoon van benne, nem telepíti fel a fejvadászok páncélzatának grafikáját. Nálam a megoldás adva volt, mert két gép van itthon, és hálózatba kötve seperc alatt megvolt az újratelepítés. De ettől függetlenül tényleg ki kellene ezt igazítani, azaz kérje a lemezeket, mert sok honfitársamnak csak egy meghajtója van.

Sziasztok.
Fehér Csaba

Sárga pacák

Hozzászólás Szerző: Fehér Csaba »

Persze az előbbi hozzászólást nem úgy értettem, hogy gyerünk tisztelt Fordítók, usgyi javítani, hanem egyszerűen csak jeleztem, hogy ez is egy hiba.

Köszi
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: totya »

Nekem emlékeim szerint csak a Tribunal-t kérte...akkor nekem is leszenk hibák?
Fehér Csaba

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Fehér Csaba »

Szerintem neked azért kérhette csak a Tribunalt, mert lehet, hogy csak az lett felrakva. Az eddigi hozzászólásokat nézve, aki nem tette fel a kiegészítőket, azoknál nem is kereste a magyarítás.
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Hamster írta:Csá! Az előző írásokból arra következtetek, hogy a magyarítás telepítéséhez kell a Tribunal kiegészítő..
Viszont az Nekem nincs meg csak a Morrowind van meg ( eredetiben )....
Menni fog a kiegészítő nélkül a magyarosítás telepítése??? THX
Amkor a magyarítást telepíted, és ki kell választani az összetevőket, akkor be kell jelölni, hogy melyik kiegészítők vannak már fönt. Csak azt jelölöd be, amelyik fent van... ennyi..
Ha Tribunalod nincs, akkor nem jelölöd be, akkor nem kéri a CDt...
Hamster

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Hamster »

Kösz szépen! Még dolgozom ezért nem sikerült megnézni :D
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

A magyarosítás telepítését követően észrevettem egy kisebb bug-ot. Nem vészes inkább csak bosszantó a dolog... A caldera-i Mágusok Céhéből nem lehet utazni, az ablak teljesen üres, miközben a leány váltig állítja, hogy ő bárhova el tud engem teleportálni pillanatok alatt (MC-n belül ugye). Marad a séta, vagy a "megjelölés-visszahívás" kombó :ugeek:

Norda
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Az eddig összegyűlt hibákról:

Láttam, gondot okozott néhanyatoknak a sárga pacás jelenség. (Az utolsó napokban ugyan szóltam Ákosnak, hogy valami gond van a telepítővel, de úgy látszik, erre már nem jutott ideje.) Annyi a megoldás, hogy ha esetleg nem sikerült a telepítéskor bemásolni a Tribunal ÉS/VAGY a Bloodmoon CD TELJES Data Files mappájának tartalmát a Morrowind\Data Files könyvtárba, akkor tegyétek meg kézzel.

Warnings.txt-ben "count <szám>" hibaüzenettel nem kell foglalkozni.

A megváltozott .esp állományok miatti hibaüzenet azért van, mert később készültek ezek, mint a Morrowind.esm. Vagy fordítva. :) Nem kell vele foglalkozni. (magyarjavitas.esp-re azért nem jön ilyen, (ha nem jön :D ), mert azt újramentettem CS-ben és elküldtem Ákosnak.)

A többire nem tudok mit mondani.
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Myrkul írta:Először is szeretnék köszönetet mondani, hogy készen van a magyarítás, nagyon régóta várom már.
Az a baj, hogy sok gondom akadt vele. Már azóta, hogy kiadtátok a magyarítást, azóta csak szívok :)

Nagy sóhajjal megint megcsináltam egy karaktert, tiszta lappal kezdve..aztán észrevettem, hogy nem töltődik a mana alváskor, bárhol alszom. Semmilyen faji, vagy csillagjegyi okból nem történhet ez elvileg, de mégis...nem töltődik az az Istenverte Mana!!
Ne haragudjatok, de kezdem feladni a próbálgatásokat, uninstall-installálásokat, hogyan tudnám kijavítani ezeket a problémákat? Úgy szeretnék már játszani egy jót...:)
Semmi baj, küzdeni tudni kell... :D Annál jobb lesz, ha végre működni fog.

Az alvás utáni sárga pacás jelenség megoldását lsd. előző hozzászólásomban, a mana nem töltődését pedig egy Csillagjegy okozhatja. Angol játékban The Astronach, magyarításban per pillanat nem tudom, hogy hívják. Nézd meg a karlapon a leírását.
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Hamster írta:Csá! Az előző írásokból arra következtetek, hogy a magyarítás telepítéséhez kell a Tribunal kiegészítő..
Viszont az Nekem nincs meg csak a Morrowind van meg ( eredetiben )....
Menni fog a kiegészítő nélkül a magyarosítás telepítése??? THX
Nem kell hozzá, menni fog nélküle, csak a telepítőben jelöld be, melyek azok a javítások, amik nincsenek fent a gépeden.
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Nordavind írta:A magyarosítás telepítését követően észrevettem egy kisebb bug-ot. Nem vészes inkább csak bosszantó a dolog... A caldera-i Mágusok Céhéből nem lehet utazni, az ablak teljesen üres, miközben a leány váltig állítja, hogy ő bárhova el tud engem teleportálni pillanatok alatt (MC-n belül ugye). Marad a séta, vagy a "megjelölés-visszahívás" kombó :ugeek:

Norda
Nálam működik az utazás. Mondjuk nekem csak az alap morrowind van fent, kiegészítők nélkül.
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

ogmog999 írta: Nálam működik az utazás. Mondjuk nekem csak az alap morrowind van fent, kiegészítők nélkül.
Hmm... Akkor valamelyik plugin zavarhat be, majd megvizuálom akkor melyik is zavarhat be :)
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: totya »

Fehér Csaba írta:Szerintem neked azért kérhette csak a Tribunalt, mert lehet, hogy csak az lett felrakva. Az eddigi hozzászólásokat nézve, aki nem tette fel a kiegészítőket, azoknál nem is kereste a magyarítás.
Pedig fel lett téve mindkét kieg...
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: totya »

Lüke2135 írta:Az eddig összegyűlt hibákról stb.
Kösz az infókat.
Luc

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Luc »

Semmi baja a fordítók házának, csak nem láttam a bal oldali folyosóról a továbbvezető járatot :-D
Illetve mégis van. Uriel Septimnél bele lehet ragadni a párbeszédbe. Mint csiga a csirízbe.
A "folytatás" link nem jó helyre mutat.
chris0204

Re: Bajban vagyok

Hozzászólás Szerző: chris0204 »

Hali! nekem az lenne a problémám,hogy a menü helyén fehér téglalap, van és a játékban sincsenek meg a textúrák!
Rollee
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. feb. 10., vas. 1:11

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rollee »

Nekem az a gond a játékban, hogy mikor a naplót megnyitom, és a küldetéseim meg akarom nézni, nem írja ki egyiket se, se az aktív, se az összes küldetést, és így elég nehézkes keresni a küldetéseimből...
Nekem az alap+tribunal+bloodmoon van fent.
Gabu

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Gabu »

Én is a küldetések kilistázása miatt írnák :? kicsit nehéz minden küldetést a naplóból visszakeresni, mert nincs kilistázva ahol kikénelenni-e ... :shock:
Nekem csak az alap morrowind van fent... a kiegészítők nincsenek...
Snake

Bajban vagyok

Hozzászólás Szerző: Snake »

Helló!
Nekem csak az a bajom a magyarosítással h csatlakoztam az a templomok szövetségéhez és a könyv amit kaptam h meg kell csinálnom a hét jótet c. dolgot.Nah, a könyv címe is angol és a könyv szövege is.Én RC1 letöltöttem és akkor is angol volt még,de Szöts Aákos mondta h kivan javítva magyarra még anno az RC1, de hát nem láttam.Na,meg MÁS plguni nem keverhet bele a magyarosításba.Szóval legalábbis az az egyrész nincs lefordítva!!!!!
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Vivec-ben, a könyvtárban Mehra Miloval beszélve a Nerevarine kultuszról, megemlíti Az igazság előmenetele c. könyvet.Ha a könyv nevére kattintok, akkor angol nyelvű a szöveg ami előjön, és a naplóban is angolul jegyzi be. Ez a könyv kapcsolódik valamelyik kiegészítőhöz?
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Gabu írta:Én is a küldetések kilistázása miatt írnák :? kicsit nehéz minden küldetést a naplóból visszakeresni, mert nincs kilistázva ahol kikénelenni-e ... :shock:
Nekem csak az alap morrowind van fent... a kiegészítők nincsenek...
Nálam is ez van, csak én nem gondoltam hibára, mert most játszom a játékkal elösször, és nem tudom az eredetiben hogy van.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

ogmog999 írta:
Gabu írta:Én is a küldetések kilistázása miatt írnák :? kicsit nehéz minden küldetést a naplóból visszakeresni, mert nincs kilistázva ahol kikénelenni-e ... :shock:
Nekem csak az alap morrowind van fent... a kiegészítők nincsenek...
Nálam is ez van, csak én nem gondoltam hibára, mert most játszom a játékkal elösször, és nem tudom az eredetiben hogy van.

Az alap Morrowindben nincs benne a küldetések név szerinti listázása, csak a napló.
A listázásnak a Tribunal kiegészítő telepítése után kéne működnie, nekem működik is, csak a küldetések nevei angolul vannak még, mert a Tribunal fordítás még nincs kész, és ahogy olvastam így kompatibilis a fordítás a Tribunallal.
Rollee
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. feb. 10., vas. 1:11

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rollee »

De nekem fent van a tribunal meg abloodmoon és nem jó... nem ír semmit oda. Na majd talán, ha meglesz atribunal magyarítása
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Désiré »

Én pedig beleakadtam egy fordítási bakiba!

A Birodalmi Szektában van egy arc, aki az alamizsnás küldetéseket adja (Ébenszívben, a szekta szentély alagsorában), ha kiadott egy küldetést, majd elköszönsz tőle, amikor megint megszólítod a következő kérdését mindíg angolul fogja feltenni, de az arra adott válasz már magyar. Gondolom ez az egy kérdés vélatlenül kimaradt... Már az RC2ben is így volt, de már későn vettem észre, és reméltem más korábban jelentette, de úgy tűnik, nem...
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Mehra Milon kívül egy angol szöveggel találkoztam eddig, a Sötét Testvériségen kívül.
Ald Ruhn-ban a Máguscéh előtt lévő karakter aki valami repülő szerkezetről beszél.
de utánanéztem a MHQ-n, az a karakter a Bloodmoon-ban van.
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Tecumsech írta:Mehra Milon kívül egy angol szöveggel találkoztam eddig, a Sötét Testvériségen kívül.
Ald Ruhn-ban a Máguscéh előtt lévő karakter aki valami repülő szerkezetről beszél.
de utánanéztem a MHQ-n, az a karakter a Bloodmoon-ban van.
Jó, de ebben mi a hiba? :)
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Rollee írta:Nekem az a gond a játékban, hogy mikor a naplót megnyitom, és a küldetéseim meg akarom nézni, nem írja ki egyiket se, se az aktív, se az összes küldetést, és így elég nehézkes keresni a küldetéseimből...
Nekem az alap+tribunal+bloodmoon van fent.
Nálam működik, mindkét küldetésemet kilistázta az előbb. Magyarítás telepítésénél bejelölted a frissítések telepítését is? Adatfile-ok között engedélyezted a Tribunal-t? :)
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Lüke2135 írta:
Tecumsech írta:Mehra Milon kívül egy angol szöveggel találkoztam eddig, a Sötét Testvériségen kívül.
Ald Ruhn-ban a Máguscéh előtt lévő karakter aki valami repülő szerkezetről beszél.
de utánanéztem a MHQ-n, az a karakter a Bloodmoon-ban van.
Jó, de ebben mi a hiba? :)
Ebben semmi, azért írtam hogy Bloodmoonos. :)
Csak úgy emlékeztem hogy a Bloodmoon solstheim szigetét telepíti, és máshová nem rak be karaktert.
Válasz küldése