Hibák jelentése

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
lajtman

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: lajtman »

Nem tudom letölteni a magyarítást!! Tegnap még jött lefele, most már nem. Sőt a Morrowind magyarosítás oldal sem jön be. Segítsetek!!! Honnan tudom még letölteni esetleg?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

lajtman írta:Nem tudom letölteni a magyarítást!! Tegnap még jött lefele, most már nem. Sőt a Morrowind magyarosítás oldal sem jön be. Segítsetek!!! Honnan tudom még letölteni esetleg?
Nem tudom, hol van még fent a magyarítás, ahonnan letölthetnéd. Mindenesetre, ha megszakadt a letöltés, a böngésződben megpróbálhatod folytatni. Ha elég jó böngészőt használsz, akkor ezt tudnia kell. Opera pl. ilyen. Azt hogy érted, hogy a "Morrowind magyarosítás oldal sem jön be"? Akkor hogyan tudtál kérdezni a fórumon?
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Caissus »

Nálam pl vannak pár perces időszakok amikor 404-es hibára hivatkozva nem hajlandó behozni semmit ha a Hírek-nél akarok váltani. Lehet ez a hiba másnál tovább tart.
lajtman

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: lajtman »

Áhh, örülök hogy írtatok választ mert azóta se történt semmi. Mozzilát használok de a letöltést Flash Get-el végeztem. Na mondom konkrétan a hibát... Bejön az oldal és választhatok 5 kép alapján hogy fórum, oblivion, hírek, elder scroll lapok és a morrowind magyarosítása. Minden bejön szó nélkül kivéve ha a a morrowind magyarosítására megyek, ott a következőt írja ki:

403 Permission Denied
You do not have permission for this request /morrowind/index.php

A letöltés vezérlőben benne van a link és 58%-ig le is jött, de amióta megált azóta nem mozdul semmit. Gondoltam hogy a letöltésvezérlővel lehet valami, de akármit próbálok semmi. Kérlek segítsetek, ha fel tudná valaki tölteni valamilyen másik oldalra, vagy MSN-en (lajtman@hotmail.com) átküldené azt nagyon megköszönném!

Nagyon köszönöm a válaszüzeneteket és várom erre is a segítségeteket.
Üdv: Lajtman
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

lajtman írta:Áhh, örülök hogy írtatok választ mert azóta se történt semmi. Mozzilát használok de a letöltést Flash Get-el végeztem. Na mondom konkrétan a hibát... Bejön az oldal és választhatok 5

Nagyon köszönöm a válaszüzeneteket és várom erre is a segítségeteket.
Üdv: Lajtman
Ahogy a Bloodmoon hírben is írtam: ne letöltésgyorsítóval próbáld.
Gabe

Nem fejlődik a karakter.

Hozzászólás Szerző: Gabe »

Nekem egy olyan kérdésem lenne h miért nem fejlődik a karakterem? nem kapok pontot azért h levágok valamit/valakit. hol a hiba? :S még mindeig 0/10 és első szint pedig már elég sokat daraboltam...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem fejlődik a karakter.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gabe írta:Nekem egy olyan kérdésem lenne h miért nem fejlődik a karakterem? nem kapok pontot azért h levágok valamit/valakit. hol a hiba? :S még mindeig 0/10 és első szint pedig már elég sokat daraboltam...
Akkor fogsz szintet lépni, ha a fő, vagy mellék képzettségeid közül (sajnos most nem jut eszembe, hogy hívják őket a játékban, mindenesetre a karakterlapon az első 10) bármilyen elosztásban 10 pont fejlődést tudsz felmutatni. Ha esetleg olyan fegyverrel harcolsz, hogy a rá vonatkozó képzettség nem került be ezek közé, akkor várhatsz a szintlépésre...
Gabe

Re: Nem fejlődik a karakter.

Hozzászólás Szerző: Gabe »

Vik írta:
Akkor fogsz szintet lépni, ha a fő, vagy mellék képzettségeid közül (sajnos most nem jut eszembe, hogy hívják őket a játékban, mindenesetre a karakterlapon az első 10) bármilyen elosztásban 10 pont fejlődést tudsz felmutatni. Ha esetleg olyan fegyverrel harcolsz, hogy a rá vonatkozó képzettség nem került be ezek közé, akkor várhatsz a szintlépésre...
Köszi a gyors választ! Értem. Nah.. most már csak azt nem értem h ha bárdra is és hosszúkardra is van képzettségem és egy kétkezes hosszukarddal és egy kétkezes bárddal mentem eddig... akkor miért nem kaptam? akkor gonondolom ez kicsit hosszabb idő mire fejlődök?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem fejlődik a karakter.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gabe írta: Köszi a gyors választ! Értem. Nah.. most már csak azt nem értem h ha bárdra is és hosszúkardra is van képzettségem és egy kétkezes hosszukarddal és egy kétkezes bárddal mentem eddig... akkor miért nem kaptam? akkor gonondolom ez kicsit hosszabb idő mire fejlődök?
Vidd rá a nyilat a karakterlapon a képzettségek nevére, kiírja, hány százaléknál tartasz a fejlődésben.
Gabe

Re: Nem fejlődik a karakter.

Hozzászólás Szerző: Gabe »

Vik írta:
Vidd rá a nyilat a karakterlapon a képzettségek nevére, kiírja, hány százaléknál tartasz a fejlődésben.
Áhh, köszönöm szépen! Mostmár megvan, lassan szintet is lép :) Köszi
amatun
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. feb. 14., szomb. 11:43

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: amatun »

Hello
nekem 1 olyan problémám van h amikro telepitem a magyarositást kiegészitökel vagy anélkül amikor a telepiti az alap összetevöket a splash hunger.tga náljár azt irja h összetevö átviteli hiba és az ablakban van h :összetevő: alapösszetevők ,fájcsoport : ide nem ir semmit ,fájl: ide sem ir semmit, hiba: katasztrofális hiba. Ezt irj anem tom mi a lehet baja aki tudj ami a megoldás az kérem válaszoljon

Bocs ha rossz a hejes irásom..
amatun
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. feb. 14., szomb. 11:43

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: amatun »

ha sikerült meg oldani aproblémát csak az a b*** opera rosszul töltöte le a magyarosiátst.. :D
EM64T

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Nem biztos, hogy magyarítás hiba, de másra nem tudok hirtelen gondolni. Ilmeni Dren köldetéseit csinálnám, és felteszi a kérdést: láttam-e az ikerlámoákat? Igennel és nemmel lehet válaszolni, egyikre sem történik semmi. Érzésem szerint egy harmadik lehetőséget is ki kéne adni, ami a jelszó lenne. PEdig szabadítottam már fel rabszolgát.
EM64T

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Visszavonva, semmi köze nem volt a magyarításhoz.
Auri

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Auri »

Érdeklődnék, hogy miért lehet az hogy a magyarítás feltelepítése után használhatatlanná válik a játék.
Elindítás után azt írja hogy nem találja az egyik .esm fájlt, pedig régen működött, most akkor mi lehet a problémája?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Auri írta:Érdeklődnék, hogy miért lehet az hogy a magyarítás feltelepítése után használhatatlanná válik a játék.
Elindítás után azt írja hogy nem találja az egyik .esm fájlt, pedig régen működött, most akkor mi lehet a problémája?
Indító menü-adatfájlok között be kell kapcsolni a Morrownd.esm-et és a magyarjavitas.esp-t.
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Auri írta:Érdeklődnék, hogy miért lehet az hogy a magyarítás feltelepítése után használhatatlanná válik a játék.
Elindítás után azt írja hogy nem találja az egyik .esm fájlt, pedig régen működött, most akkor mi lehet a problémája?
Indító menü-adatfájlok között be kell kapcsolni a Morrownd.esm-et és a magyarjavitas.esp-t.
Ez most nekem elég magas amit leírtál, hogy kell bekapcsolni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Ez most nekem elég magas amit leírtál, hogy kell bekapcsolni?
Megkeresed a Morrowind Launcher.exe nevű programot, majd elindítod. Látni fogsz egy menüt, abban van olyan, hogy Adatfájlok. Rákattintasz, majd az új ablak bal oldalán levő felsorolásból ki kell választanod a Morrownd.esm-et és a magyarjavitas.esp-t. A kiválasztás a nevük előtt levő kis négyzetben dupla kattintással történik. Ezek után OK gombbal bezárod az ablakot, és indíthatod a játékot.
Auri21

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Auri21 »

Vik írta:
Vendég írta: Ez most nekem elég magas amit leírtál, hogy kell bekapcsolni?
Megkeresed a Morrowind Launcher.exe nevű programot, majd elindítod. Látni fogsz egy menüt, abban van olyan, hogy Adatfájlok. Rákattintasz, majd az új ablak bal oldalán levő felsorolásból ki kell választanod a Morrownd.esm-et és a magyarjavitas.esp-t. A kiválasztás a nevük előtt levő kis négyzetben dupla kattintással történik. Ezek után OK gombbal bezárod az ablakot, és indíthatod a játékot.
Köszi a segítséget!! Sikerült elindítanom!!! :D
Janixxx

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Janixxx »

He, van néhány kard, ami nem magyar javítsátok ki!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Janixxx írta:He, van néhány kard, ami nem magyar javítsátok ki!
Lehetne kicsit pontosabban? Hol, mi a nevük, mod rakta-e be, vagy alapjáték...
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Help! Nem tudom megcsinálni a Bloodmoon egyik küldijét mert a Hollókőnél vagy Hollószikla? nál a házaknak belülről nincsen textúrája újból raktam az egész játékot semmilyen plugint nem használok de mindent bekapcsoltam az adatfájloknál. Szóval ha valaki tud segíteni annak örülnék.

itt egy kép is róla

http://kepfeltoltes.org/image.php?id=15051
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

a Warnings.txt ben megnéztem melyik textúrák hiányoznak de egyik sincs rajta a Bloodmoon CDjén
az a ház ami a képen van annak ez a texturája és ez az ember lakik ott Uryn Marent ez a küldi amúgy a A tolvaj elfogása

Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_BM_grass_snow_02a.dds" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_weathered_rings.dds" count 2.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rudi írta:a Warnings.txt ben megnéztem melyik textúrák hiányoznak de egyik sincs rajta a Bloodmoon CDjén
az a ház ami a képen van annak ez a texturája és ez az ember lakik ott Uryn Marent ez a küldi amúgy a A tolvaj elfogása

Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_BM_grass_snow_02a.dds" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_weathered_rings.dds" count 2.
Hát ilyen házat még nem láttam. A fenti hibajelentések csak figyelmeztetések, nem azt jelentik, hogy hiányoznának a mintázatok.
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Az a ház Bloodmoon-on található a Holló sziklánál a tárképen is rajta van és csak akkor jelenik meg ha egy adottküldetést megcsinálunk mert közben ott építik ki a kolóniát (ti nem jáccotátok végig a Bloodmoon-t?)

http://www.morrowindhq.hu/modules.php?n ... at&pid=194

ezeket kell csinálni és ha megcsináltuk az 1.t akkor azthiszem megjelenik egykét ház és onnantól fogva egyre több ha csinálod de mivel nem tudok bemennia házba:S mert nincs textúra elég nehéz átkutni a tolvaj házikóját.

Itt van pár kép a félig felépült kolóniáról egy egy kép a térképről hogy hol található
http://kepfeltoltes.hu/view/090709/K_pl ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090709/K_pl ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090709/K_pl ... es.hu_.jpg

amugya kiliniát egyék háznak sincs belülről textúrája:D nem cask annak amelyikbe be kéne mennem
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rudi írta:Az a ház Bloodmoon-on található a Holló sziklánál a tárképen is rajta van és csak akkor jelenik meg ha egy adottküldetést megcsinálunk mert közben ott építik ki a kolóniát (ti nem jáccotátok végig a Bloodmoon-t?)

amugya kiliniát egyék háznak sincs belülről textúrája:D nem cask annak amelyikbe be kéne mennem
De, többször is. Én teszteltem. Egyébként biztos, hogy abba a házba kell bemenned? Nem lehet, hogy még csak nagyban építik, azért nincs meg a belső része? Mert ha hiányzik valamilyen mintázat a játékból, akkor nagy sárga felkiáltójeleket látni, nem pedig ürességet.
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Hát nagy sárga felkiáltójel egy darab nincs. De tuti hogy oda kell bemenni mivel 100as zár volt az ajtón és még kulcsot is kaptam hozzá hogy bemennyek. Akkor lehetséges nálam van a hiba?:D Újból raktam azóta de semmit nem változott max akkor valami program vagy az xp-m buherálhat bele(ha lehatséges egyáltalán ilyen) Felpakolom a Vistás gépre is majd írok hogy mi történt.
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Nah felpakoltam Vistára hát nem jó ott sem. Nekem 2 ötletem van még vagy a magyarosítás miatt vagy valami gond van mentés fájlal és az miatt rossz. Amugy Vistán nem csinált warning.txt -t lehet az a hiba teljesen más amit írtam:D
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Kicsit sokat írok mert alig válom hogy folytathassam. Szóval feltöltöttem egy oldalra a mentésemet ha esetleg fenn a gépeden a Morrowind és a kiegészítők akkor megtudod nézni és egy plugint használok(elöbbre írtam semmit nem használok de mégis) azt a szépség plugint ami 33hajat rak be a játékba vagy mit:D nemtudom a nevét:S valami Beauty..

http://rapidshare.com/files/253923283/hiba0000.rar.html
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rudi írta:Kicsit sokat írok mert alig válom hogy folytathassam. Szóval feltöltöttem egy oldalra a mentésemet ha esetleg fenn a gépeden a Morrowind és a kiegészítők akkor megtudod nézni és egy plugint használok(elöbbre írtam semmit nem használok de mégis) azt a szépség plugint ami 33hajat rak be a játékba vagy mit:D nemtudom a nevét:S valami Beauty..

http://rapidshare.com/files/253923283/hiba0000.rar.html
Én megnéztem, de fogalmam sincs, mi lehet a baj. Az biztos, hogy tesztelés alatt nem találkoztam ilyen jelenséggel, azokba a házakba ugyanúgy be lehetett menni, mint a többibe.
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Hát nem tudom mi a fene baj van de egyik mentésem sem jó de viszont gyors elkezdtem újból az egész játékot, megcsináltam azt a 3küldit mi oda rakja az épületeket és láss csodát jó:D Szóval valmia mentésemben nem stimmel:D de akkor hogy hogy jó nálad a mentésem?:D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rudi írta:Hát nem tudom mi a fene baj van de egyik mentésem sem jó de viszont gyors elkezdtem újból az egész játékot, megcsináltam azt a 3küldit mi oda rakja az épületeket és láss csodát jó:D Szóval valmia mentésemben nem stimmel:D de akkor hogy hogy jó nálad a mentésem?:D
Nem jó, a te mentéseddel ugyanúgy nem lehet bemenni a házakba nálam sem.
Rudi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Rudi »

És nem tudsz valami megoldást ami megoldj ezt a problémát? PL.: kilehet e törölni a mentésből azokat a küldiket és újra csinálni? vagy csak simán valamit amitől jó lesz?
z

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: z »

HEll o nekem az a hiba jelinik be hogy:
You need to load at least one .ESM or .ESP file to run Morrowind.
ez a hiba csak a magyaritás telepítése után jelenik meg. Segítsen valaki minnél hamarabb !! Előre is köszönöm
z

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: z »

Hi ujra már megoldottam már megy minden rendben
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rudi írta:És nem tudsz valami megoldást ami megoldj ezt a problémát? PL.: kilehet e törölni a mentésből azokat a küldiket és újra csinálni? vagy csak simán valamit amitől jó lesz?
Ezt csak most vettem észre. Tudomásom szerint küldetésekben nem lehet visszalépni, csak úgy, ha korábbi mentésre állsz vissza.
CarajoEsp

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: CarajoEsp »

Sziasztok.
A következő hibába futottam bele. Fentvan a Morro+Tribunal+Bloodmoon.
Amiben kiütközött, hogy van a Boots of Lightning Speed, amit Pemenie ad, Ald-Ruhnból, ha elvisszük Gnaar Mok-ba.
Még annó angolul, lehetett kérdezni, a Vérdíjjáról, Solstheimről és arról, hogy elvigyük-e Gnaar Mokba.
Most viszont sajna nincs ott a lehetőség, hogy segítsünk neki, csak a vérdíjjal tudjuk megszerezni a csizmát, ha nekünk ugrik.
Magyarán olyan, mintha a harmadik párbeszéd hiányozna.
Másnak is fordult már elő ilyen?
Illetve többször is előfordult már, hogy bizonyos lehetőségeket, főleg mellékküldis karaktereknél csak akkor dobott ki a rendszer, ha előtte beszéltem velük Solstheimről. Addig azok a párbeszédek, amik kellettek volna, nem látszódtak.
Szóval ennek a Pemenies dolognak utána nézne valaki?
Gábor

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Gábor »

Sziasztok!

403-as hibát kapok az Oblivion oldalakon (magyarítás, pluginek)
Fórumban utánakerestem és rájöttem, hogy a flashgettel szépen kibannoltattam magam (de szép magyar szó) :)

Szóval ha kérhetném akkor esetleg a BAN listát tisztítaná valaki illetékes, ha esetleg kell az IP címem megadom de a hsz-nél gondolom úgyis látszik.

Előre is köszi és bocsi a bénázásért!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gábor írta:Sziasztok!

403-as hibát kapok az Oblivion oldalakon (magyarítás, pluginek)
Fórumban utánakerestem és rájöttem, hogy a flashgettel szépen kibannoltattam magam (de szép magyar szó) :)

Szóval ha kérhetném akkor esetleg a BAN listát tisztítaná valaki illetékes, ha esetleg kell az IP címem megadom de a hsz-nél gondolom úgyis látszik.

Előre is köszi és bocsi a bénázásért!
Most próbáld, letöltésgyorsító nélkül. GetRight viszont ajánlott.
Gábor

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Gábor »

Jó lett köszi szépen! GetRight tényleg kell. Még 1x kösz!
zolilord

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: zolilord »

hello

A morrowind ben találtam egy eléggé idegesítő hibát : amikor új kalandot kezdek és ott vok a hajón jön az ör és nem csinál semmit csak bámul!? ez mitöl van ???
ndndnd

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: ndndnd »

z írta:HEll o nekem az a hiba jelinik be hogy:
You need to load at least one .ESM or .ESP file to run Morrowind.
ez a hiba csak a magyaritás telepítése után jelenik meg. Segítsen valaki minnél hamarabb !! Előre is köszönöm

ugyanez a hiba van nekem is vki segítsen plz h tudnám orvosolni
előre is köszönöm
és köszönöm a fordítóknak is
(eredeti a CDm ha ez számít)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

ndndnd írta:
ugyanez a hiba van nekem is vki segítsen plz h tudnám orvosolni
előre is köszönöm
és köszönöm a fordítóknak is
(eredeti a CDm ha ez számít)
Indító menü-Adatfájloknál jelöld be a Morrowind.esm-et és a magyarjavitas.esp-t.
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Eh... A fórum ezen 3. oldalán elfáradtam az olvasással, szal ha volt már ez a "panasz", akkor bocsi!

Végig jegyzeteltem a játék során, mert ez a napló dolog csak bizonyos esetekben nyújt segítséget nekem. Pl a küldetések címszó alatt semmi sem található, üres a naplóm, de nem ezért írok, mert ez nem is érdekel. Hatékonyabb, ha papíron vezetem a küldetéseket címszavakkal. :mrgreen:

Nah szóval:

Balmora-Harcosok Céhe-Tűzszemű Eydis-Telvani ügynökök küldetésén azt mondják, (ha jól emlékszem, akkor Caldera városában s nem a Tüzes nőszemély ;) ) hogy a Calderai Ébenbánya az Calderától DK-re található, de ez nem igaz, mivel DNY-ra... Pedig többször is megkérdeztem a lakosságot, hogy most szórakoznak velem? :) Csak én írtam félre 10x is, vagy tényleg rossz a lakosság iránytűje? ;)

Egyébként Pelagiad és Seyda Neen között is volt valami ilyen félreinformálás, de akkor biztos történt valami izgi vagy menekülni kellett, mert nem tudom kiolvasni a saját írásomat azzal kapcsolatban. :mrgreen:

A fordításért meg továbbra is 1000 meghajlás részemről.
PuJka

Segítsetek lécciiiii

Hozzászólás Szerző: PuJka »

NA szóval felrakom a sima morrowindet hozzá megy nekem alapból Construkction Set.
Ugy megy .de ha felrakom a magyarosítás azt írja ki hogy be kéne töltenem 1 esm vagy esp fájlt én már próbálgattam így úgy de nem jön össze lécci segítsetek :shock: :oops: :shock: :( :o :o :o :o
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Indító menü-Adatfájlokban válaszd ki (legalább) a morrowind.esm-et meg a magyarjavitas.esp-t.
PuJka

boccs

Hozzászólás Szerző: PuJka »

Mé nem olvasgattam szét elötte
Dani Mester

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Dani Mester »

Én csak egy hibát vettem észre. Ha felrakom a Morrowindet+kiegészítők,és utána egyből a magyarítást,Nekem kivette kivette a Bloodmoon és a Tribunal egyes NIF és DDS fáljait,és amikor mentem Khuulba a hajóshoz,aki elvisz Soltheimre,egy nagy felkiáltó jel volt helytte.De a Sötét Testvériséggel s így volt.Vagy 5-ször újra fel kellett raknom hogy normálisan működjön.
Zoli

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Helló!

Volna egy probléma a magyarosítással. Fent van az alapjáték, a kiegjei és a magyarosítás. Elindítom a játékot, elkészítem a karakteremet, de mikor beszélni kéne a kapitánnyal, aki Balmorába küldene a jobb oldali interakció menüben nincs semmiféle opció. A bal oldalon pedig, ahol a beszéd megjelenne ez van írva: Emil - Vérhold köszönések fent. Mi okozhatja ezt a hibát? Mert korábban még nem találkoztam ezzel.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli írta:Helló!

Volna egy probléma a magyarosítással. Fent van az alapjáték, a kiegjei és a magyarosítás. Elindítom a játékot, elkészítem a karakteremet, de mikor beszélni kéne a kapitánnyal, aki Balmorába küldene a jobb oldali interakció menüben nincs semmiféle opció. A bal oldalon pedig, ahol a beszéd megjelenne ez van írva: Emil - Vérhold köszönések fent. Mi okozhatja ezt a hibát? Mert korábban még nem találkoztam ezzel.
Sikerült találnod egy olyan feliratot, aminek a játékban nem kell megjelennie. Valami nagyon elromlott benne. :) Nem tudom, hogy helyrehozza-e, de a különféle javítás .esp-ket bekapcsoltad?
Válasz küldése