Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik írta:
Sephir írta:Vik!

Az én ügyemre nincs tipped?
Megpróbálom felrakni a játékot a patchek nélkül. Szerinted ez működhet?
(Bár én nem hiszem, de már eléggé ki vagyok akadva!!!!!!)
Már arra is gondoltam, hogy magyarítás nélkül próbálom, de ahhoz újra kell kezdenem, és az baromi sok.
Tippem nincs, de a mentésedet megnézném.
Ma ismét olyan helyről netezek, ahol nincs fenn a játék, de holnap el tudom küldeni. Az oldaladon van egy e-mail cím, oda küldöm.

Köszi!
mester1988

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: mester1988 »

Sziasztok 3 kérdést szeretnék feltenni remélem tud valaki segiteni!

1.Ha bekapcsolom az összes plugint nem indit új küldetést lefagy a játék!
-Meik pluginokat használjam?
2.Sok youtube-s videóban láttam hogy a gyereknek van saját háza és ide rakta be a cuccait ez nekem is megtetszett.
-Van ien a játékba hogy saját ház vagy csak ők mentek be és pakoltak be más házába?
3.Na ez az a kérdés amire szerintem egyszerű a válasz csak én vagyok hülye:D
-Lélekkőhöz hogyan tudok lelket kapcsolni?

Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat!
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Sziasztok megvettem a bloodmont és a tribunalt is a tribunalt ki is játszottam a blodmoon ban viszont elakadtam annál a résznél ahol egy fa kőoszlopnál magokat kell vetni az oszloptól északnyugatra 1 tisztáson de hol van az a tisztás és hogy lehet bevetni a magokat a földre? Kérlek írjatok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Sziasztok megvettem a bloodmont és a tribunalt is a tribunalt ki is játszottam a blodmoon ban viszont elakadtam annál a résznél ahol egy fa kőoszlopnál magokat kell vetni az oszloptól északnyugatra 1 tisztáson de hol van az a tisztás és hogy lehet bevetni a magokat a földre? Kérlek írjatok.
Hogy pontosan hol van az a tisztás, arra nem emlékszem, kicsit mászkálni kell a környéken, és a megfelelő helyen jön egy naplóbejegyzés. (Mint Barenziah lakosztálya előtt a paravánok mögé bújva.) A magok elvetése pedig egy kérdésre való válaszadással történik.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Köszi megcsináltam az összes kővel együtt ;) csak a fánál az volt a gond hogy repültem és ezért nem gondoltam volna hogy csak pár méterre kell elmenni.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Azt szertném még tudni hogy hogy lehet elkapni a vámpirizmust?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Azt szertném még tudni hogy hogy lehet elkapni a vámpirizmust?
Ha még nem voltál vámpír, nincs túl nagy betegségellenállásod, akkor elvileg csak annyi, hogy keresel egy vámpírt, és hagyod, hadd püföljön. Kiírja, ha elkapod a betegséget, utána elvileg 3 napot várni kell.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Köszi sikerült.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Sziasztok most már csak 1 küldetést nem tudok azt amikor a kelet birodalmi társaságnál van az a küldi aminél jobb belátásra kell téríteni Baro Egnatiuszt a (küldit azthiszem Falco adja) csak az a gond hogy egyszerűen sehol sincs a csákó elvileg a kikötőnél kell lennie de nincs ott valaki nem tudja mi a baj?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Sziasztok most már csak 1 küldetést nem tudok azt amikor a kelet birodalmi társaságnál van az a küldi aminél jobb belátásra kell téríteni Baro Egnatiuszt a (küldit azthiszem Falco adja) csak az a gond hogy egyszerűen sehol sincs a csákó elvileg a kikötőnél kell lennie de nincs ott valaki nem tudja mi a baj?
Nálam ott volt. Esetleg próbálkozz meg egy RA konzolparanccsal a mólón, hátha elkódorgott valamerre.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Mi az a RA konzolparancs és hogy kell beírni?
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hogy érhetem el a Telvanni házban a száj rangot?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Mi az a RA konzolparancs és hogy kell beírni?
Az 1-es billentyűtől balra levő gombbal tudod előhívni, meg eltünteti a konzolt, oda kell beírni azt, hogy RA. Enter után megpróbálja feldolgozni a beírt parancsot, ha nem kapsz hibaüzenetet, akkor elvileg sikeres.
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Sziasztok! Lenne egy kérdésem.
A Balmorai mágusok céhének a küldetéseinél, amikor Ranisról mondja hogy egy volt tagtól szerezzem be a tagsági pénzt(ez sikerült) aztán egy picit messzebb Sulipunban beszéljem rá Llarar Bereloth-ot hogy csatlakozzn a mágusok céhéhez. Meg is találtam. De hogy lehet rávenni? Már a kedve is 100-on van de semmi. Mit kell csinálni? A választ nagyon nagyon nagyon szépen megköszöném :D
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Zoli: Tölts be egy előbbi mentést, mert valami bug lesz, anno nálam is előfordult... ha nincs mentésed, akkor meg csináld ki a küldi úgyis teljesítve lesz ;)
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Köszönöm szépen :D Szerintem ez bug mert egy hamarabbi mentésnél sem sikerült. Ranisnak furán mondtam el hogy meghalt nah de mindegy az a lényeg hogy sikerült :D Köszönöm szépen :D
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Hááát... nálam ez anno egyszer fordult elő, utánna mindig rá tudtam beszélni. Szerintem itt is az lehet, mint Vivec-nél (meg Almalexiánál), hogy nem mindegy mit kérdez az ember először... Persze itt van másik variáció, így nem egy bődületes hiba :)
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Köszi, működött. Ez a kérdés nem ide tartozik de csináltam pár jó plugint és szeretném megosztani a nagyközönséggel mit csináljak?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Köszi, működött. Ez a kérdés nem ide tartozik de csináltam pár jó plugint és szeretném megosztani a nagyközönséggel mit csináljak?
Készíts egy oldalt, ahonnan letöltheti őket, aki akarja. Vagy írj SzőtsÁkinak, hátha hozzájárul, hogy felkerüljenek ide.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Rendben leírnád az e-mail címét?
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Hali nem kell mégse az e-mail cím, mert elkezdtem csinálni a saját honlapomat és már rajt is van az első saját módom, csak azt szeretném meg kérdezni hogy, hogy reklámozhatnám ezt a morrowind rajongók körében?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Hali nem kell mégse az e-mail cím, mert elkezdtem csinálni a saját honlapomat és már rajt is van az első saját módom, csak azt szeretném meg kérdezni hogy, hogy reklámozhatnám ezt a morrowind rajongók körében?
Persze, hiszen te készítetted. Egyébként a morrohun(kukac)gmail.com-on elérheted.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Kész van pár mód itt http://morrolap.mindenkilapja.hu/ letölthető írjatok h szerintetek milyen.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Drake írta:Köszi, működött. Ez a kérdés nem ide tartozik de csináltam pár jó plugint és szeretném megosztani a nagyközönséggel mit csináljak?
Megkaptam a levelet, köszi szépen.
Nyugodtan kiteheted ide is, ha gondolod, semmi kifogásom ez ellen :)

A többi dologgal Viket kérdezd, ő a plugin mesterünk :)
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Rendben köszi csak azt szeretném tudni, hogy hova tegyem ki?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Rendben köszi csak azt szeretném tudni, hogy hova tegyem ki?
Szerintem Ákos a pluginok részre gondolt. Én kitehetem őket, de így első ránézésre a csalások kategóriába kellene kerülniük. A Balmora fejlesztésnél is nagyon rezgett a léc, de ott legalább fizetni kell a különféle ritka cuccokért, ezek meg, ha jól láttam, arról szólnak, hogy kezdésnél van nagy mennyiségű felvehető értékes tárgy. Ennyi erővel mehetne a mod tesztelő csomag is, melynek a lényege, hogy kezdésnél fel lehet venni egy teljes üveg páncélt + valami 40 pontot sebző hosszúkardot.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Nézd én rád bízom hogy hova rakod csak légyszi rakd ki valahova hátha valaki örül neki.
Megpróbálok valami olyan módot is összerakni ami nem minősül csalásnak csak várok 1 kicsit az ihletre :)
És a Todd módról mit gondolsz?
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kitől tudok lenyugtatás (calm) varázslatot vagy tekercset szerezni?
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már találtam lenyugtatás varázslatot, de nem volt arra jó, amit akartam. Mournhold-ban a színházas küldtést hogy lehet teljesíteni (amikor egy szerepet kell eljátszani)? Egyszer amikor elmondok valamit, nekem ront valaki a közönségből, és megszakad a szerp. Ha visszatámadok az bűnténynek számít. Ha lenyugtatom egy időre, az se számít, a darab nem megy tovább. Hogy lehet ezt megcsinálni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Már találtam lenyugtatás varázslatot, de nem volt arra jó, amit akartam. Mournhold-ban a színházas küldtést hogy lehet teljesíteni (amikor egy szerepet kell eljátszani)? Egyszer amikor elmondok valamit, nekem ront valaki a közönségből, és megszakad a szerp. Ha visszatámadok az bűnténynek számít. Ha lenyugtatom egy időre, az se számít, a darab nem megy tovább. Hogy lehet ezt megcsinálni?
Biztos, hogy bűnténynek számít az, ha önvédelemből levered az illetőt?
Egyébként a darab nem fog tovább menni, beszélj csak a rendezővel.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Nos és mot gondolsz a todd módról, jah és még 1 kérdés a complete morrowind ban h lehet fát faragni mert se késsel se daggerrel nem ment?
Kuma

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kuma »

Küldetésekkel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy mindet meglehet csinálni mint az Oblivionban, vagy van olyan, hogy ha valamelyik társasághoz csatlakozok, akkor az kizárja a másikat?
"A Thieves Guild és a Fighter Guild vezérsége" ütközéséről találtam leírást, azt tudom.
Viszont másról nem és szeretném tudni, ha esetleg van más is. A "Nagy Házak" küldetései mind megcsinálhatóak, vagy csak egyikét lehet választani? Ez nem tiszta. Bocsi, ha hülyeséget kérdezek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kuma írta:Küldetésekkel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy mindet meglehet csinálni mint az Oblivionban, vagy van olyan, hogy ha valamelyik társasághoz csatlakozok, akkor az kizárja a másikat?
"A Thieves Guild és a Fighter Guild vezérsége" ütközéséről találtam leírást, azt tudom.
Viszont másról nem és szeretném tudni, ha esetleg van más is. A "Nagy Házak" küldetései mind megcsinálhatóak, vagy csak egyikét lehet választani? Ez nem tiszta. Bocsi, ha hülyeséget kérdezek.
Az utóbbi kérdésedre tudok válaszolni. Csak egy nagyházhoz csatlakozhatsz, csak annak a küldetéseit végezheted el. Volt egy hiba a játékban, ami lehetővé tette, hogy bizonyos esetben tagja legyél a Hlaalu háznak akkor is, ha már beléptél korábban egy másikba, de ezt már elvileg javítottam.
Kuma

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kuma »

Köszi!
Melyikhez érdemes inkább csatlakozni?
Melyiknek a legjobb a küldetései, Úgy mint nehéz, élvezetes, hosszú (de nem unalmasan hosszadalmas) és anyagilag is megéri? Külön külön érdemes mind végigvinni más más karival?
Más!
Kicsit spoiler és szerintem majdnem mindenki tudja ezt.
Az az üveg páncélos mód (Colour Glass) egy kissé szerintem elrontja a játék élményt. Túl korán és szerintem ingyen :) komoly páncél szerezhető és mivel a kereskedőnek is ad több ezer pénzt, így már az anyagi gond is megoldódott (megveszem tőle aztán eladom neki és kerestem 2-3 ezret) Igaz ezt mindenhol meg lehet tenni, pl. mindjárt a játék elején azzal a bizonyos 650-es értékű tállal is, csak előtte a nyílveszőkkel kell trükközni veszek 200-at úgy 150 ért eladom egyesével darabja 1 nem alkudva, így 100/100 a kereskedő szeretete és ekkor jön a tál. Sajna ez túl egyszerű alapból, de legalább kicsit hosszadalmas és unalmas, viszont azzal a páncélokkal gyors. Ki is kapcsoltam, bár nagyon szépek és ezért sajnálom, de túl korán jön a játékban.
Másik kérdés.
Alapból olyan a játék, hogy amikor elérem valamiből (erő, állóképesség, mozgékonyság... stb.) a 95-t nekem nem engedi az 5-ös szorzót, hanem csak a 4-t vagyis amikor szintlépésnél, csak 8-at fejlődök a hozzá tartozó skillekből akkor ad 4-es szorzót, viszont ha 10-et fejlődők akkor nem ad egyáltalán szorzót. Valaki tudja, hogy ez miért van?
Tudom kicsit fura, hogy a küldetésekkel kapcsolatba nem tudok szinte semmit, de a kari már max felé tart.Most a karakter fejlesztését vizsgálom, hogy hogyan lehet és milyen gyorsan. Igaz úgy nem nehéz, hogy fent van az Hla Oadban lévő plugin ház. Az edző bábu, a medence, a háztetőről ugrálás segít. Ja, persze "qva" unalmas, de gyors. Apropó. Alapból is van ilyen edző bábu a játékba? (Az Oblivionban ugye van, csak éppen nem lehet vele fejleszteni!)
Viszont magában a játékban, csak Balmoráig jutottam ezért igazán magáról a játékról semmit nem tudok, bár a akarim 17-es szintű, no játék élmény, de ez csak egy próba. Valamit valamiért.
Bocsi, ha kicsit off voltam és ezt nem ide kellett volna írnom.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Kész van pár mód itt http://morrolap.mindenkilapja.hu/ letölthető írjatok h szerintetek milyen.
A levelemet visszadobta a Freemail, úgyhogy leírom ide: Megnéztem a kiegészítőket, és úgy láttam, van köztük olyan, ami indulásnál teljes üveg, meg ébenpáncélt ad ingyen a karakternek. Ez igen durva csalás, nem szívesen tenném ki az oldalra. A Toddteszt cellába aki akar, egyszerű konzolparanccsal eljuthat, de az a többezer arany, egy daedrikus hosszúkard, daedrikus buzogány, stb. ami ott van, szintén nem jó ötlet kezdő karakternek úgy, hogy nem kell érte megdolgozni. (Egy darab ellenséges gőzcenturiót láttam ott, azt is könnyen el lehet kerülni. Persze a szörnyek változók.)
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Oké már értem hogy mi volt a gond azelső módommal csak a Todd tesztjét azért csináltam mert nálam bugos volt a konzolparancs na de kész a 3. módom is a teljes sárkány- troll-csont páncélzat+ a dreugh is és ezeket őrzi is 1 ember ha túl gyengének bizonyul akkor szólj és 1 kicsit feltuningolom.

Csak légyszi mond meg hogy lehet faragni a Complete Morrowindben mert se késsre se daggerre nem reagál.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Oké már értem hogy mi volt a gond azelső módommal csak a Todd tesztjét azért csináltam mert nálam bugos volt a konzolparancs na de kész a 3. módom is a teljes sárkány- troll-csont páncélzat+ a dreugh is és ezeket őrzi is 1 ember ha túl gyengének bizonyul akkor szólj és 1 kicsit feltuningolom.

Csak légyszi mond meg hogy lehet faragni a Complete Morrowindben mert se késsre se daggerre nem reagál.
Igen, ezt elfelejtettem. Morrowind Complete modot sose próbáltam ki, úgyhogy erre nem tudok válaszolni.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Rendben, azért néha nézz fel a honlapomra például most is feltöltöttem egy új saját módot.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kuma írta:Köszi!
Melyikhez érdemes inkább csatlakozni?
Melyiknek a legjobb a küldetései, Úgy mint nehéz, élvezetes, hosszú (de nem unalmasan hosszadalmas) és anyagilag is megéri? Külön külön érdemes mind végigvinni más más karival?
Más!
Egy-két másolt hozzászólás GameStar fórumról:

Én azt mondom, hogy minél több céhbe lépj be, sok cuccot + pénzt kapsz. A házak
rövid jellemzése: Redoran: Harcosoknak ajánlott. Hlaalu: főleg a tolvajok/orgyilkosok
tartoznak ide. Telvanni: Varázslók háza. Az utóbbi jellemzéstől nem kell megijedni, én
orgyilkos vagyok, és mégis a Telvanniba léptem be, így megtanultam jó-pár hasznos
varázslatot. Tehát a választás a tied, nem a kasztod dönti el.

A Telvanni házba csak varázslóknak érdemes menni, mert arra gyúrnak a fejlődéshez kellő
skillek. Jók a jutalmak a küldetésekért, elég sok alapvarázslatot megtanítanak, és jó
varázstárgyak is leesnek. A ház tagjai is mind varázslók.

A Hlaalu ház talán amolyan "tolvajos", kereskedelem, rövid penge, meg hasonlók kellenek
fejlődéshez. Legtöbbször pénzjutalmat kapsz, és belecsöppensz a Morrowindet irányító
képmutató társadalomba (avagy Maffia). Hlaalu-ban elég érdekes dolgok lesznek, én nagyon
meglepődtem páron. Érdekfeszítő feladatok, olyan besúgó aki a ház ellen van de mégis tag,
és még ilyenek.

A Redoran ház a harcosoknak a legjobb, ezekre gyúr a szintlépés. A jutalmak elég gyérek,
ha mégis kapsz valamit, akkor az némi pénz szokott lenni. Amolyan nemes lovagokhoz
hasonlítanak. A Redoran ház pedig harcosokat edz, és nagyon vallásos ház, a Templom
egyik nagy támogatója. Itt sok a kötöttség.
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Hello all! Jaj de jó hogy megtaláltam újra ezt a fórumot :D Még régebben irtam ide egy feladattak kapcsolatban és Nordavind segített és kiderült hogy bug a játékban. Nah de ez most nem lényeg. Most már csinálom az alapküldetéseket és már odáig jutottam hogy el kell menni a Urslik táborba hogy megmondják hogy te vagy-e a prófécia embere. Ez még rendeben is van, elmentem oda, ott elküldtek hogy egy íjat visszahozni és akkor beavatnak a "dolgokba" Nah de hol is van ez a hely? A "srác" azt mondta hogy az Urslik temetkezési helye lenne az. Így kelet odamenni: menj északnak a tábórtól (mentem) a tengernél fodulj keletre(megtettem) aztán a kőhalomnál fordulj ismét keletnek, tehát akkor már délnek megyek, és a bejárat északra néz.
A kőhalomig eljutottam aztán találtam egy bejáratot, de az a Llando családi kripta. Tehát akkor hol is van ez a temető?
A HQ oldalt pedig folyamatosan olvasok és ott is csak annyi van írva hogy kettő heggyel lejeb van a temető. Én nem találom :'( Viszont a sok keresgetés közben fejlődtem és találtam egy üvegruha készletet egy hatalmas építményben (ahol zombik voltak és nagyon féltem :S ) Szépen megugrott a védekező értékem, nah de ez még semmi. találtam még egy Ordinátok hullát is. Most tökre úgy nézek mint egy Ordinátor :D és angyon jó a védelmi értéke :D
De nem találom a temetőt :(
Jaj de sokat írtam, elnézést XD De azért remélem segíteni fog valaki :D mert ez egy nagyon jó fórum :D Lehet hogy ideszokok :D Vagy inkább ne? :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli írta:Hello all! Jaj de jó hogy megtaláltam újra ezt a fórumot :D Még régebben irtam ide egy feladattak kapcsolatban és Nordavind segített és kiderült hogy bug a játékban. Nah de ez most nem védekező értékem, nah de ez még semmi. találtam még egy Ordinátok hullát is. Most tökre úgy nézek mint egy Ordinátor :D és angyon jó a védelmi értéke :D
De nem találom a temetőt :(
Jaj de sokat írtam, elnézést XD De azért remélem segíteni fog valaki :D mert ez egy nagyon jó fórum :D Lehet hogy ideszokok :D Vagy inkább ne? :S
Én segítenék, de a választ momentán nem tudom. Egyébként nyugodtan szokj ide a fórumra, azért van. :) De Vivecben vigyázz, ne mutogasd az ordinátor páncélodat, mert idegesek lesznek az ordinátorok...
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Ez az továbbjutottam :D most jön a 7 próba XD nagyszerűűűű XD
De újabb borzalom :S Látom a tulajdonságaimnál hogy a mozgékonyság lecsőkkent 20szal :S és pirosban van ugyebár. Próbáltam tekercsekkel leszedni de nem sikerült, elmentem Balmorába a templomba és ott van az a kettő oltár ahol 35 aranyért meg lehet magadat gyógyítani. Mind a nyolcat kipróbáltam de egyik sem szedte le :S Valaki segítsen :S :S :S :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli írta:Ez az továbbjutottam :D most jön a 7 próba XD nagyszerűűűű XD
De újabb borzalom :S Látom a tulajdonságaimnál hogy a mozgékonyság lecsőkkent 20szal :S és pirosban van ugyebár. Próbáltam tekercsekkel leszedni de nem sikerült, elmentem Balmorába a templomba és ott van az a kettő oltár ahol 35 aranyért meg lehet magadat gyógyítani. Mind a nyolcat kipróbáltam de egyik sem szedte le :S Valaki segítsen :S :S :S :S
Volt már ilyen gondja másnak is, előfordulhat, hogy vissza kell állnod egy korábbi mentésre. A rajtad levő mágikus hatásoknál kiír valami betegséget/egyebet?
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Én egy olyan gyerek vagyok, hogyha megkérdezek valamit akkor azzonal észre veszem illetve megtalálom azt a dolgot amiért elküldtek XD Tehát tulajdonság helyreálíító potion és kész XD vagy Sadrith Morában a Harcosok céhénél van egy oltár az meggyógyit tulajdonság és skill csökkenést.

Ahhoz képest hogy azt írtam hogy ideszokok erre a fórumra ahhoz képest nem nagyon írok :S Nah majd mostantól ;)
El is kezdem :D MEGAKADTAM!!!! Sadrith Morai Harcosok céhének 4.küldetése: Rels Tenim megölése. Elkeztem. Kérdezzösködtem hogy hol van. Mondták Vosban van. Elmentem Vosba. Ott is kérdeztem. Azt mondták hogy Shallitban van egy kis szigeten pont északra, az Ald Daedroh romtól DNY-re. Elmentem Ald Deadrohhoz és mentem délnyugat fele. De sehol semmi. Azt is olvastam hogy kell lebegés ital is. Ez a Shallit egy barlang de nem találom, valaki elmondani hogy hol van?????????? Hálás lennék :D
sqpp

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: sqpp »

PLease help
Elakadtam mindjárt az elején ahol a rubin kockát vagy mit kell megkeresni ott vagyok az üres kéz celláinál de nem találom a férfit megöltem akii ott volt de utána semmi az a gőz gép gyanús nekem

SÜRGŐS LENNE :shock: :shock: :shock: :shock:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

sqpp írta:PLease help
Elakadtam mindjárt az elején ahol a rubin kockát vagy mit kell megkeresni ott vagyok az üres kéz celláinál de nem találom a férfit megöltem akii ott volt de utána semmi az a gőz gép gyanús nekem

SÜRGŐS LENNE :shock: :shock: :shock: :shock:
Rubin kocka?

Ha a dwemer kockát keresed, akkor:

Amikor az a Fighter Céhes csávó elküld abba a kimondhatatlan nevű törpe
romba (valami Arkthgand, vagy ilyesmi), hogy hozzak neki vissza egy dwemer puzzle
boxot, na ott mit kell csinálni?
A második emeleten lesz az egyik szekrényen az alsó polcon!

"Hol van az a fránya Puzzle Box?
Ha bementél az ominózus dwemer romba, és lesétáltál a kőpárkányon, akkor látni
fogsz 3 ajtót egymás mellett. Ne menj be egyiken se. Helyette pillants balra, ahol
jó nagy kőkoloncokat láthatsz. Ezeken minden további nélkül sétálj fel az említett
3 ajtó feletti párkányra. Itt találsz egy ajtót. Fáradj be rajta, majd térítsd jobb
belátásra a főnököt. Majd ha ezzel végeztél, fel is veheted a polcról a kis dobozt."

Rögtön ahogy belépsz a romba (egészen picit mész tovább), bal kéz felől lesz egy oszlop.
Azon felmész majd megint balra fordulsz, itt lesz egy ajtó. Belépsz, bal felől szintúgy van
egy polc. Jól kutasd át, azon van a kocka.
Anonymus

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Anonymus »

Zoli írta:El is kezdem :D MEGAKADTAM!!!! Sadrith Morai Harcosok céhének 4.küldetése: Rels Tenim megölése. Elkeztem. Kérdezzösködtem hogy hol van. Mondták Vosban van. Elmentem Vosba. Ott is kérdeztem. Azt mondták hogy Shallitban van egy kis szigeten pont északra, az Ald Daedroh romtól DNY-re. Elmentem Ald Deadrohhoz és mentem délnyugat fele. De sehol semmi. Azt is olvastam hogy kell lebegés ital is. Ez a Shallit egy barlang de nem találom, valaki elmondani hogy hol van?????????? Hálás lennék :D
Hello, Zoli!

Töltsd le, vagy rakd föl az interaktív térképet, ott nézd meg a barlangot.(Különben ezek a barlangok nagyon el vannak rejtve.)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Anonymus írta: Hello, Zoli!

Töltsd le, vagy rakd föl az interaktív térképet, ott nézd meg a barlangot.(Különben ezek a barlangok nagyon el vannak rejtve.)
A játékhoz is jár térkép, de itt biztosan előkerül: http://www.uesp.net/maps/mwmap/mwmap.shtml
Drizzt
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. feb. 13., pén. 20:06

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drizzt »

Hol van alsó ankhgtad (vagy valami ilyesmi) amihez a kulcsot a balmorai harcoscéhvezetőtől kapunk a kis dobozér cserébe?
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Nagyon állat ez a térkép :D Köszönöm szépen :D Már nagyon messze járok és most a fő küldetéseket csinálom. Egészen pontosan azt amikor vezérnek kell lenni a Hlaalu, Redoran és a Telvanni.
A Hlaalu az megvan, a Telvannit még nem kezdtem le. Viszont a Redoran-nál az egyik csávót ki kell hívni párbajra de nem tudom, akkor ez bug? és végigvihetetlen a játék? Ha meg simán megölöm akkor meg a prófécia szakad meg.
Most akkor mit kell csinálni?
Plusz akkor előtte ki kell szabaditani valaki gyerekét akkor az egyik végigjátszásban az volt hogy öljem meg a támadó öröket egy másik végigjátszásban meghogy szaladjak el mellettük. Akkor most mivan? S nem tudom végigjátszani? HELP
Válasz küldése